موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه

اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه

اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه، دو موضوع مرتبط، اما جداگانه هستند که در دو مبحث اشتغال در مرکز پزشکی بدون پروانه و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه طرح می ­شود؛ مطابق ماده ۳ اصلاحی قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی، مواد خوردنی و آشامیدنی مصوب ۱۳۳۴ و اصلاحی ۱۳۷۹ آن، هر دو مبحث اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه، جرایم پزشکی بوده و پیگرد قانونی دارد؛ به عبارت دیگر، اینکه شخصی بدون تشخیص، تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدام به تاسیس مرکز پزشکی نماید، به یکی از امور پزشکی اشتغال ورزد و یا اشخاصی بدون پروانه در امور پزشکی را استخدام نماید؛ جان افراد جامعه را به خطر می اندازد و نان در خون هموطنان زده و از این طریق به کسب درآمد می پردازد، این عمل جرمی است که پیش­بینی پیامدهای سهمگین آن کار دشواری نیست؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مبحث بپردازیم، توصیه ما به شما این است که حتماً ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید.

 

مراکز پزشکی ارزان و مشکوک (توصیات بانوی وکیل ما در خصوص یکی از رایج ترین جرایم پزشکی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چه کسی به جریمه دخالت در امور پزشکی محکوم می ­  شود؟

 

intercepting in medical affairs

محاسبه آنلاین جریمه دخالت در امور پزشکی

 

مطابق مطالب فوق ­الذکر، اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه،  جرم بوده، قابل پیگرد و مجازات قانونی است.

مطابق ماده مذکور، هرگونه دخالت اشخاص، در امور پزشکی،‌ داروسازی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، مامائی و سایر رشته‌هایی که به‌ تشخیص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از حرفه ­های پزشکی و پروانه­ دار محسوب می‌شوند؛ در قالب اشتغال، تاسیس، واگذاری پروانه به دیگری، استفاده از پروانه دیگری و...، جرم است و حسب مورد، مجرم مشمول مجازات یا جریمه می­ گردد.

امکان طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص جرم کار کردن در مراکز پزشکی بدون پروانه و جرم تاسیس مرکز پزشکی بی پروانه از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای کاربران گرامی فراهم است.

 

جریمه دخالت در امور پزشکی چقدر است؟

جریمه اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه یا به عبارتی جریمه دخالت در امور پزشکی در سال 1400، برابر است با محکومیت به پرداخت جریمه نقدی از پنج میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال، هم­چنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بلافاصله پس از کشف موضوع، مبادرت به تعطیلی محل کار مذکور می­ نماید و در صورت تکرار جرم نیز جریمه مزبور تا صد میلیون ریال و یا حسب مورد، دو برابر قیمت داروهای مکشوفه (هرکدام که جریمه بیشتری را شامل باشد) افزایش می  یابد و مجرم بایستی آن را پرداخت نماید.

سوالات بیشتر و مسائل حقوقی خود در زمینه اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه را می­توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، مطرح نموده و در هر زمان و هر مکان به مشاوران و وکلای متخصص وکیل تلفنی جهت اخذ مشاوره حقوقی دسترسی داشته باشید.

 

مجازات دخالت در امور پزشکی چگونه است؟

 

crime of medical ,mistakes

وکیل متخصص جرایم پزشکی آنلاین و ارزان

 

دخالت در امور پزشکی در خصوص رشته­هایی که با تشخیص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از حرفه ­های پزشکی نیازمند پروانه شناخته شوند یا تاسیس هرگونه مرکز بدون پروانه همچون بیمارستان، زایشگاه، کلینیک، لابراتوار و... یا واگذاری پروانه خود یا استفاده از پروانه دیگری را شامل است؛ از این رو شما می توانید با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفته و مشاوره حقوقی تلفنی ارزان با وکیل متخصص تجربه نمایید.

این جرم از جرائم مطلق است و صرفاً ارتکاب یکی از موارد فوق، سبب محکومیت مرتکب آن می­ گردد و نیازی به اینکه فعل مجرمانه سبب ورود ضرر به دیگری گردد، نیست؛ لیکن چون می­ تواند منجر به نتیجه و ورود ضرر باشد، مجازاتی چون پرداخت دیه، حبس تعزیری از شش ماه تا سه سال و در صورت تکرار، حبس از دو سال تا ده سال، نیز در قانون پیش­بینی شده است.

 

پیگیری جرم اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه، حسب شرایط در صلاحیت مراجع ذیل است:

 1. دادگاه­ های عمومی.

 2. دادگاه انقلاب.

 3. سازمان نظام پزشکی.

 4. سازمان تعزیرات حکومتی.

 

اعمال و افعال موجب جریمه دخالت در امور پزشکی

علاوه بر مواردی که فوقاً ذکر شد، مبادرت به خرید و فروش هرگونه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، توزیع و ارائه خدمات مربوط به امور پزشکی و... نیز در زمره افعال موجب جریمه دخالت در امور پزشکی است.

در این خصوص، در قانون، برای فاعل و عامل این جرم، ویژگی خاصی ذکر نشده و مرتکب آن، چه فردی عادی باشد و چه پزشکی باشد که مبادرت به اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه نموده یا افعال و اعمال فوق­ الذکر را مرتکب شده باشد؛ مشمول مجازات مذکور می­ گردد.

بنابراین برخورداری از هرگونه مهارت و تجربه و تخصص یا فقدان آن، هم­چنین رعایت هرگونه احتیاط و هشیاری و ملاحظه، تاثیری در عدم تحقق جرم نداشته و صرف فقدان پروانه اشتغال یا تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه، در تحقق جرم کفایت می­ نماید.

جهت آگاهی بیشتر و طرح سوالات خود و دریافت راهکارهای حقوقی در حل مسائل مربوط به اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه، با وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

بهترین وکیل برای شکایت دخالت در امور پزشکی کیست؟

 

Best lawyer to complaint in medical crimes

مشاوره ارزان جرایم پزشکی با وکیل متخصص امر

 

بهترین وکیل برای شکایت دخالت در امور پزشکی، وکیل متخصصی است که علاوه بر علم و تجربه حقوقی، راجع به دخالت در امور پزشکی یا اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه و پرونده ­های مرتبط آن نیز دارای تخصص، تجربه و خبرگی باشد.

جهت دسترسی به خبره ­ترین وکلا و بهترین مشاوران حقوقی، در طرح، پیگیری و اخذ مشاوره در زمینه اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه یا طرح شکایت دخالت در امور پزشکی، مجموعه وکیل تلفنی، با همکاری بیش از هزار وکیل متخصص و زبده، آماده ارائه انواع خدمات حقوقی می ­باشد.

هم­چنین می ­توانید در خصوص آموزش نوشتن شکایت ‌نامه دخالت در امور پزشکی و یا نگارش آنلاین شکوائیه دخالت در امور پزشکی با وکیل آنلاین دخالت در امور پزشکی مجموعه وکیل تلفنی، به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره نمایید.

توجه داشته باشید که مشاوره دخالت در امور پزشکی به دلیل اهمیت و ارتباطی که با جان انسان‌ها و سلامت ایشان و حفظ بهداشت، درمان و نظام پزشکی کشور دارا است، بسیار حائز اهمیت و ضروری است و طرح هرگونه شکایت و مبادرت به انجام هرگونه عمل حقوقی در این خصوص، اکیداً نیازمند دریافت مشاوره و همراهی متخصصان و وکلای حقوقی است.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

وکیل پایه یک جرائم پزشکی

حادثه ناشی از کار و حقوق آن

سوء استفاده از امضاء اوراق

خیانت در امانت و تبعات حقوقی آن

 افترا زدن و لو رفتن افترا

بررسی فوری و آنلاین روابط نامشروع

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با سلام. کسانی که بدون مجوز اقدام به تاسیس مراکز پزشکی می کنند طبق قانون مجرم و مجازات می شوند که در حال حاضر جزای نقدی می باشد. کسانی هستند که بدون علم و اطلاع یا تحقیق کافی در یک مرکز پزشکی مشغول به فعالیت می باشند ولیکن بعدها کاشف به عمل می اید که این مرکز فاقد پروانه رسمی و بدون مجوز است و به تبع ان کسانی هم که در ان مکان مشغول به فعالیت بوده است مجرم محسوب می شود. لیکن قبل از هر اقدامی با وکلای موسسه وکیل تلفنی تماس گرفته و مشاوره در خور را دریافت نمایید.
سلام وقت بخیر . طبق قانون تعزیرات امور بهداشتی : ماده 1- ايجاد موسسات پزشکي غير مجاز توسط اشخاص فاقد صلاحيت از نظر تخصصي جرم بوده و متخلف به مجازات هاي زير محکوم مي گردد : مرتبه اول : تعطيل موسسه و ضبط کليه ملزومات موسسه به نفع دولت مرتبه دوم : علاوه بر مجازات هاي مرتبه اول ،جريمه نقدي به ميزان يک ميليون تا ده ميليون ريال و اعلام نام در جرايد. مرتبه سوم :علاوه بر مجازات هاي مرتبه دوم ،زندان از شش ماه تا يک سال ماده 2- ايجاد موسسه پزشکي توسط افراد متخصص بدون پروانه کار جرم بوده و متخلف به مجازات هاي زير محکوم مي گردد : مرتبه اول – تعطيل موسسه،توبيخ کتبي و درج در پرونده پزشکي مرتبه دوم – علاوه بر مجازات هاي مرتبه اول ،جريمه نقدي بميزان يکصد هزار تا يک ميليون ريال مرتبه سوم – علاوه بر مجازات هاي مرتبه اول ،جريمه نقدي بميزان يک ميليون تا ده ميليون ريال و ضبط اموال موسسه به نفع دولت
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .مطابق ماده ۳ اصلاحی قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی، مواد خوردنی و آشامیدنی مصوب ۱۳۳۴ و اصلاحی ۱۳۷۹ آن، هر دو مبحث اشتغال و تاسیس مرکز پزشکی بدون پروانه، جرایم پزشکی بوده و پیگرد قانونی دارد؛ به عبارت دیگر، اینکه شخصی بدون تشخیص، تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدام به تاسیس مرکز پزشکی نماید، به یکی از امور پزشکی اشتغال ورزد و یا اشخاصی بدون پروانه در امور پزشکی را استخدام نماید؛ جان افراد جامعه را به خطر می اندازد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
از آنجایی که امروزه تعداد کلینیک های زیبایی بدون داشتن پروانه افزایش یافته است و همچنین با توجه به گسترش جراحی های زیبایی و در بسیاری از موارد نارضایتی افراد از عمل های انجام شده لذا جرایم زیادی نیز واقع میشود بهتر است افراد از وکلای خبره استفاده کنند تا بتوانند برای اثبات جرایم با مشکل مواجه نشوند
با سلام خدمت تمامی مخاطبان محترم.موضوع دخالت از امور پزشکی از موضوعات روز جامعه است به خصوص در سالهای اخیر که تمایل مردم به انجام عمل های زیبایی پوست ومو زیاد شده و افرادی هم در این حوزه سو استفاده می کنند و سعی دارند از نام پزشکان نهایت سو استفاده را بکنند و بدون توجه به موضوع جان و سلامتی افراد و بدون داشتن مجوزهای لازم و مهم تر دانش این کار اقدام به ایجاد کلینیک های این امورات می نمایند نکته مهم این است که شهروندان باید مراقبت نمایند که اسیر دام این شیادان نشوند و ابتدا برای مراجعه به این کلینیک ها مجوزهای انان را بررسی کنند و در مکان های معتبر تن و سلاپتی خود را در اختیار انجام این عمل های مهم قرار دهند و چنانچه در دام این افراد سود جو قرار گرفتند و فریب خورده اند باید با وکلای متخصص در این امور مشورت نمایند.موفق باشید مسیح آقاداودی
درود و عرض ادب. از بهترین روش های به صرفه هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه، مشاوره حقوقی تلفنی از وکلا و مشاودین حقوقی وکیل تلفنی می باشد. چرا که با یک بار امتحان و استفاده از خدمات سایت وکیل تلفنی خودتان متوجه خواهید شد که چه قدر استفاده از این نوع ارائه خدمات حقوقی مفید و راه گشا ست و در حل و فصل اختلافات و دعاوی و موضوعات حقوقی و قانونی ای که خیلی مواردش هم اجتناب ناپذیر می باشد، کمک کننده است. مجموعه وکیل تلفنی با گروهی پر از انرژی و مهارت و سواد و پس از گذراندن مراحل سخت پذیرش، آماده ارائه انواع خدمات حقوقی برای شما عزیزان می باشند مثل نگارش لایحه دفاعیه، تجدیدنظرخواهی، دادخواست و شکایت با توجه به موضوعات و سوالات و خواسته شما کاربران عزیز. هدف ما چیزی جز رضایت شما عزیزان نمی باشد.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تمام همکاران خوب وکیل تلفنی امروزه که اعمال حراحی زیبایی به وفور انجام میشود، به خاطر کسب سود بیشتر ، حتی افراد غیرمتخصص صرفا با ارائه تخفیفات فوق العاده جذاب اقدام به جلب مشتریان میکنند و افراد نیز به طمع هزینه کمتر خود را به دست اینگونه افراد میسپارند. بسیار خوشحالم که با ارائه این اطلاعات و مقالات باعث آگاهی بخشی به عموم افراد جامعه میشوید. از وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام‌ وعرض ادب خدمت همه عزیزان،توجه داسته باشید باتوجه به هزینه بالای اعمال زیبایی و استقبال روزافزون افراد از اینگونه اقدامات بسیاری از افراد سودجو بدون اخذ مجوز و تخصص لازم اقدام به تاسیس مراکز زیبایی غی مجاز و تبلیغات گستدده جهت جذب مشتری می نمایند و چه بسا افرادی که پس از اعتماد و مراجعه به این مراکز علاوه بر گرفتن‌نتیجه‌ عکس‌متحمل آسیب جسمی غیر قابل جبران میگردند. ضمن توصیه به عزیزان‌مبنی بر تحقیق و بررسی مراکز موجود و مراجعه به‌مراکز معتبر چنانچه‌به‌هر دلیلی پس از اعمال زیبایی‌متوجه‌آسیب جسمی و غی مجاز بودن مراکز مزبور شدید میتوانید نسبت به طرح‌شکایت‌کیفری و‌مطالبه‌دیه‌و همچنین‌پلمپ مرکز مزکدور اقدام نمایید. با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وخسته نباشی خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با درج مطالب حقوقی سودمند در بالا بردن آگاهی مردم بسیار کمک می کنند من به عنوان یک کاربر به هموطنان وکاربران عزیز توصیه می کنم حتما زمانی که نیاز به وکیل با هزینه ی کم وفوری داشتید با موسسه ی سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید زیرا این سایت با داشتن بیش از هزار وکیل در کمتر از سه دقیقه پاسخ شما را می دهد وبهترین مشاوره وراهنمایی را می کند درزمینه ی همه ی مشکلات حقوقی از جمله مشکلات در مورد پزشکان ومجازات انها هم متخصصین پاسخگو هستند ومی توانید با اعتماد کامل سوالات خودرا بپرسید.
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم:د حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی