موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از نکاتی که در مورد احکام دادگستری باید بدانیم این است که این دستورات به خودی خود اجرا نمی شوند و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه احکام خود را به محضر دادگاه ارائه دهد تا آنها شروع به اجرای این احکام نمایند؛ اما اینکه چه کاری انجام دهید تا کار را ضمن درست انجام دادن، سریع پیش ببرید، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی وکیل متخصص در اجرای احکام دادگستری متصل شده و بهترین راهکارهای حقوقی در این زمینه را دریافت نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

بررسی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

 

necessity of judge orders execution

لزوم مشاوره حقوقی قبل از اجرای احکام دادگستری

 

آیا تا به حال در مورد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیزی شنیده اید؟ اگر تاکنون دچار اختلافاتی حقوقی و قانونی شده باشید و به مراجع حقوقی مراجعه کرده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که از زمان ثبت دادخواست تا زمان حا اختلاف به صورت قانونی در دادگاه نظام قضایی قضایی باید مراحلی طی شود. این این دعاوی اصولا مسالمت آمیز نیستند و باید برای آنها در دادگاه طرح دعوا شود.

مسلماً استفاده از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما کمک خواهد کرد تا روند پیگیری حقوقی پرونده هایتان با سرعت بیشتری انجام دهید و در مورد مراحل اجرای احکام دادگستری اطلاعات بیشتری بدست آورید.

برای انکه کارهایتان با سرعت بیشتری انجام شود و از طرفی دیگر نیز هزینه ی کمتری را بابت مشاوره با وکیل و پاسخ به سوالات حقوقی خود بپردازید، می توانید از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته استفاده کنید. مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان یکی از بهترین نوع مشاوره هایی است که افراد می توانند به راحتی از آن برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع ممکن است به دلیل عدم آگاهی و عدم استفاده از مشاوره حقوقی سریع، منافع افراد به خطر بیفتد و نتوانند برای احقاق حقوق خود در زمان معی اقدام کنند. امروزه مشاوره حقوقی تلفنی فوری این امکان را برای شما بوجود آورده است که از طریق پرسش سوال حقوقی آنلاین و مشاوره با وکیل تلفنی از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

 

مفهوم حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که در مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری مطرح می شود آن است که در اصطلاح حقوقی مفهوم دقیق این امر چه می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

بر اساس ماده ۵ قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶، صدور اجراییه با دادگاه نخستین است بنابراین کسی که حکم به نفع او صادر شده است، باید به دادگاه مراجعه کند که دادخواست اولیه را به آن دادگاه داده و حکم نخستین از آن دادگاه صادر شده است.

 

کاربرد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

 

usage of judge orders execution

اجرای آنلاین احکام دادگستری توسط وکیل به صورت تلفنی و آنلاین

 

بسیاری از مردم به دلیل انکه فرصت کافی برای مراجعه به مشاوره حقوقی ندارند و نمی توانند به صورت حضوری برای بدست آوردن اطلاعات حقوقی به مشاوره های حضوری مراجعه کنند، می توانند به راحتی از مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کند تا از چگونگی انجام اقدامات لازم برای اجرای احکام دادگستری در کوتاه ترین زمان ممکن و از کوتاه تری راه های حقوقی اطلاع پیدا کنند. افراد با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری می توانند از تمامی جزئیات احکام لازم الاجرا اطلاع پیدا کنند.

بر اساس ماده 4 قانون اجرای احکام مدنی در رابطه با این موضوع می توان گفت که اجرای حکم با صدور اجراییه به عمل می‌آید مگر اینکه در قانون ترتیب دیگری مقرر شده باشد.

در مواردی که دادگاه جنبه اعلامی داشته و مستلزم انجام عملی از طرف محکوم‌علیه نیست از قبیل اعلام اصالت یا بطلان سند اجراییه صادر نمی‌شود‌ همچنین در مواردی که سازمان‌ها و موسسات دولتی و وابسته به دولت طرف دعوی نبوده ولی اجرای حکم باید به وسیله آن‌ها صورت گیرد صدور‌ اجراییه لازم نیست و سازمان‌ها و موسسات مزبور مکلفند به دستور دادگاه حکم را اجرا کنند.

 

چه کسانی صلاحیت ارائه مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری دارند؟

مسلماً همه ی ما به خوبی می دانیم که هر کاری دارای قوانین و قواعد خاصی می باشد که هر کسی از عهده ی انجام آنها بر نمی آید و باید روند کاری آنان را به افرادی متخصص واگذار کرد. در رابطه با موضوعات حقوقی همچون اجرای احکام نیز شما باید به این نکته دقت داشته باشید که هر کسی صلاحیت ارائه ی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما را ندارد و تنها افراد متخصص و با تجربه ای که در زمینه ی پرونده ی مربوطه اطلاعات لازم را در مورد رویه ی قضایی دارند می توانند به شما کمک کنند.

در ماده ی 29 قانون اجرای احکام مدنی آمده است که ‌در مورد حدوث اختلاف در مفاد حکم هر یک از طرفین می‌تواند رفع اختلاف را از دادگاه بخواهد. دادگاه در وقت فوق‌العاده رسیدگی و ‌رفع اختلاف می‌کند و درصورتی که محتاج رسیدگی بیشتری باشد رونوشت درخواست را به طرف مقابل ابلاغ نمودار طرفین را در جلسه خارج از نوبت ‌برای رسیدگی دعوت می‌کند، ولی عدم حضور آنها باعث تأخیر رسیدگی نخواهد شد.

در صورتی که احساس می کنید در رابطه با حکم صادر شده اختلافی حادث شده است و قصد دارید تا در رابطه با مفاد مربوط به آن از دادگاه تقاضای رفع اختلاف کنید، بهتر است در ابتدا قبل از هر گونه اقدام قانونی و حقوقی از مشاوره حقوقی آنلاین وِیژه کمک بگیرید تا با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، اطلاعات کامل و جامعی را بدست آورید.

 

بهترین مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کیست؟

 

best advisor in execution of judge orders

در اجرای احکام دادگستری چه کسی می تواند راهنمای ما باشد؟

 

برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و استفاده از راهکار حقوقی تلفنی یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی می باشد. چرا که شما بدون وجود هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی می توانید با بهترین وکیل تلفنی مشاوره داشته باشید و از او برای حل مشکلات حقوقی کمک بگیرید. شما در هر زمان که بخواهید می توانید از مشورت با وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی استفاده کنید.

حقیقت آن است که بهترین مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کسی می باشد که علاوه بر داشتن مهارت و دانش کافی و تجربه بتواند به شما راهکار حقوقی 24 ساعته و یا راهکار حقوقی آنلاین ارائه دهد.

گاهی ممکن است شما در شرایطی باشید که به سرعت نیاز به دریافت پاسخ سوالات خود داشته باشید و در صورت اتلاف وقت موضوع مربوطه را فراموش کنید یا فرصت پیگیری حقوقیتان به اتمام برسد. یکی از نمونه های بارزی که اهمیت سرعت استفاده از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری در ان بارز است، ماده ی 24 قانون اجرای احکام مدنی است.

طبق این قانون: همین که اجراییه به محکوم‌علیه ابلاغ شد محکوم‌علیه مکلف است ظرف ده روز مفاد آن را به موقع اجرا بگذارد یا ترتیبی برای پرداخت‌محکوم به بدهد یا مالی معرفی کند که اجرای حکم و استیفاء محکوم به از آن میسر باشد و در صورتی که خود را قادر به اجرای مفاد اجراییه نداند باید ‌ظرف مهلت مزبور جامع دارایی خود را به قسمت اجرا تسلیم کند و اگر مالی ندارد صریحاً اعلام نماید؛ هر گاه ظرف سه سال بعد از انقضاء مهلت مذکور‌ معلوم شود که محکوم‌ علیه قادر به اجرای حکم و پرداخت محکوم به بوده لیکن برای فرار از آن اموال خود را معرفی نکرده یا صورت خلاف واقع از‌دارایی خود داده به نحوی که اجرای تمام یا قسمتی از مفاد اجراییه متعسر گردیده باشد؛ به حبس جنحه‌ای از شصت و یک روز تا شش ماه محکوم‌خواهد شد.

 

نکته: دادگاههای دادگستری وقتی به موقع اجرا گذارده می‌شود که به محکوم‌علیه یا وکیل یا قائم‌مقام قانونی او ابلاغ شده و محکوم‌له یا‌ نماینده و یا قائم‌مقام قانونی او کتباً این تقاضا را از دادگاه بنماید.

 

اگر شما لازم می بینید تا از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری استفاده کنید و قصد مکالمه تلفنی با وکیل را دارید، می توانید شماره تلفن بهترین وکیل تهران را از سایت وکیل تلفنی 24 ساعته دریافت کنید و از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

 

دلیل اهمیت مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

 

best way to execute judge orders

نحوه درست انواع اجرای احکام دادگستری

 

جالب است بدانید که احکام لازم الاجرا دارای دسته بندی خاصی هستند و نمیتوان هر حکم قانونی را در دسته بندی انها جای داد. از طرفی دیگر نیز شرایط صدور اجراییه نیز در دادگاه به موارد مختلفی تقسیم میشود که دارای جزییات خاصی می باشد و هرکسی از ان اطلاع ندارد و برای آگاهی از آنها باید از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کمک گرفت. احکام لازم الاجرا را میتوان در دسته بندی زیر جای داد:

 

 1. احکامی که از طرف مراجع دادگستری در دعاوی صادر می‌شود.

 2. احکامی مثل حکم داور که در خارج از دادگستری مستقلاً در حدود مقررات اتخاذ صادر می‌شود.

 3. احکامی که از طرف مقامات غیردادگستری صادر می‌شود، اما اجرای آن بر عهده دادگستری واگذار شده است؛ مانند احکام صادره توسط هیات‌های حل اختلاف کارگر و کارفرما.

 

برای آشنایی با جزئیات دقیق چگونگی اجرای احکام دادگستری و کمک گرفتن از وکیل تمام وقت تلفنی و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، شما می توانید از خدمات مرکز وکیل تلفنی تمام وقت استفاده کنید و از راهکار حقوقی آنلاین ارائه شده در جلسات مشاوره انلاین بهره ببرید.

 

مطالب مشابه زیر از رایج ترین مسائل حقوقی در ایران بوده که مطالعه ی آنها به شما آگاهی نسبی خواهد داد تا قدم های حقوقی تان را محکم تر بردارید

حل ساده مشکلاتی که در دفتر خدمات قضایی با آن ها سر و کار داریم
دلیل تمایز با تجربه ترین وکلای مرد از سایر وکلا

رویکرد های نگران کننده قبل از انتخاب یک وکیل

بهترین روش دریافت خسارت دیدگی از کار یک وکیل

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی