موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی افترا

مشاوره حقوقي افترا

اخذ مشاوره حقوقی افترا از وکیل یا مشاور حقوقیِ آگاه به فحوای قوانین و شیوه تنظیم متون حقوقی و آیین دادرسی، پیش از هرگونه اقدام حقوقی ضروری است. افترا نسبت دادن کذب به دیگری است، کذبی که از نظر قانون عنوان مجرمانه داشته باشد و مفتری از اثبات ادعایش عاجز باشد. تهمت مانند افتراست اما کذب نسبت داده شده در آن، عنوان مجرمانه ندارد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

فواید مشاوره حقوقی افترا

مشاوره حقوقی افترا، امری تخصصی است. اخذ مشاوره حقوقی افترا از وکیل یا مشاور حقوقیِ آگاه به فحوای قوانین و شیوه تنظیم متون حقوقی و آیین دادرسی، پیش از هرگونه اقدام حقوقی ضروری است. چراکه او به قوانین و وجه تمایز آنها از یکدیگر و انطباق مسئله حقوقیِ موکلِ خود با قانونِ مناسب، اشراف کامل دارد. بنابراین، صرفه­ جویی در وقت و هزینه، تنظیم متون حقوقی وفق قوانین، عدم اطاله دادرسی­ ها و تسریع در نتیجه­ گیری، کسب منافع حداکثری موکل و ورود حداقلِ زیان فارغ از نتیجه نهاییِ دعوی، حتمی خواهد بود.

legal advice for accusation issue

مشاوره حقوقی افترا، امری تخصصی است

 

افترا و مصادیق آن

چنانچه فردی به کذب، ارتکاب جرمی را به دیگری نسبت دهد، لیکن در اثبات ادعایش عجز داشته باشد؛ جرم افترا محقق شده است:

 

 • حالت اول: طبق ماده 697 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392: (هر کس به وسیله اوراق چاپی یا خطی یا به وسیله درج در روزنامه و جرائد یا نطق در مجامع یا به هر وسیله دیگر، به کسی امری را ‌صریحاً نسبت دهد یا آنها را منتشر نماید، که مطابق قانون آن امر جرم محسوب می‌شود و نتواند صحت آن اسناد را ثابت نماید...)؛ با جرم بودن امر نسبت داده شده بر حسب قانون، افترا محقق می­شود مانند نسبت دادن دزدی به دیگری، که دزدی یا سرقت مالِ غیر در قانون، جرم است؛ لیکن انتساب امری که صرفا از نظر اخلاقی یا انسانی ناشایست باشد، سبب تحقق جرم نیست. وسیله ارتکاب جرم افترا، علاوه بر روزنامه و جراید و ... هر وسیله­ای است که صریحاً افترا را به فرد حقیقی نسبت دهد یا آن را منتشر کند؛ بنابراین، از طریق کاریکاتور، نقاشی و چاپ و... نیز افترا محقق می­ گردد. طبق مواد 16 تا 18 قانون جرایم رایانه­ای مصوب 1388 نیز، جرم افترا حتی از طریق فضای مجازی و رسانه­ های ارتباط جمعی مانند اینستاگرام، رادیو، تلویزیون و پیامک و... امکان­پذیر است. فرد مرتکب (مفتری یا نسبت­ دهنده افترا به دیگری)، باید عاجز از اثبات امر نسبت داده شده باشد؛ یعنی اسناد و دلایلی، جهت اثبات نداشته باشد. فعل مفتری باید عالماً، عامداً و با قصد اضرار به دیگری باشد و بداند امری که نسبت می­ دهد، جرم است. منظور مقنن در این ماده مشمول افراد حقیقی است که ارتکاب جرم و یا نسبت دادن افترا به آنها امکان دارد و شامل افراد حقوقی نمی­ شود.

 

 • حالت دوم: طبق ماده 699 ق.م.ا : (هر­کس عالما، عامدا به قصد متهم نمودن ديگري، آلات و ادوات جرم يا اشيايي را که يافت شدن آن در تصرف يک نفر، موجب اتهام او مي‌گردد، بدون اطلاع آن شخص در منزل يا محل کسب يا جيب يا اشيايي که متعلق به اوست بگذارد يا مخفي کند يا به نحوي متعلق به او قلمداد نمايد و در اثر اين عمل شخص مزبور تعقيب گردد...)؛ باید علم و عمد و قصد شخص مرتکب، در متهم نمودن دیگری و در اضرار به غیر باشد. آلات و ادوات یا اشیاء مذکور نیز بایستی خاصیت اتهام­ آوری داشته باشند و در اثر اقدام صورت گرفته، شخصی را که اشیاء نزد او یا متعلق به او کشف شده است، مورد پیگرد و تعقیب قرار دهد، در غیر اینصورت افترا محقق نمی­ شود.

 

accusation samples

مصادیق افترا و تهمیت

 

مجازات جرم افترا در قانون مجازات اسلامی و قانون جرایم رایانه ­ای

طبق ماده 697 ق.م.ا مصوب 1392 و اصلاحیه 1399 آن، جز در مواردی که‌ موجب حد است، (مانند نسبت دادن زنا، افساد فی­ الارض، ... به دیگری)، مفتری به جزای نقدی درجه ۶، یعنی به جزای نقدی بیش از بیست میلیون ریال تا هشتاد میلیون ریال محکوم می­ شود.

طبق تبصره ماده 697 ق.م.ا در مواردی که نشر آن امر، اشاعه فحشا محسوب گردد هر­چند بتواند صحت اسناد را ثابت نماید، منطبق با ماده 742 ق.م.ا و تبصره­ های آن، مرتکب، حسب مورد به حبس از نود و يك روز تا دو سال یا جزای نقدی از حداقل یک میلیون ریال تا حداکثر چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات حبس و جزای نقدی محکوم می­ شود.

طبق ماده 743 ق.م.ا و تبصره­ آن، مجازات اشاعه فحشا، حسب مورد شامل حبس از نود و يك روز تا يك سال يا جزاي نقدي از حداقل دو میلیون ریال تا حداکثر بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات حبس و جزای نقدی است.

هم­چنین طبق ماده 14 قانون جرایم رایانه ­ای و تبصره­ های آن، مرتکب حسب مورد به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از حداقل پنج میلیون ریال تا حد­اکثر چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات حبس و جزای نقدی محکوم می­شود. طبق ماده 15 قانون اخیر و تبصره­ های آن، مرتکب حسب مورد به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از حداقل دو میلیون ریال تا حد­اکثر بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات حبس و جزای نقدی محکوم می­ شود.

 

best advices for people who do accusations


طبق ماده 699 ق.م.ا نیز مفتری به حبس از شش ماه تا سه سال و يا تا 74 ضربه شلاق محکوم مي‌شود

 

تفاوت افترا و تهمت

تهمت نیز همانند افترا، نسبت دادن امری کذب و خلاف واقع است با این تفاوت که در تهمت، امر کذب نسبت داده شده از منظر قانون جرم نیست.

طبق ماده 698 ق.م.ا، نشر اکاذیب با افترا متفاوت است؛ اکاذیب نسبت داده شده در ماده اخیر، جرم شناخته نمی ­شود و مرتکب عالماً، عامداً عملی را که صرفا خلاف حقیقت است به شخص حقیقی یا حقوقی یا مقامات رسمی نسبت می­دهد. این جرم صرفا با علنی شدن اکاذیب اظهار شده (بطور کلی) و داشتن قابلیت اضرار یا تشویش اذهان، تحقق می­یابد. انتشار اکاذیب طی فعالیت­های رسانه­ای، مطبوعاتی و فضای مجازی نیز تحت قانون مطبوعات و قانون جرایم رایانه­ای از مصادیق این جرم هستند.

طبق ماده 700 ق.م.ا، هجو به معنای دشنام دادن و از مصادیق توهین به شمار می­ رود. مواد 513 تا 515 و 517 و 608 و 609 و 619 و 262 و 263 ق.م.ا نیز از مصادیق قانونی جرم توهین هستند و شامل توهین به مقدسات، مقامات سیاسی و... و توهین به شان و حیثیت بانوان و اطفال می­ باشند.
در اینجا تهمت به معنای توهین، هجو و انتشار اکاذیب است. این جرم شامل هرگونه رفتار، گفتار، نوشتار یا اشاره است که از روی قصد و اراده، موجب اهانت به حیثیت یا تحقیر دیگری ­شود و اهانت مذکور، بر مبنای جایگاه اجتماعی مخاطبِ توهین و دیدگاه عرف ارزیابی می­گردد. انتساب اکاذیب مذکور صرفاً، خلاف حقیقت هستند و نه انتساب عملی دارای وصف مجرمانه.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی کیفری

نگارش شکواییه افترا

 

 

اخذ مشاوره حقوقی افترا با وکیل پایه یک دادگستری 

جهت اخذ مشاوره حقوقی، با جستجوی آنلاین می­توان با صرف کمترین زمان، بهترین وکیل جهت مشاوره حقوقی افترا، میزان هزینه مشاوره حقوقی و نگارش شکوائیه و سایر مسیرهای ارتباطی از جمله مشاوره حقوقی تلفنی، فوری و رایگان (آنلاین) و... را یافت نمود.

 

نوع شکوائیه

هزینه نگارش شکوائیه

تنظیم شکواییه دعاوی کیفری

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جرائم کیفری حدی

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جرائم علیه نفوس

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جرائم ضد امنیت داخلی و خارجی

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه اهانت به مقدسات و سوءقصد به مقامات

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه تهیه و ترویج سکه تقلبی

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جعل و تزویر و یا استفاده از سند مجعول

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جرائم رایانه ای

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه اعمال منافی عفت

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جرائم علیه اموال و اسناد و مالکیت و مدارک

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه توهین

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه دعاوی کیفری خانواده یا ترک انفاق

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه تدلیس در ازدواج

تنظیم شکواییه کودک آزاری

تنظیم شکواییه افشای اسرار حرفه­ ای 

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه سرقت 
تنظیم شکواییه آدم ربایی
تنظیم شکواییه نشر اکاذیب
تنظیم شکواییه جعل گواهی اشتغال به تحصیل

200 هزار تومان

تنظیم شکواییه جعل اسناد، برات و اسناد تعهد آور بانکی
تنظیم شکواییه جعل مهر و منگنه 
تنظیم شکواییه تصدیق نامه خلاف واقع

200 هزار تومان

تنظیم شکواییه ارتشا

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه کلاهبرداری یا خیانت در امانت

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه افترا یا افترای عملی

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه ورود غیر مجاز

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه تخریب اموال دولتی

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه ورشکستگی

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه ساخت وسیله برای ارتکاب جرم

۲۰۰  هزار تومان

تنظیم شکواییه جرائم ناشی از تخلفات رانندگی

۲۰۰  هزار تومان

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

در جلسه دادگاه برای پرونده ای که بعلت صرب و جرح و‌نهدبد از سوی کسی که خواستگار دخترم بوده شاکی بودم‌متهم که مرد هست و خواستگار دخترم بوده هم علیه من شکایت کرده در نزد قاضی و یک‌نغر حاصر در ان‌ جلسه حرفهای بدی برای دخترم گفت و‌ به من گفت مال حرام خور و‌بدنبال تخریب وجه من که مامان دخترم هستم بدین شکل که‌ با موهای رنگ شده و شال باز و افتاده‌ جلو ماشین فلانی بوده‌ چرا؟؟؟ ایا من میتوانم‌ از ایشون‌شاکی بشم ؟
با سلام. افترا یعنی اینکه کسی به دیگری نسبتی دهد که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است و شخص مفتری نتواند آ« را ثابت نماید. افترا بر 2 نوع است 1- افترای قولی 2- افترای عملی . در قانون کاهش مجازات حبس تعزیری مجازات جرم افترا جزا ی نقدی درجه 6 است که بین 6 تا 24 میلیون تومان است.از نظرات وکلای موسسه استفاده کردیم.
با سلام یکی از مسائل مبتلابه امروزه بحث افترا می باشد و مطلب فوق بسیار حائز اهمیت بود با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
خیلی اوقات افراد به دلیل ترس از اینکه با شکایت افترا مواجه شوند از طرح شکایت پشیمان میشوند در حالی که همواره این امکان وجود ندارد که فردی که شما از وی شاکی هستید اگر جرمش ثابت نشد بتواند حتما علیه شما افترا طرح کند. این نکته ریزی بود که من از طریق مشاوران وکیل تلفنی متوجه شدم و بسیار به حل مشکلم کمک کرد. از تیم جوان و خوش اخلاق و باحوصله وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام،تشخیص مصادیق توهین،تهمت و افترا نیازمند مطالعه و کسب مشاوره از متخصصین و وکلای خبره میباشد.وکیل تل به بهره گیری از وکلای متخصص این امکان را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان‌ برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.فاطمه سلیمانی
با سلام،تشخیص مصادیق توهین،تهمت و افترا نیازمند مطالعه و کسب مشاوره از متخصصین و وکلای خبره میباشد.وکیل تل به بهره گیری از وکلای متخصص این امکان را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان‌ برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.فاطمه سلیمانی
با سلام،تشخیص مصادیق توهین،تهمت و افترا نیازمند مطالعه و کسب مشاوره از متخصصین و وکلای خبره میباشد.وکیل تل به بهره گیری از وکلای متخصص این امکان را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان‌ برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.فاطمه سلیمانی
با سلام،تشخیص مصادیق توهین،تهمت و افترا نیازمند مطالعه و کسب مشاوره از متخصصین و وکلای خبره میباشد.وکیل تل به بهره گیری از وکلای متخصص این امکان را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان‌ برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.فاطمه سلیمانی
با سلام،تشخیص مصادیق توهین،تهمت و افترا نیازمند مطالعه و کسب مشاوره از متخصصین و وکلای خبره میباشد.وکیل تل به بهره گیری از وکلای متخصص این امکان را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان‌ برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.فاطمه سلیمانی
با سلام،تشخیص مصادیق توهین،تهمت و افترا نیازمند مطالعه و کسب مشاوره از متخصصین و وکلای خبره میباشد.وکیل تل به بهره گیری از وکلای متخصص این امکان را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان‌ برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.فاطمه سلیمانی
بهرنگ محبوبی: درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
[۱۰/۵،‏ ۱۴:۳۹] .: سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان [۱۰/۲۹،‏ ۱۲:۲۴] .: با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از نگارنده مقاله یکی از نکات مهم در خصوص فرم جرم تهمت وافترا در این است که جرم تهمت بیشتر در خصوص انتشار هجو واکاذیب است ولی افترا شامل دو نوع افترا ساده وافترا عملی می شود .افترای عملی یعنی اینکه شخص که موجبات انتساب یک جرم را به شخص دیگر فراهم کند در حالی که آن شخص اصلا از وقوع جرم خبر نداشته لذا در این جا قانون گذار برای چنین شخصی مجازات سنگینی در نظر گرفته است تا کسی جرات ارتکاب چنین جرایمی را نداشته باشد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
با سلام خدمت عزیزان‌قبل از هر گونه اقدام حقوقی و یا کیفری اهمیت مشاوره گرفتن از یک متخصص در هر امری را نادیده نگیرید به خصوص مشاوره داشتن در امور حقوقی یا کیفری لازمه بک اقدام صحیح و بدون دغدعه است چرا که برای انجام امور به دست خود تیاز به تسلط در این امور است و الا باید از مشورت یک متخصص بهره گرفت تا یک کار را ۱۰۰ بار به جای ۱ بار با تبعات ان متحمل نشد.موفق باشید.مسیح اقاداودی
دوستان سلام دعاوی دیگه ای که میتونند در کنار افترا مطرح بشن یعنی عناوین ان ها در شکواییه کنار عنوان افترا درج بشه قذف و اعاده حیثیت هستش قذف یک زیر مجموعه از افترا هستش با مجازات حدی مال زمانی که یک نفر به شما تهمت نیزنه که شما مرتکب جرائم مستوجب حد شدید که مع الاسف در خیلی از فحاشی های امروزه مصداق دارد
سلام. یعنی واقعا انقدر عجیبه که نمیدونم چطور بیانش کنم. همسر من رفته علیه من شکایت مطرح کرده و برای من پیامکی اومده که شکواییه شماره.....در شعبه....دادیاری شهرمون ثبت گردیده. که الان یک ماه از تاریخ شکایت میگذره و من در این خصوص با شما ارتباط گرفتم و با یکی از وکلای گرامیتون درمیون گذاشتم و موضوع رو تشرح نمودم. خدا خیرتون بده. با این وکلایی که کاملا مشخصه گلچین کردین از کل کشور. ایشون به من توضیحاتش رو دادن و زحمتشو کشیدند رفتند پرونده من رو در دادگاه مطالعه کردند. مجدد از طریق موسسه باهاشون ارتباط گرفتم که برام توضیح دادند به دلایل مختلفی دادیار اصلا شمارو متهم تشخیص نداده که بخواد شما رو احضار کنه که بری از اتهامی که بهتون زده شده دفاع کنی. یعنی قاضی پرونده رو که دید متوجه شد شوهرم‌ بی دلیل و صرفا برای اذیت کردن من همچین شکایتی مطرح کرده. حالا من انقدر دلم چرکین شده از این شوهر که میخوام علیهشون اعاده حیثیت مطرح کنم با کمک شما و سایت نمونه و وکلای باسواد و دلسوزتون. از این که هستین ممنونم
سلام . خسته نباشید عرض میکنم خدمت مدیریت و وکلای محترم و تشکر برای انتشار مطالب روزانه و متنوع و کاربردی .
سلام. خدمت وکلای خوب سایت وکیل تلفنی که به صورت شبانه روز در سراسر کشور در حال خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان حاضرند از این لحاظ ما بسیار خوشحالیم که یک موسسه ی فعال در این زمینه داریمکه با هزینه ی کمتر وبه صورت فوری در تلاش هست تا مشکلات همطنان خود را به راحتی برطرف کند امروزه ملت واقعا مشکل دارند واز هر لحاظ نیاز به مشاوره دارند مخصوصا مشاوره ی حقوقی ؛ وبراب سوالات مبهم خود پاسخ درستی پیدا نمی کنند برای نوشتن دادخواست وشکواءیه دچار مشکل هستند و نحوه ی تنظیم صحیح ان را نمی دانند اما وکلای سایت با گرفتن هزینه ی کمتر ان را می توانند تنظیم و از طریق سایت به انها ارسال کنند وخیلی هم عالی جواب میدهد در نتیجه هر مشکل حقوقی برایمان پیش امد صد در صد اطمینان داشته باشید که یک کمکی کنارتان هست ونگرانی ندارد
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام. اینکه سایت وکیل تلفنی انقدر خوب و در دسترس هست و مطالب بسیار مفیدی در سایت درج میکنین واقعا خیلی در رشد سواد حقوقی جامعه تاثیر گذار هستین. چون مطالبتون رو خیلی مانوس و به زبان ساده بیان میکنین و آدم داخل سایت شما یک مطلبی رو که میخونه کیف میکنه. باورتون نمیشه انقدر نکته از شما یاد گرفتم که ....

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی