موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تغییر سن

مشاوره حقوقي تغيير سن

در این یادداشت که جهت مشاوره حقوقی تغییر سن می باشد ما قصد داریم، به کسانی که تمایل دارند سن خودشان را تغییر دهند، یا اگر در گذشته بنا به دلایلی سن واقعی آنان در شناسنامه اشتباه ثبت شده باشد، کمک نماییم تا بتوانند سن واقعی خودشان را ثبت نمایند؛ اما قبل از آن به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال تغییر سن شناسنامه ای خود هستید؛ حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید و بعد به سراغ ادامه مطالب بروید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج شناسنامه ای

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تغییر عدد سن در شناسنامه در صورتیکه حق با شما باشد نیازمند انجام مجموعه ای از سلسله مراتب اداری است که اگر به این روال آگاهی کافی نداشته باشید تفاوت چندانی با هفت خوان رستم ندارند؛ فلذا بهتر است برای کسب این آگاهی با وکلای ما تماس حاصل نمایید و با مطرح نمودن مشکل حقوقی خود بهترین راهکار را دریافت نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

رایج ترین اشتباهات ثبت احوال در درج سن شناسنامه ای افراد

 

mistakes to age of birth

تغییر سن آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

معمولاً سال ها پیش رسم بر این بوده است که والدین نوزادی که بعد از 31 شهریور هر سال و در نیمه دوم سال به دنیا بیاید، تاریخ تولد نوزاد را در شناسنامه به تاریخ 30 شهریور ثبت کنند؛ معمولاً متولدین دهه شصت یا هفتاد شمسی با این مشکل زیاد روبرو هستند، قبل تر از آن هم برای متولدین دهه چهل و پنجاه شاید اوضاع از این بدتر هم شده باشد و احیاناً به خاطر نبود امکانات یا نرفتن والدین برای ثبت شناسنامه فرزند، سن واقعی آنان در شناسنامه ثبت نشده باشد؛ اما جای نگرانی نیست، چراکه وکلای متخصص ما به صورت 24 ساعته حاظرند تا راهکار هایی تضمینی و ارزان را متناسب با اداره ثبت احوال شهرتان، به شما ارائه دهند؛ تنها کافیست تا با این عزیزان ارتباط تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

 

آیا تغییر سن در شناسنامه امکان پذیر است؟

سوال اول را یک سوال ریشه ای قرار می دهیم؛ آیا اصلا در قانون ایران به تغییر سن اشاره شده است؟ آیا قانون گذار اجازه می دهد فردی سن خودش را تغییر دهد؟ جواب به این سوال با تبصره و تحت شرایطی مثبت است.

جالب است که در تنها ماده قانون (حفظ و اعتبار اسناد سجلی و جلوگیری از تزلزل آنها) تغییر سن ممنوع شده است، اما بلافاصله در تنها تبصره این ماده مجدداً با شرایطی به آن اجازه داده است:

 • ماده واحده: از تاریخ تصویب این قانون تغییر تاریخ تولد اشخاص ممنوع است.

 

 • ‌تبصره: صاحب شناسنامه تنها یک بار در طول عمر و در صورتی که اختلاف سن واقعی با سن مندرج در اسناد سجلی به تشخیص کمیسیونی‌ مرکب از فرماندار یا بخشدار، رئیس اداره ثبت احوال محل و پزشک منتخب، مدیر عامل سازمان بهداری استان و رئیس شورای اسلامی شهر و یا بخش‌محل صدور شناسنامه و با عضویت و ریاست قاضی دادگاه صالح محل تشکیل می‌گردد بیش از پنج سال باشد، می‌تواند سن خود را اصلاح نماید.

 

برای تغییر سن در شناسنامه به چه مدارکی نیاز داریم؟

 

changing the wrong age in ID

کارشناس آنلاین اشتباهات شناسنامه ای

 

در ابتدا شما باید شرایط لازم برای درخواست تغییر سن را داشته باشید، یعنی شخص درخواست دهنده باید به سن 18 سال تمام رسیده باشد و اگر به این سن نرسیده باید حداقل سن رشد خود را از دادگاه صالح دریافت نماید؛ ولی قهری که شامل (پدر و جد پدری) می شود و قیم و وصی فرد هم می توانند این درخواست را انجام بدهند.

 

اما مدارک مورد نیاز سفارش تغییر سن در شناسنامه چه می باشد؟

 • شما در ابتدا باید درخواست تغییر سن خود را برای تغییر سن در کاغذ مخصوص این کار بنویسید، و همراه این درخواست یک قطعه عکس که در سال جدید گرفتید به همراه اصل شناسنامه و کپی آن همراهتان باشد.
 • اگر قیم یا  وصی فرد هستید باید اصل و کپی مدارکتان به همراه حکمی که اثبات کند قیم یا وصی هستید، همراهتان باشد؛ ضمن اینکه اگر زیر سن 18 هستید نیاز است که حکم دادگاه مبنی بر رشد خودتان را ارائه دهید.

 

مشاوره حقوقی در خصوص تغییر سن چه تاثیری بر روال و احتمال موفقیت این عمل دارد؟

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، بر طبق تنها ماده حفظ و اعتبار اسناد سجلی و جلوگیری از تزلزل آنها، تغییر تاریخ تولد ممنوع است؛ مگر به شرایطی.

با وصف ممنوع بودن تغییر تاریخ تولد، اصولاً شما نمی توانید این کار را انجام دهید، و اگر قصد تغییر سن خودتان را دارید باید وقت زیادی را برای این کار بگذارید و قطعاً و قاعدتاً به درب های بسته زیادی هم می خورید.

اما در مشاوره حقوقی تغییر سن؛ وکیل و مشاور حقوقی قدم به قدم به شما خواهد گفت که باچه روش هایی می توانید مشکل تغییر سن خودتان را برطرف نماید؛ این که شما در مشاوره حقوقی تغییر سن می توانید با وکیل یا مشاوری که فوت و فن این کار را بلد است و در این زمینه هر روز در حال ارائه مشاوره تغییر سن آنلاین و 24 ساعته به افراد مختلفی می باشد، قطعاً می تواند شما را در کسب نتیجه مثبت کمک نماید.

 

چه کسانی واقعاً می توانند به من در تغییر سن شناسنامه ام کمک کنند؟