موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر

مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر

مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر چیست؟ کمیته انضباطی دانشگاه ها چه تدبیری برای مجازات سکس کردن استاد با دانشجوی دختر  اندیشیده اند؟ چرا تعداد کمی از دانشگاه ها بستری برای بهره‌کشی استاد از دختر دانشجو شده اند؟  چرا در برخی از دانشگاه ها دختران طعمه استادان می شوند؟ دانشجوی دختر قربانی این روابط، چگونه می تواند احقاق حق کند؟ تمامی این موارد سوالاتی هستند که افراد بزه دیده از خود می پرسند و در آخر هم بر خود و بخت تاریکشان لعنت می فرستند؛ اما اگر وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید، به آموزه های ارزشمندی دست خواهید یافت که دست استاد را از بدن شما کوتاه کرده و به تخته سیاه و میز تدریس بر می گرداند؛ البته قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

شرایط احقاق رابطه نامشروع بین استاد و دانشجو (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

برای بسیاری از دانشجویان پسر، همواره سوال است که چگونه برخی دانشجویان دختر (به خصوص آن دسته که به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند)، تنها با حضور دو یا جلسه ای در طول ترم، موفق به اخذ نمره های قابل توجه می شوند؛ متأسفانه این دانشجویان پسر پیش خود می پندارند که بین استاد و آن دانشجو، حتماً رمز و راز هایی کثیف وجود دارد که البته تا 70% موارد هم درست فکر می کنند؛ اما بحث اینجاست که این عزیزان نمی دانند که بسیاری از دانشجویان دختری که حتی سر کلاس حضور داشته اند نیز طعمه استاد شده اند؛ گاه استاد نمره کم می دهد تا دانشجو را به سمت امیال خود بکشاند؛ احتمال دارد که این اتفاق در دانشگاه شما نیز بیافتد و یا حتی خود شما نیز با این موضوع دست و پنجه نرم کرده باشید؛ از این رو دیگر نیازی نیست که تسلیم امیال استاد بشوید؛ با ما تماس بگیرید تا بهترین و به روز ترین متد های حقوقی را طی ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته از وکلای متخصص دریافت کنید و خود را نجات دهید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

قدرت استاد بر دانشجو