موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

اثبات بی گناهی آنلاین و فوری

اثبات بی گناهی آنلاین و فوری

عدم آگاهی کافی مردم نسبت به قوانین موجب شده که برای دعاوی بدون پایه و اساس و به منظور اثبات بی گناهی خود به دادگاه مراجعه کنند؛ همین امر موجب زیاد شدن پرونده های قضایی در دادگاه و در نتیجه نارضایتی مردم از دادگستری می باشد، امکان اثبات بی گناهی آنلاین و فوری در سایت وکیل تلفنی کاربردی ترین قابلیت برای متقاضیان می باشد که امروز قصد داریم تا در ادامه این مطلب به بررسی تخصصی و دقیق آن بپردازیم؛ فلذا برای اطلاع از شرایط اثبات بی گناهی آنلاین و فوری، به مطالعه این مطلب ادامه دهید؛ اما قبل از آن بهتر است که بازدید از ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تکنیک های اثبات بی گناهی چیست و در چه مواردی کاربرد دارند؟

 

technics of proving innocence

مشاوره تلفنی فوری با وکیل خوب برای اثبات بی گناهی در انواع جرایم

 

اولین تکنیک (اقرار)

اقرار از بارزترین دلایل قانونی برای اثبات دعاوی می باشد؛ به عبارت دیگر اقرار همان توضیحاتی است که فرد درباره جرم مرتکب شده می دهد و در صورتی که شخص به جرم خود اقرار نماید، اقرار وی دارای اعتبار بوده و به آوردن دلایل بیشتر نیازی نخواهد بود.

توجه داشته باشید یک بار اقرار برای اکثر جرم ها کافیست و تنها برای جرم هایی از قبیل سرقت و شراب باید دو بار و در برخی از موارد حتی چهار بار اقرار کرد؛ در صورتی که شخص مدتی پس از اقرار جرم خود، منکر جرم انجام داده شده، شود مجازات تعیین شده از روی او برداشته نمی شود بجز در جرم قتل که در صورت انکار فرد بررسی های لازم از طریق دیگر انجام می شود.

 

دومین تکنیک (شهادت): 

شهادت جزو دلایل قابل استفاده برای امور کیفری می باشد و این امر در واقع همان اخبار و اطلاعاتی است که از اشخاصی به جز طرفین دعوا در محضر قاضی بیان می شوند؛ از ویژگی های لازم برای تایید شاهد و شهادت وی از سوی دادگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • الف) رسیدن به بلوغ عقلی.

 • ب) نداشتن سود و منفعتی از موضوع شهادت برای شاهد.

 • ج) گدایی نکردن.

 • د) دشمنی نداشتن با طرف مقابل دعوی.

 • ه) داشتن ایمان و عدالت.

توجه داشته باشید برای اثبات بی گناهی توسط شاهدین باید تمامی آن ها درباره یک موضوع مشترک شهادت دهند؛ زیرا در صورت وجود تفاوت شهادت آن ها دارای اعتبار و قابل استناد نمی باشد و همچنین در صورتی که شاهد عذری برای عدم حضور در دادگاه داشته باشد، قاضی آن را پذیرفته و شاهد موظف به ارائه شهادت خود در دادگاه به صورت صوتی و یا تصویری می باشد.

بطور معمول برای شهادت درباره اکثر جرایم دو شاهد مرد، برای جرایمی همانند لواط، چهار شاهد مرد و برای جرایمی که مجازات آن ها دیه است وجود یک مرد و یا دو زن برای ارائه شهادت نیاز است.

 

سومین تکنیک (سوگند):

اشخاص می توانند برای اثبات بی شهادت و بی گناهی خود سوگند بخورند که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی سوگند عبارت است از گواه گرفتن خداوند برای اثبات ادعای خود؛ سوگند در قانون دارای شرایطی مانند: عاقل و بالغ بودن می باشد و شخص نه از روی اجبار بلکه باید به اختیار خود از این ادله کمک بگیرد.

طبق قوانین اسلامی سوگند با کلماتی مانند: الله، بالله، تالله و نام های دیگر خداوند بیان شود و این امر هیچ تفاوتی در افراد مسلمان و غیر مسلمان ندارد.

بیانات اشخاصی که سوگند می خورند باید قاطع و بر اساس یک هدف مشخص باشد؛ سوگند می تواند به دو صورت کتبی و یا شفاهی یاد شود، در صورتی که مشخص شود که فرد یاد کننده سوگند از شرایط قانون مناسب برخوردار نبوده و یا تشخیص داده شود که سوگند او دروغ بوده، به آن استناد نخواهد شد.

 

چهارمین تکنیک (علم قاضی):

علم قاضی مورد دیگری است که می توان از آن برای اثبات ادعا در امور کیفری استفاده کرد؛ علم قاضی شامل مواردی است که برخی از آن ها عبارتند از:

 • الف) بررسی محل.
 • ب) تحقیقات محلی.
 • ج) بررسی نظری توسط کارشناسان.

در صورتی که دلایلی بر خلاف علم قاضی برای اثبات بی گناهی فرد وجود داشته باشند، آن زمان این دلایل از سوی قاضی رد شده و قاضی با استناد به علم خود، همراه با رد سایر دلایل حکم خود را صادر می کند؛ اما با این وجود گاهی قاضی علمی را درباره مسئله مورد نظر پیدا نکرده و در این صورت تنها باید با استناد به سایر دلایل موجود حکم را صادر نماید.

هر یک دلیل به تنهایی تاثیر زیادی روی حکم صادره از سوی دادگاه خواهد داشت. در نتیجه قصد شکایت از شخصی را دارید ابتدا بررسی کنید که آیا مدارک لازم و کافی برای اثبات ادعای خود در دست دارید یا خیر.

 

اثبات تضمینی بی گناهی توسط چه کسی صورت می گیرد؟

 

وکلا به دلیل آشنایی بیشتر با قوانین و تجربه در حل مسائل و مشکلات حقوقی مختلف بهترین گزینه برای اثبات بی گناهی کمک گرفتن از یک وکیل متخصص و مجرب در زمینه جرایم مورد نظر می باشد؛ برای شناسایی یک وکیل خوب و کارآمد برای موضوع حقوقی مورد نظر خود علاوه بر بررسی پروانه وکالت و مجوز از سوی مرکز مشاوران حقوقی و یا کانون وکلا باید به ویژگی های حرفه ای او نیز توجه کرد.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای متخصص و مجرب ما به صورت تلفنی جهت اثبات بی گناهی آنلاین و فوری ارتباط برقرار کنید.

 

اثبات بی گناهی به دروغ چیست و چه مجازاتی داشته و این مجازات دامنگیر چه کسانی می شود؟

 

innocency prove in lie

ساده ترین راه اثبات بی گناهی در جرایم

 

بر اساس ماده 152 بخش تعزیرات و مجازات های بازدارنده قانون مجازات اسلامی: زمانی که مشخص شود هر شخص حقیقی و یا حقوقی در دعاوی حقوقی و یا جزایی سوگند دروغ یاد کرده است به شش ماه تا دوسال حبس محکوم می شود.

علاوه بر این بر اساس ماده 153 اسن قانون هر شخصی که در دادگاه و در حضور مقامات رسمی شهادت دروغ یاد کند به سه ماه و یک روز تا دو سال حبس و یا به صد و پنجاه هزار تا یک میلیون و دویست هزار تومان جزای نقدی محکوم می شود.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل آنلاین متخصص و مجرب ما در سایت وکیل تلفنی از سراسر دنیا و به صورت آنلاین جهت اثبات بی گناهی آنلاین و فوری ارتباط برقرار کنید.

 

شهادت دروغ در اثبات بی گناهی چه نقشی دارد؟

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل فوری

 

گاهی افراد با دریافت مبالغ و یا تهدید مطابق میل یکی از طرفین دعوا به ادای شهادت دروغ می پردازند و همانطور که می دانید شهادت دروغ بدین معنی است که فرد بر خلاف حقیقت در مقابل مقامات رسمی شهادت می دهد؛ از همین رو شهادت دروغ در قانون جزو جرایم عمدی محسوب می شود و مجازات دارد.

توجه داشته باشید که حتی در صورتی که شهادت دروغ فرد هیچ تاثیری روی حکم دادگاه نداشته است، همچنان فرد مشمول مجازات شهادت دروغ خواهد بود؛ شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکلای متخصص و مجرب ما در سایت وکیل تلفنی جهت اثبات بی گناهی آنلاین و فوری ارتباط برقرار کنید.

 

چرا باید با وکیل تلفنی بی گناهی خود را اثبات کنید؟

 

Using vakiltel,s to prove innocence

مشاوره حقوقی اثبات بی گناهی در جرایم

 

همانطور که گفته شد بهترین و مطمئن ترین کار برای اثبات بی گناهی خود کمک گرفتن از یک فرد متخصص و مجرب می باشد؛ وکلای متخصص و حرفه ای ما در سایت وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما و ارائه مشاوره حقوقی درباره اثبات بی گناهی می باشند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  با ارزان ترین مشاوره تلفنی تخصصی با وکیل 24 ساعته از سراسر دنیا جهت اثبات بی گناهی آنلاین و فوری ارتباط برقرار کنید.

 

با وکیل تلفنی پای دار می روید اما بالای دار نه؟

 

وکلای متخصص و مجرب از سراسر ایران در سایت وکیل تلفنی حضور دارند و آماده خدمت رسانی به متقاضیان می باشند؛ توجه داشته باشید در صورتی که شما واقعا بی گناه باشید وکلای ما حتما به اثبات بی گناهی و تبرئه شما کمک می کند.

شما می توانید از طریق لینک عدل ایران برای کسب اطلاعات بیشتر درباره وکیل متخصص در زمینه حقوقی مورد نظر خود، اقدام نمایید.

 

آیا اثبات بی گناهی آنلاین و رایگان هم وجود دارد؟

 

free and online innocence proof

ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی اثبات بی گناهی در جرایم کیفری

 

بله، این امکان برای کاربران وکیل تلفنی وجود دارد و شما می توانید از طریق ثبت نام در این سایت و پروفایل کاربری خود درباره شرایط و روش های انجام این کار سوال کنید؛ شما می توانید از طریق لینک قوه قضاییه برای آشنایی بیشتر با قوانین و شرایط موجود اقدام نمایید؛ همچنین می توانید از طریق لینک اداره ثبت اسناد و املاک برای آشنایی بیشتر با شرایط و قوانین موجود برای اثبات بی گناهی خود در این زمینه اقدام کنید.

 

 

مجازات شهادت دروغ در سال 1400

افترا زدن و بهترین روش اثبات آن در دادگاه

روش های کاهش مجازات زنا در دادگاه های ایران

اولین قدم بعد از مشکوک شدن به کلاهبرداری

کشف حجاب در دسته جرائم امنیتی داخلی

بهترین راهکار برای ورود غیر مجاز به یک ملک

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام یکی از مباحث مهم در حقوق کیفری بحث برائت می باشد و بدون تردید دریافت حکم برائت یا قرار منع تعقیب می تواند از پیروزی های وکیل متخصص کیفری به شمار رود مطالب مطروحه بسیار مفید بودند. با تشکر
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
سلام. وقتی از من شکایت شد من نمیدونستم باید چکار کنم. با موسسه ارتباط گرفتم.و ابتدائا راهنمایی درستی شدم.و خوشبختانه در شهر محل زندگی من هم وکیل حضوری داشتین که با هماهنگی موسسه تایم ملاقات گرفتم و با وکیل تخصصی پرونده های کیفری ملاقات داشتم که واقعا ایشون مقتدر، باسواد و با تجربه بودند.مطمئن شدم از این‌که شما برترین وکلا و مشاورین حقوقی کشور رو انتخاب کردین که درد و مشکلات مردم رو حل کنین. سپاس از شما بزرگواران
سلام و عرض خسته نباشید متاسفانه خیلی از باورهای غلطی که در ذهن عموم افراد جامعه وجود داره باعث میشه دچار اشتباه بشند و حق و حقوقشون در محاکم تضییع بشه. از اینکه با ارائه اطلاعات باعث افزایش سطح آگاهی مردم میشوید و از طرفی هم با ارائه خدمات غیرحضوری و با هزینه ای که برای همه مناسبه باعث میشوید افراد آگاه تر شوند ازتون بسیار سپاسگزارم. من از خدمات وکیل تلفنی بسیار رضایت داشتم.
خدا خیرتون بده مقالاتی که ارائه میدین بسیار عالی و مفید هست شاید برای دونستن این مطالب کلی باید هزینه پرداخت کنیم که شما کاملا به بهترین نحو ارائه میدین از اینکه با موسسه شما آشنا شدم خیلی خوشحالم و اگر خدای نکرده مشکل حقوقی و نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشم حتما از سایت شما اقدام میکنم ممنونم به خاطر بودنتون
توضیحات بسیار عالی و کامل هست از اینکه راهنمایی دقیق انجام می دهید ممنونم این روزها مردم مشکلات حقوقی و قضایی فراوانی دارند که می توانند با مراجعه به سایت وکیل تلفنی از توضیحات شما بهره مند شوند وابهامات خود را برطرف کنند و از راهنمایی وکلا و مشاورین استفاده کنند
با سلام و عرض ادب و احترام.باید عرض شود که در قوانین مترقی دنیا و کشور ما ایران اصلی هست به نام اصل بی گناهی و اصل برائت یعنی چی؟یعنی اینکه هر فردی بی گناه فرض می شود مگر اینکه خلاف آن را آنهم شاکی یا قوه قضائیه ثابت کند یعنی بار به دوش کشیدن گناهکاری هر فردی با شاکی خصوصی یا در جرایم غیر قابل گذشت با قوه قضائیه است پس با این اصل یا اصل تفسیر به نفع متهم به این راحتیا فردی محکوم نمی شود مگر با دلایل مکفی شاکی.دقیقا به خاطر عدم اطلاع عامه مردم از این اصول شکواییه های واهی و بی پایه با این حجم گسترده در قوه قضائیه و دادگستری ها مطرح می شود در حالیکه ذره ای از این قوانین اطلاع داشته باشند و لاجرم به اثبات هم نمی رسند.و در مقام متهم هم ایشان راه کاری به جز انکار یا سوگند یاد کردن ندارد و در نهایت شاکی باید دعوا را ثابت کند.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام و عرض خسته نباشید مچکر بابت انتشار مطالب متنوع و کاربردی که هر روز در سایت قرار میدید. ممنون
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
بسمه تعالی_با سلام و تحیت و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی خوب و کاربردی بود،از زحمات شما تشکر میکنم
عزیزان سلام طرف مقابل شما اگر برای اثبات گناهکاری شما به شاهد استناد کرد و شما مطمئن بودید شهودش دروغ میگن باید جرح شاهد انجام بدید کار سختیه حتما از متخصص استفاده کنید
با سلام،ادله اثبات ادعا در قانون احصا شده می باشد.لیکن افراد با تصور این که چون جهت اثبات‌ادعا گواه‌ ندارند پس ادعای ایشان پذیرفته نخواهد شد از تلاش جهت اعاده حق خویش منصرف می گرددند.توجه داشته باشیم یکی از این ادله‌ اثباتی اقناع وجدانی قاضی دادگاه است لذا می توان با شرایط حاکم بر موضوع و به کمک قرائن و امارات موجب حصول اقناع وجدانی قاضی و صدور حکم به نفع خود شد.با احترام
سلام.موسسه بزرگ وپیشرفته وکیل تلفنی با وکلای توانمند خود متخصص اثبات بی گناهی است.اثبات بی گناهی شما به فوریت انجام می شود از هیچ چیز واهمه نکنید وکلای موسسه مشکل گشای شما هستند فقط کافی است در هر ساعت شبانه روز با موسسه تماس بگیرید در بی گناهی خود شک نکنید وکلای موسسه همیار وهمراه شما در هر زمان وهر مکان که باشید امروز از طریق واتساپ به کمک شما می آیند واتساپ همان است که شما می خواهید نگارش لایحه مشاوره تصویری بررسی مدارک شما ودر نتیجه پیروزی شما هرچه سریعتر با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید شما برنده هر دعوایی هستید شما موفق هستید
سلام لازم است از تمام دست اندرکاران و مدیر موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم علاوه بر صبر و حوصله ای که جهت ارائه خدمات حقوقی دارند تا آخرین مرحله کنار کاربران هستند و با هزینه ی مناسبت در اسرع وقت مشکلات حقوقی مراجعه کنندگان را برطرف می کنند
توضیحات بسیار عالی و کامل هست از اینکه راهنمایی دقیق انجام می دهید ممنونم این روزها خانواده ها مشکلات فراوانی دارند که می توانند با مراجعه به سایت وکیل تلفنی از توضیحات شما بهرهمند شوند وابهامات خود را برطرف کنند
از اینکه این موارد را در اختیار مردم قرار می‌دهید بسیار عالیه چون برای هر اطلاعات حقوقی، مشمول پرداخت هزینه بسیار زیادی است ک شما رایگان در اختیار بقیه قرار میدهیو
کاربران گرامی می توانند ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی ‌ و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره وکلا و مشاورین ‌حقوقی خبره گام هایی استوار درجهت حل معضلات و دعاوی حقوقی و کیفری خویش بردارند. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد ۹۷۲۴.
خدمات موسسه مکیل تلفنی گام بسیار مهمی در جهت دسترسی سریع وآسان توده مردم با هزینه کم ومناسب به انواع خدمات حقوقی مثل مشاوره آنلاین .نگارش اظهار نامه.لایحه دفاعیه بدوی وتجدید نظر.انواع دادخواست وسایر خدمات قضایی است از مسولین و بنیانگذاران آن تشکر می کنم
سلام به نظر من مطلب خوبی در خصوص موضوع اثبات بز گناهی وموضوع شهادت دروغ وماده ۱۵۳ قانون مجازات اسلامی بود چرا که متاسفانه در جوامع امروزی با توجه به از بین رفتن اعتقادات مذهبی شهادت دروغ بسیار رواج پیدا کرده وتنها چیزی که می تواند جلوی این امر را بگیرد همین مجازات است
آشنا نبودن مردم با قوانین کشور باعث میشه که مردم برای دعوا های بی پایه و اساس مجبور بشن کلی به دادگاه ها مراجعه کنن همین باعث میشه پرونده های قضایی روز به روز بیشتر بشه از وکیل تلفنی به خاطر مشاوره 24 ساعته شبانه روزی که ارائه میده تشکر میکنم مردم باید قوانین بدونن تا بتونن با استفاده از اونها از حق خودشون دفاع کنن و بتونن در بحث های قضایی بیگناهی خودشون ثابت کنن مطالب شما روی سایت و اینستاگرام موسسه باعث میشه مردم با قوانین آشنایی داشته باشند و دیگر برای دعاوی که دلیل کافی براش وجود نداره شکایت مطرح نکنن همین باعث میشه حجم پرونده های کیفری کم و کیفیت رسیدگی بالا میره. خدا اجرتون بده
با سلام.در قوانین کیفری اصل بر برائت است و کسی که در مظان اتهام قرار بگیرد این به معنی محکومیت نیست و بسیاری از عامه مردم به یکباره وقتی مواجه با یک شکایت کیفری می شوند فکر می کنند که دیگر کار از کار گذشته است و این به معنای سرنوشت نهایی است در حالیکه وقوف به مسائل کیفری باعث می گردد که هر شکایتی به معنای محکومیت نیست و این شاکی است که باید در دعوای کیفری موضوع را ثابت نماید.و اصل بر برایت و اصل بر تفسیر مضیق قوانین کیفری است و با مشورت یک وکیل کیفری می توانید بی گناهی خود را ثابت کنید چرا که اصل بر بی گناهی است.
سلام من یک دانشجوی دندان پزشکی هستم که از شهرستان اومدم تهران. چون وضع مالی خوبی نداریم و مادرم هم مریضه به ناچار تایم های خالیم را می رفتم منزل یک پیرزن را تمیز می کردم. اوایل هم مشکلی نبود. یه روز که عروسش اونجا بود موقع اومدنم صدام زد و گفت کیفتو خالی کن . خیلی ناراحت شدم گقتم چرا باید این کارو بکنم. مگه چیکار کردم ؟؟؟ کیفو از دستم کشید و خالی کرد رو زمین که دیدم گردنبند حاج خانم توی کیفمه. دنیا روی سرم خراب شد. این تو کیف من چیکار داره؟ عروسش بهم گفت دزد در حالیکه من هیچ کاری نکرده بودم .در خونه رو قفل کردند و زنگ زدن پلیس. تا اومد پلیس بیاد زنگ زدم به وکیل تلفنی چون هر موقع که مشکل حقوقی داشتم باهاشون تماس گرفته بودم و کمکم کرده بودند حتی زمانی که پولی هم نداشتم به صورت آنلاین و رایگان راهنماییم کردن. همین مدت که طول کشید تا پلیسا بیان با وکیل صحبت کردم و راهنماییم کرد که چطوری بی گناهی خودم را اثبات کنم .
راهنمایی شما بسیار راهگشا بود. اینگونه آگاهی بخشی ها تاثیر بسزایی در احقاق حقوق عامه مردم دارد. از تلاش شما بسیار سپاسگزارم
سلام من با مشاوره های حقوقی آنلاین و فوری وکیل تلفنی تونستم بی گناهی خودم رادر دادگاه ثابت کنم و تونستم با مشاوره تلفنی موسسه وکیل تلفنی تناقض گویی حرف شهود را به محکمه ثابت کنم
دیشب ساعت ۲ و نیم شب با یک وکیل با حوصله و خوش اخلاق صحبت کردم و مشاوره حقوقی گرفتم. خواستم بگم فکرشو نمیکردم اون ساعت وکیلی باهام تماس بگیره. سپاسگذارم
سلام دیروز برادرم بخاطر خصومت شخصی تو ماشینم تریاک جاساز کرد و خودش ماشینم رو لو داد وقتی مامورا اومدن اصلا نمیدونستم باید چی بگم از یه طرفی هم میدونستم کار برادرمه چون‌ شب قبلش هم تهدیدم کرده بود همون لحظه با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم از وکیل کیفری بصورت فوری مشاوره انلاین در واتساپ گرفتم خدا خیرتون بده که با راهنمایی های شما من زندان نرفتم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی