موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بررسی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

 

necessity of judge orders execution

لزوم مشاوره حقوقی قبل از اجرای احکام دادگستری

 

آیا تا به حال در مورد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیزی شنیده اید؟ اگر تاکنون دچار اختلافاتی حقوقی و قانونی شده باشید و به مراجع حقوقی مراجعه کرده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که از زمان ثبت دادخواست تا زمان حا اختلاف به صورت قانونی در دادگاه نظام قضایی قضایی باید مراحلی طی شود. این این دعاوی اصولا مسالمت آمیز نیستند و باید برای آنها در دادگاه طرح دعوا شود.

مسلماً استفاده از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما کمک خواهد کرد تا روند پیگیری حقوقی پرونده هایتان با سرعت بیشتری انجام دهید و در مورد مراحل اجرای احکام دادگستری اطلاعات بیشتری بدست آورید.

برای انکه کارهایتان با سرعت بیشتری انجام شود و از طرفی دیگر نیز هزینه ی کمتری را بابت مشاوره با وکیل و پاسخ به سوالات حقوقی خود بپردازید، می توانید از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته استفاده کنید. مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان یکی از بهترین نوع مشاوره هایی است که افراد می توانند به راحتی از آن برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع ممکن است به دلیل عدم آگاهی و عدم استفاده از مشاوره حقوقی سریع، منافع افراد به خطر بیفتد و نتوانند برای احقاق حقوق خود در زمان معی اقدام کنند. امروزه مشاوره حقوقی تلفنی فوری این امکان را برای شما بوجود آورده است که از طریق پرسش سوال حقوقی آنلاین و مشاوره با وکیل تلفنی از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

 

مفهوم حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

یکی از سوالات بسیار مهمی که در مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری مطرح می شود آن است که در اصطلاح حقوقی مفهوم دقیق این امر چه می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

بر اساس ماده ۵ قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶، صدور اجراییه با دادگاه نخستین است بنابراین کسی که حکم به نفع او صادر شده است، باید به دادگاه مراجعه کند که دادخواست اولیه را به آن دادگاه داده و حکم نخستین از آن دادگاه صادر شده است.

 

کاربرد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

 

usage of judge orders execution

اجرای آنلاین احکام دادگستری توسط وکیل به صورت تلفنی و آنلاین

 

بسیاری از مردم به دلیل انکه فرصت کافی برای مراجعه به مشاوره حقوقی ندارند و نمی توانند به صورت حضوری برای بدست آوردن اطلاعات حقوقی به مشاوره های حضوری مراجعه کنند، می توانند به راحتی از مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کند تا از چگونگی انجام اقدامات لازم برای اجرای احکام دادگستری در کوتاه ترین زمان ممکن و از کوتاه تری راه های حقوقی اطلاع پیدا کنند. افراد با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری می توانند از تمامی جزئیات احکام لازم الاجرا اطلاع پیدا کنند.

بر اساس ماده 4 قانون اجرای احکام مدنی در رابطه با این موضوع می توان گفت که اجرای حکم با صدور اجراییه به عمل می‌آید مگر اینکه در قانون ترتیب دیگری مقرر شده باشد.

در مواردی که دادگاه جنبه اعلامی داشته و مستلزم انجام عملی از طرف محکوم‌علیه نیست از قبیل اعلام اصالت یا بطلان سند اجراییه صادر نمی‌شود‌ همچنین در مواردی که سازمان‌ها و موسسات دولتی و وابسته به دولت طرف دعوی نبوده ولی اجرای حکم باید به وسیله آن‌ها صورت گیرد صدور‌ اجراییه لازم نیست و سازمان‌ها و موسسات مزبور مکلفند به دستور دادگاه حکم را اجرا کنند.

 

چه کسانی صلاحیت ارائه مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری دارند؟

مسلماً همه ی ما به خوبی می دانیم که هر کاری دارای قوانین و قواعد خاصی می باشد که هر کسی از عهده ی انجام آنها بر نمی آید و باید روند کاری آنان را به افرادی متخصص واگذار کرد. در رابطه با موضوعات حقوقی همچون اجرای احکام نیز شما باید به این نکته دقت داشته باشید که هر کسی صلاحیت ارائه ی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما را ندارد و تنها افراد متخصص و با تجربه ای که در زمینه ی پرونده ی مربوطه اطلاعات لازم را در مورد رویه ی قضایی دارند می توانند به شما کمک کنند.

در ماده ی 29 قانون اجرای احکام مدنی آمده است که ‌در مورد حدوث اختلاف در مفاد حکم هر یک از طرفین می‌تواند رفع اختلاف را از دادگاه بخواهد. دادگاه در وقت فوق‌العاده رسیدگی و ‌رفع اختلاف می‌کند و درصورتی که محتاج رسیدگی بیشتری باشد رونوشت درخواست را به طرف مقابل ابلاغ نمودار طرفین را در جلسه خارج از نوبت ‌برای رسیدگی دعوت می‌کند، ولی عدم حضور آنها باعث تأخیر رسیدگی نخواهد شد.

در صورتی که احساس می کنید در رابطه با حکم صادر شده اختلافی حادث شده است و قصد دارید تا در رابطه با مفاد مربوط به آن از دادگاه تقاضای رفع اختلاف کنید، بهتر است در ابتدا قبل از هر گونه اقدام قانونی و حقوقی از مشاوره حقوقی آنلاین وِیژه کمک بگیرید تا با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، اطلاعات کامل و جامعی را بدست آورید.

 

بهترین مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کیست؟

 

best advisor in execution of judge orders

در اجرای احکام دادگستری چه کسی می تواند راهنمای ما باشد؟

 

برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و استفاده از راهکار حقوقی تلفنی یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی می باشد. چرا که شما بدون وجود هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی می توانید با بهترین وکیل تلفنی مشاوره داشته باشید و از او برای حل مشکلات حقوقی کمک بگیرید. شما در هر زمان که بخواهید می توانید از مشورت با وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی استفاده کنید.

حقیقت آن است که بهترین مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کسی می باشد که علاوه بر داشتن مهارت و دانش کافی و تجربه بتواند به شما راهکار حقوقی 24 ساعته و یا راهکار حقوقی آنلاین ارائه دهد.

گاهی ممکن است شما در شرایطی باشید که به سرعت نیاز به دریافت پاسخ سوالات خود داشته باشید و در صورت اتلاف وقت موضوع مربوطه را فراموش کنید یا فرصت پیگیری حقوقیتان به اتمام برسد. یکی از نمونه های بارزی که اهمیت سرعت استفاده از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری در ان بارز است، ماده ی 24 قانون اجرای احکام مدنی است.

طبق این قانون: همین که اجراییه به محکوم‌علیه ابلاغ شد محکوم‌علیه مکلف است ظرف ده روز مفاد آن را به موقع اجرا بگذارد یا ترتیبی برای پرداخت‌محکوم به بدهد یا مالی معرفی کند که اجرای حکم و استیفاء محکوم به از آن میسر باشد و در صورتی که خود را قادر به اجرای مفاد اجراییه نداند باید ‌ظرف مهلت مزبور جامع دارایی خود را به قسمت اجرا تسلیم کند و اگر مالی ندارد صریحاً اعلام نماید؛ هر گاه ظرف سه سال بعد از انقضاء مهلت مذکور‌ معلوم شود که محکوم‌ علیه قادر به اجرای حکم و پرداخت محکوم به بوده لیکن برای فرار از آن اموال خود را معرفی نکرده یا صورت خلاف واقع از‌دارایی خود داده به نحوی که اجرای تمام یا قسمتی از مفاد اجراییه متعسر گردیده باشد؛ به حبس جنحه‌ای از شصت و یک روز تا شش ماه محکوم‌خواهد شد.

 

نکته: دادگاههای دادگستری وقتی به موقع اجرا گذارده می‌شود که به محکوم‌علیه یا وکیل یا قائم‌مقام قانونی او ابلاغ شده و محکوم‌له یا‌ نماینده و یا قائم‌مقام قانونی او کتباً این تقاضا را از دادگاه بنماید.

 

اگر شما لازم می بینید تا از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری استفاده کنید و قصد مکالمه تلفنی با وکیل را دارید، می توانید شماره تلفن بهترین وکیل تهران را از سایت وکیل تلفنی 24 ساعته دریافت کنید و از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

 

دلیل اهمیت مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

 

best way to execute judge orders

نحوه درست انواع اجرای احکام دادگستری

 

جالب است بدانید که احکام لازم الاجرا دارای دسته بندی خاصی هستند و نمیتوان هر حکم قانونی را در دسته بندی انها جای داد. از طرفی دیگر نیز شرایط صدور اجراییه نیز در دادگاه به موارد مختلفی تقسیم میشود که دارای جزییات خاصی می باشد و هرکسی از ان اطلاع ندارد و برای آگاهی از آنها باید از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری کمک گرفت. احکام لازم الاجرا را میتوان در دسته بندی زیر جای داد:

 

 1. احکامی که از طرف مراجع دادگستری در دعاوی صادر می‌شود.

 2. احکامی مثل حکم داور که در خارج از دادگستری مستقلاً در حدود مقررات اتخاذ صادر می‌شود.

 3. احکامی که از طرف مقامات غیردادگستری صادر می‌شود، اما اجرای آن بر عهده دادگستری واگذار شده است؛ مانند احکام صادره توسط هیات‌های حل اختلاف کارگر و کارفرما.

 

برای آشنایی با جزئیات دقیق چگونگی اجرای احکام دادگستری و کمک گرفتن از وکیل تمام وقت تلفنی و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، شما می توانید از خدمات مرکز وکیل تلفنی تمام وقت استفاده کنید و از راهکار حقوقی آنلاین ارائه شده در جلسات مشاوره انلاین بهره ببرید.

 

 

حل ساده مشکلاتی که در دفتر خدمات قضایی با آن ها سر و کار داریم
دلیل تمایز با تجربه ترین وکلای مرد از سایر وکلا

رویکرد های نگران کننده قبل از انتخاب یک وکیل

بهترین روش دریافت خسارت دیدگی از کار یک وکیل

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام موسسه وکیل تلفنی در این شرایط استثنایی که کرونا همه جا را فلج کرده در حال ایثار واز خود گذشتگی است شما مردم می توانید از این فرصت مناسب استفاده کنید و برای حل مشکلات خود بشتابید تا از این فرصت طلایی بی نصیب نمانید.تافرصت از دست نرفته تعجیل کنیدوبرای حل مشکلات خود اقدام کنید
سلام یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل دادرسی بحث اجرای احکام است که باید صحیح صورت بگیرد ممنون از اطلاع رسانی
سلام و خسته نباشید خدمت تمام همکاران خوب و بااخلاق وکیل تلفنی. من برای پرونده ای که در اجرای احکام داشتم نیاز به مشاوره پیدا کردم. چندین بار تماس گرفتم در روزها و ساعات مختلف. هربار در سریع ترین زمان پاسخگویی انجام شد و مشاورین محترم به سرعت تماس گرفتند. از اینکه با ارائه خدمات حقوقی به علم و آگاهی میشید ممنونم
با سلام و عرض ادب.وقتی حکمی چه به صورت حقوقی و چه به صورت کیفری صادر می گردد آنچه به این حکم معنا می بخشد اجرای آن حکم است که با درخواست اجرائیه از شعبه صادر کننده در دعاوی حقوقی و همچنین با ارجاع اتوماتیک پرونده از شعبه کیفری به اجرای احکام کیفری در دعاوی کیفری این اقدامات انجام می گردد و نقش بسیار مهمی اجرای احکام در تحقق عدالت ایفا می کند چرا نه حکمی که صادر می شود اگر به مرحله اجرا نرسد حکمی ابتر و ناقص است و مشاوره در خصوص چگونگی اجرای احکام به افراد کمک می کند تا بتوانند از پیچ و خم های اجرای حکم عبور کرده تا به حق و حقوق تضییع شده خود برسند.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام. یک شکایتی علیه من شده که اصلا نمیدونستم قضیه چیه. فقط یک پیام برام اومده بود. خیلی استرس داشتم. تو گوگل سرچ کردم وکیل تلفنی و سایت خوب شما اومد بالا. خداروشکر با شماره ای که در سایت بود تماس گرفتم و فورا به یکی از مشاورین حقوقیتون وصل شدم. که ایشون کاملا به من توضیح دادند باید چکار کنم و با صحبت هاشون آرامش رو به من هدیه دادند.و من الان دیگه هر کاری بکنم با شما حتما در ارتباطم. متشکرم ازتون
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام خدمت شما.متن خیلی خوب و کاربردی بود،از زخمات شما کمال قدر دانی را دارم
دوستان سلام یک نکته مهم رای داوری اگر دستتونه صبر کنید اول موعد اجراش بگذره بعد بفرستینش شعبه ، و اینکه اگر مدارک مالکیت کسی رو خواستید من در خدمتتون هستم عرفانیانم با خانم خیری هماهنگ کنید
اجرای احکام در واقع آخرین مرحله ای است که بعد از دعواها و صادر شدن رای قاضی، کار به عهده ی آنها سپرده می‌شود تا رای دادگاه را عملی کنند بنابراین خیلی از افراد جامعه نمی دانند که چه زمانی باید به اجرای احکام مراجعه کنند و زمان عمل کرد اجرای احکام کی هست در این زمان نیاز به یک مشاوره تلفنی هست که بتوانیم راهنمایی بگیریم سایت وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی با دادن بهترین اطلاعات در مورد مسائل حقوقی می تواند راهنمای خوبی باشد
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
باسلام و سپاس ازخدمات باارزش و خوبتون.خواستم تشکر کنم امروز درموردمشکل خانوادگیم از وکیل بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وایشون بسیار بادقتوحوصله راهنمایی کردند.سپاسگزارم از ایشون

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی