موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد ودیعه

مشاوره حقوقی عقد ودیعه

مشاوره حقوقی عقد ودیعه، برای شرایط خاصی است که مسئله نگهداری مال و امانتی به وجود می آید و شخص صاحب مال امکان نگهداری از آن را ندارد، پس مال را در اختیار فرد مطمئنی قرار می دهد تا در زمان مناسب آن را تحویل بگیرد؛ امانت گیرنده این کار را به صورت رایگان انجام  می دهد و از زمانی که این امانت در نزد شخص قرار داده می شود عقد ودیعه صورت گرفته است، اما برخی از اموال شرایط حقوقی خاصی دارند و باید برای ودیعه گذاشتن آن در نزد شخص یا اشخاص قوانینی در نظر گرفت، بهترین کار قبل از اقدام به این عمل دریافت مشاوره حقوقی عقد ودیعه می باشد.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

عقد ودیعه چیست؟

bailment concept

بنیاد حقوقی عقود 24 ساعته انواع قرارداد حقوقی معتبر

 

ودیعه عقد و پیمانی است که بر اساس آن یک نفر مال خود را به دیگری می سپارد و در این حالت عقد ودیعه صورت گرفته است، این عقد می تواند به صورت کتبی و یا شفاهی صورت پذیرد، ممکن است گاهی نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت حضوری یا آنلاین و تلفنی بوجود می آید؛ در زمان هایی که امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری ندارید دریافت راهنمایی از یک وکیل عقد ودیعه آنلاین کمک بزرگی برای دریافت اطلاع از شرایط ودیعه مال شما می باشد، می توانید با  عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت با وکیل خود یک قرار داد الکترونیکی آنلاین  تنظیم کنید و از خدمات  مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین، وکیل عقود ودیعه 24 ساعته استفاده کنید. دسترسی راحت به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری از جمله مواردی است که می توانید پس از یک مشاوره حقوقی عقد ودیعه با وکیل خود برای دریافت راهنمایی های بعدی داشته باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مستودع کیست؟

مستودع شخصی است که امانت در نزد او قرار می گیرد و باید از لحاظ قانونی اهلیت داشته باشد؛ مستودع پس از امانت گرفتن ودیعه در زمان مورد نظر باید اصل مال را بدون آسیب به ودیعه گذار بازگرداند، تعهداتی که مستودع در قبال دریافت ودیعه دارد:

 

 • حفاظت از مال امانتی.

 • عدم استفاده از مال.

 • ارائه عین مال.

 • ارائه مال ودیعه به مالک اصلی.

 

مشاوره با یک فرد متخصص یا یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان کمک بزرگی برای رفع مشکلات حقوقی است، موسسه وکیل تلفنی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی مخاطبان شرایط مشاوره غیرحضوری و تخصصی را فراهم آورده است؛ شما با یک تماس از خدمات بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی بهره مند می شوید؛ همچنین می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از مشاوره حقوقی مفید و موثری برخوردار شوید.

کافی است در کنار عقد قرارداد الکترونیکی وکالت از امکان مشورت با وکیل خانم یا مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در زمینه شرایط حقوقی ودیعه گذاری، بهره مند شوید؛ دریافت راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای با مکالمه تلفنی با وکیل، مانند مراجعه حضوری قابل دست یابی می باشد.

 

ودیعه در چه اموالی جریان پیدا می کند؟

 

bailment flow in properties

وکیل امور ودیعتی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

مواردی که نمونه های ودیعه گذاری به حساب می آیند، شامل موارد زیر می باشند:

 

 • سپردن اموال به همسایه و یا شخصی مطمئن در هنگام سفر.

 • نگهداری اسلحه و موبایل در نگهبانی إدارات.

 • نگهداری کفش در مساجد.

 • نگهداری وسایل در إدارات در صندوق امانات شرکت.

 

تمامی این موارد  به صورت رایگان است و اگر در قبال آن پولی دریافت شود، دیگر شرایط ودیعه را ندارد؛ شما می توانید با مشاوره با وکیل تلفنی در مورد شرایط حقوقی ودیعه اطلاع کسب نمائید؛ مشاوره حقوقی عقد ودیعه به شما کمک می کند تا در زمانی که  میتودع یا ودیعه گذار دچار جنون شود از شرایط  ودیعه مجنون اطلاع حاصل نمائید.

 

مسئولیت مودع در عقد ودیعه چیست؟

هنگامی که شخصی مال یا وسیله ای را به عنوان ودیعه در اختیار فرد دیگری می گذارد، ودیعه دهنده مسئولیت هایی بر عهده دارد که این مسئولیت ها به شرح زیر می باشند:

 

 • پذیرفتن مال در صورت فسخ ودیعه: گاهی اوقات برای مستودع شرایطی پیش می آید که امکان نگهداری از امانت ودیعه گذاری شده برای او وجود ندارد، ممکن است به بیماری مبتلا شود و یا اینکه قصد مسافرت داشته باشد؛ در این صورت ودیعه فسخ می شود و مودع باید آن را بپذیرد.
 • تامین هزینه های مالی امانت: مشاوره حقوقی عقد ودیعه با علم و آگاهی از شرایط ودیعه می تواند نکات مهم و ضروری را در یکعقد ودیعه فوری و 24 ساعته آنلاین و جریان فوری و آنلاین ودیعه در امواع را در اختیار شما قرار دهد؛ وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی عقد ودیعه یک اورژانس 24 ساعته عقود ودیعه برای اطلاع از شرایط مستودع فوری و آنلاین را در شرایط خاص بوجود آورده است.

 

وضعیت حقوقی ودیعه مجنون چگونه است؟

 

psychopath bailment concept

تماس فوری با وکیل تنظیم ودیعه نامه 24 ساعته

 

در قانون ودیعه گذاری باید طرفین عاقل و بالغ باشند؛ ودیعه گرفتن از فرد مجنون و ودیعه گذاری در نزد مجنون هر دو عقد ودیعه را باطل می کند؛ اگر مال شما در نزد مجنون دچار نقص شود، هیچ مسئولیتی بر عهده شخص مجنون نیست، همه خدمات مشاوره حقوقی عقد ودیعه به صورت خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین ارائه می شود. برای امور حقوقی  ودیعه  امکان مراجعه آنلاین به اورژانس مشاوره حقوقی فوری نیز برای شما فراهم شده است.

هزینه مشاوره و پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل این موسسه منصفانه است و از این نظر ضمانت کیفیت خدمات حقوقی نیز قرار داده شده است؛ شما در وکیل تلفنی علاوه بر راهکار حقوقی آنلاین، جواب سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه در مورد ودیعه گذاری به دست آورید؛ مشاوره حقوقی عقد ودیعه به صورت مشاور حقوقی در هر زمان و مکان به شما ارائه شود، شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه ها را مدیریت می کنید.

 

خدمات وکیل تلفنی چگونه در مشاوره حقوقی ودیعه کارگشا خواهد بود؟  

 

legal advice for bailment

اورژانس حقوقی 24 ساعته امانت نامه تجاری و غیر تجاری

 

خدمات وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کوتاهترین زمان برای شما فراهم می شود و با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی را در کنار خدمات در اختیار دارید؛ اگر نیاز به مشاوره تخصصی از وکیلی در تهران را دارید، می توانید با دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران از خدمات تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی او استفاده کنید.

در مشاوره حقوقی فوری، تلفنی و مشاوره حقوقی سریع که توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می شود، به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  خودداری  کنید؛ از مزیت های استفاده از راهکار آنلاین حقوقی دریافت مشاوره حقوقی عقد ودیعه در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

 

 

سوء استفاده از امضاء اوراق

خیانت در امانت و تبعات حقوقی آن

 افترا زدن و لو رفتن افترا

بررسی فوری و آنلاین روابط نامشروع

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. عقد ودیعه عقدی جایز است و طبق قانون کسی که مالی را به ودیعه میگذارد مودع و کسی که ودیعه را می پذیرد مستودع می نامند. ودیعه یعنی کسی مالی را به دیگری می سپارد تا آن را مجانا نگه دارد. و در صورت هزین برای نگهداری مال مودع باید از عهده هزینه ها بر آید.
با سلام مطلب مطروحه بسیار مفید و حائز اهمیت بود با تشکر
سلام وقت بخیر از اینکه مطالب مورد استفاده و کاربردی در سایتتون قرار میدهید باعث افزایش سطح آگاهی عمومی میشوید بسیار سپاسگزارم. تجربه شخصی من در ارتباط با موسسه وکیل تلفنی همیشه رضایت بخش بوده و از قیمت و کیفیت خدمات حقوقی که دریافت کردم بسیار راضی بودم. موفق باشید
سلام چه قدر مطالبتون خوب و کاربردیه از زحماتتون بابت تولید محتوای با کیفیت و کاربردی سپاسگزارم از خدا میخوام به شما و تیم وکیل تلفنی سلامتی بده ،قدردان زحماتتون هستیم.❤❤
با سلام،کاربران عزیز با مطالعه مطالب مندرج در سایت و کسب اطلاعات در مورد عقود مختلف در صورت لزوم جهت طرح دعاوی مربوطه موفق تر خواهند بود.با تشکر از مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی
عزیزان سلام حواستون باشه ودیعه عقود مشابه زیادی داره که متاسفانه عموم مردم همه رو تحت عنوان امانت و با یک مفهوم تلقی میکنند و از این بابت دادخواست اشتباه میدن و عنوان اشتباه باعث رد دعواشون میشه شما قبل هر چیزی هر اقدامی حتی انعقاد قرارداد حتما با متخصص مشورت کنید که در هزینه های مالی و زمانیتون صرفه جویی کنید
با سلام و عرض ادب و احترام.عقد ودیعه و یا امانت از قریمی ترین عقود در بین ابنای بشر است از زمانیکه بشر خود را شناخت از این عقد در روابط خود با دیگران استفاده نمود.یکی از ارکان مهم جرم خیانت در امانت اثبات همین موضوع امانی بودن هست.اگر بتواند شاکی ثابت کند که مالی را به عنوان امانت به دیگری سپرده است و وی متاسفانه خیانت نموده است به این جرم محکوم می شود حال چه امانت قانونی چه قراردادی.موفق باشید مسیح آقاداودی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر مقاله بسیار مفید وکاربردی برای کاربران می باشد زیرا در مبحث معاملات یک نوع از معاملات معامله فضولی می باشد معامله فضولی نوعی از معامله است که غیر نافذ است واعتبار وصحت آن منوط به تایید از سوی مالک اصلی می باشد مثلا شخص ب بدون اجازه الف ملک وی را به شخص ج می فروشد تایید ونفوذ قرارداد منوط به تنفیذ الف می باشد ودر غیراینصورت معامله باطل است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
سلام.مگر اینکه من هم در یک مالی با دوستم شریک هستم میتواند مصداق خیانت در امانت باشد.؟ من و شریکم یک سری کاشی خریدیم و گذاشتیم مغازه یک هفته ایشون نبودند و الان انگ سرقت و خیانت در امانت نسبت به اموالی که خودم هم درش سهم دارند، میزنند.. من خودم در سایت شما خوندم که در جرایم علیه اموال یکی از شروط اساسی این هست که مال موضوع جرم متعلق به دیگری باشد. ممنونم از اینکه اینهمه مطالب آموزنده در موضوعات مختلف میگذارین. باورتون نمیشه من جدیدا هر سوالی داشته باشم سریعا سرچ میکنم وکیل تلفنی و وارد سایت میشم و در خصوص موضوعم اطلاعات میگیرم و به طور آنلاین سوالم رو هم میپرسم
سلام وقتتون بخیر. عقد ودیعه یا به اصطلاح عموم امانت ؛ ازقدیم‌از جمله عقود پر کادبرد بود اما در حال حاضر به دلایل مختلف بیشتر دیده میشه که مردم خیانت در امانت میکنن و این در صورتی هست که از عقوبت کار خود آگاهی ندارن. ممنون بابت اطلاع رسانی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام خدمت کاربران گرامی وهموطنان عزیز من به عنوان کاربر معنی خیلی از عقود و اسمهای انها را نمی دانم ودرمورد انها مشکل دارم وسوالات زیادی به ذهنم می رسد که پاسخی برای انها نمی توانم پیدا کنم که یکی از این عقود عقد ودیعه هست. من برای دریافت پاسخهام به موسسه ی وکیل تلفنی مراجعه کردم و از مشاوران این سایت کمک گرفتم با هزینه ی کمتر وفوری ؛ خیلی به من کمک کردند واز مشاوران این سایت بسیار ممنونم که در این زمینه اطلاعات خوبی به من دادند و همچنین در سایت موسسه هم به صورت انلاین مطالبی در این مورد درج می کنند که خیلی یاری رسان هست با سپاس
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی