موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

ثبت علامت تجاری

مشاوره حقوقي ثبت علامت

علامت تجاری نشانه ای است که کالای تولیدی یک موسسه یا شرکت تولید کننده را از کالای مشابه شرکت دیگر، متمایز می سازد؛ در این میان، علامت خدماتی نیز علامتیست که خدمات یک موسسه را از خدمات موسسه هم صنفان و رقبا متمایز می کند؛ پس یک علامت زمانی قابل ثبت هست که کالای یک موسسه را از کالا و خدمات موسسات مشابه و یا هم صنفان را متمایز نماید؛ البته در قانون ایران شرایط مازاد دیگری نیز وجود دارد که در ادامه این مقاله به شرح و بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

ثبت آنلاین برند و علامت تجاری به صورت رسمی و فوری (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد، ثبت علامت یا همان برند (Brand)، نشان اختصاصی محصولات شماست که شما را پس از طراحی آن ملزم می نماید تا سلسله مراتبی اداری را طی کنید که اصولاً زمان بر بوده و توان جسمی - روحی قدرتمندی را می طلبد؛ از این رو موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته تا با بهره گیری از توان وکلای متخصص امر در امور ثبت شرکت ها، ثبت علامت تجاری شما را به صورت فوری و آنلاین انجام دهد؛ فلذا شما می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکلای متخصص ثبتی ما تماس گرفته و بهترین راهکار های حقوقی را دریافت نمایید یا اینکه این امورات را به کل به ایشان محول نمایید و تنها منتظر تاییدیه ثبت برند تجاری تان بمانید"

 

 

چرا حتماً باید لوگوی معتبر و ثبت شده داشته باشیم؟

 

assigned logo concept

وکیل متخصص دعاوی علامت تجاری آنلاین و 24 ساعته

 

علامت تجاری یا لوگو یکی از الزامات هر کسب و کار محسوب می شود؛ هر کسب و کاری برای اینکه بتواند محصول و یا خدمات خود را به جامعه معرفی نماید، نیاز به داشتن لوگو و ثبت علامت تجاری دارد.

مباحث مربوط به برند، انتخاب برند مناسب، طراحی برند و کارهای مربوط به برندسازی از اهمیت زیادی برخوردار شده اند؛ چراکه محصولات بدل و نامرغوب در دنیا زیاد شده اند و یک برند مناسب می تواند حاوی پیام های زیادی برای مشتری باشد.

بنا به گفته فوق، برند تنها یک لوگو و نشان تجاری نیست؛ بلکه هویت محصول و خدمات عرضه شده در آن نهفته است. امروزه برندهای موفق دنیا برنامه های زیادی برای هویت دهی به برند خود و نشان دادن خود به عنوان بخشی از فرهنگ و هویت مصرف کننده دارند؛ مشتریان وفادار برندهای لوکس و قوی برند را بخشی از هویت خود می دانند. با تمام این تفاسیر ثبت علامت تجاری و انتخاب لوگوی مناسب کار مهمی است که هر کسب و کاری باید آن را جدی بگیرد.

 

دشواری های ثبت علامت تجاری در ایران چیست؟

ثبت علامت تجاری، اولین قدم برای معرفی محصولات و خدمات به جامعه مشتریان و رقبا است؛ فلذا هر تولید کننده و یا عرضه کننده خدمات باید تحت یک نام تجاری خود را به بازار معرفی نماید.

با این حال انتخاب برند مناسب، اخذ تاییدیه و ثبت آن کار ساده ای نیست؛ چراکه در مبحث مربوط به ثبت برند، با دو مقوله روبرو هستیم:

 • یکی انتخاب برند مناسب که از سوی سازمان های مربوطه مورد قبول قرار گیرد.

 •  فرآیند طولانی اخذ تاییدیه پس از آن.

 

نکته: در برخی موارد افراد برند مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از طی مراحل مختلف متوجه می شوند که این برند مورد تایید نیست و دوباره باید این فرآیند را طی کنند؛ در این موارد وکیل متخصص علامت تجاری می تواند کمک موثری در ثبت علامت تجاری داشته باشد؛ وکیل با ثبت علامت تجاری تضمینی و فوری شما را در انتخاب برند در مدت زمان کوتاه یاری می نماید.

 

راحت ترین راه ثبت علامت تجاری در ایران