موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

ثبت علامت تجاری

مشاوره حقوقي ثبت علامت

علامت تجاری نشانه ای است که کالای تولیدی یک موسسه یا شرکت تولید کننده را از کالای مشابه شرکت دیگر، متمایز می سازد؛ در این میان، علامت خدماتی نیز علامتیست که خدمات یک موسسه را از خدمات موسسه هم صنفان و رقبا متمایز می کند؛ پس یک علامت زمانی قابل ثبت هست که کالای یک موسسه را از کالا و خدمات موسسات مشابه و یا هم صنفان را متمایز نماید؛ البته در قانون ایران شرایط مازاد دیگری نیز وجود دارد که در ادامه این مقاله به شرح و بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

ثبت آنلاین برند و علامت تجاری به صورت رسمی و فوری (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چرا حتماً باید لوگوی معتبر و ثبت شده داشته باشیم؟

 

assigned logo concept

وکیل متخصص دعاوی علامت تجاری آنلاین و 24 ساعته

 

علامت تجاری یا لوگو یکی از الزامات هر کسب و کار محسوب می شود؛ هر کسب و کاری برای اینکه بتواند محصول و یا خدمات خود را به جامعه معرفی نماید، نیاز به داشتن لوگو و ثبت علامت تجاری دارد.

مباحث مربوط به برند، انتخاب برند مناسب، طراحی برند و کارهای مربوط به برندسازی از اهمیت زیادی برخوردار شده اند؛ چراکه محصولات بدل و نامرغوب در دنیا زیاد شده اند و یک برند مناسب می تواند حاوی پیام های زیادی برای مشتری باشد.

بنا به گفته فوق، برند تنها یک لوگو و نشان تجاری نیست؛ بلکه هویت محصول و خدمات عرضه شده در آن نهفته است. امروزه برندهای موفق دنیا برنامه های زیادی برای هویت دهی به برند خود و نشان دادن خود به عنوان بخشی از فرهنگ و هویت مصرف کننده دارند؛ مشتریان وفادار برندهای لوکس و قوی برند را بخشی از هویت خود می دانند. با تمام این تفاسیر ثبت علامت تجاری و انتخاب لوگوی مناسب کار مهمی است که هر کسب و کاری باید آن را جدی بگیرد.

 

دشواری های ثبت علامت تجاری در ایران چیست؟

ثبت علامت تجاری، اولین قدم برای معرفی محصولات و خدمات به جامعه مشتریان و رقبا است؛ فلذا هر تولید کننده و یا عرضه کننده خدمات باید تحت یک نام تجاری خود را به بازار معرفی نماید.

با این حال انتخاب برند مناسب، اخذ تاییدیه و ثبت آن کار ساده ای نیست؛ چراکه در مبحث مربوط به ثبت برند، با دو مقوله روبرو هستیم:

 • یکی انتخاب برند مناسب که از سوی سازمان های مربوطه مورد قبول قرار گیرد.

 •  فرآیند طولانی اخذ تاییدیه پس از آن.

 

نکته: در برخی موارد افراد برند مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از طی مراحل مختلف متوجه می شوند که این برند مورد تایید نیست و دوباره باید این فرآیند را طی کنند؛ در این موارد وکیل متخصص علامت تجاری می تواند کمک موثری در ثبت علامت تجاری داشته باشد؛ وکیل با ثبت علامت تجاری تضمینی و فوری شما را در انتخاب برند در مدت زمان کوتاه یاری می نماید.

 

راحت ترین راه ثبت علامت تجاری در ایران

 

easiest way ri register a trademark in iran

ثبت فوری و آنلاین علامت تجاری ارزان و تضمینی

 

ثبت علامت تجاری در ایران نیازمند توجه به موارد و مسائل مختلفی است؛ بهترین راه برای انتخاب برند متناسب با کسب و کار و اهداف سازمان شما در کوتاهترین زمان ممکن، مراجعه به موسسه وکیل تلفنی و استفاده از خدمات ثبت شرکت ارزان و تضمینی ماست.

انواع خدمات حقوقی شامل خدمات حقوقی ثبت علامت تجاری شرکت، ثبت برند آنلاین و خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی ارائه می شود؛ علاوه بر این خدمات مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی خدماتی از قبیل ثبت آنلاین برند و ثبت آنلاین حق کپی علامت تجاری را به صورت فوری و تضمینی در مدت زمان کوتاه به انجام می رساند.

موسسه وکیل تلفنی با تیمی از وکلای مجرب و متخصص در امور ثبت علامت تجاری خدمات تخصصی به موکلان خود عرضه می کند، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با مراجعه به اورژانس وکالت ۲۴ ساعته وکیل تلفنی درخواست خود را با وکلای موسسه در میان بگذارید.

