موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

شکوایيه ترک انفاق

شکواییه ترک انفاق

طبق قانون، پرداخت نفقه زن در عقد دائم بر عهده مرد است و این نفقه شامل تهیه خانه ایمن، تجهیزات و لوازم زندگی، هزینه خورد، خوراک، درمان و ... است؛ اما شرایطی ایجاب می شود که مرد نفقه همسرش را نمی پردازد و زن برای عدم پرداخت نفقه توسط مرد، از او شکایت می کند؛ این شکایت تحت عنوان ترک انفاق بوده و امروز شما در وکیل تلفنی یاد خواهید گرفت که چگونه با تنظیم این شکواییه، نفقه تان را وصول کنید و خود را از عسر و حرج زندگی نجات دهید؛ اما قبل از آن، حتماً از ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که حاوی اطلاعات ارزشمندی از وصول نفقه است، بازدید فرمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ساده ترین راه دریافت تضمینی نفقه چیست؟

online complaint for alimony

نمونه دادخواست ترک انفاق (انتهای همین صفحه)

 

شکواییه ترک نفقه یک جرم مستمر است و بارها می توان برای عدم پرداخت نفقه زن از همسرش شکایت کند؛ مثلا زن برای عدم پرداخت نفقه توسط همسرش در بهمن ماه شکایت نفقه می کند؛ اگر مرد دوباره نفقه اسفند ماه را پرداخت نکند، زن می تواند از او شکایت کند؛ اما شرایطی برای تعلق گرفتن نفقه به یک زن موجود است، اینکه زن در تمکین مرد باشد.

پیش از درخواست و تنظیم شکواییه بهتر است با یک وکیل خبره و متخصص مشاوره حقوقی نفقه دریافت کنید. وکیل تلفنی آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین است و در صورت تمایل به استخدام وکیل منصف نفقه می توانید بعد از مشاوره درخواست خود را به وکیل مربوطه اطلاع دهید.

در برخی موارد دیده شده که افراد درخواست مشاوره حقوقی ارزان با یک وکیل نفقه خانم را دارند به این دلیل که خانم ها احساس راحتی و همدردی بیشتری با وکیل خانم دارند؛ وکیل خانم آنلاین نفقه 24 ساعته ارزان و تضمینی 24 ساعته در سایت وکیل تلفنی آماده ارائه خدمات مشاوره هستند و در هنگام ثبت درخواست مشاوره، درخواست مشاوره با وکیل خانم را عنوان کنید.

 

نکات ضروری قبل از نگارش شکواییه ترک انفاق

 

شکواییه ترک انفاق با مطالبه نفقه دو موضوع کاملاً جداست؛ مردی که چند ماه نفقه همسرش را پرداخت نکرده است؛ همسرش می تواند برای ترک انفاق در ماه های گذشته از او شکایت کند. در تنظیم نگارش شکواییه نفقه اصلی باید تاریخ دقیق ترک انفاق، ادله ی کافی برای عدم پرداخت نفقه، عقدنامه و ... ذکر شود و نگارش شکواییه به صورت یک دادخواست رسمی تهیه شود. با توجه به متفاوت بودن شرایط هر پرونده پیش از تنظیم شکواییه می توانید در هر ساعتی از شبانه روز یه سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را مطرح کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین نفقه را می توان پس از ثبت نام در سایت به صورت رایگان دریافت کنید و در صورت تمایل آنها شما را به وکیل ترک انفاق ارزان و تضمینی 24 ساعته ارجاع می دهند تا در تنظیم شکواییه شما را راهنمایی کنند.

 

آموزش نوشتن شکواییه ترک انفاق با راهنمایی 24 ساعته وکیل تلفنی

instruction to write alimony complaint

نفقه گیری تلفنی و آنلاین با وکیل تلفنی

 

گاهی اوقات اثبات پرداخت نفقه به زوجه برای مرد یا عدم پرداخت نفقه توسط مرد برای زن مشکل است؛ در صورتی که زن و مردی جدا از هم زندگی می کنند و زن اعلام کند که آماده انجام وظایف همسری (تمکین) را دارد، ولی مرد او را از خانه بیرون انداخته و در دادگاه اثبات شود؛ نفقه به او تعلق می گیرد؛ اما در صورتی که زن تمایلی به زندگی با مرد نداشته باشد و دادگاه رای به عدم تمکین زن صادر کند، نفقه به او تعلق نمی گیرد.

 

نکته: در مواردی از قبیل فوق با دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی نفقه یا راهنمایی های آنلاین وکیل می توان شکواییه ترک انفاق را تنظیم کرد؛ در برخی موارد به دلیل عدم آگاهی زن یا مرد از قوانین پرداخت نفقه، حقوق فرد ضایع می­ شود. از اینرو پیش از مراجعه به دادگاه برای شکایت با وکیل آنلاین نفقه تضمینی مشورت کنید.

 

نگارش شکواییه آنلاین و تلفنی ترک انفاق به صورت ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

whatsapp dowry legal advice

 

یکی از مزیت های گسترش اینترنت و ارتباطات مجازی، دسترسی سریع تر و راحت تر به متخصصین است. گاهی اوقات عدم دسترسی به وکیل خبره و باتجربه باعث از بین رفتن حقوق افراد شده است. وکیل تلفنی با مشاوره تلفنی و آنلاین امکان مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری را برای تمامی افراد در سراسر ایران فراهم می کند.

با کمک و مشاوره وکیل نفقه آنلاین ارزان و تضمینی بدون نیاز به رفت و آمد تا دفتر وکالت و صرف وقت بسیار می توانید شکواییه ترک انفاق را دریافت کنید و با هزینه کمتر مراحل دادرسی خود را طی کنید؛ در وکیل تلفنی اورژانس نفقه 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما است و در این شرایط سخت شما را همراهی می کنند.

 

هزینه نگارش شکواییه ترک انفاق چقدر است و چگونه باید این مورد را پرداخت نماییم؟

 

cost of writing the alimony petition

نمونه دفاعیه ترک انفاق اصل و اورجینال

 

همه ی مراحل و ارتباط با وکلا به صورت آنلاین و یا تلفنی است و شما نیاز به مراجعه حضوری ندارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه نگارش به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید. پرداخت مشاوره حقوقی تلفنی یا هزینه نگارش شکواییه به صورت کارت به کارت انجام می شود.

 

در انتها توجه فرمایید که ...

 • برای کسب اطلاعات در مورد تغییرات شکواییه نفقه در سال 1400 و دریافت نفقه تضمینی و فوری با مشاورین وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

 

 • ترک انفاق یک جرم کیفری محسوب می شود و در صورتی که مرد از پرداخت نفقه خودداری می کند زن با مراجعه به کلانتری محل از او شکایت می کند؛ اطلاعات شکایت زن در بانک شکواییه آنلاین و 24 ساعته وارد و برای بررسی پرونده به دادگاه ارسال می شود.

 

 • اگر مردی برای ماه ها نفقه زن را پرداخت نکند و موجب خسارات مالی به زن شود، زن می تواند در دادگاه علیه او شکایت کند؛ در این موارد می توانید با تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند و در صورت تمایل می توانید وکیل را استخدام کنید.

 

نمونه اصلی شکواییه ترک انفاق

 

complaint sample

alimony complaint petition

 

نمونه کامل شکواییه عدم تحویل طفل

نمونه کامل نگارش شکواییه خیانت در امانت

نمونه کامل شکواییه ضرب و جرح عمدی

نمونه کامل شکواییه سرقت

نمونه کامل شکواییه قتل غیر عمد

نمونه متمایز و حرفه ای شکواییه مزاحمت تلفنی

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی شکواییه های نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

برای نگارش شکوایه ای که بسیار فوری برای ثبت به آن نیاز داشتم با موسسه شما تماس گرفتم و واقعا سریع به درخواستم رسیدگی شد و متن مربوطه برایم ارسال شد سپاسگزارم موفق باشید
بدینوسیله بر خود واجب میدانم از وکلا و مشاوران حقوقی موسسه بعلت تلاش متعهدانه و متخصصانه و دقت در پاسخگویی به نحو احسن به اینجانب در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب پرونده قضایی تقدیر و تشکر به عمل آورم .
شکواییه ترک انفاق با مطالبه نفقه دو موضوع کاملاً جداست؛ مردی که چند ماه نفقه همسرش را پرداخت نکرده است؛ همسرش می تواند برای ترک انفاق در ماه های گذشته از او شکایت کند. در تنظیم نگارش شکواییه نفقه اصلی باید تاریخ دقیق ترک انفاق، ادله ی کافی برای عدم پرداخت نفقه، عقدنامه و ... ذکر شود و نگارش شکواییه به صورت یک دادخواست رسمی تهیه شود
در شکایت ترک انفاق نیز مانند هر نوع شکایت دیگری زن به عنوان خواهان (شاکی) باید وقوع جرم ترک انفاق را اثبات کند. راه های اثبات شکایت ترک انفاق هم مانند شکایت های دیگر شیوه هایی کاملا مشخص است. مثلا در مواردی که زن مدعی است همسرش او را از خانه بیرون کرده یا مدتی است به او نفقه نداده، این مساله در صورتی برای دادگاه اثبات می شود که یا همسر زن در محضر دادگاه به این مساله اقرار کند و این اتهام را بپذیرد یا این که شهود معرفی شده از سوی زن به دادگاه این موضوع را تایید کنند. شاهدان هم شرایط خاصی دارند. مثلا آنها باید به اتفاقی که رخ داده اشراف کافی داشته باشند و ضمنا از بستگان و اقوام زن هم نباشند. رعایت دیگر شرایط شهود هم از مواردی است که برای زنان دردسر کمتری ایجاد می کند. این که شهود باید کارت شناسایی معتبر یا شناسنامه داشته باشند که در دادگاه احراز هویت شوند. شهود هم معمولا به این مساله شهادت می دهند که از وضعیت زندگی خواهان مطلع هستند و می دانند او به دلیل پرداخت نکردن نفقه از سوی همسرش در سختی و مشکل است. ترک انفاق ازجمله جرایم مستمر به شمار می آید و معنی این حرف این است که این جرم به دفعات قابل شکایت کیفری است در مواردی هم که شهود حاضر به حضور در دادگاه و ادای شهادت نباشند، دادیار پرونده دستور می دهد تا کلانتری محل تحقیقات مورد نیاز را تکمیل و پرونده را برای دادسرا ارسال کند. البته همه این موارد به سرعت صورت می گیرد تا در حداقل زمان ممکن پرونده تکمیل و درباره آن اظهارنظر شود. در کلانتری های هر محدوده دادگاه مامورانی حضور دارند که هر روز پرونده ها را از کلانتری به دادسرا می آورند و پس از بررسی پرونده، در صورت نیاز به تحقیق پرونده را به کلانتری ارجاع می دهند. البته پیگیری شاکی هم سبب می شود زودتر به پرونده رسیدگی و درباره آن تصمیم گیری شود. تا زمانی هم که پرونده ای تکمیل نشود، دادسرا نسبت به آن تصمیم گیری نمی کند. شکایت ترک انفاق راه های اثبات پرداخت نفقه مردان پس از احضار به دادسرا معمولا در پاسخ به این پرسش که آیا اتهام مذکور را می پذیرید؟ چند موضعگیری مشخص دارند: دسته ای از آنها اعلام می کنند این ادعا را قبول دارند؛ اما در مقابل همسرشان از آنها تمکین نکرده است. آنها دلایلی را هم برای تمکین نکردن همسرشان عنوان می کنند و این مساله در برگه های موسوم به برگه بازجویی و صورت مجلس ثبت می شود. ممکن است در چنین موردی مرد حاضر به پرداخت نفقه به همسرش باشد و ممکن است به دلیل تمکین نکردن این پرداخت را انجام ندهد. دسته ای دیگر عنوان می کنند این اتهام را می پذیرند و حاضر به پرداخت نفقه همسر خود هستند. در چنین حالتی دادگاه با ایجاد صلح و سازش میان طرفین و در نهایت دریافت تعهدنامه از مرد پرونده را می بندند و طرفین را به امان خدا می سپارد. دسته سوم مردها مدعی می شوند نفقه را پرداخت کرده اند؛ اما زن دلایلی را عنوان می کند که این ادعا را رد می کند. در چنین موردی بسته به نظر دادیار، پرونده با صدور قرار برای دادگاه ارسال می شود. این قرار ممکن است قرار الزام به حضور، قرار کفالت و قرار وثیقه باشد. به این ترتیب پرونده برای تصمیم گیری در اختیار مقام قضایی قرار می گیرد. دسته ای دیگر از مردان نیز با ارایه دلایل و مدارک کافی از خود رفع اتهام می کنند که در چنین موردی دادگاه برای مرد قرار منع تعقیب صادر می کند که البته این قرار به معنای بی گناهی مرد از سوی دادگاه است، اما در صورت اعتراض زن قابل رسیدگی است. ترک انفاق جرمی که استمرار دارد ترک انفاق ازجمله جرایم مستمر به شمار می آید و معنی این حرف این است که این جرم به دفعات قابل شکایت کیفری است. مثلا اگر مردی نفقه آذر ماه همسر خود را ندهد و طی شکایت این نفقه را در دادسرا یا دادگاه از همسرش اخذ کند، او می تواند پس از این شکایت بلافاصله شکایتی برای دریافت نفقه دیماه خود نیز مطرح کند. چند راه حل را برای جلوگیری از طرح شکایت ترک انفاق از سوی زنان علیه مردان: اگر زنی در پی مشاجره لفظی به حالت قهر خانه را ترک کرد، مرد بهتر است مبلغی پول که در حد و اندازه نفقه کفایت کند، با قید بابت نفقه به حساب همسرش بریزد و این فیش را نزد خود نگه دارد. شکل دیگر ارائه پول به همسر هم ارسال پول از طریق پست بانک است که می تواند بعدا مورد ادعای مرد واقع شود. شکل دیگر نیز این است که مرد از همسر خود بابت پولی که به وی می دهد رسید بگیرد. گاهی ممکن است مردان پس از شکایت ترک انفاق منزل مسکونی نامناسبی را برای همسر خود تهیه کنند و در دادگاه با معرفی این منزل، خواستار تمکین همسر خود شوند؛ اما منزل مسکونی باید شرایط مناسب زندگی را داشته باشد و اگر فاقد این ویژگی باشد، تصمیم گیری دادگاه به ضرر مرد خواهد بود.
طبق قانون، پرداخت نفقه زن در عقد دائم بر عهده مرد است و این نفقه شامل تهیه خانه ایمن، تجهیزات و لوازم زندگی، هزینه خورد، خوراک، درمان و ... است؛ اما شرایطی ایجاب می شود که مرد نفقه همسرش را نمی پردازد و زن برای عدم پرداخت نفقه توسط مرد، از او شکایت می کند؛ این شکایت تحت عنوان ترک انفاق بوده و امروز شما در وکیل تلفنی یاد خواهید گرفت
امروز در خصوص ترک انفاق مشاوره حقوقی از وکلای متخصص در امور خانواده گرفتم سپاس از موسسه حقوقی وکیل تلفنی
شکواییه ترک انفاق را وکلای موسسه وکیل تلفنی ساعت 5صبح برام نگارش نمودند تا بتونم دراسرع وقت ثبت کنم سپاس از پاسخگویی شبانه روزی تان
سلام خسته نباشید چقد ویدیو خانم وکیل خوب بود دقیقا مشکل من با همسرم همین بود که الان جوابمو گرفتم ممنونمممم⭐⭐⭐
سلام وقت بخیر شوهر من 10ساله که خرجی نمیده دیشب با وکیلتون صحبت کردم و باتوجه به توضیحاتیی که دادم فرموند نیاز به نگارش شکوائیه دارم دیشب. واریز کردم و شکوائیه به دستم رسید ممنونم از سایت خوبتون که کمکم کردید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی