موسسه وکیل تلفنی

 • حمیدرضا پورمختار گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۳۸:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • ال هام گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۳۶:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • رضا خيري گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۲۴:۵۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • علی قوجایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۲۰:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • اشرف بهاء الدینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۱:۴۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • فاطمه عبداله زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۲:۵۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • جعفرصادق بهمرد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • وکیل محمد علی انصاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • N A گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۵:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۲:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

وب سایت وکیل تلفنی امروزه به عنوان معتبرترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در کشور شناخته می شود که تماماً با وزارت دادگستری کل کشور هم هدف و یکراستا در جهت اشاعه ی عدالت به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند؛ با ما همراه باشید تا این خدمت 24 ساعته و ارزنده حقوقی را با هم بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

تمامی خدمات حقوقی ما در وکیل تلفنی، به صورت 24 ساعته و بدون لحظه ای اتلاف وقت، صورت می گیرد؛ محبوب ترین خدمت حقوقی موسسه ما، مشاوره حقوقی تلفنی بوده که به دو روش صورت می گیرد:

 1. یکی از رایج ترین روش های مشاوره حقوقی تلفنی، تماس مستقیم به شماره ویژه 9099070767 می باشد؛ شما با تماس با این شماره می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به اپراتور وصل شده و پس از بیان مشکل حقوقی خود، او شما را فوراً به وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان وصل می نماید؛ البته شما می توانید جنسیت وکیل دلخواه خود را نیز به اپراتور اعلام دارید تا او شما را به وکیل زن یا مرد پایه یک در خصوص زمینه حقوقی شما متصل نماید.

 2. روش بعدی نیز به این صورت می باشد که یکی از مبالغ موجود در جداول فوق را به شماره حساب مندرج در جدول فوق، واریز نموده، سپس اطلاعات واریز را به شماره 09212242670، از طریق پیامک یا واتساپ ارسال نموده تا وکیل در کمتر از 4 دقیقه با شما تماس حاصل نماید

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حقوقی و کیفیت آن در موسسه حقوقی ما دایره آبی رنگ فوق را لمس نمایید

 

telephone lawyer

مشاوره حقوقی تلفنی

 

این موسسه معتبر امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری را برای متقاضیان مشاوره حقوقی در سراسر کشور فراهم کرده است. ارزانترین مشاوره حقوقی تلفنی را با وکلای متخصص و باتجربه انجمن وکیل تلفنی می توان تجربه کرد.

 

معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی؟

بسیاری از مردم برای راهنمایی در امور حقوقی خود، در جست وجوی معتبرترین سایت مشاوره حقوقی تلفنی هستند. البته اکثر متقاضیان مشاوره حقوقی به سایت هایی مراجعه می کنند که خدمات مشاوره حقوقی آن ها توسط مشاوران و وکلای حقوقی متخصص و باتجربه ارائه می شود.

سایت وکیل تلفنی را می توان قطعا گفت در حال حاضر معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی به شمار می آید زیرا خدمات مشاوره حقوقی این سایت توسط وکلای بسیار مجرب و باتجربه انجام می گیرد که اغلب به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در حال فعالیت هستند.

در این سایت معمولا خدمات مشاوره حقوقی تخصصی نیز توسط کارشناسان و متخصصان حقوقی ارائه می شود. به عنوان نمونه اگر شخصی به مشاوره حقوقی در حوزه املاک نیاز داشته باشد، همواره وکیل متخصص و باتجربه این حوزه در اختیار او قرار داده شود.

 

از پیچیدگی های علم حقوق نترسید، چرا که می توانید با بهترین وکلای دادگستری به صورت ۲۴ ساعته و تلفنی ارتباط برقرار کنید و در هر زمینه ای از راهکار حقوقی آنها بهره مند شوید.

 

برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

برای بسیاری از مردم در حال حاضر با توجه به محدودیت های ایجاد شده به دلیل ویروس کرونا و همچنین آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و  مشاوره حقوقی وجود ندارد. علاوه بر آن این امکان نیز وجود دارد که برخی از افراد به دلایل مختلف و بسته به شرایط ویژه و کمبود زمان، نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی فوری داشته باشند.

حال این سوال شاید برای بسیاری از افراد در این موقعیت پیش بیاید که برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟ پاسخ این سوال سایت وکیل تلفنی است که از سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در کشور می باشد.

 

تلفن 24 ساعته و آزاد برای مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از مهم ترین و منحصربه فردترین خدمات انجمن وکیل تلفنی، تلفن 24 ساعته برای مشاوره حقوقی تلفنی به شمار می آید که این امکان را فراهم می کند تا متقاضیان مشاوره حقوقی در هر زمان از شبانه روز بتوانند ارتباط گرفته و درخواست مشاوره حقوقی خود را ثبت نمایند. درخواست مشاوره حقوقی متقاضیان پس از ثبت، توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و متناسب با نوع درخواست بهترین و مجرب ترین وکیل برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی انتخاب می شود.

همواره سعی می شود خدمات مشاوره حقوقی متناسب با تاریخ ثبت و نوع درخواست در کمترین زمان ممکن ارائه شود تا درخواست کنندگان بتوانند مشکلات و ابهامات خود در امور حقوقی را هر چه سریع تر بررسی کرده و بهترین راهکار برای رفع آن ها را از وکلای متخصص جویا شوند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی با وکیل متخصص

بسیاری از مردم در امور حقوقی خود نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص دارند؛ زیرا برخی از امور حقوقی متقاضیان بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش حقوقی و تجربه بالا در این زمینه دارد. از جمله مهم ترین حوزه های حقوقی که نیازمند یک وکیل متخصص و باتجربه می باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرونده های کیفری
 • پرونده های مربوط به جعل اسناد
 • پرونده های مربوط به ثبت و انتقال املاک
 • پرونده های مربوط به انحصار وراثت
 • و...

 

موارد ذکر شده از جمله حوزه هایی بوده که نیاز به بررسی دقیق و کارشناسی شده وکلای متخصص و باتجربه نیاز خواهد داشت. انجمن وکیل تلفنی ارائه دهنده مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل متخصص بوده و برای تمامی حوزه های تخصصی به خصوص امور مربوط به پرونده های کیفری، بهترین و متخصص ترین وکلا را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی با وکیل

 

مشاوره حقوقی تلفنی چه مزایای دارد؟

در عصر ارتباطات و اطلاعات حجم بسیار گسترده ای از فعالیت های روزمره مردم به صورت غیر حضوری و از طریق راه های ارتباطی مختلف نظیر تلفن همراه و اینترنت انجام می گیرد. مشاوره حقوقی تلفنی نیز از جمله مواردی بوده که در عصر حاضر توسط برخی از موسسات نظیر موسسه وکیل تلفنی با بالاترین کیفیت ارائه می شود. از جمله مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از قابلیت دسترس پذیری عالی
 • سادگی و عدم نیاز به پیمودن مسافت های طولانی
 • عدم محدودیت مکانی و زمانی
 • ارزان بودن خدمات
 • سرعت بالای ارائه خدمات
 • امکان درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل زن
 • امکان درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل مرد

 

آیا با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود؟

سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد این است که آیا با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در اکثر موارد مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان در مشاوره تلفنی توسط کارشناسان و وکلای باتجربه و متخصص برطرف می شود. البته در برخی موارد مشکلات حقوقی وجود دارند که نیاز به بررسی دقیق و مستندات خاص خود دارند و در این موارد کارشناسان و وکلای متخصص شرایط مراجعه حضوری را برای متقاضیان فراهم می کنند.

سعی و تلاش تمامی وکلا و کارشناسان موسسه وکیل تلفنی این است که تمامی مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان را به صورت تلفنی و غیر حضوری در یک یا چند نوبت تماس تلفنی برطرف نمایند و نیازی به مراجعه حضوری برای متقاضیان نباشد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا مشاوره حقوقی حضوری؟

یکی از رایج ترین و متداول ترین سوالات در حوزه امور حقوقی این است که مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا مشاوره حقوقی حضوری؟

در پاسخ به این سوال نیز باید گفت که با توجه شرایط حال حاضر جهان و گسترش ویروس کرونا، مراجعه حضوری و خارج شدن از خانه بسیار خطر آفرین بوده و مشاوره حقوقی حضوری تنها در برخی موارد خاص و ضروری توصیه می شود. اما در حالت کلی مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار بهتر است زیرا در کمترین زمان ممکن و توسط مجرب ترین وکلای حقوقی می توان ابهامات و مشکلات حقوقی خود را رفع نمود.

هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و می توان با پرداخت کمترین مبالغ بهترین مشاوره های حقوقی را از متخصص ترین وکلا دریافت نمود. در حالی که برای اخذ مشاوره حقوقی حضوری باید هزینه های بسیار زیادی را پرداخت نمود و معمولا نیازمند چندین جلسه حضوری جهت مشاوره است.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی حضوری یا تلفنی؟

 

فرق مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص با مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص با مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی تفاوت هایی دارند که یکی از مهم ترین آن ها توانایی وکیل در اخذ وکالت پرونده های متقاضیان می باشد. در حالی که مشاور حقوقی تنها می تواند در امور قرارداد ها و مواردی از این قبیل مشاوره های لازم را ارائه داده و دارای پروانه اخذ وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را ندارد. یک وکیل به دلیل شرکت در آزمون وکالت و دریافت پروانه اخذ وکالت از دانش حقوقی و تجربه بسیار بالایی برخوردار بوده و بهتر می تواند افراد را در رفع مشکلات حقوقی راهنمایی کند.

وکلای باتجربه موسسه وکیل تلفنی می توانند پرونده های مربوط به ارتکاب جرم را براساس قوانین و مقررات مجازات اسلامی بررسی کرده و مشاوره های تخصصی لازم در این زمینه را ارائه نمایند. از جمله مهم ترین امور حقوقی که نیازمند مشاوره حقوقی با وکیل متخصص دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امور حقوقی مربوط به طلاق و حضانت فرزند
 • امور حقوقی مربوط به قتل و ضرب و جرح
 • امور حقوقی مربوط به زنا و روابط نامشروع
 • امور حقوقی مربوط به جعل اسناد
 • امور حقوقی مربوط به خیانت در امانت
 • امور حقوقی مربوط به کلاهبرداری
 • امور حقوقی مربوط به  جرایم رایانه ای
 • امور حقوقی مربوط به نگارش انواع قراردادهای تجاری و کاری
 • امور حقوقی مربوط به اختلافات ملکی
 • امورحقوقی مربوط به امور ثبتی
 • امور حقوقی مربوط به ثبت شرکتهای و تغییرات ان

 

وب سایت وکیل تلفنی در حال حاضر به عنوان تنها انجمن ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص به شمار می آید.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و راهکار حقوقی در سطح بین المللی دریافت کنید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی