موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت های تعاونی

تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت های تعاونی

یک شرکت تعاونی به منظور رفع احتیاجات و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی اعضای خود تشکیل می شود؛ از این رو نوعی همکاری و همیاری بین اعضای حقیقی و حقوقیِ شرکت وجود دارد؛ تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت های تعاونی را می توان در دورنمای کاری شرکت مشاهده کرد؛ در آن هنگام که طرح ریزی حقوقی پیشنهاد شده توسط وکیل متخصص، طی جلسات مختلف مشاوره حقوقی دریافت و اعمال شد؛ از بروز بسیاری از دعاوی حقوقی پیشگیری می کند و آینده ای روشن را برای فعالیت شرکت تعاونی رقم می زند؛ در ادامه این مطلب نیز قصد داریم تا به تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت ها تعاونی بپردازیم؛ اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

بررسی یکی از دعاوی رایج شرکت های تعاونی در زمان کساد اقتصادی کرونا (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

لزوم مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت های تعاونی چیست؟ 

 

the influence of legal advice in establishing an cooperative

تماس فوری ارزان و 24 ساعته با وکیل شرکت تعاونی

 

تاسیس و ثبت یک شرکت می تواند مزایای زیادی را برای اعضای آن در پی داشته باشد، و در این باره تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت های تعاونی غیر قابل انکار است. 

 

نکته: زمانی که یک شرکت تاسیس می شود، و  نام آن در لیست اداره ثبت شرکت‌ها قرار می گیرد، هیچ یک از اعضا و اشخاص ثالث نمی توانند از وجود شرکت نامه، اساسنامه و سایر تصمیماتی که در شرکت گرفته می شود، اظهار بی اطلاعی کنند. 

 

اعضایی که شرکت تعاونی را تشکیل می دهند، می تواند حقیقی یا حقوقی باشد؛ اما هرگز افراد حقوقی دولتی و کسانی که عضو تعاونی های مشابه هستند، نمی توانند در تاسیس شرکت تعاونی ورود پیدا کنند. با مشاوره حقوقی آنلاین می توان از وکیل متخصص به امور حقوقی شرکت های تعاونی اطلاعات لازم را درباره ثبت و تاسیس اینگونه شرکت ها به دست آورد.

 

مشاوره حقوقی قبل از تاسیس شرکت‌های تعاونی چه تاثیری دارد؟   

 

 

در صورت گفتگو با کارشناسان ثبت شرکت و مشاوره حقوقی تلفنی، می توان از مزیت های تاسیس شرکت تعاونی مطلع شد. دریافت تسهیلات بانکی و شرکت در مناقصات و… از جمله مزیت های تاسیس شرکت می باشد، که وکیل متخصص و مجرب می توان در اسرع وقت اقدامات لازم برای ثبت و تاسیس شرکت را برای افراد فراهم آورد. 

پروسه تاسیس شرکت اگر چه مسیر مشخصی دارد، اما نیاز است که افراد آشنا به چم و خم آن وارد عمل شوند، و در اینجا تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکت های تعاونی مشخص می شود.

بنیاد حقوقی 24 ساعته وکلای شرکت های تعاونی وکیل تلفنی با داشتن تجربه های موفق در زمینه تاسیس و ثبت شرکت می توانند افراد را راهنمایی کنند.

 

مشاوره حقوقی بر شرکت های تعاونی، چگونه از بروز مشکلات حقوقی آتی جلوگیری می نماید؟

 

impacts of legal advice to cooperatives

وکیل شرکت تعاونی 24 ساعته آنلاین و در دسترس

 

ثبت شرکت مسئولیت های زیادی را به دنبال دارد، و لازم است که قبل از اینکه افراد دست به چنین اقدامی بزنند با وکیل مجرب به گفتگو بپردازند. در پرسش و پاسخ فوری حقوقی می تواند بسیاری از ابهامات را در زمینه تاسیس شرکت تعاونی برطرف کرد و با آگاهی بیشتری وارد عمل شد. 

ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل شرکت تعاونی باعث می شود، که افراد از ابتدا با شرکت تعاونی عام و خاص آشنایی کامل پیدا کنند، و برای ثبت آن مدارک مورد نیاز را تهیه نمایند و دچار مشکلات حقوقی احتمالی نشوند.

 

وکیل متخصص به امور حقوقی شرکت های تعاونی را از کجا پیدا کنیم؟  

 

whatsapp dowry legal advice

 

سایت وکیل تلفنی به عنوان سایت جامع حقوقی به ارائه خدمات با کیفیت در اسرع وقت می پردازد. این سایت با داشتن بالاترین جامعه آماری از وکلای مجرب توانسته گامی مهم در دسترسی آسان افراد به مشاوره حقوقی بردارد. 

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته از جمله خدمات نوینی است که موجب می شود، افراد هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی و آنلاین به وکیل مد نظر خود دسترسی داشته و با وی مکالمه نمایند؛ بنابراین برای یافتن بهترین وکیل در زمینه تاسیس شرکت های تعاونی تنها کافی است که به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و با انتخاب مشاوره ای ارزان و تضمینی، اطلاعات لازم را برای ثبت شرکت دریافت نمایید. 

 

هزینه مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی چگونه محاسبه می شود و چطور باید آن را پرداخت کرد؟  

 

cost of legal advice with cooperative lawyer

مشاوره ارزان و اورژانسی به انواع شرکت های تعاونی

 

شاید اولین قدم برای باز کردن راه در مسیر اشتغال زایی و تولید قرار گرفتن مشاوران حقوقی مجرب در کنار اعضای یک شرکت باشد ...

 • صرفه جویی در هزینه ها از همان نقطه شروع باید آغاز شود. تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکتهای تعاونی می تواند در برآورد هزینه های مالی بسیار تاثیرگذار باشد و سایت وکیل تلفنی با ارائه لیست قیمت مشاوره مناسب تلاش می کند، وکیل تعاونی 24 ساعته تلفنی و آنلاین را معرفی نماید، که تجربه او در این راه به کمک متقاضیان تاسیس شرکت تعاونی بیاید. 

اورژانس وکالت 24 ساعته شرکت های تعاونی در سایت وکیل تلفنی آماده تنظیم قرارداد وکالت و پیگیری امور مربوط به تاسیس شرکت در اسرع وقت می باشد.

پرداخت الکترونیک از جمله خدماتی است که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، و افراد می توانند با انتخاب زمان مشاوره و کارشناس مربوط هزینه تعیین شده را پرداخته و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورند.

 

تاثیر مشاوره حقوقی بر سود دهی شرکت های تعاونی به چه میزان است؟ 

 

 

تهیه و توزیع کالا و خدمات خط مشی مهمی در شرکت های تعاونی است، برای رسیدن به این هدف می بایست چارچوب کاری و روش های جذب سرمایه در شرکت به خوبی مشخص شود، تا امکان رشد و سوددهی در شرکت فراهم گردد. 

افزایش سوددهی شرکت های تعاونی در گرو دریافت مشاوره از کارکشته ترین وکلای شرکت تعاونی است، کسانی که سا لهای زیادی در این مسیر فعالیت کرده و به درستی زوایای آن را شناخته اند؛ تاثیر مشاوره حقوقی برای تاسیس شرکتهای تعاونی زمانی که مباحث مالی مطرح می شود، اهمیت خود را نشان خواهد داد. 

نکته: بدهي ها و طلب هایی که در اثر فعالیت شرکت به وجود می آید باید به وسیله وکیل متخصص پیگیری شود؛ در سایت وکیل تلفنی تیم بزرگ وصول مطالبات ( دریافت طلب) وکیل تلفنی آماده است، که با جمع آوری مدارک و مستندات محکم برای رسیدن به حقوق مالی شرکت اقامه دعوا نماید، و شرکت را تا رسیدن به اهداف خود یاری دهد. 

 

 

وکیل شرکت تعاونی فوری

مشاوره حقوقی تضمینی به انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، سایت وکیل تلفنی به عنوان سایت جامع حقوقی به ارائه خدمات با کیفیت در اسرع وقت می پردازد. این سایت با داشتن بالاترین جامعه آماری از وکلای مجرب توانسته گامی مهم در دسترسی آسان افراد به مشاوره حقوقی بردارد. مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته از جمله خدمات نوینی است که موجب می شود، افراد هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی و آنلاین به وکیل مد نظر خود دسترسی داشته و با وی مکالمه نمایند؛ بنابراین برای یافتن بهترین وکیل در زمینه تاسیس شرکت های تعاونی تنها کافی است که به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و با انتخاب مشاوره ای ارزان و تضمینی، اطلاعات لازم را برای ثبت شرکت دریافت نمایید.
با سلام و احترام؛ سنگ بنای هرعمل موفقیت آمیزی، شناختن اصول و قواعد اولیه کار و گام نهادن در مسیر درست آن می باشد . یک کارشناس، تاجر یا دکتر هرچقدر هم که مجرب و کارکشته باشد ، مادامی که از بزنگاه های حقوقی و اداری کار بی اطلاع باشد نمی تواند در ادامه مسیر به موفقیت مطلوب دست پیدا کند. البته این روابط دو طرفه بوده و برای وکلا نیز چنین چیزی صدق می نماید و ایشان هم در جای خود نیازمند به تجارب کارشناسان و افراد صاحب نظر در هر حوزه می باشند ، وجود یک مجموعه خوب و موفق با بهره گیری از تمام زوایا می تواند نتیجه مطلوب و ثمر بخش داشته باشد . یکی از این موارد که نیازمند دانش و تبحر خاص خود است داشتن وکیل خوب در زمینه شرکت های تعاونی است که با همراهی یک شخص کارکشته، چهارچوب های اولیه را شناخته و با هوشیاری خود قدم اول که همان سنگ بنای کار می باشد را محکم برداریم. اگر موسسان یک شرکت تعاونی با آگاهی کامل و رعایت اصول اولیه اقدام نمایند می توانند به اهدافی فراتر از آنچه در روزهای اولیه انتظار داشتند دست پیدا کنند پس بهترین کار ممکن سپردن امر به بهترین نفرات است و این مهم در موسسه وکیل تلفنی برای همگان وجود دارد . وقتی از ابتدای کار استوار و با درایت قدم بداریم نتیجه کار همیشه موفقیت آمیز خواهد بود.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
شرکت های تعاونی برای تاسیس خود باید بتوانند طرح توجیهی را به ثبت برسانند؛ اما این همه ی آن چیزی نیست که شما در خصوص آن ها نیاز به دریافت مشاوره از یک فرد متخصص و کاردان دارید؛ از این رو می توان گفت که تاسیس یک شرکت، آن هم از نوع تعاونی همانند تاسیس یک بنا بوده که باید خشت های آن را صاف و بدون اندکی خطا نصب کنی
سلام ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به تمامی پرسنل پرتلاش وکیل تلفنی خواستم از جلسه مشاوره حضوری که در محل شرکت برای ما ترتیب دادید و بسیار هم پربار بود تشکر کنم این خدمات مشاوره حقوقی حضوری شما برای کسب و کارهایی مثل شرکت ما بسیار مفیده و جلوی خیلی از مشکلات را میگیرد از مدیریت موسسه و گروه خوبشون ممنونیم
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی