موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

ثبت علامت تجاری

مشاوره حقوقي ثبت علامت

علامت تجاری نشانه ای است که کالای تولیدی یک موسسه یا شرکت تولید کننده را از کالای مشابه شرکت دیگر، متمایز می سازد؛ در این میان، علامت خدماتی نیز علامتیست که خدمات یک موسسه را از خدمات موسسه هم صنفان و رقبا متمایز می کند؛ پس یک علامت زمانی قابل ثبت هست که کالای یک موسسه را از کالا و خدمات موسسات مشابه و یا هم صنفان را متمایز نماید؛ البته در قانون ایران شرایط مازاد دیگری نیز وجود دارد که در ادامه این مقاله به شرح و بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

ثبت آنلاین برند و علامت تجاری به صورت رسمی و فوری (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد، ثبت علامت یا همان برند (Brand)، نشان اختصاصی محصولات شماست که شما را پس از طراحی آن ملزم می نماید تا سلسله مراتبی اداری را طی کنید که اصولاً زمان بر بوده و توان جسمی - روحی قدرتمندی را می طلبد؛ از این رو موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته تا با بهره گیری از توان وکلای متخصص امر در امور ثبت شرکت ها، ثبت علامت تجاری شما را به صورت فوری و آنلاین انجام دهد؛ فلذا شما می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکلای متخصص ثبتی ما تماس گرفته و بهترین راهکار های حقوقی را دریافت نمایید یا اینکه این امورات را به کل به ایشان محول نمایید و تنها منتظر تاییدیه ثبت برند تجاری تان بمانید"

 

 

چرا حتماً باید لوگوی معتبر و ثبت شده داشته باشیم؟

 

assigned logo concept

وکیل متخصص دعاوی علامت تجاری آنلاین و 24 ساعته

 

علامت تجاری یا لوگو یکی از الزامات هر کسب و کار محسوب می شود؛ هر کسب و کاری برای اینکه بتواند محصول و یا خدمات خود را به جامعه معرفی نماید، نیاز به داشتن لوگو و ثبت علامت تجاری دارد.

مباحث مربوط به برند، انتخاب برند مناسب، طراحی برند و کارهای مربوط به برندسازی از اهمیت زیادی برخوردار شده اند؛ چراکه محصولات بدل و نامرغوب در دنیا زیاد شده اند و یک برند مناسب می تواند حاوی پیام های زیادی برای مشتری باشد.

بنا به گفته فوق، برند تنها یک لوگو و نشان تجاری نیست؛ بلکه هویت محصول و خدمات عرضه شده در آن نهفته است. امروزه برندهای موفق دنیا برنامه های زیادی برای هویت دهی به برند خود و نشان دادن خود به عنوان بخشی از فرهنگ و هویت مصرف کننده دارند؛ مشتریان وفادار برندهای لوکس و قوی برند را بخشی از هویت خود می دانند. با تمام این تفاسیر ثبت علامت تجاری و انتخاب لوگوی مناسب کار مهمی است که هر کسب و کاری باید آن را جدی بگیرد.

 

دشواری های ثبت علامت تجاری در ایران چیست؟

ثبت علامت تجاری، اولین قدم برای معرفی محصولات و خدمات به جامعه مشتریان و رقبا است؛ فلذا هر تولید کننده و یا عرضه کننده خدمات باید تحت یک نام تجاری خود را به بازار معرفی نماید.

با این حال انتخاب برند مناسب، اخذ تاییدیه و ثبت آن کار ساده ای نیست؛ چراکه در مبحث مربوط به ثبت برند، با دو مقوله روبرو هستیم:

 • یکی انتخاب برند مناسب که از سوی سازمان های مربوطه مورد قبول قرار گیرد.

 •  فرآیند طولانی اخذ تاییدیه پس از آن.

 

نکته: در برخی موارد افراد برند مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از طی مراحل مختلف متوجه می شوند که این برند مورد تایید نیست و دوباره باید این فرآیند را طی کنند؛ در این موارد وکیل متخصص علامت تجاری می تواند کمک موثری در ثبت علامت تجاری داشته باشد؛ وکیل با ثبت علامت تجاری تضمینی و فوری شما را در انتخاب برند در مدت زمان کوتاه یاری می نماید.

 

راحت ترین راه ثبت علامت تجاری در ایران

 

easiest way ri register a trademark in iran

ثبت فوری و آنلاین علامت تجاری ارزان و تضمینی

 

ثبت علامت تجاری در ایران نیازمند توجه به موارد و مسائل مختلفی است؛ بهترین راه برای انتخاب برند متناسب با کسب و کار و اهداف سازمان شما در کوتاهترین زمان ممکن، مراجعه به موسسه وکیل تلفنی و استفاده از خدمات ثبت شرکت ارزان و تضمینی ماست.

انواع خدمات حقوقی شامل خدمات حقوقی ثبت علامت تجاری شرکت، ثبت برند آنلاین و خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی ارائه می شود؛ علاوه بر این خدمات مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی خدماتی از قبیل ثبت آنلاین برند و ثبت آنلاین حق کپی علامت تجاری را به صورت فوری و تضمینی در مدت زمان کوتاه به انجام می رساند.

موسسه وکیل تلفنی با تیمی از وکلای مجرب و متخصص در امور ثبت علامت تجاری خدمات تخصصی به موکلان خود عرضه می کند، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با مراجعه به اورژانس وکالت ۲۴ ساعته وکیل تلفنی درخواست خود را با وکلای موسسه در میان بگذارید.

 

هشدارهای حیاتی در طراحی و ثبت برند تجاری در سال ۹۹

نکته مهمی که در ثبت علامت تجاری وجود دارد این است که هر برند و لوگو که توسط کسب و کارها و شرکت ها تهیه شود، قابلیت اخذ تایید از سوی مراجع ذیربط را ندارد؛ برخی از مواردی که می توانند ثبت لوگوی شما را با مشکل مواجه سازند به سبک زیر هستند:

 • لوگوهایی مشابه با سایر برند ها که قبلاً ثبت شده اند، نمی توانند تاییدیه دریافت نمایند.

 

 • علاوه بر مورد فوق، برندهایی که ضد اسلامی بوده و یا مغایر با اصول جمهوری اسلامی باشند، نمی توانند مجوز دریافت کنند.

 

برای اطلاع از قوانین مرتبط با ثبت علامت تجاری توصیه می شود قبل از هر چیز از خدمات مشاوره حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید؛ خدمات ثبت آنلاین و تضمینی علامت تجاری شما توسط موسسه وکیل تلفنی به شما کمک می کند تا لوگو حرفه ای و تخصصی را انتخاب نموده و در مدت کوتاهی آن را به ثبت برسانید.

 

مجازات طراحی لوگوی تجاری از روی برند مشابه در قانون ایران چیست؟

 

crime of imitating on designing a logo

مجازات جعل لوگوی تجاری در ایران

 

نکته دیگر در ثبت علامت تجاری این است که خدمات ثبت آنلاین و رسمی لوگوی انحصاری شما توسط وکیل تلفنی شما را دارای یک لوگو و برند انحصاری نموده که هیچ کسی اجازه کپی و دخل و تصرف در آن را ندارد.

در صورت سوء استفاده برخی افراد از نام تجاری حق شکایت و پیگیری برای صاحب امتیاز لوگو محفوظ خواهد بود. بدین ترتیب بر شکایت از سوء استفاده کنندگان و درخواست خسارت، مجازات حبس در انتظار این افراد خواهد بود.

 

هشدار: چنانچه فردی و یا سازمانی یک برند تجاری را ثبت کند؛ ولی تا سه سال بعد از آن استفاده تجاری از آن نداشته باشد، فرد و سازمان دیگر می تواند تقاضای ابطال برند ثبت شده را داشته باشد؛ بنابراین ثبت علامت تجاری بدون استفاده تجاری از آن یک حق امتیاز مادام العمر نیست.

 

مشاوره حقوقی در خصوص ثبت برند چه مزایایی دارد؟

خدمات مشاوره حقوقی ثبت علامت تجاری در موسسه وکیل تلفنی دارای مزیت های متعددی است؛ شما با استفاده از خدمات ثبت لوگوی آنلاین و مشورت با وکیل متخصص و مجرب در امور ثبت برند با روند ثبت برند در محاکم ایران آشنا شده و می توانید در اسرع وقت برای ثبت لوگوی خود اقدام کنید.

از دیگر مزایای مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی امکان بررسی آنلاین برند است. بنابراین شما می توانید در مدت زمان کوتاهی از اعتبار برند مورد نظر خود جهت ثبت اطلاع پیدا کنید؛ ثبت علامت تجاری آنلاین در موسسه وکیل تلفنی خدمات تخصصی و حرفه ای به شما ارائه می دهد.

 

خدمات آنلاین ثبت علامت تجاری چیست و چگونه انجام می گیرد؟

خدمات آنلاین ثبت علامت تجاری در موسسه وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز عرضه می شود؛ برای این کار تنها کافی است که در وب سایت موسسه به صورت رایگان ثبت نام نموده و درخواست خدمات مشاوره حقوقی نمائید.

البته امکان مشاوره آنلاین و تلفنی نیز برای تمامی افراد وجود دارد؛ همچنین از طریق آنلاین امکان بررسی برند و لوگو شما توسط وکیل و اخذ تاییدیه آن وجود دارد. بدین ترتیب خدمات آنلاین ثبت علامت تجاری امکان ثبت فوری برند بصورت آنلاین را برای شما میسر می نماید.

 

قانون ایران به چه برند هایی اجازه ثبت می دهد؟