موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره قانون کار

مشاوره قانون کار

 

کسب و کار قسمت عمده ای از زندگی هر شخصی را شامل می شود. مقررات کاری، جهت پیشبرد امور کاری در مسیری درست، جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات کاری و نیز جهت حل اختلافات تعبیه شده اند؛ یکی از قوانین جاری کشور ما قانون کار است. قانون کار تنها قانونی است که در ایران به صورت تخصصی و با بررسی ابعاد حقوقی به روابط قانونی کارگر و کارفرما می پردازد.  باید قانون کار را مبنای حل اختلافات حوزه کار در نظر گرفت.  حقوق کار از شاخه های حقوق عمومی داخلی محسوب می شود و محض تنظیم روابط کارفرمایان و پرسنل آن ها و برای برقراری عدالت اجتماعی، قواعدی تعریف کرده است که مطابق آن از تضییع حقوق افراد جلوگیری می شود و امور کاری در رویه صحیحی قرار می گیرد؛   از این روست که مشاوره قانون کار در چنین مواقعی نقش کلیدی دارد و ما را بر آن کرده که در ادامه این مطلب به اهمیت دریافت مشاوره قانون کار از وکیل متخصص امر بپردازیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

در قانون کار، موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است که در نهایت تمامی آنها به روابط بین کارگر و کارفرما اختصاص پیدا می کند. وجود قانون کار برای رسیدگی به موضوعاتی که در ارتباط با کارگر و کارفرما است، ضروری می باشد. همین موضوع باعث شده است روابط حوزه کاری جنبه قانونی پیدا کند و کارگر و کارفرما وظایف خود را به درستی انجام دهند.تصور کنید کارفرما اقدام به پرداخت حقوق ماهیانه کارگران نکند و یا این که کارگر تخلفاتی را در محل کار خود انجام دهد. در این صورت به دلیل وجود قانون کار، به تمامی این مسائل پرداخته شده است و بروز تخلفات در این حوزه با مجازات هایی نیز همراه خواهد شد.

 

تصویب قانون کار را می توان برای روابط کاری بسیار پر کاربرد در نظر گرفت که اگر تخلفاتی در این زمینه رخ دهد، مستقیما بر اساس مقررات درج شده در قانون کار عمل خواهد شد.این که گاهی اوقات گفته می شود که قانون کار، جنبه حمایتی دارد، در واقع بیشتر به حمایت از قشر کارگر می پردازد. حال نقد های بسباری به قانون کار در این زمینه وارد شده است و عمدتا گفته می شود که حق و حقوق کارفرمایان در این زمینه، پایمال می شود. در هر صورت، مبنای قانونی حل اختلافات بین کارگر و کارفرما، قانون کار است. هیات های تشخیص و حل اختلاف، مرجع رسمی رسیدگی به دعاوی بین کارگر و کارفرما هستند که البته در این قانون، روش های سازش نیز به جهت حل اختلافات طرفین پیش بینی شده است.مشاوره قانون کار، باید توسط افرادی ارائه شود که مسلط به مسائل حقوقی حوزه دعاوی کار باشند. اگر برای موضوعات حوزه حقوق کار به مشاوره تخصصی احتیاج دارید، استفاده از خدمات موسسه وکیل تلفنی در این زمینه به شما پیشنهاد می شود. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 
 
 

مشاوره حقوقی قانون کار چیست 

دعاوی قانون کار یکی از مهمترین دعاوی حقوقی است. افراد از همان ابتدای شروع کار با چالش ها و مسائل حقوقی بسیاری مواجه می شوند که بی توجهی به هر یک از آن ها می تواند عواقب سنگینی برای فرد داشته باشد. 

 

عدم انعقاد قرارداد کار، تنظیم غیراصولی قرارداد کار، عدم پرداخت بیمه، عدم پرداخت حقوق، عدم رعایت قوانین کار، مقدار حقوق و دستمزدی که وزارت کار تعیین کرده است، بیماری هایی که منجر به از کار افتادگی شخص می شود، ساعات کاری، مبلغ پرداخت اضافه کاری و بیمه بیکاری، مرخصی اساس قانون کار و سن بازنشستگی بر اساس تأمین اجتماعی و .. بخشی از چالش هایی است که افراد در حین کار با آن مواجه می شوند. نادیه گرفتن این موضوعات و یا اقدامات ناآگاهانه می تواند زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد بنابراین توصیه می شود در صورت بروز هر گونه مشکل حقوقی در حوزه قانون کار حتما با یک وکیل متخصص و باتجربه مشورت نمایید تا بر اساس دانش و تجربه کاری خود بهترین راهکار را به شما ارائه نمایند. 

 

 

 

 

labor legal advice concept

 

 

 

مشاوره حقوقی قانون کار شامل چه مواردی می شود؟

اگر به قانون کار توجه کنید، فصل اول این قانون ابتدا تعاریف و اصطلاحات تخصصی این حوزه را مورد بررسی قرار داده است. در واقع تعاریف کارگر و کارفرما اشاره شده که لازمه شناخت روابط کارگری و کارفرمایی، آشنایی با چنین اصطلاحاتی می باشد. بعد از بررسی فصل تعاریف و اصول کلی، مواد 7 تا 13 قانون کار به شرایط قرارداد کار پرداخته است. در ادامه مواردی مانند تعلیق و خاتمه یافتن قرارداد کار نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

 

همچنین از موضوعات دیگری که در قانون کار به آن اشاره شده به بحث حق و حقوق کارگران شامل دستمزد ماهیانه و عیدی و همچنین حق سنوات نیز اشاره شده است. در مشاوره حقوقی قانون کار به مسائل مختلفی پرداخته می شود که عمده آن به روابط کارگر و کارفرما اشاره دارد.

 

افرادی که اقدام به دریافت مشاوره حقوقی اداره کار می کنند، در اغلب مواقع کارگر یا کارفرما هستند که موضوع درخواست مشاوره آنها نیز رسیدگی به حق و حقوق قانونی طرفین می باشد. در واقع کارگری که به واسطه مدت زمان مشخصی که برای کارفرما کار انجام داده است و کارفرما حقوق وی را نپرداخته و یا کارفرمایی که به دلیل تخلفات کارگ در محل کار قصد شکایت از وی را دارد، این قبیل مسائل را در مشاوره حقوقی مطرح می کنند.

 

 

 

 

 

Benefits of having labor legal advice with lawyer

 

سوالات پرتکرار در مشاوره دعاوی کار

در مشاوره حقوقی اداره کار، سوالات مختلفی مطرح می شود که در این بخش قصد داریم به مهم ترین این سوالات که بیشتر از سوی متقاضیان مورد پریش قرار می گیرد، بپردازیم. در هر صورت موارد زیر به عنوان پرتکرار ترین سوالاتی که در مشاوره اداره کار مطرح شده، به شمار می روند:

 

- آیا امکان انعقاد قرارداد شفاهی برای شروع همکاری بین کارگر و کارفرما وجود دارد؟

- انعقاد قرارداد کتبی در روابط کارگر و کارفرما الزامی است؟

- طرفین قرارداد چگونه می توانند اقدام به فسخ قرارداد کار نمایند؟

- آیا کارفرما از همان بدو شروع کار ملزم به بیمه نمودن کارگران است؟

- امکان پرداخت نمودن حقوق کارگران کمتر از میزان مصوب قانونی وجود دارد؟

- تحت چه شرایطی قرارداد کار خاتمه می یابد؟

- حق سنوات کارگران چگونه باید پرداخت شود؟

- کارفرمایی که کارگران خود را بدون مجوز قانونی اخراج می کنند، چه عواقبی در انتظار آنها خواهد بود؟

- مجازات کارفرما در صورت سوء استفاده از چک یا سفته سفید امضاء چگونه است؟

 

پاسخ به تمامی این سوالات و هر گونه سوالاتی که در رابطه با دعاوی کار باشد، در مشاوره حقوقی اداره کار به آن پاسخ داده خواهد شد. برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

مشاوره قانون کار با چه وكلایی و به چه روشی صورت می پذیرد؟

مسائل قانون کار مسائل به ظاهر ساده اما بسیار پیچیده ای هستند کوچکترین اشتباه می تواند به قیمت از دست دادن حقوق حاصل از یک عمر تلاش شود. وکیل اداره کار تمام جوانب کار را با دقت بررسی می کند و کلیه مدارک لازم برای احقاق حق شما را جمع آوری کرده و کمک می کند که به حق قانونی خود برسید. حال سوالی که مطرح می شود این است که برای دریافت مشاوره و مشورت با وکیل قانون کار چه باید کرد؟ به کجا مراجعه کنیم؟

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی وکلایی را گرد هم آورده است که علاوه بر آشنایی کاملی که با قانون کار و حوزه های مربوط به آن و قوه قضائیه دارند، دارای مدرک پایه یک دادگستری و با سواد و کارآزموده اند. مشاوره قانون کار در انواع روش های مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در قالب یک مشاوره فوری و ارزان 24 ساعته قانون کار صورت می گیرد هم چنین مشاورین موسسه آماده عرضه خدمات رو در رو و در قالب مشاوره حقوقی حضوری هستند.

 

 

 

 

 

مزایای دریافت مشاوره قانون کار از وکیل تلفنی چیست؟

وکیل متخصص در مشاوره قانون کار با اشرافی که بر مسائل مختلف کاری و قوانین کار دارد، بدون حاشیه پردازی و اتلاف وقت به حل مشکل حقوقی شما می پردازد؛ مشاوره قانون کار هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین با هزینه کمی که دارد مناسب برای تمامی اشخاص است و پرسش و پاسخ فوری حقوقی باعث صرفه جویی زیادی در زمان آن هاست.

 

مشاوران خبره وکیل تلفنی با اولویت قرار دادن مسئله کاری شما سعی در حل مشکل با تمام قوا دارد؛ وکیل آنلاین قانون کار در هر نقطه از کشور به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مردم در زمینه مشاوره آنلاین قانون کار می باشد.

 

 

 آیا تضمینی برای قیمت و کیفیت این نوع مشاوره حقوقی وجود دارد؟

بله؛ وکیل تلفنی برای تمامی خدمات حقوقی خود ضمانت قیمت و کیفیت را لحاظ کرده تا شما بتوانید با خیال آسوده اقدام به دریافت مشاوره قانون کار نمایید. این موسسه با ضمانتی که برای تمامی انواع مشاوره های حقوقی خود اعمال کرده منجر به کاهش فشار روحی اشخاص در مواجهه با چالش ها و مشکلات کاری و در نتیجه اعتماد بسیاری از مردم به خود گشته است. از طرفی با کیفیتی که جلسه مشاوره قانون کار دارد افرادی که تجربه ی یک بار مشاوره گیری در این زمینه را داشته اند این روش را برای دفعات بعدی خود انتخاب نموده اند.

 

 

Best advised way to take labor legal advice

 

 

 

توجه: بهترین روش توصیه شده، دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی در زمینه مشاوره قانون کار است؛ این مشاوره علاوه بر ضمانت کیفیت و قیمتی که دارد، با خبره ترین و مجرب ترین وکلای قانون کار به طور فوری صورت می گیرد و با هزینه ی کمی که دارد مناسب کارگرانی است که توان پرداخت جلسات حضوری گران را ندارند.

 

 

بهترین روش توصیه شده برای ارتباط با وکیل قانون کار چیست؟

در مشاوره تلفنی قانون کار، بحث فاصله و مسافت مطرح نیست و شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی، از حرفه ای ترین مشاورین قانون کار اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته کنید.

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز و در تمام ایام هفته حتی تعطیلات رسمی می توانید با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته و پس از مطرح کردن موضوع، مدت زمان مشاوره را انتخاب نمایید حق المشاوره را واریز کرده و در کمتر از 5 دقیقه بعد با یکی از برترین وکلای اداره ار در ایران مشورت نمایید. 

 

 

 

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی بیمه

رزرو سریع مشاوره حقوقی تلفنی

درخواست مشاوره  حقوقی اداره کار

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام از حسن تدبیر و تلاش موفق موسسه شما در آگاهی بخشی عموم جامعه تشکر و قدردانی میکنم از درگاه تبارک و تعالی توفیق روز افزون بیش از پیش برای همه ی پرسنل موسسه حقوقی وکیل تلفنی دوستان عزیز ارجاع تلفنی و مدیریت محترم موسسه کمال تشکر دارم مطالبتون فوق العاده کارساز و آگاهی دهنده هست
بسیار عالی و جامع موفق باشید
با سلام در قانون کار حتی قرارداد شفاهی نیز مورد تایید و قابل اثبات میباشد، قطعا مشاوره وکلای مجموعه وکیل تلفنی در این راستا موثر میباشد با تشکر از مجموعه وکیل تلفنی و پرسنل محترم
دانستن قانون کار کمک زیادی به جویندگان کار می کند تا در بستن قرار دادها بین کارگر کارفرما اطلاعات کافی داشته باشد بنابراین ما با مطالعه ی مطالب درج شده در سایت وکیل تلفنی می توانیم اشنا شویم و همچنین با مشاوره گرفتن از وکلای سایت وکیل تلفنی بهتر می توانیم عمل کنیم
سلام و عرض ادب برای شکایت از کارفرما با راهنمایی مشاورین مجموعه اقدام کردم و ثبت شکایتم انجام شد. مشاورین متخصص و بسیار خوش برخورد هستند. از تیم جوان و باانگیزه وکیل تلفنی متشکرم
سلام واقعیتش من بار اول که ارتباط گرفتم پیش خودم فکر نمیکردم که سایتتون بتونه کمکی به من کنه ولی واقعا بعد از مشاوره و اینکه برام درخواستی که داشتم انجام شد متوجه شدم سایتتون پی ریزی و بناش محکم و با برنامه ریزی چندین ساله هست و از این سایت های درب و داغون نیست مرحبا به وکیل تلفنی
سلام وقتتون بخیر.شایذ باورتون نشه ولی من با استفاده از مشاوره وکیل تلفنی در قانون کار تونستم به حقوق خودم برسم
با سلام خدمت تمامی کارگران و کارفرمایان عزیز.تمامی مطالب موسسه را به دقت مطالعه نمائید چرا که جواب بسیاری از سوالات شما در همین مطالب نهفته است.قوانین مربوط به کار حوزه تخصصی حقوق به حساب می آید که لازم است وکیل متخصص در آن زمینه به شما عزیزان مشاوره دهد که موسسه وکیل تلفنی این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود.با تشکر.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
I ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص هرگونه مسئله مرتبط به امور كارگر و كارفرمايي و يا بحث تقصير از جانب آنها يا بحث سنوات ساليانه و آگاهي از حق و حقوق قانوني اشخاص مذكور وكلاي مجرب مجموعه وكيل تل در خدمت شما هستند در پناه حق شاد و سلامت باشيد
بسیار خوب
سلام من با چند وکیل در زمینه اداره کار و بیمه بیکاری مشاوره داشتم هیچکدوم جواب منو درست ندادن و امروز با کلی تردید اومدم دوباره مشاوره بگیرم که سایت وکیل تلفنی را دیدم واقعا خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم مشاوره بسیار کارامد بود و بسیار حاذق بودند
سلام وقت بخیر خدمت موسسه قدرتمند وکيل تلفني ممنون به خاطر مشاوره و راهنمایی های اینجانب در بابت قانون کار و اداره کار
سلام بنده کارمند یک شرکت خصوصی هستم. یک ماه مرخصی استحقاقی گرفتم و بعد از برگشت به کار ، کارفرمای بنده اعلام کردند که دیگر نیازی به شما نداریم در حالیکه من باردار هم هستم ولی به من اعلام کردند که دیگر به شرکت مراجعه نکنم. با شرایط بارداری و کرونا، موقعیت پیگیری شخصی و حضوری نداشتم اما وکلای موسسه وکیل تلفنی با مشاوره ها و پیگیری های خود به من کمک کردند که بتوانم مشکلم را حل کنم و مجدد به کار خودم برگردم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی