موسسه وکیل تلفنی

  • رضا خيري گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۵:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • اشرف بهاء الدینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۱:۴۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • فاطمه عبداله زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۲:۵۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • جعفرصادق بهمرد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • وکیل محمد علی انصاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • علی قوجایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • N A گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۵:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۲:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۱۱:۲۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۵۱:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
انجمن وکیل تلفنی

تیم بزرگ وصول مطالبات

بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم

مجرب ترین مشاوران حقوقی؛ آماده ی ارائه انواع خدمات در راستای احقاق حق تضمینی هموطنان می باشند با خیالی آسوده اجرای فوری انواع احکام حقوقی، وصول مطالبات شخصی و بانکی حتی دستگیری و جلب متهمان متواری و بدهکاران مالی را به ما بسپارید؛ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور با بکارگیری گوهر تجربه و دانش والای برترین حقوقدانان ایران به بهترین شکل گره گشای پیچیده ترین مسائل حقوقی شماست؛ با ما همراه باشید تا وصول مطالبات را بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص دعاوی رایج مطالباتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل  ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ارتباط با بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم این امکان را به شما می دهد که علاوه بر بهره مند شدن از کاربردی ترین نظرات و راه حل های پیشنهادی مشاوران حقوقی در زمینه های وصول مطالبات و اجرای احکام، نحوه ی دستگیری، جلب متهمان بدهکار و اجرای فوری احکام، با خیالی آسوده و اطمینان کامل از احقاق حق خود اجرای کامل تمام این اقدامات را به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای احکام محول نمایید؛ برای تماس تلفنی فوری با اعضای وصول مطالبات وکیل تلفنی، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

برای وصول مطالبات باید به چه کسی مراجعه کنم؟

 

receipting grate team

وصول فوری مطالبات به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

امروزه پیچیدگی معاملات و روابط تجاری در کنار عدم آگاهی افراد از ریزه کاری ها حقوقی منجر به ایجاد مشکلات گوناگون در زمینه مسائل حقوقی و اقتصادی شده است که ناتوانی در وصول مطالبات از رایج ترین آنهاست که دامنگیر اقشار مختلف جامعه و حتی بانک ها شده است پروسه ی زمانبر و گاه بی نتیجه ی اثبات و وصول طلب در بسیاری موارد باعث می شود افراد یا به راههای غیر قانونی از قبیل توسل به شرخر متمایل شده یا عطای وصول طلب خود را به لقایش ببخشند؛ حال برای وصول مطالبات چه باید کرد؟ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور همواره مهیاست تا با بهره گیری از توان و تجربه ی حقوقدانان حرفه ای علاوه بر ارائه ی کاراترین مشاوره های حقوقی وصول مطالبات رأسا اقدام به وصول فوری مطالبات شخصی و بانکی نماید. برای وصول فوری مطالبات کوتاهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور است.

 

من دارای حکم دادگاه هستم ولی نمی توانم آن را اجرا کنم ...

گاه با وجود صدور دادنامه به نفع شخص، اجرای حکم به دلایل مختلف از قبیل متواری و مجهول المکان بودن محکوم علیه و یا اقدامات فریبکارانه ی وی با مشکل مواجه می شود به نوعی که محکوم له توانایی اجرای حکمی که محق به آن است را ندارد. در اینگونه موارد اجرای حکم مستلزم به کارگیری توان و تجربه ی متخصصان کارآزموده ی حقوقی است که تجربه ی کافی در برخورد و حل دشواری های حقوقی را داشته و راه حل های قانونی مناسب می یابند. با حضور مشاوران حقوقی ماهر و کارآزموده در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم؛اجرای فوری احکامی مانند خلع ید، تخلیه ی ملک و وصول مطالبات فوراً و به سهولت امکان پذیر است. برای اجرای فوری احکامی که به هر دلیل اجرای آن از عهده ی شما خارج است کافیست به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم مراجعه نمایید. ما به پشتوانه تبحر و تخصص مشاوران حقوقی حاضر در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم؛ وصول فوری مطالبات و اجرای حکم، مد نظر شما را کاملاً ً تضمین می نماییم 

 

بهترین و قویترین تیم برای جلب و دستگیری متهم متواری

 

great reciept team

جلب و دستگیری فوری و آنلاین متهم به صورت 24 ساعته

 

در بسیاری موارد با وجود کامل بودن ادله و اثبات حق محکوم له، متهم متواری شده و یا به دلایلی چون مجهول المکان بودن و حتی جعل هویت متهم؛ دسترسی به وی غیر ممکن می شود. در اینگونه موارد هم بهترین و قوی ترین تیم جلب و دستگیری متهم در کنار شماست تا با جلب و دستگیری متهم متواری در اسرع وقت امکان احقاق حق فوری و قطعی شما را فراهم سازد.

در دنیای پیچیده ی امروزی مسائل حقوقی به ویژه در حوزه ی دعاوی مالی روز به روز دشوارتر می شود؛ در بیان دشواری های دعاوی حقوقی مالی این روزگار همین بس که گاه وصول مطالبات شخصی و حتی بانکی و البته اجرای احکام قطعی نیز غیر ممکن می نماید؛ اما گذر از تنگنای هزار توی مسائل حقوقی دانش، تجربه و مهارتی والا می طلبد.

 

من حکم تخلیه دارم ولی متصرف تخلیه نمی کند باید چکار کنم؟

تصرف عدوانی در کنار ممانعت از حق و مزاحمت از حق از رایج ترین دعاوی محاکم حقوقی در ارتباط با اموال غیرمنقول است که گاه باوجود دریافت حکم تخلیه از سوی مالک یا صاحب حق،متصرف از تخلیه و خلع ید سرباز می زند و این مسأله مشکلات فراوانی برای صاحبان حق و مالکان اموال غیر منقول ایجاد می کند. مجرب ترین حقوقدانان در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای احکام با اتکا به تجربه و دانش حقوقی خود امکان خلع ید فوری را برای شما مهیا نموده و یاری تان میکنند در اسرع وقت از اموال حقه ی خود خلع ید نمایید برای تخلیه ملکی که به ناحق تصرف شده و متصرف علی رغم حکم قطعی به عناوین مختلف از تخلیه سر باز میزند فقط کافیست به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور مراجعه کنید 

 

من آدرس بدهکار را ندارم، آیا می توانم ایشان را دستگیر کنم؟

 

great reciept team

وصول آنلاین طلب از بدهکار به صورت 24 ساعته

 

در دعاوی حقوقی مالی؛ موارد بیشماری از فقدان آدرس یا مجهول المکان بودن بدهکار وجود دارد که در آنها محکومٌ له علی رغم تلاش های بسیار و حتی با وجود در دست داشتن حکم قطعی از اجرای حکم و وصول مطالبات به حق خود دور می ماند حتی در این شرایط دشوار هم که دستیابی به حق غیرممکن به نظر می رسد.


بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم تمام قد آماده ی ارائه مشاوره های موثر و البته یافتن آدرس بدهکار و البته وصول فوری مطالبات شخصی و بانکی می باشد.

 

من حکم جلب بدهکار را دارم چطور می توانم ایشان را دستگیر کنم؟

در موارد بسیاری با وجود در دست داشتن باز هم دسترسی به دشوار و یا ناممکن می باشد و علی رغم تمام تلاش ها متهم بدهکار از دست قانون گریخته و طلبکار نیز از خود باز می ماند؛ در اینگونه موارد نیز مشاوران حقوقی مجرب ما آمادگی دارند که یا رأسا به مشکل ورود نموده و بدهکار را جلب نمایند یا با با ارائه در مورد نحوه این مهم را برایتان سهل و میسر نموده و در دریافت حق یاری گرتان باشند.

 

من حکم توقیف اموال بدهکار را دارم چطور اقدام کنم؟

 

great reciept team

توقیف آنلاین اموال بدهکار به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

در بسیاری موارد که بدهکار به دلایل مختلف از پرداخت دین سرباز می زند با توقیف اموال وی می توان به حق رسید اما موارد بیشماری وجود دارد که بدهکار با وجود صدور حکم توقیف اموال به انحای مختلف مبادرت به اختفای اموال و یا فرار از دین نموده و حتی با وجود حکم توقیف اموال طلبکار از وصول مطالباتش باز می ماند. اما دیگر جای نگرانی نیست چرا که حقوقدانان متبحر در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم توان و تجربه و تخصص حقوقی خود را به کار بسته اند تا در سریع ترین زمان وصول مطالبات و احقاق حق شما ممکن و میسر گردد از همین امروز با اعتماد کامل و خیالی آسوده وصول تمام مطالبات و اجرای احکام حقوقی خود را به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم بسپارید. ما با اتکا به توان و تخصص حقوقدانان مجرب خود تا پایان همراه و یاری گرتان خواهیم بود تا به آنچه حق شماست دست یابید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مطالبه بهای دقیق و به روز زمین با سند و مدرک

فسخ معامله به علت کمبود مساحت

وکیل آنلاین دعاوی ملکی ارزان

محاسبه افت قیمت خودرو بعد از تصادف

تعهدات اشخاص حقوقی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی