موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی چیست؟

 

 انسان در طول اعصار مختلف، دریافت که در مواقع سختی و مشکلات می تواند از همفکری اطرافیان خود استفاده کند و به توصیه های آنان که تجارب بیشتری دارند، گوش فرا‌ دهد تا بتواند به نحو احسن تصمیم گیری کند و از دلواپسی های خود بکاهد؛ فلذا مشاوره در زندگی افراد اهمیت بسزایی دارد.اما موضوعی که مطرح می شود این است که آیا هر فردی برای مشورت کردن مناسب است؟دریافت مشاوره اشتباه چه تبعاتی می تواند داشته باشد؟ اگر مایلید بدانید که مشاوره حقوقی چیست و چه کسی برای دریافت مشاوره مناسب است بهتر است ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید. برای دریافت فوری مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی چیست؟ 

مشاوره حقوقی ، در واقع دریافت کمک و همفکری با افرادی است که دارای تحصیلات حقوقی بوده و علاوه برآن تجربه حضور فعال در محاکم قضایی دارند. در اصل می توان گفت گزینه های مناسب برای دریافت مشاوره حقوقی ، وکلا و مشاورین حقوقی هستند که موضوع را به صورت موشکافانه بررسی کرده چندین مسیر را بررسی کرده و متناسب با شرایط بهترین راهکار را ارائه می دهند. 

 

 

مشاور حقوقی کیست؟

در مورد این موضوع که مشاور حقوقی کیست، باید گفت که افرادی که به عموم مردم و اشخاص مختلف، در حوزه مسائل حقوقی مشاوره می دهند، به آنها مشاور حقوقی گفته می شود. مشاور حقوقی، از دو بخش مشاور و موضوعات حقوقی تشکیل شده است. بدین معنا که شخص مشاور، هم باید در حیطه مشاوره و هم به عنوان حقوقدان، ایفای وظیفه کند. در واقع مشاور حقوقی، باید در دو نقش مجزا به عموم مردم خدمات حقوقی را ارائه کند و از این حیث، مشاور حقوقی علاوه بر داشتن تسلط بر مسائل حقوقی، باید توانایی کافی در امور مشاوره نیز داشته باشد.

 

مشاور حقوقی بر اساس برخورداری از دانش حقوقی و به واسطه تسلطی که در قوانین کشور دارد، این توانایی را دارد که به اشخاص مختلف اعم از حقیقی یا حقوقی مشاوره بدهد. سبک ارائه مشاوره حقوقی با زمینه های دیگر مشاوره متفاوت است. امروزه افراد زیادی هستند که تحت عنوان مشاور شناخته شده اما صرفا زمینه کاری آنها مرتبط با امور حقوقی نیست. در واقع مشاور حقوقی، باید این مهارت را داشته باشد که بتواند در حوزه روانشناسی نیز خدماتی را ارائه نماید که البته عمده فعالیت مشاوران حقوقی، در مورد موضوعاتی که جنبه قانونی داشته باشند، است.

 

 

مشاور حقوقی خوب کیست؟

دریافت مشاوره حقوقی امری پسندیده است اما آیا هر کسی برای مشاوره مناسب است آن هم در مسائل حقوقی که کوچکترین اشتباه ممکن است تبعات سنگینی را برای افراد به همراه داشته باشد. در پاسخ باید گفت که مسلما هر کسی مناسب مشاوره حقوقی نیست. فردی مناسب است که دارای تحصیلات حقوقی باشد، چندین پرونده حقوقی با موضوع مشابه را با موفقیت انجام داده باشد، بر قوانین حاکم با جامعه مسلط باشد، فردی با وجدان و منصف باشد. 

 

 

 

legal advice concept

 

 

بهترین روش حل مشکلات حقوقی چیست؟

مشکلات حقوقی مسائلی هستند که امروزه گریبان گیر هر خانواده ای در جامعه اند؛ تقریباً برای هر امری در جوامع قوانین و مقرراتی وضع شده است که شناخت همه ی آن ها و مواد و تبصره هایشان و همچنین تغییراتی که در گذر زمان و پیشرفت جوامع دستخوش شده اند، کاری بسیار سخت و زمان بر است.

 

وکلای پایه یک دادگستری با تحصیلات عالیه ای که در زمینه حقوق کسب کرده اند، دانش کافی را برای رسیدگی به درد ها و سختی های اشخاص دارند؛ موسسه حقوقی وکیل تلفنی با گرد آوری باسواد ترین و متبحرترین وکلا، امکان اخذ مشاوره حقوقی با آنان را برای همگان سهل نموده است.


مشاوره حقوقی بهترین گزینه ای است که تمامی اشخاص می توانند از آن برای حل و فصل دعاوی حقوقی شان بهره برند؛ اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه گام اول در درمان درد های حقوقی، مسائل پیچیده و موارد مشابه است.

 

 

 

legal advice similarity

 

 

سابقه تاریخی مشاوره حقوقی در ایران

توجه: تصور کنید برای مدتی تمام دانش حقوقی مورد نیازتان را همراه خود دارید؛ طوریکه هر سوال و ابهامی دارید در لحظه به پاسخ آن می رسید و راهکار آن را در می یابید؛ مشاوره حقوقی دقیقاً چنین عملکردی دارد.

 

حال اینکه با گذر زمان بسیار حرفه ای تر و مطابق موازین اخلاقی و رفتاری و عرف انجام می گیرد؛ مشاوره حقوقی سابقه ای بلند بالا در جامعه ما دارد. تاریخچه مشاوره حقوقی در ایران به سال ها پیش که هنوز خبری از جوامع شهری نبود، برمی گردد. مردمان برای رفع ابهامات مالی، داد و ستد، ارضی، خانوادگی و... به کدخدا یا ریش سفید مراجعه می کردند.

 

اعتمادی که اهالی به تجربه و دانش ریش سفید و نیز کاردانی و انصاف او در ارائه خدمت داشتند، سبب می شد از وی دریافت راهکار کنند؛ در بسیاری از موارد با توصیه ها و سفارشاتی که کدخدا یا ریش سفید به اهالی می کرد موضوعات در مقیاس کوچک و بزرگ با پا درمیانی ای به موقع و حکیمانه رفع و رجوع می شد، در بعضی موارد با رایزنی خردمندانه حتی از اختلافاتی شدید جلوگیری و ختم به خیر می شد وبه دشمنی های چندین و چند ساله خاتمه داده می شد.

 

 

 

 

Legal advice different names in Recent years

 

در چه مواردی می توان از مشاوره حقوقی استفاده کرد ؟

مشاوره حقوقی با عناوین تدبیر و راهکار حقوقی، پا درمیانی حقوقی، چاره اندیشی حقوقی، ارشاد حقوقی، رهنمونی حقوقی، رایزنی حقوقی، کنکاش حقوقی، کیاست حقوقی، تمهید حقوقی،  هدایت حقوقی و ... نیز شناخته می شود.

 

به طورکلی در همه زمینه ها می توان از مشاوره حقوقی استفاده کرد مهمترین آنها عبارتند از :

 1. مشاوره حقوقی ملکی.

 2. مشاوره حقوقی  کیفری.

 3. مشاوره حقوقی قانون کار.

 4. مشاوره حقوقی شرکت ها.

 5. مشاوره حقوقی قرارداد ها.

 6. مشاوره حقوقی خانواده 

 

مشاور حقوقی علاوه بر ارائه مشاوره در مورد موضوعات حقوقی و کیفری، این توانایی را دارد که به ارائه مشاوره در خصوص خدمات نگارش اوراق قضایی نیز بپردازد. گاهی اوقات ممکن است که فردی در زمان تنظیم اوراق فضایی مانند دادخواست به مشکل برخورد کند و در این صورت می تواند از مشاوره های مشاوران حقوقی نهایت استفاده را کنند.

 

 

conversation with lawyer in any ways

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، یکی از بهترین و اولین موسسات حقوقی است که سال ها پیش با اشاعه اینترنت و روشن شدن اولین چراغ های ADSL به صورت آنلاین فعالیت خود را اغاز نمود. خدمات مشاوره حقوقی در این موسسه به صورت شبانه روزی است و در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل نیز مشاوره حقوقی انجام می شود. 

 

راه های دریافت مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

خدمات حقوقی ارائه شده در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی انلاین و رایگان، مشاوره حقوقی حضوری و نگارش کلیه اوراق قضایی است. هر فرد متناسب با شرایط خود یکی از روش های فوق را انتخاب می کند. 

 

لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی انلاین موسسه به صورت کاملا رایگان بوده و شما می توانید به وبسایت موسسه مراجعه، سوال خود را به صورت کامل تایپ نمایید وکلا و مشاورین حقوقی که در زمینه مورد نظر شما تخصص دارند سوال را بررسی کرده و بهترین راهکار را به شما ارسال می کنند. 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

آیا ملاقات حضوری با وکیل همان مشاوره حقوقی است؟

دیدار با وکیل در جلسه ای حضوری و گفتگو با او مشاوره حقوقی محسوب می شود.

رزور نوبت مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

جهت دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی کاربلد کافی ست با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته و بعد از انتخاب تخصص وکیل و مدت زمان مشاوره، حق المشاوره را به شماره 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز و فیش را به واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید و در کمتر از 5 دقیقه بعد مشاوره حقوقی خود را دریافت نمایید 

 

و یا اینکه به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کرده و براساس مدت زمان مورد نظر و تخصصی یا فوق تخصصی بودن مشاوره حقوقی خود حق المشاوره را به صورت انلاین واریز و مشاوره خود را دریافت نمایید. 

 

مشاوره حقوقی فوری مهریه

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی فوری طلاق

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی پیشگیرانه

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

موسسه وکیل تلفنی بهترین موسسه حقوقی برای ارائه تمامی خدمات حقوقی به مردم عزیز کشورمان می باشد،مزایای این موسسه به این صورت است که: ۱_خدماتی که ارائه می شوند با قیمت بسیار مناسب وارزان در دسترس مردم عزیز قرار میگیرد، این در حالی است که وکلای کار بلد وخبره ای در این موسسه ارائه خدمت می کنند. ۲_تمامی خدمات حقوقی را میتوانید تنها بایک تلفن دریافت کنید بدون هدر رفت زمان و بدون اینکه در این شرایط کرونایی از خانه خارج شوید و به دنبال وکیل و مشاور برای حل مسائل حقوقی خود باشید. ۳_شما میتوانید بصورت آنلاین،تلفنی،متنی،صوتی، تصویری،واتساپی،تلگرامی،ایمیل و به هر صورت ممکن که برای شما سهولت دارد با وکلای خبره موسسه در ارتباط باشید، و تمامی آن چه که از یک وکیل حضوری میخواهید و حتی خدماتی بهتر و مطلوب تر را،وکلای موسسه وکیل تلفنی میتوانند برای شما محقق کنند. با آرزوی موفقیت برای مردم عزیزکشورم ژیلا تدینی_کد مشاور۴۴۱۱۶
سلام و احترام توضیحاتی که میدین چشم مارو باز میکنه به قوانین جدید همین باعث میشه که شتابزده عمل نکنیم و از تصمیمات شتابزده اجتناب کنیم
سلام در مشاوره تلفنی گوینده وشنونده از سهولت وروانی بیشتری برای انتقال مطالب به یکدیگر برخوردارند این سهولت وروانی در مقایسه با روش سوال وجواب نوشتاری مثل چت کردن به وضوح مشخص است اصولا کار نوشتاری وقت وحوصله بیشتری را می طلبد اگرچه در روش نوشتن مشاوره دهنده فرصت تفکر وتعمق بیشتری دارد اما نوعا مشاوره شفاهی از مطلوبیت بیشتری برخوردار است این موضوع زمانی اهمیت ویژه می یابد که شخص مشاور از لحاظ مهارت های گفتاری فرد قویی باشد دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی دراین زمینه برای شما فردی شناخته شده است
با سلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی وقتی ما نیاز به یک مشاوره در مورد مسائل حقوقی داریم مطمئنن نیاز به یک مشهورترین پس چه بهتر که به صورت ارزان ویا حتی رایگان تنها با یک تماس از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک بگیریم
سلام و خسته نباشید من از کاربران قدیمی موسسه وکیل تلفنی هستم و تاکنون در مورد چند پرونده و مشکل حقوقی متفاوت از خدمات مشاوره ای موسسه استفاده کردم. واقعا مشاوره ها دقیق و سریع و دلسوزانه انجام شد و در برطرف کردن مشکل و یافتن پاسخ سوالاتم بسیار راه گشا بود. متشکرم
در پاسخ دوست عزیزی که کامنت گذاشتن باید تو واتس اپ به شماره۹۲۱ پیام بدید
با سلام خدمت کاربران گرامی.در تمامی امور انسان ها می بایست از نتیجه عقل دیگران بهره ببرند که در حقیقت بحث مشاوره و مشورت است بنابراین مشاوره یک امر بدیهی است و در خصوص امور حقوقی که یک امر کاملا تخصصی و حساس است طبیعتا مهم تر و اساسی تر است موسسه وکیل تلفنی با توجه به مطالب خوبش که به رایگان می توان گفت تمامی مطالب را در اختیار شما قرار می دهد مرجع خوبی برای حل مشکلات حقوقی شما عزیزان است.موفق باشید.مسیح آقاداودی هستم در خدمت شما.کد وکیل ۲۰۵۵۴
سلام. من دیروز با یکی از وکلاتون تلفنی مشاوره گرفتم و قرار شد من برم با خانوادم در میون بگذارم و شب مجددا ارتباط بگیریم. شب من پیش خودم گفتم وکیل الان ۱۲ شب خستست و حالا فردا مجدد ارتباط میگیرم . اما ایشان راس همان ساعتی که قرار بود من باهاشون تماس بگیرم به من پیام دادند. واقعا از این همه تعهد و نظم و برنامه ریزی شگفت زده شدم. و خواستم صمیمانه از مدیریت و مجموعه وکلای متعهد وکیل تلفنی تشکر کنم.
با سلام خدمت همکاران محترم مجموعه وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران گرامی بوده واینکه چنین مجموعه ای وجود دارد که به صورت 24 ساعته وشبانه روزی فعالیت می کند بسیار مفید وجالب می باشد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت 15214 آماده ارائه مشاوره هستم
عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران معزز ممنون از الطاف شما بابت مقالات حقوقي و كاربردي تنظيم شده بالأخص مبحث مشاوره حقوقي كه امروزه همه مردم نياز مبرمي به آن خواهند داشت موفق باشيد
چگونه میتوان به یک مشاور حقوقی خوب ارتباط گرفت

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی