موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد ودیعه

مشاوره حقوقی عقد ودیعه

مشاوره حقوقی عقد ودیعه، برای شرایط خاصی است که مسئله نگهداری مال و امانتی به وجود می آید و شخص صاحب مال امکان نگهداری از آن را ندارد، پس مال را در اختیار فرد مطمئنی قرار می دهد تا در زمان مناسب آن را تحویل بگیرد؛ امانت گیرنده این کار را به صورت رایگان انجام  می دهد و از زمانی که این امانت در نزد شخص قرار داده می شود عقد ودیعه صورت گرفته است، اما برخی از اموال شرایط حقوقی خاصی دارند و باید برای ودیعه گذاشتن آن در نزد شخص یا اشخاص قوانینی در نظر گرفت، بهترین کار قبل از اقدام به این عمل دریافت مشاوره حقوقی عقد ودیعه می باشد.

 

توصیه های وکیل خانم در خصوص یکی از مشکلات رایج حقوقی که در خصوص سپارش مال امانتی وجود دارد

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"عقد ودیعه هنگامی صورت می گیرد که شما به هر دلیلی (شاید یک سفر طولانی)، مالی را به یک فرد امین و مورد اعتماد می سپارید تا در نبود شما، او از آن مال مراقبت نماید؛ اما اینکه چه موارد حقوقی ممکن است در وقوع عقد ودیعه بوجود بیاید را شما می دانید؛ آیا در این مورد به مشکلی برخورده اید؟ یا آن فردی که مال را به آن سپرده اید کاملاً معتمد نبوده؟ یا ...؛ بنابراین دست روی دست نگذارید و در هر زمان و مکانی که هستید تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً با وکلای امانی خانم و آقای ما تماس گرفته و بهترین راهکار حقوقی ممکن را دریافت نمایید"

 

 

عقد ودیعه چیست؟

bailment concept

بنیاد حقوقی عقود 24 ساعته انواع قرارداد حقوقی معتبر

 

ودیعه عقد و پیمانی است که بر اساس آن یک نفر مال خود را به دیگری می سپارد و در این حالت عقد ودیعه صورت گرفته است، این عقد می تواند به صورت کتبی و یا شفاهی صورت پذیرد، ممکن است گاهی نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت حضوری یا آنلاین و تلفنی بوجود می آید؛ در زمان هایی که امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری ندارید دریافت راهنمایی از یک وکیل عقد ودیعه آنلاین کمک بزرگی برای دریافت اطلاع از شرایط ودیعه مال شما می باشد، می توانید با  عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت با وکیل خود یک قرار داد الکترونیکی آنلاین  تنظیم کنید و از خدمات  مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین، وکیل عقود ودیعه 24 ساعته استفاده کنید. دسترسی راحت به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری از جمله مواردی است که می توانید پس از یک مشاوره حقوقی عقد ودیعه با وکیل خود برای دریافت راهنمایی های بعدی داشته باشید.

 

مستودع کیست؟

مستودع شخصی است که امانت در نزد او قرار می گیرد و باید از لحاظ قانونی اهلیت داشته باشد؛ مستودع پس از امانت گرفتن ودیعه در زمان مورد نظر باید اصل مال را بدون آسیب به ودیعه گذار بازگرداند، تعهداتی که مستودع در قبال دریافت ودیعه دارد:

 

 • حفاظت از مال امانتی.

 • عدم استفاده از مال.

 • ارائه عین مال.

 • ارائه مال ودیعه به مالک اصلی.

 

مشاوره با یک فرد متخصص یا یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان کمک بزرگی برای رفع مشکلات حقوقی است، موسسه وکیل تلفنی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی مخاطبان شرایط مشاوره غیرحضوری و تخصصی را فراهم آورده است؛ شما با یک تماس از خدمات بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی بهره مند می شوید؛ همچنین می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از مشاوره حقوقی مفید و موثری برخوردار شوید.

کافی است در کنار عقد قرارداد الکترونیکی وکالت از امکان مشورت با وکیل خانم یا مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در زمینه شرایط حقوقی ودیعه گذاری، بهره مند شوید؛ دریافت راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای با مکالمه تلفنی با وکیل، مانند مراجعه حضوری قابل دست یابی می باشد.

 

ودیعه در چه اموالی جریان پیدا می کند؟