موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران

ممکن است شما ساکن استان مازندران یا شهر دیگری باشید؛ اما دعوای حقوقی تان در استان مازندران در جریان است، در این صورت برای حل مشکل حقوقی تان به دنبال بهترین راهکار حقوقی 24 ساعته هستید. مشاوره حقوقی  تلفنی با یک وکیل با تجربه و متخصص در استان مازندران، اولین قدم برای سوالات حقوقی تان می باشد.

وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران، بدون محدودیت زمانی و مکانی؛ بهترین خدمات مشاوره حقوقی را برای شما فراهم می کند و شما را از مراجعه حضوری در صورتی که زمان کافی ندارید، بی نیاز می کند.

 

وکیل تلفنی مازندرانی (توصیات یکی از بانوان وکیل ما در خصوص دریافت مشاوره حقوقی از ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

نکته مهم: اگر شما ساکن مازندران نیستند؛ اما پیگیری پرونده تان در استان مازندران می باشد، می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را در 24 ساعت شبانه روز بپرسید. وکیل تلفنی به شما بهترین وکیل متخصص و با تجربه، در زمینه مورد نظرتان را معرفی کرده و به راحتی می توانید با اعتماد به وکیل تلفنی، امور حقوقی خود را با صرفه جویی در زمان و هزینه پیگیری کرده و به نتیجه مطلوب برسانید.

 

آیا الزامی دارد که برای دعاوی که در استان مازندران مطرح می باشد برای مشاوره حقوقی به وکلای همین استان مراجعه کنیم؟

lawyers of mazandaran

 

قطعا وکیلی که ساکن استان مازندران است و همچنین پرونده شما نیز در این استان در جریان است، به پیگیری و سرعت بخشیدن به روند پرونده تان کمک بسیاری می کند.

پیچیدگی مسائل حقوقی را تنها یک وکیل متخصص و با تجربه می تواند هموار کند؛ دسترسی به اسناد و مدارک و شواهد در حل یک مشکل حقوقی می تواند در سرعت بخشیدن به روند پرونده کمک کند. حضور وکیل در استان مازندران تاثیر بسیاری در روند دادرسی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران به طور شبانه روزی پاسخگوی مشکلات حقوقی شما می باشد. وکیل تلفنی تمام وقت؛ امکان مشورت با بهترین وکیل مرد مازندران و یا در صورت نیاز؛ مشورت با بهترین وکیل زن مازندران، بهترین راهکار حقوقی 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهد.

 

بهترین مسیر برای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل استان مازندران چیست؟

وکیل تلفنی معتقد است:

 • بهترین وکیل استان مازندران وکیلی است که با تسلط بر موضوع حقوقی مربوطه بتواند بهترین راهکار حقوقی را ارائه داده و با تجربه و دانشی که دارد بتواند پرونده حقوقی را به نتیجه مطلوب برساند. بهترین وکیل می بایستی با احساس مسئولیت در برابر موکلش، از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده و تا پایان دادرسی همراه او باشد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران می تواند در ارائه بهترین راهکار حقوقی، بهترین مشاوره را به شما داده و با مسیر پیش رو آشنا کند.

وکیل تلفنی با ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی  و مجموعه ای از بهترین وکلا، همه امور را برای شما تسهیل کرده است، در هر کجا هستید فرقی ندارد؛ تنها کافی است با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین، درخواست بهترین وکیل استان مازندران را کنید.


آیا مشاوره حقوقی با وکلای استان مازندران به صورت تلفنی هم امکان پذیر می باشد؟

 

telephone legal advice for people of mazandaran

 

اگر در موقعیت و شرایطی هستید که نیاز به مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکلای استان مازندران را دارید، اصلا نگران نباشید، وکیل تلفنی همه امور را برای شما که به خدمات حقوقی نیاز دارید آسان کرده است. مشاوره حقوقی تلفنی، با بهترین وکلای استان مازندران در هر زمان از شبانه روز، این امکان را برای شما فراهم کرده است که بدون مراجعه حضوری و با حذف رفت و آمدهای غیر ضروری، بهترین خدمات مشاوره تلفنی را با مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکلای استان مازندران تجربه کنید.

مشغله های بسیار و عدم امکان مشاوره حقوقی حضوری برای افراد، نیاز به مشاره حقوقی را افزایش داده است. مواجه شدن با مشکلات حقوقی نیازمند مشورت با وکیل متخصص می باشد؛ چرا که ممکن است در صورت نادیده گرفتن این اصل مهم، مشکلات حقوقی خود را بیشتر کرده و با عدم آگاهی، روند حقوقی پرونده تان را طولانی تر کرده و شاید حتی نتوانید به نتیجه مطلوب برسید.

 

شرایط انعقاد قرارداد وکالت الکترونیک و مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای استان مازندران چگونه می باشد؟

دسترسی به اینترنت با ساده کردن امور امکانات بیشتری برای افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران دارند، را فراهم نموده است. شما با استفاده از یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی ضمن آشنایی با یک راهکار حقوقی، تصمیم گیری بهتری نیز برای چگونگی بهره مندی از مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران را خواهید داشت.

اگر بهترین وکیل مازندران را برای امور حقوقی خود انتخاب نمودید؛ اولین قدم انعقاد قرارداد وکالت الکترونیک می باشد. وکیل تلفنی شما را با انعقاد قرارداد وکالت آنلاین آشنا کرده و امور حقوقی تان را با صرفه جویی در زمان و هزینه ،تسریع می کند.

قرارداد الکترونیکی، توافقی  است بین وکیل و موکل برای انجام امور حقوقی  موکل، که این توافق به شکل الکترونیکی صورت می گیرد و به طریق داده صورت می گیرد. در واقع کاغذ حذف و همه امور حقوقی شما به صورت شفاف با صرفه جویی در زمان و هزینه، در سامانه ثنا صورت می گیرد.

در هر زمان و هر مکان باشید؛ بدون نیاز به وقت بسیار، به راحتی می توانید یک قرارداد وکالت الکترونیکی با بهترین وکیل مازندران منعقد کنید و همه امور را به وکیل تمام وقت تلفنی بسپارید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای استان مازندران به معنای یک وکیل تلفنی تمام وقت می باشد که بهترین خدمات حقوقی را با کمترین هزینه، به شما ارائه می دهد.

 

best mazandaran lawyers

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها در مازندران

حل مشکلات و درگیری های ملک، باغ، ویلا و زمین

طلاق فوری از شوهر مازندرانی

دلایل ارثیه های ناعادلانه در مازندران

روش گرفتن سریع و بی دردسر مهریه در مازندران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، اگر مشکل حقوقی شما امور خانواده، امور حقوقی یا حتی امور کیفری باشد؛ با توجه به نیازتان، بهترین وکیل مازندران برای پیگیری پرونده تان به شما معرفی می شود؛ ممکن است برای تصمیم گیری در موضوعی نیاز به مشاوره حقوقی پیشگیرانه داشته باشید؛ مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکلای استان مازندران بهترین راهکار حقوقی تلفنی را به شما معرفی می کند.
با سلام و احترام، یکی از ویژگی های بدست آوردن نتیجه مطلوب در امور ختلف، تخصصی کردن افراد یا به زبان ساده تر طبقه بندی آنها بر اساس تخصص ها و استعداد های شان می باشد، یکی از این طبق بندی ها تقسیم کارشناسان و وکلا بر اساس زادگاه ایشان است. بدون شک کسی که ساکن یک استان و بومی آن محل باشد بیشتر از دیگران به روال عرفی و محیط آن مجموعه آگاهی و تسلط دارد. کشور ما ایران دارای ویژگی های متنوعی از نظر فرهنگ مردم، نوع آداب و رسوم و حتی اراضی است و بدون شک کسی که در محیط یک شهر یا استان خاص بزرگ شده و نوع روابط بین ایشان را درک کرده و می داند که اولیت های آن منطقه چیست چند پله از کسانی که تازه شروع به انجام کار وکلات می کنند جلوتر است. استان مازندران با توجه به موقعیت خاص خود از جمله داشتن آب و هوای مطلوب و بهاری، اراضی مرغوب و نزدیکی به دریا از یک سو و همجواری با استان تهران بعنوان مرکز ایران زمین از سوی دیگر همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده است و طبعا اراضی آن بسیار گران قیمت و در حال رشد می باشد . به همین علت همواره در معرض تبانی یا فساد اداری و سوء استفاده سود جویان نیز قرار دارد پس بدون شک برای حل مشکلات خانوادگی ، اداری حقوقی و کیفری باید به نفری از همین استان اعتماد نمود تا با شناختن راه و چاه مسیر ما را هدایت نمایند خصوصا اینکه تنوع بسیار بالای وکلا در این استان قرار داشته و بیش از 200 وکیل و کارشناس در آن فعالیت می نمایند که این امر می تواند تضمین خاطری جهت کاربران بوده و و بدون دغدغه مشکلات خود را از این طریق پیگیری کنند.
در دوران کرونا یکی از دغدغه های مهم ارتباط با افراد دیگر است و این دغدغه نه تنها در خصوص ارتباط حضوری با وکیل می باشد بلکه برای حضور در مراجع قضایی و شبه قضایی نیز هست لذا موسسه وکیل تلفنی با در نظر داشتن این موضوع ضمن فراهم کردن شرایط ارتباط تلفنی و آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری در نظر دارد مشکلات حقوقی شما را بدون حضور شما از ابتدا تا انتها به سر انجام رساند.
با سلام دسترسی به اینترنت با ساده کردن امور امکانات بیشتری برای افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکلای استان مازندران دارند، را فراهم نموده است. شما با استفاده از یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی ضمن آشنایی با یک راهکار حقوقی، تصمیم گیری بهتری نیز برای چگونگی بهره مندی از مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکلای استان مازندران را خواهید داشت. اگر بهترین وکیل مازندران را برای امور حقوقی خود انتخاب نمودید؛ اولین قدم انعقاد قرارداد وکالت الکترونیک می باشد. وکیل تلفنی شما را با انعقاد قرارداد وکالت آنلاین آشنا کرده و امور حقوقی تان را با صرفه جویی در زمان و هزینه ،تسریع می کند
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
سلام شمه وکیل مشاوره عالی بیه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی