موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده از منظر حقوق اجتماعی بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه اگر یک خانواده نتواند مشکلاتش را حل کند، این مشکلات به جامعه سرایت کرده و همانند یک ویروس مصیبت بار، همه را بیمار خواهد کرد؛ از این رو یک وکیل خانواده 24 ساعته انسانی است که شب و روز را از خود گرفته تا با خفه کردن مشکلات خانوادگی هموطنانش در نطفه، جلوی پخش شدن آنها را در جامعه بگیرد؛ با ما همراه باشید تا بیشتر بر تاثیر وکیل خانواده و مشاور دادگاه خانواده در احوالاتِ خانوادگی ایرانیان، آشنا گردیم.

 

وکیل خانواده و توصیات ایشان در خصوص یکی از دعاوی رایج خانوادگی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که گفته شد مشکلات خانوادگی را باید از ریشه زدود؛ چراکه همانند علفی هرز به صورت روزانه پربار می شود و ثمره اصلی خانواده که محبت بین اعضاست را از بین می برد؛ دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده بیش از 25% نسبت به سال های اخیر رشد داشته که همین مطلب موجب می شود که اعضای مشاور دادگاه خانواده و وکلای خانواده وکیل تلفنی من بعد به صورت 24 ساعته در خدمت تمامی خانواده های ایرانی باشند تا مشکلات خانوادگی نادر و رایج ایشان را به ارزان ترین روش های تضمینی حل و فسخ نمایند؛ برای برقراری ارتباط 24 ساعته آنلاین و تلفنی با این عزیزان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

حقوق خانواده همیشه مهم ترین مسئله در عالم حقوق شناخته می شود به طوری که حقوقدانان آن را در بخش حقوق مدنی قرار داده اند و اینگونه می شود که تمامی مسائل مربوط به افراد خانواده مانند: زوج و زوجه، پدر و مادر، فرزندان و همچنین تمامی امور مالی خانواده مانند: مهریه، نفقه و ... در بخش حقوق خانواده قرار می‌گیرد.

به همین خاطر ما در این مقاله قصد داریم که مشاورانی به شما معرفی کنیم که کاملا به حقوق خانواده تسلط دارند و می توانند شما را راهنمایی کنند و شما اگر روزی با یک مشکل در خانواده روبه رو شدید بدانید که باید چه کار کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

بهترین مشاوره حقوقی خانواده

مشاوران حقوقی زیادی در سراسر کشور وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنان مشکلات خانوادگی خود را حل کنید. شما اگر به دلایلی نتوانستید با مشاورین حقوقی، حضوری ارتباط برقرار کنید اصلا نگران نباشید زیرا مشاورانی در کشور وجود دارند که می توانند به صورت تلفنی یا آنلاین در هر زمان و مکانی که شما قرار داشته باشید به طور ۲۴ ساعته به شما مشاوره دهند.

خوشبختانه در کشور ما مشاوران حقوقی هستند که کاملا بر تمامی مسائل مربوط به حقوق خانواده تسلط کامل دارند و می توانند در بعضی مواقع که شما نیاز فوری به مشورت با یک مشاور حقوقی دارید آنان سریعا به شما پاسخ دهند و تمامی راهکارهای حقوقی را به صورت تلفنی در رابطه با حل مشکل به شما ارائه می کنند.

 

مشاوره حقوقی خانواده 24 ساعته

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.