موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک

مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک

 

پیچیدگی و گستردگی روز افزون معاملات و روابط اقتصادی، نوسانات ناگهانی بازار و بی ثباتی اقتصادی موجود، باعث شده صدور چک (به ویژه چک بی محل)، ابعاد مختلف وصول و پرداخت آن، از مهمترین مسائل مبتلا به جامعه باشد. امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی شدیدی که  افراد بسیاری با آن دست به گریبانند؛ مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک از ضروری ترین خدمات حقوقی مورد نیاز جامعه است. 

 

موضوعی که در این مقاله قصد داریم آن را مطرح کنیم، راهکاری به نام اعسار است. اعسار به معنای این بوده که شخص توانایی پرداخت یکجای دین خود را ندارد و از دادگاه درخواست کمک می‌کند. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا هم با این واژه و راه‌های درخواست برای اعسار بهتر آشنا شوید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

منظور از اعسار چیست؟

واژه اعسار در امور حقوقی به این معنا بوده که شخص توانایی مالی برای پرداخت بدهی و قرض خود را ندارد. به عنوان مثال وقتی فردی چک بلامحل کشیده و در دادگاه محکوم شده است؛ ادعا می‌کند که معسر بوده و توان این را ندارد تا قرض خود را به صورت یکجا پرداخت کند. این واژه در امور حقوقی مختلف، مورد استفاده قرار گرفته و یکی از رایج‌ترین مفاهیم حقوقی است.

 

موضوع اعسار در پرداخت وجه چک هم وجود داشته و یکی از انواع دعاوی حقوقی در این زمینه است. البته خود اعسار دو دسته بندی مختلف داشته و نسبت به دو موضوع یعنی هزینه دادرسی و محکوم به است. در حالت اول یعنی زمانی که فرد نسبت به پرداخت هزینه دادرسی معسر باشد؛ به این معنا بوده توانایی پرداخت هزینه‌های ثبت دادخواست و دادرسی پرونده را ندارد. در حالت بعدی هم شخص توانایی پرداخت مبلغی که در دادگاه به آن محکوم شده را ندارد.

 

 

در چه مواردی می توان درخواست اعسار کرد؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، درخواست اعسار برای دو موقعیت یعنی «هزینه‌های دادرسی» و «محکوم به» داده می‌شود. پس اگر فردی برای دریافت حق و حقوق خود اقدام به تشکیل پرونده کند اما به دلیل نداشتن قدرت مالی کافی، نتواند هزینه‌های مراحل قانونی خود را پرداخت کند به او معسر گفته می‌شود.

 

در حالت دیگر هم شما از سوی دادگاه به پرداخت مبلغ مشخصی محکوم شده‌اید اما توانایی پرداخت آن را ندارید. البته در هر دو حالت شما باید بتوانید به مراجع قانونی ثابت کنید که توانایی مالی ندارید. برای این کار هم باید ادله محکمی داشته باشید.

گاهی اوقات هم افراد برای اینکه دین خود را نپردازند، درخواست اعسار می‌دهند؛ مانند فردی که موظف به پرداخت مهریه همسر خود بوده اما تصمیم دارد تا اموال خود را به نام دیگران کرده تا قانون او را محبور به پرداخت یکجای بدهی خود نکند. در صورتی که با چنین پرونده‌هایی برخورد کردید حتما از مشاوره حقوقی کمک بگیرید.

 

 

 

 

 

ایا در مورد پرداخت وجه چک نیز میتوان اعسار داد؟

پاسخ کوتاه به این سوال، بله است اما اجازه دهید این مورد را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. در کسب و کار برخی از افراد برای خرید کالا یا خدمات، به جای پرداخت پول نقد چک می‌دهند. اغلب این چک‌ها در بازه‌های زمانی مختلف بوده و در زمان مقرر باید پول در حساب شما وجود داشته باشد. با این حال، گاهی به دلیل نوسانات ارزی یا مشکلات مالی صاحب کار، در زمان مقرر پولی در حساب نبوده و چک برگشت خواهد خورد.

 

در این وضعیت دارنده چک ممکن است از شما به دادگاه عمومی یا شورای حل اختلاف شکایت کند. در صورتی که چنین شکایتی رخ بدهد، راهی که پیش روی شما قرار دارد این است که با استخدام یک وکیل یا بهره گیری از مشاوره‌ حقوقی تلفنی در این جلسات دادگاه شرکت کنید.

 

سپس در پروسه دادرسی به قاضی پرونده ثابت کنید که توانایی پرداخت یکجای این هزینه را نداشته و درخواست اعسار بدهید. معسر هم مطلق و نسبی بوده و طبق نظر دادگاه مشخص می‌شود. در صورتی که معسر نسبی باشید، نمی‌توانید دین خود را یکجا پرداخت کنید اما به صورت تقسیط امکان پرداخت دارید اما معسر مطلق به هیچ عنوان توانایی پرداخت هزینه‌های متحمل شده را ندارد.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

دعوی اعسار از پرداخت وجه چک چه زمانی قابل طرح می باشد؟

پرداخت وجه چک نیز دین محسوب شده و در صورت احراز شرایط مشمول قانون اعسار می شود؛ لذا در مورد دعاوی مرتبط با پرداخت چک، پس از صدور اجرائیه؛ فرد می بایست ظرف ده روز نسبت به پرداخت وجه چک اقدام نماید و در صورت ناتوانی در پرداخت چک، به محض صدور اجرائیه ظرف مهلتی 30 روزه دادخواست اعسار از پرداخت وجه چک را به انضمام فهرست اموال خود و مدارک و شواهد لازم و البته شهادت شهودی که از وضعیت مالی وی اطلاع کافی دارند به دادگاه ارائه نماید. در صورت ارائه دادخواست اعسار به ترتیب مذکور فرد بدهکار حبس نخواهد شد و در صورت احراز اعسار وی بدهی، تقسیط شده و میزان پرداخت ماهیانه طبق نظر محکمه تعیین می شود.

 

اما اثبات اعسار مساله ی چندان ساده ای نیست و نیاز به آگاهی کامل از قوانین حقوقی به ویژه در زمینه ی قوانین محکومیت های مالی دارد؛ بنابراین دریافت مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک بیش از هر اقدام دیگری می تواند نتیجه بخش باشد، امروزه به لطف پیشرفت روز افزون فناوری، دریافت مشاوره حقوقی فوری در زمینه های مختلف کار چندان دشواری نیست.

 

 

 

 

check insolvency timing

 

 

آیا هر کسی می تواند دعوی به خواسته اعسار از پرداخت وجه چک بدهد؟

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، امروزه چک و بی پولی ماجرای بی پایان گرفتاری بسیاری افراد است. استرس پرداخت چک های عقب افتاده،بی پولی و چک های زیاد، افراد بسیاری را دچار ناراحتی های روحی و مشکلات بیشمار دیگری نموده است. گرفتاری هایی که بی اطلاعی از قوانین حقوقی هم به آن ها دامن می زند. با توجه به جمیع موارد، بهترین راه برای عبور از  شرایط سخت و استرس زای چک بی محل؛ دریافت مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک است.

 

براساس قانون؛ هر کسی نمی تواند تقاضای اعسار از پرداخت وجه چک نماید، برای اقامه ی دعوی از پرداخت چک حتماً باید رای قطعی مبنی بر محکومیت بدهکار به پرداخت وجه چک و همچنین اجرائیه حکم مذکور صادر شده باشد. پس از صدور اجرائیه، خود شخص بدهکار و یا وکیل وی می تواند دعوی به خواسته اعسار از پرداخت وجه چک بدهد؛ بنابراین تنها به صرف توان مالی پایین نمی توان تقاضای اعسار نمود؛ ابتدا باید شخص بدهکار براساس رای قطعی دادگاه محکوم به پرداخت وجه چک شده و اجرائیه نیز صادر شود سپس خود شخص بدهکار و یا وکیل وی می تواند اقامه دعوی به خواسته اعسار نماید.

 

البته ذکر این نکته ضروری است که اشخاص حقوقی و تجار امکان اقامه دعوی به خواسته اعسار را ندارند و در صورت افلاس یا عدم توانایی در پرداخت دیون باید تقاضای ورشکستگی نمایند که مراحل آن تابع قانون تجارت بوده و از حوصله ی این بحث خارج است.

برای کسب نتیجه ی مطلوب در دعوی اعسار از پرداخت وجه چک بهترین اقدام مشورت با وکیل تلفنی است.

 

 

 

 

check insolvency problem between people

 

 

 

مدارک نگارش دادخواست اعسار از پرداخت وجه چک

مدارکی که برای نگارش دادخواست اعسار از پرداخت وجه چک مورد نیاز بوده شامل موارد زیر است:

 • مدارک شناسایی شامل کارت ملی، شناسنامه، نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره تماس و آدرس

 • مدارکی که نشان دهنده درخواست شما بوده

 • پرداخت هزینه ثبت دادخواست

 

شخصی که قرار است دادخواست اعسار دهد باید بتواند یک استشهادیه کتبی از دو نفر تهیه کرده که ثابت کند توانایی پرداخت را ندارد. همچنین در زمان تشکیل جلسات دادگاه باید شهود را نیز احضار کند. در صورتی که نسبت به مدارک و اسناد مورد نیاز شک و تردید دارید پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره حقوقی‌ آنلاین و رایگان استفاده کنید تا با آگاهی کامل در روند دادرسی قرار بگیرید.

 

 

آیا پرونده اعسار از پرداخت وجه چک می تواند توسط وکیل دفاع شود؟

براساس آنچه در قوانین ذکر شده؛ دادخواست اعسار می تواند توسط بدهکار یا وکیل وی ارائه شود؛ بنابراین قانون منعی برای حضور وکیل و دفاع او در پرونده ی اعسار ندارد؛ اما از آنجا که حضور وکیل در پرونده به ویژه زمانی که بدهی بسیار کمتر از حق الوکاله است می تواند دلیلی بر عدم اعسار بدهکار تلقی شود؛ ممکن است اعسار بدهکار پذیرفته نشود.

 

 

 

Check insolvency document

 

 

در پرونده اعسار از پرداخت وجه چک می توان وکیل داشت؟

همانطور که گفته شد حضور وکیل در پرونده ی اعسار منع قانونی ندارد، به ویژه اگر  مبلغ چک بالا باشد؛ بسیاری افراد اقدام به گرفتن وکیل در پرونده ی اعسار می نمایند، اما از آنجا که اختیار کردن وکیل و پرداخت حق الوکاله ی سنگین ممکن است حمل بر ملائت محکوم شود و اعسار رد شود و برخورداری از امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید در سریعترین زمان ممکن بهترین و کاربردی ترین پاسخ ها را برای سوالات و ابهامات حقوقی خویش بیابید؛ لازم به ذکر است که حضور وکیل در پرونده ی اعسار منع قانونی ندارد.

 

 

آیا  مشاوره حقوقی در پرونده اعسار از پرداخت وجه چک تاثیر دارد؟

موارد بیشماری وجود دارد که سهل انگاری اشخاص در روابط مالی و یا اعتماد بی جا به دیگران، فرد را گرفتار ورطه ی چک بی محل نموده است؛ با توجه به حساسیت بالای پرونده های مالی به ویژه رابطه چک بی محل با زندگی شخصی و هست و نیست افراد چندان بیراه نیست اگر از نگاه برخی چک عامل بدبختی به شمار رود.

 

با وجود  پیچیدگی ها و ظرایف قانونی موجود در پرونده های مالی به ویژه اعسار از پرداخت چک خیلی از گرفتاران معضل چک بی محل به خاطر ناتوانی مالی امکان مراجعه به وکیل و دریافت حضوری مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک را ندارند؛ در حالی که مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک چراغ راه و موثر ترین اقدام برای کسب نتیجه ی مطلوب در پرونده های مرتبط با اعسار از پرداخت وجه چک است.

 

امکان مشورت با وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی به بهترین شکل مهیاست؛ کافیست به نموده و با کمک مجرب ترین وکیل تلفنی و  وکیل آنلاین در پیچیده ترین پرونده های مرتبط با اعسار چک و دریافت بهترین و موثرترین مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک، مطلوب ترین  نتیجه ی ممکن را کسب نمایید.

 

 

 

judge decision about check insolvency

 

 

نحوه تعیین اقساط اعسار از پرداخت وجه چک

بر اساس جدیدترین تغییرات قانون « نحوه اجرای محکومیت‌های مالی» چنانچه فرد بدهکار به جز مستثنیات دین، مال دیگری نداشته باشد و به دلیل کم توانی یا ناتوانی مالی و یا دسترسی نداشتن به اموال خود نتواند دیون خود را پرداخت نماید معسر شناخته شده و می تواند دعوی به خواسته اعسار از پرداخت وجه چک بدهد.

 

چنانچه بدهکار با ارائه مدارک و شواهد کافی بتواند کم توانی یا ناتوانی مالی خود را اثبات نموده و اعسارش پذیرفته شود؛ بدهی با در نظر گرفتن وضعیت مالی شخص بدهکار تقسیط می شود. ارائه مدارک و اطلاعات دقیق از وضعیت مالی شخص بدهکار در این مرحله بسیار مهم است.

 

مدعی اعسار باید صورت کامل و دقیق  اموال خود اعم از حساب های بانکی، اموال و مطالباتی که به هر نحو نزد دیگران دارد و کلیه نقل و انتقالات مالی یک سال اخیر خود را دقیق و جز به جز تهیه نموده و در اختیار دادگاه قرار دهد. قاضی با در نظر گرفتن وضع مالی بدهکار و البته شرایط اقتصادی موجود میزان اقساط را تعیین می کند.

 

 ذکر این نکته مهم است که دعوی اعسار، اعتبار امر مختوم را ندارد؛ به این معنا که با تغییر وضع مالی معسر امکان تغییر در میزان اقساط وجود دارد. چنانچه طلبکار بتواند تمکن مالی بدهکار را اثبات نماید می تواند تقاضای دریافت کامل طلب خود را نیز ارائه دهد. در هر صورت مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک می تواند در تمام این مسائل موثر و راهگشا باشد . 

 

موارد بیشماری وجود دارد که شیادان از بی اطلاعی افراد ساده انگار سوء استفاده کرده و آنها را با انبوهی از چک  بی محل در گرداب پرونده های مالی رها می کنند؛ بی پولی و چک های زیاد از سویی و فقدان اطلاعات حقوقی کافی از سوی دیگر باعث می شود  افراد دچار افکار هولناک و حتی  مرتکب خودکشی به خاطر ناتوانی در پرداخت چک شوند در حالی که با کمک مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک به سهولت می توان از این هزار توی گرفتاری به سلامت و با کمترین آسیب عبور کرد.

 

دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی تلفنی  و آنلاین به سهولت می توانید هر زمان و هر لحظه با برترین و مجرب ترین وکلای متخصص ارتباط برقرار نموده؛ با دریافت موثرترین راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین پیچیده ترین پرونده های مرتبط با چک را به بهترین شکل حل و فصل نمایید. 

 

 

 

 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک

هزینه مشاوره حقوقی برای اعسار، یکی از دغدغه‌های فردی بوده که قصد طرح چنین دادخواستی را دارد زیرا نسبتا زیاد بوده و شخص توانایی پرداخت آن را ندارد. بنابراین راهکاری که می‌تواند مناسب‌تر باشد این است که به سراغ مشاوره‌های تلفنی و غیرحضوری بروید. هزینه‌های این جلسات مشاوره غیرحضوری بسیار مناسب‌تر بوده و براساس زمان جلسه تعیین می‌شود.

 

مدت زمان تعیین شده برای جلسات مشاوره حقوقی تلفنی از 5 دقیقه تا 1 ساعت تعیین شده و با یک وکیل برجسته و کاربلد نیز برگزار می‌شود. در طول جلسه می‌توانید سوالات خود را از وکیل پرسیده و پاسخ آن‌ها را دریافت کنید، سپس با توجه به پاسخ‌ها پیگیری پرونده را شخصا انجام دهید.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای کاهش هزینه‌های مشاوره حقوقی، اقدام به برگزاری جلسات غیرحضوری، تلفنی، انلاین و رایگان کرده است. در این صورت همه افراد می‌توانند در جلسات مشاوره شرکت کرده و از خدمات حقوقی بهره‌مند شوند. برای دریافت وقت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن 02147625900 و 09212242670 تماس بگیرید. در سریع‌ترین زمان ممکن، برای شما وقت مشاوره تعیین شده و به ابهامات شما پاسخ داده می‌شود.

 

 

 

سامانه فوری استعلام چک

وکیل چک

نگارش انواع دادخواست

مشاوره حقوقی چک

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

اعسار از پرداخت چک

مشاوره حقوقی اعسار

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

برای پرونده اعسارم خیلی ناراحت بودم چون متاسفانه طرف مقابل حکم جلب گرفته بود با مشاوره خوب وکلای موسستون که خیلی صبورانه آگاهی میدن و راهنمایی میکنن دادخواست اعسار مطرح کردیم و بحمدلله دادخواست اعسار ما رو پذیرفت و من و خانواده ام از نگرانی درومد خیلیییییییییییی ممنون به خاطر سایت خوبتون ای کاش زودتر با سایت شما آشنا میشدم
سلام به نظر می رسد اعسار که فی النفسه امر ممدوح وپسندیده ای است ودر واقع نهادی فقهی حقوقی وبه منطور کمک به معسر و ندار واقعی بنیان نهاده شده بوده اکنون متاسفانه بدون تعمق قانونگذار در فلسفه وجودی آن به اهرمی برای توجیه بردن اموال مردم تبدیل شده است که این خود زیانهای زیادی را متوجه مشروعیت ومقبولیت سیستم قضایی وحقوقی کشور نموده است.قوانین کشور در زمینه اعسار حتما نیازمند بازنگری است.چه بسیار افرادی که در تصمیم از قبل اتخاذ شده تنام انوال ودارایی خود را به نام یکی از بستگان زده وبا خیال راحت وارد معامله با دیگران می شوند
با سلام با توجه به قانون جدید چک، وصول آن در صورت عدم موجودی حساب به مراتب کار سخت و طاقت فرسایی می باشد که با استفاده از وکیل متخصص در این حوزه میشه با خیال راحت تمام مراحل قانونی رو در این مورد طی کرد
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی همکاران موسسه وکیل تلفنی. بنده برای پیگیری یک پرونده مربوط به چک با موسسه آشنا شدم و از خدمات مشاوره ای موسسه استفاده کردم. بسیار حرفه ای و خوش برخورد بودند و کاملا با حوصله تا پایان کار پرونده مرا راهنمایی کردند. خواستم از این طریق از مدیریت موسسه آقای توکلی کمال تشکررا داشته باشم که دسترسی به خدمات حقوقی را بسیار سهل کرده اند. موفق باشید
باسلام..دراین وضعیت بیماری و وضعیت اقتصادی انجام چنین خدماتی جای تشکر داره که با کمترین هزینه ممکن در هر ساعت شبانه روز خدمت میکنند.من از مشاوران وکلای خبرتون تشکر میکنم.
سلام موضوع اعسار از پرداخت وجه چک از موضوعات بسیار مهم است که در صورت ارائه صحیح و به موقع دادخواست اعسار میتونه نتایج مطلوبی داشته باشه
بسیار خوب
درود دوستان توجه بفرمایید صرفا قبول اعسار شما مطرح نیست نوع تصمیم گیری بر نحوه اقساط شماهم مطرحه پس بهتره این امر مهم رو به وکیل متخصص بسپرید داشتن وکیل قرینه ی عدم اعسار نیست
با سلام خدمت کاربران گرامی.ضمن اینکه مطالب موسسه بسیار جامع و کامل و راهنمای شما عزیزان است و پیشتهاد می شود به دقت مطالعه شود.اما بحث اعسار تقربا الان بحث روز جامعه حقوقی و اقتصادی ما است و خیل عظیمی از افراد جامعه می خواهند در مورد چک برگشت شده شان و همچنین در مورد مهریه ای که توان پرداخت یکجا ان را ندارند اطلاعات داشته باشند که به چه نحو باید تقسیط کنند و آیا اصلا همچین حقی برای محکوم علیه هست یا خیر چک هم یکی دیگر از این دیون است که در عین اینکه بزار پرداخت است شمشیر دو لبه ای است که ممکن است در صورت عدم توان پرداخت برای شما مشکل ساز شود و خود بحث اعسار و شرایط ان ریزه کاری های خاص حقوقی دارد و در اندکی بی دقتی شما ممکن است فرصت دفاع و اثبات ناتوانی مالی هز دست برود و دادخواست شما رد شود پس لازم است قبل هر کاری مشورت کنید در باب اعسار و شرایط آن.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
اعسار از پرداخت وجه چک از جمله دعاوی است که باید با دقت صورت بگیرد تا برای قاضی دادگاه محرز شود در بسیاری از موارد شخص علیرغم اینکه امکان پرداخت ندارد به دلیل اینکه دادخواست اعسار خود را به خوبی تقدیم نکردند اعسار آنها پذیرفته نمی شود بنده به عنوان عضوی از وکلای موسسه در خدمت کاربران بزرگوار هستم
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص موضوع اعسار از محكوم به يا هزينه دادرسي بالأخص در مورد چك توصيه مي شود كه پيش از هر اقدامي با وكيل مجرب و متخصص مبحث مذكور مشورت فرماييد زيرا مهلت هايي در مورد اعسار در قانون و رويه قضايي پيش بيني شده است كه اگر طي مهلت هاي إعطائي اقدام نكنيد ممكن است با مشكل مواجه شويد براي مثال در اجراييه صادر شده عليه شخص ، به وي ده روز فرصت داده مي شود كه مبلغ را پرداخت كند و چنانچه تمكن مالي ندارد طي يك ماه مهلت داده مي شود تا درخواست اعسار خود را مطرح نمايد و چنانچه هيچكدام در مهلت مذكور اقدام نكند به درخواست شخص محكوم له اعمال ماده سه قانون نحوه اجراي محكوميتهاي مالي شده و حكم جلب وي را تقاضا مي كند ارادتمند شيخي شاد و پيروز باشيد
باسلام و احترام.اطلاعات بسیار جامع و مفیدی که جهت مشاوره و راهنمایی که عامه افراد در سایت قرار میدهید بسیار کاربردی بوده وچه بسا از آسیب احتمالی افراد بر اثر ناآگاهی از قوانین جلوگیریدمی نماید.پاینده باشید.
والا مقاله تون خیلی کامله، اینکه 12 شب به بعد هم میشه زنگ زد که عالیه چون من تا ساعت 11 مغازه ام، برم خونه یه دست و صورتی آب بزنم امشب بهتون زنگ می زنم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی