موسسه وکیل تلفنی

  • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
  • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
  • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق خیانتی

وکیل طلاق خیانتی

حفظ بنیان خانواده از جمله دغدغه هایی است که در بین طبقات مختلف جامعه اعم از عوام، خواص و فرهیختگان وجود دارد؛ رفتارهای ناپسندی همچون خیانت می تواند آسیب های زیادی به بنای خانواده وارد کند و در انتها افراد را مجبور سازد که با کمک وکیل طلاق خیانتی خود را از تنگنای چنین زندگی رها کنند؛ از این روست که وکیل تلفنی کار افراد خیانت دیده را راحت کرده و امکان دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل طلاق خیانتی را فراهم کرده است تا شما بتوانید با اثبات فوری خیانت همسرتان از وی طلاق بگیرید؛ در ادامه این مطلب، شما با موارد مختلفی، همچون اثبات خیانت و همچنین نحوه ارتباط فوری با وکیل طلاق خیانتی آنلاین و رایگان را خواهید دانست؛ اما قبل از آن دست به قلم شده و از نکات ویدئوی زیر یادداشت برداری نمایید. 

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ارتباط با وکیل طلاق خیانتی

 

contact with divorce lawyer

طلاق فوری و تضمینی ارزان در کمترین مدت ممکن با وکیل تلفنی

 

ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی  24 ساعته این امکان را برای افراد به وجود می ­آورد که در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شب و روز با مراجعه به کارشناس حقوقی به راه حل عاقلانه دسترسی پیدا کنند.

ارتباط گرفتن با وکیل طلاق خیانتی با وجود گسترش وسایل الکترونیک با سرعت زیاد و به سهولت امکان پذیر بوده و به افراد توصیه می شود، قبل از هر گونه اقدام قضایی و حتی قبل از مطرح کردن موضوعاتی مانند خیانت با فرد مقابل، به مشاوره حقوقی تلفنی مراجعه و راهکار اصولی دریافت کنند.

 

طلاقی که به خاطر خیانت است چه تفاوتی با سایر طلاق ها دارد؟ 

 

در مواقعی که ادامه زندگی مشترک برای هر یک از افراد غیر قابل تحمل باشد و راهی جز طلاق باقی نمانده باشد، قانونگذار راه های مختلفی برای جاری شدن طلاق در نظر گرفته است؛ به طور کلی اختیار طلاق به مرد سپرده شده، اما برای چنین اقدامی نیاز به مراجعه به دادگاه و دریافت گواهی عدم سازش می­ باشد.

نوع دیگری از طلاق توافقی وجود دارد که با سازش هر دو طرف انجام پذیر است؛ در شکل دیگری از طلاق، دادخواست از طرف زن بوده و وی نیاز دارد که بنا بر شرایط عسر و حرج یا ماده 11 قانون مدنی و یا شروط ضمن عقد برای این کار اقدام کند. همچنین در طلاق خلع زن می تواند با دادن وجه به شوهر و جلب رضایت وی برای طلاق دادخواست دهد؛ به کمک مشاوره حقوقی آنلاین می توان شکل های مختلف طلاق را به طور تخصصی مورد بررسی قرار داد.

با توجه به آنچه که گفته شد هر یک از زوجین در صورت مشاهده خیانت باید با وکیل طلاق خیانتی ارتباط برقرار کرده و از طریق یکی از روش های گفته شده اقدام کنند؛ در واقع خیانت نمی تواند نوع جدیدی از طلاق را به وجود آورد، اما می تواند یکی از اسباب طلاق باشد، با این شرط که بتوان با دلایل محکمه پسند خیانت را اثبات کرد؛ در مشاوره آنلاین با وکیل ارزان برای افراد شفاف سازی می ­شود که اقدام به طلاق با دلیل خیانت چه تبعاتی می ­تواند به دنبال داشته باشد و افراد باید در مشاوره ارزان با وکیل مستندات خود را مورد بررسی قرار دهند و سپس به اقدام نهایی بپردازند.

 

سریع ترین ابزار اثبات خیانت در دادگاه 

 

fastest tool to prove betrayal

طلاق فوری به خاطر خیانت با وکیل طلاق خیانتی ارزان و 24 ساعته در دسترس

 

خیانت مراتب مختلفی دارد، اعم از روابط نامشروع و یا ارتکاب به زنا، که در هر کدام از این موارد دلایلی که قاضی را به اقناع برساند نیاز است. درباره روابط نامشروع ماده 637 قانون مجازات اسلامی، حکم شلاق را برای افراد در نظر گرفته و درباره زنا با جمع تمام شرایط فرد محکوم به اعدام خواهد شد. اما وکیل طلاق خیانتی برای افراد توضیح می دهد که اثبات چنین رفتارهای منافی عفتی به سادگی انجام نمی­شود.

در پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای افراد روشن می­ شود در دعاوی حقوقی اقرار، اسناد کتبی، شهادت، امارات و قسم از جمله دلایل اثبات شناخته شده، و در قانون مجازات اسلامی نیز اقرار، شهادت، قسامه و علم قاضی می ­توان از جمله دلایل صدور رای باشد؛ بنابراین سریع ترین و محکم ترین ابزار اثبات جرم اقرار و پس از آن شهادت است.

 

هشدار: باید توجه داشت که دلایل مانند عکس برداری و فیلم برداری پنهانی، شکستن رمز تلفن دیگران و جمع آوری اس ام اس و یا قرار دادن ضبط صوت در وسایل شخصی افراد،  طی شرایط خاصی می­ تواند جزو امارات محسوب شود و تنها به علم قاضی کمک کند، وگرنه در صورتی که همین اقدامات به نقض حریم خصوصی منجر شود، و یا در دسته جرایم رایانه‌ ای قرار بگیرد، جرم محسوب می شود؛ بنابراین بسیار اهمیت دارد که افراد با وکیل 24 ساعته ارتباط برقرار کنند، و راه حل اساسی را جویا شوند؛ چه بسا افرادی که بدون مشاوره ارزان با وکیل وارد چالش طلاق خیانتی شده، و خود محکومیت های دیگری متحمل می ­شوند.

 

تکنیک های طلاق فوری اختصاصی به خاطر خیانت را از کجا دریافت کنیم؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

اتهام روابط نامشروع و ارتکاب به رفتارهای خلاف عفت عمومی از چنان حساسیت بالایی برخوردار است که برای اقدام به طلاق خیانتی، بیراه نیست که افراد به دنبال تکنیک های اساسی باشند؛ وارد شدن به میدان طلاق و اثبات اموری که با آبروی افراد در ارتباط است کار بسیار دشواری است و لازم است افراد حتما با وکیل آنلاین ارتباط برقرار کنند، و مشکل خود را در میان بگذارند. 

سایت جامع وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته اطلاعات دقیق و کاربردی را در اختیار افرادی که خیانت دیده و خواهان طلاق هستند قرار می دهد. 

 

وکیل طلاق مخصوص خیانت کیست و مشاوره با او چه تاثیری در روند طلاق دارد؟ 

 

influence of divorce lawyer

وکیل طلاق خیانت یاب و فوری 24 ساعته

 

وکیلی که در زمینه خانواده فعالیت دارد، و پرونده های طلاق با موضوع خیانت را پیگیری می نماید، بهتر از سایر افراد به راه و چاه این امر مسلط بوده و وکیل طلاق خیانتی به خوبی می ­تواند افراد را راهنمایی کند؛ بنابراین با کمک گرفتن از وکیل آنلاین در شرایطی که جز طلاق راه چاره ای وجود ندارد، می ­توان این مسیر را برای افراد هموار تر کند؛ همچنین با توجه به اینکه اتهام خیانت به افراد و مجرم دانستن آن ها با فرض روابط نامشروع اگر به اثبات نرسد می­ تواند برای افراد دردسر آفرین باشد، بهتر است از وکیل متخصص در این زمینه کمک گرفت و روند طلاق را تسریع کرد.

 

معیار دادگاه برای قبول خیانت یکی از طرفین چیست؟ 

 

به اثبات رسیدن اتهام خیانت در دادگاه با دلایل مستند و عقلی بسیار اهمیت دارد، و دادگاه با توجه به آیین دادرسی شواهد و مستنداتی را می ­پذیرد که مشروعیت داشته باشد و خود موجب جرم انگاری برای سایر افراد نشود؛ بنابراین لازم است که افراد برای طلاق خیانتی حتما از متخصصان این حوزه کمک دریافت کنند؛ وکیلی که در زمینه طلاق فعالیت دارد، تجربه کافی را در این زمینه داشته و در سایت وکیل تلفنی می ­توان با وکیل طلاق خیانتی تماس گرفت و راه حل جمع آوری مدارک مستند را دریافت کرد.

 

روش های دریافت مشاوره از وکیل طلاق خیانتی چیست؟ 

 

ways to take consultancy with divorce lawyer

دریافت مشاوره طلاق آنلاین خیانت از وکیل طلاق خیانتی رایگان

 

در سایت بزرگ وکیل تلفنی خدمات حقوقی به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری ترتیب داده شده تا افراد در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به وکیل 24 ساعته بتوانند سوالات حقوقی خود را مطرح کنند و به راهکار عملی برسند. فقط کافیست که به سایت وکیل تلفنی مراجعه شود در آنجا به طور شفاف روش هایی در اختیار افراد قرار گرفته که با هزینه ای بسیار مناسب و ارزان می ­توان با کارشناس حقوقی ارتباط گرفت و راهکار قانونی را دریافت کرد. 

 

جمع آوری فوری مدارک خیانت همسر چگونه صورت می گیرد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

همانطور که گفته شد، مستندات خیانت در دادگاه بسیار اهمیت دارد، بنابراین لازم است که افراد قبل از هر گونه اقدامی با سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنند، و از روش هایی که می توان درباره ی هر یک از اشخاص به کار برد اطلاعات دقیق را به دست آورند.

توجه: راه های گوناگونی وجود دارد که با توجه به شرایط زندگی هر شخص و روابط وی باید دلایل کافی را برای خیانت وی در دادگاه ارائه نمود؛ در بسیاری از مواقع به راه انداختن جنجال و درگیر شدن با اشخاص می ­تواند دلایل مفید در پرونده را از بین ببرد، بنابراین راه عقلانی مراجعه به وکیل کارکشته اس؛ اعلام خیانت بدون داشتن مستندات، می ­تواند با عنوان توهم خیانت مردود خوانده شود.

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلم وقت بخیر .... یکی از موراد طلاق غیبت و ترک منزل زوج است ... قانون گذار، در ماده 1130 قانون مدنی، ترک منزل توسط شوهر، بدون عذر موجه را از مصادیق عسر و حرج زن دانسته است. در صورتی که مرد با ترک کردن خانه مشترک به محل دیگری رفته، به نحوی که از وی خبری در دست نبوده و به همین لحاظ، به ایفای وظایف مشترک زناشویی نیز نپردازد زن میتواند از دادگاه درخواست طلاق کند .
سلام و عرض ادب، وکیلی که در زمینه خانواده فعالیت دارد، و پرونده های طلاق با موضوع خیانت را پیگیری می نماید، بهتر از سایر افراد به راه و چاه این امر مسلط بوده و وکیل طلاق خیانتی به خوبی می ­تواند افراد را راهنمایی کند؛ بنابراین با کمک گرفتن از وکیل آنلاین در شرایطی که جز طلاق راه چاره ای وجود ندارد، می ­توان این مسیر را برای افراد هموار تر کند؛ همچنین با توجه به اینکه اتهام خیانت به افراد و مجرم دانستن آن ها با فرض روابط نامشروع اگر به اثبات نرسد می­ تواند برای افراد دردسر آفرین باشد، بهتر است از وکیل متخصص در این زمینه کمک گرفت و روند طلاق را تسریع کرد.اینجانب سحر نیک پور، آماده مشاوره تکمیلی به شما عزیزان می باشم.
طلاق به خاطر خیانت معمولا جزو حساس‌ترین پرونده‌های خانواده است. چرا که در کنار مساله طلاق، پرونده‌های کیفری نظیر رابطه نامشروع و … نیز مطرح می‌شود. همچنین به دلیل ناراحتی وخشم به وجود آمده میان زوجین رسیدن به طلاق توافقی و یا حل و فصل موضوعات میان انها بسیار مشکل است. از این رو حتما به یک وکیل ماهر نیاز است برای این کار بهتر است با سایت وکیل تلفنی تماس گرفت ودر خواست یک وکیل خیانت کرد
به این نکته بسیار مهم باید توجه داشت که در فرض اثبات رابطه نامشروع زنی که شوهر دارد مهریه او از بین نمی رود به عبارت دیگر حتی اگر زنی از بابت هر جرمی در زندان هم که باشد می تواند از زندان دادخواست مطالبه مهریه به طرفیت شوهر تقدیم دادگاه کند. گرچه در این مواقع دیده شده است که زن از ترس آبروریزی و دادگاه، در قبال طلاق و شکایت نکردن شوهر حاضر به گذشت از مهریه و اصطلاحا طلاق توافقی شده است ولی از حیث مقررات حقوقی اثبات رابطه نامشروع باعث از بین رفتن مهریه نخواهد شد. بر طبق قانون حق طلاق با مرد است و اگر مردی دادخواست طلاق به طرفیت همسر تقدیم دادگاه کند در نهایت رای (گواهی عدم امکان سازش) صادر خواهد شد ولی ثبت طلاق منوط به پرداخت حقوق مالی زوجه ناشی از ازدواج می باشد که در رای دادگاه منعکس می گردد. فرض کنید که مردی به دلیل رابطه نامشروع همسرش، شکایت کرده و در این خصوص رای قطعی محکومیت صادر شده باشد حال بخواهد دادخواست طلاق به استناد آن تقدیم دادگاه خانواده کند. خوب جای سوال که رای دادگاه چه خواهد بود؟ در این مورد توضیح داده شد که اگر مرد قبلا پرداخت نکرده باشد حتی در صورت اثبات رابطه نامشروع دادگاه موظف است که نسبت به مهریه در ضمن رای طلاق تعیین تکلیف کند و مرد را مکلف به پرداخت کند البته اگر مهریه عند الاستطاعه باشد پرداخت مهریه موکول به استطاعت مرد و اثبات آن از طرف زوجه می باشد. طلاق در ادامه این که رابطه نامشروع باعث از بین رفتن اجرت المثل ایام زوجیت هم نمی باشد و دادگاه در ضمن پرونده طلاق با ارجاع به کارشناس جهت برآورد آن، در دادنامه نسبت به آن تعیین تکلیف می کند. اما اگر مردی شرط چاپی تنصیف اموال مندرج در عقدنامه را امضاء کرده باشد، امکان دارد طبق تشخیص دادگاه یا دادن حکم رابطه نامشروع به قاضی رسیدگی کننده به طلاق از این شرط رهایی پیدا کند زیرا در شرط مذکور آمده است که در صورتی زن مستحق تا نصف اموال موجود بعد از ازدواج می باشد که طلاق ناشی از تخلف زن از وظایف همسری و سوء رفتار و سوء اخلاق او نباشد.
متشکر از مطالب خوبتون بسیار عالی و قابل استفاده بود.
شما به یک وکیل خانواده خوب نیاز دارید که در حل مسائل حقوقی مانند حضانت فرزند و طلاق به شما کمک کند. برجستگی یک وکیل خانوادگی که استخدام می کنید می تواند در تعیین حکم پرونده شما نقش زیادی داشته باشد. در یافتن بهترین وکیل خانواده می تواند بسیار چالش برانگیز باشد به ویژه هنگامی که از ویژگی های یک وکیل خانواده خوب آگاهی ندارید. می توانید در اینترنت گشت بزنید یا شخصاً با وکیل دیدار کنید. در زیر برخی از مواردی که یک وکیل خوب باید داشته باشد آورده شده است. اطمینان حاصل کنید که وکیل به خوبی با قانون آشنا شده است. اگر فردی را انتخاب نکنید که در همه موارد قانون تخصص داشته باشد مسائل خانوادگی می تواند زندگی شما را بسیار تحت تأثیر قرار دهد. یک وکیل خانواده خوب و آگاه می تواند طبق قانون به شما مشاوره دهد. این متداول نیست که هر وکیل خانوادگی کلیه قوانین را به عنوان سربار در اختیار داشته باشد. با این حال یک وکیل خوب وکیلی است که می داند چگونه هر موضوع حقوقی را با مراجعه دقیق به قانون اداره کند. وی باید بتواند در آموزش های حقوقی و کلیه مراحل قانونی شرکت کند. با موسسه ما همراه باشید
در مورد بحث ارث چنان چه مادری فوت کند و ابوین او (پدر و مادر) نیز فوت کرده باشند و یک یا چند فرزند داشته باشد ترکه مادر به شرح ذیل بین وارث تقسیم می‌شود. چنان چه فقط یک فرزند داشته باشد چه پسر باشد چه دختر باشد تمام ترکه مادر به او می‌رسد. اما اگر اولاد متعددی داشته باشد که همه پسر باشد یا همه دختر ترکه مادر با السویه بین آنها تقسیم می‌شود. اما اگر اولاد متعددی داشته باشد و بعضی از آنها پسر و بعضی از آنها دختر باشند پسر دو برابر دختر ارث می‌برد.
سلام وقت بخیر عرض خسته نباشید بابت تمام تلاش های بی وقفه همکاران خوب و باحوصله ازتون سپاسگزارم. امر مشاوره حقوقی بسیار در حل مشکلات و پرونده های جاری مردم کمک کننده و راه گشاست. خدمات شما به صورت غیرحضوری و با هزینه های مقرون به صرفه باعث شده افراد بیشتری بتوانند از اطلاعات حقوقی متخصصین استفاده کنند و جلوی بروز مشکلات زیادی گرفته شود. از کلیه مشاورین متعهد و همینطور مدیریت وکیل تلفنی تشکر میکنم که کاربران را در تمامی مراحل پرونده همراهی میکنند.
توضیحات بسیار عالی، سایت بسیار عالی. موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .حفظ بنیان خانواده از جمله دغدغه هایی است که در بین طبقات مختلف جامعه اعم از عوام، خواص و فرهیختگان وجود دارد؛ رفتارهای ناپسندی همچون خیانت می تواند آسیب های زیادی به بنای خانواده وارد کند و در انتها افراد را مجبور سازد که با کمک وکیل طلاق خیانتی خود را از تنگنای چنین زندگی رها کنند؛ از این روست که وکیل تلفنی کار افراد خیانت دیده را راحت کرده و امکان دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل طلاق خیانتی را فراهم کرده است
سلام بعد از 12 سال زندگی مشترک با همسرم، متوجه شدم که ایشان حدود 3 سال است که به بهانه ماموریت های کاری در استان های دیگر، به من خیانت می کرده وقتی که از طریق چت های واتساپش این قضیه را فهمیدم اول که انکار کرد از اون روز به بعدم اصلا بهم توجهی نمی کرد و مدام اذیتم می کرد منم از ترس آبروم به هیچکس چیزی نگفتم. ولی متاسفانه اونقدری این آقا وقیح شده بود که با چندین نفر در ارتباط بود. منم نمی تونستم به خانوادم بگم چون می گفتن طلاق بگیری حق نداری بیای اینجا، از همه جا ناامید شده بودم اما خداروشکر به کمک وکلای موسسه وکیل تلفنی تونستم طلاق خیانتی خودم را بگیرم و خودم را از اون جهنمی که بودم نجات بدم. خدا خیرتون بده الهی
یک خانم متاهل هستم که با اقایی بیرون بودم و مامورین گشت مارو گرفتند و قاضی برای من وثیقه صادر کرد وگفت اگر وثیقه نزاری باید بری زندان و شوهرم میگه چون خیانت کردی مهریه ت را ببخش و طلاق توافقی بگیریم ولی من با این اقا رابطه ای ندارم خیلی ناراحت بودم که امروز تونستم با وکیل خیانتی مشاوره حقوقی کنم و از کلیه حق و حقوق خودم آگاه بشم ممنونم از موسسه وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی