موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

احکام قضایی سکس نامشروع

احکام قضایی سکس نامشروع

مردم ما هویت های بسیار مهمی دارند؛ اول اینکه همه مردم ما ایرانی هستند و از یک فرهنگ غنی می باشند و بعد این که اکثریت مردم در کشور ما مسلمان می باشند و حتی غیر مسلمانان نیز در کشور ما پیروان ادیانی هستند که یکتاپرست می‌باشند و کتاب الهی دارند. در فرهنگ ایرانی، اسلامی و همچنین سایر ادیان مانند زرتشتیان به رعایت اصول اخلاقی به شدت تاکید شده است؛ اما متاسفانه امروز وقتی به جامعه و فرهنگ کشور خودمان نگاه می کنیم، نه شباهتی به فرهنگ ایرانی دارد، نه اصول اسلامی در آن رعایت شده است و نه مسائل اخلاقی مورد تاکید ادیان الهی مورد توجه واقع شده اند؛ البته افراد زیادی در ناهنجاری های فرهنگ و جامعه امروزی ما که ماحصل آن احکام قضایی سکس نامشروع است مقصر هستند و نسل جوان که آیینه فرهنگ امروزی جامعه ما است و به ناحق مقصر اصلی شرایط اجتماعی و فرهنگی شناخته می‌شود، کمترین تقصیر را در این زمینه دارد؛ به هر حال قصد نداریم در این مطلب در مورد مقصر این شرایط فعلی جامعه صحبت کنیم، بلکه در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از مهم ترین مسائل و معضلات اجتماعی کشورمان و روند قضایی رسیدگی حقوقی به آن مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم؛ در این مطلب می خواهیم در مورد احکام قضایی سکس نامشروع صحبت کنیم؛ همراه ما باشید و از مواردی که در اختیار شما قرار می دهیم حداکثر استفاده را به عمل آورید، اما قبل از آن نیز به شما توصیه می کنیم که حق دیدن ویدئوی کوتاه زیر را از خود سلب نکنید.

 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

  

احکام قضایی سال ۱۴۰۰ در خصوص انواع روابط نامشروع (حکم قضایی رابطه نامشروع با زن شوهردار، با مرد متاهل و ...) 

 

judiciary rules about illicit sex in new year

مشاوره فوری روابط نامشروع با وکیل متخصص امر

 

روابط نامشروع انواع مختلفی دارد؛ شاید پیش خودتان فکر کنید مگر چه تفاوتی بین نفس انواع این رابطه وجود دارد، در تمام آن ها کار غیر اخلاقی صورت می پذیرد. اما اگر کمی دقیق تر نگاه کنید متوجه می‌شوید که رابطه نامشروع بین دو فرد مجرد قابل قبول تر از رابطه نامشروع بین دو متاهل یا یک متاهل و یک مجرد است. مثلاً خانمی را فرض کنید که همسرش برای رفع مشکلات او سختی های زیادی را تحمل میکند اما او به همسرش خیانت میکند. طبیعتاً چنین خانم این باید با یک جوانی که که تعهدی به هیچ کسی ندارد به یک اندازه مجازات شود، اما طبیعتاً نمی‌توانیم در مورد تمامی انواع احکام قضایی سکس نامشروع توضیحات کامل را خدمت شما بدهیم؛ اگر تمایل دارید در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می کنیم مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در مجموعه ما مراجعه کنید.

مشاورین ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با قیمت فوق العاده ارزان در خدمت شما هستند؛ مطمئن باشید مشاوره حقوقی در مجموعه ما توسط وکلای کاملا متخصص انجام می شود.

 

رابطه نامشروعی که به سکس ختم نشود چه حکمی دارد؟

 

 

معمولاً وقتی مردم با نام رابطه نامشروع مواجه می شوند آن را با زنا یکی می دانند اما در عمل این دو مورد متفاوت است؛ در حقیقت رابطه نامشروع به جرایم گفته می شود که بین دو نفر که مجرد باشند و چه متاهل اتفاق می‌ افتد و مسائل اخلاقی و عفت عمومی را نفی می‌کند؛ مثلاً، انجام اعمالی مثل بوسیدن و در آغوش گرفتن و همچنین صحبت های عاشقانه انجام دادن یا ارتباط غیر حضوری حتی داشتند می‌تواند مصداق هایی از رابطه نامشروع باشد؛ اما زنا به جرمی گفته می‌شود که در آن عمل رابطه جنسی یا سکس اتفاق افتاد. در صورتی که رابطه نامشروع بدون وقوع سکس باشد احکام قضایی سکس نامشروع شامل آن نمی شود و به جای آن جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی برای آن در نظر گرفته می‌شود که در ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی به آن پرداخته شده است. مطابق قانون در چنین شرایطی زن و مرد به شلاق تا ۹۹ ضربه محکوم می شوند.

البته در این زمینه می توانید با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی ابهامات خودتان را رفع کنید؛ در این قسمت به سوالات تخصصی شما به صورت فوری و ارزان پاسخ داده می شود.

 

چگونه از حقوق خود در دادگاه رابطه نامشروع مطلع باشیم؟

 

self rights since illicit sex

وکیل روابط نامشروع 24 ساعته در واتساپ

 

در صورتی که همسر شما و یا فرزندتان درگیر رابطه نامشروع شده باشند و از این جهت به شما و خانواده تان آسیب وارد شده باشد قانون قطعاً برای شما حقوقی را در نظر گرفته است. بیان تمامی حقوقی که در قانون به آنها اشاره شده است در اینجا امکان‌پذیر نیست و ما تنها به چند مورد آن ها اشاره خواهیم نمود؛ مثلاً اگر شوهر شما اقدام به چنین کاری کرده باشد مطابق با احکام قضایی سکس نامشروع می‌توانید با اثبات عسر و حرج نسبت به گرفتن طلاق از اقدام کنید و تمامی منافع مالی خودتان را هم از قبیل مهریه، نفقه و سایر موارد به دست آورید. همچنین اگر خانم شما اقدام به زنا کرده باشد شما می توانید بدون پرداخت نصف اموال و اجرت المثل به او طلاق او را بدهید.البته دقت داشته باشید که حتی در این شرایط هم مهریه، نفقه و ارث زن به قوت خود باقی است و آنها باید به او پرداخت شود.

توجه: در صورتی که که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید می توانید از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته ما کمک بگیرید؛ وکیل آنلاین مجموعه ما بسیار با تجربه هستند و به شما کمک خواهند کرد.

 

حداقل و حداکثر مجازات رابطه نامشروع برای مرد و زن در حالت های مختلف

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

همانطور که در قسمت های قبلی خدمتتان توضیح دادیم، بالاترین حد مجازات برای رابطه نامشروع شلاق تا ۹۹ ضربه است؛ اما در مواردی دادگاه می تواند با استناد به مجازات های تکمیلی، میزان و شدت مجازات را افزایش دهد؛ مثلاً یکی از کارهایی که دادگاه می تواند انجام دهد این است که مجازات فرد را تبعید در نظر بگیرد.

این مورد را می‌توانیم به عنوان یکی از بالاترین انواع احکام قضایی سکس نامشروع در نظر بگیریم، توجه داشته باشید همین مورد هم به چند شیوه انجام می شود؛ مثلاً، دادگاه می تواند فرد را به اقامت اجباری در محل معین محکوم کند و یا اینکه او را از اقامت در محل های معینی منع کند؛ همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که رابطه نامشروع به اجبار صورت گرفته باشد، تنها فردی که این کار را به اجبار انجام داده است مجازات می‌شود؛ نکته دیگری هم که باید توجه داشته باشید این است که درصورت تشخیص دادگاه تخفیف‌های هم برای احکام قضایی سکس نامشروع در نظر گرفته می شود؛ مثلاً فرد می تواند تعداد شلاق خودش را بخرد.

 

شکایت به دلیل اغفال شدن، دست پیش گرفتن است؟

 

complaint because of being seduced

تماس فوری با وکیل خیانت یاب 24 ساعته در دسترس

 

در میان احکام قضایی سکس نامشروع در مورد اینکه فرد به اجبار تن به رابطه نامشروع داده باشد مواردی بیان شده است که اشاره‌ ای هم در قسمت‌های قبلی به آن داشتیم؛ اما اینکه دادگاه صرفاً با سریع تر شکایت کردن یکی از طرفین و اینکه او اعلام کند در این زمینه اغفال شده و قصد انجام چنین کاری را نداشته است، حکم خودش را اعلام کند کمی ساده اندیشی است؛ قطعاً دادگاه تمامی موارد را در نظر می‌گیرد و با انجام تحقیقات کامل و انجام تست های مختلف نهایی را صادر می‌کند و مجرمین را معرفی می‌کند.

موارد مختلفی از این دست وجود داشته است؛ اگر علاقه دارید با آن ها بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم در مجموعه عدل ایران و بخش قوه قضاییه آن پرونده هایی که مربوط به این موضوعات هست را را بررسی کنید و مشکلات خودتان را رفع نمایید. توجه داشته باشید که روند حقوقی همیشه بر اساس استدلال و مدارک و شواهد پیش می رود پس هیچ وقت خودتان را نبازید و تا آخرین لحظه امیدوار باشید.

 

 

رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

گاهی اوقات ما درگیر یک سری موضوعات و مسائلی می شویم که به دلیل محرمانه بودن موضوع و اسرار آمیز بودنش به هر دلیلی نمیتوانیم با هر وکیلی موضوع رو درمیون بگذاریم. به همین دلیل وکلای سایت وکیل تلفنی بهترین گزینه هستند. چراکه کسی رو مورد قضاوت قرار نمیدهند و از لحاظ رازدار بودن هم خیال افراد راحت است چراکه یک شخص ممکن است از جنوب کشور باشد و وکیلی که با او صحبت میکند و مشاوره حقوقی به او ارائه می دهد از شمال کشور باشد. رازدار بودن و اخلاق مداری از ویژگی های بارز و اصلی یک وکیل خوب است که وکلا و مشاورین حقوقی که در موسسه وکیل تلفنی مشغول هستند، با توجه به گذراندن مراحل مختلف و فیلترهای بسیار سخت کاملا مطمئن هستند. پس با خیال راحت می توان ارتباط گرفت و هر مسئله ای را با جزئیات و به طور کامل با این عزیزان در میان گذاشت. این نوع ارائه خدمات باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود و به جای مراجعه حضوری که ممکن است خیلی سخت تر از مشاوره تلفنی باشد این راه پیشنهاد میشود چراکه وکلای دلسوز وکیل تلفنی دغدغه ای جز حل مشکلات مردم عزیز کشورمون ندارند
ضمن‌عرض ادب خدمت کلیه اعضای سایت وکیل تلفنی،ارائه مطالب گسترده و تخصصی و کاربردی در خصوص موضوعات مختلف باعث افزایش سطح دانش و آگاهی افراد جامعه در مواجه با مشکلات حقوقی مختلف‌میگردد.تلاش سایت وکیل تلفنی شایسته‌تقدیر و سپاس است خدا قوت.
با توجه به اینکه افراد در ارتباطات خود با جنس مخالف از معیارهای اخلاقی فاصله گرفته و هر روز شاهد روابط گسترده ای بین آنها هستیم طبیعتا رفتارهایی صورت میگیرد که از نظر قانونی جرم انگاری شده و از جمله جرایم عفت عمومی است که مجازات را در پی دارد لذا بهتر است افراد در پرونده های با موضوع روابط نامشروع چه در سمت شاکی چه در جایگاه متهم به علت دقت بالایی که وجود دارد از وکیل دادگستری استفاده کنند وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران و اعضا محترم وکیل تلفنی،رابطه نامشروع جزو جرائم منافی عفت‌است که در صورتی که مستندات جهت اثبات توجه اتهام به‌متهم وجود داشته باشد قابل اثبات است.ودر صورت طرح شکایت و عدم موفقیت در اثبات جرم مرتکب جرم قذف گردیده وممکن است تحت تعقیب قرار بگیرید.با احترام فاطمه سلیمانی
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران و اعضا محترم وکیل تلفنی،رابطه نامشروع جزو جرائم منافی عفت‌است که در صورتی که مستندات جهت اثبات توجه اتهام به‌متهم وجود داشته باشد قابل اثبات است.ودر صورت طرح شکایت و عدم موفقیت در اثبات جرم مرتکب جرم قذف گردیده وممکن است تحت تعقیب قرار بگیرید.با احترام فاطمه سلیمانی
با سلام. رابطه نامشروع چه از سوی متاهل اتفاق افتد یا از سوی مجرد وفق ماده 637 قانون تعزیرات از 1 تا 99 ضربه شلاق در پی دارد. و اگر دخولی انجام شود بستگی به متاهل یا مجردن بودن طرفین حسب مورد مجازات می شود. و قانون گذار این موارد را جرم انگاری کرده است.
از خدمات موسسه وکیل تلفنی بارها استفاده کردم. هربار با نهایت سرعت و دقت و کیفیت بالا خدمات مورد نظرم از جمله مشاوره و نگارش اوراق قضایی که مورد نیازم بود انجام شد. کلیه همکاران خوش برخورد و با حوصله هستند و تا رسیدن به پاسخ من را راهنمایی کردند. امیدوارم موفق باشید
سلام وقت بخیر . بنده روزانه با علاقه از سایت شما دیدن میکنم و هر روز مطالب متنوع و جدیدی هم به لحاظ اجتمایی و هم حقوقی یاد میگیرم . تشکر از تیم قوی موسسه وکیل تلفنی .
با سلام و عرض ادب.احکام جرتیم حدی زنا با توجه به متاهل و مجرد بودن فرق دارد و در ضمن راه های اثبات ان هم حال به جز علم قاضی سخت و دشوار است مثل شهادت ۴ شاهد عادل مرد که حین رابطه در محل بوده اند و عمل دخول را دیده باشند بسیار سخت است یا ۴ بار اقرار هر کدام از طرفین در عمل سکس فرد متاهل.که مجازات ان در نهایت سنگسار و تبدیل به اعدام است.اما علم قاضی هم می تواند تاثیر بگذارد اما علم هم باید از طریق ادله شرعی بدست امده باشد و هر علمی را نمی توان مستند قرارداد.از طرفی روابط پایین تر زنا کخ روابط نامشروع و منافی عفت عمومی است تا ج۹ ضربه شلاق دارد که اثبات انها راه راحت تری است البته که در حال حاضر با پیشرفت های تکنولوژی رابطه چتی و غیر فیزیکی هم اضافه شده و چالش ها در این حوزه بیشتر شده که حال باید محتوای چت ها واقعا ناجور باشد و در نهایت قاضی به علم برسد تا به محکومیت افراد منجر شود.موفق باشید.اقاداودی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با سلام وتقدیر وتشکر از وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب سودمند در سایت به صورت رایگان در همه ی زمینه های حقوقی، به مردم اطلاع رسانی می کنند وآگاهی مردم را بالا می برند با وجود اینکه در دین وشرع ما داشتن روابط نامشروع گناه کبیره محسوب میشود با هم یک عده خود را بازی دست شیطان قرار می دهند برای جلوگیری از این گونه بی بندو باریها در کشور قانونگذار کشور ما یک سری مجازاتهای در نظر گرفته از شلاق گرفته تا زندان و مجازات نقدی، تا کمی مانع از بروز چنین فسادهایی در جامعه شود موسسه ی وکیل تلفنی در سراسر کشور می تواند با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب می تواند به صورت تلفنی با هزینه ی کم در همه ی موارد حقوقی راهنمایی ومشاوره کند با اطمینان وبدون ترس از ابروریزی می توانید از اینها کمک بگیرید وکلای سایت امین موکل های خود هستند وبه نحو احسنت شما رو راهنمایی می کنند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی