موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش لایحه دفاعیه

هزینه نگارش لایحه دفاعیه 

 

لایحه دفاعیه را می توان نوعی تکمیل مراحل دفاعیات نیز در نظر گرفت. در واقع یک وکیل که در محضر دادگاه از حقوق موکل خود به صورت شفاهی دفاع می کند، می تواند مابقی دفاعیات مربوط به پرونده را به صورت مکتوب نیز انجام دهد. نگارش هر کدام از اوراق قضایی، روش های خاص خود را دارد و از این رو نمی توان گفت که تمامی اوراق قضایی یک سبک یکسانی برای تنظیم نمودن دارند. از این رو برای نگارش لایحه دفاعیه نیز لازم است که از طریق وکیل دادگستری کمک گرفته شود. بنابراین اگر برای اقامه دعوا وکیل نگرفته اید اما قصد تنظیم لایحه دفاعیه را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم جهت نگارش لایحه، از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
80.000 تومان
۱۰ دقیقه
150.000  تومان
۱۵ دقیقه
170.000 تومان
۲۰ دقیقه
250.000  تومان
۳۰ دقیقه
280.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 1.000.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 200.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  500.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  150.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  200.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بحث،دعوا، جنگ و تمامی چیزهایی که به نوعی با حق و حقوق بشر در ارتباط است از ابتدای خلقت انسان وجود داشته است همیشه هم به نوعی برای بشر هزینه ­بر بوده است. از زمانی که بشر متمدن شده و فهمیده در زمان اختلاف و درگیری لازم نیست با طرف مقابل مبارزه یا دعوا کند تصمیم گرفته یک مرجعی را بسازد که در زمان نزاع به آن مراجعه کند و مشکلش حل شود. 

 

زمانی که دعوایی در مراجع قضایی، اقامه می شود، یکی از مراحل اصلی دادرسی، حضور اصحاب دعوا به همراه وکلا و نمایندگانشان در دادگاه است. در واقع بعد از آن که شکایتی به ثبت می رسد، بعد از طی کردن فرآیند مربوطه، لازم است که طرفین در موعد تعیین شده در دادگاه حضور پیدا کنند.

 

دادگاه به وکیل اصحاب دعوا این اجازه را می دهد که از موکلین خود دفاع کنند. فرآیند دفاعیات در دادگاه عموما به صورت شفاهی انجام می شود. اما علاوه بر دفاع کردن از حق و حقوق موکل به صورت شفاهی، دفاعیات به صورت مکتوب نیز انجام می شود. دفاعیات مکتوب در قالب ارائه لایحه انجام می شود. در واقع می توان اینگونه بیان کرد که مضاف بر گفتگو های شفاهی که اصحاب دعوا به صورت شفاهی در دادگاه انجام می دهند‌، این امکان وجود دارد که دفاعیات مرتبط با دعوا مطروحه به صورت مکتوب انجام شود.

 

لایحه دفاعیه چیست؟

لایحه اصطلاحی است که ممکن است در موارد مختلفی با آن برخورد کرده باشید، اما منظور از لایحه در این مقاله، مربوط به لایحه قضایی است. تقریبا تمامی لوایح تنظیم شده در دادگاه، مربوط به لوایح دفاعیه است. حال این که لایحه دفاعیه چیست، به وضوح می توان از اصطلاح لایحه دفاعیه به این موضوع پی برد که کارایی اصلی لایحه دفاعیه در خصوص انجام فرآیند دفاع از حقوق موکلین و یا طرفین اصلی دعوا است.

 

لایحه دفاعیه که به آن لایحه قضایی نیز گفته می شود، بر مبنای دفاعیات پرونده تنطیم شده و در اختیار مرجع رسیدگی کننده قرار می گیرد. در واقع لایحه دفاعیه، یکی از ابزار های قانونی در جهت دفاع از حقوق اصحاب دعوا به شمار می رود.

 

لایحه دفاعیه، نوعی اوراق قضایی محسوب می شود که هدف اصلی از نگارش و تنظیم آن، دفاع نمودن از حق و حقوق موکلین است. حق و حقوقی که موکل قانونا از آن برخوردار است، لازم است که به بهترین وجه ممکن، از آن دفاع گردد. در صورت لزوم، باید لایحه قضایی نگارش شده و تقدیم دادگاه شود. برای دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه نمایید.

 

 انواع اوراق قضایی

اوراق قضایی، اوراق مشخص و با درج مشخصه قوه قضاییه بوده که بسیار پر کاربرد در طرح دعاوی حقوقی و کیفری هستند. از جمله انواع اوراق قضایی می توان به مواردی چون دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهار نامه اشاره نمود. لایحه بر خلاف دادخواست و شکواییه، به منظور آغاز رسیدگی به دعوا در مراجع قضایی کارایی ندارند.

 

کارایی لایحه، زمانی نمود پیدا می کند که بخش عمده ای از گفتگوها و دفاعیات به صورت شفاهی در دادگاه انجام شده باشد و لازم است که مابقی مراحل دفاع از حقوق موکل به صورت مکتوب در قالب لایحه انجام شود. لازم به ذکر است که لایحه دفاعیه را می توان در زمان رسیدگی به پرونده و حتی بعد از آن نیز تقدیم دادگاه نمود اما تجربه ثابت کرده است که ارائه آن در حین رسیدگی به دعوا، بهتر می باشد. از این رو، وکیل دادگستری بر اساس تجربه بالا در امر وکالت، باید تشخیص دهد که چه زمانی مناسب است که لایحه دفاعیه را تنظیم نموده و در اختیار دادگاه قرار دهد.

 

 

 

 

 لایحه دفاعیه در دعاوی کیفری

در دعاوی حقوقی رسم بر این است که باید دادخواست در برگه ­های مخصوص چاپی که از سوی دستگاه قضایی تنظیم شده مطرح شود، اما در دعاوی کیفری که معمولا با کیفر و مجازات طرفین در ارتباط است برای مثال ممکن است که دعوایی صورت بگیرد و در آن دعوا شخصی کشته شود در این صورت نیروی انتظامی مداخله کرده و بلافاصله بعد از حضور در محل و تنظیم صورت جلسه و امضای شاهدین پرونده­ای را تشکیل و همراه طرفین به دادگاه ارجاع می­دهد،

 

سپس پرونده برای اولین جلسه به قاضی داده می­ شود پس از آن اگر خواهان یا خوانده درخواستی داشته باشد  می ­تواند در برگه ه­ای   تایپی یا دستی بنویسد البته بهتر است که لایحه دفاعیه توسط وکیل تنظیم شود چون موضوعات کیفری بسیار جدی هستند و چون با کیفر و مجازات سر و کار دارند بهتر است که لوایح بسیار دقیق و جدی  تنظیم شود،  در صورتی که دنبال تنظیم لایحه دفاعیه در حیطه کیفری هستید بهتر است که حتما به یک وکیل خوب مراجعه کنید، وکیل 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه انواع مشاوره حقوقی در رابطه با تنظیم لوایح کیفری است. نگران هزینه نگارش لایحه دفاعیه نباشید چرا که خدمات این مجموعه علاوه بر کیفیت بسیار بالا، هزینه منصفانه ای دارند. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس گرفته و ازشرایط نگارش لایجه دفاعیه در موسسه حقوقی وکیل تلفنی آگاه شوید.  

 

 

 

نگارش لایحه دفاعیه

 

 

چهارچوب نگارش لایحه دفاعیه

لایحه دفاعیه پس از آن که دعوا در دادگاه مطرح شد و در طول رسیدگی پرونده ممکن است جهت دفاع، حق ­خواهی و یا هر موضوع دیگری به پرونده اضافه شود اما لوایح باید چهارچوبی را داشته باشند که این چهارچوب باید قانونی باشد که به شرح زیر است؛ هزینه نگارش لایحه دفاعیه با ما بسیار ارزان است پس نگران نباشید و از وکیل آنلاین مجموعه ما کمک بگیرید.

 

 • وکیل نباید مطالب موهنی را مطرح کند اما در صورت طرح موکل مشمول بزه افتراء نخواهد شد
 • در صورت ورود وکیل در مرحله فرجامی پرونده باید تمبر مالیاتی را باطل کند وگرنه لایحه وی به عنوان لایحه تبادل در نظر گرفته می­شود .
 • تجدید نظر خواه یا معترض باید دادخواست خود را مقید به جهات قانونی نقض نماید وگرنه فاقد موقعیت قانونی است.
 • در صورتی که لایحه تجدید نظر ناقص اصلاح نشود درخواست تجدید نظر وی غیر قابل قبول و دادگاه رای نهایی را صادر می ­کند.
 • متهم غیابی باید با شرایط تامین کیفری لایحه را تنظیم و تقدیم دادگاه کند
 • لایحه و پیوست آن حتما باید امضا شود وگرنه پرونده دادخواست ناقص و مجددا با امضا به جریان می­ افتد.

 

 

 

 

 • چنانچه تاریخ رسدگی به شخص ابلاغ شود اما به دلیل نزدیک بودن زمان رسیدگی زمان جدید تعیین و به فرد ابلاغ شود اما نه خودش و نه وکیلش در دادگاه حاضر نشوند و هیچ لایحه­ای هم به دادگاه ندهند رای به صورت غیابی صادر خواهد شد

 • در صورتی که وکیل فقط وکالت مطالعه پرونده را داشته باشد و لایحه تقدیم دادگاه کند به معنی حاضر بودن وی یا موکل نیست و رای صادره غیابی محسوب می ­شود.

 • در صورتی که لایحه تجدید نظر خواهی امضا نشود مانعی جهت تبادل لوایح ایجاد نکرده و موجب رد دعوای تجدید نظر نمی ­شود

 • در صورتی که دادگاه تجدیدنظر با وجود لایحه تجدید نظر خواهی رای بدوی را بپذیرد استرداد دادخواست تجدید نظرخواهی محسوب می­ گردد

 

 

هزینه نگارش لایحه دفاعیه 

هزینه نگارش هر کدام از اوراق قضایی با یکدیگر متفاوت است و در مورد این که نگارش لایحه دفاعیه چه هزینه ای را در پی دارد، می توان گفت که معیار های مختلفی در این زمینه دخیل هستند.

 

هزینه تنظیم لایحه به نوع دعوا و همچنین این که توسط وکیل انجام شود یا خیر، بستگی دارد. به طور معمول، تنظیم نمودن لایحه دفاعیه به عنوان بخشی از حق الوکاله وکلا محسوب شده و در مجموع بعد از انجام وکالت در پرونده، این میزان از هزینه ها از وکیل دادگستری اخذ می شود.

 

چنانچه نگارش لایحه دفاعیه توسط وکلا و مشاورین حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی انجام شود، هزینه براساس موضوع و پیچیدگی آن تعیین و اعلام می گردد. 

 

 

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری

 

 

هزینه اخذ مشاوره حقوقی در مورد نگارش لایحه دفاعیه

در مورد نگارش لایحه دفاعیه، ارائه خدمات به صورت ارائه مشاوره حقوقی امکان پذیر است. در واقع متقاضیان می توانند برای تنظیم این اوراق، وکیل گرفته و به طور کلی انجام پروسه نگارش لایحه قضایی را به وکیل خود بسپارند‌ و یا این که برای این کار، از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کنند‌.

 

در موسسه وکیل تلفنی، امکان ارائه نمودن خدمات مشاوره حقوقی به منظور نگارش لایحه دفاعیه وجود دارد که با هزینه مناسب می توانید از این نوع خدمات استفاده کنید.‌ طبیعتا هزینه گرفتن مشاوره حقوقی تنظیم لایحه به اندازه تنظیم این اوراق توسط وکیل نیست اما مجموعه ما شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید از این نوع خدمات به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

 

 

 نگارش لایحه توسط وکیل تلفنی

نگارش لایحه قضایی مقرراتی دارد که هر کسی نمی تواند اقدام به تنظیم آن کند. برای نگارش لایحه، لازم است که به وکیل خوب مراجعه نموده و یا در این زمینه از مشاوره حقوقی متخصصین این حوزه استفاده نمایید.

 

اگر به دنبال وکیل خوب برای نگارش لایحه هستید، موسسه حقوقی وکیل تلفنی در این زمینه به شما پیشنهاد می شود. امکان ارائه خدمات تنظیم اوراق قضایی به صورت مجزا از وکالت در پرونده وجود دارد و در همین راستا، وکیل تلفنی به صورت تخصصی اقدام به تدوین لایحه می کند.

 

ارائه خدمات نگارش اوراق قضایی به صورت 24 ساعته در این موسسه امکان پذیر است. برای دریافت مشاوره حقوقی  تنظیم لایحه دفاعیه با شرایط مناسب، می توانید از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید.

 

 

 

 

 

مزایای نگارش لایحه در وکیل تلفنی

در صورتی که نگارش لوایح خود را به یک وکیل کاربلد و متخصص مانند وکلای مجموعه وکیل تلفنی بسپارید مزایای زیادی از جمله؛

 

 • نگارش لایحه با نازل­ترین قیمت
 • کیفیت و اصول نگارش بسیار بالا
 • سرعت در تنظیم و نگارش لایحه
 • ارسال به صورت غیر حضوری و با روش ­های مجازی

 

بهره مند خواهید شد پس نگران کیفیت و هزینه نگارش لایحه دفاعیه خود نباشد و با وکلای ما به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط بگیرید.

 

 

 

راهنمای نگارش انلاین
هزینه نگارش لایحه 
هزینه وکیل و مشاوره 
نگارش لایحه 
درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی