موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از نکاتی که در مورد احکام دادگستری باید بدانیم این است که این دستورات به خودی خود اجرا نمی شوند و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه احکام خود را به محضر دادگاه ارائه دهد تا آنها شروع به اجرای این احکام نمایند؛ اما اینکه چه کاری انجام دهید تا کار را ضمن درست انجام دادن، سریع پیش ببرید، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی وکیل متخصص در اجرای احکام دادگستری متصل شده و بهترین راهکارهای حقوقی در این زمینه را دریافت نمایید"

 

 

بررسی مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری

 

necessity of judge orders execution

لزوم مشاوره حقوقی قبل از اجرای احکام دادگستری

 

آیا تا به حال در مورد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیزی شنیده اید؟ اگر تاکنون دچار اختلافاتی حقوقی و قانونی شده باشید و به مراجع حقوقی مراجعه کرده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که از زمان ثبت دادخواست تا زمان حا اختلاف به صورت قانونی در دادگاه نظام قضایی قضایی باید مراحلی طی شود. این این دعاوی اصولا مسالمت آمیز نیستند و باید برای آنها در دادگاه طرح دعوا شود.

مسلماً استفاده از مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری به شما کمک خواهد کرد تا روند پیگیری حقوقی پرونده هایتان با سرعت بیشتری انجام دهید و در مورد مراحل اجرای احکام دادگستری اطلاعات بیشتری بدست آورید.

برای انکه کارهایتان با سرعت بیشتری انجام شود و از طرفی دیگر نیز هزینه ی کمتری را بابت مشاوره با وکیل و پاسخ به سوالات حقوقی خود بپردازید، می توانید از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته استفاده کنید. مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان یکی از بهترین نوع مشاوره هایی است که افراد می توانند به راحتی از آن برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع ممکن است به دلیل عدم آگاهی و عدم استفاده از مشاوره حقوقی سریع، منافع افراد به خطر بیفتد و نتوانند برای احقاق حقوق خود در زمان معی اقدام کنند. امروزه مشاوره حقوقی تلفنی فوری این امکان را برای شما بوجود آورده است که از طریق پرسش سوال حقوقی آنلاین و مشاوره با وکیل تلفنی از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید.

 

مفهوم حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که در مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری مطرح می شود آن است که در اصطلاح حقوقی مفهوم دقیق این امر چه می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای آنکه اجرای احکام قضایی انجام شود، کسی که حکم به نفع او به مرحله صدور رسیده است باید برای اجرای آن از دادگاه تقاضا کند تا اجراییه را صادر کند. به بیانی بهتر باید گفت که اجرای احکام قضایی خود به خود به مرحله ی اجرا گذاشته نخواهد شد و باید ذینفع پرونده تقاضای اجراییه خود را به محضر دادگاه ارائه دهد.

بر اساس ماده ۵ قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶، صدور اجراییه با دادگاه نخستین است بنابراین کسی که حکم به نفع او صادر شده است، باید به دادگاه مراجعه کند که دادخواست اولیه را به آن دادگاه داده و حکم نخستین از آن دادگاه صادر شده است.

 

کاربرد مشاوره حقوقی اجرای احکام دادگستری چیست؟