موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر

مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر

مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر چیست؟ کمیته انضباطی دانشگاه ها چه تدبیری برای مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر  اندیشیده اند؟ چرا تعداد کمی از دانشگاه ها بستری برای بهره‌کشی استاد از دختر دانشجو شده اند؟  چرا در برخی از دانشگاه ها دختران طعمه استادان می شوند؟ دانشجوی دختر قربانی این روابط، چگونه می تواند احقاق حق کند؟ تمامی این موارد سوالاتی هستند که افراد بزه دیده از خود می پرسند و در آخر هم بر خود و بخت تاریکشان لعنت می فرستند؛ اما اگر وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید، به آموزه های ارزشمندی دست خواهید یافت که دست استاد را از بدن شما کوتاه کرده و به تخته سیاه و میز تدریس بر می گرداند؛ البته قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

قدرت استاد بر دانشجو

 

power of teacher over student

حکم قضایی سکس نامشروع دختر به خاطر نمره

 

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در زمینه آزار علیه زنان مطرح می شود، قدرت نامشروعی است که به مردان تزریق شده تا آن ها بتوانند با اعمال خشونت های مختلف، زمینه را برای بهره کشی از زنان فراهم کنند؛ یکی از این زمینه های قدرت، رابطه استاد و شاگردی است که متاسفانه به علت اقتدار مردانه و اقتدار استادی، همواره بستری برای اعمال خشونت های جنسی و بهره‌کشی از دانشجویان دختر فراهم کرده است.

بدون شک هدف این مقاله ناامن نشان دادن دانشگاه برای دختران و زنان نیست و نمی توان این موضوع را به همه تعمیم داد؛ اما از طرف دیگر واقعیت ‌ها را نیز نمی ‌توان انکار کرد و باید این گونه مسائل (که متاسفانه در دانشگاه های مختلفی در کشور به آن مبتلا به هستیم) نیز مورد کنکاش و واکاوی قرار بگیرد؛ سه موضوع تبعیض جنسیتی، بهره کشی جنسیتی و بعضاً خشونت ‌های جنسیتی متاسفانه سه نکته مهم  هستند که در رابطه استاد و شاگردی غیر عادی شاهد آن هستیم. این عروابط عمدتاً در ملا عام و انظار عمومی صورت نمی گیرد، بلکه در فضا های خصوصی همچون در درون دفتر اساتید، بیرون از دانشگاه و  حتی در خانه اساتید و در مکان های دیگر انجام می شود.

 

استفاده ابزاری استاد از دانشجو

 

 

از آن جا که متاسفانه یکی از اصلی ترین موضوعات در جهت ترفیع یا تغییر مرتبه اساتید از استادیاری به دانشیاری، امتیازات علمی و پژوهشی هستند، دانشجویان متاسفانه به عنوان یک نیروی کار برای این موضوع توسط اساتید مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجایی که به نمره استاد نیازمند هستند، مورد بهره کشی  قرار می گیرند؛ از آن جایی که در خیلی از دانشگاه های کشور، در صورت عدم قبولی در یک درس، باید هزینه های زیادی تقبل کرد، این قضیه بستری مناسب برای استاد دختر باز می شود و همخوابی با استاد به خاطر نمره را در پی دارد.

 

بهره‌کشی استاد از دختر دانشجو

 

misuse of girl student in university

مجازات روابط نامشروع استاد و دانشجو

 

نکته‌ ای که وجود دارد این است که خیلی از دخترانی که قربانی این اعمال و رفتار های اساتید می‌ شوند، به علت حفظ آبرو یا شرایط حاکم بر عرف جامعه معمولاً سکوت می کنند و هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهد؛ اما در وکیل تلفنی به شما تمام موضوع موضوعات مهمی که باید در دادخواست خود  انجام دهید را آموزش خواهیم داد.  با مشاوره وکلای  موسسه ما می توانید در زمینه مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

دختران طعمه استادان

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

البته واضح است که باید بستر های انجام چنین فعلی را در دانشگاه از بین برود، متاسفانه به واسطه اینکه استاد قدرت زیادی بر دانشجو دارد و اقتدار آکادمیکی، این اجازه را می ‌دهد، با به برقراری روابط دوستی و روابط جنسی در ازای نمره و مسائل این چنینی، سعی در آزار و اذیت دانشجو و بهره کشی دارد و این حس را دارد که می تواند این کار را انجام دهد.

در اینجا این نکته که حائز اهمیت است این است که به علت شرم و  ترس از سرزنش یا  به علت ترس از ابزارهایی که استاد مثل نمره دارد، معمولاً دانشجویان دختر سکوت و ترس را پیشه می کنند که بسیار اشتباه است و بهترین کار مشاوره حقوقی فوری با وکیل تلفنی و کسب اطلاعات در زمینه مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر است.

 با هر گونه سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت های جنسی توسط اساتید باید به طور جدی برخورد شود و باعث تنزل رتبه علمی او بشود؛ طبق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر، حتی بوسیدن و همبستر شدن تا ۹۹ ضربه شلاق دارد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

telephone legal advice

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص روابط نامشروع

 

شما می توانید با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی در سایت وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین این موسسه، تمام سوالات خود را در این حوزه با وکیل متخصص دعاوی دانشگاهی در میان بگذارید؛ همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی مختلف در زمینه های گوناگون را داشته باشید؛ سامانه وکیل تلفنی از قدیمی ترین سامانه های مشاوره حقوقی آنلاین در ایران است که می توانید با استفاده از وکلا و مشاورین متخصص و با تجربه ای که در این حوزه فعالیت می‌ کنند مشاوره های خود را در زمینه ‌های مختلف از جمله زمینه سوءاستفاده ‌های جنسی و مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر اساتید از دانشجویان دختر مطرح بفرمایید.

وکیل متخصص دعاوی دانشگاهی  موسسه وکیل تلفنی، شما را در زمینه مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر یاری خواهد کرد و برای احقاق حق دانشجویان برای مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر تلاش خواهند کرد.

 

حکم قضایی سکس استاد با دانشجوی دختر نیازمند نمره قبولی چیست؟ مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر چیست؟

 

 

هرگونه گرفتن دست دختر یا پسر نامحرم، در آغوش گرفتن، بوسیدن و  هر حرکت شبیه به این، رابطه نامشروع محسوب می ‌شود و  به عنوان مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر قابل شکایت و پیگیری است؛ با توجه به ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی، هرگاه زن و مردی که بین آن ها رابطه نکاح وجود نداشته باشد، مرتکب عملی منافی عفت و یا نامشروع غیر از زنا شوند، به مجازات تا ۹۹ ضربه شلاق محکوم می ‌شوند. از این رو مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر به همین طریق است.  البته باید به این نکته توجه کرد که اگر یکی از طرفین به اکراه و با اجبار طرف مقابل مرتکب این عمل بشود، به عنوان تعزیر محسوب می ‌شود؛ اما در قضایای این‌چنینی، استاد قابل مجازات است و دانشجو می ‌توانند بدون هیچ گونه مشکلی شکایت خود را تقدیم دادگاه کند و خواستار مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر شود.

 

دانشجوی دختری که در حین سکس با استاد از او فیلم گرفته و از این طریق از او اخاذی می کند چه حکمی دارد؟

 

filming abusion of girl student by the girl herself

اثبات هتک حرمت استاد به دانشجو

 

هرگونه اخاذی با فیلم مستهجن حکم قضایی مشخصی دارد؛ قانون مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت های غیر مجاز می کنند (چه استاد و دانشجو) به این گونه است که به ۲ تا ۵ سال حبس و ۱۰ سال محرومیت از حقوق اجتماعی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم می شوند. مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر و فیلم گرفتن برای اخاذی نیز از این قاعده مستثنا نیست. مجازات اخاذی با فیلم مستهجن  چه برای تهدید کردن به منظور سوء استفاده‌ های جنسی، چه اخاذی و چه هرگونه موضوع نامشروع دیگر بر طبق همین قانون است.

 

سوء استفاده‌ های جنسی استادان دانشگاهی از دختران دانشجو شامل چه مواردی می شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

 1. دستمالی کردن دانشجو: هر گونه تماس جنسی و همراه با فشار که ازار و اذیت محسوب شود و مطابق میل دانشجو نباشد.

 

 1. چت های عجیب با دانشجو: استفاده از واژگان و عباراتی خارج از عرف رابطه استاد و شاگردی در پیامک و سایر پیامرسان ها.

 

 1. تکه پرانی ها و خوشمزگی های استاد سر کلاس: هر گونه الفاظی در ملا عام که خارج از عرف رابطه استاد و شاگردی باشد.

 

 1. نگاه های عجیب: نگاه های غیرعادی و از روی شهوت به دانشجوی دختر.

 

 1. دعوت های بی وقفه دفتر استاد: هر گونه دعوت به دفتر استناد خارج از فعالیت های درسی و پژوهشی.

 

چگونه بدون سکس با استاد امتحانات را قبول شویم؟

 

passing the tests whiteout having sex with teacher

آموزش پیگیری قضایی استاد شهوت پرست و جانی

 

شکی در این قضیه نیست که بستر دانشگاه‌ ها باید از وجود اساتید و دانشجویانی که مشکلات اخلاقی دارند و فساد اخلاقی را در جامعه ترویج می ‌دهند و می ‌خواهد با استفاده از قدرتی که دارند سوء استفاده های جنسی کنند، از بین برود؛ اما بهترین راهکار برای اینکه دانشجویان بتوانند از محیط علمی دانشگاه استفاده کنند و دچار چنین آلودگی ‌های نشود این است که تمرکز خود را بر روی درس، تولید علم و ارتقای سطح علمی خود بگذارند.

 

 

رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام با احترام به تک تک شما وعرض ادب وتبریک سال نو از شما بزرگوار خانم وکیل درخواستی راجع به پرونده ضرب وشتم که شاکی اقرار می‌کند در شبی در حین برگشت از سرکار که به گفتهایش سه خودرو گشتی انتظامی در تهران در منطق حدود ه راه آهن در مسیر شاپور مولوی فرد شاکی را حالا به چه موردی مواجه می‌شوند که بد از سوالات این فرد را می‌زنند و این فرد را در مقابل کلانتری۱۱۶ مولوی که جنب شهرداری مرکزی و باز مقابل پارک هرندی دقیقا هر سه قسمت دارا بودن دوربین مراقبتی هست و هر کدام نگهبان خودش را درب در ورودیش دارد که دقیق بقل هم هستند و بجز آن تجهیزات دوربین ورود و خروج و داخل محدوده ثبت تخلفات انتظامی راهور بابت پلاک وغیره نصب شده که باز دوربین راهور باز جنب کلانتری کنترول میباشد چون بازار هست بعضی خودروها سواری ممنوع میباشد تا مسیر حدود بازار این شاکی باز عنوان می‌کند باز درب کلانتری من را زدند و با سبد خرما و غیره که انتقال میدادم اون بار خرما را هم پخش به وسط خیابان و دور سه خودروی نظامی با چراغ گردان قرمز نصب بر خودرو پلیس هست پخش می‌کنند و از هر خودرو این فرد مذکور را با تجهیزات نظامی ایشان را ظرب وشتم می‌کنند و داخل کلانتری ارجاع نمی‌دهند و حمان موقع اول خودروها گشت هر سه متواری می‌شوند و این فرد حالا به چه دلیلی خودش هم رجوع به کلانتری بابت شکایت خود نمی‌شود یا به اث۱۹۷ بازرسی هم نقل نمی‌کند که از بازرسی بد چند دقیقه نیرویی نظامی بابت درخواست ایشان حالا چه بدی مامور و یا چه خوبیشان را ابراز نمی‌کند پ با آن بار به گفته های خودش که حدودا من دوبار در بازرسی و دادسرا باهاش برخورد داشتم سن‌شان ۳۰تا۳۵سال را داشتند و رفتار و حرکات غیر شخصیت فردی معاشرتی که من را دید باز نه من خبر داشتم و نه اون که شاکی از من مامور شدی که گشتی آن محدوده با موتور یا بعضی مواقع با خودرو نظامی که فقط خودرو علائم داشت ولی موتور در سال ۹۹ ۱۳ نداشت و در ضمن بزرگوار من شیفت کاریم هم نبوده و در استراحت بودم منزل چون بد انگار چند روز که به خود میاد به خود میگد حالا کجا برم شاکی ووقتی هم عنوان شکایت داشته نمیدونسته کدام محدوده شهر بوده تا برود پروند دقیق را برسی کنند متوجه جنب کلانتری باز رفتار خوبی نکردند بهش یادش می‌آید و حرکت را که تخمین می‌زند متوجه می‌شود که اطراف بازار بوده با با عرض پوزش شب هم بوده حدودا ساعت ۱ بامداد که خلوت بوده و نگهبانان یکیشان از صدای خودرو که فوری درب کلانتری را باز کند برا گشتی بدونه بوغ زدن چون پشت درب پست می‌دهد متوجه نشدند و من هم لهجه ام اصفهانی است باز این را هم نگفته بود که این مشخصات را دارد به ۱۹۷ بازرسی که من را دید چون دیرتر از من خیلی زیاد دیر کرده بود من را با نگفت تو بودی چون لحچه همان بود که زدند م و گشت مولوی خودرو زیاد دارد و هر سه خودرو با هم گشت نمی‌زنند چون هر کدام از محدودای هست و اگر باز باهم بودند چی پی اس معلوم می‌کند باز آشنا دارد و رفته. پرسیده گفتند ۱۹۷ یکی باید بابت پرونده میگذاشته که عنوان کند پرونده را پیگیری گردیم و این مامور بوده که ما را از این همه عنوان نموده‌اند چون کارای متهم چی ببخشید اشتباه نشد متهم واقعا میگیرم که زورگیر یا مورد مشهود باشد تا خودم خلاف واقع عنوان گذارش ندهم ولی بزرگوار اگه ایشان راست می‌گفت چرا دوربین یا چی پی اس خودرو یا هر سه نگهبان یا چرا اطراف یا جنب کلانتری پیاده کنم اگه مورد رفتاری هم نداشت باید دلالت به کلانتری میشد بابت چند ساعتی که آروم بشود همین توری پیاده نمی‌کردم با اینکه درگیر با ما هم نمی‌شود و حالا بد این همه سال ۹۹ تا حالا حکم جلب صادر شده که دادسرا رفتم با فیش آزاد نمود و گفته هام را باز گفتم جناب قاضی فرمود شاید دوربین یا شاهد آورده اخه همه جا را گشتند فکر کنم در حال خودش نبوده که یکی گشت که سه گشتی ولی شاهد بد از این همه وقت نبوده چون من اصفهان هستم و احضار شدم دادسرا نظلام که تا خبر بشم کی دادگام هست باز ببخشید شاهد را در این موارد قبول دارند که دوربین هم نگرفته و غیره وچی پی اس هم نبوده و هم مرخصی بودم چون آشنا دارد حالا بزرگوار چه دستوری امر میفرمایید من در خدمتم من حدودا ۱۳ سال سر کارم و تا بحال این موضوع این طوریش نبوده شاید هم متهم رو کارش نموده خودش شاکی چرا محکوم نمیشد چون خلاف واقع عنوان تا اینجا نموده شاید هم برا جرمی که نخورد این را میخواد عنوان کند قبول هست چون بجز این موضوع شاهد کسی را نمی‌تواند بیاورد پس چرا اون موقع نیاورد با تشکر از شما بزرگواران شب بیدار و با این جرم ها و غیر جرم ها سر کار دارید خدا بهتان عنایت بفرمایند به شما و همکاران گرامیتان سپاس
مباحث را گونه‌ای ارائه می‌کنم که به راحتی قابل درک بوده و روان و رسا باشد قادر به جلب توجه دانش آموزان هستم از زبان بدن استفاده می کنم، به کلام بچه ها توجه می کنم و دانش آموزان را تشویق به سوال پرسیدن می کنم از مهارتهای ارتباطی استفاده می کنم و با نفوذ کلام به در بین دانش آموزان آنها را تشویق به مشارکت میکنم به همه مسائل آموزشی و تربیتی توجه می کنم علت به وجود آمدن مشکلات را بررسی می کنم و راه حل های موثر را پیدا کرده ، نقاط ضعف را برطرف نموده و نقاط قوت دانش آموزان را تقویت می کنم پیشنهاد راه حل های جدیدی به دانش آموزان ارائه می کنم و از روش های خلاق استفاده می کنم
بسیاری از دانشجویان دختر برای کسب نمره قبولی و حتی در برخی موارد برای اینکه معدل بالایی داشته باشند اقدام به ارتباط با استادان خود می کنند در اکثر موارد چون رضایت دختر وجود دارد هر دو در جرم صورت گرفته اعم از زنا یا رابطه نامشروع دخیل هستند اما در جایی که دختر از روی اجبار و یا اکراه تن به رابطه می دهد وی مجازاتی ندارد بنابراین بهتر است با لحاظ تمامی شرایط مهیای طرح شکایت و یا دفاع شد وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
باسلام و عرض ادب و احترام‌ خدمت همکاران و مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی.با توجه به دوسویه بودن جرم رابطه نامشروع کاربران محترم در صورت مواجه با این موضوع و جهت‌اثبات وجود اکراه ویا تجاوز طرف مقابل نیازمند اخذ مشاوره از وکیل متخصص ومجرب واثبات بیگناهی خود هستید.وکیل تلفنی با بهره مندی از وکلای کاردان ومتخصص به صورت ۲۴ساعته آماده ارائه مشاوره به شما کاربران‌عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیماتی
چقدر عالی،،، چقدر راحت و بی حاشیه مطالب را بیان میکنین.... واقعا آدم لذت میبره... واژه های حقوقی و مطالب حقوقی انقدر ثقیل و سخت است که گاهی اوقات خواندنشان ملال آور و خسته کننده هست... اما نحوه بیان مطالب و ارائه شما که توام با طراحی ها و رنگ آمیزی های متنوع است و لوگوی بسیار بی نظیر و حرفه ای ا که دارین، آدم حیفش میاد اون مطلب رو نخواند و ازش بگذرد چه برسه که بخواد خسته کننده باشه..... این همه دقت و ظرافتی که در سایت دارم میبینم فقط میتونم بگم شما بهترین هستین. این نه تملقه و نه اغراق. واقعیتی بیش نیست
در این خصوص باید بیان داشت که دانشجوی دختر تمرکز خود را روی درس و کلاس گذاشته تا بتواند هم نمره ای خوب و هم علم کافی در رشته خود را بدست بیاورد. لذا در صورت عدم وقوع چنین اتفاقی و در صورت استفاده استاد از دختر جهت دادن نموره بالا وفق قانون مجازات رابطه نامشروع حاکم و شلاق تا 99 ضربه را در پی دارد. در صورت وقوع چنین اتفاقی دانشجو باید به کمیته انتظامی دانشگاه و در صورت صلاحدید اط ز طریق تنظیم شکواییه این موضوع را از طریق دادگاه پیگیری نماید
یکی از بهترین فعالیت های موسسه وکیل تلفنی اینست که در جهت افزایش آگاهی های عمومی جامعه تلاش میکند و مطالبی که بسیار مورد توجه افراد است را زیر ذره بین حقوقی و قضایی قرار میدهد تا افراد پیش از وقوع جرم از نتایج حقوقی و قضایی آن آگاه باشند. از مدیریت موسسه و کلیه همکاران پرتلاششان متشکرم
سلام و عرض خسته نباشسد خدمت تمامی کارکنان محترم موسسه وکیل تلفنی . موضوعات مطروحه بسیار مفید و کاربردی هستند . ویدیو منتشره در این قسمت نیز عالی بود . ممنون
با سلام خدمت مخاطبان عزیز.روابطی که بین استاد و دانشجو شکل می گیرد اگر از عنصر رضایت دانشجو برخوردار شود جتی اگر با انگیزه گربتن نمره باشد آن رضایت می تواند باعث شود که بحث تجاوز به عنف یا هر چیزی در این باره برداشته شود به عبارت دیگر اگر دختری با رضایت خویش تن به بک سری اعمال منافی عفت بدهد و در عین حال بدنبال نمره هم باشد اما ان رضایت درجه اول را داشته باشد و اولویت دختر سکس با استاد باشد در ابنجا اگر بعدا استتد خلف وعده کرد و نمره نداد دختر نمی تواند ادعای اغفال شدن نماید اما اگر به غیر اینها باشد و استاد با فریب دختر بخواهد در اناقش با زور به دختر تجاوز کند حکم تجاوز به عنف و مجازات اعدام دارد البته اثبات این امور که با رضایت بوده یا با انگیزه نمره گرفتن یا نگرفتن و یا با عنف و به زور یا بدون زور سخت و دشوار است.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام انقدر مطالب عالی و با کیفیت هست هر جور مقاومت میکنم در مقابل فهمیدن نمیشه واقعا دست مریزاد اول به اون دوست عزیزی که مطالب مینویسه و بعد اون عزیزی که وکتور هارو طراحی میکنه بسیار عالی و جذاب از خط اول مطالعه میکنم تا نقطه ی آخر و همش جذابیت داره شاید به جرات اولین سایتی هستین که به موضوعات این چنینی ورود میکنید و قطعا هم اثر بخش هست هم آگاهی دهنده چون متاسفانه مسائل واقعی هست که داره اتفاق میوفته بازم خدا رو شاکرم که شما هستین و میتونیم از مشاوره خوب وکلای عزیزتون بهرمند بشیم سایتون مستدام آرزوی توفیق بیشتر از خداوند برای یکایک عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی که دلسوزانه دارین فعالیت میکنید ❤❤دوستتون دارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی متاسفانه یکی از اصلی ترین موضوعات در جهت ترفیع یا تغییر مرتبه اساتید از استادیاری به دانشیاری، امتیازات علمی و پژوهشی هستند، دانشجویان متاسفانه به عنوان یک نیروی کار برای این موضوع توسط اساتید مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجایی که به نمره استاد نیازمند هستند، مورد بهره کشی قرار می گیرند؛ از آن جایی که در خیلی از دانشگاه های کشور، در صورت عدم قبولی در یک درس، باید هزینه های زیادی تقبل کرد، این قضیه بستری مناسب برای استاد دختر باز می شود و همخوابی با استاد به خاطر نمره را در پی دارد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره هستم
رابطه با نامحرم و داشتن روابط نامشروع متاسفانه گاهی تا جایی در میان افراد جامعه رخنه می کنه که همه ی احترامات بین دو فرد زیر پا گذاشته میشه برای اینکه به یک لحظه لذت زودگذر و شهوت حیوانی دست پیدا کنند روابط نامشروع و سکس بین استاد و دانشجو هم یکی از آنهاست که می توان در موردش بحث کرد قانون کشور ما برای روابط نامشروع و جلوگیری از بروز آن مجازاتهایی در نظر گرفته که با توجه به میزان رابطه در مورد نوع آن تصمیم گیری می کند برای مشاوره در این موارد سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب و متخصص این حوزه به صورت آنلاین و رایگان یا تلفنی با هزینه ی کمتر به صورت شبانه روز در خدمتگذاری به هموطنان عزیز حاضر است.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید
منم یه استاد داشتم که اون اوایل خیلی بهم احترام می زاشت؛ آخر ترم که شد خیلی برای اون امتحان خوندم، همه امتحان دادن نمره بالا گرفتن و من انتظار داشتم 20 شم که بهم 9/5 داد؛ شمارشو از بقیه گرفتم، توی واتساپ باهم صحبت کردیم گفت بیا صیغه من شو؛ گفتم چی می گی تو؟! گفت چی می گی تو یعنی چی ** خانوم، خلاصه تو اینترنت سرچ کردم و وکیل تلفنیو پیدا کردم که واقعاً کمک خوبی بود؛ از همتون ممنونم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی