موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، یکی از معتبرترین مراکز مشاوره حقوقی در ایران است که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان می باشد. فعالیت این موسسه کاملا قانونی بوده و در جهت اشاعه ی عدالت است. یکی از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی ارائه مشاوره حقوقی تلفنی است. جهت اطلاع از نحوه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. 

 

 

 

مشاوره حقوقی چیست؟

"مشاوره حقوقی". واژه ای که بارها توسط افراد مختلف و در رسانه های متعدد شنیده ایم. ایا تا بحال به این فکر کرده اید که مشاوره حقوقی چه اهمیتی دارد؟ با چه کسی می توان در زمینه مسائل حقوقی مشورت کرد؟ از چه راه هایی می توان مشاوره حقوقی دریافت کرد؟ هزینه مشاوره حقوقی چقدر است و چگونه محاسبه می شود؟ اصلا از بین روش های مختلف مشاوره حقوقی، کدامیک برای من مناسب است؟ در چه ساعتی از شبانه روز می توانم از مشاوره حقوقی استفاده کنم؟ و ... . 

اجازه بدهید پاسخ این سوالات را اینگونه بدهیم که شما می خواهید یک گوشی موبایل بخرید. برای خرید یک گوشی چه اقدامی انجام می دهید؟ بدون شک در سایت های مختلف مدل های مختلف، مزایا و معایب هر گوشی، قیمت گوشی های مختلف را بررسی میکنید، از افرادی که قبلا از مدل مورد نظر شما استفاده کرده اند نظرسنجی میکنید و در نهایت با مشورت با فروشنده ای که سالها در زمینه خرید و فروش موبایل تجربه دارد، و با توجه به بودجه خود نسبت به خرید اقدام میکنید. 

همه این کارها را انجام دادید تا یک انتخاب درست داشته باشید و پول خود را هدر ندهید از طرفی بعدا مدام درگیر رفت و امد به تعمیرگاه موبایل نباشید. در مقیاس خیلی گسترده تر، مسائل حقوقی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ماست و هر اقدام نسنجیده و اشتباه به مراتب تبعات سنگین تری را برای ما به همراه خواهد داشت. بنابراین همه ما فارغ از سن، جنسیت، سطح درامدی و موقعیت اجتماعی نیاز به دریافت مشاوره حقوقی داریم تا بتوانیم با اگاهی و سنجیده اقدام کنیم و از بروز مشکلات حقوقی احتمالی در اینده جلوگیری کنیم و یا حتی مشکلات حقوقی پیش آمده را با کمترین آسیب و به بهترین شکل ممکن مرتفع نماییم.

 

 

 

نکته قابل توجه این است که هر کسی برای مشورت کردن مناسب نیست. در زمینه مسائل حقوقی باید با یک وکیل و یا مشاور حقوقی کاربلد که در این زمینه تخصص و تبحر دارد مشورت نماییم. 

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی انلاین و رایگان با برترین وکلای ایران مشورت نمایید. 

در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایا، هزینه و زمان استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی بپردازیم. با ما همراه باشید.  

 

مشاوره حقوقی تلفنی 

مشاوره حقوقی تلفنی، یکی از رایج ترین روش های دریافت مشاوره بوده که بیشتر از سایر روش ها مورد توجه قرار گرفته است. در این روش دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفتر وکیل و یا مشاور حقوقی نمی باشد. تنها با یک تماس با شماره 09212242670 می توانید با وکیل مشورت نمایید. در ادامه به بررسی مزایای مشاوره حقوقی تلفنی، نحوه دریافت و هزینه آن خواهیم پرداخت.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 

 

صرفه جویی در زمان:

 • در مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیازی به جابجایی و صرف زمان برای رفتن به دفتر مشاور حقوقی وجود ندارد؛ از همین رو دسترسی از این طریق گزینه منعطفی برای افراد پر مشغله می باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

صرفه جویی در هزینه:

 • برقراری ارتباط با مشاور حقوقی به صورت تلفنی باعث صرفه جویی در هزینه های ایاب و ذهاب برای رسیدن به دفتر کار مشاور می شود و علاوه بر آن، این نوع از مشاوره نیازمند پرداخت مبلغ کمتری نسبت به مشاوره حقوقی حضوری می باشد.

 

حفظ حریم خصوصی:

 • به طور معمول بسیاری از افراد به دلایل مختلف، مانند: احساس شرمساری، ترجیح می دهند که مشکلات حقوقی خود را به صورت غیر حضوری با مشاور در میان بگذارند؛ در این مواقع به منظور حفظ حریم خصوصی و حیثیت فرد، بهترین گزینه گرفتن مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می باشد.

 

مشاوره بدون محدودیت :

 در مشاوره حقوقی تلفنی شما می توانید از هر نقطه دنیا که بخواهید با وکیل مشورت نمایید. علاوه براین هیچ محدودیتی برای زمان دریافت مشاوره نخواهید داشت. چرا که مشاوره حقوقی تلفنی در وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل ارائه می گردد. 

 

در چه زمینه هایی می توان مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کرد؟

تجربه سال ها حضور موفق وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی وکیل تلفنی در محاکم قضایی و مشاهده پرونده های متعدد و متنوع، ثابت کرده است که دریافت مشاوره حقوقی تلفنی قبل از هر گونه اقدام حقوقی می تواند بسیار راه گشا و مفید باشد. علاوه براین مشاوره حقوقی تلفنی برای حل مشکلات حقوقی پیش امده بسیار حائز اهمیت است. از جمله مهم ترین مسائل و امور حقوقی که نیازمند دریافت مشاوره حقوقی تلفنی هستند عبارتند از :

 

 • امور حقوقی مربوط به طلاق و حضانت فرزند
 • امور حقوقی مربوط به قتل و ضرب و جرح
 • امور حقوقی مربوط به زنا و روابط نامشروع
 • امور حقوقی مربوط به جعل اسناد.
 • امور حقوقی مربوط به خیانت در امانت
 • امور حقوقی مربوط به کلاهبرداری
 • امور حقوقی مربوط به  جرایم رایانه ای
 • امور حقوقی مربوط به نگارش انواع قراردادهای تجاری و کاری
 • امور حقوقی مربوط به اختلافات ملکی
 • امورحقوقی مربوط به امور ثبتی
 • امور حقوقی مربوط به ثبت شرکت ها و تغییرات آن.

 

 

telephone lawyer

 

بطورکلی در کلیه امور حقوقی و کیفری اعم از مشاوره حقوقی خانواده، جرائم رایانه ای، خرید و فروش، ازدواج و طلاق، امور شرکت ها، دعاوی کیفری و ... می توان از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کرد. 

 

 

وکیل متخصص یا مشاور حقوقی

اجازه دهید ابتدا بررسی کنیم که وکیل با مشاور حقوقی چه تفاوتی دارد و پس از آن به تفاوت مشاوره حقوقی با هر یک از آنها بپردازیم. مشاور حقوقی به افرادی گفته می شود که دارای مدرک حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی هستند. اما پروانه وکالت ندارند و نمی توانند در محاکم قضایی حضور پیدا کنند.

وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی بوده که در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری و یا قوه قضائیه پذیرفته شده است و پس از گذراندن دوره کاراموزی، پروانه وکالت به وی اعطا شده است. وکیل پایه یک دادگستری علاوه بر مشاوره حقوقی، می تواند در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و از حق و حقوق موکل خود دفاع کند. بنابر این بعنوان اولین تفاوت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص و یا مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی می توان به توانایی وکیل در اخذ وکالت پرونده های متقاضیان اشاره نمود. در حالی که مشاور حقوقی تنها می تواند در امور قرارداد ها و مواردی از این قبیل مشاوره های لازم را ارائه دهد. علاوه براین یک وکیل به دلیل شرکت در آزمون وکالت و دریافت پروانه وکالت از دانش حقوقی و تجربه بسیار بالایی برخوردار بوده و بهتر می تواند افراد را در رفع مشکلات حقوقی راهنمایی کند.

 

ویژگی وکیل و مشاور حقوقی کاربلد

 

 1. آشنایی و تسلط کامل به تمامی قوانین مرتبط با مسائل حقوقی:
 • آگاهی و تسلط کامل به حقوق و قوانین تجارت، علائم تجاری، حقوق و مقررات مربوط به برند و همچنین شیوه اعمال آن ها برای مشاوران حقوقی الزامی است.

 

 1. توانایی سخنوری و متقاعد کردن افراد:
 • از مهمترین ویژگی های یک مشاور حقوقی خوب قدرت سخنوری و توانایی متقاعد کردن افراد می باشد.

 

 1. دلسوزی و مسئولیت پذیری:
 • مشاوره حقوقی، وکیل و حتی کارشناس در قبال مراجعه کننده دارای مسئولیت مدنی می باشند.

 

 

 

 

telephone legal advice

 

 

 1. توانایی ساده سازی مسائل حقوقی:
 • داشتن هنر ساده سازی مسائل حقوقی در یک مشاوره حقوقی وابسته به آگاهی و تجربه او در خصوص قوانین و مقررات به صورت به روز می باشد.

 

 1. رعایت عدالت و انصاف:
 • عدالت، انصاف و همچنین عدم قضاوت به صورت یک طرفه از مهمترین ویژگی های یک مشاور حقوقی می باشد.

 

 1. توانایی تصمیم گیری:
 • تصمیم گیری درست و مصمم بودن در امور حقوقی، جزو مهمترین ویژگی ها برای یک مشاور خوب بودن است.

 

 

 1. جسارت و شجاعت:
 • جسارت، شجاعت و پایبندی به اخلاقیات از بهترین خصوصیات یک مشاور حقوقی می باشند.

 

 1. صداقت و تعهد:
 • از برجسته ترین ویژگی های یک مشاور حقوقی قرار دادن پایبندی و درستکاری در در دستور کاری خود و عمل به آن می باشد.

 

 1. تجربه و تخصص:
 • مشاوره حقوقی باید تجربه و مهارت کافی در مبانی، قوانین و مقررات حقوقی و پیاده سازی آن ها داشته باشد.

 

 1. قابل اعتماد بودن:
 • وجه تمایز یک مشاور خوب از سایر مشاوران باور پذیری و قابلیت اعتماد بودن اوست که موجب موفقیت وی در امر مشاوره خواهد شد.

 

 

 

international standards of telephone legal advice

 

 

آیا با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود؟

سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد این است که آیا با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود ...

 • در پاسخ به این سوال باید گفت که در اکثر موارد مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان در مشاوره تلفنی توسط کارشناسان و وکلای باتجربه و متخصص برطرف می شود. البته در برخی موارد مشکلات حقوقی وجود دارند که نیاز به بررسی دقیق و مستندات خاص خود دارند که موسسه حقوقی وکیل تلفنی در این خصوص نیز تدابیر لازم را در نظر گرفته است.

 

ارسال مدارک برای وکیل در مشاوره تلفنی 

گاهی مواقع ممکن است حین مشاوره حقوقی تلفنی، وکیل تشخیص دهد که در راستای ارائه بهترین راهنمایی و مشاوره لازم است که  مدارک و مستندات مراجع مورد بررسی قرار گیرد. اما سوال اینجاست که در مشاوره تلفنی چنین چیزی ممکن نیست!. نگران نباشید در این مواقع مراجع مدارک و مستندات خود را از طریق یکی از پیام رسان ها برای وکیل ارسال می نماید. 

 

نگارش اوراق قضایی پس از مشاوره حقوقی تلفنی 

در بسیاری از مواقع پس از مشاوره حقوقی تلفنی، حسب تشخیص وکیل لازم است تا یکی از انواع اوراق قضایی اعم از شکوائیه، دادخواست، اظهارنامه، استشهادیه، لایحه و .. تنظیم گردد. در چنین شرایطی کافی ست مراجع با اپراتور تماس گرفته و نسبت به واریز هزینه نگارش مربوطه اقدام نماید. 

پس از واریز وجه مجددا به اپراتور اطلاع رسانی نماید. وکیل مربوطه جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با مراجع تماس گرفته و مدارک مورد نیاز را از ایشان دریافت می کند. 24 ساعت بعد نگارش در قالب فایل ورد یا پی دی اف برای مراجع ارسال می گردد. پس از آن مراجع گرامی به دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده و نسبت به ثبت آن اقدام می کند.

 

 

 

Telephone number of best lawyer in city

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

یکی از مهم ترین و منحصربه فردترین خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی، اپراتور 24 ساعته برای مشاوره حقوقی تلفنی به شمار می آید که این امکان را فراهم می کند تا متقاضیان مشاوره حقوقی در هر زمان از شبانه روز بتوانند ارتباط گرفته و درخواست مشاوره حقوقی خود را ثبت نمایند. در نتیجه بدون نیاز به رزرو وقت قبلی می توانید از بهترین مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید. کافیه فقط اراده کنید!!

 

نحوه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی

به منظور دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:

- تماس با شماره 09212242670 و یا 02147625900. 

- مراجعه به وبسایت موسسه و پرداخت هزینه مشاوره از چارت هزینه ها. 

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل بستگی دارد. مثلا هزینه 10 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی 100000 تومان و هزینه 10 دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی 75000 تومان است. 

 

شماره تلفن بهترین وکیل شهر را از کجا پیدا کنیم؟

مجموعه بزرگی از بهترین وکلای مجرب و متخصص در زمینه انواع مسائل و مشکلات حقوقی و از سراسر ایران در سایت وکیل تلفنی حضور دارند و می توانند به پرسش ها و ابهامات حقوقی افراد به صورت دقیق و با توجه به قانون پاسخ دهند. همیشه قبل انتخاب یک مشاور حقوقی تلفنی مناسب، تحصیلات و تخصص مشاور را بررسی نمایید؛ تا بتوانید از  مشاور حقوقی متخصص در زمینه مورد نظر خود کمک بگیرید.

برای دستیابی به شماره بهترین وکلای شهر خود کافی ست با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

 

 

increasing the 50 percent of documents with telephone advice

 

افزایش 50 درصدی سرعت روند پرونده با مشاور تلفنی

از آن جایی که در گرفتن مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیازی به جابجایی و صرف زمان برای رسیدن به دفتر مشاوره حقوقی نمی باشد گزینه مشاوره حقوقی تلفنی از نظر زمانی گزینه منعطفی محسوب می شود؛ علاوه بر این مشاورین حقوقی فعال در سایت وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته به تغذیه اطلاعاتی مراجعین خود می پردازند.

توجه داشته باشید که مشاور حقوقی تلفنی می تواند در چند زمینه حقوقی تخصص داشته باشد و همانطور که می دانید کمک گرفتن از یک فرد آگاه به قانون و متخصص از همان ابتدای رویا رویی با مشکل به پیش روی سریع پرونده با خطای کمتر کمک می کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  برای ارتباط با ارزان ترین مشاوره تلفنی تخصصی با وکیل 24 ساعته به صورت فوری از سراسر دنیا و در هر زمانی ارتباط برقرار کنید.

 

باید ها و نباید های دریافت مشاوره تلفنی

مشاور حقوقی باید اطلاعات بروز و کاملی نسبت به امور حقوقی و کیفری داشته باشد به صورتی که افراد بتوانند در حوزه انواع مسائل و مشکلات حقوقی که شامل کلیه مسائل مربوط به معاملات و قرارداد ها، مسائل خانوادگی، کیفری و ... می باشد، مشورت و راهنمایی لازم را با توجه به قوانین و مقررات مربوط به موضوع مشاوره دریافت نمایند؛ با توجه به این مسائل به طور کلی مشاوره حقوقی باید با وکیل متخصص به مشکل حقوقی مورد نظر انجام شود تا بتوان به سرعت و با بهترین روش ممکن به حل مشکل پرداخت.

علاوه بر وکیل کمک گرفتن از نماینده حقوقی همانند وکیل برای مشاوره و حل مشکل مفید خواهد بود. نماینده حقوقی تحصیل کرده رشته حقوق می باشد که بیش از دوسال در شرکت یا سازمان دولتی فعالیت کرده است. از همین رو این امکان را دارد که بدون داشتن پروانه وکالت در دعاوی شرکت یا سازمانی که در آن کار می کند حاضر شده و تا حدودی نقش یک وکیل را داشته باشد.

اما نماینده حقوقی باید واجد برخی از شرایطی باشد که برای مشاوره حقوقی ضروری نیستند؛ از مهم ترین تفاوت های دیگر بین این اشخاص حقوقی می توان به لزوم وجود پروانه وکالت برای حضور وکیل در دعاوی اشاره کرد، زیرا نماینده حقوقی بدون نیاز به پروانه و تنها با ارائه معرفی نامه از شرکت و یا سازمان مربوط می تواند در دادگاه حضور پیدا کند.

 

هزینه تماس در مشاوره حقوقی بر عهده کیست؟

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، هزینه تماس برای مشاوره حقوقی تلفنی بر عهده وکیل و مشاور حقوقی است و مراجع هیچ هزینه ای در این خصوص پرداخت نمی کند. 

 

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

 

چرا وکیل تلفنی؟

موسسه حقوقی وکیل تلفنی، جزو اولین موسسات حقوقی آنلاین بوده که دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشد و علاوه بر آن مجموعه مشاورین و وکلای فعال در این سایت از برترین وکلای متخصص در سراسر ایران می باشند؛ از همین رو تمامی خدمات حقوقی این سایت دارای کیفیت عالی و ضمانت قیمت می باشند. وکلای فعال در این سایت قابل اعتماد، صادق و دارای گواهی حسن انجام کار می باشند.

 

معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی؟

بسیاری از مردم برای راهنمایی در امور حقوقی خود، در جست وجوی معتبرترین سایت مشاوره حقوقی تلفنی هستند؛ البته اکثر متقاضیان مشاوره حقوقی به سایت هایی مراجعه می کنند که خدمات مشاوره حقوقی آن ها توسط مشاوران و وکلای حقوقی متخصص و باتجربه ارائه می شود.

سایت وکیل تلفنی را می توان قطعا گفت در حال حاضر معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی به شمار می آید، زیرا خدمات مشاوره حقوقی این سایت توسط وکلای بسیار مجرب و باتجربه انجام می گیرد که اغلب به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در حال فعالیت هستند.

در این سایت معمولاً خدمات مشاوره حقوقی تخصصی نیز توسط کارشناسان و متخصصان حقوقی ارائه می شود. به عنوان نمونه اگر شخصی به مشاوره حقوقی در حوزه املاک نیاز داشته باشد، همواره وکیل متخصص و باتجربه این حوزه در اختیار او قرار داده شود.

 

آیا گارانتی مشاوره حقوقی تلفنی حقیقت دارد؟

بله، این گارانتی مشمول قیمت و کیفیت مشاوره حقوقی ارائه شده توسط وکلای سایت وکیل تلفنی در سراسر ایران می باشد؛ بدین معنی که خدمات مشاوره توسط وکلای متخصص و مجرب ارائه شده و از همین رو این خدمات دارای گارانتی اصالت می باشند.

 

 

استاندارد های بین المللی یک مشاوره حقوقی تلفنی با یک وکیل چیست؟

 

کانون وکلای بین المللی، یک سری مقررات رفتاری بین المللی را منتشر نموده که عبارتند از:

 1. در صورتی که یک وکیل کار حرفه ای را در حوزه قضایی کشوری که عضویت دائم کانون آن را ندارد به عهده می گیرد، باید نسبت به استاندارد های اخلاقی و رفتاری شغلی در آن حوزه آگاه باشد؛ همچنین باید با توجه به قوانین و مقررات کشوری که در آن زندگی می کند، تمامی استاندارد های اخلاقی و رفتاری آن را رعایت کند.

 

 1. حفظ عزت و جایگاه حرفه ای تحت هر شرایطی و همچنین پرهیز از هر گونه رفتاری در کار حرفه ای و زندگی خصوصی که منجر به بی اعتباری شغل او شود.

 

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

 1. حفظ استقلال در ادای وظایف حرفه ای، همچنین وکلایی که به صورت گروهی فعالیت می کنند، باید از اشتغال و تجارت های دیگری که به استقلال آن ها صدمه خواهد زد دوری کنند.

 

 1. حسن نیت و خوشرویی با سایر همکاران خود، به عنوان مثال: وکلایی که با وکلای خارجی همکاری می کنند باید با رفتار خود اعتماد کامل همکار خارجی خود را به دست آورند؛ در نتیجه مسئولیت وکیل در این موارد هم در زمانی که مشاوره می دهند و هم زمانی که پرونده ای را به عهده می گیرند، سنگین تر می باشد.

 

 1. به جز در مواردی که قانون و یا عرف به شکل دیگری مقرر شده اند، تمامی ارتباطات شفاهی و کتبی بین وکلا درباره مسائل مربوط به پرونده باید با امانت داری و راز داری باشد؛ مگر این که وعده یا اقراری از طرف موکل درباره این مسئله وجود داشته باشد.

 

 1. وکلا همیشه موظف به رعایت احترام دادگاه می باشند؛ تمامی وکلا باید بدون هیچگونه ترسی و بدون توجه به عواقب اقدامات خود به دفاع از موکل خود بپردازند و همچنین هرگز نباید به صورت آگاهانه به موکلین خود مشاوره نادرست و برخلاف دانش حقوقی خود بدهند.

 

 1. وکلا نباید بدون رضایت وکیل اخیر فرد به طور مستقیم با او ارتباط برقرار نمایند.

 

 1. یک وکیل نباید خارج از محدوده تعیین شده در کانون وکلای کشوری که در آن عضو است اقدام به تبلیغات و درخواست کار نماید؛ توجه داشته باشید که این تبلیغات و درخواست ها در برخی از کشور ها ممنوع می باشد.

 

 1. یک وکیل تنها در صورت بروز اتفاقات زیر می تواند قبول وکالت نماید:

 • الف: موکل مستقیما؛ به وکیل مورد نظر خود وکالت دهد.

 • ب: پرونده توسط یک نهاد صالح به وکیل ارجاع داده شود و یا از سوی وکیل دیگری وکالت دریافت نماید.

 • ج: وکالت به موجب قوانین و مقررات داخلی مجاز به وی داده شده باشد.

 

 1. ارائه خدمات حقوقی به صورت صادقانه و با وسواس، دقت، سعی و کوشش وافر به موکلین خود.

 

 1. وظیفه وکلا در ابتدا و درست زمانی که منافع موکل اقتضا دارد، این است که در خارج از دادگاه به حل و فصل مسئله، از طریق یافتن راهی برای توافق طرفین رسیدگی کنند و هرگز نباید محرک برای طرح دعوی باشند.

 

 

 

 

 1. وکلا نباید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مالی را از چیزی که در خصوص آن وکالت دارند به دست آورند.

 

 1. وکلا هرگز نباید نماینده دارندگان حقوق متعارض باشند.

 

 1. وکلا هرگز نباید اظهارات موکلین خود را حتی بعد از عزل خود افشا نمایند مگر این که الزام قانونی و یا اجازه رسمی از طریق دادگاه مکلف دریافت نمایند.

 

 1. وکلا باید در مسائل مالی بسیار سخت کوش و دقیق باشند و به هیچ عنوان نباید پول موکلین خود را بیش از زمان متعارف و مورد نیاز نزد خود نگه دارند.

 

 1. وجهی که وکلا بابت هزینه ها دریافت می کنند باید با مبالغ تقریبی برای دادرسی، نیروی کار و هزینه های احتمالی منطبق باشند.

 

 1. تحت هر شرایطی اولویت وکلا باید منافع موکلین خود و اجرای عدالت باشد و نباید صرفا به حقوق خود نسبت به خدمات حقوقی ارائه شده فکر کند.

 

 1. قرارداد برای هزینه های محتمل که توسط قانون مورد تضمین قرار گرفته اند باید با توجه به اوضاع و احوال حاکم بر پرونده و تحت نظارت یک دادگاه تنظیم شوند.

 

 1. وکلایی که برای مشاوره و یا دفاع خواستار یک همکار خارجی می شوند به جز در مواقع ای که توافق به صورت دیگری وجود دارد مسئول پرداخت هزینه های وکیل اخیر خواهند بود. اما زمانی که موکل به صورت مستقیم از طریق وکیل خود به همکار خارجی معرفی می شود، آن وکیل دیگر مسئول پرداخت هزینه ها به وکیل مذکور نخواهد بود و همچنین مستحق هیچ مقدار سهمی از حق الوکاله همکار خارجی خود نخواهد بود.

 

 1. وکلا به هیچ عنوان نباید به افرادی که برای وکالت مجوز قانونی ندارند اجازه دهد که از نام او برای فعالیت وکالتی استفاده کند.

 

 1. محدود یا مستثنی نمودن مسئولیت شغلی توسط وکیل بر اساس قواعد کانون وکلای محل خود، امر غیر اخلاقی محسوب نمی شود.

 

توجه: با توجه به تمامی این توضیحات هیچگاه در انتخاب یک مشاور و یا وکیل خوب و متخصص به ویژگی هایی مانند جنسیت و یا پیر و جوان بودن آن ها توجه نکنید؛ به عبارت دیگر پیری و سالخوردگی وکیل را نشان از تجربه او و جوانی او را نشان از بی تجربگی و خامی او ندانید، زیرا علاوه بر تجربه همه چیز به میزان مهارت، تسلط و توانایی وی برای پردازش همزمان تعداد زیادی از قوانین و مقررات مربوط به موضوع پرونده، بستگی دارد.

 

 

 

 

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل 
هزینه وکیل و مشاوره 
حق الوکاله وکیل 
درباره ما 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

یکی از مهمترین مزایای سایت وکیل تلفنی وجود وکلای خبره و مورد اعتماد است چرا که پذیرش و استخدام وکلا در این سایت از طریق پاسخگویی به سوالات طرح شده حقوقی،کیفری، ثبتی و.....انجام میشود و وکلای جذب شده همگی از نظر علمی و تجربی مورد آزمون و تعیین صلاحیت قرار گرفته اند و از مزایای سایت وکیل تلفنی این است که افراد با طیب خاطر در خصوص میزان آگاهی و دانش وکلای سایت مورد نظر اقدام به گرفتن مشاوره حقوقی و کیفری و.... مینمایند .
بل سلام بسیار عالی بود
با سلام درخواست نامه اداره ثبت درخواست نامه اداره ثبت ۳۰دی ۱۴۰۲ Fereshteh Ghasemi دعاوی ثبتی بسمه تعالی ریاست محترم اداره اجرای اسناد رسمی شهرستان ---- با عرض سلام و ادب، احتراما در خصوص پرونده اجرائی به کلاسه .......... نظر به اینکه اعتراض مدیون نسبت به یک دستگاه خودروی سواری پراید دایر بر مستثنیات دین در هیات نظارت رد گردیده لذا تقاضای ارزیابی خودرو مذکور و انجام مزایده را دارم هزینه مشاوره حقوقی خدمات موسسه حقوقی وکلای تلفنی شامل مشاوره حقوقی (به صورت مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی انلاین و رایگان )، نگارش اوراق قضایی اعم از (دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و ...)، تنظیم قرارداد، انعقاد قرارداد وکالتی و ... می باشد. جهت دریافت هر یک از خدمات فوق در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس بگیرید.
با سلام تو عصری زندگی میکنیم که با یک تماس به راحتی میتونیم کلی از مشکلاتمونو حل کنیم و آگاهی ها و راهنمایی های موثری بگیریم که در وقتمونم صرفه جویی کردیم و تو هزینه های رفت و آمد صرفه جویی کردیم و کارمونو به درستی انجام میدیم این یکی از بهترین کارهاییه ک تا الان انجام شده وکیل تلفنی بوده
باسلام، مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی مزیت های مهمی دارد مثل صرفه جویی اقتصادی در حق الوکاله و استفاده بهینه از وقت، دقت و کیفیت و سرعت در پاسخگویی به پرونده ها، سهولت دسترسی موکلین به وکیل تلفنی، رضایت مراجعین وکیل تلفنی و...
با سلام خوب است ان شاالله راهگشای مشکلات مردم و فارغ التحصیلان رشته حقوق باشه و نفع جمعی داشته باشه نه تلاش این همه حقوقی صرفا منافع عده خاصی را تامین کنند. و برای آنها بکوشند.
بسیار عالی
سلام یکی از راه های ایجاد آرامش در افرادی که دچار استرس ناشی از درگیری های حقوقی و کیفری هستند امکان استفاده در 24 ساعت شبانه روز از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی است که می تواند علاوه بر پیشگیری از وقایع و اتفاقات ناخوشایند در مسائل و پرونده های حقوقی و کیفری در راستای ارتقاء فرهنگ حقوقی نیز تاثیر به سزایی داشته باشد
سلام و درود خدمت همکاران حقوقی در وکیل تلفنی .از اینکه با ایجاد چنین بستری باعث آگاهی بخشی عموم مردم شده و باعث صرفه جویی در وقت وهزینه عموم‌اقشار شده اید ممنونم .بی شک وجود چنین مجمو عه ای مورد نیاز عموم‌مردم و همچنین همکاران‌حقوقی میباشد از شما کمال تشکر را دارم
سلام بسیار عالی
سلام بسیار عالی
با سلام ،با توجه به این دوران بیماری کرونا و پرهیز از خروج از منزل ایده کارگشا و مفیدی می باشد
بسیار عالی و جامع
عرض ادبو احترام .و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران و زحمت کشان .موفق و پایدار باشید.
باسلام و خدا قوت به همه کارکنان موسسه وکیل تلفنی ممنون بابت مطالب کامل و در عین حال اموزنده و تشکر بابت ایجاد بستری برای همکاری و ایجاد اشتغال برای وکلا و کارشناسان حقوقی امیدوارم در صورتی که افتخار همکاری با این مجموعه را داشته باشم بتوانم به عنوان یک کارشناس حقوقی با توجه به دانش و تجربیات در حد توان به مردم عزیز ایران خدمت نمود و در راه عدل و عدالت گره گشای مشکلات آنان باشم
باسلام بسیار عالی
درود عالی بود
عالی است
عالی بود
سلام.همیشه برام سوال وآرزو بودکه اگه مثل پزشکان که مشاوره وویزیت آنلاین دارند اگرخدمات وکلاومشاورین حقوقی هم بصورت آنلاین وهرساعت ازروزوجودداشت چقدربه مردم وکسانی که نیازبه خدمت وتخصص وکلاومشاورین حقوقی دارند کمک بزرگی می شد.خداروشکرموسسه حقوقی وکیل تلفنی باتیم قوی وصدهاوکیل پایه یک ومشاورین متخصص درامورحقوقی این خلاقیت وزحمت بزرگ راانجام داده وباعث خدمت بزرگی به مردم شده است.باآرزوی موفقیت روزافزون برای شما
سلام و عرض ادب خدمت همکاران محترم و دست اندرکاران موسسه وکیل تلفنی بنده به سهم خودم جا دارد از تمام کسانی که در این مجموعه مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند نهایت تقدیر و تشکر و خسته نباشید را داشته باشم..خدا قوت. از مزایای خوب موسسه وکیل تلفنی: 1- این است که بصورت 24 ساعته در خدمت مردم میباشند و افرادی که مشکل حقوقی داشته باشند در هر لحظه از زمان و مکان میتوانند مشکل خود را مطرح و در خصوص ان اطلاع و اگاهی پیدا کنند ونیاز و عدم نیازشان را به گرفتن وکیل مشخص می کند. 2- مزیت مهم تر این است که با توجه به تخصصی بودن مشاغل و کیفیت ارایه خدمات از سوی وکلای متخصص، در موسسه وکیل تلفنی این امکان برای مردم فراهم است که در خصوص موضوع مبتلا به به وکیل متخصص خود در ان حوزه مراجعه کنند.
به نام حضرت حق مولا علی ع میفرمایند : هر کسی با حق درآویزد قطعا هلاک خواهد شد .
سلام و وقت بخیر. ممنون از سایت بسیار خوبتون. ممنون از مشاوره حقوقی تلفنی عالی تون که واقعا راهگشاست و خیلی از افراد رو از سردرگمی درمیاره.
عالی بسیار عالی
با سلام با توجه به نیاز جامعه به حل مشکلات حقوقی آنها تیم وکلای تلفنی توانسته است با مدیریت بسیار عالی و دلسوزی و مسئولیت پذیری کارمندان و وکلای جامعه در تلاش برای مرتفع نمودن مشکلات حقوقی مردم گام های موثری برداشته است از صمیم قلب آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون را از درگاه خداوند متعال برای شما و تمامی کارمندان و دلسوزان مجموعه خواهانم
عالی بسیار عالی
با سلام و ضمن تقدیر تشکر از مدیر محترم موسسه و همکاران و وکلای عزیز که به صورت تمام وقت در 7روزهفته به هموطنان عزیز مشاوره حقوقی میدهند. از مزیت های این موسسه میتوان به صرف جویی در وقت و قیمت مقرون به صرفه برای هموطنان عزیز اشاره کرد و همچنین وجود مشاوران و وکلای با معلومات بسیار بالا وبا تجربه کمک شایانی در خدمات رسانی به هموطنان عزیز می نماید.
با سلام. خیلی از افراد دسترسی راحت و در خیلی نواقع امکان و یا زمان برای مراجعه به وکیل وجود ندارد و همچنین برخی موانع مانند نداشتن وقت مناسب دور بودن از اماکن و ... که باعث نی شود نتوانی حضوری به وکلا مراجعه کنی و در خیلی وقتها هم زمان زیادی لازم هستش تا بتوانی با یک ومیل خوب مشورت کنی . این درحالی است که در مشاوره تلفنی چه با وکیل و چه با مشاوران حقوقی حتی در محل کار و منزل خود تماس گرفته و براساس مشکلاتی که مطرح می کنید به وکیل متخصص و یا مشاوران با تخصص های ویژه وصل می شوید و مطالب خود را دریافت می نمائید به نظر بنده استفاده از وکیل تلفنی هم صرفه جویی در مکان و زمان و همچنین هزینه ها نیز می باشد.
سلام و درود موسسه وکیل تلفنی گامی ارزشمند در احقاق حقوق مردم این مرز و بوم برداشته و به دست اندر کاران و مدیران این مجموعه خسته نباشید عرض میکنم .
بسیار بسیار عالی است
عرض سلام و خداقوت به تمامی دست اندرکاران و اعضای محترم موسسه ی وزین وکیل تلفنی . با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی و فضای مجازی در حد وسیع ،موسسه ی وکیل تلفنی با جذب وکلای بنام و حاذق و ارایه ی مشاور حقوقی در حد وسیع و جذب وکیل از کل شهرهای ایران گامی بلند جهت ارتقا و پیشرفت جامعه ی حقوقی به خصوص برای مردم عزیز ایران برداشته است که با داشتن هر گونه مشکل حقوقی به راحتی زمینه ی ارایه مشاوره و دسترسی به وکلا را فراهم نموده است. با ارزوی توفیق برای اعضای محترم به ویژه رییس و اعضای هیات مدیره موسسه وکیل تلفنی
باسلام .قطعا تمامی ویزگیهای ذکر شده موسسه وکیل تلفنی میتواند درحل مشکلات حقوقی هموطنان موثرباشد
عالی و کاربردی
سلام خسته نباشید من صیصد متر زمین خریداری کردم فروشنده پلاک ثبتی رو به من اشتباه داده بعد برای خودش صند گرفته رهنمایی خواستم ا
یا سلام واحترام باتوجه به مدرنیته شده فضای کاری وکالت ومحدودیت روش های سنتی اقدام موسسه میتواند گام مهمی در راستای تحقق اهداف والای جامعه ی حقوقی باشد.
سلام با توجه به الکترونیکی شدن و پیشرفت در این زمینه در دنیا،اقدام موسسه وکیل تلفنی بسیار ارزشمند است.
باسلام کلیه مطالب فوق شومل نکات و موضوعات متقن، کامل، ودرخورفهم همه انتخاب و تحریر شده بود که میتوان گفت جامع الافراد و کامل الاغیار بطوریکه فاقدهرگونه نظردهی است
با عرض سلام با توجه به پیشرفت تکنولوژی این اقدام مجموعه وکیل تلفنی ستودنی است و با توجه به نیاز جامعه و دسترسی آسان به مشاوران حقوقی این مجموعه پیشرفت های زیادی خواهد داشت.
تشکر فراوان از سایت خوبتان
با عرض سلام و ارادت خدمت شما. برای هر مدیری نیاز است تا در راستای بقا و موفقیت پایدار سازمان یا شرکت خود به دنبال پاسخی قانع کننده برای این سؤال را که چرا باید از خدمات مشاوره حقوقی خوب بهره مند شوم باشد. در واقع لزوم توجه به چنین سؤالاتی باعث شده تا هر سازمان، ارگان یا نهاد دولتی و خصوصی یک بخش کاملاً مستقل و جداگانه را در رابطه با مسائل حقوقی داشته باشد تا در آنجا بتواند با تبادل نظر و مشاوره حقوقی با بهترین کارشناس و مشاور حقوقی مشکلات گوناگونی را که در زمینه های مختلف کیفری، جزایی، حقوقی و ... به وجود می آیند را برطرف نماید. از زحمات بی دریغ شما سپاسگزارم و از اینکه با مشاورین و وکلای مجرب خود صبورانه به مشکلات مردم گوش می دهید و دلسوزانه آنها را در راستای رسیدن به اهداف و احقاق حقشان راهنمایی می کنید کمال تقدیر و تشکر را دارم.
با سلام برای طرح دعوی حقوقی و جلوگیری از تضییع شدن حق خودتان در دعاوی بسیار مهم است که با وکیل دادگستری قبل از هر اقدامی مشاوره حقوقی داشته باشید که با این طرح ویژه موسسه وکیل تلفنی می توان دسترسی آسان و سریع به صورت شبانه روزی با مشاورین حقوقی با هزینه های مقرون به صرفه و بدون وجود محدودیت زمانی ومکانی دسترسی داشت که به علت همین دسترسی آسان به مشاورین حقوقی می توان شاهد بیشتر اجرای عدالت و تضییع نشدن حق خود در دعاوی حقوقی باشید که این خدمات فقط شامل مشاوره حقوقی نمی باشد شما می توانید با کمترین هزینه تنظیم دادخواست و تنظیم لایحه و سایر نگارش های حقوقی مورد نیاز خود را از موسسه وکیل تلفنی بخواهید و در صورتی که نیاز به وکیل در شهر خودتان داشته باشید از بین وکلای شهری که در آن ساکن هستید و دسترسی به آن وکیل برای شما مقدور است وکیل دادگستری معرفی می نماید.
سلام و عرض ادب موسسه وکیل تلفنی با شیوه ای نو و متناسب با پیشرفت های عصر حاضر و نیازهای جامعه که زمان در آن در حکم طلاست راهی را در جهت سهولت دسترسی تمامی هموطنان عزیز برای دریافت سریعترین و بهترین و با کیفیت ترین مشاوره های حقوقی جهت پیشبرد مسائل حقوقی هموار کرده که نیاز تمام اقشار مختلف در نظر گرفته شده است و وکلایی مجرب و کارشناسانی با تجربه برای تحقق عدل و عدالت در جامعه و رفع نیاز کسانی که در اسرع وقت نیازمند راهنمایی واطلاعات دقیق و درستی هستند اما در ساعات اولیه به وکیل دسترسی ندارند بوجود آورده است همچنین این موسسه بستری را مهیا کرده که در تمام طول شبانه روز امکان دسترسی به وکیل وجود داشته باشد با سپاس فراوان
سلام بسیار عالی و مفید هست و از آن جایی که مشاوره های 24ساعته هست بهترین سایت موجوده از نظر دانش حقوقی و طراحی سایت
سلام بسیار عالی و مفید هست و از آن جایی که مشاوره های 24ساعته هست بهترین سایت موجوده از نظر دانش حقوقی و طراحی سایت
باسلام .این فعالیت و همکاری در واقع ایده و طرحی نو و کاربردی است در جهت دسترسی سریع و آسان به راهکارها و اقداماتی که در مواجه با مسائل حقوقی برای اشخاص مختلف در روابط خانوادگی و اجتماعی پیش می آید. و این فضا بستری است مناسب برای ارتباط سریع و آسان و در عین حال کم هزینه با وکلای متخصص در این عرصه که در هر ساعت از شبانه روز خالصانه به فعالیت می پردازند..از تلاش همه دوستان نهایت تشکر و قدردانی را دارم.
درود بر موسسه وکیل تلفنی اقدامی بسیار عالی ومفید برای عموم وبهرمندی جامعه از وکیل تلفنی با کادری مجرب و اقدام این موسسه تحسین برانگیزه میباشد دسترسی آسان و مقرون به صرفه و کسب مشاوره برای رونده قضایی صددرصد کمک به اشخاصی که زمان وهزینه صرف میکنند و با اطلاعات کم اقدام به طرح دعوی میکنند
باسلام وتهیت; مؤسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب وحقوقدان به صورت آنلاین و24ساعته در صدد رفع مشکلات حقوقی عامه مردم در راستای رسیدن به مهمترین هدف حقوق که برقراری عدالت قضایی است با حداقل زمان ممکن با بهبود کارکرد دادسراها با دقت عمل وسرعت عمل خروجی مطلوبی داشته باشیم
باسلام وتهیت; مؤسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب وحقوقدان به صورت آنلاین و24ساعته در صدد رفع مشکلات حقوقی عامه مردم در راستای رسیدن به مهمترین هدف حقوق که برقراری عدالت قضایی است با حداقل زمان ممکن با بهبود کارکرد دادسراها با دقت عمل وسرعت عمل خروجی مطلوبی داشته باشیم
با سلام و احترام تشکر فراوان از سایت وکیل تلفنی و مشاوره های محترم وجود شما باعث دل گرمی و افتخار ما در کشورمان ایران است .
باسلام ; بانشان اعتماد مؤسسه فضایی امن ایجاد شده است وبا انتقال تجربیات ودانش حقوقی به مشکلات حقوقی مردم در ٢٤ ساعت شبانه روز پاسخ دهیم.بادقت عمل وسرعت عمل درکمترین زمان ممکن به مهمترین هدف حقوق که همان برقراری عدالت است دست خواهیم یافت
با سلام و احترام. بی تردید موسسه وکیل تلفنی بنیان گذار راهی نوین در عرصه مشاوره حقوقی می باشد که در خلال پیمودن آن افراد بسیاری را همراه خود گردانیده است. با همت مجموعه وکیل تلفنی دسترسی به مشاور حقوقی یا وکلای مجرب به سادگی و سرعت بالا دست یافتنی شده است. با تشکر
بسیار عالی
سلام و درود فراوان خدمت موسسه پر تلاش وکیل تلفنی ، امروزه بسیاری از مردم درگیر مشکلات حقوقی و سوالات حقوقی خود هستنند برای دسترسی سریع و کم هزینه مردم می تواند با وکیل تلفنی (انلاین)سوالات و مشکلات حقوقی خود رو راحت از مشاورین و وکلای متخصص بپرسند ،به امید موفقیت روز افزون مشاورین و وکلای عزیز.
بسیار عالی است.
در اختیار قرار دادن اطلاعات حقوقی به افراد، جهت چهارچوب گذاری روابط حقوقی و بعضا جلوگیری از سوءاستفاده هایی که ناشی از ندانستن افراد است؛ به بهترین روش ممکن. اقدامی مفید و لازم توسط موسسه.
سلام و درود ویژه خدمت شما عزیزان موسسه وکیل تلفنی با ارائه‌ی بهترین و مطمئن‌ترین روش های ممکن به شما در روند حل مشکلات و پرونده‌های حقوقی مشاوره موثر میده، با توجه به اینکه در حال حاضر گرفتن وکیل علاوه بر صرف وقت هزینه های خیلی زیادی هم به دنبال داره، موسسه ی وکیل تلفنی با ارائه‌ی خدمات مطمئن توسط کادر مشاورین و وکلای مجرب با صرف هزینه باورنکردنی نسبت به سایر موسسات، از ابتدای کار تا زمان حل پرونده همراه و درکنار شما خواهد بود،، موسسه وکیل تلفنی دسترسی تمام وقت و شبانه روزی به وکیل و مشاورین حقوقی کاردان با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن رو مهیا کرده،،
رساندن وکیل و موکل بهم به سریع ترین حد ممکن عالیه
سلام امروزه که با پیشرفت جوامع بشری و پیچیدگی های زندگی و کم رنگ شدن اخلاق و اعتماد در جامعه بخصوص در جهان سوم مواجه هستیم ضرورت دسترسی به وکلا و مشاورین حقوقی شبانه روزی انکار ناپذیر است
باسلام و احترام.مشاوره حقوقی تلفنی باتوجه به مزایای زیادی که دارد هم ازنظرزمان وهم ازنظرصرفه اقتصادی وترددبه نوبه خودمیتواند درزندگی مردم وهمچنین کمک به عدالت وسیستم قضایی موثر واقع گردد مردم درسراسر کشور به وسیله تلفن با کمترین هزینه با مشاوران حقوقی ووکلای مجرب درارتباط واز مشاوره حقوقی بهرمند می شوندکه ازاین میان وب سایت مشاوره تلفنی به به عنوان یکی از مراکز مشاوره وپیشگام دراین زمینه می باشد ومشاوران حقوقی ووکلای مجرب دراین وب سایت عضوهستند وبه ارائه خدمات حقوقی نه تنها مشاوره بلکه تنظیم لایحه ،دادخواست وسایر نگارشهای حقوقی مشغول به خدمت هستندوتمامی مردم ازسراسرایران میتوانند ازخدمات حقوقی بهرمند شوند بدون اینکه هزینه گزافی را متحمل شوند اقدام به حل مسایل ومشکلات حقوقی خودنمایند ودصورت نیاز درشهر خود ازبین وکلای همان شهر باآنها وکیل مجرب معرفی نمایند
سلام وجود سایت های تخصصی در زمینه های حقوقی میتواند بسیار برای افراد مفید باشد چرا که قبل از طرح شکایت در دادگاه میتوانند از حق و حقوق خود در آن دعوی مطلع شوند و بهتر مسیرهای قانونی را بدانند و اینکه براحتی قابل دسترس هست یکی از مزیت های ان به شمار میرود
وجود چنین پلتفرم هایی برای دسترسی آسان به وکیل دادگستری و دریافت مشاوره و راهکارهای مناسب زمینه بسیار خوبی برای خدمت بیشتر به مردم می باشد
در بسیاری از دعاوی مسلما مشورت با وکیل میتواند شخص را از عواقب جبران ناپذیر اقدامات خودسرانه و چه بسا اشتباه جلوگیری کند .امروزه هم با پیشرفت تکنولوژی امکان دسترسی به مطالب حقوقی جهت آگاهی مردم از قوانین و امکان مشاوره کم هزینه تر برای مردم فراهم شده. مطالب بسیار عالی.
مشاوره تخصصی نیاز مبرم هر دعوی محسوب می‌باشد که با پیگیری وکیل تخصصی نتیجه مورد نظر به دست خواهد آمد.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، سیر تکامل مشاوره ی حضوری به سمت مشاوره ی تلفنی و آنلاین درحال پیشرفت است و این اقدام مجموعه وکیل تلفنی جای ستایش دارد به امید همکاری های پرتکرار در زمینه ی حقوقی
باسلام وکیل تلفنی یکی ازبهترین واسانترین راه برای حل مشکلات حقوقی وسوالات حقوقی درهرساعت ازشبانه روزاست ممنون
با سلام. دسترسی آسان و مطمئن به متخصصین و افراد متبحر و حقوقدان راهگشای مسائل حقوقی و کمک بزرگی برای مراجعه کننده می باشد
در گذشته دسترسی به یک شخص که در علم حقوق متبحر بود بیشتر سخت و دشوار بود اما با گسترش تکنولوژی و این شدن بشر با این فناوری بسیار حیرت انگیز شاهد پیشرفت سریع در تمامی ابعاد زندگی من جمله رفاه آسایش و.... شدیم.یکی دیگر از فواید آن دسترسی به یک وکیل کار کشته از هر جای کره خاکی می‌باشد . با برداشتن تلفن همراه خود و تماس با آن ها می توانیم در اسرع وقت به بهترین و دقیق تاریخ و راه گشا ترین جواب ممکن برسید و در احقاق حق خویش انتخاب هوشمندانه و منصفانه داشته باشید. لازم به ذکر است که وکلای محترم و معزز در طول روز سخت مشغول پیگیری پرونده های محوله شده به خودشان می باشند اما لذت راهنمایی کردن به یک هموطن را از خود هیچگاه دریغ ننموده و در عین خستگی حتی شده ساعت ها به سوالات دادخواهان گرامی در عین صبر و تامل پاسخ میدهند و در این مسیر هیچگاه از خود کم نمیگزارند .مشاوره به صورت تلفنی در دوران کرونا بهترین روش ممکن بود که ثمره آن حاصل گردید و الان به عنوان یک امر بسیار عادی میان تمامی هموطنان گرامی مرسوم است.رسیدن به یک وکیل در سریعترین وقت ممکن کاری است که این سایت انجام میدهد و حضور بنده و دیگر همکاران در این بستر نشان دهنده این امر می باشد که همگی ما به دنبال همدلی و همدردی و کمک به یکدیگر در این راه پر فراز و نشیب می باشیم .امید بر آنست که در هیچ جای دنیا نیاز به هیچ قاضی و وکیل نباشد
اینکه افراد به راحتی میتونند به یک وکیل دسترسی داشته باشند و دغدغه های حقوقی خودشون رو از یک راه مطمین حل کنند اقدام بسیار خوبی هست .
سلام وقت بخیر سایت خیلی خوبه و تشکر میکنم ازتون
باسلام، بسیار عالی و پربار ممنونم
استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان چه تلفنی و یا آنلاین یکی از خدمات به روز در هر فرد حقوقی است. نشستن پای صحبت وکیل پایه یک دادگستری و شنیدن تفسیر درست قوانین از زبان وی هم می‌تواند راه حلی منطقی و درست پیش پای شما گذاشته و هم راهنمای کاملی برای شما گردد. قبل از هر اقدامی حقوقی حتی اخذ وکیل استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند اولین قدم برای شما باشد. عدم آشنایی با قوانین و ارتکاب به اقدام اشتباه در مسائل حقوقی می‌تواند صدمات جبران ناپذیری برای هر فرد یا شرکتی به دنبال داشته باشد؛ از این رو استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان تلفنی در این مواقع می‌تواند کارگشا بوده و شما را از ورود به یک منجلاب بزرگ نجات دهد. استفاده به موقع از چنین خدماتی شما را از پرداخت هزینه‌های بی‌مورد در آینده نجات خواهد داد. وظایف مشاور حقوقی یک مشاور حقوقی در موسسه حقوقی صاحب اندیشه عموما یک وکیل پایه یک دادگستری است. هر اقدامی در مسائل حقوقی نیاز به استفاده از راهنمایی‌های مشاور حقوقی داشته که کاربران می‌توانند با شرکت در جلسات مشاوره حقوقی به این راهنمایی‌ها دسترسی داشته باشند. یک مشاور حقوقی ملزم است تا با شنیدن صحبت‌های هر کاربر و مشاهده اسناد و مدارک وی راهنمایی‌های لازم برای پیش برد امورات وی را در مراجع ذیصلاح ارائه نماید؛ تدوین دادخواست‌های لازم برای این امر نیز از جمله وظایف مشاور حقوقی می باشد. با این حساب شرکت در جلسه مشاوره حقوقی برای هر فردی در همان قدم‌های اولیه می‌تواند شما را در مسیری درست و مشخص قرار دهد؛ یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی حضور در چنین جلسه‌ای، دور شدن از حاشیه‌هایی است که معمولا با گفته‌ها و شنیده‌ها از اطرافیان شایع می‌شود. یک مشاور حقوقی برای ارائه راهکارهای اساسی و دقیق نیاز به داشتن تجارب واقعی در زمینه‌های مختلف را دارد. وکیلی که از تجربه کافی برخوردار نباشد، خود نیز کمیتش لنگ زده و نیاز به مشاوره خواهد داشت؛ از این رو انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی نیز امری لازم و ضروری است. کسی که تمام راه‌هایی که در ذهن افراد نقش می‌بندد را به صورت عملی در پرونده‌های مشابه تجربه کرده و اکنون مانند یک مرجع مسائل حقوقی می‌تواند تجربیات خود را در معرض استفاده کاربران قرار دهد. مشاوره حقوقی در چنین مواقعی موثرتر و بهتر از آن چیزی خواهد بود که در ذهن خواهید داشت. اطلاع از بند بند قانون اساسی و درک آن برای هر فردی مقدور نیست. این وظیفه بر عهده مشاور حقوقی است تا در یک جلسه مشاوره حقوقی تمام موارد لازم را برای شما نیز مفهوم نماید.
من زن صیغه میخوام شهرستان بابلسر باشه
مشاوره تلفنی برای وکیل و متقاضی سودمند است، چرا که در هنگام تماس، وکیل امکان مطالعه مطالب مربوط به موضوع مشاوره در کتب و سایت های در دسترس را دارد و متقاضی نیز با پرداخت هزینه کمتر امکان اخذ مشاوره از وکلای متعدد و متخصص را برای خود ایجاد می‌نماید. بسیاری از مشکلات حقوقی با یک تماس تلفنی قابل پیشگیری است و چه بسیار از طرف اساتید و وکلا مطرح شد که قبل از اقدامات مهم با وکیل مشورت کنید. زمانی که امکان دریافت مشاوره تلفنی وجود داشته باشد، شخص با یک تماس از تمام عواقب حقوقی اقدام خود آگاه می شود. فرضا زمانی که در بنگاه املاک جهت انعقاد بیع در انتظار نشسته اما از معنای خیار غبن ناآگاه است و یا مفهوم شروط تعیینی را نمی داند. در این موارد با یک تماس طیب خاطر می یابد و از هزینه های بعدی خودداری می کند. خلاصه آنکه باید فرهنگ مراجعه به وکیل(اعم از حضوری و غیر حضوری) در جامعه توسعه یابد و اهمیت اقدامات پیشگیرانه نیز به مردم تفهیم شود. خوشبختانه با فراهم آمدن دریافت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، کمک شایانی به تثبیت فرهنگ مذکور در جامعه می کند که نتایج آن در سال های آینده نمایان خواهد شد.
با سلام و احترام همانطور که شروع یک زندگی با دیگری یک امر مهم تلقی میشود و نیاز به یک مشاوره خانواده متخصص و حرفه ای نیاز دارد طبیعتا هر شخصی نمیخواهد که برای هر اقدام قانونی دیگر خود دچار مشکلات حقوقی و درگیری در دستگاه قضایی شود بنابراین بهتر است قبل از اقدامات حقوقی حساس خود نیز با یک فرد متخصص صحبت کند این موسسه بهترین گزینه است
سلام بسیار عالی و کاربردی .موید باشید
بسیار عالی و کارآمد بود و در لحظه میتوان با مشاوره مشکل را برطرف کرد
با توجه به پیشرفت های عظیم علوم و تکنولوژی و ارتباطات در جهان که با سرعت باور نکردنی در حال وقوع بوده که خود باعث پیچیدگی های شدید زندگی های اجتماعی شده است ، شاهد فعالیت و تلاش گسترده علوم مختلف با هدف هموار و آسان نمودن این پیچیدگی می باشیم ، در این خصوص بایستی علم حقوق با توجه به نقش موثری که در این زمینه دارد به این مهم توجه ویژه نماید و در جهت آرامش بخشیدن به زندگی شهروندان به شیوه آسان و سریع قدم بزرگتری بردارد. که همانا این اصل توسط متولیان و بنیانگذاران ارزشمند موسسه وکیل تلفنی به نحو شایسته به منصه ی ظهور گذاشته شده و با توجه به مطالعاتی که بنده در این خصوص داشته ام این موسسه یکی از بهترین همراه در کنار شهروندان به بهترین نحو به رسالت خویش که کاستن از مشکلات و آلام مردم است عمل نموده و با برنامه ریزی های مختلفی که نشان از مطالعات دقیق و ریز بینی و تخصص بالای متولیان و بنیانگذاران این موسسه دارد مطمئنا شاهد گسترش و موفقیت روز افزون موسسه وکیل تلفنی خواهیم بود انشااله ، امید که اینجانب بهروز شهبازی نیز به عنوان عضو کوچکی از این مرکز با یاری و اعتماد مسئولین محترم به این حقیر در جهت پیشبرد اهداف عالیه این موسسه قدمی موثرتر بردارم .
بسیار نا کار آمد ..پول از من دریافت کردند برای یک ساعت بعد ۷ دقیقه مشاوره دادند من باقی پول رو میخوام ک دیگه هم نمیخوام که با وکیل مشورت کنم ...لفا پول من ر مس بدید
گرچه گستردگی روابط انسانی در دنیای امروز باعث بروز مسائل متعدد و به به مراتب پیچیده تر از قبل شده است اما عصر اطلاعات و ارتباطات تا حد زیادی به سهولت برطرف نموردن این مسائل کمک نموده است؛ به طوری که در صورت مواجه شدن با یک مساله حقوقی در هر ساعت از شبانه روز می توان با یک تماس تلفنی به وکیل متخصص در آن حوزه دسترسی پیدا کرد و با مشورت با وی آگاهی لازم در موضوع مورد نظر را به دست آورد و اگر هم نیاز به رویت مدارکی از طرف وکیل باشد که در بسیاری موارد هست به آسانی و بدون خروج از منزل می توان مدارک را به رویت وکیل رساند. از مزایای استفاده از سایت وکیل تلفنی تخصصی بودن مشاوره هاست به این صورت که هر وکیل صرفا در یک یا چند مورد که تخصص و تجربه لازم در آنها را دارد به ارائه مشاوره می پردازد همچنین مشاوره جو نیز به آسانی می تواند به رزومه وکیل دسترسی داشته باشد و با اطلاع از سوابق وی با وکیل موردنظر مشاوره داشته باشد. همچنین استفاده از سایت وکیل تلفنی بسیار مقرون به صرفه است و می توان با پرداخت هزینه ی حداقلی اطلاعات لازم در موضوع مورد نظر را به دست آورد.
با سلام وقتتون بخیر خسته نباشید وجود این گونه سایت ها باعث میشود که مردم خیلی سریع در منزل خود بدون مراجعه به وکیل و مشاور حقوقی به جواب سوالات خود برسند و همچنین با توجه به هزینه بالای مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری مواجه نشوند و با کمترین هزینه ممکن به رفع سوالات و مشکلات حقوقی دست پیدا بکنند و شایان ذکر است که این موسسه دارای مشاوران حقوقی و وکلای تخصصی با سطح علمی بالایی هستند که گزینش انها توسط موسسه به سختی و با دقت بسیار بالابیی صورت گرفته است و این باعث شده که موسسه از لحاظ کیفیت خدمات کیفیت بسیار بالایی را برخوردار باشد و همچنین قابل ذکر است که خدمات موسسه وکیل تلفنی 24 ساعته می باشد و مراجعه کننده در هر زمان ممکن از شبانه روز میتواند از طریق کارشناسان موسسه وکیل تلفنی با مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری ارتباط پیدا بکنند و در جهت رفع مشکلات و و سوالات حقوقی از موسسه وکیل تلفنی راهنمایی لازم را بگیرند و این موضوع هم شایان ذکر است که مراجعه کننده میتواند از خدمات حضوری این موسسه هم استفاده بنماید و از مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری وکیل تلفنی در شهر خود به صورت حضوری استفاده نماید و همچنین بنده خدا را بسیار شاکرم که توفیق عضویت در این موسسه را داشتم و انشالله که بتوانم کمک بسیار زیادی به مردمان عزیز کشورمان بنمایم
با عرض سلام و احترام؛ موارد بسیار دقیق و مهمی بعنوان راهنمای مردم و ایضا وکلا و مشاوران تازه وارد مطرح شد، امیدوارم که این لیاقت و توانایی را داشته باشم که بعنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ انتخاب شوم.
بسیار عالی وخوبه
با سلام اینکه یک نفر بتواند در سریع ترین زمان ممکن با یک وکیل ومشاوره خبره درخواست خود را مطرح وبهترین راه حل را انتخاب کنه بسیار جای تشکر داره که این موسسه به لطف خدا انجام میده
سلام ،واقعا وجود چنین سایت‌هایی باعث میشه تا در وقت و هزینه صرفه جویی بشه ، متاسفانه در محاکم و مراجع قضایی به دلیل حجم کار از راهنمایی ارباب رجوع امتناع میکنن و باعث میشه وقت و هزینه هدر بره ولی اگر از اول مشاوره بگیریم و بدونیم که کجا باید بریم و چه اقداماتی لازمه خیلی بهتره
باسلام. عرض ادب و احترام. در کشور عزیز ما ایران، هنوز به خوبی برای مردم مشخص نشده که براحتی با یک تلفن با متخصص و مشاور حقوقی میتوانند، از بسیاری از حوادث جلوگیری کنند. وظیفه مشاورین حقوقی ارائه هر چه بهتر خدمات قبل از اتفاق است پس باید به قوانین و قواعد حقوقی مسلط باشند. ضمن تشکر از تیم قوی وکیل تلفنی، امید است که جایگاه مشاورین حقوقی بهتر و پررنگ تر و مانیز، درمسیر اسایش و ارامش مردم گام های قویتری برداریم. . باتشکر لوح موسوی.
بنام یگانه هستی بخش با سلام ؛ با توجه به پیشرفت های عظیم علوم و تکنولوژی و ارتباطات در جهان که با سرعت باور نکردنی در حال وقوع بوده که خود باعث پیچیدگی های شدید زندگی های اجتماعی شده است ، شاهد فعالیت و تلاش گسترده علوم مختلف با هدف هموار و آسان نمودن این پیچیدگی می باشیم ، در این خصوص بایستی علم حقوق با توجه به نقش موثری که در این زمینه دارد به این مهم توجه ویژه نماید و در جهت آرامش بخشیدن به زندگی شهروندان به شیوه آسان و سریع قدم بزرگتری بردارد. که همانا این اصل توسط متولیان و بنیانگذاران ارزشمند موسسه وکیل تلفنی به نحو شایسته به منصه ی ظهور گذاشته شده و با توجه به مطالعاتی که بنده در این خصوص داشته ام این موسسه یکی از بهترین همراه در کنار شهروندان به بهترین نحو به رسالت خویش که کاستن از مشکلات و آلام مردم است عمل نموده و با برنامه ریزی های مختلفی که نشان از مطالعات دقیق و ریز بینی و تخصص بالای متولیان و بنیانگذاران این موسسه دارد مطمئنا شاهد گسترش و موفقیت روز افزون موسسه وکیل تلفنی خواهیم بود انشااله ، امید که اینجانب بهروز شهبازی نیز به عنوان عضو کوچکی از این مرکز با یاری و اعتماد مسئولین محترم به این حقیر در جهت پیشبرد اهداف عالیه این موسسه قدمی موثرتر بردارم . با احترام – بهروز شهبازی کد وکالت : 54535
با سلام و عرض ادب مطالب بسیار کاربردی و مفید میباشند و قشر جامعه که اطلاعاتی در خصوص علم حقوق ندارند میتوانند با مشاوره از موسسه وکیل تلفنی که ایده ای خاص در این عصر میباشد میتوانند این علم را با زبان ساده(دور از اصطلاحات دشوار)به دریای بی کران خود اضافه کنند و بسیاری از مشکلات خودرا با هزینه ای کم و مقرون به صرفه حل نمایند.
ازنظر یک مراجع کننده بسیار عالی .اما از نظر مشاور اختلالاتی وجود دارد که امیدوارم هرچه زودتر حل شوند.ممنون
ازنظر یک مراجع کننده بسیار عالی .اما از نظر مشاور اختلالاتی وجود دارد که امیدوارم هرچه زودتر حل شوند.ممنون
مطالب بسیار عالی و کاربردی می باشد در واقع می توان گفت موسسه حقوقی وکیل تلفنی یکی از ایده های ناب و خلاق در عصر حاضر می باشد
مطالب بسیار عالی و کاربردی می باشد در واقع می توان گفت موسسه حقوقی وکیل تلفنی یکی از ایده های ناب و خلاق در عصر حاضر می باشد
سلام وقت به خیر، چقدر ایده خوبی هست این مشاوره تلفنی، خیلی وقتها ممکنه اتفاقی بیفته که همون لحظه نیاز به مشاوره باشه، و با وجود استرس و ترافیک و سردرگمی، واقعا کارگشا هست مشاوره تلفنی، موفق باشید
اقدام موسسه حقوقی وکیل تلفنی در جهت کمک به حل مسائل حقوقی مردم با توجه به استفاده از همکاران مجرب قابل تحسین می باشد
موسسه حقوقی وکیل تلفنی را می توان یکی از ایده های جدید در عصر حاضر دانست که با بهره گیری از دانش وکلای مجرب و دانش آموختگان حقوقی مستعد، با توان علمی قدرتمند ، قدرت بیان و تحلیل مسائل حقوقی متعد است که با افزایش قدرت علمی جامعه ، در امر حل مسائل و مشکلات آن ها عملا درکنار آن ها در صددر احیای حقوق به حقه آن ها می باشد .
باسلام.مشاوره حقوقی تلفنی باتوجه به مزایای زیادی که دارد هم ازنظرزمان وهم ازنظرصرفه اقتصادی وترددبه نوبه خودمیتواند درزندگی مردم وهمچنین کمک به عدالت وسیستم قضایی موثر واقع گردد مردم درسراسر کشور به وسیله تلفن با کمترین هزینه با مشاوران حقوقی ووکلای مجرب درارتباط واز مشاوره حقوقی بهرمند می شوندکه ازاین میان وب سایت مشاوره تلفنی به به عنوان یکی از مراکز مشاوره وپیشگام دراین زمینه می باشد ومشاوران حقوقی ووکلای مجرب دراین وب سایت عضوهستند وبه ارائه خدمات حقوقی نه تنها مشاوره بلکه تنظیم لایحه ،دادخواست وسایر نگارشهای حقوقی مشغول به خدمت هستندوتمامی مردم ازسراسرایران میتوانند ازخدمات حقوقی بهرمند شوند بدون اینکه هزینه گزافی را متحمل شوند اقدام به حل مسایل ومشکلات حقوقی خودنمایند ودصورت نیاز درشهر خود ازبین وکلای همان شهر باآنها وکیل مجرب معرفی نمایند
سلام.قبل از هر اقدام حقوقی از قبیل خرید وفروش مسکن یا ماشین و...یا تنظیم قراردادهایی از قبیل قرارداد کار یا عقد مضاربه و امثالهم مشاوره با یک مشاور حقوقی در بسیاری از موارد از بروز خسارات احتمالی در آینده جلوگیری می کند.به امید روزی که این مهم تحقق یابد.با تشکر از موسسه وزین وکیل تلفنی
من بارها از وکیل تلفنی مساوره گرفتم و هربار با صبوری من رو راهنمایی کردن و بهترین راه حل رو به من ارایه دادن خیلی خوشحاام ازاینکه این تیم ذو انتخاب کردم تا در هر ساعتی از شبانه روز اگر مسکلی پیش اومد باهاشون مشورت کنم با کمترین هزینه ممنونم از تیم حرفه ای وکیل تلفنی.
امروزه متاسفانه به دلیل بالا بودن هزینه های دادرسی و بالا بودن هزینه های مشاوره و گرفتن وکیل مردم عموماً خود را بی نیاز از گرفتن وکیل می‌دانند لذا خودسرانه اقدام به طرح دعاوی حقوقی و کیفری نموده و عملاً باعث اطاله دادرسی می شوند لذا به نظرم بهتر است که فرهنگ استفاده از وکیل و مشاور آن به صورت تلفنی و با قیمت بسیار کمتر در کشور جا بیفتد که مردم هیچ کدام از مشاوره های حقوقی و نیازمندی های حقوقی خود بی بهره نشوند. البته بخشی از این کار مربوط به فرهنگ سازی توسط دستگاه‌های مربوطه و ذی ربط می باشد و بخشی دیگر نیز باید در آموزش و پرورش و نهادهای مربوطه آموزش داده شود تا فرهنگ استفاده از متخصص در هر امری به امری بدیهی در کشور تبدیل شود لذا امیدواریم که مجموعه وکیل آنلاین بتواند این نقیصه را جبران کرده و در پیدایش فرهنگ استفاده از تکنولوژی در امور تخصصی سرآمد است خود باشد البته این امر نیاز به زمان بسیار زیادی خواهد داشت چرا که گسترش فرهنگ استفاده از متخصص نیازمند آموزش در مقاطع تحصیلی پایین و عملی کردن این آموزش در مقاطع تحصیلی بالاتر می باشد
با سلام متاسفانه فرهنگ استفاده تز وکیل و مشاور هنوز در کشور ما جا نیفتاده امیدوارم با مجموعه های این چنینی فرهنگ سازی بشه
با سلام متاسفانه امروزه به دلیل بالا بودن هزینه خدمات حقوقی در کشور و همچنین فقدان فرهنگ استفاده از وکیل در دعاوی تخصصی حقوقی، بسیاری از مردم خود را بی نیاز از مشاوره با وکیل متخصص جهت انجام معاملات و طرح دعاوی حقوقی میدانند که همین موضوع موجب ایجاد لطمات بسیاری میشود، لذا مجموعه پویایی مانند وکیل تلفنی میتواند با ارائه خدمات متنوع و جدید، ضمن انجام خدمات حقوقی با نازل ترین قیمت، با استفاده از وکلای تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی ، کمک شایانی را به طیف وسیعی از آحاد جامعه بنماید.
باسلام و عرض ادب و احترام البته که حضوری بودن مشاوره و ارتباط چشمی برای مراجعه کننده مفید هست.ولی مشاوره تلفنی از این باب که مراجعه کننده هزینه رفت و آمد و تحمل شلوغی و ترافیک و ترس از ویروس کرونا را ندارد.و به همان اندازه که در مشاوره حضوری خدمات دریافت میکرده،با تماس تلفنی هم به راحتی میتواند سوالاتش را پاسخ بگیرد.
سلام علیکم وکلای مجموعه وکلای پایه یک دادگستری هستند و این مجموعه تلاش خود را درارایه خدمات بهتر انجام می‌دهد.
به نام خدا: ایده وکیل تلفنی یکی از بهترین و ارزشمند ترین ایده هایی است که امروزه با مدیریت خوب موسسه وکیل تلفنی بوجود آمده است و در نوع خود پیشرو است و شاید هنوز در خیلی از کشورهای پیشرفته هم اینگونه فعال نباشند. امروزه که در شرایط کرونا قرارداریم و بسیاری از فعالیت ها به شکل دور کاریست و با توجه به اینکه در سالهای اخیر دولت الکترونیک نیز پیشرفت خوبی داشته افراد مختلف که نیاز به مشاوره های حقوقی و حل مشکلات خود دارند میتوانند بهترین مشاوره و راهنمایی را از طریق همین پل ارتباطی بدست آورند امروزه برای گرفتن وکیل نیز مراجعه حضوری ضرورت ندارد و اخذ وکالت بصورت الکترونیکی است همچنین تقدیم دادخواست و پیگیری پرونده ها و ارسال لوایح وووو همه و همه با حداقل تردد امکان پذیر شده و افراد می توانند برای حل مسائل حقوقی و کیفری خود با اعتماد کامل از وکلا بصورت فوری مشاوره بگیرند و مدارک خود را برای مطالعه وکیل ارسال کنند و در کوتاه ترین زمان لایحه دفاعیه و یا دادخواست و تجدید نظر خواهی کنند و این اتفاق بسیار اتفاق مهمی است . و از همه مهم تر اینکه اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه نیز می توانند از معلومات و راهنمایی وکلا بهره ببرند و دیگر داشتن وکیل یک خدمت لوکس و متعلق به قشر مرفه جامعه نیست.
به نام خدا: ایده وکیل تلفنی یکی از بهترین و ارزشمند ترین ایده هایی است که امروزه با مدیریت خوب موسسه وکیل تلفنی بوجود آمده است و در نوع خود پیشرو است و شاید هنوز در خیلی از کشورهای پیشرفته هم اینگونه فعال نباشند. امروزه که در شرایط کرونا قرارداریم و بسیاری از فعالیت ها به شکل دور کاریست و با توجه به اینکه در سالهای اخیر دولت الکترونیک نیز پیشرفت خوبی داشته افراد مختلف که نیاز به مشاوره های حقوقی و حل مشکلات خود دارند میتوانند بهترین مشاوره و راهنمایی را از طریق همین پل ارتباطی بدست آورند امروزه برای گرفتن وکیل نیز مراجعه حضوری ضرورت ندارد و اخذ وکالت بصورت الکترونیکی است همچنین تقدیم دادخواست و پیگیری پرونده ها و ارسال لوایح وووو همه و همه با حداقل تردد امکان پذیر شده و افراد می توانند برای حل مسائل حقوقی و کیفری خود با اعتماد کامل از وکلا بصورت فوری مشاوره بگیرند و مدارک خود را برای مطالعه وکیل ارسال کنند و در کوتاه ترین زمان لایحه دفاعیه و یا دادخواست و تجدید نظر خواهی کنند و این اتفاق بسیار اتفاق مهمی است . و از همه مهم تر اینکه اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه نیز می توانند از معلومات و راهنمایی وکلا بهره ببرند و دیگر داشتن وکیل یک خدمت لوکس و متعلق به قشر مرفه جامعه نیست.
به نام خدا و با سلام؛ اینجانب از پرسنل دادگستری هستم و با توجه به محدودیتی که جهت تاسیس دفتر مشاوره و یا همکاری با سایر وکلا دارم این ایده برام بسیار جداب و کاربردی هست از شما تقاضا دارم در خصوص تکمیل کادر مشاورانتون از پرسنل مجرب و با سواد دادگستری استفاده کنید که اونها هم بتوانند با این شیوه مشکلات اقتصادیشون رو بر طرف کنند. با تشکر از شما و تمامی همکارانتون.
سلام. بهترین و سریع ترین راه مشاوره تلفنی است چرا که به محض ورود مشکل وکیل در خدمت مردم است و هم نیازی به حضور و تحمل مسیر و ترافیک و ... نیست
با عرض سلام - از لحاظ روان شناسی و روان شناختی و روان کاری مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری به خاطر در محضر قرار گرفتن به صورت مستقیم و غیابی که تحت تأثیر شاید محیط و دستگاه ها باشد نسبتاً فرق خواهد داشت وکلای موسسه از طرف موسسه فوق سنجیده و گزینش می شوند و کار آمدی وکلای مذبور در هر دو جنبه بهینه می باشد و همچنین سیستم های به روز ارتباط با وکیل از وبسایت ، واتساپ ، ایمیل و غیره در اختیار ارباب رجوع می باشد و بدین صورت از آحاد بلاد کشور یا خارج با کمترین امکانات بیشترین اطلاعات حقوقی را می توان از این موسسه کسب کرد.
بسيار عالي و مفيد
باسلام و احترام مطالب فوق را مطالعه کردم ، علیرغم اینکه در برخی زمینه‌ها جامع و کامل بیان شده‌اند و سعی شده تمام جوانب امر در نظر گرفته شود، ولی امکان عدم وجود حوصله و وقت کافی برای مطالعه از سوی مراجعه کنندگان سایت وجود دارد. در کل از منظر اینکه تفاوت بهره بردن از مشورت یک وکیل را با یک مشاور مقایسه نمودید، عمل مثبت و روشنگرانه ای ست. مطالب عنوان شده در خصوص وکلای بین‌المللی نیز مفید هستند.عنوان مطالب با رعایت اختصار برای مخاطبین عام بسیار کاربردی تر و جذاب تر خواهد بود.
با عرض سلام وخسته نباشید.یکی از مشکلات و معضلات زندگی کنونی جامعه بشری مشکلات حقوقی می باشد.متاسفانه در جامعه ما برخلاف برخی جوامع پیشرفته مراجعه به وکیل و حقوقدان بعد از بوجود آمدن مشکل حقوقی صورت می پذیرد در حالی که در جوامع مترقی مراجعه به وکیل و حقوقدان و مشاوره گرفتن از آنها قبل از هر عمل حقوقی صورت می گیرد تا بدین طریق در حد امکان از تضییع حقوق بعدی جلوگیری شود یا حداقل طرفین از دلایا و مستندات قوی برخوردار گردند تا اگر در ادامه مشکل حقوقی بوجود آمد بتوانند با تکیه به این مستندات خود احقاق حق کنند.امیدوارم این نگرش نسبت به بحث مشاوره حقوقی قبل از انجام هر عمل حقوقی در ایران عزیز نیز شکل بگیرد تا بدین نحو در حد امکان جلوی بوجود آمدن مشکلات حقوقی گرفته شود.و از شما موسسین و زحمت کشان موسسه تلفنی کمال تشکر را دارم که بستری فراهم کرده اید تا این مهم شکل بگیرید و زمینه ای برای امکان مشاوره راحت و آسان برای عموم مردم فراهم شود.
سلام مطالب مذکور در خصوص وظایف و تعهدات وکیل بسیار عالی بود و امیدوارم هم موسسات و استارتاپ های حقوقی و همچنین مراجع قضایی و مرکز وکلا و کانون وکلا در جهت عملیاتی شدن واقعی این مطالب تلاش کنند تا هم حقوق موکلین تضییع نشود و هم شان وکالت و وکلا مخدوش نشود
با سلام خدمت شما مشاوران محترم موسسه وکیل تلفنی .این موسسه اقدامی نوین در سیستم حقوقی کشور را رقم زده که جای تقدیر و تشکر از موسسان آن و کادر مجرب آن دارد.این موسسه امکان این را فراهم کرده که افراد با آگاهی حقوقی وارد دادگاه شوند و از حقوق خود دفاع کنند.
با سلام و عرض و ادب، باتوجه‌به روند روبه‌رشد دنیای مجازی و سایبر و پیشرفت تکنولوژی و ارزشمند بودن زمان و همچنین جلوگیری از ضرر و اطمینان خاطر از صواب در دست اقدام امور حقوقی در حین جریان متقاضیان مشاوره و بهره‌مندی از تجارب تجمیع وکلا و کارشناسان حقوقی و تحصیل‌کرده و متخصص که از فیلتر علمی مؤسسه عبور کرده، مجموعه وکیل تلفنی، کمک زیادی به هم‌وطنان و همشهریان خواهد نمود. شاخص‌هایی همچون مشاوره در هر مرحله‌ای از دادرسی، هر ساعت از شبانه‌روز قادر خواهد بود در احقاق حقوق و اجرای عدالت رشد بسزایی داشته باشد و در جهت کاهش طرح دعاوی بی‌مورد و تصمیمات غیرمنطقی و غیراصولی و غیرعلمی که بازخورد پاسخ افراد ناآگاه است، مثمر ثمر خواهد بود. مهم‌ترین مزیت این طرح استفاده از افراد متخصص در سراسر کشور عزیزمان است که دسترسی سریع و آسان ۲۴ ساعته به کارشناس حقوقی را آسان و صرف هزینه‌های متعدد، من‌جمله ایاب‌وذهاب و خطرات جانی را باتوجه‌به موارد مشابه کووید ۱۹ ، را کاهش خواهد داد. مصداق بارز اجرای عدالت برای هم‌وطنان در دسترسی عادلانه به مشاورین و متخصصین خواهد بود. امید است در این مسیر بتوان امور مرتبط را هموار و آرامش خاطر را فراهم نمود. یکتائی کد وکالت 51224
با عرض سلام وخسته نباشید.یکی از مشکلات و معضلات زندگی کنونی جامعه بشری مشکلات حقوقی می باشد.متاسفانه در جامعه ما برخلاف برخی جوامع پیشرفته مراجعه به وکیل و حقوقدان بعد از بوجود آمدن مشکل حقوقی صورت می پذیرد در حالی که در جوامع مترقی مراجعه به وکیل و حقوقدان و مشاوره گرفتن از آنها قبل از هر عمل حقوقی صورت می گیرد تا بدین طریق در حد امکان از تضییع حقوق بعدی جلوگیری شود یا حداقل طرفین از دلایا و مستندات قوی برخوردار گردند تا اگر در ادامه مشکل حقوقی بوجود آمد بتوانند با تکیه به این مستندات خود احقاق حق کنند.امیدوارم این نگرش نسبت به بحث مشاوره حقوقی قبل از انجام هر عمل حقوقی در ایران عزیز نیز شکل بگیرد تا بدین نحو در حد امکان جلوی بوجود آمدن مشکلات حقوقی گرفته شود.و از شما موسسین و زحمت کشان موسسه تلفنی کمال تشکر را دارم که بستری فراهم کرده اید تا این مهم شکل بگیرید و زمینه ای برای امکان مشاوره راحت و آسان برای عموم مردم فراهم شود.
مشاورحقوقی باتوجه به اینکه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است واز نظر اطلاعات وراهنمایی دردادگاه بسیارکاربردی است وهمچنین چنین مشاوره هایی نیز از نظر وقت بسیار باصرفه است وامکان دسترسی به مشاور تلفنی بسیار راحت واسان است
مشاورحقوقی باتوجه به اینکه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است واز نظر اطلاعات وراهنمایی دردادگاه بسیارکاربردی است وهمچنین چنین مشاوره هایی نیز از نظر وقت بسیار باصرفه است وامکان دسترسی به مشاور تلفنی بسیار راحت واسان است
با سلام مسائل حقوقی مبحث تخصصی هستند که از عهده هر کسی برنمی اید و با توجه به شرایط حال حاضر کشور هم امکان مشاوره گرفتن به صورت حضوری سخت و بعضا غیر ممکن شده است و این نیاز به شدت احساس می شود تا این چنین فعالیت هایی رشد کند تا همه احاد جامعه بتوانند از خدمات حقوقی که حق مسلم انها است بهره مند شوند تا حقی از کسی ضایع نشود.اقدام وکیل تلفنی در این خصوص بسیار ارزشمند است و باید ان را تحسین گفت. و از انجایی که برای فعالیت در وکیل تلفنی باید از فیلتر های سخت عبور کرد لذا اعتماد کردن به خدمات این موسسه راحت شده است. این اقدام بسیار ارزشمند است .ارزوی موفقیت برای تمامی همکاران را دارم .
باسلام.با توجه به اینکه وکلای شاغل در وکیل تلفنی از فیلتر‌های سخت عبور کردن تا در این مجموعه مشغول به کار بشن. مراجعه کنندگان مطمین باشند کاری که به مجموعه سپردن در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.
با سلام. مشاوره تلفنی روش بسیار خوب و مقرون به صرفه ای برای دسترسی به مشاوره حقوقی است.
سلام ،واقعا وجود چنین سایت‌هایی باعث میشه تا در وقت و هزینه صرفه جویی بشه ، متاسفانه در محاکم و مراجع قضایی به دلیل حجم کار از راهنمایی ارباب رجوع امتناع میکنن و باعث میشه وقت و هزینه هدر بره ولی اگر از اول مشاوره بگیریم و بدونیم که کجا باید بریم و چه اقداماتی لازمه خیلی بهتره
سلام باتوجه به سختگیری مسئولین سایت در گزینش وکلا ومشاورین این اطمینان را به کسانیکه نیاز به مشاور دارند میدهم که در سریعترین زمان وباهزینه ی کم وبا پشتوانه اعتماد پاسخ سوالات خود را دریافت و از تضییع حقوق آنها جلوگیری خواهد شد
با سلام و خسته نباشید با توجه به حجم بالای کاری در ادارای مانند اداره ثبت اسناد و املاک و پرونده های زیاد و سنگین در مراجع حقوقی و زمان بر بودن رسیدگی به پرونده ها و موارد در صورتیکه پرونده ها نقصی داشته باشند و یا از مسیر درستی اقدام نشده باشند باعث اتلاف وقت متقاضی و گاهاً نرسیدن به حق و حقوق متقاضی می شود و از طرفی تعدادی از موسسات حقوقی با هزینه های بسیار گزاف اقدام به راهنمایی و مشاوره حضوری به متقاضیان می نمایند که گاهاً کار به نتیجه نمی رسد و تمام هزینه و زمان از بین می رود ولی موسسه وکیل تلفنی با هزینه بسیار پایین و حقوقدانان مجرب اطلاعات مفیدی را در اختیار متقاضی قرار داده و از طرفی با توجه به تلفنی بودن مشاوره حقوقی در زمان نیز صرفه جویی شده و با توجه به وضعیت کرونا به نفع متقاضی است که بصورت تلفنی مشاوره در یافت نماید و هر سوال و مشکلی دارد مطرح کند .
بسیار عالی و امید است که این مجموعه در این راه موفق و پیروز باشه
سلام و خداقوت به وکیل تلفنی بسیار خشنودم که قدمی برای احقاق حق برداشته اید بطوری که دسترسی مردم را به وکیل متخصص در آن حوزه آسان کرده اید که قطعا نمود مثبتی در جامعه پیاده سازی میشود مانند : ۱) حقوق مردم تضییع نمیشود و مردم از حقوق خود در هر لحظه آگاه میشوند ۲) ورودی پرونده ها به مراجع قضایی کاهش می یابد ۳) هزینه کم در این اوضاع اقتصادی مریض جامعه و بصرفه بودن ۴) حتی بنده معتقدم به این مهم که آشنایی مردم باحقوق باعث کاهش پرونده های خانوادگی هم نیز میشود . ۵) کاهش استرس در بین مردم
با سلام و احترام موسسه حقوقی وکیل تلفنی با کادری متشکل از وکلای تحصیل کرده و با تجربه دارای زیربنای قدرتمندی است که با ایده ای جدید و کاربردی برای حل مسائل حقوقی اشخاص مختلف در سطح جامعه همراه شده است و می تواند در جهت کاهش طرح دعاوی بی اساس و جلوگیری از تصمیمات عجولانه اشخاص ناآگاه از حقوق قانونی خود ، بسیار مثمر ثمر باشد و مزیت دیگر این طرح نوآورانه امکان ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص متعدد در اقصی نقاط کشور است که به آگاهی حقوقی و احقاق حقوق اقشار کم درآمد جامعه نیز بسیار کمک می کند. کمااینکه عدم آگاهی از حقوق قانونی یکی از بزرگترین خطرات برای اشخاص است تا با ضرر و زیان جبران ناپذیری در زندگی خود رو به رو شوند ، این تفکر مبتکرانه راه دریافت مشاوره حقوقی را برای اشخاص آسان نموده و. سبب می گردد اعتقاد قدیمی عدم نیاز به مشاوره حقوقی به دلیل عدم تمکن مالی یا عدم دسترسی به وکیل از بین رفته و چالش ها و. مشکلات حقوقی ک خود مسبب بسیاری از دعاوی خانوادگی و بیماری های عصبی و. ... است ، رفع گردد .
درود به نظر بنده حقیر یکی از بهترین ایده ها در این برهه زمانی و تورم شدید اقتصادی همین ایده بسیار عالی وکیل تلفنی با کمترین هزینه ممکن بهترین مشاوره ها را از جانب وکلای محترم گروه مراجعان عزیز دریافت میدارند
درود بی شک از بهترین استار تاپ ها میباشند به خصوص با مشاوره های بی نقص گروه وکلا محترم و تسهیل در مشاوره و ...
بسیار عالی و کاربردی و مقرون به صرفه
باسلام و احترام بسیار جذاب و عالی خداقوت
بسیار عالی و تاثیر گزار بی شک بهترین استارتاپ و بنگاه حقوقی هستند بخصوص با ایجاد بستر 24 ساعته برای مشاورات حقوقی و تسهیل در ارتباط و صرفه جویی در هزینه ، به امید موفقیت روز افزون
با سلام بی شک یکی از بهترین و مهمترین خدمات حقوقی که میتوان به هموطنان کرد همین خدمتی است که موسسه وکیل تلفنی در حال انجام آن میباشد . استفاده از مشاوران و وکلای عمومی و تخصصی که میتواند در مسیر پر پیچ و خم دادگاهها کمک بزرگی برای رسیدن به حق هموطنان باشد . استفاده از مشاوره تخصصی ارزان قیمت 24 ساعته تلفنی مشاوره تخصصی و عمومی همه اینها خدماتی هست که موسسه وکیل تلفنی در حال انجام آن میباشد مشاوره هایی که ممکن است حتی در مواردی مسیر پرونده ها را تغییر دهد از خصویات بارز دیگر موسسه وکیل تلفنی استفاده از تکنولوژی در دسترس همگان میباشد هموطنان عزیز چنانچه بنا به دلایل مختلفی مجبور به مراجعه به مراجع قضایی باشید کافی است یکبار از خدمات موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید تا متوجه شوید چقدر راحت و مسل میتوانید کار خود را به نتیجه برسانید .
. با سلام و احترام موسسه حقوقی وکیل تلفنی با کادری متشکل از وکلای تحصیل کرده و با تجربه دارای زیربنای قدرتمندی است که با ایده ای جدید و کاربردی برای حل مسائل حقوقی اشخاص مختلف در سطح جامعه همراه شده است و می تواند در جهت کاهش طرح دعاوی بی اساس و جلوگیری از تصمیمات عجولانه اشخاص ناآگاه از حقوق قانونی خود ، بسیار مثمر ثمر باشد و مزیت دیگر این طرح نوآورانه امکان ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص متعدد در اقصی نقاط کشور است که به آگاهی حقوقی و احقاق حقوق اقشار کم درآمد جامعه نیز بسیار کمک می کند. کمااینکه عدم آگاهی از حقوق قانونی یکی از بزرگترین خطرات برای اشخاص است تا با ضرر و زیان جبران ناپذیری در زندگی خود رو به رو شوند ، این تفکر مبتکرانه راه دریافت مشاوره حقوقی را برای اشخاص آسان نموده و. سبب می گردد اعتقاد قدیمی عدم نیاز به مشاوره حقوقی به دلیل عدم تمکن مالی یا عدم دسترسی به وکیل از بین رفته و چالش ها و. مشکلات حقوقی ک خود مسبب بسیاری از دعاوی خانوادگی و بیماری های عصبی و. ... است ، رفع گردد .
به نام خدا بی شک وکالت و ارائه مشاوره حقوقی تلفنی علاوه بر دانش نیازمند تجربه بالا مهارت ارتباطی پیشرفته اعتماد به نفس و پختگی لازم دارد که شکر خدا این معقوله در مشاورین و وکلای وکیل تلفنی به وضوح مشخص است و سطح بالای مسئولیت پذیری ان هم در ۲۴ ساعت شبانه روز نشان دهنده وظیفه شناسی وکلای نزبور هستهمین سبب افزایش روند جذب پرونده و افزایش رضایت مندی را در ارباب رجوع در پی خواهد داشت به علاوه این نعمت برخورداری از وکیل ان هم در هر زمان با پرداخت مبلغ حداقلی چیزی کم نظیر است که در هر جایی نمیشه پیدا کرد بنده به شخصه از تمامی کادر وکیل تلفنی متشکرم که چنین خدمتی رو ارائه میدن همچنین این یک فرصت ویژه برای تمامی وکلای کشور هست که از ظرفیت های این مجموعه جهت بهبود و رونق کسب و کار خود بهره ببرند وکیل تلفنی پلی هست که یک موکل را در یک نقطه از کشور به وکیلی در نقطه دیگری از کشور متصل میکند امیدوارم این مجموعه مثل همیشه پیشرو و موفق باشند و روز به روز خدمتی افزون تر به جامعه حقوقی کشور ارایه دهند
با سلام.عدالت در حقوق ما به معنای این است که هر کس به آنچه نیاز دارد و این نیاز را ابراز کند،برسد،نه اینکه عدالت و برابری در ذات این قضیه باشد،در سراسر جهان این قضیه اتفاق افتاده است و تبعیض هایی هم رخ داده،اما راه حل این مشکل فقط در ذهن های ما وجود دارد و آن چیزی نیست جز اخلاق،وقتی در هر کار و شغلی،اخلاق متناسب با آن نیز با فرد همراه باشد،دیگر نیازی به این نیست که نگران تبعیض باشیم،وقتی اخلاق باشد،قانونی خلاف نیاز های جامعه وضع نخواهد شد،قانونی برای محدود کردن افراد وضع نخواهد شد،اصول قانون اساسی فراموش نخواهد شد،اقتصاد و کسب و کار جامعه رونق خواهد گرفت،بنیان خانواده مستحکم تر خواهد شد،و موارد دیگر که ظهور آنها باعث دلگرمی و شکوفایی جامعه خواهد شد.
سلام، اگر شما دچار مسائل حقوقی در هر مرحله ای شده اید اگر مورد شکایت و دعوا واقع شده اید بدانید که این وکیل است که در کنار شما خواهد بود و به یاری تان می شتابد.
«وکیل» از صفات خداوند متعال است؛ کسی که وکالت را حرفه خود قرار می دهد، در وهله نخست امانت دار این صفت الهی است، باید هم در رفتار و هم در کردار، به گونه ای باشد که این وصفی که بیش از هرکس زیبنده ی ذات لایزال حضرت حق است، مکدر و مخدوش نشود؛ در وهله دوم، وکیل امانت دار اسرار موکلین خود هست؛ وکیل باید دغدغه موکل را دغدغه خود بداند و نهایت مساعی خود را برای صیانت از حق و احقاق حقوق تضییع شده موکلین بکار گیرد؛ علیرغم کج اندیشی و بدسلیقگی های حاکم بر فضای قانونگذاری کشور که با طرح موسوم به «تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار» خود را بیشتر نمایان کرد،امر وکالت، نه از بعد ماهیت و نه از بعد ظاهر هیچ تشابهی با «کسب و کار» ندارد! اگر قانون به مثابه سقفی باشد که جامعه را از گزند نا فرمانی و بی عدالتی محافظت میکن، قضاوت و وکالت نیز به مثابه دو رکن رکینی هستند که این سقف را استوار و پابرجا نگاه داشته اند. وکالت نه تجارت است، نه کسب و کار! وکالت هنر عدالت ورزی و دادگری است.
از وکلا و مشاورین حقوقی توانمند وبادرایت وکیل تلفنی تشکر میکنم که با موشکافی و دقت نظر مسایل رو تجزیه و تحلیل میکنندوتا آخرین لحظه نسبت به انجام امورات مربوطه تلاش میکنند،بنده در محیط پیرامونی خودم با وکلای متعددی قرارداد داشته ام اما با جدیت کامل اعلام میکنم ازمجموعه وکیل تلفنی بالاترین رضایت را دارم،هزینه های مربوطه نیز بسیار مقرون به صرفه بودن و برای تمام اقشار قابل پرداخت هست و ب توجه به گسترش ارتباطات به صورت مجازی به نظرم یگی از بهترین کارایی که میتوان انجام داد همین کاری هست که دوستان راه اندازی کرده اند با تشکر و احترام
خیلی عالی و دقیق
سلام؛ ایده تاسیس موسسه وکیل تلفنی، ایده بسیار خوبی است و کمک شایانی به مردم برای حل مشکلات آنها می کند.
با سلام و خسته نباشید خیلی عالیه این ایده واقعا کار رو خیلی راحت کرده
با سلام. با توجه به شرایط کرونا،نیاز به زمان و هزینه بیشتر در روش های حضوری و عدم دسترسی آسان به وکلا. و دریافت مشاوره حقوقی موثر،بیشتر در این روش گامی مهم و کارآمد در جهت برطرف کردن نیاز مردم در پاسخ به سوالات و راهنمایی در حل مشکلات حقوقی آنها میباشد.
« وَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ وَکَفَىٰ بِاللَّهِ وَکِیلًا» «وکیل» از صفات خداوند متعال است؛ کسی که وکالت را حرفه خود قرار می دهد، در وهله نخست امانت دار این صفت الهی است، باید هم در رفتار و هم در کردار، به گونه ای باشد که این وصفی که بیش از هرکس زیبنده ی ذات لایزال حضرت حق است، مکدر و مخدوش نشود؛ در وهله دوم، وکیل امانت دار اسرار موکلین خود هست؛ وکیل باید دغدغه موکل را دغدغه خود بداند و نهایت مساعی خود را برای صیانت از حق و احقاق حقوق تضییع شده موکلین بکار گیرد؛ علیرغم کج اندیشی و بدسلیقگی های حاکم بر فضای قانونگذاری کشور که با طرح موسوم به «تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار» خود را بیشتر نمایان کرد،امر وکالت، نه از بعد ماهیت و نه از بعد ظاهر هیچ تشابهی با «کسب و کار» ندارد! اگر قانون به مثابه سقفی باشد که جامعه را از گزند نا فرمانی و بی عدالتی محافظت میکن، قضاوت و وکالت نیز به مثابه دو رکن رکینی هستند که این سقف را استوار و پابرجا نگاه داشته اند. وکالت نه تجارت است، نه کسب و کار! وکالت هنر عدالت ورزی و دادگری است. با سپاس از عوامل موسسه موقر وکیل تلفنی که چنین بستری را برای استفاده آحاد مردم از خدمات حقوقی ۲۴ ساعته فراهم نموده اند.
بسیار عالی
موسسه ی وکیل تلفنی با همت و تلاش دست اندرکارانش توانسته فرصتی را برای همگان به ارمغان آورد که هیچ کس دغدغه ی مالی برای دریافت مشاوره ی حقوقی نداشته باشد.
تیم حرفه ای و کار بلد که هم وکیل و هم موکل در راستای هم حرکت میکنند. آگاهی سازی لالاترین رسالت است.
از خدمات شما تشکر می کنم
بسیار موسسه عالی و کارآمدی هستش که به عزیزانی که مشکلات حقوقی دارند با نازلترین قیمت مشاوره میدهند
با سلام، تشکیل این موسسه تاثیر بسزایی در افزایش سواد و آگاهی افراد جامعه و جلوگیری از بسیاری اختلافات ناشی از این ناآگاهی در سطح جامعه دارد.
سلام با عنایت به اوضاع واحوال جامعه امروزی ونیاز مبرم افراد به وکیل ومشاورموسسه وکیل تلفنی بهترین راه ممکن از لحاظ صرفه جویی در وقت وهزینه را به مراجعین خود ارائه داده وتوانسته بسیاری از مشکلات آنها را حل وفصل نماید. در هر لحظه واز هر مکانی براحتی می‌توان با مشاوران متخصص و وکلای حرفه ای ارتباط برقرار کرد تا مشکلات حقوقی به بهترین نحو ممکن حل وفصل گردد.
سلام و درود فراوان من چندروز پیش با موسسه تماس گرفتم و پیگیر بودم که یک وکیل حرفه ای به من معرفی کنند که زیر نظر خودشون باشه که اعتبار داشته باشه برام و باخیال راحت بتونم موضوع ملکم رو بهشون بسپارم خیلی زود هم بهم وکیل معرفی کردید خدا خیرتون بده خیلی هم منصف بودن و بخاطر انسانیت کمکم کردن و انشاالله که خدا خیرشون بده که ملک چند میلیاردی من رو نجات دادن و کارهام رو روی روال انجام دادن خیلی خوشحالم که از طریق تیم وکیل یار اقدام کردم و به همه توصیه میکنم خدا خیرتون بده
با عرض ادب و احترام؛ تلفیق خدمات مشاوره آنلاین با خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، قطعاً اقدامی است درخور تحسین. اگر این ایده با قرار گرفتن در بستر یک اپلیکشن سازگار با پلتفرم های مختلف مثل ios و android کامل شود قطعا هم مردم راحت تر به خدمات حقوقی مورد نیاز خود دسترسی خواهند داشت هم بازخورد بهتری متوجه موسسه و وکلا خواهد شد. سپاسگزارم
باسلام درمورد مشاوره تلفنی ایده خوبی است ودرزمان وهزینه صرفه جویی میشه. سپاس
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم حقوقی وکیل تلفنی واقعا با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت های تردد و اجتماع اقدام جذب و استخدام غیر حضوری و همچنین ارائه خدمات حقوقی به صورت غیر حضوری گام بزرگی جهت بهبود کیفیت خدمات حقوقی داشته که جای تشکر و قدردانی دارد صمیمانه از تفکر و بینش مدیریت محترم سپاسگزارم .
با سلام و خسته نباشید. با تشکر از مجموعه وکیل تلفنی با کادری مجرب و خستگی ناپذیر .
با سلام. و سپاس فراوان از چنین مجموعه بی‌نظیری با اهداف ایجاد آسایش و آرامش خاطر هموطنان که با اعتماد کامل مسائل حقوقی خودرا به وکلا بسپارند
با سلام و درود. در شرایط فعلی جامعه که دسترسی به خدمات حقوقی به ابزارها و روش های نوینی نیازمند بود تا شهروندان بتواند در کمال اطمینان و اعتماد از خدمات حقوقی بهره مند شوند، جای تقدیر و تحسین دارد که موسسه وکیل تلفنی با رویکری نوین و در شان مردم عزیز، اقدام به ایجاد موسسه حقوقی با خدمات متنوع نمودند. امکان دریافت خدمات حقوقی در همه حوزه های عمومی و تخصصی فراهم شده است و وکلای مجرب با نگاهی منصفانه و دانش محور، تلاش می کنند که بهترین راه حل را ارائه دهند. امید است با این رویکرد و تلاش مستمر، هر روز شاهد حل و فصل شدن معضلات حقوقی مردم عزیزمان باشیم.
با تشکر از هم فکری و ایده ی خوبتان که توانستید راه حل آسان و کم هزینه برای هم نوعنان فراهم کنید تا براحتی بتوانند از خدمات حقوقی به صورت بهینه و کاربردی استفاده کنند. آنچه در این راستا مهم به نظر می رسد اطلاع رسانی دقیق نسبت به این امر به منظور آشنایی مردم با این مجموعه بزرگ حقوقی می باشد. از تمام کادر فنی ، متخصصان ارجمند و مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را دارم و از درگاه ایزد منان موفقیت آنان را مسئلت می نمایم.
با سلام خسته نباشید به مجموعه وکیل تلفنی و به امید موفقیت های روز افزون
سلام و وقت بخیر خدمتتون جا داره که یک تشکر ویزه داشته باشم از مشاورم که در این مجموعه فعالیت دارن با شکیبایی من رو کمک کردن و نجاتم دادن من توی موقعیت بدی بودم و اگر این تیم و این سایت 24 ساعته نبود من هنوز درگیر مشکلم میبودم و از اونجایی که من پول هزینه های بالا رو نداشتم با هزینه ناچیز تونستم توسط این سایت به نتیجه برسم واقعا ممنون من به تمام دوستانم این سایت رو معرفی کردم و بنظرم همه باید از مشاور کمک بگیرن تا زندگی بهتری داشته باشن.من قبلا قصد داشتم به دفتر وکالت وکیلی مراجعه کنم اما بخاطر هزینش نتونستم اما با مشاوران تیم وکیل تلفنی زندگی من نجات پیدا کرد بازم ممنونم.
تشکراز زحمات
این تفکر واندیشه نو باید بسط وگسترش یابد چرا که برخی از افراد به سختی میتوانندبه صورت حضوری با وکیل ارتباط برقرار کنند.
این تفکر واندیشه نو باید بسط وگسترش یابد چرا که برخی از افراد به سختی میتوانندبه صورت حضوری با وکیل ارتباط برقرار کنند.
این تفکر واندیشه نو باید بسط وگسترش یابد چرا که برخی از افراد به سختی میتوانندبه صورت حضوری با وکیل ارتباط برقرار کنند.
این تفکر واندیشه نو باید بسط وگسترش یابد چرا که برخی از افراد به سختی میتوانندبه صورت حضوری با وکیل ارتباط برقرار کنند.
با سلام و درود از زحماتتون تشکر میکنم
سلام سایت وکیل تلفنی به صورت اورژانس اجتماعی به صورت شبانه روزی با برترین وکلا و کارشناسان حقوقی و خدمات رسانی قوی و در تمامی استان های ایران خدمت رسانی می کند که ویژگی های متمایز این سایت موجب برتری سایت نسبت به همه سایت ها و خدمات این سایت در هیچ سایت دیگری به جز سلیت خلاق و کوشا خود وکیل تلفنی مشاهده نشده است
سلام .این سایت هم به نفع مردمه و هم وکلا . خواسته هر دو رو خیلی راحت تامین میکند.
قطعا تبادی نظرات وکلا وایجاد کسب تجربه در این فضای مجازی کمک شایانی است در جهت رفع هرچه بهتر مشکلات مردم.صمیمانه از پرسنل سایت مشاور تلفنی تقدیر وتشکر می نمایم.
باسلام خدمت مدیریت محترم از اینکه چنین شرایطیو فراهم کردید که از استعداد های حقوقی در زمینه خدمت رسانی به مردم و کسب درامدی برای جوانان جویای کار در رشته حقوق ممنون و متشکریم و از طرفیم خواستم از اپوراتور کوشا و وظیفه شناستون بنام خانم خیری که الحق راهنماییهای ایشون در زمینه راه اندازی سایت بسیار عالیست و جای تشکر دارد
با توجه به قیمت و فعالیت سایت بهترین انتخاب ممکن خواهد بود
وجود وکلای مجرب و متخصص در این موسسه و کمک و همفکری با مردم با کمترین هزینه قدم بسیار بزرگ و مثبت این موسسه بوده است. موفق باشید.
قطعا باتوجه به افزایش روزافزون دعاوی و پرونده های مطروحه در دادگستری و نیاز مردم به مشاوره حقوقی و مخصوصا با فراگیری ویروس کرونا، اقدام این مجموعه میتونه گام واقعا مفیدی باشه
بسمه تعالی دنیای مدرن امروزی و واقعیت های آن، می طلبد که خیلی از کارهایی که قبلا به صورت حضوری با صرف کلی هزینه و وقت انجام می گرفت؛ الان به صورت آنلاین و صرفه جویی در وقت و هزینه، به سرانجام برسد که یکی از مصادیق بارز آن مشاوره و راهنمایی حقوقی _ قضایی می باشد.
با سلام ،با توجه به این دوران بیماری کرونا و پرهیز از خروج از منزل ایده کارگشا و مفیدی می باشد
واقعا عالی با کادر مجرب و حرفه ای و با هزینه خیلی مناسب میشه مشکلات حقوقی رو حل کرد. ممنون
به نظر می رسد که کسانی که در اینجا عضو هستند وکیل باشند لذا وکلا همگی محترم و میدانیم برای قبولی و حرفه ای بودن خیلی زحمت کشیده اند. پس مدیریت محترم موسسه کاری زیبا خلق کرده که بتونه از طریق دانش وکلای محترم به مردم خدمتی مضاعف و آسان و در دسترس انجام بده. دست مریزاد. خداقوت
با سلام. با توجه به شرایط کرونا و عدم دسترسی اسان به وکلا و دریافت مشاوره حقوقی موثر، این روش گامی مهم و کارآمد در جهت برطرف کردن نیاز مردم در پاسخ به سوالات و راهنمایی در حل مشکلات حقوقی آنها میباشد.
با سلام. با توجه به شرایط کرونا و عدم دسترسی اسان به وکلا و دریافت مشاوره حقوقی موثر، این روش گامی مهم و کارآمد در جهت برطرف کردن نیاز مردم در پاسخ به سوالات و راهنمایی در حل مشکلات حقوقی آنها میباشد.
با سلام. با توجه به شرایط کرونا و عدم دسترسی اسان به وکلا و دریافت مشاوره حقوقی موثر، این روش گامی مهم و کارآمد در جهت برطرف کردن نیاز مردم در پاسخ به سوالات و راهنمایی در حل مشکلات حقوقی آنها میباشد.
باسلام به زحمتکشان این سایت، واقعا می تونه این نحوه از پاسخگویی در این سایت راهگشا باشد
سوالات جالب و جدید بود
عالی
باسلام و خسته نباشید سایت بسیار عالی و پرقدرت و مفید طراحی شده و امکان دسترسی به مجرب تربن افراد حقوقدان را برای عموم مردم فراهم کرده با تقدیر و تشکر از دست اندر کاران محترم
بسیار عالی
بسیار عالی و قابل تحسین
سلام مطالبسایتتون واقعا عالی و بی نظیره من یه مشکل حقوقی داشتم که از طریق همین سایت برطرف شد
اینکه به محض پیش آمدن یک مسئله حقوقی بتوان با یک تلفن جواب آن را از طریق وکلا و مشاورین مجرب حقوقی گرفت و مطمئن بود که پاسخ را یک وکیل یا مشاور حقوقی کارآزموده داده و در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ای بسیار پایین از خدمات حقوقی بهره برد بسیار کار ارزشمندی است.
سلام ودرود از تلاش‌های مجموعه وکیل تلفنی در راستای راه اندازی سایتی قوی وکارامد درارایه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت با قیمت منصفانه وکیفیت بالا سپاسگزارم.
باسلام تشکیل این موسسه فکر هر کسی بود بسیار عالی و با نیاز های امروزه ساز گار است و باعث کاهش هزینه ها هم برای موسسه و هم برای در خواست دهندگان میشود. امید وارم هر چیزی را که در سایت مینویسید درست و با نظم و برنامه ریزی عمل کنید و باید کارها نیز نظارت کافی رو داشته باشه البته من احساس کردم کمی نظم و برنامه ریزی در سایت وکیل تلفنی کم است و نظارتی هم نمی شود و امید وارم با کمی نظارت و برنامه ریزی درست توسط مدیران موسسه این کمبود هم مرتفع شود. با تشکر
سلام موسسه در اتخاب وکلا ومشاورین سختگیری ووسواس به خرج داده لذا استفاده از مشاورین موسسه به عنوان آسانترین ومطمئن ترین وکم هزینه ترین راه پیشنهاد میشود
سلام مکوسسه از بهترین وکلا ومشاورین استفاده میکند در این شرایط اقتصادی جا دارد از موسسین ودست اندر کاران این موسسه تقدیر و تشکر
سلام با توجه به دقت وحساسیت وسختگیری مسئولین موسسه ی تلفنی در انتخاب وگزینش وکلا ومشاورین حقوقی ای اطمینان هست که اشخاصیکه نیاز به مشاوره دارند در اسرع وقت وبا کمترین هزینه به پاسخ درست ودقیق دست پیدا میکنند
سلام باتوجه به سختگیری مسئولین سایت در گزینش وکلا ومشاورین این اطمینان را به کسانیکه نیاز به مشاور دارند میدهم که در سریعترین زمان وباهزینه ی کم وبا پشتوانه اعتماد پاسخ سوالات خود را دریافت و از تضییع حقوق آنها جلوگیری خواهد شد
سلام سایت وکیل تلفنی با ارائه ی بهترین مطالب و کمک کننده بسیار یاری می دهد تمام مطالباتی را که باید در مورد مسائل حقوقی بدانیم می توانیم از این سایت در یافت کنیم من مشکلاتی در زمینه ی خانواده داشتم که توانستم با مطالعه ی مطالب سایت و کمک گرفتن از راهنمایی های مشاور و وکیل مشکل خود را حل کنم بسیار از دستندر کاران این سایت متشکرم
از وکلای توانمند وبادرایت وکیل تلفنی تشکر میکنم که با موشکافی و دقت نظر مسایل رو تجزیه و تحلیل میکنندوتا آخرین لحظه نسبت به انجام امورات مربوطه تلاش میکنند،بنده در محیط پیرامونی خودم با وکلای متعددی قرارداد داشته ام اما با جدیت کامل اعلام میکنم ازمجموعه وکیل تلفنی بالاترین رضایت را دارم،هزینه های مربوطه نیز بسیار مقرون به صرفه بودن و برای تمام اقشار قابل پرداخت هست.
از مزایای موسسه وکیل تلفنی پاسخگویی وکلای متبحر در همه زمینه های مورد نیازان کاربران متفاوت وبه خصوص دعاوی مربوط به خانواده و ملکی وکیفری است.بنده از سرعت ودقت پاسخگویی وکلای محترم بسیار راضی وخشنود هستم.صرفه جویی در هزینه وزمان سرعت بالا ودقت وکلای محترم این موسسه را شایسته قدر دانی کرده است.
برخورد وکلا و کارکنای این موسسه با کاربر بسیار خوب است و کاربر احساس راحتی و دلگرمی میکنه من که خیلی راضی بودم
بسیار ممنونم از شما مطالب عالی و جامعی رو در اختیار من گذاشتین بسیار فوق الاده بود و دلگرمی گرفتم
در مورد عدم تمکین زنم نیاز به مشاوره حقوقی خانواده داشتم و از این موسسه محترم وکیل تلفنی درخواست مشاوره تلفنی رو کردم و کمتر از ۵ دقیقه وکیل متخصص در حوزه سوالمو به من وصل کردن و بهترین مشاوره با کمترین هزینه رو تونستم بگیرم قطعا بهترین بود ممنون از لطف شما
یکی از دوستانم انجام دادن کاری را به من واسپکاری کرده بود و این کار را برایش انجام دادم قرارمون این بود که در قبالش به من دستمزدی بده هیچ جایی ننوشتیم و زبونی بود اما پیام ها و ویس هاشو که برام ارسال کرد در این بابت رو دارم اما بعد انجام کار زد زیرش نیاز به مشاوره داشتم امروز ساعت ۴ صبح از موسسه خوب وکیل تلفنی درخواست مشاوره آنلاین روکردم چون شرایط صحبت نداشتم و سریعا به سوالم پاسخگو بودن بسیار ممنونم
با سلام وکیل تلفنی در خدمت تمامی کاربران عزیز و گرامی می باشد.
سپاس از آقای دکتر توکلی که با افتتاح موسسه وکیل تلفنی برای ارائه بهترین خدمات حقوقی با مشاوران و وکلای ویژه و با سواد و هزینه فوق العاده به صرفه گام بلندی در راستای خدمت به مردم برای احقاق حقوق آنها برداشتند
هم اطلاع رسانی خوب بود هم پاسخگویی دقیق و به موقع بود هم متخصصین بسیار دلسوزانه همراهی میکنند از تلاش و زحمات شما سپاسگزارم موفق باشید
کاربران گرامی می توانند ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی ‌ و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره وکلا و مشاورین ‌حقوقی خبره گام هایی استوار درجهت حل معضلات و دعاوی حقوقی و کیفری خویش بردارند. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد ۹۷۲۴.
باعرض سلام واحترام.میدانم که انتقادات را درج نمیکنید.برخورد وکلا و مسئولین موسسه با مشاوره جو وکاربران اصلا مودبانه نیست.و به مشاوره جو بی احترامی میشه.من راضی نبودم.
باسلام
مطالب عالی بود ممنون
سپاس از خدمات رسانی ۲۴ساعته و وکلای محترم وب سایت عالی وکیل تلفنی
مطالبی که فرمودید بسیار دقیق و جامع بوده و موجب آگاهی و شناخت افراد از وکیل و هزینه پرداختی باید وکالت میگردد
مطالبی که فرمودید بسیار دقیق و جامع بوده و موجب آگاهی و شناخت افراد از وکیل و هزینه پرداختی باید وکالت میگردد
یه خانم وکیلی بود که ساعت 3:40 دقیقه بهش زنگ زدم، جوری بهم دلگرمی داد که اگه تو این تایم به مادرم زنگ می زدم، چنین نتیجه ای رو نمی گرفتم؛ واقعاً اجرتون با خدا
واقعاً دستتون درد نکنه فکر نمی کردم کارم انقدر سریع راه بیوفته الان فقط جلسه آخر دادگاه مونده که انشالاه این هم به خوبی و خوشی به نفع من تموم میشه
قیمتا خیلی خوب بود؛ به خصوص اینکه زنگ می زنیم و آخر ماه پولشو رو قبض تلفن می دیم فیووووقالعادست.
با سلام تضادی بین معرفی وکیل و عنوان اولیه یعنی استخدام امور قضایی و کاراگاه خصوصی است برداشت من بیشتر این بود که با کمک کارآگاه خصوصی میشود به کشف جرم نائل شد نه اینکه رویه متداول قصایی را پیمود
با سلام تضادی بین معرفی وکیل و عنوان اولیه یعنی استخدام امور قضایی و کاراگاه خصوصی است برداشت من بیشتر این بود که با کمک کارآگاه خصوصی میشود به کشف جرم نائل شد نه اینکه رویه متداول قصایی را پیمود
بد بد بد،، 6ساعت منتظر جواب بودم تو قسمت ثبتنامو پرسش اینترنتی، حالا عدد 1 رو. زده ولی پوچه هیچی نمیاد،، جواب وکیل نمیدانم سوال بعد منظورشه حتمن
لطفا برترین وکیل برای دادگاه کیفری که صبح دارم رو معرفی کنید باتشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی