موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده از منظر حقوق اجتماعی بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه اگر یک خانواده نتواند مشکلاتش را حل کند، این مشکلات به جامعه سرایت کرده و همانند یک ویروس مصیبت بار، همه را بیمار خواهد کرد؛ از این رو یک وکیل خانواده 24 ساعته انسانی است که شب و روز را از خود گرفته تا با خفه کردن مشکلات خانوادگی هموطنانش در نطفه، جلوی پخش شدن آنها را در جامعه بگیرد؛ با ما همراه باشید تا بیشتر بر تاثیر وکیل خانواده و مشاور دادگاه خانواده در احوالاتِ خانوادگی ایرانیان، آشنا گردیم.

 

وکیل خانواده و توصیات ایشان در خصوص یکی از دعاوی رایج خانوادگی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

حقوق خانواده همیشه مهم ترین مسئله در عالم حقوق شناخته می شود به طوری که حقوقدانان آن را در بخش حقوق مدنی قرار داده اند و اینگونه می شود که تمامی مسائل مربوط به افراد خانواده مانند: زوج و زوجه، پدر و مادر، فرزندان و همچنین تمامی امور مالی خانواده مانند: مهریه، نفقه و ... در بخش حقوق خانواده قرار می‌گیرد.

به همین خاطر ما در این مقاله قصد داریم که مشاورانی به شما معرفی کنیم که کاملا به حقوق خانواده تسلط دارند و می توانند شما را راهنمایی کنند و شما اگر روزی با یک مشکل در خانواده روبه رو شدید بدانید که باید چه کار کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

بهترین مشاوره حقوقی خانواده

مشاوران حقوقی زیادی در سراسر کشور وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنان مشکلات خانوادگی خود را حل کنید. شما اگر به دلایلی نتوانستید با مشاورین حقوقی، حضوری ارتباط برقرار کنید اصلا نگران نباشید زیرا مشاورانی در کشور وجود دارند که می توانند به صورت تلفنی یا آنلاین در هر زمان و مکانی که شما قرار داشته باشید به طور ۲۴ ساعته به شما مشاوره دهند.

خوشبختانه در کشور ما مشاوران حقوقی هستند که کاملا بر تمامی مسائل مربوط به حقوق خانواده تسلط کامل دارند و می توانند در بعضی مواقع که شما نیاز فوری به مشورت با یک مشاور حقوقی دارید آنان سریعا به شما پاسخ دهند و تمامی راهکارهای حقوقی را به صورت تلفنی در رابطه با حل مشکل به شما ارائه می کنند.

 

مشاوره حقوقی خانواده 24 ساعته

 

ممکن است شما روزی با یک مشکل خانوادگی رو به رو شوید و ندانید که در آن موقعیت باید چه کاری انجام دهید خب اینکه نگرانی ندارد شما می توانید برای اینکه بدانید چه واکنشی از خود در آن موقعیت نشان دهید می توانید با دسترسی به یک تلفن همراه شماره های تماس با مشاورین حقوقی در زمینه با حقوق خانواده بگیرید و در کمترین زمان ممکن آنان به شما مشاوره می دهند.

شما می توانید سوالات حقوقی خود را در رابطه با مشکلات خانوادگی با مشاورین حقوقی در میان بگذارید تا آنان با بررسی های مختلف بتوانند شرایط شما را بسنجند و در بعضی مواقع به شما به صورت ویژه مشاوره دهند.

 

24 hour lawservices

مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی

 

ارزانترین مشاوره حقوقی امور خانواده

اگر توان مالی بالایی ندارید و نیاز بسیار به مشورت با یک مشاور حقوقی دارید می توانید به سایت هایی مراجعه کنید که به شما در برابر دادن راهکار حقوقی مشکلات خانوادگی، مبلغ بسیار ناچیزی دریافت می کنند و حتی در بعضی از سایت ها به شما به صورت کاملا رایگان مشاوره می‌دهند.

درست است که امروزه بعضی مشاورین مبالغ بسیاری از  افراد می گیرند اما مشاوران حقوقی هستند که با تمامی شرایط موجود در کشور آشنا اند و تمامی جنبه های افراد را می سنجند و اینگونه می شود که این مشاورین حقوقی می توانند به صورت کاملا رایگان به شما برای حل مشکلات مختلف کمک کنند.

نکته ای که جالب و حائز اهمیت است اینه که وکیل و مشاور حقوقی تلفنی همیشه در دسترس هستند و می‌توانند در مواقع ضروری در شبانه روز به شما مشاوره دهند به نوعی می توانیم بگوییم که وکیل های تلفنی به صورت شبانه روزی می توانند انواع مشاوره ها را به شما ارائه کنند.

 

آیا مشاوره حقوقی خانواده به صورت تلفنی میسر می‌باشد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

شاید برخی افراد برایشان سوال به وجود بیاید که آیا مشاوره گرفتن در زمینه این موضوع (حقوق خانواده) به صورت تلفنی مفید است یا خیر؟!

 • برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم که بله در زمینه های مختلف به خصوص حقوق خانواده ما می‌توانیم به صورت تلفنی برای صرفه جویی در وقت و همچنین برای اینکه سریع تر به جواب سوال خود برسیم از مکالمه های تلفنی استفاده کنیم و از مشاور حقوقی آنلاین بهره مند شویم.

 

به طور مثال آقای الف یک مشکل خانوادگی دارد که باید سریعاً آن را حل کند اما در مکانی قرار دارد که نمی تواند به صورت حضوری به مرکز مشاورین حقوقی رجوع کند به همین خاطر او می تواند با استفاده از تلفن همراه خود با یک سرچ کوچک در سایت های مشاوره تلفنی شماره تلفن بهترین وکیل را پیدا کند و با مشورت با آن وکیل مشکل خود را برطرف می کند.

 

اینگونه است که می گوییم مکالمه تلفنی با وکیل مجرب هم می تواند شما را سریعاً به پاسخ برساند و هم در وقت شما صرفه جویی شود، کافیست دکمه زیر را بفشارید تا وارد صفحه تماس با وکیل گردید

 

 

مشاوره حقوقی خانواده شامل چه مواردی می‌باشد؟

حقوق خانواده انواع مختلفی دارد که در این بخش می خواهیم به آنان اشاره کنیم این موارد عبارت اند از:

 

 • ازدواج

 • اثبات رابطه زوجیت

 •  گرفتن اجازه ازدواج دختر و ازدواج مجدد زوج 

 • نفقه زوجه، نفقه فرزند، ترک انفاق، تهیه مسکن  ()

 • استرداد جهیزیه

 • فسخ نکاح ، موارد فسخ نکاح و تدلیس ()

 • مهریه، مهرالمثل، ممنوع الخروج کردن زوج، تأمین خواسته و توقیف اموال و اعسار

 • حضانت فرزند، حکم رشد

 • شروط ضمن عقد، شرط نصف دارایی

 • عسر و حرج، طلاق توافقی و طلاق ...

 

range of law servies

گستره ی موارد مشاوره حقوقی خانواده

 

موارد فوق مواردی هستند که حقوق خانواده را در برمی‌گیرند و اگر شخصی در این زمینه ها مشکلی پیدا کند می تواند از مشاورین و وکیل های تلفنی کمک بگیرد. اگر مسائل مربوط به زوجه باشد شخص می‌تواند با یک وکیل و مشاور خانم مشورت کند و اگر مسائل مربوط به زوج باشد شخص می تواند با یک وکیل و مشاور مرد مشورت کند و راهکار حل مشکل را بخواهد.

 

وکیل و مشاور حقوقی

آیا می‌توان به صورت تلفنی از مشاورین حقوقی خانواده استفاده کرد؟

 

 • بله چرا که نه، ما می توانیم به راحتی با استفاده از یک تلفن ثابت یا همراه در رابطه با مشکل خود با مشاورین حقوقی خانواده صحبت کنیم تا آنان علاوه بر مشاوره به ما راهکارهایی می دهند که ممکن است بسیار کارآمد و پیشگیرانه نیز باشد.

 

پس توصیه می کنیم اگر زمانی با مشکلی روبه رو شدید حتما از این مشاورین حقوقی تلفنی استفاده کنید زیرا با یک بار تجربه خواهید فهمید که چقدر زودتر و راحت تر مشکلاتتان حل می شود. وکیل ها و مشاورین حقوقی به صورت تمام وقت همیشه پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستند.

 

آیا مشاورین خانواده از وکلای دادگستری می‌باشند؟

بله می توان گفت اکثریت مشاورین و وکیل های حقوقی از، وکیل های دادگستری هستند و این افراد به تمامی مسائل حقوقی آشنا اند و می توانند به شما بهترین راهکارهای ممکن را ارائه دهند. مشاوران حقوقی معمولا وکیل های دادگستری هستند که به صورت تلفنی شما می توانید با آنان مشورت کنید.

 

آیا می‌شه بعد از مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی خانواده جلسه حضوری داشته باشیم؟

 

برای پاسخ به این سوال باید بگویم که بله شما امکان انجام این کار را دارید و می توانید برای روشن شدن بیشتر مسئله و حل شدن مشکلتان با یک مشاور حقوقی خانواده نیز صحبت کنید. اگر شما با مکالمه تلفنی و مشورت کردن با یک وکیل نتوانستید مشکل خود را حل کنید بهتر است به مشاورین حقوقی که به صورت حضوری در مراکز مختلف هستند رجوع کنید.

 

برای قرارداد با مشاور حقوقی خانواده چه اقداماتی باید انجام گردد؟

در بعضی مواقع به علت نداشتن وقت کافی شخص نمی تواند خود به دنبال حل مشکلات خانوادگیش برود به همین خاطر با یک مشاور حقوقی خانواده قرار می بندد تا او (مشاور حقوقی) با اطلاعات حقوقی خود بتوانند تمام مشکلات آن شخص را برطرف کند.

 

signing contract with family lawyer

عقد قرارداد با مشاور حقوقی خانواده

 

حال اجازه دهید بگوییم که این قرارداد چه قوانین و مفادی دارند. مفاد قرارداد مشاور حقوقی شامل:

 

 1. مشخص کردن طرفین قرارداد: به طور کلی می توانیم بگوییم که اگر در قرارداد طرفین دخیل در آن مشخص نشوند آن قرارداد به نوعی باطل است و اعتبار ندارد. در قرارداد حتما حتما باید نام اشخاصی که در آن دخالت دارند برده شود و کاملا مشخص گردد که چه کسانی این قرارداد را منعقد کرده اند.

 2. مشخص کردن حقوق و وظایف: در قراردادی که شخص با وکیل یا مشاور حقوقی می بندد باید کاملا هدف از منعقد کردن قرارداد را ذکر کند و همچنین تمامی وظایف و حقوق را در قرارداد تعیین کند تا زمانی مشکلی در این رابطه به وجود نیاید. و دو طرف قرارداد از منعقد کردن قرارداد رضایت کامل داشته باشند.

 3. محرمانه بودن قرارداد و عدم آشکار کردن آن: به طور کلی افراد مختلف برای کسب و کار خود اطلاعات مهم و ضروری دارند که افشای آنان ممکن است کاملا به ضررشان تمام شود. همیشه توصیه می شود که از وجود بند جلوگیری از افشای اطلاعات مهم در قرارداد مطمئن شوید تا اطلاعاتی بدون اجازه شما آشکار نشود.

 4. مدت زمان قرارداد وکیل یا مشاور: در قرارداد باید کاملا به صورت دقیق مشخص گردد که فرد تا چه زمانی با مشاور و وکیل حقوقی قرارداد بسته است.

 5. چگونگی پرداخت حقوق مشاور: در قراردادی که فرد با مشاور حقوقی می بندد از همان ابتدا حقوق مشاور در قرارداد ثبت می شود و این حقوق متناسب با امور حقوقی شخص تعیین می گردد. حقوق مشاورین حقوقی می تواند به صورت اقساط یا یکجا پرداخت شود که آن هم بستگی به نوع قرارداد دارد.

 

نکته: براساس تبصره ۱ ماده ۸۶ قانون مالیات می توان گفت: در مورد پرداخت هایی که از طرف غیر پرداخت کننده اصلی حقوق به اشخاص حقیقی به عمل می­آید پرداخت­ کنندگان مکلفند هنگام هر پرداخت، مالیات متعلق را با رعایت معافیت­های قانونی مربوط به حقوق به جز معافیت موضوع ماده(84) این قانون به نرخ مقطوع ده درصد(10%) محاسبه، کسر و حداکثر تا پایان ماه بعد با فهرستی حاوی نام و نشانی دریافت کنندگان و میزان آن به اداره امور مالیاتی محل پرداخت کنند و در صورت تخلف، مسئول پرداخت مالیات و جریمه ­های متعلق خواهند بود.

 

آیا مشاوران حقوقی خانواده از وکلای متخصص در زمینه امور خانوادگی هستند؟

 

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

بله بدون شک می توان گفت مشاورین حقوقی اشخاصی هستند که در زمینه مختص به رشته خود دارای تخصص کافی و مناسب هستند و هر مشاور حقوقی می تواند در زمینه مهارت و تخصص خود به شما بهترین مشاوره حقوقی خانوادگی را ارائه کند. مشاورین حقوقی خانواده نیز شامل افرادی متخصص می شود که تمامی مسائل مربوطه به حقوق خانواده را می دانند و در آن تخصص کافی دارند.

 

فرق مشاورین حقوقی خانواده یا  وکلای متخصص خانواده چه مواردی می‌باشد؟

تفاوتی که میان مشاورین حقوقی با وکلای حقوقی خانواده وجود دارد این است که مشاورین همانطور که از نامشان مشخص است بهترین راهکارها را به شما ارائه می دهند و شما می توانید با آنان در زمینه حقوق خانواده، مشورت کنید.

اما وکلای متخصص خانواده به طور کلی با قرارداد مشخص شده اند و افراد برای رفع مشکل خود به آنان رجوع می کنند. بگذارید برای این بخش مثالی بیاوریم مثلا آقای (ج) با خانم (د) دچار مشکلی در زندگی مشترکشان شده اند و می خواهند از یکدیگر به صورت توافقی طلاق بگیرند آنان با مراجعه با دادگاه تصمیم خود را قطعی می کنند و دادگاه با بررسی های مختلف آنان را ارجاع به مشاورین حقوقی در زمینه حقوق خانواده می دهد تا شاید مشکل این خانواده با مشورت با مشاور حل شود اما مشکل آنان به قدری شدید است که متاسفانه حل نمی شود و هر دو آنان مجبور هستند وکیلی برای خود احتساب کنند تا امور حقوقی آنان را انجام دهد.

 

differences between lawyer and counsel

تفاوت مشاورین حقوقی خانواده با وکلای متخصص خانواده

 

چطور می توان برای دعاوی حقوقی امور خانواده به  وکیل  زن یا مرد مراجعه نمود؟

 

 

همانطور که پیش تر گفتیم ما می توانیم برای مسائلی که مربوط به زوج می شود به یک وکیل مرد مراجعه کنیم و اگر مسائل مربوط به زوجه بود می توان به وکیل زن برای انجام امور حقوقی مراجعه کرد. انتخاب وکیل مرد یا زن به عهده‌ی خود شخص و امور مربوط با دعاوی است.

 

 

نحوه رزرو مشاوره حقوقی تلفنی خانواده با وکیل زن یا مرد؟

کاملا ساده است شما می توانید به سایت هایی که به صورت تلفنی به شما مشاوره می دهند مراجعه کنید و فرم مربوط به رزرو مشاوره حقوقی خود  را پر کنید در آن قسمت است که مشخص می کنید که می خواهید با وکیل مرد مشورت کنید یا زن؟!

 

.

 

درخواست مشاوره حقوقی خانواده

وکیل  دعوی  خانواده

وکیل  متخصص در  امور  خانواده

وکیل  طلاق

وکیل مهریه

وکیل  حضانت  فرزند

وکیل نفقه

مشاوره حقوقی نفقه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی مهریه

مشاوره حقوقی فسخ نکاح

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی جهیزیه

مشاوره حقوقی الزام به تمکین

مشاوره حقوقی اجرت المثل

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مشاوره حقوقی خانواده از منظر حقوق اجتماعی بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه اگر یک خانواده نتواند مشکلاتش را حل کند، این مشکلات به جامعه سرایت کرده و همانند یک ویروس مصیبت بار، همه را بیمار خواهد کرد؛ از این رو یک وکیل خانواده 24 ساعته انسانی است که شب و روز را از خود گرفته تا با خفه کردن مشکلات خانوادگی هموطنانش در نطفه، جلوی پخش شدن آنها را در جامعه بگیرد؛ با ما همراه باشید تا بیشتر بر تاثیر وکیل خانواده و مشاور دادگاه خانواده در احوالاتِ خانوادگی ایرانیان، آشنا گردیم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی