موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل دعاوی ملکی

وکیل دعاوی ملکی

 سرمایه گذاری در زمینه ی املاک همواره به عنوان راهی سودآور مورد توجه آحاد جامعه بوده است. عدم آگاهی و سهل انگاری افراد در لحاظ نمودن مسائل قانونی در معاملات ملکی باعث انباشت پرونده های حقوقی، کیفری و ثبتی بسیاری در مراجع رسیدگی شده است.با توجه به ظرایف موجود در مباحث قانونی مربوط به املاک، مراجعه به وکیل ملکی با سابقه و کارآزموده در این زمینه می تواند راهگشا باشد.

بریده ای از سخنان یکی از وکلای خانم، در خصوص دعاوی ملکی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دعاوی ملکی در موسسه حقوقی ما، جزء سریع الحل ترین مشکلات حقوقی در موسسه وکیل تلفنی است، چراکه موسسه حقوقی ما از نیروی حقوقی بهترین وکلای دعاوی ملکی در ایران، بهره می گیرد؛ برای اینکه شما هم بتوانید از خدمات این وکلای خبره بهره مند گردید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی به این وکلا منتقل گردید و فوراً با آنها تماس حاصل نمایید"

 

 

بهترین وکیل برای دعاوی ملکی

املاک در ایران؛ همواره به عنوان راهی سودآور و مطمئن برای سرمایه گذاری در بین اقشار مختلف جامعه مطرح بوده است . فارغ از آثار و تبعات فراوان اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی که قرار گرفتن ملک در میان کالاهای سرمایه ای به دنبال دارد، کثرت فزایندۀ پرونده ها و دعاوی ملکی مختلف در محاکم حقوقی، کیفری و مراجع ثبتی به خوبی نشان دهنده ی حساسیت بسیار بالای مسائل ملکی است.

 

civil lawyer

بهترین وکیل برای دعاوی ملکی

 

 با بهره مند شدن از تجربه و دانش ارزشمند یک وکیل دادگستری متبحر در املاک می توان دعاوی ملکی را به سهولت و با موفقیت رفع و رجوع نمود. اما چگونه می توان به وکیل دعاوی ملکی با ویژگیهای ممتاز و تخصص بالا دسترسی داشت؟ ما مفتخریم که با بهره مندی از گنجینه ی تجربیات حقوقدانان متخصص امر املاک؛ بهترین وکیل دعاوی  ملکی را به حضورتان معرفی نموده و در حل و فصل ثمربخش پیچیده ترین پرونده های ملکی یاری تان دهیم.

 

آیا برای پرونده ملکی وکیل متخصص ملکی وجود دارد ؟

حقوق؛ علمی بی نهایت پیچیده و ظریف است. اشراف کامل به تمام ریزه کاری های موجود در همه ی قوانین و کسب تخصص در همه ی مسائل قانونی برای هیچ یک از حقوقدانان میسر نیست. و هر وکیل پایه یک دادگستری به مرور و با کسب تجربه در یک شاخه از هزاران شاخه ی پرونده های حقوقی، صاحب تجربه و مهارت خواهد شد. بالطبع مسائل ملکی که از پیچیده ترین، حساس ترین و در عین حال رایج ترین مسائل علم حقوق هستند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برای کمک به حل هر چه بهتر و سریعتر پرونده های ملکی هم وکیل متخصص ملکی وجود دارد. برای بهره مند شدن از توان و تخصص بهترین وکیل دعاوی ملکی فقط کافیست به صفحه ی وکیل تلفنی مراجعه نمایید و از تبحر و مهارت یک وکیل دادگستری متبحر دراملاک برخوردار شوید. مسلما مراجعه به متخصص در هر امری، به ویژه امور حقوقی و قانونی ملکی می تواند بهترین و مطمئن ترین راه برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه و حل ثمربخش دعاوی ملکی  باشد.

 

آیا برای حل اختلافات ملکی می شود به وکیل تازه کار مراجعه کرد؟ 

پیچیدگی های روابط اجتماعی و اقتصادی امروز از سویی و گستردگی و وسعت شمول مسائل ملکی از سوی دیگر باعث شده اختلافات ملکی یکی از رایج ترین مسائل در دایره ی چالش های حقوقی و قانونی باشد. هرساله حقوقدانان بسیاری با کسب پروانه ی وکالت به جمع وکلای دادگستری می پیوندند. بسیاری از آنها توانمندیها و دانش فوق العاده ای هم در زمینه ی مسائل قانونی دارند؛  اما آیا برای حل اختلافات ملکی می توان به وکیل تازه کار مراجعه کرد؟ با توجه به پیچ و خم های فراوان در هزار توی اختلافات ملکی؛ پر واضح است که تنها به اتکای مدرک حقوق و بدون کسب تجربه ی لازم، هرگز نمی توان از هفت خان پر پیچ و خم دعاوی ملکی به سلامت عبور کرد و نتیجه گرفت.

 مسائل ملکی به ویژه  اختلافات ملکی حائز حساسیت و ظرافت هایی است که حل آن علاوه بر دانش بالای حقوقی نیازمند کیمیای تجربه ی ارزشمند یک وکیل دعاوی ملکی است. رجوع به وکیل تازه کار در دعاوی ملکی؛ گاه حتی ممکن است منجر به پیچیده تر شدن کلاف سردرگم اختلافات ملکی شده و طرفین پرونده را فرسنگ ها از مسیر صحیح و روشن احقاق حق و رفع نتیجه بخش اختلافات ملکی دور سازد. پس در حل و فصل اختلافات ملکی بهترین راه بهره مند شدن از گنجینه ی تجربه یک وکیل ملکی با سابقه و کارآزموده است.

 

ویژگی و نماد وکیل متخصص در املاک چیست؟

براساس قوانین ایران؛ اراضی و املاک بنا به تفاوت در نوع ملک، موقعیت و مشخصات ملکی زمین، نوع کاربری و سایر مسائل وابسته؛ نظام های حقوقی متفاوتی را دربر می گیرد. وجود قوانین متنوع و کثیر درحوزه ی املاک در ابعاد گوناگون مدنی، کیفری و ثبتی و البته وجود رویه قضایی خاص و بعضاً مبهم و متناقض در مسائل متنوع ملکی به خوبی نشان دهنده ی این است که حل و فصل دقیق دعاوی و اختلافات ملکی علاوه بر دانش حقوقی و اشراف کامل به ظرایف قانونی موجود در حوزه ی املاک نیاز به تبحر، تخصص و تجربه ای درخور دارد.

شاید مهمترین ویژگی وکیل متخصص در املاک؛ اشراف کامل به مواد قانونی مرتبط با املاک و البته توجه به ظرایف و ریزه کاری های قانونی این امر خطیر باشد .کسی که سالها عمر خود را صرف حل و فصل دعاوی ملکی نموده و در نهایت دقت و نکته سنجی به تمامی قوانین متنوع و گسترده حوزه املاک و آئین نامه های مختلف آن اشراف کامل داشته باشد و به لطف تجربه ای گرانبها در مواقع حساس بتواند گریزگاه ها و راه حل های موثر و کارآمد در حل اختلافات ملکی بیابد.

وکیل دعاوی ملکی بایستی علاوه بر قوانین و مقررات مربوط به املاک به آرای وحدت رویه، دکترین و نظریه های حقوقی در زمینه ی املاک و دستورالعمل های متنوع این حوزه، تسلط کامل  داشته و در جریان کوچکترین تغییرات قوانین در این حوزه باشد. این دانش حقوقی بالا در کنار تجربه ی ارزشمند در حل و فصل دعاوی ملکی مختلف از مهمترین ویژگی های یک وکیل متخصص املاک است که هنگام انتخاب وکیل دعاوی ملکی باید به آن توجه بسیار کرد.

 

شماره تلفن وکیل متخصص در پرونده املاک

 

legal advice to lawyer of properties

مشاوره حقوقی فوری با وکیل متخصص در زمینه های ملکی

 

با توجه به گستردگی، تنوع و جذابیت های مختلفی که پرونده های املاک دارند؛ گاه حتی افراد فاقد دانش و تبحر حقوقی هم خود را وکیل دعاوی ملکی معرفی نموده و با جلب اعتماد افراد ناآگاه موجبات تضییع حق آنان را فراهم می کنند. بنابراین دسترسی به وکیل قابل اعتماد و متبحر در دعاوی ملکی از ضروریات است . از طرفی با توجه به حساسیت بالای مسائل ملکی؛ برای جلوگیری از هر گونه تضییع حق در این زمینه، دسترسی سریع و مطمئن به وکیل دعاوی ملکی نیزبسیار مهم است و با توجه به زیرساخت های موجود بهترین راه برای در اختیار داشتن تجربیات وکیل دادگستری متبحر در املاک،امکان برقراری ارتباط تلفنی با وی است.

با مراجعه به صفحه ی وکیل تلفنی به سهولت میتوانید به شماره تلفن وکیل متخصص در امر املاک دست پیدا کرده و در مواقع لزوم از مشاوره ی موثر و کاربردی وکیل مختص املاک بهره مند شوید.

 

قویترین وکیل برای پرونده املاک و زمین در مازندران

مسائلی از قبیل موقعیت و مرغوبیت املاک در بعضی مناطق کشور باعث اقبال عمومی و تمایل بالای افراد مختلف به انجام معاملات ملکی در آن  مناطق  شده است. یکی از مناطق پر جاذبه در حوزه ی زمین و املاک؛ استان مازندران می باشد که بخاطر شرایط ویژه ی آب و هوایی،  دست و دلبازی طبیعت و وجود قابلیت هایی ازقبیل ویلاسازی، رونق کشاورزی و جاذبه های گردشگری فراوان موجود در آن، املاک و اراضی بسیار ارزشمندی در خود دارد. افراد بسیاری درصدد خرید و فروش اراضی و املاک در استان مازندران هستند. این مساله بالطبع منجر به افزایش پرونده های مرتبط با املاک و طرح  دعاوی ملکی بسیار در این استان میشود. حل و فصل دعاوی ملکی در مازندران علاوه بر دانش حقوقی و تجربه ی بالای وکیل دعاوی ملکی نیازمند توجه ویژه به عرف منطقه در حوزه ی زمین و املاک است و تبحر و آزمودگی خاص خود را میطلبد. 

ما با بهره مندی از دانش و تجربیات بهترین وکلا در زمینه ی حل و فصل دعاوی مالی این امکان را داریم که قویترین وکیل برای پرونده ی املاک در مازندران را به شما معرفی نماییم. شما عزیزان می توانید  با بهره گیری از دانش و تجربه ی وکیل ملکی در مازندران به سهولت و با صرف کمترین هزینه و وقت؛ دعاوی ملکی خود در استان مازندران را حل و فصل نموده و به نتیجه ی دلخواه دست یابید.

 

با سابقه ترین وکیل با سواد در پرونده های املاک در تهران

املاک و اراضی واقع در تهران؛ به لحاظ موقعیت و قیمت همواره از شرایط خاص و ویژه ای برخوردارند. به همان نسبت حل و فصل اختلافات ملکی و رفع و رجوع دعاوی ملکی در خصوص املاک واقع در تهران نیز اهمیت و حساسیت خاص و بالایی دارد. با توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حاکم بر پایتخت و موقعیت
ویژه ی کلانشهر تهران، املاک در آن از تنوع موقعیت، کاربری و قیمت های خاصی برخوردارند که این مسأله  بررسی و حل و فصل پرونده ها و دعاوی ملکی در خصوص املاک واقع در تهران را با چالشها و پیچیدگی های خاصی مواجه  میکند. از طرفی  با توجه به شرایط ویژه ی تهران و مسائلی از قبیل مشغله های بالا و ترافیک سنگین  دسترسی سریع به وکیل  ملکی در تهران که مهارت و تخصص والایی در زمینه ی حل و فصل دعاوی املاک داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.

civil lawyer

باسابقه ترین وکیل باسواد

 

ما با بهره مندی از دانش و  تجربیات ارزشمند وکلای کارآزموده ی دعاوی ملکی این افتخار را داریم که با معرفی با سابقه ترین وکیل باسواد در پرونده های املاک تهران و کارآمدترین وکیل دعاوی ملکی؛ در حل و فصل پرونده ی املاک در تهران همراهتان باشیم.

 

ارزانترین وکیل برای دعاوی املاک

با توجه به اینکه دعاوی ملکی عموما معطوف به اموال غیرمنقول ازقبیل زمین و مستغلات است؛ هزینه ی دادرسی دراغلب  این موارد بسیار بالاست.  با توجه به شرایط اقتصادی روز جامعه، پرداخت حق الوکاله ی وکیل دعاوی ملکی برای بسیاری افراد دشوار و حتی غیر ممکن است. به همین دلیل گاه با مواردی مواجه می شویم که افراد در پرونده های ملکی خود علیرغم نیاز مبرم به مشاوره با وکیل حرفه ای املاک؛ فقط به دلیل عدم توانایی در پرداخت حق الوکاله از اختیار نمودن وکیل منصرف شده و به تنهایی و یا با مشاوره های غیر تخصصی افرادی که اطلاعات اندکی در زمینه ی املاک دارند پا به میدان خطیر دعاوی ملکی می گذارند.

با توجه به پیچ و خم های هزار توی دعاوی ملکی پر واضح است که در اینگونه دعاوی بدون بهره مندی از حضور وکیل متخصص املاک نمی توان راه به جایی برد. ما با بهره مندی از گنجینه ی ارزشمند برترین و حرفه ای ترین وکلای متخصص دعاوی املاک این امکان را داریم که بهترین و سریعترین راههای دسترسی به وکیل دعاوی ملکی را برای شما خوبان مهیا کنیم؛ با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به سهولت می توانید از خدمات ارزانترین وکیل برای دعاوی املاک برخوردار شوید.

 

تحلیل پرونده ملکی توسط وکیل ملکی به صورت تلفنی و ویدیویی

تحلیل درست و اصولی پرونده ی  ملکی؛ مهم ترین گام در مسیر حل و فصل نتیجه بخش و مثمر ثمر دعاوی ملکی است. با توجه به وسعت و تنوع موضوعات دعاوی ملکی و صد البته ظرایف قانونی موجود در هر پرونده؛تحلیل پرونده ی ملکی حتما باید توسط وکیل دعاوی ملکی کارآزموده و مجرب صورت گیرد. با توجه به وسعت سرزمین ایران گاه دعاوی ملکی در دور دست ترین نقاط کشور مطرح می شود و امکان مشاوره ی حضوری حقوقی با وکیل دعاوی ملکی متبحر به سختی ممکن است.

فناوری پیشرفته و امکانات ارتباطی روز دنیا در کنار بهره مندی از حضور وکلای ملکی حرفه ای و کارآزموده باعث شده ما بتوانیم امکان تحلیل پرونده ملکی توسط وکیل ملکی را به صورت تلفنی و ویدیویی برای شما خوبان مهیا نماییم .

با تحلیل پرونده ملکی توسط وکیل ملکی به صورت تلفنی و ویدیویی علاوه بر دسترسی به مجرب ترین وکیل دعاوی ملکی در اقصی نقاط ایران ،با صرف کمترین هزینه و وقت میتوانید به بهترین شکل دعاوی ملکی خود را حل و فصل نمایید.

 

معتبرترین وکیل در استان گیلان برای پرونده های ملکی

 <