موسسه وکیل تلفنی

 • حمید حمید گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۱:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

وب سایت وکیل تلفنی امروزه به عنوان معتبرترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در کشور شناخته می شود که تماماً با وزارت دادگستری کل کشور هم هدف و یکراستا در جهت اشاعه ی عدالت به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند؛ با ما همراه باشید تا این خدمت 24 ساعته و ارزنده حقوقی را با هم بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

تمامی خدمات حقوقی ما در وکیل تلفنی، به صورت 24 ساعته و بدون لحظه ای اتلاف وقت، صورت می گیرد؛ محبوب ترین خدمت حقوقی موسسه ما، مشاوره حقوقی تلفنی بوده که به دو روش صورت می گیرد:

 1. یکی از رایج ترین روش های مشاوره حقوقی تلفنی، تماس مستقیم به شماره ویژه 9099070767 می باشد؛ شما با تماس با این شماره می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به اپراتور وصل شده و پس از بیان مشکل حقوقی خود، او شما را فوراً به وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان وصل می نماید؛ البته شما می توانید جنسیت وکیل دلخواه خود را نیز به اپراتور اعلام دارید تا او شما را به وکیل زن یا مرد پایه یک در خصوص زمینه حقوقی شما متصل نماید.

 2. روش بعدی نیز به این صورت می باشد که یکی از مبالغ موجود در جداول فوق را به شماره حساب مندرج در جدول فوق، واریز نموده، سپس اطلاعات واریز را به شماره 09212242670، از طریق پیامک یا واتساپ ارسال نموده تا وکیل در کمتر از 4 دقیقه با شما تماس حاصل نماید.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حقوقی و کیفیت آن در موسسه حقوقی ما دایره آبی رنگ فوق را لمس نمایید

 

telephone lawyer

مشاوره حقوقی تلفنی

 

این موسسه معتبر امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری را برای متقاضیان مشاوره حقوقی در سراسر کشور فراهم کرده است. ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را با وکلای متخصص و باتجربه انجمن وکیل تلفنی می توان تجربه کرد.

 

معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart Button

 

بسیاری از مردم برای راهنمایی در امور حقوقی خود، در جست وجوی معتبرترین سایت مشاوره حقوقی تلفنی هستند. البته اکثر متقاضیان مشاوره حقوقی به سایت هایی مراجعه می کنند که خدمات مشاوره حقوقی آن ها توسط مشاوران و وکلای حقوقی متخصص و باتجربه ارائه می شود.

سایت وکیل تلفنی را می توان قطعا گفت در حال حاضر معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی به شمار می آید زیرا خدمات مشاوره حقوقی این سایت توسط وکلای بسیار مجرب و باتجربه انجام می گیرد که اغلب به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در حال فعالیت هستند.

در این سایت معمولاً خدمات مشاوره حقوقی تخصصی نیز توسط کارشناسان و متخصصان حقوقی ارائه می شود. به عنوان نمونه اگر شخصی به مشاوره حقوقی در حوزه املاک نیاز داشته باشد، همواره وکیل متخصص و باتجربه این حوزه در اختیار او قرار داده شود.

 

برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

برای بسیاری از مردم در حال حاضر با توجه به محدودیت های ایجاد شده به دلیل ویروس کرونا و همچنین آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و  مشاوره حقوقی وجود ندارد. علاوه بر آن این امکان نیز وجود دارد که برخی از افراد به دلایل مختلف و بسته به شرایط ویژه و کمبود زمان، نیاز به ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل فوری داشته باشند.

حال این سوال شاید برای بسیاری از افراد در این موقعیت پیش بیاید که برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟ پاسخ این سوال سایت وکیل تلفنی است که از سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در کشور می باشد.

 

تلفن 24 ساعته و آزاد برای مشاوره حقوقی تلفنی