موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۱۲:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۸:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۶:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳:۲۶ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
 • اکبر م گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۲۱:۱۱ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
 • میثم جواهری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
 • شهریار ظفری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۰:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۴:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
 • هادی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۲:۷ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
انجمن وکیل تلفنی

فرق بین وکیل و مشاور حقوقی

فرق وکیل و مشاور حقوقی

یکی از بارز ترین تفاوت های یک وکیل و مشاور حقوقی این است که مشاور بیشتر در امور شرکت ها، قرارداد ها و اوامر مربوط به آن حاذق است؛ اما یک وکیل دارای پروانه ی وکالت بوده و می تواند از صفر تا صد کارهای حقوقی را انجام دهد؛ لذا یک مشاور می تواند طبق شرایطی معین، کارهای حقوقی را به صورت نسبتاً محدود انجام دهد؛ اما این تمام چیزی نیست که شما باید بدانید، از این رو با ما همراه باشید تا ادامه این موارد را با هم تشریح نماییم.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکلای پایه یک دادگستری ما (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از تفاوت های جالبی که بین وکیل و مشاور حقوقی وجود دارد این است که یک وکیل می تواند مشاوره حقوقی ارائه دهد، اما یک مشاور حقوقی نمی تواند وکالت کند؛ دلیل آن نیز پروانه وکالتی است که یک وکیل پایه یک دادگستری طی آزمون های وکالت و کارآموزی در سال های متمادی به دست می آورد؛ اما نکته قابل توجه تر این است که بخش اعظمی از جامعه آماری موسسه حقوقی ما از وکلای پایه یک دادگستری هستند و اقلیت نیز مشاوران حقوقی هستند که با تجربه ای چندین ساله موفق به اخذ گواهی فعالیت در موسسه حقوقی ما گردیده اند و شما می توانید با لمس تصویرک زیر به مشاوران یا وکلای ما منتقل شده و به ارزان ترین حالت ممکن، راهکاری هایی تضمینی را برای حل مشکل حقوقی خود از ایشان دریافت نمایید"

 

 

شش فرق اساسی یک وکیل با مشاور حقوقی

 

six usual differences between lawyer and a consultant

اورژانس وکلا و مشاوران حقوقی 24 ساعته

 

 1. نخستین فرق وکیل و مشاور حقوقی در خصوص اطلاق نمودن عنوان وکیل است؛ شخصی که پروانه وکالت را کسب کرده باشد، عنوان وکیل را می توان به او اطلاق نمود.

 

 1. دومین فرق وکیل و مشاور حقوقی، میزان علم و آگاهی وکیل با مشاور حقوقی است که از نظر عمومی با یکدیگر یکسان هستند؛ اما از نظر تخصصی، میزان علم و آگاهی وکیل بیشتر است.

 

 1. سومین فرق وکیل و مشاور حقوقی این است که دستمزد مشاور حقوقی به صورت ساعتی مشخص می شود؛ زیرا آنان بیشتر در شرکت ها فعالیت می کنند و به علت استخدام قراردادی و ساعتی، مشمول قوانین مربوط به استخدام رسمی نمی شوند و فقط به میزان ساعات فعالیتشان دستمزد دریافت می کنند در صورتی که در امر وکالت اینگونه نیست.

 

 1. چهارمین فرق وکیل و مشاور حقوقی نوع ارائه فعالیتشان است، یک وکیل می تواند در همه امور حقوقی فاقد هرگونه محدودیتی فعالیت و احقاق حق نماید اما مشاور حقوقی منحصراً می تواند ارائه مشاوره کند و اشخاص را در تصمیم گیری درست، راهنمایی کند.

 

 1. پنجمین فرق وکیل و مشاور حقوقی مراجع نظارتی و رسیدگی به شکایات موکلین و سایر مسئولین دیگر از جمله قضات، رئیس شعبه و... نسبت به وکلا و مشاورین حقوقی است؛ وکلای پایه یک دادگستری تحت نظارت کانون وکلای دادگستری هستند؛ اما مشاوران حقوقی تحت نظارت مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه هستند.

 

چنانچه قصد کسب تخصص در زمینه های حقوقی را داشته و قصد تبدیل شدن به مشاوره حقوقی حاذقی را دارید، موسسه حقوقی ما دوره های طلایی مشاوره حقوقی را در تمامی زمینه های حقوقی نادر و رایج برگذار می نماید؛ تا دیر نشده با ما تماس بگیرید و طی یک مشاوره، علاقه حقوقی خود را پیدا کرده و شروع به فراگیری این دوره تکرار نشدنی نمایید.

 

وکیل کیست؟

 

lawyer and legal consultant concept

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

 

وکیل شخصی است که با اذن یک فردی اعم از حقیقی و حقوقی، مامور به انجام امور حقوقی آن فرد می شود، رابطه ی وکیل و موکل با جاری شدن عقد وکالت میان طرفین شکل می گیرد.

 

مشاور حقوقی کیست؟

به کسانی که در رشته حقوق، مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد را اخذ کرده باشند و ضمن آگاهی نسبت به قواعد، مقررات و اصول، قادر باشند در  برخی تخصص های حقوقی خاص مشاوره بدهند و ارباب رجوع را راهنمایی نماید؛ این افراد مشاور حقوقی هستند.

 

تفاوت درجه علمی وکیل با یک مشاور حقوقی در چیست؟

همانطور که قبلا هم گفتیم فرق وکیل و مشاور حقوقی در درجه علمی از نظر عمومی تغریباً یکسان هستند؛ اما از نظر تخصصی درجه علمی وکیل نسبت به درجه علمی مشاور حقوقی وسیع تر است، موسسه وکیل تلفنی دارای تعداد زیادی وکیل یا مشاور در تخصص های گوناگون است که تنها با یک تماس می توانیداز مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی متخصص ارزان و تضمینی 24 ساعته را دریافت نمایید و پرسش های متداول خود را در خصوص فرق وکیل یا مشاور، مطرح نمایید.

 

حداقل درجه علمی که یک مشاور حقوقی با آن صلاحیت ارائه مشاوره را خواهد داشت، چیست؟

 

minimum scientific degree of lawyer

مقایسه سطح علمی وکیل پایه یک دادگستری با مشاور حقوقی

 

تمام کسانی که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته حقوق دارند، می توانند در زمینه حقوقی به شما مشاوره بدهند؛ اما مسلماً مشاوره دادن هم مانند سایر مشاغل نیازمند سابقه و تجربه است، هنگامی که یک مشاور حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت کرده باشد و تجربه بیشتری داشته باشد، بی گمان بهتر می تواند شما را راهنمایی کند و صلاحیت بیشتری برای ارائه مشاوره خواهد داشت.

 

توجه: موسسه حقوقی ما طی اقدامی خودجوش، تصمیم به برگزاری دوره های مشاوره حقوقی نموده تا با افزایش مشاوران حقوقی در سطح جامعه، به کاهش آمار رو به رشد دعاوی حقوقی در سطح جامعه بیانجامد؛ اگر می خواهید مشاور حقوقی شوید، اما نمی دانید که باید از کجا شروع کنید؛ باید با کسی که این کار را شروع کرده است، مشورت نمایید تا از اشتباهات او در انتخاب تخصصش مطلع شده و شما نیز این اشتباهات را تکرار ننمایید.

 

آیا یک مشاور حقوقی می تواند وکیل هم باشد؟

در صورتی که مشاور حقوقی پروانه وکالت را اخذ کرده باشد می توان عنوان وکیل را به وی اطلاق نمود؛ اما چنانچه پروانه وکالت را اخذ نکرده باشد نمی تواند به عنوان وکیل مدافع احقاق حق نماید و در جلسات دادگاه شما را حمایت کند.

در موسسه حقوقی ما وکلای پایه یک دادگستری در کنار مشاوران حقوقی مجرب به صورت 24 ساعته در خدمت گزاری به تمامی هموطنان عزیزمان حاظر اند.

 

آیا مشاور حقوقی که وکیل نباشد، می تواند پرونده حقوقی را در محاکم رسیدگی کند؟

 

legal advisor as lawyer

آیا می توان به مشاور حقوقی وکالت داد؟

 

پاسخ به این سوال، کمی بالاتر نیز به آن اشاره گردیده است و به این صورت می باشد که مشاور حقوقی که پروانه وکالت نداشته باشد نمی تواند در محاکم قضایی به پرونده حقوقی رسیدگی کند؛ منحصراً یک مشاور حقوقی طبق شرایط و ضوابطی می تواند به عنوان وکیل به پرونده رسیدگی کند، البته وی باید پروانه وکالت را اخذ کرده و حتماً عضو کانون وکلا باشد.

 

به چه دلیل دریافت مشاوره حقوقی از وکیل پایه یک دادگستری، بهتر است؟

وکیل پایه یک دادگستری با مشاور حقوقی از نظر تجربه و تخصص کاملاً از یکدیگر متمایز هستند؛ وکیل پایه یک دادگستری فاقد هرگونه محدودیتی می تواند در عدلیه های سراسر کشور به انجام کلیه امور قضایی اعم از حقوقی و کیفری بپردازد.

بنا به دلیل فوق، اگر شما به حمایت حقوقی در دادگاه نیازمندید، تنها می توانید از وکلای پایه یک دادگستری این حمایت را بطلبید؛ البته وکلای پایه یک ما نیز به صورت 24 ساعته و از روش های مختلف تلفنی و آنلاین نیز به شما مشاوره حقوقی ارائه می دهند و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

 

لب کلام:

بنا به موارد گفته شده، وکیل پایه یک دادگستری نه تنها از بار علمی بالا تری نسبت به مشاوران حقوقی برخوردار است، بلکه صلاحیت لازم برای حضور در جلسات دادگاه و دفاع از شما را نیز دارد؛ اما یک مشاور حقوقی صرفاً به شما در خصوص یک مشکل حقوقی مشاوره داده و سعی می نماید تا راهکار هایی عملی را در اختیارتان قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر کافی است به موسسه وکیل تلفنی مراجعه نمایید و از طریق مشاوره حقوقی آنلاین از راهکار های درست تشکیل پرونده و انجام امور حقوقی دیگر آگاهی های لازم را کسب کنید.

 

Benefits of legal advice with lawyer

مزایای مشاوره حقوقی از وکیل پایه یک آنلاین دادگستری

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک

تفاوت وکیل پایه یک با وکیل پایه دو

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه ارزان با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی

خدمات غیرحضوری ثبت انواع شرکت ها  (ویژه شیوع کرونا)

برترین وکلای کیفری ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی