موسسه وکیل تلفنی

 • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت آنلاین

مشاوره حقوقي انواع مزاحمتهاي تلفني انلاين

امروزه با پیشرفت تکنولوژی فن آوری اطلاعات، مزاحمت های آنلاین یا اینترنتی نیز زیاد شده اند. این مزاحمت های اینترنتی می توانند به صورت های زیر باشند:

 

 • مزاحمت از طریق ایمیل.

 • مزاحمت از طریق اپلیکیشن های ارتباطی و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، وایبر، اینستاگرام، لاین، ایمو، تانگو و ... .

 • مزاحمت از طریق شبکه های اجتماعی فیس بوک، کلوب، آپارات، لینکد این و ... .

 • مزاحمت از طریق سایت های همسر یابی، انجمن ها و دیگر سایت ها.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه نمی توانید مشکل مزاحمت های اینترنتی و تلفنی را به سادگی حل کنید، تصویرک زیر را لمس کنید تا وکلای با تجربه وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته این مشکل را برای شما به سادگی حل کنند و راهکار حقوقی لازم را به شما ارائه دهند"

 

 

مجازات جرم مزاحمت انلاین

نظر به ماده 641 قانون مجازات اسلامی مرتکبین مزاحمت از طریق سیستم اینترنتی همان مجازات مزاحمت تلفنی می باشد؛ یعنی مجازات مزاحمت های انلاین یک ماه تا شش ماه حبس می باشد، که این امر تنها با پیگیری شما، آنهم تنها از طریق یک تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر انجام می گیرد؛ اگر شما نسبت به وجود این افراد در فضای مجازی هیچ واکنشی ندهید ممکن است که دیگران هم رفتار شما را نشان دهند و این چرخه انقدر ادامه پیدا کند تا از دنیای مجازی به دنیای بیرونی نیز نشت پیدا نماید؛ این در حالتی است که قوانین وضع شده در دنیای مجازی به سختی دنیای واقعیست و فقط این مردم هستند که بر این قوانین واقف نیستند.

 

online harassment crime payout

مجازات جرم مزاحمت های آنلاین

 

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی مزاحمت آنلاین

مشاوره حقوقی مزاحمت آنلاین، گسترش فضای مجازی شرایطی را بوجود آورده است تا ارتباطات بیشتر از گذشته دستخوش تغییر و تحول شود. گاهی اوقات بی توجهی افراد به نوع ارتباطات در فضای مجازی و یا ناآگاهی از چگونگی فعالیت در این فضا مشکلات بزرگی بوجود می آورد. گاهی اوقات نیز افرادی در این فضا بدون توجه به اینکه ممکن است مورد پیگیرد قانونی قرار بگیرند اقدام به آزار و اذیت به شکل های مختلف می نمایند.این مزاحمت های می تواند به صورت مزاحمت در دایرکت اینستاگرام یا توهین در اینستاگرام و یا آزار و اذیت های آنلاین باشد. به صورتی که گاهی از اوقات عکس ها و مطالب از صفحه برداشته می شود و مورد سو استفاده گرسنگان جنسی در اینستاگرام قرار می گیرد.

برای مقابله با مزاحمت و آزار و اذیت آنلاین شما می توانید در صورت بروز مشکل با پلیس فتا در اینستاگرام ارتباط برقرار کرده و وضعیت را اطلاع رسانی نمایید. همچنین با استفاده از تجربیات یک مشاوره حقوقی مزاحمت آنلاین می توانید به صورت قانونی این اقدامات را پیگیری نمایید.مسلما اگر افرادی که در فضاهای مجازی اقدام به آزار و اذیت آنلاین می نمایند، متوجه باشند که این کار آنها از قوانین مجازات های آنلاین پیروی می کند؛ قطعا روی کارهای خود بیشتر فکر خواهند کرد و از انجام اقدامات به این شکل خودداری خواهند کرد.

 

نمونه هایی از تنش های آنلاینی که در محاکم کیفری مصداق مزاحمت آنلاین محسوب می گردند

 

setting trial for bullies on instagram

دادگاهی کردن مزاحم های اینستاگرامی و آنلاین

 

بسیاری از فعالیت هایی که در فضای مجازی انجام می شود ممکن است یک مزاحمت محسوب شود. نمونه هایی از این اقدامات مجرمانه در فضای مجازی شامل موارد زیر می باشد:

 

 • توهین و فحاشی به فرد یا افراد.

 • استفاده از عکس ها افراد و انتشار و سوء استفاده از آن.

 • تهدید و اخاذی از افراد در فضای مجازی.

 • ایجاد ترس و وحشت.

 • انتشار دروغ های بی اساس در مورد افراد.

 • ارسال پیامک و ایمیل های تهدید آمیز.

 

این شرایط برای افرادی که مزاحمت برای آنها ایجاد می شود بسیار ناراحت کننده است و گاهی اوقات باعث از هم پاشیدن بنیان خانواده های بسیاری خواهد شد. برای جلوگیری از ایجاد این صدمات برای افراد یکی از بهترین اقدامات استفاده از خدمات مشاوره حقوقی مزاحمت آنلاین و مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی می باشد. مسائل و نکات حقوقی در هر زمینه ای چه مسائل خانوادگی باشد و چه کیفری از امور خاص و ویژه ای است که حل آن تنها از عهده افرادی که در این زمینه تجربه کاری دارند بر می آید. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری در مورد مسائل حقوقی را در زمان غیر اداری کمک می کند؛ تا بتوانیم به نتیجه بهتری برسیم و با تفکر و تصمیم گیری بهتری به نوع اقداماتی که می خواهیم انجام پذیرد فکر کنیم.

در مواردی که دسترسی به یک وکیل به دلایلی از جمله دوری از مراکز شهری و بعد مسافت ناممکن یا غیر ممکن می شود. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری  مزاحمت آنلاین بسیار موثر خواهد بود. برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امور حقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشورت تلفنی با وکیل را فراهم کند. گاهی اوقات این مسائل چنان سخت و بغرنج می شود که شخص را مستاصل کرده و آرامش را از او سلب می کند؛ با توجه به شرایطی که ایجاد می شود، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن در شرایط حساس به شما پیشنهاد می شود، مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه برای ارائه راهنمایی و مشاوره اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی آنلاین به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید و با هر نوع مشکل و شرایط که نیازمند مشاور حقوقی فوری هستید، می توانید از خدمات و راهکار حقوقی 24 ساعته ویژه برخوردار شوید.

در حقیقت با راه اندازی این خدمات شما به مشاوره حقوقی فوری دسترسی پیدا می کنید و می توانید با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی شما نسبت به مسائل حقوقی پیش می آید جلوگیری کنید.از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی امکان دسترسی بر اساس امور حقوقی متفاوت به امکان مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می باشد. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان استفاده کنید.

 

چگونه می توان یک مزاحم آنلاین ناشناس را تحت پیگرد قانونی قرار داد؟