موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • لاله نوبخت لاله نوبخت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از نکاتی که در مورد احکام دادگستری باید بدانیم این است که این دستورات به خودی خود اجرا نمی شوند و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه احکام خود را به محضر دادگاه ارائه دهد تا آنها شروع به اجرای این احکام نمایند؛ اما اینکه چه کاری انجام دهید تا کار را ضمن درست انجام دادن، سریع پیش ببرید، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی وکیل متخصص در اجرای احکام دادگستری متصل شده و بهترین راهکارهای حقوقی در این زمینه را دریافت نمایید"

 

 

بررسی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

 

necessity of judge orders execution

لزوم مشاوره حقوقی قبل از اجرای احکام دادگستری

 

آیا تا به حال در مورد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیزی شنیده اید؟ اگر تاکنون دچار اختلافاتی حقوقی و قانونی شده باشید و به مراجع حقوقی مراجعه کرده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که از زمان ثبت دادخواست تا زمان حا اختلاف به صورت قانونی در دادگاه نظام قضایی قضایی باید مراحلی طی شود. این این دعاوی اصولا مسالمت آمیز نیستند و باید برای آنها در دادگاه طرح دعوا شود.

مسلماً استفاده از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما کمک خواهد کرد تا روند پیگیری حقوقی پرونده هایتان با سرعت بیشتری انجام دهید و در مورد مراحل اجرای احکام دادگستری اطلاعات بیشتری بدست آورید.

برای انکه کارهایتان با سرعت بیشتری انجام شود و از طرفی دیگر نیز هزینه ی کمتری را بابت مشاوره با وکیل و پاسخ به سوالات حقوقی خود بپردازید، می توانید از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته استفاده کنید. مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان یکی از بهترین نوع مشاوره هایی است که افراد می توانند به راحتی از آن برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع ممکن است به دلیل عدم آگاهی و عدم استفاده از مشاوره حقوقی سریع، منافع افراد به خطر بیفتد و نتوانند برای احقاق حقوق خود در زمان معی اقدام کنند. امروزه مشاوره حقوقی تلفنی فوری این امکان را برای شما بوجود آورده است که از طریق پرسش سوال حقوقی آنلاین و مشاوره با وکیل تلفنی از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

 

مفهوم حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که در مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری مطرح می شود آن است که در اصطلاح حقوقی مفهوم دقیق این امر چه می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

بر اساس ماده ۵ قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶، صدور اجراییه با دادگاه نخستین است بنابراین کسی که حکم به نفع او صادر شده است، باید به دادگاه مراجعه کند که دادخواست اولیه را به آن دادگاه داده و حکم نخستین از آن دادگاه صادر شده است.

 

کاربرد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

 

usage of judge orders execution

اجرای آنلاین احکام دادگستری توسط وکیل به صورت تلفنی و آنلاین

 

بسیاری از مردم به دلیل انکه فرصت کافی برای مراجعه به مشاوره حقوقی ندارند و نمی توانند به صورت حضوری برای بدست آوردن اطلاعات حقوقی به مشاوره های حضوری مراجعه کنند، می توانند به راحتی از مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کند تا از چگونگی انجام اقدامات لازم برای اجرای احکام دادگستری در کوتاه ترین زمان ممکن و از کوتاه تری راه های حقوقی اطلاع پیدا کنند. افراد با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری می توانند از تمامی جزئیات احکام لازم الاجرا اطلاع پیدا کنند.

بر اساس ماده 4 قانون اجرای احکام مدنی در رابطه با این موضوع می توان گفت که اجرای حکم با صدور اجراییه به عمل می‌آید مگر اینکه در قانون ترتیب دیگری مقرر شده باشد.

در مواردی که دادگاه جنبه اعلامی داشته و مستلزم انجام عملی از طرف محکوم‌علیه نیست از قبیل اعلام اصالت یا بطلان سند اجراییه صادر نمی‌شود‌ همچنین در مواردی که سازمان‌ها و موسسات دولتی و وابسته به دولت طرف دعوی نبوده ولی اجرای حکم باید به وسیله آن‌ها صورت گیرد صدور‌ اجراییه لازم نیست و سازمان‌ها و موسسات مزبور مکلفند به دستور دادگاه حکم را اجرا کنند.

 

چه کسانی صلاحیت ارائه مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری دارند؟

مسلماً همه ی ما به خوبی می دانیم که هر کاری دارای قوانین و قواعد خاصی می باشد که هر کسی از عهده ی انجام آنها بر نمی آید و باید روند کاری آنان را به افرادی متخصص واگذار کرد. در رابطه با موضوعات حقوقی همچون اجرای احکام نیز شما باید به این نکته دقت داشته باشید که هر کسی صلاحیت ارائه ی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما را ندارد و تنها افراد متخصص و با تجربه ای که در زمینه ی پرونده ی مربوطه اطلاعات لازم را در مورد رویه ی قضایی دارند می توانند به شما کمک کنند.

در ماده ی 29 قانون اجرای احکام مدنی آمده است که ‌در مورد حدوث اختلاف در مفاد حکم هر یک از طرفین می‌تواند رفع اختلاف را از دادگاه بخواهد. دادگاه در وقت فوق‌العاده رسیدگی و ‌رفع اختلاف می‌کند و درصورتی که محتاج رسیدگی بیشتری باشد رونوشت درخواست را به طرف مقابل ابلاغ نمودار طرفین را در جلسه خارج از نوبت ‌برای رسیدگی دعوت می‌کند، ولی عدم حضور آنها باعث تأخیر رسیدگی نخواهد شد.

در صورتی که احساس می کنید در رابطه با حکم صادر شده اختلافی حادث شده است و قصد دارید تا در رابطه با مفاد مربوط به آن از دادگاه تقاضای رفع اختلاف کنید، بهتر است در ابتدا قبل از هر گونه اقدام قانونی و حقوقی از مشاوره حقوقی آنلاین وِیژه کمک بگیرید تا با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، اطلاعات کامل و جامعی را بدست آورید.

 

بهترین مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کیست؟