موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تلگرامی

وکیل تلگرامی

امروزه به دلیل پیچیدگی و تخصصی شدن مسائل حقوقی، گاهاً افراد بالاجبار درگیر مشکلاتی می شوند که بدون تخصص لازم و به تنهایی قادر به حل آن ها نخواهند بود؛ فلذا حضور یک وکیل متخصص که همواره در هر زمان و مکانی بتواند با ایشان همراه باشد و به مشکلات حقوقی ایشان پاسخی تضمینی دهد، الزامی می بود؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی، با ایجاد تونل ارتباطی تلگرامی با وکلا، این امکان را برقرار نموده که تمامی هموطنانمان از هر قشری و با هر مشکلی، بتوانند به صورت 24 ساعته با وکلای تلگرامی ما ارتباط برقرار نمایند؛ حال قبل از اینکه به شرح خدمات حقوقی وکیل تلگرامی بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً به شما پیشنهاد می کنیم.

 

مشاوره حقوقی تلگرامی (انواع روش های آنلاین مشاوره 24 ساعته در وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۲۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۰.۰۰۰ هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۵۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۹۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که در ویدئوی فوق مشاهده نمودید، برترین وکلای متخصص در ایران آماده ارائه مشاوره حقوقی 24 ساعته ارزان و تضمینی هستند؛ برای استفاده از خدمات ایشان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا مقدمات ارتباط فوری تلفنی، آنلاین (تلگرام، واتساپ، فیس تایم و اسکایپ) یا حتی حضوری برای شما فراهم گردد"

 

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلگرامی از وکیل تلگرامی چیست؟

 

Benefits of legal advice with telegram lawyer

وکیل تلگرامی 24 ساعته آنلاین

 

دسترسی سریع به مشاور حقوقی، امکان دریافت مشاوره به صورت 24 ساعته در هر مکانی که متقاضی در آن حضور دارد، امکان ارسال مدارکی مانند: عکس، فیلم، صدا و ذخیره سازی مدارک برای بررسی مجدد، صرفه جویی در زمان به دلیل حذف رفت و آمد و همچنین جلوگیری از صرف بعضی از هزینه های جانبی، از مزایای دریافت مشاوره از وکیل تلگرامی می باشند.

 

وکیل تلگرامی کیست؟ و فعالیت حقوقی از طریق تلگرام چگونه صورت می گیرد؟

وکیل آنلاین تلگرامی از جمله خدماتی می باشد که با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین از طریق تلگرام، در اختیار متقاضیان مشاوره حقوقی قرار می گیرد.

این مشاوره بسیار ساده است، همانگونه که در تلگرام با آشنایان خود چت می کنید، ویس می فرستید و تماس صوتی می گیرید؛ می توانید با وکیل نیز این کار را بکنید؛ مثلاً می توانید از پرونده خود عکس بگیرید و برای او بفرستید تا ایشان بررسی کنند.

همچنین این امکان نیز وجود دارد که درخواست نگارش یک اوراق حقوقی (انواع دادخواست ها، اظهارنامه ها، انواع لوایح و ...) را با وکیل در میان بگذارید تا ایشان فوراً اوراق را تهیه کرده و به صورت تایپ شده و رسمی، در تلگرام برای شما ارسال نماید.

 

پرسش متداول: آیا ساعت 2 شب تازه سرتان خلوت می شود؟

 • موردی ندارد، چراکه وکیل تلگرامی 24 ساعته در خدمت شما خواهد بود و خدمات تضمینی خود را به بهایی اندک به شما ارزانی خواهد داشت.

 

به طور خلاصه می توان گفت که تنها مشکل دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلگرام با وکیل تلگرامی، فیلتر بودن تلگرام است که آن نیز با یک فیلتر شکن حل می شود؛ اما اگر شما هم از فیلتر شکن های خراب خسته شده اید، می توانید از واتساپ استفاده نموده و با وکلای واتساپی ما مشورت نمایید.

 

وکلای تلگرامی چه درجه علمی دارد و در چه زمینه هایی تخصص دارند؟

 

scientific degree of telegram lawyer

اورژانس وکالت تلگرامی 24 ساعته

 

وکلای تلگرامی ما از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا هستند که در زمینه انواع مسائل و مشکلات حقوقی نادر و رایج، اعم از مشکلات خانوادگی مانند: مشکلات حقوقی مربوط به ارث، طلاق و مهریه، دعاوی ملکی، امور ثبتی، کیفری، مهاجرت و ... به صورت تخصصی به فعالیت 24 ساعته می پردازند.

در سایت وکیل تلفنی با توجه به نوع نیاز شما، وکیل متخصص تلگرامی به شما ارجاء خواهد شد و  شما از مشاوره حقوقی تلگرامی ارزان و تضمینی ایشان بهره مند خواهید شد.

 

مشاوره حقوقی در تلگرام به چه روش هایی صورت می گیرد؟

مشاوره حقوقی تلگرامی، به صورت تماس تلگرامی با وکیل، تماس تصویری تلگرامی با وکیل، چت تلگرامی 24 ساعته با وکیل و همچنین مشاوره از طریق ارسال ویس تلگرامی به وکیل به صورت 24 ساعته و فوری می باشد.

متقاضیان گرفتن مشاوره حقوقی می توانند سوالات خود را به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی با وکیل متخصص در میان بگذارند و طی این پرسش و پاسخ های حقوقی بهترین و مناسب ترین راه حل را با توجه به وضعیتی که در آن قرار دارند پیدا کنند.

متقاضیان گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل صوتی در تلگرام می توانند از طریق لینک  پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای ارتباط با وکیل تلگرامی متخصص و مجرب در زمینه مورد نظر به صورت فوری اقدام نمایند.

 

اورژانس وکلای تلگرامی 24 ساعته کجاست و آیا فقط در تلگرام هستند؟

 

agency of telegram lawyers

مشاوره متنی (چتی) با وکیل تلگرامی

 

خیر، خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین از طریق پیام رسان های دیگر مانند: واتساپ، وایبر، اسکایپ، اینستا و .... به متقاضیان گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی، یا به کل آنلاین به صورت 24 ساعته و فوری ارائه می شود.

 

نکته (مهم): افراد در سایت وکیل تلفنی می توانند وکیل مناسب را از نظر تخصص، میزان سابقه کاری، موقعیت جغرافیایی و یا زن و مرد بودن بررسی و انتخاب نمایند.

 

آیا یک جلسه مشاوره حقوقی  به صورت آنلاین با وکیل تلگرامی برای حل مشکل کافی می باشد؟

این مورد بستگی به پیچیدگی مشکل حقوقی شما دارد؛ البته جای نگرانی نیست، چراکه اگر شما به اینترنت دسترسی نداشته باشید، می توانید با همان وکلا تماس تلفنی برقرار نموده و از راهکار های حقوقی تضمینی ایشان استفاده نمایید.

اما به دور از هرگونه حاشیه و در پاسخ به این سوال، باید گفت که در هر صد تماس وکیل تلفنی بیش از 73 مورد آن ها، تنها با یک تماس تلفنی ساده، جواب خود را گرفته و مشکلشان حل می گردد؛ درصد مابقی نیز وارد مشاوره های آنلاین شده و بررسی های بیشتری بر روی پرونده آن ها صورت می گیرد؛ اما در نهایت همه دست پر از وکیل تلفنی خارج می شوند.

 

telegram lawyer concept

مشاوره حقوقی 24 ساعته از طریق ویس تلگرامی

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل واتساپی

ایستگاه وکالت تخصصی 24 ساعته

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش ارزان و تضمینی تمامی اوراق حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی