موسسه وکیل تلفنی

  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • فرهاد محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

تیم بزرگ وصول مطالبات

بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم

مجرب ترین مشاوران حقوقی؛ آماده ی ارائه انواع خدمات در راستای احقاق حق تضمینی هموطنان می باشند با خیالی آسوده اجرای فوری انواع احکام حقوقی، وصول مطالبات شخصی و بانکی حتی دستگیری و جلب متهمان متواری و بدهکاران مالی را به ما بسپارید؛ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور با بکارگیری گوهر تجربه و دانش والای برترین حقوقدانان ایران به بهترین شکل گره گشای پیچیده ترین مسائل حقوقی شماست؛ با ما همراه باشید تا وصول مطالبات را بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص دعاوی رایج مطالباتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ارتباط با بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم این امکان را به شما می دهد که علاوه بر بهره مند شدن از کاربردی ترین نظرات و راه حل های پیشنهادی مشاوران حقوقی در زمینه های وصول مطالبات و اجرای احکام، نحوه ی دستگیری، جلب متهمان بدهکار و اجرای فوری احکام، با خیالی آسوده و اطمینان کامل از احقاق حق خود اجرای کامل تمام این اقدامات را به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای احکام محول نمایید؛ برای تماس تلفنی فوری با اعضای وصول مطالبات وکیل تلفنی، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

برای وصول مطالبات باید به چه کسی مراجعه کنم؟

 

receipting grate team

وصول فوری مطالبات به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

امروزه پیچیدگی معاملات و روابط تجاری در کنار عدم آگاهی افراد از ریزه کاری ها حقوقی منجر به ایجاد مشکلات گوناگون در زمینه مسائل حقوقی و اقتصادی شده است که ناتوانی در وصول مطالبات از رایج ترین آنهاست که دامنگیر اقشار مختلف جامعه و حتی بانک ها شده است پروسه ی زمانبر و گاه بی نتیجه ی اثبات و وصول طلب در بسیاری موارد باعث می شود افراد یا به راههای غیر قانونی از قبیل توسل به شرخر متمایل شده یا عطای وصول طلب خود را به لقایش ببخشند؛ حال برای وصول مطالبات چه باید کرد؟ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور همواره مهیاست تا با بهره گیری از توان و تجربه ی حقوقدانان حرفه ای علاوه بر ارائه ی کاراترین مشاوره های حقوقی وصول مطالبات رأسا اقدام به وصول فوری مطالبات شخصی و بانکی نماید. برای وصول فوری مطالبات کوتاهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور است.

 

من دارای حکم دادگاه هستم ولی نمی توانم آن را اجرا کنم ...

گاه با وجود صدور دادنامه به نفع شخص، اجرای حکم به دلایل مختلف از قبیل متواری و مجهول المکان بودن محکوم علیه و یا اقدامات فریبکارانه ی وی با مشکل مواجه می شود به نوعی که محکوم له توانایی اجرای حکمی که محق به آن است را ندارد. در اینگونه موارد اجرای حکم مستلزم به کارگیری توان و تجربه ی متخصصان کارآزموده ی حقوقی است که تجربه ی کافی در برخورد و حل دشواری های حقوقی را داشته و راه حل های قانونی مناسب می یابند. با حضور مشاوران حقوقی ماهر و کارآزموده در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم؛اجرای فوری احکامی مانند خلع ید، تخلیه ی ملک و وصول مطالبات فوراً و به سهولت امکان پذیر است. برای اجرای فوری احکامی که به هر دلیل اجرای آن از عهده ی شما خارج است کافیست به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم مراجعه نمایید. ما به پشتوانه تبحر و تخصص مشاوران حقوقی حاضر در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم؛ وصول فوری مطالبات و اجرای حکم، مد نظر شما را کاملاً ً تضمین می نماییم 

 

بهترین و قویترین تیم برای جلب و دستگیری متهم متواری

 

great reciept team

جلب و دستگیری فوری و آنلاین متهم به صورت 24 ساعته

 

در بسیاری موارد با وجود کامل بودن ادله و اثبات حق محکوم له، متهم متواری شده و یا به دلایلی چون مجهول المکان بودن و حتی جعل هویت متهم؛ دسترسی به وی غیر ممکن می شود. در اینگونه موارد هم بهترین و قوی ترین تیم جلب و دستگیری متهم در کنار شماست تا با جلب و دستگیری متهم متواری در اسرع وقت امکان احقاق حق فوری و قطعی شما را فراهم سازد.

در دنیای پیچیده ی امروزی مسائل حقوقی به ویژه در حوزه ی دعاوی مالی روز به روز دشوارتر می شود؛ در بیان دشواری های دعاوی حقوقی مالی این روزگار همین بس که گاه وصول مطالبات شخصی و حتی بانکی و البته اجرای احکام قطعی نیز غیر ممکن می نماید؛ اما گذر از تنگنای هزار توی مسائل حقوقی دانش، تجربه و مهارتی والا می طلبد.

 

من حکم تخلیه دارم ولی متصرف تخلیه نمی کند باید چکار کنم؟

تصرف عدوانی در کنار ممانعت از حق و مزاحمت از حق از رایج ترین دعاوی محاکم حقوقی در ارتباط با اموال غیرمنقول است که گاه باوجود دریافت حکم تخلیه از سوی مالک یا صاحب حق،متصرف از تخلیه و خلع ید سرباز می زند و این مسأله مشکلات فراوانی برای صاحبان حق و مالکان اموال غیر منقول ایجاد می کند. مجرب ترین حقوقدانان در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای احکام با اتکا به تجربه و دانش حقوقی خود امکان خلع ید فوری را برای شما مهیا نموده و یاری تان میکنند در اسرع وقت از اموال حقه ی خود خلع ید نمایید برای تخلیه ملکی که به ناحق تصرف شده و متصرف علی رغم حکم قطعی به عناوین مختلف از تخلیه سر باز میزند فقط کافیست به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور مراجعه کنید 

 

من آدرس بدهکار را ندارم، آیا می توانم ایشان را دستگیر کنم؟

 

great reciept team

وصول آنلاین طلب از بدهکار به صورت 24 ساعته

 

در دعاوی حقوقی مالی؛ موارد بیشماری از فقدان آدرس یا مجهول المکان بودن بدهکار وجود دارد که در آنها محکومٌ له علی رغم تلاش های بسیار و حتی با وجود در دست داشتن حکم قطعی از اجرای حکم و وصول مطالبات به حق خود دور می ماند حتی در این شرایط دشوار هم که دستیابی به حق غیرممکن به نظر می رسد.


بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم تمام قد آماده ی ارائه مشاوره های موثر و البته یافتن آدرس بدهکار و البته وصول فوری مطالبات شخصی و بانکی می باشد.

 

من حکم جلب بدهکار را دارم چطور می توانم ایشان را دستگیر کنم؟

در موارد بسیاری با وجود در دست داشتن باز هم دسترسی به دشوار و یا ناممکن می باشد و علی رغم تمام تلاش ها متهم بدهکار از دست قانون گریخته و طلبکار نیز از خود باز می ماند؛ در اینگونه موارد نیز مشاوران حقوقی مجرب ما آمادگی دارند که یا رأسا به مشکل ورود نموده و بدهکار را جلب نمایند یا با با ارائه در مورد نحوه این مهم را برایتان سهل و میسر نموده و در دریافت حق یاری گرتان باشند.

 

من حکم توقیف اموال بدهکار را دارم چطور اقدام کنم؟