موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی روابط نامشروع

مشاوره حقوقي در پرونده هاي رابطه نامشروع

هرگاه زن یا مردی (خواه زنده یا مرده) که بین آنها علقه زوجیت نبوده است مرتکب روابط نامشروع بوسیدن یا همبستر شدن (غیر از زنا) شوند به مجازات شلاق تا 99 ضربه محکوم خواهند شد.

 

ویدئو مصاحبه با وکیل مجرب دادگستری وکیل تلفنی در مورد روابط نامشروع

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 09212242670

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موضوع روابط نامشروع به نوبۀ خود بسیار حساس است و در صورتیکه رویکرد حقوقی مناسبی برای آن اتخاذ نگردد می تواند لطمه های جدی و برگشت ناپذیری به اعتبار و آبروی شما وارد کند؛ لذا بهتر است که مسائل حقوقی روابط نامشروع به صورت مخفیانه و تلفنی توسط وکیل خبره دراین امر پیگیری گردد. برای اینکار شما می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه مشاوره حقوقی با وکیل متخصص روابط نامشروع منتقل گردید و مقدمات تماس تلفنی با وکیل را ایجاد نمایید"

 

جرم رابطه نامشروع پيامكي بايد چه ساختار داشته باشد تا جرم تلقي گردد؟ 

 

adultery crime

ساختار رابطه نامشروع پیامکی که در نهایت به جرم می انجامد

 

در رويه قضايي محاكم اينطور است كه باتوجه با قانون مجازات اسلامي كه در سال 1375 قانون گذاري و تاسيس شده جرم رابطه نامشروع اينگونه تعريف گرديده است: "هرگاه زن و مردي كه بين انها هيچگونه رابطه زوجيت نباشد، مرتكي رفتاري نامشروع يا عمل منافي عفت غير از زنا باشد؛ مثلاً رفتاري شبيه كنار همديگر نشستن و در يك خانه خلوت كردند يا هم ديگر را ببوسند، اين رابطه در قانون به عنوان جرم رابطه نامشروع تعريف كه مجازات رابطه نامشروع تا 99 ضربه شلاق مي باشد؛ ولي متاسفانه در همان قانون نگفته كه كسي به كسي پيامك ارسال نمايد از مصاديق و رفتار هاي موضوع نماده 637  قانون مجازات اسلامي مي گردد و به عبارت ديگر ارسال پيامك عاشقانه و يا هر نوع پيامكي بين زن و مردي كه رابطه زوجيت در بين نباشد نمي تواند مصداق رابطه نامشروع باشد و مضافاً به اينكه در زمان تقنين اين قانون (قانون مجازات اسلامي) و قانون جرايم رايانه اي براي ارسال پيامك حال از هر نرم افزار پيام رساني را  بين كسي كه رابطه زوجيت دربين آنها نباشد را  جرم انگاري ننموده و در واقع در زمان تقنين قانون مجازات اسلامي 1375 بستر ارسال پيامك يا هر نرم افزار يوجود نداشته تا ان را جرم انگاري كنند؛ لذا بنظر وكيل تلفني هرگونه ارتباط از طريق پيام رسان هاي فعلي مثلا تلگرام، اينستاگرام، واتس اپ، پيامك موبايلي بين كساني كه رابطه زوجيت در بين انها نمي باشد، جرم رابطه نامشروع نبوده و محاكم و دادسرا در اين موارد اقدام به صدور قرار منع تعقيب مي كنند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد روابط نامشروع؛ در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید مطالب زیر را هم مطالعه نموده و به اندوخته اطلاعات حقوقی خود، بیافزایید

 

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی

درخواست مشاوره  حقوقی جرم روابط نامشروع

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام علیکم پیرو سوالات مطرح شده اگر شاهد فوت کرده از طریق اسکرین شات اگر هم وجود نداره ولی الان کاربری حدف نشده از طریق ریکاوری محتوا امکان بازیابی و استفاده در مراجع قانونی وجود دارد .روابط نامشروع یا تعزیزی است یا حدی با توجه به شرایط و موقعیت که حسب مورد مجازات متفاوتی نیز دارند . جرایم تعزیزی مشمول موتور زمان قرارمیگیرند ولی جرایم مشمول حد خیر.فرد متاهل با مجرد متاهل در صورت زنا اعدام و مجرد شلاق مجازات آنهاست. امکان طرح شکایت وجود دارد. امین مرادی کد وکالتی45526
سلام علیکم پیرو سوالات مطرح شده اگر شاهد فوت کرده از طریق اسکرین شات اگر هم وجود نداره ولی الان کاربری حدف نشده از طریق ریکاوری محتوا امکان بازیابی و استفاده در مراجع قانونی وجود دارد .روابط نامشروع یا تعزیزی است یا حدی با توجه به شرایط و موقعیت که حسب مورد مجازات متفاوتی نیز دارند . جرایم تعزیزی مشمول موتور زمان قرارمیگیرند ولی جرایم مشمول حد خیر.فرد متاهل با مجرد متاهل در صورت زنا اعدام و مجرد شلاق مجازات آنهاست. امکان طرح شکایت وجود دارد. امین مرادی کد وکالتی45526
سلام علیکم پیرو سوالات مطرح شده شاهد عرض شده فوت شده و پیامک پاک شده عرض می‌شود درصورتی که اکانت حذف نشده باشد با ریکاوری محتوا امکان بازیابی و استفاده از آنها در محاکم وجود دارد این درصورتی است که اسکرین شات وجود نداشته باشد. روابط نامشروع حدی و تعزیزی داریم که مجازات آنها باهم بسته به شرایط و موقعیت متفاوت است . و صرفا رابطه فیزیکی را دربر نمی‌گیرد پیامک‌ها و صحبت‌ها نیز شامل روابط منافی عفت نیز میشوند. در مورد مرور زمان جرایم تعزیزی بله مشمول می‌شوند ولی جرایم حدی خیر مشمول مرور مان نمی‌شوند.روبط فرد متاهل با مجرد شلاق برای مجرد و اعدام برای متاهل است.امکان اثبات با اسکرین شات است. خب به دلیل روابط منافی عفت با طرح شکایت البته با دلایل و مستندات قابل قبول از وی شکایت کنید . با تشکر وکیل امین مرادی 45526کد وکالت
با سلام. وفق ماده 637 قانون تعزیرات هرگاه بین زن مردی علقه زوجیت نباشد و با هم خلوت کنند یا همدیگر را ببوسند یا بغل کنند جرم رابطه نامشروع متحقق و به شلاق تا 99 ضربه محکوم می شوند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از وباتشکر از مقالات مفید ان موسسه محترم جرم رابطه نامشروع در قانون مجازات اسلامی برای آن مجازات تعیین شده است ومنظور هرگونه روابط نامشروع از قبیل تقبیل ومضاجعه ویا خلوت کردن با نامحرم را رابطه نامشروع تلقی کرده ومجازات ۹۹ ضربه شلاق برای ان در نظر گرفته اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
خدا قوت سپاس از ویدئو های آموزشی خیلییی خوب و کاربردیتون هر روز مطالبتون رو با دقت تمام میخونم و استفاده میکنم خدا قوت میگم به همه ی دست اندرکاران موسسه وزین وکیل تلفنی بسیار مطالبتون بسیار کاربردی و قابل استفاده هست آرزوی توفیق بیشتر برای همه ی عزیزان
با سلام خدمت مخاطبان.حقیقت این است که در باره موضوع رابطه نامشروع تعزیری در قانون مجازات اسلامی رویه واحدی در بین قضات نیست چرا که الان در حال حاضر رابطه های پیامکی هم به روابط اضافه شده و در زمان قانون سابق وجود نداشت و با نبود قانون مشخص باید تفسیر نمود که در حال حاضر قضات عمل منافی عفت یا رابطه نامشروع را تفسیر های مختلفی می کنند در نهایت رابطه نامشروع تا ۹۹ ضربه شلاق دارد و صوت و فیلم صرفا اماره هستند ممکن است به علم قاضی کمک کنند ممکن هم هست که کمکی نکنند با توجه به اینکه اصل هم بر بی گناهی افراد است مگر خلافش ثابت شود.با تشکر.مسیح آقاداودی کد ۲۰۵۵۴
سلام و عرض ادب خسته نباشید من به دلیل ساعت کاری که دارم همیشه برای ساعت ۱۰ شب به بعد تقاضای مشاوره دادم و همواره در مدت کوتاهی تماس برقرار شد و با وجود اینکه ساعت اداری نبود اما بسیار باحوصله پاسخ دادند. از موسسه وکیل تلفنی سپاسگزارم
سلام. امروزه با توجه به عصر تکنولوژی و گستردگی ارتباطات مجازی، نحوه تعاملات اشخاص هم تغییر کرده... با توجه به اینکه اینترنت و گوشی و اپلیکیشن ها و برنامه های متنوعی وجود دارد که به سادگی امکان ارتباط دو شخصی که اصلا همدیگر رو نمیشناسند و از نزدیک ندیدند، برقرار کرده... فی الواقع در حال حاضر نوعی از ارتباطات نامشروع عرفی به وجود اومده که با دقت نظر در قانون میبینیم این ارتباط رو نمیتونیم در قالب هیچ جرمی، جرم‌انگاری نماییم... مثل ارتباط پیامکی دو جنس مخالف....
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
با سلام،با‌کسب مشاوره ۲۴ ساعته و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پرونده های مطروحه خود کسب نمایید.وکیل تلفنی با افتخار آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز میباشد.
سلام و عرض خسته نباشید . خیلی مچکر از تلاش شبانه روزی تیم مدیریتی و حقوقی موسسه وکیل تلفنی برای خدمت رسانی به مردم .ممنون .
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
اگر درمیان افرادی که طلاق می گیرند جستجو کنیم می بینیم که اکثرا به خاطر خیانت وروابط نامشروع این اتفاق افتاده وباعث شده تا زن وشوهر اعتماد خود را نسبت به همدیگر از دست بدهند وعلت همه ی این خیانتها متاسفانه به دلیل دیدن فیلمهایی است که خانواده ها را به الودگی می کشاند وباعث فراموشی تعهد بین انها میشود که در قبال هم به یکدیگر داده اند. وزمانی که هر کسی متوجه یک رابطه ی نامشروع میشود سر درگم میشود که خدایا من این را چگونه بیان کنم ویا چگونه جلوی این امر قبیح را بگیرم که باعث ابرو ریزی نشود ونیاز به کسی پیدا می کند که مشاور امین باشد ومن باید مژده ای بدهم اینکه نگران نباشید همیشه یک امانتدار ورازدار ومشاور خوب کنارتان هست به نام موسسه ی وکیل تلفنی کهوکلای این سایت می توانند به شما در هر زمینه ای به شما کمک کنند تنها با یک تماس با هزینه ی کمتر و فوری در هر نقطه از کشور که باشید پس با اطمینان کامل تماس بگیرید و از سایت وکیل تلفنی یاری بخواهید
سلام و درود عزیزان نکته: احتیاط کنید موقع اعلام جرم ،خودتون مجرم نشید یعنی چی یعنی شما اگر تشریف ببرید دادسرا بدون ادله کافی بدون دقیقا کلیه مدارک مثبت دعوایی که در این مقاله اومده حتی یک شاهد هم کم تر ببرید میشید قاذف مجرم مرتکب قذف حکمش هم شلاق هست احتیاط کنید تا جای ممکن اولا فقط در صورت ضرورت امر دوما با ادله کافی این جرائم را گزارش کنید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی