موسسه وکیل تلفنی

  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • منا کلایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۷:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

پلتفرم حقوقی

پلتفرم حقوقی

امروزه دعاوی مختلف در بین مردم به شدت گسترش پیدا کرده است و مردم با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند؛ این دعاوی شامل دعاوی کیفری، خانوادگی، املاک، روابط نامشروع، سایبری و ... هستند. وجود یک برنامه خوب و کارآمد برای حل نمودن این دعاوی در کنار قیمت ارزان، کیفیت بالا و تضمینی، می تواند امری موثر در گره گشایی از دعاوی حقوقی مردم باشد؛ به همین دلیل، موسسه حقوقی ما اقدام به تهیه پلتفرم حقوقی ویژه ای نموده تا تمامی افراد از هر قشر درآمد و هر زبان یا گویشی، بتوانند با بهترین وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی شان مشورت به عمل آورده و از این طریق به حل مشکلات حقوقی خود، مبادرت ورزند؛ حال قبل از اینکه به توضیح مفصل این پلتفرم و خدمات حقوقی نا محدود آن بپردازیم، مشاهده ویدئوی فوق را اکیداً به شما عزیزان توصیه می نماییم.

 

وکیل پایه یک مجرب 24 ساعته در پلتفرم مشاوره حقوقی وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر با پلتفرم حقوقی وکیل تلفنی آشنا شدید، به احتمال قوی می توانید حدث بزنید که این پلتفرم چه سرویس ها و خدماتی را در اختیار آحاد جامعه قرار می دهد؛ این پلتفرم در حقیقت یک اورژانس وکالت تلفنی و آنلاین 24 ساعته و ارزان است که سرشناس ترین وکلای کشور در آن به فعالیت پرداخته و به صورت شبانه روزی، پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزشان در زمینه های مختلف هستند؛ زمینه هایی از قبیل ارائه انواع مشاوره حقوقی که خود در تمامی زمینه های نادر و رایج حقوقی و به سبک های تلفنی یا آنلاین انجام می شود، زمینه های نگارش اوراق حقوقی همچون دادخواست ها، اظهارنامه ها، لوایح و بسیاری از موارد دیگر ... که این پلتفرم را خواستگاه نوین ترین روش ارائه خدمات حقوقی به سبک نوین آنلاین و تلفنی، می نماید؛ شاید جالب توجه باشد که بدانید از محبوب ترین خدمات پلتفرم حقوقی وکیل تلفنی، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص است که مقدمات برقراری فوری این تماس از طریق لمس تصویرک زیر اعمال می گردد"

 

 

پلتفرم حقوقی وکیل تلفنی چیست؟