موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی گواهی بکارت

مشاوره حقوقی گواهی بکارت

نکته ی قابل توجه این است که بعد از درخواست گواهی بکارت و دریافت آن این گواهی نمی تواند نشان از پاکی یا ناپاکی فردی باشد. درخواست گواهی یکارت یکی از موضوعات چالش برانگیز قبل از ازدواج برای زنان و مردان به حساب می آید. در قانون الزامی به درخواست گواهی بکارت وجود ندارد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

همه چیز درباره گواهی بکارت و مشاوره حقوقی تلفنی در مورد آن

 

virginity test

گواهی بکارت می تواند توسط متخصص زنان صادر شود

 

برای توضیح عنوان فوق ابتدا باید معنای بکارت را به کل توضیح داد تا بدانیم که بکارت چیست و معنای آن از کجا می آید؛ بکارت در اصطلاحات زبان فارسی به معنی دوشیزه بودن و یا دختر بودن است. لغت باکره از بکره می آید به معنای دست نخورده و بکر و به دختری اطلاق پیدا می کند که هنوز شوهر نکرده و رابطه ی جنسی با فردی برقرار نکرده است. از نظر قضایی و حقوقی دختری باکره است که سابقه ی ازدواج ثبت شده نداشته باشد.

نکته ی مهم این است که بعد از درخواست گواهی بکارت و دریافت آن این گواهی نمی تواند نشان از پاکی یا ناپاکی فردی باشد. درخواست گواهی بکارت یکی از موضوعات چالش برانگیز قبل از ازدواج برای زنان و مردان به حساب می آید. در قانون الزامی به درخواست گواهی بکارت وجود ندارد؛ اما در بسیاری از موارد خانواده خواستگار وجود گواهی بکارت برای دختر را الزامی می بینند که شما می توانید در این موارد با وکلای متخصص ما در این زمینه تماس گرفته و مشاوره حقوقی لازمه را دریافت نمایید.

 

الزامات گواهی بکارت در نظام حقوقی ایران

درخواست گواهی بکارت با احراز هویت فرد همراه است، اگر فرد مراجعه کننده درخواست گواهی کتبی داشته باشد، باید سندی مبنی بر احراز هویت خود همراه داشته باشد، این سند می تواند شناسنامه و یا کارت ملی باشد. معاینه ی شفاهی بدون صدور گواهی نیازی به احراز هویت ندارد.

انجام معاینه ی بکارت نیاز به اختیار و اذن خود فرد دارد، یعنی فرد مراجعه کننده باید به این عمل معاینه رضایت داشته باشد؛ در نهایت گواهی بکارت پس از صدور به فرد متقاضی داده می شود و در نسخه ی دیگری نزد پزشک یا مرجع قضایی می ماند.

 

نکته (1): در گواهی بکارت زمان و تاریخ نیز باید نگاشته شود، ذکر دقیق ساعت و تاریخ ضروری است.

 

نکته (2): در حقوق ایران الزامی به درخواست گواهی بکارت وجود ندارد، فرد می تواند رضایت یا عدم رضایت خود را با این عمل اعلام کند.

 

گواهی بکارت را از کجا می توان تهیه کرد؟

شرایط درخواست گواهی بکارت می تواند به دو صورت باشد:

 

 •  شیوه اول: این درخواست می تواند به وسیله ی درخواستی قضایی باشد، پزشکی قانونی یکی از شیوه هایی است که می توان به وسیله ی آن درخواست گواهی بکارت کرد، که به صورت قضایی این امر است.

 

 • شیوه ی دیگر: درخواست گواهی بکارت از طریق دکتر زنان و یا دکتر متخصص در این امر است، با مراجعه به مطب دکتر زنان می توان تقاضای معاینه و صدور گواهی را داشت.

 

نکته مهم: اگر فرد مراجعه کننده کمتر از 18 سال سن داشته باشد به تقاضای خانواده ی شخص گواهی صادر و اگر فرد بالغ باشد و بالای 18 سال سن داشته باشد می تواند خود اقدام به درخواست گواهی بکارت کند. اگر فرد مراجعه کننده دختر باکره باشد پس از تایید فرد متخصص نامه ای برای او نوشته می شود که به اصطلاح گواهی سلامت بکارت به آن می گویند. گواهی بکارت به خود شخص یا ولی و سرپرست قانونی او تحویل داده می شود.

 

 

surgery for virginity is not humane

ترمیم بکارت برای فریب افراد امری غیر اخلاقی است

 

عواقب قانونی ترمیم بکارت

 اگر فردی فاقد بکارت باشد و بخواهد ترمیم کند و با این ترمیم قصد فریب دیگران را نیز داشته باشد؛ برای او ترمیم بکارت نباید صورت بگیرد، در صورتی که برای چنین فردی ترمیم صورت بگیرد تبعات قانونی ای نیز به همراه خواهد داشت که شما می توانید این تبعات حقوقی را از وکیل تلفنی ما که متخصص در این زمینه هاست، به صورت 24 ساعته بپرسید.

عمل ترمیم در افرادی که در طی حادثه ای بکارت آن ها زایل شده با نظر و صلاحیت مرجع قضایی و پزشکی قانونی امکان پذیر است. درخواست گواهی بکارت از طرف شخص ثالث و تحویل گواهی به فرد ثالث و غیر، عمل و کاری غیر اخلاقی است، در صورتی که گواهی یک فرد به شخص غیری، داده شود به صورتی که حریم شخصی و خصوصی مورد تعرض قرار بگیرد این عملی غیر اخلاقی و دارای مشکل است. دادن گواهی به شخص دیگری خلاف اخلاق پزشکی و شخصی است، با اذن خود بیمار می توان این گواهی را در اختیار اشخاص دیگر مثل همسر و خانواده قرار داد.

صدور گواهی بکارت و تشخیص سلامت و زایل بودن بکارت عملی صد در صدی نیست، یعنی با توجه به تفاوت و انواع بکارت ها و وجود عوامل و رخداد برخی حادثه ها تشخیص صد در صدی سالم بودن بکارت امکان پذیر نیست، البته متخصصانی هستند که تا حد نسبی ای می توانند زمان زایل شدن و یا نوع قبلی بکارت را تشخیص دهند.

 

نداشتن گواهی بکارت چه مشکلاتی برای زن دارد؟

به دلیل حساس بودن و فرهنگ خاص جامعه ی ایران، نداشتن بکارت نوعی عیب است، در برخی از اشخاص مشاهده می شود که نوع بکارت متفاوت با اغلب زنان دیگر است و این امر باعث می شود تا همسر او در بکارت زوجه تردید داشته باشد، در این شرایط خاص بهتر است زن برای جلوگیری از مشکلات و سوء ظن ها اقدام به درخواست گواهی نماید.

 

برای گرفتن گواهی بکارت به کجا باید رجوع کنم؟

برای درخواست گواهی بکارت می توان به دو مکان مراجعه کرد: یکی از آن پزشکی قانونی است و دیگری مطب دکتر متخصص زنان.

 

 

مجازات خیانت به همسر آنهم از طریق رابطه با یک زن شوهر دار دیگر

رویکرد جدید قانون ایران در مورد رحم اجاره ای در سال 99

مجازات پسر بازی و لواط (قابل توجه مخاطبان پارک دانشجو)

تجربه مشاوره حقوقی خانواده با وکلای با تجربه ده ها پرونده موفق

 

آیا برای گرفتن گواهی بکارت هزینه باید پرداخت کنم؟

برای دریافت گواهی بکارت باید به مطب پزشکان متخصص در این زمینه مراجعه کرد و هر عمل پزشکی و معاینه ای مستلزم پرداخت هزینه ای است؛ هزینه ی معاینه بکارت قبل از ویزیت و معاینه ی دکتر باید پرداخت شود.

 

چرا یک زن باید گواهی بکارت داشته باشد؟

در برخی موارد مشاهده می شود که زن و مرد به مشکل می خورند و برخی از مردان ادعا می کنند که همسر وی باکره نبوده است، برای جلوگیری از هر سوء ظنی و برای اثبات این امر که زوجه اولین ازدواج خود را تجربه کرده است بهتر است گواهی بکارت دریافت شود.

البته این امر ضروری و الزامی نیست و بنا به میل و اختیار افراد می تواند صورت بگیرد. پزشکی قانونی می تواند با معاینه ی دقیق و تخصصی حدود رابطه و زایل شدن بکارت را مشخص سازد.

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

آیا برای ازدواج گواهی بکارت الزامی می باشد؟

درخواست گواهی بکارت قبل از ازدواج الزامی نیست و گواهینامه بکارت می تواند با تمایل و اختیار خود فرد صادر شود. نتیجتاً گواهی بکارت امری الزامی نیست، بکارت شرط ازدواج نیست.

 

در نتیجه برخی نکات است که دانستن آن ضروری است:

اهمیت بکارت در فرهنگ ما شناخته شده است، بکارت و ازدواج رابطه ی مستقیمی با هم دارند، اغلب مردان برای ازدواج به سراغ دختران باکره و یا دخترانی با پرده بکارت سالم می روند. آزمایش باکرگی و دریافت گواهی یکی از درخواست های برخی از مردان قبل از ازدواج است.

از مزایای باکره بودن می توان به اطمینان همسر بعد از ازدواج اشاره کرد. حفظ باکره بودن و باکرگی یکی از نکات ضروری برای دختران در ایران است. از دست دادن بکارت موجب سوء ظن به یک دختر می شود؛ البته برخی از افراد از دست دادن بکارت در ورزش را تجربه می کنند که در اینصورت با صلاحدید پزشکی قانونی و اثبات آن ترمیم و صدور گواهی صورت می گیرد.

 

نکته مهم: گواهی باید به صورتی صادر شود که دستکاری تست بکارت امکان پذیر نباشد و دستکاری در آن این یک عمل غیر اخلاقی است و در دستۀ جرائم پزشکی قرار می گیرد.

 

مشاهده می شود در برخی از تبلیغ های فضای مجازی صحبت از پرده مصنوعی و پرده بکارت مصنوعی است؛ لازم به ذکر است که فریب خواستگار با پرده بکارت مصنوعی غیر اخلاقی و مخالف با انسانیت است و اگر پزشکی اقدام به ترمیم غیر قانونی کند برای او نیز تبعات قانونی و حقوقی به همراه دارد.

 

virginity check ups

معاینه ی بکارت باید با رضایت فرد مراجعه کننده باشد

 

برای مشورت درباره ی گواهی بکارت با چه کسی صحبت کنیم؟

وکیل تلفنی برای شما انواع مشاوره ها و وکلای مجرب را ارائه می دهد. می توانید با وکیل تلفنی درباره ی درخواست گواهی بکارت و شرایط آن مشورت کنید که در زیر با هر کدام از آنها روبرو خواهیم بود:

 

مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان،  مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری.

 مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین ویژه، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشورت با وکیل، مشورت با وکیل مرد،  مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته.

 راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی، وکیل تلفنی 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، مشاوره با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی با وکیل تلفني، وكيل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، گواهی بکارت نوعی نشان دهنده سلامت اخلاقی دختر است بمعنای این است که هیچ رابطه ای با فرد دیگری نداشته باشد. و نوعی سلامتی عِرضی محسوب می شود در جامعه ایران باتوجه به فرهنگ انان بعضا مشاهده می شود که برخی خانواده های خواستگاران درخواست گواهی بکارت دارند تا بفهمند که عروسشان رابطه جنسی قبل از ازدواج نداشته است. و می شود از طریق پزشکی قانونی یا پزشک متخصص زنان یا بدرخواست مرجع قضایی در برخی موارد صادر کرد.
سلام وقت دوستان بخیر . تشکر بابت اطلاع رسانی . یکی از مسائل مهم در صدور این گواهی همانند سایر گواهی پزشکی، احراز هویت فرد متقاضی می باشد. اگر خانمی صرفا جهت انجام معاینه مراجعه نماید، نیازی به احراز هویت نیست اما اگر درخواست صدور گواهی سلامت پرده بکارت را داشته باشد، حتما پزشک می بایست هویت او را احراز نماید.یکی از مسائل مهم در صدور این گواهی همانند سایر گواهی پزشکی، احراز هویت فرد متقاضی می باشد. اگر خانمی صرفا جهت انجام معاینه مراجعه نماید، نیازی به احراز هویت نیست اما اگر درخواست صدور گواهی سلامت پرده بکارت را داشته باشد، حتما پزشک می بایست هویت او را احراز نماید.
با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان، بکارت یا دختر بودن زوجه قبل از ازدواج مسئله است که خصوصاً در خانواده‌های سنتی مورد توجه بسیاری قرار گرفته دارد و لذا این خانواده‌ها به اخذ گواهی سلامت بکارت قبل از عقد اصرار دارند.کاربران عزیز جهت کسب اطلاع از شیوه و مراحل اخذ این گواهی و همچنین آثار فریب وتدلیس در امر ازدواج می‌توانند علاوه بر مطالعه مطالب مفید مندرج در سایت با شماره های اعلامی در این سایت تماس گرفته سوالات خود را مطرح و پاسخ آن را از وکلای متخصص در این زمینه دریافت نمایند. با احترام_ فاطمه سلیمانی
موضوع بکارت د ردختر خانمهایی که می خواهند ازدواج کنند خیلی مهم است احتمال دارد بکارت به دلایل دیگر ی مثل ضربه یا ورزش سنگین از بین رفته باشد ودر این موقع برای موقعیت زوجه کمی سنگین می شود برای فهمیدن این موضوع بهتر است که به یک پزشک متخصص مراجعه شود تا گواهی علت زوال صادر شود برای آگاهی بهتر به خاطر دعوای بکارت می توانید از وکلا ومشاوران خانواده ی سایت وکیل تلفنی کمک بگیرید می توانید در هر نقطه ای از ایران که باشید به راحتی ارتباط برقرار کنید وفورا مشاوره کنید
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام ،در رابطه با طرز معاینه خواستم اطلاعاتی خدمت عزیزانی که کامنت من مطالعه میکنن ارائه بدم طرز معاینه به این صورت هست که شخص روی تخت مخصوص معاینه ی زنان (تخت ژنیکولوژی) قرار میگیره سپس پزشک لبهای کوچک و بزرگ منطقه ی خصوصی را با دست گرفته و اندکی به خارج و جلو میکشن در این صورت پرده ی بکارت کاملا هویدا خواهد شد ،البته مورد مهمی که وجود داره اینکه معاینه باید باآرامش و دور از هرگونه خشونت و کوشش بی از حد انجام بگیره درغیر این صورت به دهانه ی مهبل و حتی پرده ی بکارت صدمه وارد میشود،گاه پزشکان و ماماهایی بدون داشتن تجربه ی کافی اقدام به صدور گواهی درباره ازاله بکارت نمودند که عواقب وخیمی برای معاینه شونده و البته صادر کننده ی گواهی به بار آورده است.سپاس از مطلب خوبی که ارائه نمودید بسیار استفاده کردیم. با سپاس از سایت خوب وکیل تلفنی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .بکارت در اصطلاحات زبان فارسی به معنی دوشیزه بودن و یا دختر بودن است. لغت باکره از بکره می آید به معنای دست نخورده و بکر و به دختری اطلاق پیدا می کند که هنوز شوهر نکرده و رابطه ی جنسی با فردی برقرار نکرده است. از نظر قضایی و حقوقی دختری باکره است که سابقه ی ازدواج ثبت شده نداشته باشد. نکته ی مهم این است که بعد از درخواست گواهی بکارت و دریافت آن این گواهی نمی تواند نشان از پاکی یا ناپاکی فردی باشد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
سلام و درود فراوان به مخاطبین مطالب فوق مطابق قانون مجازات اسلامی تدلیس در نکاح موجب تحقق مسؤولیت کیفری و اعمال مجازات است. منظور از باکره هنگام انعقاد عقد نکاح، دختری است که علاوه بر اینکه صاحب پرده مخصوص بکارت است، مطلقاً مورد نزدیکی قرار نگرفته باشد؛ چه از راه مشروع یا غیرمشروع و چه با رضایت و چه از سر اکراه. شاید بتوان گفت بکارت جز صفات کمال زن بوده و فقدان آن از جهاتی عیب محسوب شده. صرف فقدان بکارت موجد خیار عیب و خیار شرط نیست. تخلف از اشتراط صریح یا ضمنی وجود بکارت در زن، موجب تحقق تدلیس و حق فسخ برای زوج می‌گردد. وجود بکارت در زنی که اولین بار است که می‌خواهد ازدواج کند، عرفاً شرط محسوب شده و فقدان آن موجب خیار است. 6) ترمیم پرده‌ی بکارت اگر ازاله در اثر حوادث طبیعی بوده باشد، نمیتواند مصداق تدلیس و فریب باشد.
اگه بخوایم بریم واش آزمایش بکارت در کامپیوتر ثبت میشه ک ما مراجعه کردیم یا نه یا مثلا قبل عقد مشخص میشه ک من قبلا مراجعه کردم یا ن
خوب الان مجازات ندارد شدت جنایات مشهد است

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی