موسسه وکیل تلفنی

 • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تغییر سن

مشاوره حقوقي تغيير سن

در این یادداشت که جهت مشاوره حقوقی تغییر سن می باشد ما قصد داریم، به کسانی که تمایل دارند سن خودشان را تغییر دهند، یا اگر در گذشته بنا به دلایلی سن واقعی آنان در شناسنامه اشتباه ثبت شده باشد، کمک نماییم تا بتوانند سن واقعی خودشان را ثبت نمایند؛ اما قبل از آن به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال تغییر سن شناسنامه ای خود هستید؛ حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید و بعد به سراغ ادامه مطالب بروید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج شناسنامه ای

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تغییر عدد سن در شناسنامه در صورتیکه حق با شما باشد نیازمند انجام مجموعه ای از سلسله مراتب اداری است که اگر به این روال آگاهی کافی نداشته باشید تفاوت چندانی با هفت خوان رستم ندارند؛ فلذا بهتر است برای کسب این آگاهی با وکلای ما تماس حاصل نمایید و با مطرح نمودن مشکل حقوقی خود بهترین راهکار را دریافت نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

رایج ترین اشتباهات ثبت احوال در درج سن شناسنامه ای افراد

 

mistakes to age of birth

تغییر سن آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

معمولاً سال ها پیش رسم بر این بوده است که والدین نوزادی که بعد از 31 شهریور هر سال و در نیمه دوم سال به دنیا بیاید، تاریخ تولد نوزاد را در شناسنامه به تاریخ 30 شهریور ثبت کنند؛ معمولاً متولدین دهه شصت یا هفتاد شمسی با این مشکل زیاد روبرو هستند، قبل تر از آن هم برای متولدین دهه چهل و پنجاه شاید اوضاع از این بدتر هم شده باشد و احیاناً به خاطر نبود امکانات یا نرفتن والدین برای ثبت شناسنامه فرزند، سن واقعی آنان در شناسنامه ثبت نشده باشد؛ اما جای نگرانی نیست، چراکه وکلای متخصص ما به صورت 24 ساعته حاظرند تا راهکار هایی تضمینی و ارزان را متناسب با اداره ثبت احوال شهرتان، به شما ارائه دهند؛ تنها کافیست تا با این عزیزان ارتباط تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

 

آیا تغییر سن در شناسنامه امکان پذیر است؟

سوال اول را یک سوال ریشه ای قرار می دهیم؛ آیا اصلا در قانون ایران به تغییر سن اشاره شده است؟ آیا قانون گذار اجازه می دهد فردی سن خودش را تغییر دهد؟ جواب به این سوال با تبصره و تحت شرایطی مثبت است.

جالب است که در تنها ماده قانون (حفظ و اعتبار اسناد سجلی و جلوگیری از تزلزل آنها) تغییر سن ممنوع شده است، اما بلافاصله در تنها تبصره این ماده مجدداً با شرایطی به آن اجازه داده است:

 • ماده واحده: از تاریخ تصویب این قانون تغییر تاریخ تولد اشخاص ممنوع است.

 

 • ‌تبصره: صاحب شناسنامه تنها یک بار در طول عمر و در صورتی که اختلاف سن واقعی با سن مندرج در اسناد سجلی به تشخیص کمیسیونی‌ مرکب از فرماندار یا بخشدار، رئیس اداره ثبت احوال محل و پزشک منتخب، مدیر عامل سازمان بهداری استان و رئیس شورای اسلامی شهر و یا بخش‌محل صدور شناسنامه و با عضویت و ریاست قاضی دادگاه صالح محل تشکیل می‌گردد بیش از پنج سال باشد، می‌تواند سن خود را اصلاح نماید.

 

برای تغییر سن در شناسنامه به چه مدارکی نیاز داریم؟