موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده از منظر حقوق اجتماعی بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه اگر یک خانواده نتواند مشکلاتش را حل کند، این مشکلات به جامعه سرایت کرده و همانند یک ویروس مصیبت بار، همه را بیمار خواهد کرد؛ از این رو یک وکیل خانواده 24 ساعته انسانی است که شب و روز را از خود گرفته تا با خفه کردن مشکلات خانوادگی هموطنانش در نطفه، جلوی پخش شدن آنها را در جامعه بگیرد؛ با ما همراه باشید تا بیشتر بر تاثیر وکیل خانواده و مشاور دادگاه خانواده در احوالاتِ خانوادگی ایرانیان، آشنا گردیم.

 

وکیل خانواده و توصیات ایشان در خصوص یکی از دعاوی رایج خانوادگی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که گفته شد مشکلات خانوادگی را باید از ریشه زدود؛ چراکه همانند علفی هرز به صورت روزانه پربار می شود و ثمره اصلی خانواده که محبت بین اعضاست را از بین می برد؛ دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده بیش از 25% نسبت به سال های اخیر رشد داشته که همین مطلب موجب می شود که اعضای مشاور دادگاه خانواده و وکلای خانواده وکیل تلفنی من بعد به صورت 24 ساعته در خدمت تمامی خانواده های ایرانی باشند تا مشکلات خانوادگی نادر و رایج ایشان را به ارزان ترین روش های تضمینی حل و فسخ نمایند؛ برای برقراری ارتباط 24 ساعته آنلاین و تلفنی با این عزیزان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

حقوق خانواده همیشه مهم ترین مسئله در عالم حقوق شناخته می شود به طوری که حقوقدانان آن را در بخش حقوق مدنی قرار داده اند و اینگونه می شود که تمامی مسائل مربوط به افراد خانواده مانند: زوج و زوجه، پدر و مادر، فرزندان و همچنین تمامی امور مالی خانواده مانند: مهریه، نفقه و ... در بخش حقوق خانواده قرار می‌گیرد.

به همین خاطر ما در این مقاله قصد داریم که مشاورانی به شما معرفی کنیم که کاملا به حقوق خانواده تسلط دارند و می توانند شما را راهنمایی کنند و شما اگر روزی با یک مشکل در خانواده روبه رو شدید بدانید که باید چه کار کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

بهترین مشاوره حقوقی خانواده

مشاوران حقوقی زیادی در سراسر کشور وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنان مشکلات خانوادگی خود را حل کنید. شما اگر به دلایلی نتوانستید با مشاورین حقوقی، حضوری ارتباط برقرار کنید اصلا نگران نباشید زیرا مشاورانی در کشور وجود دارند که می توانند به صورت تلفنی یا آنلاین در هر زمان و مکانی که شما قرار داشته باشید به طور ۲۴ ساعته به شما مشاوره دهند.

خوشبختانه در کشور ما مشاوران حقوقی هستند که کاملا بر تمامی مسائل مربوط به حقوق خانواده تسلط کامل دارند و می توانند در بعضی مواقع که شما نیاز فوری به مشورت با یک مشاور حقوقی دارید آنان سریعا به شما پاسخ دهند و تمامی راهکارهای حقوقی را به صورت تلفنی در رابطه با حل مشکل به شما ارائه می کنند.

 

مشاوره حقوقی خانواده 24 ساعته

ممکن است شما روزی با یک مشکل خانوادگی رو به رو شوید و ندانید که در آن موقعیت باید چه کاری انجام دهید خب اینکه نگرانی ندارد شما می توانید برای اینکه بدانید چه واکنشی از خود در آن موقعیت نشان دهید می توانید با دسترسی به یک تلفن همراه شماره های تماس با مشاورین حقوقی در زمینه با حقوق خانواده بگیرید و در کمترین زمان ممکن آنان به شما مشاوره می دهند.

شما می توانید سوالات حقوقی خود را در رابطه با مشکلات خانوادگی با مشاورین حقوقی در میان بگذارید تا آنان با بررسی های مختلف بتوانند شرایط شما را بسنجند و در بعضی مواقع به شما به صورت ویژه مشاوره دهند.

 

24 hour lawservices

مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی

 

ارزانترین مشاوره حقوقی امور خانواده

اگر توان مالی بالایی ندارید و نیاز بسیار به مشورت با یک مشاور حقوقی دارید می توانید به سایت هایی مراجعه کنید که به شما در برابر دادن راهکار حقوقی مشکلات خانوادگی، مبلغ بسیار ناچیزی دریافت می کنند و حتی در بعضی از سایت ها به شما به صورت کاملا رایگان مشاوره می‌دهند.

درست است که امروزه بعضی مشاورین مبالغ بسیاری از  افراد می گیرند اما مشاوران حقوقی هستند که با تمامی شرایط موجود در کشور آشنا اند و تمامی جنبه های افراد را می سنجند و اینگونه می شود که این مشاورین حقوقی می توانند به صورت کاملا رایگان به شما برای حل مشکلات مختلف کمک کنند.

نکته ای که جالب و حائز اهمیت است اینه که وکیل و مشاور حقوقی تلفنی همیشه در دسترس هستند و می‌توانند در مواقع ضروری در شبانه روز به شما مشاوره دهند به نوعی می توانیم بگوییم که وکیل های تلفنی به صورت شبانه روزی می توانند انواع مشاوره ها را به شما ارائه کنند.

 

آیا مشاوره حقوقی خانواده به صورت تلفنی میسر می‌باشد؟

 

شاید برخی افراد برایشان سوال به وجود بیاید که آیا مشاوره گرفتن در زمینه این موضوع (حقوق خانواده) به صورت تلفنی مفید است یا خیر؟!

 • برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم که بله در زمینه های مختلف به خصوص حقوق خانواده ما می‌توانیم به صورت تلفنی برای صرفه جویی در وقت و همچنین برای اینکه سریع تر به جواب سوال خود برسیم از مکالمه های تلفنی استفاده کنیم و از مشاور حقوقی آنلاین بهره مند شویم.

 

به طور مثال آقای الف یک مشکل خانوادگی دارد که باید سریعاً آن را حل کند اما در مکانی قرار دارد که نمی تواند به صورت حضوری به مرکز مشاورین حقوقی رجوع کند به همین خاطر او می تواند با استفاده از تلفن همراه خود با یک سرچ کوچک در سایت های مشاوره تلفنی شماره تلفن بهترین وکیل را پیدا کند و با مشورت با آن وکیل مشکل خود را برطرف می کند.

 

اینگونه است که می گوییم مکالمه تلفنی با وکیل مجرب هم می تواند شما را سریعاً به پاسخ برساند و هم در وقت شما صرفه جویی شود، کافیست دکمه زیر را بفشارید تا وارد صفحه تماس با وکیل گردید

 

 

مشاوره حقوقی خانواده شامل چه مواردی می‌باشد؟

حقوق خانواده انواع مختلفی دارد که در این بخش می خواهیم به آنان اشاره کنیم این موارد عبارت اند از:

 

 • ازدواج

 • اثبات رابطه زوجیت

 •  گرفتن اجازه ازدواج دختر و ازدواج مجدد زوج 

 • نفقه زوجه، نفقه فرزند، ترک انفاق، تهیه مسکن  ()

 • استرداد جهیزیه

 • فسخ نکاح ، موارد فسخ نکاح و تدلیس ()

 • مهریه، مهرالمثل، ممنوع الخروج کردن زوج، تأمین خواسته و توقیف اموال و اعسار

 • حضانت فرزند، حکم رشد

 • شروط ضمن عقد، شرط نصف دارایی

 • عسر و حرج، طلاق توافقی و طلاق ...

 

range of law servies

گستره ی موارد مشاوره حقوقی خانواده

 

موارد فوق مواردی هستند که حقوق خانواده را در برمی‌گیرند و اگر شخصی در این زمینه ها مشکلی پیدا کند می تواند از مشاورین و وکیل های تلفنی کمک بگیرد. اگر مسائل مربوط به زوجه باشد شخص می‌تواند با یک وکیل و مشاور خانم مشورت کند و اگر مسائل مربوط به زوج باشد شخص می تواند با یک وکیل و مشاور مرد مشورت کند و راهکار حل مشکل را بخواهد.

 

وکیل و مشاور حقوقی

آیا می‌توان به صورت تلفنی از مشاورین حقوقی خانواده استفاده کرد؟

 

 • بله چرا که نه، ما می توانیم به راحتی با استفاده از یک تلفن ثابت یا همراه در رابطه با مشکل خود با مشاورین حقوقی خانواده صحبت کنیم تا آنان علاوه بر مشاوره به ما راهکارهایی می دهند که ممکن است بسیار کارآمد و پیشگیرانه نیز باشد.

 

پس توصیه می کنیم اگر زمانی با مشکلی روبه رو شدید حتما از این مشاورین حقوقی تلفنی استفاده کنید زیرا با یک بار تجربه خواهید فهمید که چقدر زودتر و راحت تر مشکلاتتان حل می شود. وکیل ها و مشاورین حقوقی به صورت تمام وقت همیشه پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستند.

 

برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص و با تجربه در امور خانواده می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید تا  کمتر 7 دقیقه به صورت تلفنی راهکار های حقوقی اختصاصی و ناب دریافت نمایید

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"