 

هشدارهای حیاتی در طراحی و ثبت برند تجاری در سال ۹۹

نکته مهمی که در ثبت علامت تجاری وجود دارد این است که هر برند و لوگو که توسط کسب و کارها و شرکت ها تهیه شود، قابلیت اخذ تایید از سوی مراجع ذیربط را ندارد؛ برخی از مواردی که می توانند ثبت لوگوی شما را با مشکل مواجه سازند به سبک زیر هستند:

 • لوگوهایی مشابه با سایر برند ها که قبلاً ثبت شده اند، نمی توانند تاییدیه دریافت نمایند.

 

 • علاوه بر مورد فوق، برندهایی که ضد اسلامی بوده و یا مغایر با اصول جمهوری اسلامی باشند، نمی توانند مجوز دریافت کنند.

 

برای اطلاع از قوانین مرتبط با ثبت علامت تجاری توصیه می شود قبل از هر چیز از خدمات مشاوره حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید؛ خدمات ثبت آنلاین و تضمینی علامت تجاری شما توسط موسسه وکیل تلفنی به شما کمک می کند تا لوگو حرفه ای و تخصصی را انتخاب نموده و در مدت کوتاهی آن را به ثبت برسانید.

 

مجازات طراحی لوگوی تجاری از روی برند مشابه در قانون ایران چیست؟

 

crime of imitating on designing a logo

مجازات جعل لوگوی تجاری در ایران

 

نکته دیگر در ثبت علامت تجاری این است که خدمات ثبت آنلاین و رسمی لوگوی انحصاری شما توسط وکیل تلفنی شما را دارای یک لوگو و برند انحصاری نموده که هیچ کسی اجازه کپی و دخل و تصرف در آن را ندارد.

در صورت سوء استفاده برخی افراد از نام تجاری حق شکایت و پیگیری برای صاحب امتیاز لوگو محفوظ خواهد بود. بدین ترتیب بر شکایت از سوء استفاده کنندگان و درخواست خسارت، مجازات حبس در انتظار این افراد خواهد بود.

 

هشدار: چنانچه فردی و یا سازمانی یک برند تجاری را ثبت کند؛ ولی تا سه سال بعد از آن استفاده تجاری از آن نداشته باشد، فرد و سازمان دیگر می تواند تقاضای ابطال برند ثبت شده را داشته باشد؛ بنابراین ثبت علامت تجاری بدون استفاده تجاری از آن یک حق امتیاز مادام العمر نیست.

 

مشاوره حقوقی در خصوص ثبت برند چه مزایایی دارد؟

خدمات مشاوره حقوقی ثبت علامت تجاری در موسسه وکیل تلفنی دارای مزیت های متعددی است؛ شما با استفاده از خدمات ثبت لوگوی آنلاین و مشورت با وکیل متخصص و مجرب در امور ثبت برند با روند ثبت برند در محاکم ایران آشنا شده و می توانید در اسرع وقت برای ثبت لوگوی خود اقدام کنید.

از دیگر مزایای مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی امکان بررسی آنلاین برند است. بنابراین شما می توانید در مدت زمان کوتاهی از اعتبار برند مورد نظر خود جهت ثبت اطلاع پیدا کنید؛ ثبت علامت تجاری آنلاین در موسسه وکیل تلفنی خدمات تخصصی و حرفه ای به شما ارائه می دهد.

 

خدمات آنلاین ثبت علامت تجاری چیست و چگونه انجام می گیرد؟

خدمات آنلاین ثبت علامت تجاری در موسسه وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز عرضه می شود؛ برای این کار تنها کافی است که در وب سایت موسسه به صورت رایگان ثبت نام نموده و درخواست خدمات مشاوره حقوقی نمائید.

البته امکان مشاوره آنلاین و تلفنی نیز برای تمامی افراد وجود دارد؛ همچنین از طریق آنلاین امکان بررسی برند و لوگو شما توسط وکیل و اخذ تاییدیه آن وجود دارد. بدین ترتیب خدمات آنلاین ثبت علامت تجاری امکان ثبت فوری برند بصورت آنلاین را برای شما میسر می نماید.

 

قانون ایران به چه برند هایی اجازه ثبت می دهد؟

 

branding boundaries in Iran

ثبت آنلاین برند به صورت کاملاً قانونی و تضمینی

 

علامت انتخابی نباید جنبه گمراه کننده داشته باشد؛ علامتی که در اداره ثبت مالکیت معنوی به ثبت برسد امتیازاتی را برای صاحب علامت ایجاد می کند و یکی از اساسی ترین حقوق برای صاحب علامت این هست که حق استفاده انحصاری از یک علامت را دارد و کسی دیگری نمی تواند بدون اذن ایشان از ان علامت تجاری ثبت شده استفاده نماید.

اگر کسی از ان علامت بدون اذن صاحب حق استفاده نماید صاحب علامت می تواند به صورت فوری حق استفاده را از ایشان سلب و عمل این شخص ضمن اینکه مجازات حبس دارد، صاحب حق م یتواند مطالبه خسارت نیز از متخلف نماید؛ برای اینکه از دیگر حقوق این حق آشنا شوید موسسه وکیل تلفنی  با داشتن وکلای مجرب و با تجربه در خصوص آمادگی هر نوع مشاوره ثبت علامت را در این زمینه دارند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، ثبت علامت تجاری در ایران نیازمند توجه به موارد و مسائل مختلفی است؛ بهترین راه برای انتخاب برند متناسب با کسب و کار و اهداف سازمان شما در کوتاهترین زمان ممکن، مراجعه به موسسه وکیل تلفنی و استفاده از خدمات ثبت شرکت ارزان و تضمینی ماست. انواع خدمات حقوقی شامل خدمات حقوقی ثبت علامت تجاری شرکت، ثبت برند آنلاین و خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی ارائه می شود؛ علاوه بر این خدمات مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی خدماتی از قبیل ثبت آنلاین برند و ثبت آنلاین حق کپی علامت تجاری را به صورت فوری و تضمینی در مدت زمان کوتاه به انجام می رساند. موسسه وکیل تلفنی با تیمی از وکلای مجرب و متخصص در امور ثبت علامت تجاری خدمات تخصصی به موکلان خود عرضه می کند، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با مراجعه به اورژانس وکالت ۲۴ ساعته وکیل تلفنی درخواست خود را با وکلای موسسه در میان بگذارید.
با سلام و احترام، حتما بارها پیش آمده که در تبلیغات بازرگانی دیده یا شنیده باشید که فروشندگان یک کالا از مشتریان خود تقاضا می کنند که در زمان خرید به نام و نشان تجاری محصول توجه نموده و از خرید کالاهای متفرقه و قلابی اجتناب نمایند، یا اینکه در زمان رفتن به فروشگاه های زنجیره ای برخی از خانواده ها تاکید می نمایند که تنها از محصولات یک برند خاص خرید نمایید و در صورت نبودن آن برند یا آرم تجاری خاص به صورت کلی از خرید امتناع کنند یا اینکه شنیده باشید یک برند تجاری موفق به دریافت گواهینامه ای خاص در برخی از آیتم ها شد و یا اینکه برخی از شرکت ها با شبیه کردن آرم تجاری خود به برخی از برند های خاص و مهم سعی در فروش محصولات خود را داشته باشند ، این گونه مسائل به خوبی بیانگر این نکته است که داشتن آگاهی از برند های تجاری چه تاثیر زیادی در زندگی انسان ها گذاشته است. در محاکم قضایی نیز بارها پیش آمده که صاحبان علایم تجاری نسبت به سوء استفاده از عنوان و برند خود اقدام به طرح شکایت نموده اند و از قضا دعاوی مربوط به این گونه شکایات به دلیل تجاری بودن برند از جمله دعوای بسیار مهمی بوده که منجر به صدور دادنامه های بسیار سنگینی برای محکوم علیه شده است، لذا آشنایی به زوایای حقوقی و شناخت موارد مربوط به آن از الزامات هر شرکت صاحب عنوان یا برند می باشد تا بتواند در مواقع لزوم حقوق خود را به خوبی استیفا نمیاد.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام علامت تجاری یا لوگو یکی از الزامات هر کسب و کار محسوب می شود؛ هر کسب و کاری برای اینکه بتواند محصول و یا خدمات خود را به جامعه معرفی نماید، نیاز به داشتن لوگو و ثبت علامت تجاری دارد. مباحث مربوط به برند، انتخاب برند مناسب، طراحی برند و کارهای مربوط به برندسازی از اهمیت زیادی برخوردار شده اند؛ چراکه محصولات بدل و نامرغوب در دنیا زیاد شده اند و یک برند مناسب می تواند حاوی پیام های زیادی برای مشتری باشد.
بسیار عالی
مشاوره حقوقی برای ثبت علامت عالی بود
مشاوره حقوقی برای ثبت علامت عالی بود
مشاور حقوقي بابت ثبت املاک عالی بود. سپاس از شما
سلام ممنونم از وب سایت عالی وکیل تلفنی
بالاخره بعد کلی تلاش تونستم مشاوره حقوقی دقیق از وکلای موسسه وکیل تلفنی داشته باشم عالی هستین
مشاوره حقوقی از سایت وکیل تلفنی در هر ساعته از شبانه روز امکان داره من که دیگه دغدغه ندارم به شما سفارش میکنیم حتما از مشاوره حقوقی انلاین و یا تلفنی این وب سایت استفاده نمایید
وکیل تلفنی یکی بهترین موسسه هایی هست که تا حالا دیدم
مشاوره حقوقی عالی بود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی