موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۰:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۱
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵۰:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۰:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • مینا آقاجانی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۱:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۵۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۴۶:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • رام خا گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۱۰:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۸:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۲:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی چیست؟

در زندگی روزمره واژه ی مشاوره با کاربرد های مختلف بسیاری به گوش می خورد؛ در طول اعصار مختلف، انسان دریافت که در مواقع سختی و مشکلات می تواند از همفکری اطرافیان خود استفاده کند و به توصیه های آنان که تجارب بیشتری دارند، گوش فرا‌ دهد تا بتواند به نحو احسن تصمیم گیری کند و از دلواپسی های خود بکاهد؛ فلذا مشاوره در زندگی افراد اهمیت بسزایی دارد و موجب پیشرفت و برجستگی نقش انسان در جامعه می گردد؛ همانطور که در دین مبین اسلام نیز سفارش بسیاری به آن شده است و خداوند با نزول چند باره ی آیه ی "یا ایها الرسول و شاورهم فی الامر" به پیامبر اکرم جایگاه دریافت مشاوره را ارج می نهد؛ ما نیز در ادامه ی این مطلب به بررسی همین مطلب به زبان و شرایط امروز خواهیم پرداخت، بنابراین اگر مایلید بدانید که مشاوره حقوقی چیست و از چه کسی باید آن را دریافت کرد؟ بهتر است ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید؛ اما قبل از آن به شما اکیداً توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

مشاوره حقوقی ارزان در بنیاد حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در حقیقت مشاوره پروسه ای است جهت شناخت هرچه دقیق تر رفتار انسانی برای احراز اهداف و نتایج عالی است؛ مشاوره ارتباط نزدیکی با راهنمایی دارد، راهنمایی روندی گسترده تر دارد و در واقع مشاوره قلب این پروسه شمرده می شود؛ در سال 1908 میلادی فردی به نام فرانک پارسونز از شهر بستن (Boston) واقع در ماساچوست آمریکا، راهنمایی را با مقیاس و حدی کوچک شروع کرد و نام راهنمایی حرفه ای (Professional advice) را بر آن نهاد؛ او با کمک مهاجرین، جویندگان کار و معلولان جنگ های داخلی، دفتری را دایر نمود و در آن با بررسی و شناخت خصوصیات و ویژگی های جسمانی و روانی مراجعان کسب کار، مشاغل سابق آن ها را بررسی کرده و به یافتن یک کار مناسب برای آن ها می پرداخت ... .

مطلب فوق تاریخچه مختصری از مشاوره است، امروزه مشاوره به امور وسیع تری ختم می گردد و افراد متخصص بسیاری آن را در زمینه های مختلف خانواده، املاک و همچنین کسب و کار، ارائه می دهند؛ به عنوان مثال، وکیل تلفنی اولین موسسه خدمات حقوقی - مشاوره ای آنلاین در ایران می باشد که امروزه به علت کیفیت بالای توأم با قیمتی ارزان در خصوص خدمات خود، مورد اعتماد بسیاری از مردم واقع شده است؛ شما نیز با لمس تصویرک زیر امکان دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک متخصص در مشکل حقوقی تان خواهید داشت"

 

 

مشاوره حقوقی چیست و از چه کسانی صلاحیت ارائه آن را دارند؟