موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی زنای ذهنی

مشاوره حقوقی زنای ذهنی

مشاوره حقوقی زنای ذهنی یکی از روش های ساده وموثر برای برطرف کردن این وسواس فکری مخرب از ذهن انسان است. جوانان امروز کشور در کنار تمامی مشکلاتی که دارند، درگیر ویروس مخرب دیگری به نام زنای ذهنی نیز شده اند که آنها را وارد سیاه چاله ای به نام خود ارضایی نموده است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشکلات همواره از اعمال نادرست شما یا اطرافیانتان نصیب شما می گردد و این اعمال نا درست از ذهنیت های نادرست سرچشمه می گیرد؛ بهتر است که با یک وکیل که در امور روانشناختی تجربه چندین و چند ساله دارد و شما و مشکلتان را درک می کند تماس حاصل کنید تا از نشت مشکل از ذهن به دنیای بیرون جلوگیری نمایید برای اینکار می توانید تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید

 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی جهت پیشگیری از این مشکل

در میان تمام مشکلاتی که امروزه با آنها مواجه هستیم، ویروس عجیبی به نام زنای ذهنی نیز وارد زندگی بیشتر جوانان دنیا شده است. برای این که بدانیم این ویروس چیست و چگونه می توانیم با آن مقابله کنیم، بهترین روش مراجعه به مشاوره حقوقی زنای ذهنی، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی و ... است. تا از واقعی شدن آن و مشکلاتی که ممکن است به بار آورید، جلوگیری نماییم. 

 

online legal advice for sex in mind

مشاوره حقوقی/ روانی آنلاین برای حل مشکل زنای ذهنی

 

همه چیز در مورد زنای ذهنی

زنای ذهنی را باید بیماری خاموشی به شمار آوریم، که جوانان و هر فرد دیگری را درگیر برقراری رابطه جنسی با نامحرمان می کند. اما آیا می دانید این رابطه از نظر شرعی و قانونی چه مجازاتی دارد؟ متاسفانه سالهاست که در کشورهای غربی با مشکل تجاوز جنسی روبه رو هستیم. 

اما این مسئله در سبک زندگی اسلامی جایی ندارد. که همین مشکل باعث بروز ویروسی به نام زنای ذهنی در میان جوانان شده است. جوانانی که به مشاوره حقوقی زنای ذهنی مراجعه می کنند، استدلال های بی پایه ای را در خصوص تماشای فیلم های پورن بیان می کنند.

اما نمی دانند که این مسئله رفته رفته بر روی ذهن آنها تاثیرات مخربی ایجاد کرده، و باعث می شود که به رابطه با نامحرم بیندیشند. از این رو به سراغ سکس با زن مطلقه، زن بیوه، زن فاحشه و ... می روند. اما به هیچ عنوان خود را زناکار یا درگیر زنای ذهنی نمی دانند.

 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی

 

تاثیر زنای ذهنی بر ذهنیت دختران و پسران و اثر پروانه ای زنا در زندگی

تفکر در خصوص رابطه های جنسی در دختران و پسران، یکی از محرک های اصلی هورمون های جنسی در انسان می باشد. شاید در ابتدا فرد در خصوص این دسته از تفکرات متوجه آسیب مخرب آن بر روی خود نشود. اما پس از مدتی این تفکرات زندگی او را تحت شعاع قرارداده، و مشکلاتی را برای وی به بار می اورد. 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی هر آنچه لازم است در خصوص مشکلاتی که این مسئله برای فرد به همراه می آورد را، برای ایشان بیان می کند. اما در بیشتر موارد دریافت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و ...  نیز نمی تواند منجر به کاهش سطح تمایلات جنسی در افراد شود. از این رو زمانی که اشخاص موفق نمی شوند این تفکرات را از خود دور کنند، به سراغ سیاه چاله ای به نام " خود ارضایی " می روند.

این سیاه چاله خود منجر به بروز اسیب های شدیدی بر روی جوانان می شود. ممکن است افراد به مرور زمان دچار افسردگی شدید، وابستگی عاطفی کم، بی حالی و ضعف، کاهش قدرت دفاعی سیستم ایمنی بدن و ... شوند. اما مسلما مراجعه به مشاوره حقوقی زنای ذهنی می تواند برای پیشگیری از بروز این مشکلات راهکار مناسبی به شمار رود. 

 

legal advice for processing an Adultery

دریافت مشاوره تلفنی

 

زنای ذهنی عامل پیش زمینه برای انواع زنا از قبیل زنای محصنه

بسیاری از جوانان کشور در خصوص ارتباط زنا با جهنم، فحشاگری، سکس چت و ارتباط آن با زنا و دیگر مسائل اطلاعاتی نداشته باشند. به همین دلیل به سادگی خودشان را با این لفظ که این کار فقط نوعی رابطه خیالی است، تبرئه می کنند. 

اما با دریافت مشاوره حقوقی زنای ذهنی می توان دریافت که فکر و خیال سکسی یا حتی زنای تجسمی تا چه حد می تواند در زندگی انسان ها مشکلات به بار آورد. حتی برخی از مردان و زنان را وارد می کند که به زنای محصنه روی آورند. زنایی که درآن یکی از از مردان و زنان، یا هر دوی آنها متاهل هستند و با دیگری ارتباط برقرار می کنند. 

که این دست رابطه ها ممکن است منجر به تولد نوزادی زنازاده شود. که در دنیا شاهد نمونه های بسیار زیادی از این دست نوزادان بی گناه هستیم. اما این مسئله در کشور ما پذیرفته نیست و هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی رد شده است. 

 

Adultery lawyer

پرسش و پاسخ حقوقی تلفنی و آنلاین

 

عواقب حقوقی زنا در ایران

برای این که بدانیم زنا در حقوق ایران چه عواقبی در پی دارد، می توان به مشاوره حقوقی زنای ذهنی مراجعه نمود. اما در کنار این روش، کافیست به قانون مجازات اسلامی مراجعه نمایید، تا در بخش حد زنا با قوانین و مجازات های شرعی و قانونی برقراری رابطه زنا بیشتر آشنا شوید. 

 

مجازات سکس با زن شوهر دار

سکس و رابطه با زن مطلقه

رابطه زنای ذهنی با جق زدن

مشاوره حقوقی تجاوز به زن، دختر، کودک 

 

طبق قانون مجازات اسلامی ایران، در صوتی که مرتکبین به زنا محکوم شده باشند، مجازات آنها برابر با یکصد ضربه شلاق، می باشد. البته از انجایی که انجام زنا حالت های مختلفی دارد، در قانون نیز برای هر یک از این حالت ها مجازات خاصی تعیین شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاوره حقوقی زنای ذهنی، پرسش سوالات حقوقی آنلاین، وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی و ... ارتباط برقرار کنید. 

تجسم زنا و رهایی از فکر سکس مسئله مهمی است که لازم است به آن پرداخته شود. اما بدون دریافت مشاوره حقوقی زنای ذهنی این کار برای بسیاری از جوانان کار دشواری خواهد بود. جوانانی که از مشکلات رابطه های جنسی و مجازات های ظلم زنا آگاه می شوند، برای ترک این گناه مصمم تر خواهند شد. 

 

تاثیر مشاوره حقوقی زنای ذهنی برای پیشگیری و جلوگیری از تبدیل آن به زنای واقعی

برای این که جوانان از اقدام به انجام زنای مصنوعی با رابطه نامشروع ذهنی یا دیگر افراد دوری کنند، لازم است زیر نظر بهترین مشاور حقوقی آنلاین، وکیل تمام وقت تلفنی و ... قرار گرفته و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورند. زنا علاوه بر آن که از نظر قانونی و شرعی گناهی بزرگ است، برای خود شخص نیز مشکلات و عوارض جبران ناپذیری را به همراه می اورد. 

به همین دلیل باید بگوییم ساده ترین و بهترین روش برای درمان این مشکل، مراجعه به مشاوره حقوقی زنای ذهنی می باشد. دریافت مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان همیشه راهکاری عالی برای برطرف کردن مشکلاتی از این دست بوده است. زمانی که جوانی هم از نظر قانونی و هم از نظر شرعی در خصوص حرمت زنا اطلاعات به دست آورد، می تواند در درمان این بیماری از خود تلاش بیشتری نماید. 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی به جوانانی که امروزه به این ویروس مبتلا شده اند، کمک می کند تا راهکار مناسب را برای رها شدن از این مسئله انتخاب کنند. علاوه بر مشورت با وکیل مرد یا مشاور با وکیل می توان روش های درمانی دیگری را نیز در نظر گرفت، که شخص را از این دست تفکرات مسموم دور نماید. 

نمی توان جامعه و تغییرات آن را که منجر به انتشار این ویروس شده است را تغییر داد. اما انسان می تواند با کسب اطلاعات در خصوص زناکار و جهنم، خود را تغییر داده و از هر عملی که منجر به بروز مشکلات روحی و روانی در وی می شود، دوری نماید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی