موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تغییر سن

مشاوره حقوقی تغيير سن

در این یادداشت که جهت مشاوره حقوقی تغییر سن می باشد ما قصد داریم، به کسانی که تمایل دارند سن خودشان را تغییر دهند، یا اگر در گذشته بنا به دلایلی سن واقعی آنان در شناسنامه اشتباه ثبت شده باشد، کمک نماییم تا بتوانند سن واقعی خودشان را ثبت نمایند؛ اما قبل از آن به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال تغییر سن شناسنامه ای خود هستید؛ حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید و بعد به سراغ ادامه مطالب بروید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

رایج ترین اشتباهات ثبت احوال در درج سن شناسنامه ای افراد

 

mistakes to age of birth

تغییر سن آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

معمولاً سال ها پیش رسم بر این بوده است که والدین نوزادی که بعد از 31 شهریور هر سال و در نیمه دوم سال به دنیا بیاید، تاریخ تولد نوزاد را در شناسنامه به تاریخ 30 شهریور ثبت کنند؛ معمولاً متولدین دهه شصت یا هفتاد شمسی با این مشکل زیاد روبرو هستند، قبل تر از آن هم برای متولدین دهه چهل و پنجاه شاید اوضاع از این بدتر هم شده باشد و احیاناً به خاطر نبود امکانات یا نرفتن والدین برای ثبت شناسنامه فرزند، سن واقعی آنان در شناسنامه ثبت نشده باشد؛ اما جای نگرانی نیست، چراکه وکلای متخصص ما به صورت 24 ساعته حاظرند تا راهکار هایی تضمینی و ارزان را متناسب با اداره ثبت احوال شهرتان، به شما ارائه دهند؛ تنها کافیست تا با این عزیزان ارتباط تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

 

آیا تغییر سن در شناسنامه امکان پذیر است؟

سوال اول را یک سوال ریشه ای قرار می دهیم؛ آیا اصلا در قانون ایران به تغییر سن اشاره شده است؟ آیا قانون گذار اجازه می دهد فردی سن خودش را تغییر دهد؟ جواب به این سوال با تبصره و تحت شرایطی مثبت است.

جالب است که در تنها ماده قانون (حفظ و اعتبار اسناد سجلی و جلوگیری از تزلزل آنها) تغییر سن ممنوع شده است، اما بلافاصله در تنها تبصره این ماده مجدداً با شرایطی به آن اجازه داده است:

 • ماده واحده: از تاریخ تصویب این قانون تغییر تاریخ تولد اشخاص ممنوع است.

 

 • ‌تبصره: صاحب شناسنامه تنها یک بار در طول عمر و در صورتی که اختلاف سن واقعی با سن مندرج در اسناد سجلی به تشخیص کمیسیونی‌ مرکب از فرماندار یا بخشدار، رئیس اداره ثبت احوال محل و پزشک منتخب، مدیر عامل سازمان بهداری استان و رئیس شورای اسلامی شهر و یا بخش‌محل صدور شناسنامه و با عضویت و ریاست قاضی دادگاه صالح محل تشکیل می‌گردد بیش از پنج سال باشد، می‌تواند سن خود را اصلاح نماید.

 

برای تغییر سن در شناسنامه به چه مدارکی نیاز داریم؟

 

changing the wrong age in ID

کارشناس آنلاین اشتباهات شناسنامه ای

 

در ابتدا شما باید شرایط لازم برای درخواست تغییر سن را داشته باشید، یعنی شخص درخواست دهنده باید به سن 18 سال تمام رسیده باشد و اگر به این سن نرسیده باید حداقل سن رشد خود را از دادگاه صالح دریافت نماید؛ ولی قهری که شامل (پدر و جد پدری) می شود و قیم و وصی فرد هم می توانند این درخواست را انجام بدهند.

 

اما مدارک مورد نیاز سفارش تغییر سن در شناسنامه چه می باشد؟

 • شما در ابتدا باید درخواست تغییر سن خود را برای تغییر سن در کاغذ مخصوص این کار بنویسید، و همراه این درخواست یک قطعه عکس که در سال جدید گرفتید به همراه اصل شناسنامه و کپی آن همراهتان باشد.
 • اگر قیم یا  وصی فرد هستید باید اصل و کپی مدارکتان به همراه حکمی که اثبات کند قیم یا وصی هستید، همراهتان باشد؛ ضمن اینکه اگر زیر سن 18 هستید نیاز است که حکم دادگاه مبنی بر رشد خودتان را ارائه دهید.

 

مشاوره حقوقی در خصوص تغییر سن چه تاثیری بر روال و احتمال موفقیت این عمل دارد؟

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، بر طبق تنها ماده حفظ و اعتبار اسناد سجلی و جلوگیری از تزلزل آنها، تغییر تاریخ تولد ممنوع است؛ مگر به شرایطی.

با وصف ممنوع بودن تغییر تاریخ تولد، اصولاً شما نمی توانید این کار را انجام دهید، و اگر قصد تغییر سن خودتان را دارید باید وقت زیادی را برای این کار بگذارید و قطعاً و قاعدتاً به درب های بسته زیادی هم می خورید.

اما در مشاوره حقوقی تغییر سن؛ وکیل و مشاور حقوقی قدم به قدم به شما خواهد گفت که باچه روش هایی می توانید مشکل تغییر سن خودتان را برطرف نماید؛ این که شما در مشاوره حقوقی تغییر سن می توانید با وکیل یا مشاوری که فوت و فن این کار را بلد است و در این زمینه هر روز در حال ارائه مشاوره تغییر سن آنلاین و 24 ساعته به افراد مختلفی می باشد، قطعاً می تواند شما را در کسب نتیجه مثبت کمک نماید.

 

چه کسانی واقعاً می توانند به من در تغییر سن شناسنامه ام کمک کنند؟

 

persons who can change the Age in ID

اورژانس 24 ساعته تغییر سن شناسنامه ای

 

همانطور که گفته شد به دلیل ممنوع بودن تغییر سن در قانون ایران، شما نیاز دارید که حتما یک جلسه مشاوره حقوقی تغییر سن  دریافت نمایید؛  چرا که همیشه مسائل حقوقی با پیچیدگی و زمان بر بودن همراه است.

در این زمینه به خصوص، این پیچیدگی و زمان بر بودن دو چندان می شود، چرا که مسئولین مربوط ماده واحده ای مبنی بر ممنوع بودن تغییر سن دارند و می توانند با استناد به آن، نگذارند که شما به خواسته خود برسید.

قطعا وکیل و مشاور حقوقی که توانسته است مشکل خیلی از افراد را در جهت تغییر سن خودشان کمک کند، می تواند در زمینه تغییر سن فوری و 24 ساعته به شما کمک نماید.

 

 

درخواست مشاوفوق تخصصی با وکیل دادگستری

 

مشاوره حقوقی تغییر سن به چه روش هایی انجام می شود؟

با ورود به سایت موسسه وکیل تلفنی شما می توانید ضمن درخواست مشاوره حقوقی تغییر سن؛ تغییر آنلاین سن در شناسنامه و تغییر تلفنی سن در شناسنامه، را از وکیل تغییر سن 24 ساعته درخواست نمایید.

فرق نمی کند به چه علت می خواهید سن خودتان را تغییر دهید؛ چه خانمی هستید که می خواهید سن خودش را کم کند، می توانید به راحتی  کاهش سن شناسنامه ای زنان به صورت فوری را در مشاوره حقوقی تغییر سن درخواست نمائید یا اگر جوانی هستید که رانندگی بلد است، اما چون سن او به 18 سال نرسیده است نمی تواند گواهینامه بگیرد، می توانید درخواست افزایش سن فوری شناسنامه برای گواهینامه را از وکیل ثبت احوال 24 ساعته و فوری ما داشته باشید؛ اگر همه این موارد قانونی باشد، وکلای ما به صورت تضمینی و به ارزان ترین وجه ممکن مشکل حقوقی شما را مرتفع خواهند ساخت.

 

 

بهترین روش باطل کردن فوری شناسنامه

مشاوره حقوقی حذف سریع نام همسر

دریافت فوری گواهی فوت در یک چشم به هم زدن

تغییر فوری نام در شناسنامه

اثبات نسب فوری

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، هزینه تمام شده برای تغییر سن توسط وکیل محترم چقدر خواهد بود؟!
تغییر سن بالای ۵سال
با سلام، تغییر عدد سن در شناسنامه در صورتیکه حق با شما باشد نیازمند انجام مجموعه ای از سلسله مراتب اداری است که اگر به این روال آگاهی کافی نداشته باشید تفاوت چندانی با هفت خوان رستم ندارند؛ فلذا بهتر است برای کسب این آگاهی با وکلای موسسه تماس حاصل نمایید و با مطرح نمودن مشکل حقوقی خود بهترین راهکار را دریافت نمایید. با تشکر
با سلام‌ و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران عزیز.آروزی موفقیت برای همه فعالان دلسوز سایت که جهت افزایش اطلاعات حقوقی افراد جامعه نهایت تلاش خودرا انجام میدهند.امیداست حمایت روزافزون کاربران عزیز یاری کننده همکاران گرامی ما در سایت وزین وکیل تلفنی باشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام وقت بخیر ... مرجع صالح برای تقاضای تغییر سن 2 مرجع هستند ... اگر اختلاف تغییر سن کمتر از 5 سال باشد، مرجع صالح، دادگستری و دادگاه حقوقی محل سکونت متقاضی می باشد؛ اما در اختلاف بیش از 5 سال، رسیدگی در صلاحیت کمیسیون تشخیص سن است .
به موجب قانون تنها اجازه قانونی در خصوص تغییر سن در شناسنامه افراد، در تبصره قانون به شکل زیر است : در این تبصره آمده است، اشخاص میتوانند در صورتی که سن واقعی آنان با تاریخ تولد مندرج در اسناد سجلی و شناسنامه بیش از پنج سال اختلاف داشته باشد، اصلاح تاریخ تولد خود را در خواست کنند این درخواست هم میتواند در جهت افزایش سن و هم کاهش سن باشد. برای مثال، متقاضی میتواند مدعی شود که سن او درشناسنامه ۴۰ سال است، ولی سن واقعی او ۳۴ سال یا ۴۶ سال است؛ در هرحال، این اختلاف سن نباید کمتر از پنج سال باشد. مراحل قانونی برای اصلاح سن شناسنامه افراد در کمیسیون تشخیص سن اداره ثبت احوال متقاضی برای اصلاح تاریخ تولد باید به دبیرخانه کمیسیون تشخیص سن اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه خود مراجعه و مدارک لازم را تسلیم و رسید آن را دریافت کند. تاریخ تشکیل جلسه رسیدگی توسط دبیرخانه کمیسیون تشخیص سن محل صدور شناسنامه به خواهان ( متفاضی ) ابلاغ خواهد شد. درخواست کننده (خواهان) مکلف است در وقت تعیین شده با در دست داشتن شناسنامه عکسدار در کمیسیون تشخیص سن حاضر شود. در صورت عدم حضور خواهان، چنانچه پرونده آماده برای اظهار نظر باشد، کمیسیون تصمیم لازم را خواهد گرفت و در غیر اینصورت درخواست او رد میشود. اما خواهان میتواند درخواست خود را مجدد به کمیسیون ارائه دهد. کمیسیون میتواند در صورت لزوم صاحب سند را جهت معاینه و تعیین سن به پزشکی قانونی معرفی کند. تصمیم کمیسیون تشخیص سن قابل اعتراض نخواهد بود. تصمیم کمیسیون تشخیص سن به متقاضی (خواهان) ابلاغ میشود. در صورت عدم موافقت کمیسیون با تغییر تاریخ تولد صاحب سند، درخواست مجدد پذیرفته نخواهد شد. اجرای تصمیم کمیسیون تشخیص سن در اسناد سجلی و شناسنامه، مستلزم درخواست کتبی از طرف متقاضی است.
بموجب ماده 20 قانون ثبت احوال و تبصره های آن انتخاب نامهای زیر ممنوع و دارندگان آنها می توانند با رعایت مقررات مربوطه نسبت به تغییر آن اقدام نمایند . 1 - نامهائی که موجب هتک حیثیت مقدسات اسلامی می گردد .مانند : " عبدالات ، عبدالعزی " ( لات و عزی نام دو بت در مکه معظمه دوران قبل از اسلام است ) 2 - اسامی مرکبی که عرفا" یک نام محسوب نمی شوند ( اسامی مرکب ناموزون ) مانند : " سعید بهزاد ، شهره فاطمه ، حسین معروف به کامبیز و ...." 3 - عناوین - اعم از عناوین لشکری و یا کشوری و یا ترکیبی از اسم و عنوان .مانند : " سروان ، سرتیپ ، دکتر ، شهردار و یا سروان محمد و و شهردار علی " 4 - القاب - اعم از ساده و مرکب . مانند : " ملک الدوله ، خان ، یا شوکت الملک ، حاجیه سلطان و سلطانعلی " 5 - اسامی زننده و مستهجن - زننده و مستهجن آندسته از نامهائی است که بر حسب زمان ، مکان یا مورد بدلایل و جهات زیر برای دارنده آن زننده و مستهجن باشد و مراتب به تأیید شورایعالی برسد .
سلام وقت بخیر خسته نباشید میگم خدمت تمام همکاران پرتلاش وکیل تلفنی از مطالعه مطالب سایت شما همواره اطلاعات مفیدی میگیرم و بسیار برام جالبه چون شما تخصصی ترین اصطلاحات را به زبان و بیان ساده طرح میکنید و افراد زیادی را آگاه میکنید. من از کاربران قدیمی سایت شما هستم و هربار که برای مشاوره در امور مختلف تماس گرفتم، از اطلاعاتی که دراختیارم گذاشتید کمال رضایت داشتم موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .تغییر عدد سن در شناسنامه در صورتیکه حق با شما باشد نیازمند انجام مجموعه ای از سلسله مراتب اداری است که اگر به این روال آگاهی کافی نداشته باشید تفاوت چندانی با هفت خوان رستم ندارند؛ فلذا بهتر است برای کسب این آگاهی با وکلای ما تماس حاصل نمایید و با مطرح نمودن مشکل حقوقی خود بهترین راهکار را دریافت نمایید؛

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی