موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد ودیعه

مشاوره حقوقی عقد ودیعه

مشاوره حقوقی عقد ودیعه، برای شرایط خاصی است که مسئله نگهداری مال و امانتی به وجود می آید و شخص صاحب مال امکان نگهداری از آن را ندارد، پس مال را در اختیار فرد مطمئنی قرار می دهد تا در زمان مناسب آن را تحویل بگیرد؛ امانت گیرنده این کار را به صورت رایگان انجام  می دهد و از زمانی که این امانت در نزد شخص قرار داده می شود عقد ودیعه صورت گرفته است، اما برخی از اموال شرایط حقوقی خاصی دارند و باید برای ودیعه گذاشتن آن در نزد شخص یا اشخاص قوانینی در نظر گرفت، بهترین کار قبل از اقدام به این عمل دریافت مشاوره حقوقی عقد ودیعه می باشد.

 

توصیه های وکیل خانم در خصوص یکی از مشکلات رایج حقوقی که در خصوص سپارش مال امانتی وجود دارد

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"عقد ودیعه هنگامی صورت می گیرد که شما به هر دلیلی (شاید یک سفر طولانی)، مالی را به یک فرد امین و مورد اعتماد می سپارید تا در نبود شما، او از آن مال مراقبت نماید؛ اما اینکه چه موارد حقوقی ممکن است در وقوع عقد ودیعه بوجود بیاید را شما می دانید؛ آیا در این مورد به مشکلی برخورده اید؟ یا آن فردی که مال را به آن سپرده اید کاملاً معتمد نبوده؟ یا ...؛ بنابراین دست روی دست نگذارید و در هر زمان و مکانی که هستید تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً با وکلای امانی خانم و آقای ما تماس گرفته و بهترین راهکار حقوقی ممکن را دریافت نمایید"

 

 

عقد ودیعه چیست؟

 

bailment concept

بنیاد حقوقی عقود 24 ساعته انواع قرارداد حقوقی معتبر

 

ودیعه عقد و پیمانی است که بر اساس آن یک نفر مال خود را به دیگری می سپارد و در این حالت عقد ودیعه صورت گرفته است، این عقد می تواند به صورت کتبی و یا شفاهی صورت پذیرد، ممکن است گاهی نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت حضوری یا آنلاین و تلفنی بوجود می آید؛ در زمان هایی که امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری ندارید دریافت راهنمایی از یک وکیل عقد ودیعه آنلاین کمک بزرگی برای دریافت اطلاع از شرایط ودیعه مال شما می باشد، می توانید با  عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت با وکیل خود یک قرار داد الکترونیکی آنلاین  تنظیم کنید و از خدمات  مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین، وکیل عقود ودیعه 24 ساعته استفاده کنید. دسترسی راحت به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری از جمله مواردی است که می توانید پس از یک مشاوره حقوقی عقد ودیعه با وکیل خود برای دریافت راهنمایی های بعدی داشته باشید.

 

 

مستودع کیست؟

مستودع شخصی است که امانت در نزد او قرار می گیرد و باید از لحاظ قانونی اهلیت داشته باشد؛ مستودع پس از امانت گرفتن ودیعه در زمان مورد نظر باید اصل مال را بدون آسیب به ودیعه گذار بازگرداند، تعهداتی که مستودع در قبال دریافت ودیعه دارد:

 

 • حفاظت از مال امانتی.

 • عدم استفاده از مال.

 • ارائه عین مال.

 • ارائه مال ودیعه به مالک اصلی.

 

مشاوره با یک فرد متخصص یا یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان کمک بزرگی برای رفع مشکلات حقوقی است، موسسه وکیل تلفنی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی مخاطبان شرایط مشاوره غیرحضوری و تخصصی را فراهم آورده است؛ شما با یک تماس از خدمات بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی بهره مند می شوید؛ همچنین می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از مشاوره حقوقی مفید و موثری برخوردار شوید.

کافی است در کنار عقد قرارداد الکترونیکی وکالت از امکان مشورت با وکیل خانم یا مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در زمینه شرایط حقوقی ودیعه گذاری، بهره مند شوید؛ دریافت راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای با مکالمه تلفنی با وکیل، مانند مراجعه حضوری قابل دست یابی می باشد.

 

ودیعه در چه اموالی جریان پیدا می کند؟

 

bailment flow in properties

وکیل امور ودیعتی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

مواردی که نمونه های ودیعه گذاری به حساب می آیند، شامل موارد زیر می باشند:

 

 • سپردن اموال به همسایه و یا شخصی مطمئن در هنگام سفر.

 • نگهداری اسلحه و موبایل در نگهبانی إدارات.

 • نگهداری کفش در مساجد.

 • نگهداری وسایل در إدارات در صندوق امانات شرکت.

 

تمامی این موارد  به صورت رایگان است و اگر در قبال آن پولی دریافت شود، دیگر شرایط ودیعه را ندارد؛ شما می توانید با مشاوره با وکیل تلفنی در مورد شرایط حقوقی ودیعه اطلاع کسب نمائید؛ مشاوره حقوقی عقد ودیعه به شما کمک می کند تا در زمانی که  میتودع یا ودیعه گذار دچار جنون شود از شرایط  ودیعه مجنون اطلاع حاصل نمائید.

 

مسئولیت مودع در عقد ودیعه چیست؟

هنگامی که شخصی مال یا وسیله ای را به عنوان ودیعه در اختیار فرد دیگری می گذارد، ودیعه دهنده مسئولیت هایی بر عهده دارد که این مسئولیت ها به شرح زیر می باشند:

 

 • پذیرفتن مال در صورت فسخ ودیعه: گاهی اوقات برای مستودع شرایطی پیش می آید که امکان نگهداری از امانت ودیعه گذاری شده برای او وجود ندارد، ممکن است به بیماری مبتلا شود و یا اینکه قصد مسافرت داشته باشد؛ در این صورت ودیعه فسخ می شود و مودع باید آن را بپذیرد.
 • تامین هزینه های مالی امانت: مشاوره حقوقی عقد ودیعه با علم و آگاهی از شرایط ودیعه می تواند نکات مهم و ضروری را در یکعقد ودیعه فوری و 24 ساعته آنلاین و جریان فوری و آنلاین ودیعه در امواع را در اختیار شما قرار دهد؛ وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی عقد ودیعه یک اورژانس 24 ساعته عقود ودیعه برای اطلاع از شرایط مستودع فوری و آنلاین را در شرایط خاص بوجود آورده است.

 

وضعیت حقوقی ودیعه مجنون چگونه است؟