موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

خدمات حقوقی آنلاین

خدمات حقوقی آنلاین

در سال های اخیر به لطف گسترش فضای مجازی در کشور، کسب و کار ها به سمت مجازی شدن پیش رفته اند که در این زمینه بسیار موفق هم ظاهر شده اند؛ مشاوره حقوقی هم از این قاعده مستثنی نبوده و موسسه وکیل تلفنی نیز پیشگام آن ها در این عرصه بوده است؛ تمام خدمات حقوقی که فکرش را بکنید در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت آنلاین ارائه می شوند؛ حال با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله به بررسی خدمات حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکیل تلفنی بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

مشاوره فوری، آنلاین و رایگان 24 ساعته وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اورژانس خدمات حقوقی آنلاین چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 

online legal services agency

نگارش آنلاین و 24 ساعته اوراق حقوقی نادر و رایج

 

موسسه وکیل تلفنی که با عنوان اورژانس حقوقی آنلاین و 24 ساعته، اکثراً شناخته شده می باشد؛ خدمات حقوقی آنلاین فراوانی را به نسب با سایر موسسات مشابه  خود به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می دهد.

 

خدمات حقوقی آنلاین ما شامل مواردی همچون:

 1. مشاوره حقوقی در تمامی زمینه ها.

 2. خدمات ثبت شرکت ها.

 3. خدمات نگارش تمامی اوراق حقوقی به صورت 24 ساعته، مانند نگارش اظهارنامه یا انواع دادخواست، تمامی لوایح حقوقی نادر و رایج و... می باشد.

 

این موسسه در تلاش است با گسترش خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی خود، با نرخ کم و ارزان به تمام مردم ایران، ضمن افزایش سواد حقوقی مردم، اجازه ندهد شخصی به خاطر مشکلات مالی یا عدم دسترسی به وکیل یا مشاور حقوقی مناسب حق و حقوق خود را از دست بدهد.

برای دریافت مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین با کلیک بر روی هر عنوان می توانید وارد صفحه آن شوید و از خدمات حقوقی ارزان و 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی بهره مند شوید.

 

آیا خدمات حقوقی آنلاین توسط وکلای پایه یک دادگستری صورت می گیرد؟

موسسه وکیل تلفنی به جهت اهمیتی که به مخاطبین و موکلین خود می دهد، همیشه در تلاش بوده و هست تا از میان وکلا و مشاوران حقوقی با تجربه و برجسته کشور بهترین آنان را برای خدمت رسانی به مردم انتخاب نماید؛ اکثر مشاوران حقوقی موسسه وکیل تلفنی از میان وکلای پای یک دادگستری می باشند.

بنگاه وکلای آنلاین 24 ساعته و آنلاین وکیل تلفنی با داشتن چنین وکلایی در تلاش است با ارائه خدمات حقوقی تضمینی و 24 ساعته آنلاین مشکلات مخاطبین خود را حل نماید؛ تمامی این وکلا در زمینه های خاص حقوقی دارای مهارت و تجربه می باشند.

به گونه ای که اگر درخواست مشاوره حقوقی متخصص در زمینه خاصی را بدهید، به راحتی می توانید با وکیل مجرب و متخصص مشکل خود ارتباط برقرار نمایید واز او مشاوره دریافت کنید. برای دریافت مشاوره حقوقی می توانید به این صفحه مراجعه کنید و از خدمات حقوقی آنلاین و 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی بهره مند شوید.

 

آیا خدمات حقوقی آنلاین را می توان به روش های دیگری هم دریافت کرد؟

 

Receiving online legal advice in other ways

مشاوره آنلاین و فوری 24 ساعته با وکیل دادگستری متخصص به مشکل حقوقی شما

 

در موسسه وکیل تلفنی علاوه بر خدمات آنلاین حقوقی، می توانید به شیوه تلفنی و حتی حضوری هم خدمات حقوقی دریافت نمایید، خدمات حقوقی آنلاین به صورت رایگان در موسسه وکیل تلفنی انجام می شود؛ اما از آنجایی که ممکن است برخی از مردم به اینترنت مناسب دسترسی نداشته باشند، یا در برخی مواقع که مشکل حقوقی اورژانسی پیش بیاید و امکان درخواست آنلاین مشاوره حقوقی وجود نداشته باشد، می توانید به صورت تلفنی و در کمترین زمان ممکن از خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته بهره مند بشوید.

ضمن این که می توانید به صورت حضوری هم از خدمات حقوقی در شهر خودتان بهره مند بشوید، حتی اگر قصد این را دارید که از مشاوره حقوقی خصوصی استفاده نمایید و امکان مراجعه به دفتر وکیل را ندارید، می توانید ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی، درخواست حضور وکیل در منزل یا محل کار خودتان را از آنان داشته باشید تا وکیل در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نماید.

 

مزایای خدمات حقوقی آنلاین چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در دوران کرونا که این بیماری باعث شده است محدودیت های ترافیکی و حمل و نقل ایجاد شود و یا باعث شده است که اکثر مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی مجبور شوند در منزل بمانند، بهتریین گزینه برای احقاق حق ضایع شده آنان استفاده از خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی می باشد.

ضمن این که استفاده از خدمات حقوقی آنلاین موسسه وکیل تلفنی باعث می شود که شما در وقت وزمان خودتان صرفه جویی نمایید؛ معتبر و مشخص بودن خدمات این موسسه و همچنین دارا بودن ضمانت در نرخ ها و کیفیت مشاوره از جمله فواید دیگر استفاده از خدمات حقوقی آنلاین می باشد.

در نهایت شما می توانید نسبت به مشکل خودتان با متخصص آن مشکل مشورت نمایید؛ به عنوان مثال، اگر از شخصی مطالبه ای دارید و نمی دانید به چه شکل آن را وصول نمایید؛ می توانید با مراجعه به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی نسبت به احقاق حق خودتان اقدام نمایید.

 

خدمات حقوقی آنلاین به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

online legal advice ways of contact

چت آنلاین و رایگان با وکیل دادگستری متخصص

 

مشاوران وکلای پایه یک موسسه وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته با جدید ترین، بروز ترین و پرمخاطب ترین پیام رسان ها وشبکه های اجتماعی آماده خدمت رسانی به موکلین خود می باشند.

به عنوان مثال، شما اگر بخواهید در زمینه ثبت شرکت ها از وکیل ثبت شرکت ها مشورت دریافت نمایید؛ فقط کافی است مدارک مربوط به شرکت خودتان را به شماره واتساپ وکیل مربوطه ارسال نمایید تا خدمات ثبت شرکت تضمینی آنلاین و ارزان 24 ساعته را به راحتی از وکلای مجرب موسسه دریافت نمایید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید وارد این صفحه شوید و از مرجع خدمات حقوقی 24 ساعته یعنی موسسه وکیل تلفنی درخواست خدمت رسانی حقوقی 24 ساعته و آنلاین به خودتان را داشته باشید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین

اورژانس وکالت واتساپی 24 ساعته و تضمینی

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش اظهارنامه فوری

نگارش تمامی لوایح نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، در موسسه وکیل تلفنی علاوه بر خدمات آنلاین حقوقی، می توانید به شیوه تلفنی و حتی حضوری هم خدمات حقوقی دریافت نمایید، خدمات حقوقی آنلاین به صورت رایگان در موسسه وکیل تلفنی انجام می شود؛ اما از آنجایی که ممکن است برخی از مردم به اینترنت مناسب دسترسی نداشته باشند، یا در برخی مواقع که مشکل حقوقی اورژانسی پیش بیاید و امکان درخواست آنلاین مشاوره حقوقی وجود نداشته باشد، می توانید به صورت تلفنی و در کمترین زمان ممکن از خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی ۲۴ ساعته بهره مند بشوید.
باسلام مجموعه وکیل تلفنی با تفکری نو و شیوه خلاقانه خدمات حقوقی را به روز به افراد در تمام نقاط کشور بطور ۲۴ ساعته به بهترین شکل ارایه میدهد.هم هزینه رفت و امدافراد کمتر میشود و هم سهل تر دسترسی ب وکیل دارند. باآرزوی موفقیت
سلام عرض ادب خدمت موسسه عالی و پر محتوا وکیل تلفنی سپاس از مقالات و پست های وبلاگ وب سایت وکیل تلفنی پر از اطلاعات عالی هست و به راحتی قابل دسترس و استفاده میباشد علاوه براین مشاوره تلفنی با وکیل متخصصپایه یک دادگستری نگارش فوری اوراق قضایی واقعا عالیه خدا قوت
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
با سلام whatsapp dowry legal advice در دوران کرونا که این بیماری باعث شده است محدودیت های ترافیکی و حمل و نقل ایجاد شود و یا باعث شده است که اکثر مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی مجبور شوند در منزل بمانند، بهتریین گزینه برای احقاق حق ضایع شده آنان استفاده از خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی می باشد. ضمن این که استفاده از خدمات حقوقی آنلاین موسسه وکیل تلفنی باعث می شود که شما در وقت وزمان خودتان صرفه جویی نمایید؛ معتبر و مشخص بودن خدمات این موسسه و همچنین دارا بودن ضمانت در نرخ ها و کیفیت مشاوره از جمله فواید دیگر استفاده از خدمات حقوقی آنلاین می باشد.
تنظیم انواع قرارداد یک قرارداد قانونی متنی الزام آور بین دو یا چند طرف است که در آن مبادله ارزش صورت می گیرد. هدف قرارداد تعیین شرایط توافق نامه و ارائه سوابقی از آن توافق نامه است که ممکن است در دادگاه قابل اجرا باشد. قراردادها ممکن است به اشکال مختلفی وجود داشته باشد که هرکدام کاربرد و هدف خاص خود را دارند. خدمات حقوقی مثال هایی از چند قرارداد مختلف 1- قراردادهای صریح و ضمنی: یک قرارداد فوری دارای شرایطی است که در زمان انعقاد قرارداد به صورت صریح یا صریح ، بصورت کتبی یا شفاهی بیان می شود. 2- قراردادهای یک جانبه که فقط شامل یک طرف می شود که قول اقدام یا ارائه چیزی با ارزش را می دهد. اینها همچنین به عنوان قراردادهای یکطرفه شناخته می شوند و مثال متداول آنها این است که وقتی برای چیزی پیدا می شود پاداش داده می شود. طرفی که پاداش به او پیشنهاد می شود هیچ تعهدی در یافتن چیز از دست رفته ندارد، اما اگر پیدا کنند طرف ارائه دهنده قرارداد تهیه پاداش است. 3- قراردادهای دوجانبه شامل توافق هر دو طرف برای مبادله اقلام یا خدمات با ارزش است. اینها به عنوان عقود دو طرفه نیز شناخته می شوند و نوعی از قرارداد هستند که معمولاً با آن روبرو می شوند. 4- قراردادهای هشدار دهنده توافقنامه هایی هستند که تا زمان وقوع یک رویداد خارجی منعقد نمی شوند. بیمه نامه ها نمونه ای از این موارد هستند ، زیرا آنها توافق نامه هایی با حمایت مالی در برابر حوادث غیر قابل پیش بینی هستند. در چنین قراردادهایی ، هر دو طرف ریسکی را به عهده می گیرند. خدمات حقوقی تابعیت تابعیت وضعیت شخصی است که طبق قوانین کشور (و یا حوزه قضایی محلی) متعلق به آن کشور شناخته شده است. در حقوق بین الملل عضویت در یک کشور مستقل (یک کشور) است. برخی از کشورها به شهروندان خود اجازه می دهند که تابعیت چندگانه داشته باشند. حقوق تجاری قانون تجارت مجموعه خدمات حقوقی است که نحوه عقد قرارداد شرکتهای تجاری با یکدیگر ، اجرای قراردادها و رفع مشکلات ناشی از این روند را کنترل می کند. مسائل مربوط به اوراق تجاری مانند چک و همچنین مسائل ورشکستگی نیز شامل این مورد است. دعاوی کیفری انواع پرونده های کیفری به شرح زیر می باشند.  کلاهبرداری مالی  جعل  سرقت  تهدید  ارتکاب جرم در مورد املاک  ارتکاب جرم با استفاده از تجارت  ارتکاب جرمی شامل توطئه انجام خدمات حقوقی مربوط به املاک و مستغلات صاحبان املاک و مستغلات شامل یک چارچوب حقوقی هستند که هنگام خرید و فروش ملک باید آن را رعایت کنند. این بسته شامل تخلیه امکلاک مشاع الزام به اخذ پایان کار ، تخلیه املاک مسکونی و تجاری ، فروش املاک مشاع، دستور تخلیه و… می باشد.
سلام وقت بخیر من همدان هستم تو‌همدان وکیل خوبی پیدا نکردم نیاز به یک لایحه خیلی قوی در زمینه خلع ید دارم وکلا تهران شما میتونن لایحه من رو بنویسن؟ چجوری برام ارسال میکنید؟؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی