موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک

مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک

پیچیدگی و گستردگی روز افزون معاملات و روابط اقتصادی، نوسانات ناگهانی بازار و بی ثباتی اقتصادی موجود، باعث شده صدور چک (به ویژه چک بی محل)، ابعاد مختلف وصول و پرداخت آن، از مهمترین مسائل مبتلا به جامعه باشد. امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی شدیدی که  افراد بسیاری با آن دست به گریبانند؛ مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک از ضروری ترین خدمات حقوقی مورد نیاز جامعه است.

 

توصیه خانم وکیل در خصوص یکی از مشکلات حقوقی رایج در خصوص چک

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هرگاه در پرداخت چکتان ناتوان بودید یا با دیگران در نقد کردن چک آنها مشکل داشتید، کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکانات تماس با وکیل متخصص در امور چک، برای شما شما فراهم گردد"

 

 

دعوی اعسار از پرداخت وجه چک چه زمانی قابل طرح می باشد؟

 

check insolvency timing

تماس فوری 24 و ساعته با وکیل متخصص به امور چک

 

پرداخت وجه چک نیز دین محسوب شده و در صورت احراز شرایط مشمول قانون اعسار می شود؛ لذا در مورد دعاوی مرتبط با پرداخت چک، پس از صدور اجرائیه؛ فرد می بایست ظرف ده روز نسبت به پرداخت وجه چک اقدام نماید و در صورت ناتوانی در پرداخت چک، به محض صدور اجرائیه ظرف مهلتی 30 روزه دادخواست اعسار از پرداخت وجه چک را به انضمام فهرست اموال خود و مدارک و شواهد لازم و البته شهادت شهودی که از وضعیت مالی وی اطلاع کافی دارند به دادگاه ارائه نماید. در صورت ارائه دادخواست اعسار به ترتیب مذکور فرد بدهکار حبس نخواهد شد و در صورت احراز اعسار وی بدهی، تقسیط شده و میزان پرداخت ماهیانه طبق نظر محکمه تعیین می شود.

اما اثبات اعسار مساله ی چندان ساده ای نیست و نیاز به آگاهی کامل از قوانین حقوقی به ویژه در زمینه ی قوانین محکومیت های مالی دارد؛ بنابراین دریافت مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک بیش از هر اقدام دیگری می تواند نتیجه بخش باشد، امروزه به لطف پیشرفت روز افزون فناوری، دریافت مشاوره حقوقی فوری در زمینه های مختلف کار چندان دشواری نیست.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی و 24 ساعته این امکان را به شما می دهد که در بحرانی ترین شرایط سریعترین  و موثرترین راهکار حقوقی آنلاین یا تلفنی را دریافت نموده و نتیجه ی مطلوب را کسب نمایید.

 

نکته: در صورت احراز اعسار، بدهی تقسیط شده و میزان پرداخت ماهیانه طبق نظر محکمه تعیین می شود.

 

آیا هر کسی می تواند دعوی به خواسته اعسار از پرداخت وجه چک بدهد؟

 

check insolvency problem between people

بنیاد حقوقی 24 ساعته وکلای پایه یک چک و سفته

 

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، امروزه چک و بی پولی ماجرای بی پایان گرفتاری بسیاری افراد است. استرس پرداخت چک های عقب افتاده،بی پولی و چک های زیاد، افراد بسیاری را دچار ناراحتی های روحی و مشکلات بیشمار دیگری نموده است. گرفتاری هایی که بی اطلاعی از قوانین حقوقی هم به آن ها دامن می زند. با توجه به جمیع موارد، بهترین راه برای عبور از  شرایط سخت و استرس زای چک بی محل؛ دریافت مشاوره حقوقی اعسار از پرداخت وجه چک است.

براساس قانون؛ هر کسی نمی تواند تقاضای اعسار از پرداخت وجه چک نماید، برای اقامه ی دعوی از پرداخت چک حتماً باید رای قطعی مبنی بر محکومیت بدهکار به پرداخت وجه چک و همچنین اجرائیه حکم مذکور صادر شده باشد. پس از صدور اجرائیه، خود شخص بدهکار و یا وکیل وی می تواند دعوی به خواسته اعسار از پرداخت وجه چک بدهد؛ بنابراین تنها به صرف توان مالی پایین نمی توان تقاضای اعسار نمود؛ ابتدا باید شخص بدهکار براساس رای قطعی دادگاه محکوم به پرداخت وجه چک شده و اجرائیه نیز صادر شود سپس خود شخص بدهکار و یا وکیل وی می تواند اقامه دعوی به خواسته اعسار نماید.

البته ذکر این نکته ضروری است که ا