موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

وب سایت وکیل تلفنی امروزه به عنوان معتبرترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در کشور شناخته می شود که تماماً با وزارت دادگستری کل کشور هم هدف و یکراستا در جهت اشاعه ی عدالت به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند؛ با ما همراه باشید تا این خدمت 24 ساعته و ارزنده حقوقی را با هم بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

تمامی خدمات حقوقی ما در وکیل تلفنی، به صورت 24 ساعته و بدون لحظه ای اتلاف وقت، صورت می گیرد؛ محبوب ترین خدمت حقوقی موسسه ما، مشاوره حقوقی تلفنی بوده که به دو روش صورت می گیرد:

 1. یکی از رایج ترین روش های مشاوره حقوقی تلفنی، تماس مستقیم به شماره ویژه 9099070767 می باشد؛ شما با تماس با این شماره می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به اپراتور وصل شده و پس از بیان مشکل حقوقی خود، او شما را فوراً به وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان وصل می نماید؛ البته شما می توانید جنسیت وکیل دلخواه خود را نیز به اپراتور اعلام دارید تا او شما را به وکیل زن یا مرد پایه یک در خصوص زمینه حقوقی شما متصل نماید.

 2. روش بعدی نیز به این صورت می باشد که یکی از مبالغ موجود در جداول فوق را به شماره حساب مندرج در جدول فوق، واریز نموده، سپس اطلاعات واریز را به شماره 09212242670، از طریق پیامک یا واتساپ ارسال نموده تا وکیل در کمتر از 4 دقیقه با شما تماس حاصل نماید.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حقوقی و کیفیت آن در موسسه حقوقی ما دایره آبی رنگ فوق را لمس نمایید

 

telephone lawyer

مشاوره حقوقی تلفنی

 

این موسسه معتبر امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری را برای متقاضیان مشاوره حقوقی در سراسر کشور فراهم کرده است. ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را با وکلای متخصص و باتجربه انجمن وکیل تلفنی می توان تجربه کرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

 

telephone legal advice

ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل

 

مشورت با یک مشاور حقوقی به منظور جلوگیری از ضرر های احتمالی در اختلافات و دعاوی حقوقی امری ضروری می باشد؛ مشاور حقوقی به دلیل دانش و آگاهی بالای خود نسبت به قوانین، اصول و خدمات حقوقی به افراد در زمینه های حقوقی مختلف برای حل اختلافات و دعاوی مشاوره می دهد. امروزه مشاوره حقوقی تلفنی به کمک افراد آمده تا بتوانند طی کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب های درستی داشته باشند و در نتیجه از ورود خسارت به افراد کمک می کند.

انواع مختلف مشاوره حقوقی متناسب با نیاز های مخاطبان تغییر شکل می دهد. یکی از محبوب ترین انواع مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی می باشد که به دلیل مزایای خاص خود از دیگر اشکال مشاوره متمایز شده است.

 

مهمترین مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، می توان به موارد زیر اشاره کرد ...

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.