موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی چیست؟

در زندگی روزمره واژه ی مشاوره با کاربرد های مختلف بسیاری به گوش می خورد؛ در طول اعصار مختلف، انسان دریافت که در مواقع سختی و مشکلات می تواند از همفکری اطرافیان خود استفاده کند و به توصیه های آنان که تجارب بیشتری دارند، گوش فرا‌ دهد تا بتواند به نحو احسن تصمیم گیری کند و از دلواپسی های خود بکاهد؛ فلذا مشاوره در زندگی افراد اهمیت بسزایی دارد و موجب پیشرفت و برجستگی نقش انسان در جامعه می گردد؛ همانطور که در دین مبین اسلام نیز سفارش بسیاری به آن شده است و خداوند با نزول چند باره ی آیه ی "یا ایها الرسول و شاورهم فی الامر" به پیامبر اکرم جایگاه دریافت مشاوره را ارج می نهد؛ ما نیز در ادامه ی این مطلب به بررسی همین مطلب به زبان و شرایط امروز خواهیم پرداخت، بنابراین اگر مایلید بدانید که مشاوره حقوقی چیست و از چه کسی باید آن را دریافت کرد؟ بهتر است ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید؛ اما قبل از آن به شما اکیداً توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

"در حقیقت مشاوره پروسه ای است جهت شناخت هرچه دقیق تر رفتار انسانی برای احراز اهداف و نتایج عالی است؛ مشاوره ارتباط نزدیکی با راهنمایی دارد، راهنمایی روندی گسترده تر دارد و در واقع مشاوره قلب این پروسه شمرده می شود؛ در سال 1908 میلادی فردی به نام فرانک پارسونز از شهر بستن (Boston) واقع در ماساچوست آمریکا، راهنمایی را با مقیاس و حدی کوچک شروع کرد و نام راهنمایی حرفه ای (Professional advice) را بر آن نهاد؛ او با کمک مهاجرین، جویندگان کار و معلولان جنگ های داخلی، دفتری را دایر نمود و در آن با بررسی و شناخت خصوصیات و ویژگی های جسمانی و روانی مراجعان کسب کار، مشاغل سابق آن ها را بررسی کرده و به یافتن یک کار مناسب برای آن ها می پرداخت ... .

مطلب فوق تاریخچه مختصری از مشاوره است، امروزه مشاوره به امور وسیع تری ختم می گردد و افراد متخصص بسیاری آن را در زمینه های مختلف خانواده، املاک و همچنین کسب و کار، ارائه می دهند؛ به عنوان مثال، وکیل تلفنی اولین موسسه خدمات حقوقی - مشاوره ای آنلاین در ایران می باشد که امروزه به علت کیفیت بالای توأم با قیمتی ارزان در خصوص خدمات خود، مورد اعتماد بسیاری از مردم واقع شده است؛ شما نیز با لمس تصویرک زیر امکان دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک متخصص در مشکل حقوقی تان خواهید داشت"

 

 

مشاوره حقوقی چیست و از چه کسانی صلاحیت ارائه آن را دارند؟

 

legal advice concept

 

 

مشاوره حقوقی از زمینه های پرکاربرد مشاوره است که تخصص و تجربه خاص خود را می طلبد؛ چنانچه فقط افرادی تحصیل کرده می توانند از عهده انجام آن به بهترین صورت برآیند.

از طرفی سختگیری هایی که دراین زمینه اعمال شده سبب گشته است تا نیاز به روند کسب آموزش های تخصصی و مدارک قانونی جهت تبدیل شدن به وکیلی حرفه ای عامل رسیدن به درجه مشاور در امور حقوقی باشد؛ به علاوه سلامت روانی و معرفت به اصول و قوانین مشاوره از جمله چگونگی برقراری ارتباط با اشخاص مختلف، به روز نگه داشتن دانش خویش و کسب اطلاعات از قوانین به روز جامعه، شروطی مهم در این امر هستند.

در طول این مشاوره، رهنمود حقوقی برای دعوی و پرونده های حقوقی به مخاطب عرضه می شود، به پرسش های حقوقی جواب داده می شود و ترفندهای مورد نیاز برای انواع مسائل حقوقی آموزش داده می شود؛ بطبع مشاوری که این مهم را انجام می دهد باید تسلط کافی به تمام این امور داشته باشد تا بتواند پاسخگوی تمام نیازهای حقوقی مخاطب خود در طی جلسه مشاوره حقوقی باشد.

 

بهترین روش درمان درد ها و مشکلات حقوقی چیست؟

مشکلات حقوقی مسائلی هستند که امروزه گریبان گیر هر خانواده ای در جامعه اند؛ تقریباً برای هر امری در جوامع قوانین و مقرراتی وضع شده است که شناخت همه ی آن ها و مواد و تبصره هایشان و همچنین تغییراتی که در گذرزمان و پیشرفت جوامع دستخوش شده اند، کاری بسیار سخت و زمان بر است.

وکلای پایه یک دادگستری با تحصیلات عالیه ای که در زمینه فقه و حقوق کسب کرده اند، دانش کافی را برای رسیدگی به درد ها و سختی های اشخاص دارند؛ موسسه حقوقی وکیل تلفنی با گرد آوری باسواد ترین و متبحرترین وکلا، امکان اخذ مشاوره حقوقی با آنان را برای همگان سهل نموده است.


مشاوره حقوقی بهترین گزینه ای است که تمامی اشخاص می توانند از آن برای حل و فصل دعاوی حقوقی شان بهره برند؛ اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه گام اول در درمان درد های حقوقی، مسائل پیچیده و موارد مشابه است.

 

مشاوره حقوقی شبیه به چیست؟ و سابقه تاریخی مشاوره حقوقی به کجا بر می گردد؟

 

legal advice similarity

 

 

توجه: تصور کنید برای مدتی تمام دانش حقوقی مورد نیازتان را همراه خود دارید؛ طوریکه هر سوال و ابهامی دارید در لحظه به پاسخ آن می رسید وراهکار آن را در می یابید؛ مشاوره حقوقی دقیقاً چنین عملکردی دارد.

حال اینکه با گذر زمان بسیار حرفه ای تر و مطابق موازین اخلاقی و رفتاری و عرف انجام می گیرد؛ مشاوره حقوقی سابقه ای بلند بالا در جامعه ما دارد. تاریخچه مشاوره حقوقی در ایران به سال ها پیش که هنوز خبری از جوامع شهری نبود، برمی گردد. مردمان برای رفع ابهامات مالی، داد و ستد، ارضی، خانوادگی و... به کدخدا یا ریش سفید مراجعه می کردند.

اعتمادی که اهالی به تجربه و دانش ریش سفید و نیز کاردانی و انصاف او در ارائه خدمت داشتند، سبب می شد از وی دریافت راهکار کنند؛ در بسیاری از موارد با توصیه ها و سفارشاتی که کدخدا یا ریش سفید به اهالی می کرد موضوعات در مقیاس کوچک و بزرگ با پا درمیانی ای به موقع و حکیمانه رفع و رجوع می شد، در بعضی موارد با رایزنی خردمندانه حتی از اختلافاتی شدید جلوگیری و ختم به خیر می شد وبه دشمنی های چندین و چند ساله خاتمه داده می شد.

 

استاندارد های بین المللی یک مشاوره حقوقی چیست؟ 

همانطور که روابط پیچیده میان انسان ها و سازمان ها و قوانین وضع شده تنها محدود به یک شهریا کشور نیست و برای همه صدق می کند، مشاوره حقوقی نیز استاندارد هایی دارد که بین المللی و قابل توجه اند.

 

هشدار: وکیلی که مشاوره حقوقی ارائه می دهد، علاوه بر اخلاق خوش و رفتار دلسوزانه، باید از مدرک وکالت پایه یک دادگستری برخوردارباشد و با مد نظر قرار دادن بهترین و به روز ترین راهکارها، بزه دیده را بر همه چیز اولویت قرار دهد؛ چرا که رسالت او در این است که احقاق حقوق ضایع شده ی مظلوم را بدون هیچ اتلاف وقتی بازستاند.

 

نام های دیگر مشاوره حقوقی و انواع مشاوره حقوقی در سال 1399- 1400؟

 

Legal advice different names in Recent years

 

 

مشاوره حقوقی با عناوین تدبیر و راهکار حقوقی، پا درمیانی حقوقی، چاره اندیشی حقوقی، ارشاد حقوقی، رهنمونی حقوقی، رایزنی حقوقی، کنکاش حقوقی، کیاست حقوقی، تمهید حقوقی،  هدایت حقوقی و ... نیز شناخته می شود.


در سال 1400_1399 مشاوره حقوقی در تمامی زمینه های زیر توسط وکلای متخصص وکیل تلفنی، قابل ارائه 24 ساعته به تمامی هموطنان با هر زبانیست؛ به عبارت دیگر تمامی هموطنان عزیز امکان دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک متخصص به مشکلشان را خواهند داشت:

 1. مشاوره ارزان ملکی.

 2. مشاوره ارزان کیفری.

 3. مشاوره ارزان قانون کار.

 4. مشاوره ارزان شرکت ها.

 5. مشاوره ارزان قرارداد ها.

 6. مشاوره ارزان خانواده از قبیل ازدواج، مشاوره ارزان طلاق، نفقه، حضانت فرزند، عقد و فسخ نکاح، استرداد جهیزیه و همه و همه، به ارزان ترین وجه ممکن و با کیفیتی بی نظیر صورت گرفته است، باشد که مسبب خیر شود.

 

اولین اتحادیه آنلاین وکلای ایران که مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی را افتتاح نمودند، چیست؟

وکیل تلفنی اولین اتحادیه وکلای ایران است که سال ها پیش با اشاعه اینترنت و روشن شدن اولین چراغ های ADSL به صورت آنلاین، شروع به فعالیت کرد و سبب اشتیاق همکاری وکلا از جای جای ایران در زمینه ارائه مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی ، و حتی مشاوره حقوقی حضوری با این موسسه گردید.

 

توجه: دقتی که این شرکت در انتخاب و گزینش وکلای خود دارد باعث شده تا بهترین و مجرب ترین کادر وکلا را داشته باشد و بطبع کیفیت مشاوره دهی توسط این وکلا بسیار بالا و مطابق با استاندارد های بین المللی است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته درهر مکانی با متخصص ترین وکلای ایران از خدمات ارزشمندی است که این موسسه ارائه می دهد.

 

آیا تماس تلفنی و گفتمان با وکیل (به هر نوعی) مشاوره حقوقی محسوب می شود؟

 

conversation with lawyer in any ways

 

 

بله، امروزه تماس با وکیل برای صحبت درباره ی موضوع یا مشکلی حقوقی برای بهره بردن از توصیه های او در آن باره مشاوره حقوقی محسوب می شود.

موسسه وکیل تلفنی امکان اخذ ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را به صورت تضمینی و  24 ساعته را از راه دور و با بهترین وکلا برای تمامی اشخاص در هر قشر و جنسیتی فراهم نموده است تا بتوانند آسوده و راحت بدون در نظر گرفتن مسافت و فاصله ازوکیل مورد نظر خود، تماس تلفنی برقرار کنند.

با "وکیل تلفنی" مشاوره حقوقی طولانی و ارزان تنها با یک تماس تلفنی قابل اخذ است.

 

آیا می توان راهکار حقوقی که ارائه می شود را به عنوان مشاوره حقوقی طلقی کرد؟

بله؛ در واقع هدف از اخذ یک مشاوره حقوقی استفاده از دانش و آگاهی وکیل از موضوع مورد نظرمان است، مشکلات حقوقی ای که با آن ها سروکار داریم نیاز به راه و روشی برای حل شدن دارند.

دریافت تدبیر و راهکار حل و فصل دعوی حقوقی اشخاص مشاوره حقوقی ای است که بسیار فوری و مفید صورت می گیرد و در آن وکیل فن یا فنونی حقوقی را به مخاطب خود ارائه می دهد و بهترین گزینه برای وضعیت در حال حاضر او را معرفی و روش انجام آن را به طور دقیق و حساب شده آموزش می دهد.

 

آیا ملاقات حضوری با وکیل همان مشاوره حقوقی است؟

 

presidential legal advice with lawyer

 

دیدار با وکیل در جلسه ای حضوری و گفتگو با او مشاوره حقوقی محسوب می شود.

 

وصول مطالبات؟ (خدمتی نوین و عجیب دیگر از وکیل تلفنی)

با اخذ مشاوره حقوقی از تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی، به طور حضوری تمامی راهکارها و ترفند های حقوقی را دراختیار شما قرار می دهد و قادر است در روند دعوی تان تمامی طلب شما را وصول و حقوق شما را احقاق کند.

مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با وکیل منصف می تواند از بهترین مشاوره های حقوقی در نوع حضوری باشد. مشاوره حضوری مزایای مختص خود را دارد ؛ برای مثال عده ای با برقراری ارتباط چشمی، قدرت فهم آنان بالا رفته و دریافت مفاهیم واطلاعات حقوقی از سخنان وکیل برایشان به سهولت و سرعت بیشتری انجام می گیرد. 

 

آیا پرسیدن حتی یک سوال از وکیل مشاوره حقوقی محسوب می شود؟

گاهی از مواقع یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی بیشتر از ساعت ها گفتگو مفید واقع می شود، طوری که مشاوره دهنده کاملاً مستقیم و بدون حاشیه به سراغ جواب دهی به سوال متقاضی می کند و در جمله یا جملاتی خلاصه و کاملا واضح و شفاف از مخاطب خود رفع ابهام می کند. ما با پرسیدن سوال حقوقی از وکیل و رسیدن به هدف خود از پرسش، در واقع یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بدون اتلاف وقت را تجربه کرده ایم. موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای راحتی هر چه تمامتر شما، هرنوع از مشاوره حقوقی که مورد درخواست شما باشد را در اسرع وقت برایتان مهیا خواهد کرد.

 

 

