موسسه وکیل تلفنی

 • سبحان پورسلیمانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۵۱:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۶
 • شیرزاد سیفی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۱۵:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۲:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
 • علی عسگری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۹:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۵۳:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • امین رضا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • امیر بیرامی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۳:۲۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی انلاین و رایگان

مشاوره حقوقی انلاین و رایگان

 

با پیشرفت تکنولوژی و روابط اجتماعی، مسائل حقوقی جدیدی به وجود آمدند. به گونه ای که هر فرد در طول روز به نوعی با یک مشکل حقوقی مواجه می شود و این در حالی ست که به تنهایی قادر به حل آن نمی باشد. در چنین مواقعی بهترین کار مشورت با یک وکیل کاربلد و متخصص در حوزه مورد نظرمان است. اوضاع اقتصادی حاکم بر جامعه باعث شده که افراد توان پرداخت هزینه مشاوره حقوقی را نداشته باشند و از دریافت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص دوری کنند. با توجه به مشکلات متعددی که در نتیجه عدم دریافت مشاوره از وکیل ممکن است برای افراد به وجود آید، موسسه حقوقی وکیل تلفنی شرایطی را فراهم ساخته که افراد بتوانند از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان استفاده نمایند. در ادامه به بررسی چگونگی و چرایی دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان خواهیم پرداخت.

 

مشاوره رایگان

 

زمانی که مسئله ای مطرح می شود که دارای جنبه حقوقی است، اولین موضوعی که به ذهن اغلب افراد ورود پیدا می کند، این است که وکیل بگیرند. مراجعه به وکیل دادگستری، راه حل مناسب برای رفع مشکلات حقوقی به شمار می رود اما صرفا تنها روش در این زمینه نیست. افرادی که به دنبال این هستند که بتوانند مشکلات خود را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند، می توانند از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کنند. مشاوره حقوقی، همانطور که از نام آن پیدا است، به ارائه مشاوره در خصوص موضوعات حقوقی می پردازد. موضوعاتی که دارای جنبه حقوقی بوده، برای آنها به صورت تخصصی از طرف وکلا ی دادگستری مشاوره ارائه می شود.

 

وکلای دادگستری، طبق قانون این اختیار را دارند که در کنار وکالت در دعاوی قضایی، در حوزه مشاوره حقوقی نیز فعالیت داشته باشند. در این صورت وکیل، به واسطه مهارت تخصصی در حوزه مباحث حقوقی، می تواند به عموم جامعه مشاوره بدهد و به نوعی چالش های حقوقی از این طریق قابلیت حل و فصل شدن را دارد. مشاوره حقوقی، به شیوه های مختلفی ارائه می شود که موسسات و مجموعه های حقوقی معتبر، غالبا ارائه نمودن این خدمات را به صورت آنلاین و در بستر وب سایت مجموعه انجام می دهند. به منظور دریافت مشاوره حقوقی آنلاین آن هم به صورت رایگان، کافیست از طریق شماره  09212242670 ارتباط بگیرید تا ساز و کار های مربوطه به شما اطلاع رسانی گردد.

 

منظور از مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

در مورد این که مشاوره حقوقی آنلاین چیست، لازم است که ابتدا با مشاوره حقوقی آشنا شویم و سپس به بررسی مفهوم عبارت مزبور بپردازیم. مشاوره حقوقی به عنوان یکی از روش هایی است که افراد متقاضی می توانند از طریق آن مشکلات حقوقی خود را برطرف نموده و یا پاسخ سوالات خود که دارای جنبه حقوقی است، دریافت کنند. به بیان دیگر، ارائه مشاوره در حیطه مسائل حقوقی به آن مشاوره حقوقی نیز گفته می شود.

 

مشاوره حقوقی آنلاین، در واقع یکی از روش های رایج ارائه مشاوره در زمینه مباحث حقوقی محسوب می شود. در این روش، مشاوره حقوقی به صورت غیر حضوری و در بستر فضای وب سایت مجموعه و موسسات حقوقی انجام می شود. وکیل دادگستری با شخص متقاضی دریافت مشاوره حقوقی به گفتگو پرداخته و رد و بدل اطلاعات به صورت آنلاین انجام می شود.

 

مشاوره حقوقی انلاین و رایگان

 

موضوعات مجاز برا مشاوره حقوقی آنلاین رایگان 

در مورد مشاوره حقوقی انلاین و رایگان، محدودیتی برای ارائه نوع موضوع مشاوره وجود ندارد و در این صورت، مشاوره دادن در مورد موضوعات مختلفی صورت می گیرد. حال این که چه موضوعاتی بیشتر در مشاوره حقوقی رایگان، مورد بحث قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی کار
 • دعاوی دیوان عدالت اداری
 • دعاوی ثبت احوال
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی شرکت های تجاری
 • دعاوی مرتبط با اسناد رسمی
 • دعاوی ثبتی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی مالیاتی

مزایا و معایب مشاوره حقوقی انلاین

مشاوره حقوقی انلاین و رایگان به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته حتی ایام تعطیل انجام می شود. به طور معمول گاها شرایطی پیش می آید که ما نیاز فوری به دریافت مشاوره حقوقی داریم اما به همراه بانک یا دستگاه خودپرداز دسترسی نداریم و یا اینکه موجودی کافی برای دریافت مشاوره تلفنی و یا حضوری نداریم اما چنانچه در همان لحظه با وکیل مشورت نکنیم مشکلات ما چندین برابر خواهد شد . در این صورت بدون کوچکترین نگرانی از طریق موبایل یا لپ تاپ یا سیستم خانگی خود به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن سوال خود را از وکیل بپرسید.

 

در مواردی که موضوع شما پیچیده است و نیاز به بررسی مدارک و مستندات و بررسی جزئیات بیشتری است مشاوره حقوقی انلاین و رایگان به تنهایی کفایت نمی کند و پیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت مشاوره حقوقی تکمیلی با شماره 09212242670 تماس بگیرید .

 

 

مشاوره رایگان توسط چه کسانی ارائه می شود؟

مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی توسط وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی کاربلد انجام می شود. فرقی ندارد که این مشاوره به صورت تلفنی و یا حضوری است که با پرداخت هزینه همراه است و یا مشاوره حقوقی انلاین که به صورت رایگان ارائه می گردد. هدف موسسه رفع مشکلات حقوقی مردم به صورت صحیح و اصولی است. بنابراین شما می توانید با آسودگی خاطر از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان استفاده نمایید چرا که تمامی سوالات توسط افراد باتجربه و دارای تحصیلات حقوقی پاسخ داده می شود.

 

چند مرتبه می توانم از مشاوره حقوقی رایگان استفاده کنم؟

هیچ محدودیتی از لحاظ دریافت مشاوره حقوقی رایگان وجود ندارد. شما می توانید هر تعداد سوال را به دفعات متعدد مطرح نموده و از مشاوره با برترین وکلای ایران بهره مند شوید.

نحوه دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان

برای دریافت مشاوره حقوقی انلاین کافی است به وبسایت موسسه مراجعه کرده و سوال خود را به صورت دقیق و کامل تایپ نمایید. وکلا و مشاورین متخصص در حوزه مورد نظر شما، سوال را موشکافانه بررسی کرده و همه جوانب را سنجیده و بهترین راهکار را برای شما به صورت چت ارسال می نمایند.

 

لازم به ذکر است هیچ هزینه ای برای دریافت این مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

 

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن 

هزینه مشاوره حقوقی انلاین

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل 

مشاوره حقوقی

درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی