موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

زندگی با همسر شکاک و چگونگی حق طلاق برای زوجه

زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه چگونه است؟

آیا می دانید زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه چگونه است؟ بدبینی و شکاکی یکی از زوجین از جمله معضلاتی زندگی زناشویی است که امروزه خیلی ها را گرفتار نموده است. بی شک اگر دروغ و بی اعتمادی به زندگی همسران آسیب وارد می کند شکاک بودن و بدبینی می توان آن را نابود نماید. اگرچه بیماری شکاکیت تنها مختص افراد بد اندیش و ضعیف النفس است که همیشه و در همه حال دو عنصر اساسی خودکم بینی و حسادت را با خود به همراه دارد. ناگفته نماند که در بسیاری مواقع شرایط برای ایجاد شک و تردید در فرد به وجود آمده و به دنبال آن با افراط در شک و تردید احساسات دیگری نظیر ضعف اخلاقی و حسادت در فرد مشکوک ایجاد می گردد؛ اما یکی از دغدغه هایی که در این باره موجبات مراجعه روزافزون افراد به موسسات مشاوره حقوقی را فراهم می کند این است که زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه چگونه است؟

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در واقع زندگی با همسر شکاک اعم از مرد یا زن به اندازه توانایی که در اداره زندگی دارد می تواند همسر خود را از هر چیزی محدود و یا محروم سازد. این شکاکیت می تواند تا جایی پیش رود که از خود جهنمی را برای روجین به وجود آورد.

 

رهایی از شک بی مورد همسر به خیانت زوجه، می تواند دلیلی محکم برای طلاق زن در دادگاه باشد؟

چه رابطه ای میان زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه وجود دارد؟ آیا شکاکیت همسر می تواند دلیلی محکم برای طلاق زوجه دادگاه باشد؟ بی شک زندگی با یک همسری که به بیماری شکاکیت مبتلا است می تواند زندگی بسیار سختی را برای زوجه فراهم آورد. تصور کنید به یک جشن یا مهمانی که مدت ها انتظارش را کشیدید دعوت شده اید. به امید آنکه لحظاتی شاد و لذت بخشی را در کنار عزیزانتان بگذرانید راهی مهمانی می شود؛ اما پس از گذشت دقایقی متوجه می شوید که همسرتان مدام شما را زیر نظر داشته و به شکل غیر منتظره ای نسبت به تمامی حرکات شما واکنش نشان می دهد. تمامی این رفتارهای غیر عادی و بیمارگونه باعث می شوند تا احساساتی نظیر سرشکستگی، یاس و ناامیدی در شما رخنه کرده و سرانجام شما را برای طلاق و جدایی مصمم کند؛ اما بهتر است پیش از هرگونه اقدامی در این باره با انتخاب مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات مورد نیاز را در رابطه با شکاک بودن همسر خود و راه های برخورد با آن ها کسب کنید.

 

living with a suspicious husband

زندگی با همسر شکاک

 

از جمله مهم ترین مواردی که در این جلسات مشاوره حقوقی با کیفیت به آن ها پرداخته می شود شامل موارد ذیل است، کافیس تا هر کدام از این موارد را لمس کنید تا به صفحه مربوطه وارد شوید و از اطلاعات موجود در آن به رایگان بهره مند شوید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی دختران

مشاوره حقوقی زنان و خانواده

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی کم هزینه

مشاوران حقوقی مرد

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی با وکیل زن

 

بررسی مسائلی از قبیل شک شوهر به خیانتکاری زن، شوهر مشکوک و راه های برخورد با او، طلاق از همسر شکاک، گرفتن مهریه و نفقه از همسر شکاک، شک شوهر به خیانت زن متاهل، بهترین راه جدایی از زن هوسباز، نحوه برخورد با رفت و آمد دیروقت همسر، آشنایی با مسائلی همچون خیانتکاری و بوی خیانت زوجین، آشنایی با دلایل محکم طلاق و... پرداخته می شود.

 

آیا ممکن است که دادگاه شک مرد به همسرش را بررسی کند و به مرد حق بدهد؟

در رابطه با زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه گفتنی های بسیاری است؛ اما مقایسه اینکه شکاکیت در میان مردان بیشتر است یا زنان کمی سخت و پیچیده است. چراکه هر دو جنس می توانند به نوعی به این بیماری دچار شوند. مسلم است اگر هر یک از زوجین چنین رفتاری را داشته باشد طرف دیگر بایستی خود را برای یک مبارزه سخت و خستگی پذیر آماده کند؛ اما مشکل اینجا است که اکثریت افراد از رویارویی با چنین مشکلاتی هراس داشته و در همان وهله اول مراجعه به دادگاه را ترجیح می دهند؛ زیرا آن ها معتقدند زندگی با افراد شکاک ساده نیست و آن ها هر گونه رفتار از سوی همسر خود را راهی برای خیانت تلقی می کنند.

 

 divorcing a suspicious man

زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه

 

به همین خاطر است که یکی از دلایل اصلی شلوغی های دادگاه خانواده به خاطر مسائلی از قبیل زندگی با همسر شکاک و حق طلاق زوجه است. گاهی اوقات این موضوع که دلایل شکاکیت همسر نتواند برای محضر دادگاه قانع کننده باشد نگرانی هایی را در دل خانم ها ایجاد می کند. واقعیت امر این است که با مراجعه به دادگاه و طرح شکوائیه مبنی بر شک شوهر قاضی دادگاه در ابتدا این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد که زوجه علت اصلی شکاک بودن همسر است یا خیر. برای چنین ارزیابی هایی نیاز است که حتما حرف های همسر مقابل را نیز بشنود. چنانچه مرد بتواند دلایل قانع کننده ای مبنی بر عدم بدگمانی نسبت به زوجه خود را به محضر دادگاه برساند قاضی پرونده به رای نهایی را به نفع وی صادر می کند.

 

آیا می توان شکاک بودن مرد در دادگاه را به بیماری های وسواس عصبی مرد نسبت داد؟

بی شک هر گونه شک و بدگمانی که بدون سند و مدرک باشد یک نوع بیماری وسواس عصبی برای فرد تلقی می شود. به گفته برخی از پزشکان و متخصصان حوزه روان شناختی شکاکیت سرچشمه تمامی بیماری ها عصبی است و شخص شکاک بیشتر از سایر افراد به وسواس فکری دچار می شود. در نتیجه او همواره با انتخاب تنهایی و گوشه گیری از شادی و نشاط روحی بی نصیب است. این مشکل ممکن است تا جایی پیش رود که فرد بیمار از هر کسی در زندگی خود گریزان باشد و هر عملی از سوی اطرافیانش را به ضرر خود تعبیر کند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

آیا شکاک بودن مرد نسبت به زنش حق طلاق عسر و حرج را برای زن ایجاد می کند؟

بدیهی است به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات زناشویی ناشی از اعمال یک جانبه طلاق مرد مواردی تحت عنوان طلاق زن از سوی قانون گذار وضع گردید تا در صورت به وجود آمده پاره ای از مسائل و مشکلات زنان نیز بتوانند با ارائه دادخواست طلاق به محضر دادگاه به زندگی مشترک خود خاتمه دهند. یکی از ایت موارد طلاق عسر و حرج به دلیل شکاک بودن همسر است. عسر و حرج در معنای لغوی خود سختی، مشقت و تنگی است و قاعده عسر و حرج در قانون فقه اسلامی به معنای تکالیفی که موجبات سختی و مشقت را برای افراد به وجود می آورد. با استناد به این قاعده زنان در جامعه اسلامی می توانند با اثبات شکاکیت همسر خود و در صورت قرار گرفتن در شرایط عسر و حرج می توانند دادخواست طلاق خود را به محضر دادگاه خانواده برسانند. چنانچه حاکمیت این موضوع در دادگاه به اثبات رسید قاضی می تواند زوج را وادار به طلاق اجباری کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل قبل از اقدام برای طلاق به علت شکاک بودن مرد چقدر احتمال موفقیت را بالا می برد؟

به طبع یکی از راه کارهای سودمند در راستای موفقیت در پرونده های حقوقی انتخاب بهترین موسسه مشاوره حقوقی 24 ساعته است و این موضوع در رابطه با اقدام زن برای طلاق به علت شکاک بودن مرد هم صادق است. در حقیقت قوه قضاییه به منظور کاهش آمار طلاق در جامعه، ارتقا سلامت روانی افراد از یک سو و جلوگیری از آسیب های وارد شده بر زنان ناشی از عوامل مختلف نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل حرفه ای و متخصص پایه یک دادگستری را امری لازم و اجباری می داند.

 

success percentage to divorce a suspicious husband

دریافت راهکار های حقوقی از وکیل متخصص احتمال موفقیت شما را به بیش از 87% خواهد رساند

 

اگر در دادگاه مرد دلیل محکمی برای شک کردن به زن خود داشته باشد، تکلیف چیست؟

در اینصورت رای صادره به نفع و با تصمیم مرد خواهد بود. وکلای منتخب در بهترین موسسات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگویی تمامی سوالاتتان از این قبیل خواهند بود.

 

"البته شما می توانید با یک تماس تلفنی ساده اما حرفه ای با یک وکیل خبره،  از جزء به جزء نحوه انجام روال فوق مطلع گردید و شرایط شخصی خود را نیز بازگو نمایید، برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در این امر، می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"