موسسه وکیل تلفنی

 • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش لایحه دفاعیه

مراجع دادرسی از گذشته تاکنون

بحث،دعوا، جنگ و تمامی چیزهایی که به نوعی با حق و حقوق بشر در ارتباط است از ابتدای خلقت انسان وجود داشته است همیشه هم به نوعی برای بشر هزینه­بر بوده است. از زمانی که بشر متمدن شده و فهمیده در زمان اختلاف و درگیری لازم نیست با طرف مقابل مبارزه یا دعوا کند تصمیم گرفته یک مرجعی را بسازد که در زمان نزاع به آن مراجعه کند و مشکلش حل شود. در گذشته­های دور معمولا بزرگترها و ریش سفیدها برای این کار انتخاب می­شدند اما به مرور زمان و پیشرفت در زمینه­های مختلف و اسنادی شدن مالکیت­ها به صورت کتبی و رسمی دیگر بشر تصمیم گرفت که محاکم را رسمی­تر کرده و برای هر موضوعی یک قانون وضع کند و عنوان دادگاه یعنی محلی برای رسیدن به داد مردم بدان داده شد. در زمان حاضر اگر ما بخواهیم به دادگاه مراجعه کنیم و از کسی شکایت کنیم باید ابتدا اظهارات خود را در برگه­های چاپی مخصوص دادگاه مطرح کنیم و مشخصات فردی و محل سکونت خود و طرف مقابل را هم در آن ذکر کنیم سپس به دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنیم  البته ثبت نام در سامانه مخصوص ابلاغ هم الزامی می­باشد پس از ثبت درخواست باید منتظر احضاریه دادگاه به صورت پیامکی و مشاهده آن در سامانه ابلاغ قوه قضاییه باشیم. تمامی این مراحل قطعا مشمول هزینه خواهد بود از هزینه ثبت دادخواست گرفته تا هزینه نگارش لایحه دفاعیه، هزینه­های دیگر مانند مسیر رفت و آمد در صورت فاصله زیاد تا دادگاه، هزینه ثبت نام در سامانه ثنا و ...، اما اگر واقعا حقی از انسان ضایع شود و دادگاه بتواند حق ما را بستاند کار ارزشمندی است از طرفی اصول کار همین است و باید جهت دادخواهی به دادگاه مراجعه کنیم. جهت اطلاع از هزینه نگارش لایحه دفاعیه از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه وکیل تلفنی بهره ببرید.

 

درخواست نگارش فوری لایحه دفاعیه برای جلسه دادگاه 

 

 

نحوه عملی تنظیم و نگارش انواع لایحه دفاعیه در دعاوی کیفری چگونه است؟

در دعاوی حقوقی رسم بر این است که باید دادخواست در برگه­های مخصوص چاپی که از سوی دستگاه قضایی تنظیم شده مطرح شود، اما در دعاوی کیفری که معمولا با کیفر و مجازات طرفین در ارتباط است برای مثال ممکن است که دعوایی صورت بگیرد و در آن دعوا شخصی کشته شود در این صورت نیروی انتظامی مداخله کرده و بلافاصله بعد از حضور در محل و تنظیم صورت جلسه و امضای شاهدین پرونده­ای را تشکیل و همراه طرفین به دادگاه ارجاع می­دهد، سپس پرونده برای اولین جلسه به قاضی داده می­شود پس از آن اگر خواهان یا خوانده درخواستی داشته باشد  می­تواند در برگه­ای به صورت تایپی یا دستی بنویسد البته بهتر است که لایحه دفاعیه توسط وکیل تنظیم شود چون موضوعات کیفری بسیار جدی هستند و چون با کیفر و مجازات سر و کار دارند بهتر است که لوایح بسیار دقیق و جدی  تنظیم شود، البته کلا باید لوایح چه حقوقی و چه کیفری دقیق باشد ولی لوایح کیفری دقت بیشتری می­طلبد. در صورتی که دنبال تنظیم لایحه دفاعیه در حیطه کیفری هستید بهتر است که حتما به یک وکیل خوب مراجعه کنید، وکیل 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه انواع مشاوره حقوقی در رابطه با تنظیم لوایح کیفری است. نگران هزینه نگارش لایحه دفاعیه نباشید چرا که خدمات این مجموعه علاوه بر کیفیت بسیار بالا ارزان و مناسب هستند.    

 

نگارش لایحه دفاعیه

 

لایحه دفاعیه باید در چه چهارچوبی نوشته شود؟

لایحه دفاعیه پس از آن که دعوا در دادگاه مطرح شد و در طول رسیدگی پرونده ممکن است جهت دفاع، حق­خواهی و یا هر موضوع دیگری به پرونده اضافه شود اما لوایح باید چهارچوبی را داشته باشند که این چهارچوب باید قانونی باشد که به شرح زیر است؛ هزینه نگارش لایحه دفاعیه با ما بسیار ارزان است پس نگران نباشید و از وکیل آنلاین مجموعه ما کمک بگیرید.

 • وکیل نباید مطالب موهنی را مطرح کند اما در صورت طرح موکل مشمول بزه افتراء نخواهد شد
 • در صورت ورود وکیل در مرحله فرجامی پرونده باید تمبر مالیاتی را باطل کند وگرنه لایحه وی به عنوان لایحه تبادل در نظر گرفته می­شود و پرونده به مرجع تالی عودت داده می­شود
 • تجدید نظر خواه یا معترض باید دادخواست خود را مقید به جهات قانونی نقض نماید وگرنه فاقد موقعیت قانونی است.
 • در صورتی که لایحه تجدید نظر ناقص اصلاح نشود درخواست تجدید نظر وی غیر قابل قبول و دادگاه رای نهایی را صادر می­کند.
 • متهم غیابی باید با شرایط تامین کیفری لایحه را تنظیم و تقدیم دادگاه کند
 • لایحه و پیوست آن حتما باید امضا شود وگرنه پرونده دادخواست ناقص و مجددا با امضا به جریان می­افتد
 • چنانچه تاریخ رسدگی به شخص ابلاغ شود اما به دلیل نزدیک بودن زمان رسیدگی زمان جدید تعیین و به فرد ابلاغ شود اما نه خودش و نه وکیلش در دادگاه حاضر نشوند و هیچ لایحه­ای هم به دادگاه ندهند رای به صورت غیابی صادر خواهد شد
 • در صورتی که وکیل فقط وکالت مطالعه پرونده را داشته باشد و لایحه تقدیم دادگاه کند به معنی حاضر بودن وی یا موکل نیست و رای صادره غیابی محسوب می­شود.
 • در صورتی که لایحه تجدید نظر خواهی امضا نشود مانعی جهت تبادل لوایح ایجاد نکرده و موجب رد دعوای تجدید نظر نمی­شود
 • در صورتی که دادگاه تجدیدنظر با وجود لایحه تجدید نظر خواهی رای بدوی را بپذیرد استراد دادخواست تجدید نظرخواهی محسوب می­گردد

 

 حداقل و حداکثر هزینه نگارش لایحه دفاعیه چقدر می­شود؟

قطعا در دو سال اخیر که در شرایط کرونایی هستیم مراجعه نزد وکیل به صورت حضوری بسیار مشکل است چرا که امکان ابتلا به کرونا بسیار بالاست اما شرایط موجود مانع از بروز انواع کلاهبرداری­ها نشده است و ممکن است که شخصی حقش از طرق مختلف ضایع شود بر همین اساس موسسات حقوقی از روش تلفنی و آنلاین جهت ارائه مشاوره حقوقی و نگارش لایحه می­پردازند.چنانچه که نیازمند لایحه دفاعیه هستید و نگران چگونگی تنظیم و هزینه نگارش لایحه دفاعیه هستید بالاترین کیفیت برایتان تنظیم و ارسال می کند و نیازی هم به مراجعه حضوری نیست به صورت تلفنی و آنلاین هم می­توانید درخواست تنظیم لایحه بدهید.

 

چگونه به ارزان­ترین روش ممکن لایحه دفاعیه تنظیم کنیم؟

قطعا تنظیم لایحه باید بسیار دقیق و تخصصی انجام شود و مواد قانونی مختلف در رابطه با تنظیم انواع لوایح باید به صورت دقیق در نظر گرفته شود. وکلای مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر ارئه مشاوره حقوقی رایگان انواع لوایح را با بهترین و بالاترین کیفیت و با مناسب­ترین قیمت انجام می­دهند پس نگران هزینه نگارش لایحه دفاعیه نباشید و فقط با ما تماس بگیرید. ارزان­ترین مشاوره حقوقی تلفنی را با موسسه وکیل تلفنی تجربه کنید.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری

 

مزایای نگارش لایحه با وکیل تلفنی

در صورتی که نگارش لوایح خود را به یک وکیل کاربلد و متخصص مانند وکلای مجموعه وکیل تلفنی بسپارید مزایای زیادی از جمله؛

 • نگارش لایحه با نازل­ترین قیمت
 • کیفیت و اصول نگارش بسیار بالا
 • سرعت در تنظیم و نگارش لایحه
 • ارسال به صورت غیر حضوری و با روش­های مجازی

بهره مند خواهید شد پس نگران کیفیت و هزینه نگارش لایحه دفاعیه خود نباشد و با وکلای ما به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط بگیرید.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی