موسسه وکیل تلفنی

 • علی امینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶
 • سعید کاووسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۴:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶
 • احسان رضای گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۵۵:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
 • امیرحسین شیخی سنگ تجن گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۴:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
 • میعاد حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
 • علی گلمحمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۲۴:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۶:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس

مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس

از جمله دلایلی که باعث تحت تاثیر قرار گرفتن رابطه زناشویی می شود، بیماری های مقاربتی و مسائل مربوط به آن است؛ از این رو در این یادداشت نیز قصد داریم مواردی همچون مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس و مجازات مخفی نمودن داشتن بیماری جنسی یا مخفی نمودن عدم باکرگی در دختر موقع ازدواج و غیره را به طور مفصل بررسی کرده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی جهت دریافت رویکرد اختصاصی را شرح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده نمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

آیا می توان به علت ابتلا به بیماری مقاربتی (من جمله ایدز، اچ پی وی، هپاتیت، ویروس تبخال دستگاه تناسلی نوع اول و دوم و... ) ناشی از سکس نامشروع، شکواییه تنظیم کرد و دیه گرفت؟

 

sexual diseases complainting

وکیل متخصص روابط نامشروع آنلاین و 24 ساعته

 

در قانون ایران مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس تا حدودی پیش بینی شده است. متاسفانه در چند سال اخیر با ورود فرهنگ های خاصی که وارد کشور شده است؛ تعداد افرادی که برای رفع نیاز جنسی خود به سمت رابطه نامشروع می روند زیاد شده است. رابطه نامشروع چون کنترل شده نمی باشد، می تواند باعث بروز برخی از بیماری های مقاربتی شود ...

 • در قانون مجازات ایران برای عمل نامشروع دو حالت در نظر گرفته شده است، اول اینکه شخصی به واسطه تجاوز، اغفال و یا اکراه تن به رابطه نامشروع داده است.
 • دوم اینکه به صورت کاملا اختیاری این کار را انجام داده است؛ در مورد اکراه و تجاوز شخص می تواند با طرح دعوا و تنظیم شکواییه نسبت به دریافت دیه و خسارات روحی و جسمی خود اقدام نماید؛ اما در مورد رابطه نامشروع اختیاری از آن جایی که عمل انجام شده شرعا و قانونا حرام بوده است و شخص به اختیار خود این کار را انجام داده است، نمی تواند نسبت به این موضوع شکایت نماید.

 

دیه بیماری های جنسی در سال 1400 چیست؟

 

 

توجه: در بعضی موارد اگر ثابت شود که شخص انتقال دهنده بیماری عمدا این کار را انجام داده است، نه تنها به پرداخت دیه محکوم می شود؛ بلکه ممکن است برای مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس حکم به قصاص نیز داده شود.

میزان مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس مثل دیه بیماری های جنسی نسبت به نوع بیماری، کشنده بودن و ... متفاوت است؛ در صورتی که ثابت شود به خاطر بیماری تمام امور زندگی شخصی و عمومی فرد تحت تاثیر قرار گرفته است، ممکن است میزان مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس به مقدار دیه کامل انسان تعیین شود.

 

اعلامیه دیه بیماری جنسی در سال 1400: دیه کامل انسان در سال 1400 در ماه های عادی 480 میلیون تومان و ماه های حرام 640 میلیون تومان می باشد؛ در صورتی که دیه کامل تعلق نگیرد، این دیه نسبت به نوع بیماری و موارد دیگر محاسبه می شود. برای دریافت مشاوره حقوقی بیماری جنسی و آشنایی با مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس می توانید وارد صفحه مشاوره حقوقی تلفنی شوید.

 

آیا امکان فسخ نکاح به دلیل بیماری مقاربتی یا به عبارتی طلاق به خاطر ایدز یا سایر بیماری های مقاربتی وجود دارد؟

 

Divorce Because of sexual disease

طلاق فوری به خاطر بیماری جنسی

 

در مورد طلاق به خاطر بیماری جنسی و حتی مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس دانستن این نکته حائز اهمیت می باشد که تمامی بیماری هایی که به موجب آن زوج یا زوجه می توانند طلاق بگیرند و مجازات شوند در قانون مشخص شده است. در فرض بیماری مقاربتی، بیماری ای باعث فسخ نکاح می شود که در آن زوج و زوجه نتوانند رابطه جنسی برقرار نمایند.

بیماری هایی که در مرد باشد و حق فسخ نکاح را برای زن ایجاد می کند عبارتند از:

 • قطع شدن آلت تناسلی، اخته بودن و عنن یعنی ناتوانی مرد در نعوظ کردن.

 

بیماری هایی که در زن باشد و برای مرد حق فسخ ایجاد می کند:

 • افصا، برص، جذام، نابینایی و زمین گیر بودن زن.

با توجه به توضیحات بالا بیماری های مقاربتی مانند HPV، ایدز و ... چون در قانون نیامده است نمی تواند باعث فسخ نکاح شود؛ اما این حق را برای زن ایجاد می کند که از رابطه زناشویی خودداری کند. (ماده 1127 قانون مدنی)

 

آیا روابط جنسی که منجر به بیماری مقاربتی شوند قابل پیگیری حقوقی هستند؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

همانطور که بیان شد، این مورد بستگی دارد به نوع رابطه جنسی؛ اگر کسی از طریق رابطه نامشروع دچار بیماری مقاربتی شود، نه تنها نمی تواند پیگیری حقوقی انجام دهد بلکه ممکن است به دلیل انجام عمل نامشروع مجرم نیز شناخته شود؛ مگر آن که ثابت نماید به او تجاوز شده است.

اما اگر با هم محرم باشند؛ (چه به صورت دائمی و چه به صورت موقت)، می توانند از طریق دادگاه نسبت به پیگیری حقوقی این امر اقدام نمایند؛ ضمن این که مخفی کردن بیماری جنسی جرم می باشد و شخص به مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس محکوم می شود.

 

آیا می توان از دست دادن بکارت را به دلیل بیماری مقاربتی در گذشته دانست؟

 

loosing virginity Because of sexual disease

نحوه شکایت کردن از زن صیغه ای که بیماری مقاربتی اش را پنهان کرد

 

در بسیاری موارد بعد از ازدواج مشخص می شود که زوجه پرده بکارت نداشته است و ادعا میکند که به دلیل ورزش یا بیماری مقاربتی بکارت خودش را از دست داده است. از آنجایی که این موضوع برای خیلی ها مهم می باشد، دادگاه می تواند با صدور گواهی، زوجین را  به پزشکی قانونی ارجاع دهد تا از این طریق به حقیقت پی ببرند و دلیل عدم بکارت را تشخیص دهند.

از طریق ورزش مانند دوچرخه سواری، ورزش های رزمی و یا حوادث پزشکی ... امکان از دست دادن بکارت وجود دارد؛ اما به دلیل بیماری مقاربتی بعید است چنین اتفاقی رخ دهد. به هر حال نظر پزشکی قانونی و پزشکان معتمد دادگاه می تواند در  زمینه از دست دادن باکرگی به خاطر بیماری جنسی روشن کننده قضیه باشد.

 

مشاوره حقوقی بیماری های مقاربتی با وکیل روابط نامشروع را چگونه و با چه کسی انجام دهیم؟

 

 

موسسه وکیل تلفنی با در اختیار داشتن وکلای متخصص در زمینه مسائل جنسی تجربه خوبی در این زمینه دارد.  وکلای وکیل تلفنی پرونده های تخصصی زیادی در زمینه مسائل جنسی مانند زنا، لواط، لزبین بازی، بیماری های جنسی و... را توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند.

در موسسه وکیل تلفنی شما می توانید به سه روش آنلاین، حضوری و تلفنی نسبت به دریافت مشاوره آنلاین با وکیل ارزان و 24 ساعته اقدام کنید و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته از موسسه وکیل تلفنی که ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل را دارد دریافت نمایید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین  در زمینه مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس می توانید بر روی هر عنوان کلیک نمایید تا به صفحه دریافت مشاوره منتقل بشوید.

 

 

مجازات رابطه نامشروع با زن شوهر دار

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام.داشتن بیماری مقاربتی قبل از سکس در صورتی که مخفی شده باشد حسب مورد دیه یا قصاص دارد و در این خصوص نظریه پزشک قانونی می تواند صائب باشد و محکمه هم بر این اساس رای صادر می کند. لذا در صورت بروز چنین مشکلی با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفته و ازخدمات وکلای آن بهره ببرید
درود و وقت بخیر برای طرح این مسئله نیاز به احراز سونیت دارید در صورت عدم احراز پرونده کیفری منع تعقیب میخوره در صورت ازدواج مورد مذکور از موارد فسخ نکاح میباشد موفق باشید
مقاله ی حاضر به موضوع بسیار مهم و مبتلا به جامعه اشاره کرده است و کاملا شفاف موارد مختلف را در خصوص بیماری های مقاربتی در روابط نامشروع اختیاری و خارج از اراده توضیح داده است ممنون از موسسه خوب وکیل تلفنی
باسلام،رابطه خارج از چارچوب و غیرقانونی و غیر شرعی بین دو جنس مخالف علاوه بر مجازات شرعی و قانونی گاها موجب بروز بیماریها و مشکلات‌ جبران ناپذیر برای طرفین میگردد.جهت اطلاع از پیامدهای اینگونه روابط میتوانید از مشاوران و وکلای متخصص امر در وکیل تلفنی کمک بگیرید.با احترام‌_فاطمه سلیمانی
سلام و عرض خسته نباشید به تمام زحمت کشان موسسه محترم وکیل تلفنی . تشکر از شما.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس و مجازات مخفی نمودن داشتن بیماری جنسی یا مخفی نمودن عدم باکرگی در دختر موقع ازدواج و غیره در قانون پیش بینی شده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در این مواقع الزامی است تا فرد دچار مشکات حقوقی نشود اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
در شرایط امروز جامعه که بسیاری از افراد حقوقشان تضییع میشود فقط به علت ناآگاهی از قوانین ، مطالعه مطالب مفید سایت شما جای تقدیر داره چون باعث بالارفتن اطلاعات و در نتیجه جلوگیری از وقوع بسیاری جرایم میشود. از گروه شما بسیار سپاسگزارم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام. سایت وکیل تلفنی و وکلای شما قابلیت های بالایی دارند. اینکه کاملا میشه به سایتتون و وکلا و مشاورین حقوقیتون اعتماد کرد.و واقعا به عنوان امین و امانتدار همه حرف ها رو بهتون زد. حرف هایی که شاید به نزدیکترین اشخاص زندگیمون هم نتونیم بزنیم.متشکرم از این همه انرژی، حال خوب و صبوری. من در خصوص روابط جنسی با همسرم دچار چالش هایی شدم. چالش ها و مشکلاتی که مارو تا پای طلاق هم پیش برده بود. با راهنمایی ها و مشاوره های خوبی که از شما گرفتم مسیر برام روشن شد و الان متوجه شدم باید چه کار کنم
با سلام خدمت مخاطبان عزیز.در خصوص بحث خوبی که موسسه انتخلب نمودند باید متذکر شویم که اطلاعات موثر و کاربردی را موسسه برای مخاطبان به دقت و کامل توضیح دادند.اما قبل از انجام هر گونه اقدام حقوقی در مورد فسخ نکاح یا شکایت با خاطر بیماری قبل از سکس با وکبل و کارشناسان متبحر در این زمینه مشاوره های لازم را بگیرید و ترجیحا با یک وکیل پیش بروید تا دچار مشکلات عدم تسلط بر قوانین و دوباره کاری نشوید.موفق باشید.مسیح اقاداودی
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام،متن خیلی خوب و مفیدی بود،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم
سلام نکته ی مهم سایتتون مشاوره رایگان هستش که وکلا با دقت و دلسوزانه پاسخگو هستن من با وکلای زیادی سر و کار داشتم واقعا کیفیت خدمات حقوقیتون عالی و تعرفه ی منصفانه ای داره و اینکه نیمه شب دلسوزانه پاسخ میدن بسیارعالی هستش من که رضایت کامل دارم از مطالب بروز و جدیدی که ارائه کردین هم بسیار سپاسگزارم امیدوارم هر روز بهتر از گذشته باشید هر روز مطالبتون میخونم و استفاده میکنم خدا قوت به تیم تولیدمحتوا و وکلای عزیزتون
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
وتی دو نفر با هم ازدواج می کنند باید هر ایرادی که دربدن دارند یا بیماری قبل از ازدواج به همدیگر اطلاع دهند تا بعدا مشکلس در زندگی بوجود نیاید واز جمله ی این بیماریها ؛ داشتن بیماری مقاربتی است مثل ایدز یا زگیل تناسلی یا یک سری بیماری هایی که ناشی از داشتن روابط نامشروع با افراد متفاوت بوده چون اگر بعد از ازدواج اگر از لحاظ جنسی مشکلی پیش آید زوج یا زوجه می تواند با دادن دادخواست به دادگاه خانواده در مورد داشتن بیماری جنسی طرف مقابل دادخواست طلاق بدهد یا با شکایت تدلیس در نکاح درخواست فسخ نکاح کند بنابراین در صورت داشتن چنین مشکلاتی مشورت با یک مشاور حقوقی است تا شما را راهنمایی کندو بهترین گزینه وکوتاهترین راه با هزینه ی کم وفوری تماس با سایت وکیل تلفنی است که با راهنمایی های خود بهترین راهکار را ارائه می دهد.
همه دوستانی که سوال پرسیدین که این چی میشه اون چی میشه ... برید راحت ثبت کنید تو سایت از شب تا صب مفتی سوال بپرسید وکلاشون جوابتونو بدن؛ من خودم زیر 3 دقیقه ثبت نام کردم، هی سوال مفتی می پرسم جواب می دن :))
امروز در خصوص زیگیل تناسلی مرد برای دادخواست طلاق از وکیل موسسه وکیل تلفنی مشاوره دریافت نمودم واقعا سپاس از مجموعه خوب شما
سلام لطفا راهنمایی کنید اگه از دست متجاوز شکایت کنم خودم هم گیر می‌افتم؟؟10سال گذشته از اون روزی که یه اقا من را به زور مجبور به رابطه کردندو از آن تاریخ میترسم ازدواج کنم چون همه فکر می کنند با رضایت این اتفاق افتاده.
به نظر من همینطوره، تا به خودت بجنبی می بینی که اونی که چند ماه پیش باهاش بودی مریض بوده و تو حالا باید چند برابر اون خرجی که براش کرده باید خرج خودت کنی ...
سلام میشه بخاطر بیماری مقاربتی دادخواست طلاق داد‌؟

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی