موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی زنای ذهنی

مشاوره حقوقی زنای ذهنی

مشاوره حقوقی زنای ذهنی یکی از روش های ساده وموثر برای برطرف کردن این وسواس فکری مخرب از ذهن انسان است. جوانان امروز کشور در کنار تمامی مشکلاتی که دارند، درگیر ویروس مخرب دیگری به نام زنای ذهنی نیز شده اند که آنها را وارد سیاه چاله ای به نام خود ارضایی نموده است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی جهت پیشگیری از این مشکل

در میان تمام مشکلاتی که امروزه با آنها مواجه هستیم، ویروس عجیبی به نام زنای ذهنی نیز وارد زندگی بیشتر جوانان دنیا شده است. برای این که بدانیم این ویروس چیست و چگونه می توانیم با آن مقابله کنیم، بهترین روش مراجعه به مشاوره حقوقی زنای ذهنی، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی و ... است. تا از واقعی شدن آن و مشکلاتی که ممکن است به بار آورید، جلوگیری نماییم. 

 

online legal advice for sex in mind

مشاوره حقوقی/ روانی آنلاین برای حل مشکل زنای ذهنی

 

همه چیز در مورد زنای ذهنی

زنای ذهنی را باید بیماری خاموشی به شمار آوریم، که جوانان و هر فرد دیگری را درگیر برقراری رابطه جنسی با نامحرمان می کند. اما آیا می دانید این رابطه از نظر شرعی و قانونی چه مجازاتی دارد؟ متاسفانه سالهاست که در کشورهای غربی با مشکل تجاوز جنسی روبه رو هستیم. 

اما این مسئله در سبک زندگی اسلامی جایی ندارد. که همین مشکل باعث بروز ویروسی به نام زنای ذهنی در میان جوانان شده است. جوانانی که به مشاوره حقوقی زنای ذهنی مراجعه می کنند، استدلال های بی پایه ای را در خصوص تماشای فیلم های پورن بیان می کنند.

اما نمی دانند که این مسئله رفته رفته بر روی ذهن آنها تاثیرات مخربی ایجاد کرده، و باعث می شود که به رابطه با نامحرم بیندیشند. از این رو به سراغ سکس با زن مطلقه، زن بیوه، زن فاحشه و ... می روند. اما به هیچ عنوان خود را زناکار یا درگیر زنای ذهنی نمی دانند.

 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی

 

تاثیر زنای ذهنی بر ذهنیت دختران و پسران و اثر پروانه ای زنا در زندگی

تفکر در خصوص رابطه های جنسی در دختران و پسران، یکی از محرک های اصلی هورمون های جنسی در انسان می باشد. شاید در ابتدا فرد در خصوص این دسته از تفکرات متوجه آسیب مخرب آن بر روی خود نشود. اما پس از مدتی این تفکرات زندگی او را تحت شعاع قرارداده، و مشکلاتی را برای وی به بار می اورد. 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی هر آنچه لازم است در خصوص مشکلاتی که این مسئله برای فرد به همراه می آورد را، برای ایشان بیان می کند. اما در بیشتر موارد دریافت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و ...  نیز نمی تواند منجر به کاهش سطح تمایلات جنسی در افراد شود. از این رو زمانی که اشخاص موفق نمی شوند این تفکرات را از خود دور کنند، به سراغ سیاه چاله ای به نام " خود ارضایی " می روند.

این سیاه چاله خود منجر به بروز اسیب های شدیدی بر روی جوانان می شود. ممکن است افراد به مرور زمان دچار افسردگی شدید، وابستگی عاطفی کم، بی حالی و ضعف، کاهش قدرت دفاعی سیستم ایمنی بدن و ... شوند. اما مسلما مراجعه به مشاوره حقوقی زنای ذهنی می تواند برای پیشگیری از بروز این مشکلات راهکار مناسبی به شمار رود. 

 

legal advice for processing an Adultery

دریافت مشاوره تلفنی

 

زنای ذهنی عامل پیش زمینه برای انواع زنا از قبیل زنای محصنه

بسیاری از جوانان کشور در خصوص ارتباط زنا با جهنم، فحشاگری، سکس چت و ارتباط آن با زنا و دیگر مسائل اطلاعاتی نداشته باشند. به همین دلیل به سادگی خودشان را با این لفظ که این کار فقط نوعی رابطه خیالی است، تبرئه می کنند. 

اما با دریافت مشاوره حقوقی زنای ذهنی می توان دریافت که فکر و خیال سکسی یا حتی زنای تجسمی تا چه حد می تواند در زندگی انسان ها مشکلات به بار آورد. حتی برخی از مردان و زنان را وارد می کند که به زنای محصنه روی آورند. زنایی که درآن یکی از از مردان و زنان، یا هر دوی آنها متاهل هستند و با دیگری ارتباط برقرار می کنند. 

که این دست رابطه ها ممکن است منجر به تولد نوزادی زنازاده شود. که در دنیا شاهد نمونه های بسیار زیادی از این دست نوزادان بی گناه هستیم. اما این مسئله در کشور ما پذیرفته نیست و هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی رد شده است. 

 

Adultery lawyer

پرسش و پاسخ حقوقی تلفنی و آنلاین

 

عواقب حقوقی زنا در ایران

برای این که بدانیم زنا در حقوق ایران چه عواقبی در پی دارد، می توان به مشاوره حقوقی زنای ذهنی مراجعه نمود. اما در کنار این روش، کافیست به قانون مجازات اسلامی مراجعه نمایید، تا در بخش حد زنا با قوانین و مجازات های شرعی و قانونی برقراری رابطه زنا بیشتر آشنا شوید. 

 

مجازات سکس با زن شوهر دار

سکس و رابطه با زن مطلقه

رابطه زنای ذهنی با جق زدن

مشاوره حقوقی تجاوز به زن، دختر، کودک 

 

طبق قانون مجازات اسلامی ایران، در صوتی که مرتکبین به زنا محکوم شده باشند، مجازات آنها برابر با یکصد ضربه شلاق، می باشد. البته از انجایی که انجام زنا حالت های مختلفی دارد، در قانون نیز برای هر یک از این حالت ها مجازات خاصی تعیین شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاوره حقوقی زنای ذهنی، پرسش سوالات حقوقی آنلاین، وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی و ... ارتباط برقرار کنید. 

تجسم زنا و رهایی از فکر سکس مسئله مهمی است که لازم است به آن پرداخته شود. اما بدون دریافت مشاوره حقوقی زنای ذهنی این کار برای بسیاری از جوانان کار دشواری خواهد بود. جوانانی که از مشکلات رابطه های جنسی و مجازات های ظلم زنا آگاه می شوند، برای ترک این گناه مصمم تر خواهند شد. 

 

تاثیر مشاوره حقوقی زنای ذهنی برای پیشگیری و جلوگیری از تبدیل آن به زنای واقعی

برای این که جوانان از اقدام به انجام زنای مصنوعی با رابطه نامشروع ذهنی یا دیگر افراد دوری کنند، لازم است زیر نظر بهترین مشاور حقوقی آنلاین، وکیل تمام وقت تلفنی و ... قرار گرفته و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورند. زنا علاوه بر آن که از نظر قانونی و شرعی گناهی بزرگ است، برای خود شخص نیز مشکلات و عوارض جبران ناپذیری را به همراه می اورد. 

به همین دلیل باید بگوییم ساده ترین و بهترین روش برای درمان این مشکل، مراجعه به مشاوره حقوقی زنای ذهنی می باشد. دریافت مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان همیشه راهکاری عالی برای برطرف کردن مشکلاتی از این دست بوده است. زمانی که جوانی هم از نظر قانونی و هم از نظر شرعی در خصوص حرمت زنا اطلاعات به دست آورد، می تواند در درمان این بیماری از خود تلاش بیشتری نماید. 

مشاوره حقوقی زنای ذهنی به جوانانی که امروزه به این ویروس مبتلا شده اند، کمک می کند تا راهکار مناسب را برای رها شدن از این مسئله انتخاب کنند. علاوه بر مشورت با وکیل مرد یا مشاور با وکیل می توان روش های درمانی دیگری را نیز در نظر گرفت، که شخص را از این دست تفکرات مسموم دور نماید. 

نمی توان جامعه و تغییرات آن را که منجر به انتشار این ویروس شده است را تغییر داد. اما انسان می تواند با کسب اطلاعات در خصوص زناکار و جهنم، خود را تغییر داده و از هر عملی که منجر به بروز مشکلات روحی و روانی در وی می شود، دوری نماید.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

زنای ذهنی نوعی اختلال و بیماری ذهنی است که فرد را به وسایل مختلف تخلیه و باعث بروز مشکلات بزرگتر در زندگی نماید و شاید مقدمه ای برای انجام عمل زنای حضوری یا حتی با خویشاوندان داشته باشد. لذا توصیه می شود که جوانان با تقویت ایمان و توسل به ائمه از این افکار مخرب و غرب گرا دوری نمایند و با ازدواج شرعی و قانونی نیاز خود را رفع نمایند
سلام وقت بخیر. واقعا مطلب جالب و تاثیر گذاری بود . تشکر از شما که به تمام ابعاد حقوقی زندگی امروزه توجه میکنید.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام،وقت بخیر.با تشکر از مدیریت محترم و اعضای متخصص سایت وکیل تلفنی جهت ارائه مطالب مفید و کاربردی در راستای اعتلای اطلاعات حقوقی هموطنان عزیز.موفق و موید باشید.
درود و وقت بخیر بسیار عالی که در کنار مسائل حقوقی به مسائل اجتماعی و روان شناسی هم میپردازید، موفق و موید باشید
با سلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی ،در آگاه کردن مردم بسیار کمک می کنید و همیشه در دسترس ،فوری و ارزان راهنمای هموطنان خود هستید من به عنوان یک کاربر از سایت وکیل تلفنی بسیار راضی و سپاسگزارم واز این بابت که احساس می کنم همیشه یک وکیل کنار خودم دارم که رازدار و امین و بهترین راهنمای من در امور حقوقی هست بسیار خوشحالم در همه ی موارد مطالب می گذارد انواع مشکلات خانوادگی و سایر زمینه ها سخنان گرانبهایی را در صفحه درج می کند، به شما عزیزان پیشنهاد می کنم حتما با اعتماد کامل از وکلای موسسه ی سایت وکیل تلفنی مشاوره بگیرید تنها با یک تماس ، فوری ،هزینه ی کمتر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی