موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

ارزان ترین وکیل

ارزان ترین وکیل

امروزه اغلب افراد به دلیل پایین بودن سطح درآمد، به دنبال ارزان ترین وکیل جهت انجام امور حقوقی خود هستند که البته این به معنای پایین بودن سطح کیفیت کار نیست و افراد در یافتن ارزان ترین وکیل، در کنار هزینه وکالت منصفانه، ارائه خدمات تضمینی را نیز مدنظر دارند؛ از طرفی در انتخاب وکیل توجه به تخصص او، سوابق وکالت و پرونده های رزومه کاری او نیز لازم است، به عنوان مثال شما در مورد دعاوی خانوادگی خود، بایستی به دنبال وکیل ارزان و تضمینی خانواده باشید و برای جرایم کیفری مشاوره حقوقی با وکیل ارزان و تضمینی جرایم کیفری را به کار گیرید؛ حال قبل از اینکه ارزان ترین وکلا را به شما معرفی کنیم، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی زیر را تماشا نمایید.

 

ارزان ترین وکیل تضمینی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
 

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

inexpensive lawyer concept

ارزان ترین اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی در سطح کشور

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: موسسه وکیل تلفنی تحت نظارت وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران بوده و با قدمت بیش از ده سال با هزار وکیل متخصص از سراسر کشور ایران این خدمت مشاوره حقوقی را در این به صورت شبانه روزی از ان خود ساخته است. 

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"امروزه مشکلات مالی بیش از پیش به چشم می آید؛ چراکه تنها طی 5 سال قیمت ها ده برابر شده اند و این بدین معناست که امروزه همه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند؛ از طرفی مشکلات مالی، به نوبه خود منجر به بروز بسیاری از مشکلات دیگر می شود، مواردی از قبیل دعاوی خانوادگیِ طلاق و مهریه یا دعاوی کیفری همچون سرقت و غیره، افراد را ملزم می کنند تا از خدمات ارزان یک وکیل متخصص استفاده کنند که ضمن منصفانه بودن حق الوکاله، خدماتی تضمینی و با کیفیت را به ایشان ارائه کند؛ امروزه وکیل تلفنی مفتخر است تا حمایت حقوقی این وکلای گرانقدر را به صورت 24 ساعته و به روش های مختلف تلفنی و آنلاین را به همگان ارزانی دارد؛ برای ارتباط با ارزان ترین وکلا، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

urgent call to lawyer button

 

وکیل قیمت مناسب خانم یا آقا؟

 

 inexpensive female or male Lawyer

اورژانس ارزان ترین وکلای خانم 24 ساعته

 

اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما خطور کند این است که در انتخاب وکیل، وکیل قیمت مناسب خانم انتخاب کنم یا آقا؟ این موضوع یک موضوع کاملا سلیقه ای است و به نظر شخصی خود شما بستگی دارد. در صورتی که دریافت مشاوره حقوقی ارزان از موسسه ما را انتخاب کنید این اطمینان را داشته باشید که وکلای مجموعه ما علاوه بر داشتن مدرک وکالت پایه یک دادگستری، از فیلترهای چند مرحله ای گزینشی عبور کرده و دارای سال ها تجربه در زمینه تخصصی خود هستند؛ این موضوع نتیجه ای جز دریافت خدمات حقوقی به صورت تضمینی در مورد قیمت ارزان و کیفیت بالای ارائه خدمات ندارد.

 

نکته (مهم): اینکه وکیل ارزان و تضمینی خانم انتخاب کنید یا آقا، به سلیقه شخصی شما بستگی دارد؛ به عنوان مثال برخی خانم ها جهت دریافت مشاوره حقوقی و مطرح کردن مشکل خود انتخاب وکیل همنوع و همجنس خودشان (یعنی وکیل خانم ارزان) را ترجیح می دهند، پس انتخاب وکیل قیمت مناسب خانم برای این افراد بهتر است.

 

وکیل خوب با قیمت مناسب را چگونه پیدا کنم؟

در مورد انتخاب وکیل خوب با قیمت مناسب پیشنهاد ما استفاده از خدمات موسسه وکیل تلفنی است؛ چرا که وکلای این مجموعه مشاوره حقوقی ارزان را همراه با تضمین کیفیت ارائه می دهند؛ همچنین ارائه مشاوره حقوقی هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین در 24 ساعت شبانه روز، از دیگر مزایای استفاده از خدمات مجموعه وکیل تلفنی است.

 

ارزان ترین وکیل با حق الوکاله اقساطی؟

 

cheap lawyer with installment payment

وکیل ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

در مورد یافتن ارزان ترین وکیل با حق الوکاله اقساطی نیز پیشنهاد ما استفاده از خدمات مجموعه وکیل تلفنی است. در استفاده از خدمات این مجموعه می توانید حق الوکاله وکیل مربوطه را طی یک مشاوره حقوقی تلفنی قسط بندی کرده و با کمترین بهره و گاهاً با بهره صفر درصد (بسته به شرایط مالی شما) پرداخت نمایید.

در حالت کلی استفاده از خدمات مجموعه وکیل تلفنی از هر لحاظ از جمله از لحاظ هزینه وکالت و کیفیت بالای خدمات ارائه شده به صورت کاملا تضمینی به نفع شماست چرا که این مجموعه یک مجموعه غیر انتفاعی است و هدفی جز کاهش آمار جرایم در سطح جامعه ندارد.

جهت انجام پرسش و پاسخ فوری حقوقی و دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید از خدمات ما در مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری استفاده نمایید.

 

ارزان ترین وکیل در تهران؟

ارزان ترین وکیل در تهران را نیز زمانی خواهید یافت که از خدمات مجموعه وکیل تلفنی استفاده نمایید؛ چرا که این موسسه در طی سال ها پژوهش با منصف ترین و برترین وکلای تهران و شهرستان ها ارتباط برقرار کرده و شما در هر شهر و استانی از کشور و هر منطقه از تهران می توانید بهترین وکیل و ارزان ترین خدمات حقوقی را با استفاده از خدمات این مجموعه دریافت کنید.

 

دستمزد وکیل ارزان چگونه محاسبه می شود؟