موسسه وکیل تلفنی

 • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی گواهی بکارت

مشاوره حقوقی گواهی بکارت

نکته ی قابل توجه این است که بعد از درخواست گواهی بکارت و دریافت آن این گواهی نمی تواند نشان از پاکی یا ناپاکی فردی باشد. درخواست گواهی یکارت یکی از موضوعات چالش برانگیز قبل از ازدواج برای زنان و مردان به حساب می آید. در قانون الزامی به درخواست گواهی بکارت وجود ندارد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه بکارت خود را از دست داده اید و خواستگارتان از شما گواهی بکارت می خواهد، می توانید با لمس تصویرک زیر به صفحه مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در حوزه زنان و امورات آنها مشورت نمایید؛ البته شما می توانید به عنوان یک مرد مشکوک به بکارگی همسر آینده اش هم از این دکمه استفاده کنید"

 

همه چیز درباره گواهی بکارت و مشاوره حقوقی تلفنی در مورد آن

 

virginity test

گواهی بکارت می تواند توسط متخصص زنان صادر شود

 

برای توضیح عنوان فوق ابتدا باید معنای بکارت را به کل توضیح داد تا بدانیم که بکارت چیست و معنای آن از کجا می آید؛ بکارت در اصطلاحات زبان فارسی به معنی دوشیزه بودن و یا دختر بودن است. لغت باکره از بکره می آید به معنای دست نخورده و بکر و به دختری اطلاق پیدا می کند که هنوز شوهر نکرده و رابطه ی جنسی با فردی برقرار نکرده است. از نظر قضایی و حقوقی دختری باکره است که سابقه ی ازدواج ثبت شده نداشته باشد.

نکته ی مهم این است که بعد از درخواست گواهی بکارت و دریافت آن این گواهی نمی تواند نشان از پاکی یا ناپاکی فردی باشد. درخواست گواهی بکارت یکی از موضوعات چالش برانگیز قبل از ازدواج برای زنان و مردان به حساب می آید. در قانون الزامی به درخواست گواهی بکارت وجود ندارد؛ اما در بسیاری از موارد خانواده خواستگار وجود گواهی بکارت برای دختر را الزامی می بینند که شما می توانید در این موارد با وکلای متخصص ما در این زمینه تماس گرفته و مشاوره حقوقی لازمه را دریافت نمایید.

 

الزامات گواهی بکارت در نظام حقوقی ایران

درخواست گواهی بکارت با احراز هویت فرد همراه است، اگر فرد مراجعه کننده درخواست گواهی کتبی داشته باشد، باید سندی مبنی بر احراز هویت خود همراه داشته باشد، این سند می تواند شناسنامه و یا کارت ملی باشد. معاینه ی شفاهی بدون صدور گواهی نیازی به احراز هویت ندارد.

انجام معاینه ی بکارت نیاز به اختیار و اذن خود فرد دارد، یعنی فرد مراجعه کننده باید به این عمل معاینه رضایت داشته باشد؛ در نهایت گواهی بکارت پس از صدور به فرد متقاضی داده می شود و در نسخه ی دیگری نزد پزشک یا مرجع قضایی می ماند.

 

نکته (1): در گواهی بکارت زمان و تاریخ نیز باید نگاشته شود، ذکر دقیق ساعت و تاریخ ضروری است.

 

نکته (2): در حقوق ایران الزامی به درخواست گواهی بکارت وجود ندارد، فرد می تواند رضایت یا عدم رضایت خود را با این عمل اعلام کند.

 

گواهی بکارت را از کجا می توان تهیه کرد؟

شرایط درخواست گواهی بکارت می تواند به دو صورت باشد:

 

 •  شیوه اول: این درخواست می تواند به وسیله ی درخواستی قضایی باشد، پزشکی قانونی یکی از شیوه هایی است که می توان به وسیله ی آن درخواست گواهی بکارت کرد، که به صورت قضایی این امر است.

 

 • شیوه ی دیگر: درخواست گواهی بکارت از طریق دکتر زنان و یا دکتر متخصص در این امر است، با مراجعه به مطب دکتر زنان می توان تقاضای معاینه و صدور گواهی را داشت.

 

نکته مهم: اگر فرد مراجعه کننده کمتر از 18 سال سن داشته باشد به تقاضای خانواده ی شخص گواهی صادر و اگر فرد بالغ باشد و بالای 18 سال سن داشته باشد می تواند خود اقدام به درخواست گواهی بکارت کند. اگر فرد مراجعه کننده دختر باکره باشد پس از تایید فرد متخصص نامه ای برای او نوشته می شود که به اصطلاح گواهی سلامت بکارت به آن می گویند. گواهی بکارت به خود شخص یا ولی و سرپرست قانونی او تحویل داده می شود.

 

 

surgery for virginity is not humane

ترمیم بکارت برای فریب افراد امری غیر اخلاقی است

 

عواقب قانونی ترمیم بکارت

 اگر فردی فاقد بکارت باشد و بخواهد ترمیم کند و با این ترمیم قصد فریب دیگران را نیز داشته باشد؛ برای او ترمیم بکارت نباید صورت بگیرد، در صورتی که برای چنین فردی ترمیم صورت بگیرد تبعات قانونی ای نیز به همراه خواهد داشت که شما می توانید این تبعات حقوقی را از وکیل تلفنی ما که متخصص در این زمینه هاست، به صورت 24 ساعته بپرسید.

عمل ترمیم در افرادی که در طی حادثه ای بکارت آن ها زایل شده با نظر و صلاحیت مرجع قضایی و پزشکی قانونی امکان پذیر است. درخواست گواهی بکارت از طرف شخص ثالث و تحویل گواهی به فرد ثالث و غیر، عمل و کاری غیر اخلاقی است، در صورتی که گواهی یک فرد به شخص غیری، داده شود به صورتی که حریم شخصی و خصوصی مورد تعرض قرار بگیرد این عملی غیر اخلاقی و دارای مشکل است. دادن گواهی به شخص دیگری خلاف اخلاق پزشکی و شخصی است، با اذن خود بیمار می توان این گواهی را در اختیار اشخاص دیگر مثل همسر و خانواده قرار داد.

صدور گواهی بکارت و تشخیص سلامت و زایل بودن بکارت عملی صد در صدی نیست، یعنی با توجه به تفاوت و انواع بکارت ها و وجود عوامل و رخداد برخی حادثه ها تشخیص صد در صدی سالم بودن بکارت امکان پذیر نیست، البته متخصصانی هستند که تا حد نسبی ای می توانند زمان زایل شدن و یا نوع قبلی بکارت را تشخیص دهند.

 

نداشتن گواهی بکارت چه مشکلاتی برای زن دارد؟

به دلیل حساس بودن و فرهنگ خاص جامعه ی ایران، نداشتن بکارت نوعی عیب است، در برخی از اشخاص مشاهده می شود که نوع بکارت متفاوت با اغلب زنان دیگر است و این امر باعث می شود تا همسر او در بکارت زوجه تردید داشته باشد، در این شرایط خاص بهتر است زن برای جلوگیری از مشکلات و سوء ظن ها اقدام به درخواست گواهی نماید.

 

برای گرفتن گواهی بکارت به کجا باید رجوع کنم؟

برای درخواست گواهی بکارت می توان به دو مکان مراجعه کرد: یکی از آن پزشکی قانونی است و دیگری مطب دکتر متخصص زنان.

 

مطالب موجود در جدول زیر را مطالعه کنید تا بیشتر از دیگران از محیط اطرافتان بدانید

مجازات خیانت به همسر آنهم از طریق رابطه با یک زن شوهر دار دیگر

رویکرد جدید قانون ایران در مورد رحم اجاره ای در سال 99

مجازات پسر بازی و لواط (قابل توجه مخاطبان پارک دانشجو)

تجربه مشاوره حقوقی خانواده با وکلای با تجربه ده ها پرونده موفق

 

آیا برای گرفتن گواهی بکارت هزینه باید پرداخت کنم؟

برای دریافت گواهی بکارت باید به مطب پزشکان متخصص در این زمینه مراجعه کرد و هر عمل پزشکی و معاینه ای مستلزم پرداخت هزینه ای است؛ هزینه ی معاینه بکارت قبل از ویزیت و معاینه ی دکتر باید پرداخت شود.

 

چرا یک زن باید گواهی بکارت داشته باشد؟

در برخی موارد مشاهده می شود که زن و مرد به مشکل می خورند و برخی از مردان ادعا می کنند که همسر وی باکره نبوده است، برای جلوگیری از هر سوء ظنی و برای اثبات این امر که زوجه اولین ازدواج خود را تجربه کرده است بهتر است گواهی بکارت دریافت شود.

البته این امر ضروری و الزامی نیست و بنا به میل و اختیار افراد می تواند صورت بگیرد. پزشکی قانونی می تواند با معاینه ی دقیق و تخصصی حدود رابطه و زایل شدن بکارت را مشخص سازد.

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

آیا برای ازدواج گواهی بکارت الزامی می باشد؟

درخواست گواهی بکارت قبل از ازدواج الزامی نیست و گواهینامه بکارت می تواند با تمایل و اختیار خود فرد صادر شود. نتیجتاً گواهی بکارت امری الزامی نیست، بکارت شرط ازدواج نیست.

 

در نتیجه برخی نکات است که دانستن آن ضروری است:

اهمیت بکارت در فرهنگ ما شناخته شده است، بکارت و ازدواج رابطه ی مستقیمی با هم دارند، اغلب مردان برای ازدواج به سراغ دختران باکره و یا دخترانی با پرده بکارت سالم می روند. آزمایش باکرگی و دریافت گواهی یکی از درخواست های برخی از مردان قبل از ازدواج است.

از مزایای باکره بودن می توان به اطمینان همسر بعد از ازدواج اشاره کرد. حفظ باکره بودن و باکرگی یکی از نکات ضروری برای دختران در ایران است. از دست دادن بکارت موجب سوء ظن به یک دختر می شود؛ البته برخی از افراد از دست دادن بکارت در ورزش را تجربه می کنند که در اینصورت با صلاحدید پزشکی قانونی و اثبات آن ترمیم و صدور گواهی صورت می گیرد.

 

نکته مهم: گواهی باید به صورتی صادر شود که دستکاری تست بکارت امکان پذیر نباشد و دستکاری در آن این یک عمل غیر اخلاقی است و در دستۀ جرائم پزشکی قرار می گیرد.

 

مشاهده می شود در برخی از تبلیغ های فضای مجازی صحبت از پرده مصنوعی و پرده بکارت مصنوعی است؛ لازم به ذکر است که فریب خواستگار با پرده بکارت مصنوعی غیر اخلاقی و مخالف با انسانیت است و اگر پزشکی اقدام به ترمیم غیر قانونی کند برای او نیز تبعات قانونی و حقوقی به همراه دارد.

 

virginity check ups

معاینه ی بکارت باید با رضایت فرد مراجعه کننده باشد

 

برای مشورت درباره ی گواهی بکارت با چه کسی صحبت کنیم؟

وکیل تلفنی برای شما انواع مشاوره ها و وکلای مجرب را ارائه می دهد. می توانید با وکیل تلفنی درباره ی درخواست گواهی بکارت و شرایط آن مشورت کنید که در زیر با هر کدام از آنها روبرو خواهیم بود:

 

مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان،  مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری.

 مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین ویژه، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشورت با وکیل، مشورت با وکیل مرد،  مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته.

 راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی، وکیل تلفنی 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، مشاوره با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی با وکیل تلفني، وكيل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، گواهی بکارت نوعی نشان دهنده سلامت اخلاقی دختر است بمعنای این است که هیچ رابطه ای با فرد دیگری نداشته باشد. و نوعی سلامتی عِرضی محسوب می شود در جامعه ایران باتوجه به فرهنگ انان بعضا مشاهده می شود که برخی خانواده های خواستگاران درخواست گواهی بکارت دارند تا بفهمند که عروسشان رابطه جنسی قبل از ازدواج نداشته است. و می شود از طریق پزشکی قانونی یا پزشک متخصص زنان یا بدرخواست مرجع قضایی در برخی موارد صادر کرد.
سلام وقت دوستان بخیر . تشکر بابت اطلاع رسانی . یکی از مسائل مهم در صدور این گواهی همانند سایر گواهی پزشکی، احراز هویت فرد متقاضی می باشد. اگر خانمی صرفا جهت انجام معاینه مراجعه نماید، نیازی به احراز هویت نیست اما اگر درخواست صدور گواهی سلامت پرده بکارت را داشته باشد، حتما پزشک می بایست هویت او را احراز نماید.یکی از مسائل مهم در صدور این گواهی همانند سایر گواهی پزشکی، احراز هویت فرد متقاضی می باشد. اگر خانمی صرفا جهت انجام معاینه مراجعه نماید، نیازی به احراز هویت نیست اما اگر درخواست صدور گواهی سلامت پرده بکارت را داشته باشد، حتما پزشک می بایست هویت او را احراز نماید.
با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان، بکارت یا دختر بودن زوجه قبل از ازدواج مسئله است که خصوصاً در خانواده‌های سنتی مورد توجه بسیاری قرار گرفته دارد و لذا این خانواده‌ها به اخذ گواهی سلامت بکارت قبل از عقد اصرار دارند.کاربران عزیز جهت کسب اطلاع از شیوه و مراحل اخذ این گواهی و همچنین آثار فریب وتدلیس در امر ازدواج می‌توانند علاوه بر مطالعه مطالب مفید مندرج در سایت با شماره های اعلامی در این سایت تماس گرفته سوالات خود را مطرح و پاسخ آن را از وکلای متخصص در این زمینه دریافت نمایند. با احترام_ فاطمه سلیمانی
موضوع بکارت د ردختر خانمهایی که می خواهند ازدواج کنند خیلی مهم است احتمال دارد بکارت به دلایل دیگر ی مثل ضربه یا ورزش سنگین از بین رفته باشد ودر این موقع برای موقعیت زوجه کمی سنگین می شود برای فهمیدن این موضوع بهتر است که به یک پزشک متخصص مراجعه شود تا گواهی علت زوال صادر شود برای آگاهی بهتر به خاطر دعوای بکارت می توانید از وکلا ومشاوران خانواده ی سایت وکیل تلفنی کمک بگیرید می توانید در هر نقطه ای از ایران که باشی