مشاوره حقوقی فوری مهریه

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی فوری طلاق

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی پیشگیرانه

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

موسسه وکیل تلفنی بهترین موسسه حقوقی برای ارائه تمامی خدمات حقوقی به مردم عزیز کشورمان می باشد،مزایای این موسسه به این صورت است که: ۱_خدماتی که ارائه می شوند با قیمت بسیار مناسب وارزان در دسترس مردم عزیز قرار میگیرد، این در حالی است که وکلای کار بلد وخبره ای در این موسسه ارائه خدمت می کنند. ۲_تمامی خدمات حقوقی را میتوانید تنها بایک تلفن دریافت کنید بدون هدر رفت زمان و بدون اینکه در این شرایط کرونایی از خانه خارج شوید و به دنبال وکیل و مشاور برای حل مسائل حقوقی خود باشید. ۳_شما میتوانید بصورت آنلاین،تلفنی،متنی،صوتی، تصویری،واتساپی،تلگرامی،ایمیل و به هر صورت ممکن که برای شما سهولت دارد با وکلای خبره موسسه در ارتباط باشید، و تمامی آن چه که از یک وکیل حضوری میخواهید و حتی خدماتی بهتر و مطلوب تر را،وکلای موسسه وکیل تلفنی میتوانند برای شما محقق کنند. با آرزوی موفقیت برای مردم عزیزکشورم ژیلا تدینی_کد مشاور۴۴۱۱۶
سلام و احترام توضیحاتی که میدین چشم مارو باز میکنه به قوانین جدید همین باعث میشه که شتابزده عمل نکنیم و از تصمیمات شتابزده اجتناب کنیم
سلام در مشاوره تلفنی گوینده وشنونده از سهولت وروانی بیشتری برای انتقال مطالب به یکدیگر برخوردارند این سهولت وروانی در مقایسه با روش سوال وجواب نوشتاری مثل چت کردن به وضوح مشخص است اصولا کار نوشتاری وقت وحوصله بیشتری را می طلبد اگرچه در روش نوشتن مشاوره دهنده فرصت تفکر وتعمق بیشتری دارد اما نوعا مشاوره شفاهی از مطلوبیت بیشتری برخوردار است این موضوع زمانی اهمیت ویژه می یابد که شخص مشاور از لحاظ مهارت های گفتاری فرد قویی باشد دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی دراین زمینه برای شما فردی شناخته شده است
با سلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی وقتی ما نیاز به یک مشاوره در مورد مسائل حقوقی داریم مطمئنن نیاز به یک مشهورترین پس چه بهتر که به صورت ارزان ویا حتی رایگان تنها با یک تماس از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک بگیریم
سلام و خسته نباشید من از کاربران قدیمی موسسه وکیل تلفنی هستم و تاکنون در مورد چند پرونده و مشکل حقوقی متفاوت از خدمات مشاوره ای موسسه استفاده کردم. واقعا مشاوره ها دقیق و سریع و دلسوزانه انجام شد و در برطرف کردن مشکل و یافتن پاسخ سوالاتم بسیار راه گشا بود. متشکرم
در پاسخ دوست عزیزی که کامنت گذاشتن باید تو واتس اپ به شماره۹۲۱ پیام بدید
با سلام خدمت کاربران گرامی.در تمامی امور انسان ها می بایست از نتیجه عقل دیگران بهره ببرند که در حقیقت بحث مشاوره و مشورت است بنابراین مشاوره یک امر بدیهی است و در خصوص امور حقوقی که یک امر کاملا تخصصی و حساس است طبیعتا مهم تر و اساسی تر است موسسه وکیل تلفنی با توجه به مطالب خوبش که به رایگان می توان گفت تمامی مطالب را در اختیار شما قرار می دهد مرجع خوبی برای حل مشکلات حقوقی شما عزیزان است.موفق باشید.مسیح آقاداودی هستم در خدمت شما.کد وکیل ۲۰۵۵۴
سلام. من دیروز با یکی از وکلاتون تلفنی مشاوره گرفتم و قرار شد من برم با خانوادم در میون بگذارم و شب مجددا ارتباط بگیریم. شب من پیش خودم گفتم وکیل الان ۱۲ شب خستست و حالا فردا مجدد ارتباط میگیرم . اما ایشان راس همان ساعتی که قرار بود من باهاشون تماس بگیرم به من پیام دادند. واقعا از این همه تعهد و نظم و برنامه ریزی شگفت زده شدم. و خواستم صمیمانه از مدیریت و مجموعه وکلای متعهد وکیل تلفنی تشکر کنم.
با سلام خدمت همکاران محترم مجموعه وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران گرامی بوده واینکه چنین مجموعه ای وجود دارد که به صورت 24 ساعته وشبانه روزی فعالیت می کند بسیار مفید وجالب می باشد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت 15214 آماده ارائه مشاوره هستم
عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران معزز ممنون از الطاف شما بابت مقالات حقوقي و كاربردي تنظيم شده بالأخص مبحث مشاوره حقوقي كه امروزه همه مردم نياز مبرمي به آن خواهند داشت موفق باشيد
چگونه میتوان به یک مشاور حقوقی خوب ارتباط گرفت

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی