موسسه وکیل تلفنی

  • حسن رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۰:۴۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱۴:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

زندگی با همسر شکاک و چگونگی حق طلاق برای زوجه

زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه چگونه است؟

آیا می دانید زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه چگونه است؟ بدبینی و شکاکی یکی از زوجین از جمله معضلاتی زندگی زناشویی است که امروزه خیلی ها را گرفتار نموده است. بی شک اگر دروغ و بی اعتمادی به زندگی همسران آسیب وارد می کند شکاک بودن و بدبینی می توان آن را نابود نماید. اگرچه بیماری شکاکیت تنها مختص افراد بد اندیش و ضعیف النفس است که همیشه و در همه حال دو عنصر اساسی خودکم بینی و حسادت را با خود به همراه دارد. ناگفته نماند که در بسیاری مواقع شرایط برای ایجاد شک و تردید در فرد به وجود آمده و به دنبال آن با افراط در شک و تردید احساسات دیگری نظیر ضعف اخلاقی و حسادت در فرد مشکوک ایجاد می گردد؛ اما یکی از دغدغه هایی که در این باره موجبات مراجعه روزافزون افراد به موسسات مشاوره حقوقی را فراهم می کند این است که زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه چگونه است؟

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در واقع زندگی با همسر شکاک اعم از مرد یا زن به اندازه توانایی که در اداره زندگی دارد می تواند همسر خود را از هر چیزی محدود و یا محروم سازد. این شکاکیت می تواند تا جایی پیش رود که از خود جهنمی را برای روجین به وجود آورد.

 

رهایی از شک بی مورد همسر به خیانت زوجه، می تواند دلیلی محکم برای طلاق زن در دادگاه باشد؟

چه رابطه ای میان زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه وجود دارد؟ آیا شکاکیت همسر می تواند دلیلی محکم برای طلاق زوجه دادگاه باشد؟ بی شک زندگی با یک همسری که به بیماری شکاکیت مبتلا است می تواند زندگی بسیار سختی را برای زوجه فراهم آورد. تصور کنید به یک جشن یا مهمانی که مدت ها انتظارش را کشیدید دعوت شده اید. به امید آنکه لحظاتی شاد و لذت بخشی را در کنار عزیزانتان بگذرانید راهی مهمانی می شود؛ اما پس از گذشت دقایقی متوجه می شوید که همسرتان مدام شما را زیر نظر داشته و به شکل غیر منتظره ای نسبت به تمامی حرکات شما واکنش نشان می دهد. تمامی این رفتارهای غیر عادی و بیمارگونه باعث می شوند تا احساساتی نظیر سرشکستگی، یاس و ناامیدی در شما رخنه کرده و سرانجام شما را برای طلاق و جدایی مصمم کند؛ اما بهتر است پیش از هرگونه اقدامی در این باره با انتخاب مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات مورد نیاز را در رابطه با شکاک بودن همسر خود و راه های برخورد با آن ها کسب کنید.

 

living with a suspicious husband

زندگی با همسر شکاک

 

از جمله مهم ترین مواردی که در این جلسات مشاوره حقوقی با کیفیت به آن ها پرداخته می شود شامل موارد ذیل است، کافیس تا هر کدام از این موارد را لمس کنید تا به صفحه مربوطه وارد شوید و از اطلاعات موجود در آن به رایگان بهره مند شوید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی دختران

مشاوره حقوقی زنان و خانواده

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی کم هزینه

مشاوران حقوقی مرد

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی با وکیل زن

 

بررسی مسائلی از قبیل شک شوهر به خیانتکاری زن، شوهر مشکوک و راه های برخورد با او، طلاق از همسر شکاک، گرفتن مهریه و نفقه از همسر شکاک، شک شوهر به خیانت زن متاهل، بهترین راه جدایی از زن هوسباز، نحوه برخورد با رفت و آمد دیروقت همسر، آشنایی با مسائلی همچون خیانتکاری و بوی خیانت زوجین، آشنایی با دلایل محکم طلاق و... پرداخته می شود.

 

آیا ممکن است که دادگاه شک مرد به همسرش را بررسی کند و به مرد حق بدهد؟

در رابطه با زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه گفتنی های بسیاری است؛ اما مقایسه اینکه شکاکیت در میان مردان بیشتر است یا زنان کمی سخت و پیچیده است. چراکه هر دو جنس می توانند به نوعی به این بیماری دچار شوند. مسلم است اگر هر یک از زوجین چنین رفتاری را داشته باشد طرف دیگر بایستی خود را برای یک مبارزه سخت و خستگی پذیر آماده کند؛ اما مشکل اینجا است که اکثریت افراد از رویارویی با چنین مشکلاتی هراس داشته و در همان وهله اول مراجعه به دادگاه را ترجیح می دهند؛ زیرا آن ها معتقدند زندگی با افراد شکاک ساده نیست و آن ها هر گونه رفتار از سوی همسر خود را راهی برای خیانت تلقی می کنند.

 

 divorcing a suspicious man

زندگی با همسر شکاک و حق طلاق برای زوجه

 

به همین خاطر است که یکی از دلایل اصلی شلوغی های دادگاه خانواده به خاطر مسائلی از قبیل زندگی با همسر شکاک و حق طلاق زوجه است. گاهی اوقات این موضوع که دلایل شکاکیت همسر نتواند برای محضر دادگاه قانع کننده باشد نگرانی هایی را در دل خانم ها ایجاد می کند. واقعیت امر این است که با مراجعه به دادگاه و طرح شکوائیه مبنی بر شک شوهر قاضی دادگاه در ابتدا این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد که زوجه علت اصلی شکاک بودن همسر است یا خیر. برای چنین ارزیابی هایی نیاز است که حتما حرف های همسر مقابل را نیز بشنود. چنانچه مرد بتواند دلایل قانع کننده ای مبنی بر عدم بدگمانی نسبت به زوجه خود را به محضر دادگاه برساند قاضی پرونده به رای نهایی را به نفع وی صادر می کند.

 

آیا می توان شکاک بودن مرد در دادگاه را به بیماری های وسواس عصبی مرد نسبت داد؟

بی شک هر گونه شک و بدگمانی که بدون سند و مدرک باشد یک نوع بیماری وسواس عصبی برای فرد تلقی می شود. به گفته برخی از پزشکان و متخصصان حوزه روان شناختی شکاکیت سرچشمه تمامی بیماری ها عصبی است و شخص شکاک بیشتر از سایر افراد به وسواس فکری دچار می شود. در نتیجه او همواره با انتخاب تنهایی و گوشه گیری از شادی و نشاط روحی بی نصیب است. این مشکل ممکن است تا جایی پیش رود که فرد بیمار از هر کسی در زندگی خود گریزان باشد و هر عملی از سوی اطرافیانش را به ضرر خود تعبیر کند.

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

آیا شکاک بودن مرد نسبت به زنش حق طلاق عسر و حرج را برای زن ایجاد می کند؟

بدیهی است به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات زناشویی ناشی از اعمال یک جانبه طلاق مرد مواردی تحت عنوان طلاق زن از سوی قانون گذار وضع گردید تا در صورت به وجود آمده پاره ای از مسائل و مشکلات زنان نیز بتوانند با ارائه دادخواست طلاق به محضر دادگاه به زندگی مشترک خود خاتمه دهند. یکی از ایت موارد طلاق عسر و حرج به دلیل شکاک بودن همسر است. عسر و حرج در معنای لغوی خود سختی، مشقت و تنگی است و قاعده عسر و حرج در قانون فقه اسلامی به معنای تکالیفی که موجبات سختی و مشقت را برای افراد به وجود می آورد. با استناد به این قاعده زنان در جامعه اسلامی می توانند با اثبات شکاکیت همسر خود و در صورت قرار گرفتن در شرایط عسر و حرج می توانند دادخواست طلاق خود را به محضر دادگاه خانواده برسانند. چنانچه حاکمیت این موضوع در دادگاه به اثبات رسید قاضی می تواند زوج را وادار به طلاق اجباری کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل قبل از اقدام برای طلاق به علت شکاک بودن مرد چقدر احتمال موفقیت را بالا می برد؟

به طبع یکی از راه کارهای سودمند در راستای موفقیت در پرونده های حقوقی انتخاب بهترین موسسه مشاوره حقوقی 24 ساعته است و این موضوع در رابطه با اقدام زن برای طلاق به علت شکاک بودن مرد هم صادق است. در حقیقت قوه قضاییه به منظور کاهش آمار طلاق در جامعه، ارتقا سلامت روانی افراد از یک سو و جلوگیری از آسیب های وارد شده بر زنان ناشی از عوامل مختلف نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل حرفه ای و متخصص پایه یک دادگستری را امری لازم و اجباری می داند.

 

success percentage to divorce a suspicious husband

دریافت راهکار های حقوقی از وکیل متخصص احتمال موفقیت شما را به بیش از 87% خواهد رساند

 

اگر در دادگاه مرد دلیل محکمی برای شک کردن به زن خود داشته باشد، تکلیف چیست؟

در اینصورت رای صادره به نفع و با تصمیم مرد خواهد بود. وکلای منتخب در بهترین موسسات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگویی تمامی سوالاتتان از این قبیل خواهند بود.

 

"البته شما می توانید با یک تماس تلفنی ساده اما حرفه ای با یک وکیل خبره،  از جزء به جزء نحوه انجام روال فوق مطلع گردید و شرایط شخصی خود را نیز بازگو نمایید، برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در این امر، می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی