موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل دعاوی ملکی

وکیل دعاوی ملکی

 سرمایه گذاری در زمینه ی املاک همواره به عنوان راهی سودآور مورد توجه آحاد جامعه بوده است. عدم آگاهی و سهل انگاری افراد در لحاظ نمودن مسائل قانونی در معاملات ملکی باعث انباشت پرونده های حقوقی، کیفری و ثبتی بسیاری در مراجع رسیدگی شده است.با توجه به ظرایف موجود در مباحث قانونی مربوط به املاک، مراجعه به وکیل ملکی با سابقه و کارآزموده در این زمینه می تواند راهگشا باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین وکیل برای دعاوی ملکی

املاک در ایران؛ همواره به عنوان راهی سودآور و مطمئن برای سرمایه گذاری در بین اقشار مختلف جامعه مطرح بوده است . فارغ از آثار و تبعات فراوان اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی که قرار گرفتن ملک در میان کالاهای سرمایه ای به دنبال دارد، کثرت فزایندۀ پرونده ها و دعاوی ملکی مختلف در محاکم حقوقی، کیفری و مراجع ثبتی به خوبی نشان دهنده ی حساسیت بسیار بالای مسائل ملکی است.

 

civil lawyer

بهترین وکیل برای دعاوی ملکی

 

 با بهره مند شدن از تجربه و دانش ارزشمند یک وکیل دادگستری متبحر در املاک می توان دعاوی ملکی را به سهولت و با موفقیت رفع و رجوع نمود. اما چگونه می توان به وکیل دعاوی ملکی با ویژگیهای ممتاز و تخصص بالا دسترسی داشت؟ ما مفتخریم که با بهره مندی از گنجینه ی تجربیات حقوقدانان متخصص امر املاک؛ بهترین وکیل دعاوی  ملکی را به حضورتان معرفی نموده و در حل و فصل ثمربخش پیچیده ترین پرونده های ملکی یاری تان دهیم.

 

آیا برای پرونده ملکی وکیل متخصص ملکی وجود دارد ؟

حقوق؛ علمی بی نهایت پیچیده و ظریف است. اشراف کامل به تمام ریزه کاری های موجود در همه ی قوانین و کسب تخصص در همه ی مسائل قانونی برای هیچ یک از حقوقدانان میسر نیست. و هر وکیل پایه یک دادگستری به مرور و با کسب تجربه در یک شاخه از هزاران شاخه ی پرونده های حقوقی، صاحب تجربه و مهارت خواهد شد. بالطبع مسائل ملکی که از پیچیده ترین، حساس ترین و در عین حال رایج ترین مسائل علم حقوق هستند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برای کمک به حل هر چه بهتر و سریعتر پرونده های ملکی هم وکیل متخصص ملکی وجود دارد. برای بهره مند شدن از توان و تخصص بهترین وکیل دعاوی ملکی فقط کافیست به صفحه ی وکیل تلفنی مراجعه نمایید و از تبحر و مهارت یک وکیل دادگستری متبحر دراملاک برخوردار شوید. مسلما مراجعه به متخصص در هر امری، به ویژه امور حقوقی و قانونی ملکی می تواند بهترین و مطمئن ترین راه برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه و حل ثمربخش دعاوی ملکی  باشد.

 

آیا برای حل اختلافات ملکی می شود به وکیل تازه کار مراجعه کرد؟ 

پیچیدگی های روابط اجتماعی و اقتصادی امروز از سویی و گستردگی و وسعت شمول مسائل ملکی از سوی دیگر باعث شده اختلافات ملکی یکی از رایج ترین مسائل در دایره ی چالش های حقوقی و قانونی باشد. هرساله حقوقدانان بسیاری با کسب پروانه ی وکالت به جمع وکلای دادگستری می پیوندند. بسیاری از آنها توانمندیها و دانش فوق العاده ای هم در زمینه ی مسائل قانونی دارند؛  اما آیا برای حل اختلافات ملکی می توان به وکیل تازه کار مراجعه کرد؟ با توجه به پیچ و خم های فراوان در هزار توی اختلافات ملکی؛ پر واضح است که تنها به اتکای مدرک حقوق و بدون کسب تجربه ی لازم، هرگز نمی توان از هفت خان پر پیچ و خم دعاوی ملکی به سلامت عبور کرد و نتیجه گرفت.

 مسائل ملکی به ویژه  اختلافات ملکی حائز حساسیت و ظرافت هایی است که حل آن علاوه بر دانش بالای حقوقی نیازمند کیمیای تجربه ی ارزشمند یک وکیل دعاوی ملکی است. رجوع به وکیل تازه کار در دعاوی ملکی؛ گاه حتی ممکن است منجر به پیچیده تر شدن کلاف سردرگم اختلافات ملکی شده و طرفین پرونده را فرسنگ ها از مسیر صحیح و روشن احقاق حق و رفع نتیجه بخش اختلافات ملکی دور سازد. پس در حل و فصل اختلافات ملکی بهترین راه بهره مند شدن از گنجینه ی تجربه یک وکیل ملکی با سابقه و کارآزموده است.

 

ویژگی و نماد وکیل متخصص در املاک چیست؟

براساس قوانین ایران؛ اراضی و املاک بنا به تفاوت در نوع ملک، موقعیت و مشخصات ملکی زمین، نوع کاربری و سایر مسائل وابسته؛ نظام های حقوقی متفاوتی را دربر می گیرد. وجود قوانین متنوع و کثیر درحوزه ی املاک در ابعاد گوناگون مدنی، کیفری و ثبتی و البته وجود رویه قضایی خاص و بعضاً مبهم و متناقض در مسائل متنوع ملکی به خوبی نشان دهنده ی این است که حل و فصل دقیق دعاوی و اختلافات ملکی علاوه بر دانش حقوقی و اشراف کامل به ظرایف قانونی موجود در حوزه ی املاک نیاز به تبحر، تخصص و تجربه ای درخور دارد.

شاید مهمترین ویژگی وکیل متخصص در املاک؛ اشراف کامل به مواد قانونی مرتبط با املاک و البته توجه به ظرایف و ریزه کاری های قانونی این امر خطیر باشد .کسی که سالها عمر خود را صرف حل و فصل دعاوی ملکی نموده و در نهایت دقت و نکته سنجی به تمامی قوانین متنوع و گسترده حوزه املاک و آئین نامه های مختلف آن اشراف کامل داشته باشد و به لطف تجربه ای گرانبها در مواقع حساس بتواند گریزگاه ها و راه حل های موثر و کارآمد در حل اختلافات ملکی بیابد.

وکیل دعاوی ملکی بایستی علاوه بر قوانین و مقررات مربوط به املاک به آرای وحدت رویه، دکترین و نظریه های حقوقی در زمینه ی املاک و دستورالعمل های متنوع این حوزه، تسلط کامل  داشته و در جریان کوچکترین تغییرات قوانین در این حوزه باشد. این دانش حقوقی بالا در کنار تجربه ی ارزشمند در حل و فصل دعاوی ملکی مختلف از مهمترین ویژگی های یک وکیل متخصص املاک است که هنگام انتخاب وکیل دعاوی ملکی باید به آن توجه بسیار کرد.

 

شماره تلفن وکیل متخصص در پرونده املاک

 

legal advice to lawyer of properties

مشاوره حقوقی فوری با وکیل متخصص در زمینه های ملکی

 

با توجه به گستردگی، تنوع و جذابیت های مختلفی که پرونده های املاک دارند؛ گاه حتی افراد فاقد دانش و تبحر حقوقی هم خود را وکیل دعاوی ملکی معرفی نموده و با جلب اعتماد افراد ناآگاه موجبات تضییع حق آنان را فراهم می کنند. بنابراین دسترسی به وکیل قابل اعتماد و متبحر در دعاوی ملکی از ضروریات است . از طرفی با توجه به حساسیت بالای مسائل ملکی؛ برای جلوگیری از هر گونه تضییع حق در این زمینه، دسترسی سریع و مطمئن به وکیل دعاوی ملکی نیزبسیار مهم است و با توجه به زیرساخت های موجود بهترین راه برای در اختیار داشتن تجربیات وکیل دادگستری متبحر در املاک،امکان برقراری ارتباط تلفنی با وی است.

با مراجعه به صفحه ی وکیل تلفنی به سهولت میتوانید به شماره تلفن وکیل متخصص در امر املاک دست پیدا کرده و در مواقع لزوم از مشاوره ی موثر و کاربردی وکیل مختص املاک بهره مند شوید.

 

قویترین وکیل برای پرونده املاک و زمین در مازندران

مسائلی از قبیل موقعیت و مرغوبیت املاک در بعضی مناطق کشور باعث اقبال عمومی و تمایل بالای افراد مختلف به انجام معاملات ملکی در آن  مناطق  شده است. یکی از مناطق پر جاذبه در حوزه ی زمین و املاک؛ استان مازندران می باشد که بخاطر شرایط ویژه ی آب و هوایی،  دست و دلبازی طبیعت و وجود قابلیت هایی ازقبیل ویلاسازی، رونق کشاورزی و جاذبه های گردشگری فراوان موجود در آن، املاک و اراضی بسیار ارزشمندی در خود دارد. افراد بسیاری درصدد خرید و فروش اراضی و املاک در استان مازندران هستند. این مساله بالطبع منجر به افزایش پرونده های مرتبط با املاک و طرح  دعاوی ملکی بسیار در این استان میشود. حل و فصل دعاوی ملکی در مازندران علاوه بر دانش حقوقی و تجربه ی بالای وکیل دعاوی ملکی نیازمند توجه ویژه به عرف منطقه در حوزه ی زمین و املاک است و تبحر و آزمودگی خاص خود را میطلبد. 

ما با بهره مندی از دانش و تجربیات بهترین وکلا در زمینه ی حل و فصل دعاوی مالی این امکان را داریم که قویترین وکیل برای پرونده ی املاک در مازندران را به شما معرفی نماییم. شما عزیزان می توانید  با بهره گیری از دانش و تجربه ی وکیل ملکی در مازندران به سهولت و با صرف کمترین هزینه و وقت؛ دعاوی ملکی خود در استان مازندران را حل و فصل نموده و به نتیجه ی دلخواه دست یابید.

 

با سابقه ترین وکیل با سواد در پرونده های املاک در تهران

املاک و اراضی واقع در تهران؛ به لحاظ موقعیت و قیمت همواره از شرایط خاص و ویژه ای برخوردارند. به همان نسبت حل و فصل اختلافات ملکی و رفع و رجوع دعاوی ملکی در خصوص املاک واقع در تهران نیز اهمیت و حساسیت خاص و بالایی دارد. با توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حاکم بر پایتخت و موقعیت
ویژه ی کلانشهر تهران، املاک در آن از تنوع موقعیت، کاربری و قیمت های خاصی برخوردارند که این مسأله  بررسی و حل و فصل پرونده ها و دعاوی ملکی در خصوص املاک واقع در تهران را با چالشها و پیچیدگی های خاصی مواجه  میکند. از طرفی  با توجه به شرایط ویژه ی تهران و مسائلی از قبیل مشغله های بالا و ترافیک سنگین  دسترسی سریع به وکیل  ملکی در تهران که مهارت و تخصص والایی در زمینه ی حل و فصل دعاوی املاک داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.

civil lawyer

باسابقه ترین وکیل باسواد

 

ما با بهره مندی از دانش و  تجربیات ارزشمند وکلای کارآزموده ی دعاوی ملکی این افتخار را داریم که با معرفی با سابقه ترین وکیل باسواد در پرونده های املاک تهران و کارآمدترین وکیل دعاوی ملکی؛ در حل و فصل پرونده ی املاک در تهران همراهتان باشیم.

 

ارزانترین وکیل برای دعاوی املاک

با توجه به اینکه دعاوی ملکی عموما معطوف به اموال غیرمنقول ازقبیل زمین و مستغلات است؛ هزینه ی دادرسی دراغلب  این موارد بسیار بالاست.  با توجه به شرایط اقتصادی روز جامعه، پرداخت حق الوکاله ی وکیل دعاوی ملکی برای بسیاری افراد دشوار و حتی غیر ممکن است. به همین دلیل گاه با مواردی مواجه می شویم که افراد در پرونده های ملکی خود علیرغم نیاز مبرم به مشاوره با وکیل حرفه ای املاک؛ فقط به دلیل عدم توانایی در پرداخت حق الوکاله از اختیار نمودن وکیل منصرف شده و به تنهایی و یا با مشاوره های غیر تخصصی افرادی که اطلاعات اندکی در زمینه ی املاک دارند پا به میدان خطیر دعاوی ملکی می گذارند.

با توجه به پیچ و خم های هزار توی دعاوی ملکی پر واضح است که در اینگونه دعاوی بدون بهره مندی از حضور وکیل متخصص املاک نمی توان راه به جایی برد. ما با بهره مندی از گنجینه ی ارزشمند برترین و حرفه ای ترین وکلای متخصص دعاوی املاک این امکان را داریم که بهترین و سریعترین راههای دسترسی به وکیل دعاوی ملکی را برای شما خوبان مهیا کنیم؛ با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به سهولت می توانید از خدمات ارزانترین وکیل برای دعاوی املاک برخوردار شوید.

 

تحلیل پرونده ملکی توسط وکیل ملکی به صورت تلفنی و ویدیویی

تحلیل درست و اصولی پرونده ی  ملکی؛ مهم ترین گام در مسیر حل و فصل نتیجه بخش و مثمر ثمر دعاوی ملکی است. با توجه به وسعت و تنوع موضوعات دعاوی ملکی و صد البته ظرایف قانونی موجود در هر پرونده؛تحلیل پرونده ی ملکی حتما باید توسط وکیل دعاوی ملکی کارآزموده و مجرب صورت گیرد. با توجه به وسعت سرزمین ایران گاه دعاوی ملکی در دور دست ترین نقاط کشور مطرح می شود و امکان مشاوره ی حضوری حقوقی با وکیل دعاوی ملکی متبحر به سختی ممکن است.

فناوری پیشرفته و امکانات ارتباطی روز دنیا در کنار بهره مندی از حضور وکلای ملکی حرفه ای و کارآزموده باعث شده ما بتوانیم امکان تحلیل پرونده ملکی توسط وکیل ملکی را به صورت تلفنی و ویدیویی برای شما خوبان مهیا نماییم .

با تحلیل پرونده ملکی توسط وکیل ملکی به صورت تلفنی و ویدیویی علاوه بر دسترسی به مجرب ترین وکیل دعاوی ملکی در اقصی نقاط ایران ،با صرف کمترین هزینه و وقت میتوانید به بهترین شکل دعاوی ملکی خود را حل و فصل نمایید.

 

معتبرترین وکیل در استان گیلان برای پرونده های ملکی

 

greatest gilan city lawyers

معتبرترین وکلای امور ملکی در ایران

 

املاک؛ در استان های شمالی کشور با توجه به موقعیت ممتاز آب و هوایی، طبیعت بکر، جاذبه های گردشگری فراوان و اراضی حاصلخیز، همواره مورد توجه عموم ایرانیان بوده است و بالطبع دعاوی ملکی در این استان ها جزو رایج ترین دعاوی مطروحه در محاکم به شمار می رود. با توجه به موقعیت خاص منطقه، عرف حاکم بر آن و ارزش بالای اراضی و املاک در شمال کشور، حجم معاملات صورت گرفته در این منطقه  همواره حائز اهمیت بوده است، اما حل و فصل دعاوی املاک در استان های شمالی کشور از جمله گیلان؛ مستلزم برخورداری از دانش و تجربه ی والای حقوقی و البته تسلط کامل بر شرایط و عرف حاکم براین مناطق است.

با وجود تمام پیچیدگیهای موجود در دعاوی ملکی جای هیچ نگرانی نیست. ما با بکارگیری مجرب ترین وکلای دعاوی ملکی این امکان را داریم که با معرفی معتبرترین وکیل ملکی  در گیلان ؛ امکان بهره مندی از موثرترین مشاوره ها در زمینه ی دعاوی ملکی را برایتان مهیا نماییم.

 با بهره مندی از گوهر دانش و گنجینه ی گرانبهای تجربیات وکیل دعاوی ملکی در اسرع وقت و به بهترین شکل پرونده های ملکی شما در گیلان حل و فصل خواهد شد. 

با بهره مند شدن از تجربیات وکیل ملکی در کرج، تهران، گیلان و مازندران رفع و رجوع پیچیده ترین چالش های حقوقی املاک به سادگی میسر است.

برای دسترسی به وکیل دعاوی ملکی و بهره مند شدن از تجربیات و نظرات کاربردی وکیل مجرب در دعاوی ملکی؛ فقط کافیست تا مشاوره حقوقی دریافت نمایید. کارآزموده ترین و حرفه ای ترین وکلا در امر دعاوی ملکی آماده ی پاسخگویی و ارائه ی راهکار دقیق برای حل و فصل پرونده های ملکی شما هستند.

 

 

مطالبه بهای دقیق و به روز زمین با سند و مدرک

فسخ معامله به علت کمبود مساحت

تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی

محاسبه افت قیمت خودرو بعد از تصادف

تعهدات اشخاص حقوقی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، املاک در ایران؛ همواره به عنوان راهی سودآور و مطمئن برای سرمایه گذاری در بین اقشار مختلف جامعه مطرح بوده است . فارغ از آثار و تبعات فراوان اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی که قرار گرفتن ملک در میان کالاهای سرمایه ای به دنبال دارد، کثرت فزایندۀ پرونده ها و دعاوی ملکی مختلف در محاکم حقوقی، کیفری و مراجع ثبتی به خوبی نشان دهنده ی حساسیت بسیار بالای مسائل ملکی است.
بهره مند شدن از تجربه و دانش ارزشمند یک وکیل دادگستری متبحر در املاک می توان دعاوی ملکی را به سهولت و با موفقیت رفع و رجوع نمود. اما چگونه می توان به وکیل دعاوی ملکی با ویژگیهای ممتاز و تخصص بالا دسترسی داشت؟ ما مفتخریم که با بهره مندی از گنجینه ی تجربیات حقوقدانان متخصص امر املاک؛ بهترین وکیل دعاوی ملکی را به حضورتان معرفی نموده و در حل و فصل ثمربخش پیچیده ترین پرونده های ملکی یاری تان دهیم.
با سلام و احترام، شاید بتوان موضوع ملک و زمین را مهمترین مساله مربوط به تجارت کاربران ایرانی شمرد؛ اهمیت زمین و ملک به مراتب از خودرو ، طلا ، گمرک و سایرت جارت ها با ارزش تر بوده و در باور ما ایرانی ها کسی ثروتمند تر است که دارای ملک و املاک بیشتری باشد؛ لذا مسائل حقوقی مربوط به ملک و املاک بسیار حائز اهمیت می باشند . وکیل ملکی کسی است که به صورت تخصصی در مورد تمامی مسائل مربوط به آن تحقیق کرده و دعوای مربوطه را مطالعه نموده است تا بتواند تمامی مسائل مربوط به آن را شناسایی نماید ،انواع دعوای کیفری و حقوقی در زمینه ملک ، آیین نامه های اجرایی ، آرای وحدت رویه ، حضور ممتد در جلاسات دعوای و ... از ویژگی های یک وکیل کارکشته می باشد. چنین کسی می تواند به صورت تخصصی راهنمایی لازم در خصوص ملک و املاک را صورت دهد و نتیجه مطلوب را به کاربران خویش عرضه نماید، موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که با استفاده از وکلای تخصصی در زمینه ملکی تمامی دغدغه های مردم ایران را به احسن وجه حل نموده و در رفع مشکل ایشان کوشش نماید.این وکلا محدود به یک استان یا منطقه خاص نبوده و در تمامی استان های کشور مان و حتی خارج از ایرانی متخصصین مربوط به ملک و املاک با نازل ترین هزینه بهترین راهنمایی ممکن را به شما بزرگواران ارائه خواهند داد. محمد صادق تیغ نورد
با سلام دعاوی ملکی یکی از مهمترین دعاوی محسوب می گردد که دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد این دعاوی هم دعاوی حقوقی و هم جزایی را شامل می گردد دعاوی که منشا پیگیری حقوقی داشته باشند مانند الزام به تنظیم سند رسمی حقوقی و ملکی محسوب می گردند و دعاوی که منشا جزایی داشته باشند مانند معامله معارض و جعل اسناد از منظر جزایی و کیفری قابل پیگیری می باشند.
در مورد یک قطعه زمین موروثی که از پدربرزگم ارث رسیده بود نیاز به وکیل داشتیم اما به دلیل مشغله و کار امکان مراجعه به شهرستان محل وقوع ملک برایمان میسر نبود وقتی یکی از دوستان وکیل تلفنی را پیشنهاد داد و از طریق موسسه شما توانستیم بدون حضور در محل از خدمات یک وکیل بومی کمک بگیریم و اقدامات مقتضی را به جریان اندازیم بسیار کمک بزرگی به ما شد خواستم از طریق این پیام از کلیه خدماتی که طی این مدت در اختیار ما قراردادید تشکر و قدردانی کنم
وکیل ملکی چه ویژگی های اختصاصی باید داشته باشد که ممکن است سایر وکلا از آن بی بهره باشند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که یکی از خصوصیات مهم وکیل ملکی بهره مندی او از دانش به روز در باب قوانین جدید و قدیم ملکی و اشراف و تسلطش به آرای وحدت رویه و نظرات اساتید مربوطه در علم فقه و حقوق املاک می باشد. وکیل ملکی پس از اختصاص زمان کافی جهت خواندن پرونده و مصاحبه و جلسات متعدد که با موکلش برگزار می کند، باید بتواند بهترین استراتژی پیشبرد موفق دعوی ملکی را در جهت حداکثر کردن امکان برد در پرونده موکل سازمان دهی کند.
با سلام حقوق؛ علمی بی نهایت پیچیده و ظریف است. اشراف کامل به تمام ریزه کاری های موجود در همه ی قوانین و کسب تخصص در همه ی مسائل قانونی برای هیچ یک از حقوقدانان میسر نیست. و هر وکیل پایه یک دادگستری به مرور و با کسب تجربه در یک شاخه از هزاران شاخه ی پرونده های حقوقی، صاحب تجربه و مهارت خواهد شد. بالطبع مسائل ملکی که از پیچیده ترین، حساس ترین و در عین حال رایج ترین مسائل علم حقوق هستند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی