موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر پانصد تا یک میلیارد تومان

انتقال (فروش/اجاره) مال غیر ۵۰۰ تا یک میلیارد تومان

متاسفانه در سال‌های گذشته جرائم مالی در کشور ما رو به گسترش بوده اند؛ بخشی از جرایم مالی مربوط به عدم نظارت کافی ارکان های دولتی بر روی سازمان های اقتصادی دولتی و خصوصی ارتباط دارد، اما بخشی دیگر از آن هم ایراد فرهنگی است که که کمتر به آن پرداخته می شود؛ فرهنگ اسلامی و ایرانی بر مال حلال تاکید بسیاری دارد و حق الناس را موضوعی بسیار مهم می‌داند، اما متاسفانه در سال‌های گذشته مشاهده کردیم که کشور ما و جامعه ما از این فرهنگ فاصله گرفته است؛ در واقع افراد به دنبال آن هستند که به هر شکل ممکن فقط منافع مالی خودشان را تامین کرده و حتی اگر در این زمینه نیاز به کلاهبرداری و یا هر اقدام دیگری هم که به آن نیاز داشته باشند، از این گونه اقدامات کوتاهی نمی کنند؛ یکی از مهمترین مشکلاتی که در این زمینه در سال های اخیر به شدت رشد کرده است انتقال مال غیر است و ما در ادامه این مقاله به بررسی تخصصی این جرم و مجازات آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی زیر را از دست ندهید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشکلات حقوقی رایج در خصوص اموال

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

نسخ قانون انتقال مال غیر؟

 

transferring the unowned cast with no permission concept

مشاوره فوری با وکیل پرونده انتقال مال غیر

 

یکی از مشکلات مهمی که روند حقوقی رسیدگی به انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان را دچار اختلال می کند، نسخ قانون انتقال مال غیر است. در واقع نسخه قانون باعث می‌شود تا افراد بتوانند به راحتی نسبت به کار غیر قانونی که انجام داده‌اند دلایل غیرموجه بسازند و از خودشان جرم زدایی کنند.

در مورد انتقال مال غیر نیز، کلاهبردارانی که این کار را انجام می دهند به آسانی می توانند است با نسخ قانون بدون اینکه ترسی از تعقیب کیفری و یا مجازات داشته باشند به تملک مال دیگران بپردازند؛ البته نکته بسیار مهمی که اینجا وجود دارد این است که طبیعتاً دادگاه هم به حرف دو طرف توجه می کند و بر اساس آن رای خودش را صادر می‌کند.

قطعاً اگر شما بخواهید به تنهایی با این سودجویانی که از تملک مال دیگران هیچ گونه ترسی ندارند و راهکارهای قانونی برداشتن اتهام از خودشان را هم بلدند، وارد چالش شبیه قطعاً کار سختی خواهید داشت. در چنین شرایطی بهتر است از یک مشاوره حقوقی و وکیل متخصص و مجرب در این زمینه برای حل پرونده خودتان کمک بگیرید. شما می توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی از مشاوره تخصصی انتقال مال غیر کمک بگیرید. در مجموعه ما وکیل آنلاین انتقال مال غیر 24 ساعته در دسترس است.

 

تفاوت انتقال و فروش مال غیر و کلاهبرداری؟

 

 

یکی از مشکلاتی که معمولاً در پرونده‌های مربوط به انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان پیش می‌آید این است که معمولاً انتقال مال غیر با کلاهبرداری اشتباه گرفته می‌شود، در حالیکه این دو متفاوت هستند. در انتقال مال غیر معمولاً مجرم، بدون استفاده از وسایل متقلبانه و صرفاً بدون مجوز کار انتقال را انجام می دهد و به نوعی تصرف عدوانی می کند؛ اما در کلاهبرداری مجرم با استفاده از از وسایل متقلبانه سعی می‌کند، طرف مقابل خود را فریب داده و اموال او را به نفع خودش تصاحب کند.

طبیعتاً نحوه برخورد قانونی با انتقال مال غیر و کلاهبرداری کاملاً تفاوت دارد؛ اگر علاقه دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی فوری انتقال مال غیر 24 ساعته در مجموعه وکیل تلفنی استفاده کنید؛ البته در صورتی که پرونده جاری در این زمینه در دادگاه داشته باشید و به دنبال حل مشکل خودتان بگردید، بهترین کار استفاده کردن از یک وکیل برای حل این مشکل است. در این زمینه نیز شما می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی در مجموعه ما یعنی وکیل تلفنی کمک بگیرید.

 

مرجع تعقیب مرتکبین جرم فروش مال غیر؟

 

chasing the committed people of transferring unowned property

مشاوره انتقال مال غیر با وکیل دادگستری متخصص

 

معمولاً برای جرم انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان مرجعی که برای رسیدگی به آن معرفی می‌شود دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی است؛ البته باید توجه کرد که باید به دادسرایی شکایت نمود که انتقال مال غیر در محیط اطراف آن اتفاق افتاده باشد. مثلاً اگر ملک یا هر اموال دیگری در تهران واقع شده باشد، اما عمل فروش و انتقال آن در استان دیگری رقم بخورد، دادسرای انقلاب آن استان مسئول رسیدگی به پرونده می باشد.

همچنین در صورتی که فرد مورد شکایت به هر دلیلی اقدام به فرار بکند دادگاه تا جای امکان سعی می کند او را در هر نقطه ای که باشد دستگیر کنند، اما در صورتی که نتواند او را دستگیر کند به صورت غیابی محاکمه نموده و اموال مصادره شده توسط او را به صاحب و یا صاحبانش برگرداند. البته قطعاً برای اینکه روند قضایی به درستی اتفاق بیفتد بهتر است شما از مشاوره تخصصی انتقال مال غیر و یا وکیل تخصص مال غیر کمک بگیرید؛ همچنین شما می توانید در مجموعه ما از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته و پرسش و پاسخ فوری حقوقی در این زمینه کمک بگیرید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

 

انتقال مال غیر در قانون مجازات جدید؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

تغییرات قانونی بر مجازات انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان نیز اثرگذار بوده است؛ اگر بخواهیم به طور مفصل در مورد تغییراتی که به وسیله قانون مجازات جدید برای انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان  در نظر گرفته شده است صحبت کنیم، قطعاً این مطلب کفاف و آن را نمی دهد؛ اما توجه داشته باشید که دو عنصر مادی و معنوی برای قانونگذار در اعلام مجازات و جرم بسیار اثرگذار است، همچنین در نظر داشته باشید که تعریف جرم انتقال مال غیر و مجازات های آن بر اساس قانون مصوب ۱۳۰۸ و ماده ۱۱۷ قانون ثبت مصوب ۱۳۱۰ حقوقدان مشخص شده است.

اگر در این زمینه می خواهید به صورت تخصصی اطلاعات کسب کنید چند راهکار مناسب برای شما پیشنهاد می کنیم؛ اول این که به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه در آن مراجعه کنید و جواب تمامی سوالات خودتان را در آنجا پیدا کنید. دوم اینکه می توانید از مشاوره مجازات فروش یا اجاره مال دیگران در مجموعه وکیل تلفنی و همچنین وکیل آنلاین انتقال مال غیر در این مجموعه اطلاعات بیشتری درباره مجازات انتقال و فروش مال غیر کسب کنید.

 

انتقال منافع مال غیر چیست؟ چگونه صورت می گیرد و چه مجازاتی دارد؟

 

transferring an unowned property meaning and concept

پرسش و پاسخ فوری حقوقی انتقال مال غیر

 

انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان گاهی در قالب انتقال منافع مال غیر می‌باشد؛ البته جرم انتقال منافع مال غیر در میان جرایم خاص کلاهبرداری قرار میگیرد؛ انتقال منافع مال غیر در مورد افراد صحبت می کند که بدون مجوز قانونی و بدون داشتن هیچ حقی، اقدام به انتقال مال غیر نموده اند.

در واقع این قانون در مورد افراد صحبت می کند که با وجود علم به اینکه اموال مال فرد دیگری نسبت به انتقال آن ها و کسب منفعت از آن ها اقدام نموده اند؛ نکته جالب در مورد این قانون این است که اگر مالک از وقوع معامله اینچنینی اطلاع پیدا کند و تا حدود یک ماه پس از آن به اداره ثبت اسناد و املاک و همچنین ادارات دیگر دولتی و یا قوه قضاییه موضوع را اطلاع ندهد خودش هم در این جرم شریک است و بر علیه او اعلام مجازات می شود؛ اگر دوست دارید در این زمینه هم اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می کنیم از وکیل آنلاین انتقال مال غیر ۲۴ ساعته در دسترس در مجموعه وکیل تلفنی کمک بگیرید و مطالب بیشتری را در این زمینه یاد بگیرید.

 

 

مال حرام و تبعات حقوقی آن

مشاوره حقوقی در خصوص انتقال مال غیر

افزایش روز افزون زنا در سال 99 ایران

مجازات آدم ربایی حتی به شوخی

مجازات کودک آزاری

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

مجازات مزاحمت های اینستاگرامی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با عرض ادب، مبلغ در جرم انتقال مال غیر تفاوت چندانی در تعیین مجازات ندارد مگر اینکه از طرف قانون گذار تعیین شده باشد. مثل قانون کاهش که مجازات کلاهبرداری و انتقال مال غیر کمتر از یکصد میلیون تومان رو جزو جرایم قابل گذشت دونسته و بقیه رو غیر قابل گذشت می داند . تفاوت در جرم کلاهبرداری و انتقال مال غیر در این است که کلاهبرداری با توسل به مانورهای متقلبانه اقدام به بردن مال دیگری می کند ولی در انتقال مال غیر انتقال دهند بدون اذن و اجازه مالک اقدام به انتقال می کند که می شود به نوعی تصرف عدوانی یا بیع فضولی دانست. مرجع صالح برای رسیدگی به این جرم دادسرای محل انتقال است اگرچه مال در حوزه دادسرای دیگری باشد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی تغییرات قانونی بر مجازات انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان نیز اثرگذار بوده است؛ اگر بخواهیم به طور مفصل در مورد تغییراتی که به وسیله قانون مجازات جدید برای انتقال (فروش/اجاره) مال غیر۵۰۰ تا یک میلیارد تومان در نظر گرفته شده است صحبت کنیم، قطعاً این مطلب کفاف و آن را نمی دهد؛ اما توجه داشته باشید که دو عنصر مادی و معنوی برای قانونگذار در اعلام مجازات و جرم بسیار اثرگذار است، همچنین در نظر داشته باشید که تعریف جرم انتقال مال غیر و مجازات آن در قانون اشاره شده اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
سلام. وقت بخیر. شخصی علیه بنده به عنوان فروش مال غیر و کلاهبرداری شکایت مطرح کرده بود که من واقعا ترسیده بودم و پر از استرس و تنش و نگرانی.... تا اینکه در حال زیرو رو کردن اینترنت و گوگل بودم و سرچ کردم وکیل تلفنی شما و سایت عالیتون رو پیدا کردم. با شما ارتباط گرفتم و یکی از مشاورین حقوقیتون کاملا موضوع این جرم رو برای من تشریح نمودند و در نهایت هم به من اعلام کردند که کاری که من انجام دادم اصلا نمیتواند مصداق کلاهبرداری و یا فروش مال غیر باشد. ایشون زحمت کشیدند و برایم یک لایحه عالی و قانونمند هم نوشتند که من روز جلسه با خودم بردم. امروز رای برائت من صادر شد و زنگ زدم از وکیل خوب و با وجدانتون هم تشکر و قدردانی کردم . واقعا اجرتون با خداوند باشد. تلاش ها و زحمات و کمک های شما وکلای گرامی با هدایای دنیوی قابل جبران نیست.اجرکم عندالله
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد.
سلام و ارادت خدمت همه ی عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی دید دانشگاهی به مطالبتون دارم و فدق العاده برای همه ی افراد جامعه سودمند .این آگاهی بخشی باعث آرامش روانی جامعه میشه و با خیال راحت باید بهتون بگم هر فردی ازین مطالب استفاده کنه دعا و انرژی مثبت برمیگرده به مجموعه ی خوبتون ،توصیه اکید من با تجربه ی ۷ سال سر و کار داشتن با وکلای مختلف این هست قبل از هر اقدام قانونی با وکلای وکیل تلفنی مشورت بگیرین و نتیجه رو ببینین زنده باشین
سلام و عرض وقت بخیر خدمت تیم حقوقی و مدیریتی موسسه مردمی وکیل تلفنی . مطالب منتشره بسیار بسیار کاربردی و متنوع و به روز هستند . بنده و چند تن از دوستان که دانشجو هم هستند همیشه از این مطالب استفاده میکنیم و اتفاقا یکی از دوستان در خصوص مشکلش با خواندن این مطالب به راه حل رسید . تشکر
سلام عرض خسته نباشید به تمام همکاران وکیل تلفنی جا داره که از مطالب مفیدی که در سایت قرار میدهید تا عموم مردم با مطالعه این موارد از حق و حقوق قانونی خویش آگاه شوند، تشکر کنم. وکیل تلفنی را از طریق جست و جو در فضای اینترنت پیدا کردم و بار اول باور نمیکردم در زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه یکی از مشاورین مجموعه با من تماس گرفت. بسیار دقیق تک تک اطلاعات را دریافت و سپس بسیار با حوصله پاسخگو بودند و مرا همراهی کردند. به قدری دلسوزانه پیگیر حل مشکل من بودند که تصور کردم با یک دوست صحبت میکنم. از مجموعه شما بسیار ممنونم
میزان مجازاتها بر اساس مقدار جرم انجام شده فرق می کند بر همین اساس مقدار مجازات فروش مال غیر بر حسب ارزش مالی آن تصمیم گیری میشود سایت وکیل تلفنی با درج مطالب حقوقی در مورد مقدار مجازاتها ی فروش مال غیر در بالاتو بردن آگاهی مردم خیلی کمک می کنند پس ما می توانیم برای پیدا کردن سوالهای مبهم خود از وکلای سایت یاری بگیریم تنها با یک تماس با هزینه ی کمتر و فوری در هر ساعت از شبانه روز که نیاز داشته باشیم
میزان مجازاتها بر اساس مقدار جرم انجام شده فرق می کند بر همین اساس مقدار مجازات فروش مال غیر بر حسب ارزش مالی آن تصمیم گیری میشود سایت وکیل تلفنی با درج مطالب حقوقی در مورد مقدار مجازاتها ی فروش مال غیر در بالاتو بردن آگاهی مردم خیلی کمک می کنند پس ما می توانیم برای پیدا کردن سوالهای مبهم خود از وکلای سایت یاری بگیریم تنها با یک تماس با هزینه ی کمتر و فوری در هر ساعت از شبانه روز که نیاز داشته باشیم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی مفید و کاربردی و به روز بود،موسسه وکیل تلفنی با ایجاد زمینه های مناسب علمی،باعث افزایش علم کاربران میشود که جا داره از زحمات تک تک اعضای موسسه تشکر و قدردانی نمایم.
غیر بودن مبیع ثابت شود خسارت نمیتونید بگیرید از بایع، اگر بتونید ثابت کنید خبر نداشتید از متعلق به غیر بودن مبیع خسارت هم علاوه بر اصل پولتون میتونید از بایع بگیرید با سلام و عرض ادب.یکی از دلایل گسترش جرم فروش مال غیر همین استفاده از مبایعنامه ها در نقل و انتقالات است وقتی افراد به جای مراجعه به دفاتر اسناد رسمی در نبود یک قانونی که این امر را اجباری کند اقدام به فروش با مبایعنامه می کند امکان دارد این ملک را به ۱۰۰ نفر دیگر هم بفروشد و وقتی این فروش معتبر است تالی فاسد آن این حجم از پرونده های فروش مال غیر بر دوش دستگاه قضایی است باید با تصویب قانونی محکم و کاربردی تمامی خرید و فروش ها را در قالب دفاتر اسناد رسمی اجباری کرد و قولنامه اساسا ورق پاره ای بیش محسوب نشود.که البته این امر نیازمند اصلاح قانون در بحث بیع هم هست‌.مسیح اقاداودی
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
درود و وقت بخیر عزیزان یک نکته اگر دادسرای کیفری اعلام کنه دعواتون مشمول مرور زمان شده فرصت پیگیری حقوقی همچنان برای شما باقیست اگر خریدارید و اگاهی خریدار به متعلق به غیر بودن مبیع ثابت شود خسارت نمیتونید بگیرید از بایع، اگر بتونید ثابت کنید خبر نداشتید از متعلق به غیر بودن مبیع خسارت هم علاوه بر اصل پولتون میتونید از بایع بگیرید
سلام دیشب با مستاجرم بحثم شد با اینکه قراردادش تموم شد‌ میگفت بلند نمیشم منم خونمو میخواستم کار به دعوا و ضرب و جرح کشید واقعا نمیدونستم باید چیکار کنم ساعت ۱۲ بامداد با موسسه وکیل تلفتی تماس گرفتم و با وکیل مشاوره تلفنی داشتم بسیار باسواد و باحوصله بودند خداروشکر مشکلم حل شد سپاس از شما

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی