موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

تیم بزرگ وصول مطالبات

بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم

مجرب ترین مشاوران حقوقی؛ آماده ی ارائه انواع خدمات در راستای احقاق حق تضمینی هموطنان می باشند با خیالی آسوده اجرای فوری انواع احکام حقوقی، وصول مطالبات شخصی و بانکی حتی دستگیری و جلب متهمان متواری و بدهکاران مالی را به ما بسپارید؛ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور با بکارگیری گوهر تجربه و دانش والای برترین حقوقدانان ایران به بهترین شکل گره گشای پیچیده ترین مسائل حقوقی شماست؛ با ما همراه باشید تا وصول مطالبات را بررسی نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

برای وصول مطالبات باید به چه کسی مراجعه کنم؟

 

receipting grate team

وصول فوری مطالبات به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

امروزه پیچیدگی معاملات و روابط تجاری در کنار عدم آگاهی افراد از ریزه کاری ها حقوقی منجر به ایجاد مشکلات گوناگون در زمینه مسائل حقوقی و اقتصادی شده است که ناتوانی در وصول مطالبات از رایج ترین آنهاست که دامنگیر اقشار مختلف جامعه و حتی بانک ها شده است پروسه ی زمانبر و گاه بی نتیجه ی اثبات و وصول طلب در بسیاری موارد باعث می شود افراد یا به راههای غیر قانونی از قبیل توسل به شرخر متمایل شده یا عطای وصول طلب خود را به لقایش ببخشند؛ حال برای وصول مطالبات چه باید کرد؟ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور همواره مهیاست تا با بهره گیری از توان و تجربه ی حقوقدانان حرفه ای علاوه بر ارائه ی کاراترین مشاوره های حقوقی وصول مطالبات رأسا اقدام به وصول فوری مطالبات شخصی و بانکی نماید. برای وصول فوری مطالبات کوتاهترین و مطمئن ترین راه مراجعه به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور است.

 

من دارای حکم دادگاه هستم ولی نمی توانم آن را اجرا کنم ...

گاه با وجود صدور دادنامه به نفع شخص، اجرای حکم به دلایل مختلف از قبیل متواری و مجهول المکان بودن محکوم علیه و یا اقدامات فریبکارانه ی وی با مشکل مواجه می شود به نوعی که محکوم له توانایی اجرای حکمی که محق به آن است را ندارد. در اینگونه موارد اجرای حکم مستلزم به کارگیری توان و تجربه ی متخصصان کارآزموده ی حقوقی است که تجربه ی کافی در برخورد و حل دشواری های حقوقی را داشته و راه حل های قانونی مناسب می یابند. با حضور مشاوران حقوقی ماهر و کارآزموده در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم؛اجرای فوری احکامی مانند خلع ید، تخلیه ی ملک و وصول مطالبات فوراً و به سهولت امکان پذیر است. برای اجرای فوری احکامی که به هر دلیل اجرای آن از عهده ی شما خارج است کافیست به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم مراجعه نمایید. ما به پشتوانه تبحر و تخصص مشاوران حقوقی حاضر در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم؛ وصول فوری مطالبات و اجرای حکم، مد نظر شما را کاملاً ً تضمین می نماییم 

 

بهترین و قویترین تیم برای جلب و دستگیری متهم متواری

 

great reciept team

جلب و دستگیری فوری و آنلاین متهم به صورت 24 ساعته

 

در بسیاری موارد با وجود کامل بودن ادله و اثبات حق محکوم له، متهم متواری شده و یا به دلایلی چون مجهول المکان بودن و حتی جعل هویت متهم؛ دسترسی به وی غیر ممکن می شود. در اینگونه موارد هم بهترین و قوی ترین تیم جلب و دستگیری متهم در کنار شماست تا با جلب و دستگیری متهم متواری در اسرع وقت امکان احقاق حق فوری و قطعی شما را فراهم سازد.

در دنیای پیچیده ی امروزی مسائل حقوقی به ویژه در حوزه ی دعاوی مالی روز به روز دشوارتر می شود؛ در بیان دشواری های دعاوی حقوقی مالی این روزگار همین بس که گاه وصول مطالبات شخصی و حتی بانکی و البته اجرای احکام قطعی نیز غیر ممکن می نماید؛ اما گذر از تنگنای هزار توی مسائل حقوقی دانش، تجربه و مهارتی والا می طلبد.

 

من حکم تخلیه دارم ولی متصرف تخلیه نمی کند باید چکار کنم؟

تصرف عدوانی در کنار ممانعت از حق و مزاحمت از حق از رایج ترین دعاوی محاکم حقوقی در ارتباط با اموال غیرمنقول است که گاه باوجود دریافت حکم تخلیه از سوی مالک یا صاحب حق،متصرف از تخلیه و خلع ید سرباز می زند و این مسأله مشکلات فراوانی برای صاحبان حق و مالکان اموال غیر منقول ایجاد می کند. مجرب ترین حقوقدانان در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای احکام با اتکا به تجربه و دانش حقوقی خود امکان خلع ید فوری را برای شما مهیا نموده و یاری تان میکنند در اسرع وقت از اموال حقه ی خود خلع ید نمایید برای تخلیه ملکی که به ناحق تصرف شده و متصرف علی رغم حکم قطعی به عناوین مختلف از تخلیه سر باز میزند فقط کافیست به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور مراجعه کنید 

 

من آدرس بدهکار را ندارم، آیا می توانم ایشان را دستگیر کنم؟

 

great reciept team

وصول آنلاین طلب از بدهکار به صورت 24 ساعته

 

در دعاوی حقوقی مالی؛ موارد بیشماری از فقدان آدرس یا مجهول المکان بودن بدهکار وجود دارد که در آنها محکومٌ له علی رغم تلاش های بسیار و حتی با وجود در دست داشتن حکم قطعی از اجرای حکم و وصول مطالبات به حق خود دور می ماند حتی در این شرایط دشوار هم که دستیابی به حق غیرممکن به نظر می رسد.


بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم تمام قد آماده ی ارائه مشاوره های موثر و البته یافتن آدرس بدهکار و البته وصول فوری مطالبات شخصی و بانکی می باشد.

 

من حکم جلب بدهکار را دارم چطور می توانم ایشان را دستگیر کنم؟

در موارد بسیاری با وجود در دست داشتن باز هم دسترسی به دشوار و یا ناممکن می باشد و علی رغم تمام تلاش ها متهم بدهکار از دست قانون گریخته و طلبکار نیز از خود باز می ماند؛ در اینگونه موارد نیز مشاوران حقوقی مجرب ما آمادگی دارند که یا رأسا به مشکل ورود نموده و بدهکار را جلب نمایند یا با با ارائه در مورد نحوه این مهم را برایتان سهل و میسر نموده و در دریافت حق یاری گرتان باشند.

 

من حکم توقیف اموال بدهکار را دارم چطور اقدام کنم؟

 

great reciept team

توقیف آنلاین اموال بدهکار به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

در بسیاری موارد که بدهکار به دلایل مختلف از پرداخت دین سرباز می زند با توقیف اموال وی می توان به حق رسید اما موارد بیشماری وجود دارد که بدهکار با وجود صدور حکم توقیف اموال به انحای مختلف مبادرت به اختفای اموال و یا فرار از دین نموده و حتی با وجود حکم توقیف اموال طلبکار از وصول مطالباتش باز می ماند. اما دیگر جای نگرانی نیست چرا که حقوقدانان متبحر در بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم توان و تجربه و تخصص حقوقی خود را به کار بسته اند تا در سریع ترین زمان وصول مطالبات و احقاق حق شما ممکن و میسر گردد از همین امروز با اعتماد کامل و خیالی آسوده وصول تمام مطالبات و اجرای احکام حقوقی خود را به بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم بسپارید. ما با اتکا به توان و تخصص حقوقدانان مجرب خود تا پایان همراه و یاری گرتان خواهیم بود تا به آنچه حق شماست دست یابید.

 

 

مطالبه بهای دقیق و به روز زمین با سند و مدرک

فسخ معامله به علت کمبود مساحت

وکیل آنلاین دعاوی ملکی ارزان

محاسبه افت قیمت خودرو بعد از تصادف

تعهدات اشخاص حقوقی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب،مجرب ترین مشاوران حقوقی؛ آماده ی ارائه انواع خدمات در راستای احقاق حق تضمینی هموطنان می باشند با خیالی آسوده اجرای فوری انواع احکام حقوقی، وصول مطالبات شخصی و بانکی حتی دستگیری و جلب متهمان متواری و بدهکاران مالی را به ما بسپارید؛ بزرگترین تیم وصول مطالبات و اجرای حکم کشور با بکارگیری گوهر تجربه و دانش والای برترین حقوقدانان ایران به بهترین شکل گره گشای پیچیده ترین مسائل حقوقی شماست؛
با سلام و احترام در جامعه امروزمان و در بسیاری از موارد ما شاهد آن هستیم که متاسفانه بر خلاف قول مشهور حق به حقدار نمی رسد آن هم تنها به این دلیل که آدم محق و ذینفع چگونگی دفاع از خود را نمی داند و از روش هایی استفاده می کند که اشتباه می باشد . تصور کنید که شخصی از یک انسان دیگر یک دستگاه اتومبیل خریداری می کند اما فروشنده به این بهانه که هنوز چک های نفر قبل پاس نشده از تحویل خودرو خودداری می نماید، در اینجا چون شخص اول از حقوق خود آگاهی ندارد سرگردان مانده و با بلاتکلیفی خود دست و پا می زند اما خبر خوب برای چنین افرادی این است که موسسه وکیل تلفنی تمامی دغدغه‌های شما را مد نظر قرار داده و راهکار مناسب جهت احقاق حق شما را ارائه می دهد . پرونده های قضایی اگر در مسير درست و اصولی خود قرار بگیرد می تواند منجر به نتایج مثبتی شود اما به دلیل حساسیت امر تنها افراد کارکشته می توانند اقدام به چنین امری نمایند . پس عقل سلیم حکم می کند که با کمک وکلای موسسه اقدام نموده و حق خودتان را به طور کامل استیفا نماییم.
موارد بسیاری با وجود در دست داشتن باز هم دسترسی به دشوار و یا ناممکن می باشد و علی رغم تمام تلاش ها متهم بدهکار از دست قانون گریخته و طلبکار نیز از خود باز می ماند؛ در اینگونه موارد نیز مشاوران حقوقی مجرب ما آمادگی دارند که یا رأسا به مشکل ورود نموده و بدهکار را جلب نمایند یا با با ارائه در مورد نحوه این مهم را برایتان سهل و میسر نموده و در دریافت حق یاری گرتان باشند.
موارد بسیاری با وجود در دست داشتن باز هم دسترسی به دشوار و یا ناممکن می باشد و علی رغم تمام تلاش ها متهم بدهکار از دست قانون گریخته و طلبکار نیز از خود باز می ماند؛ در اینگونه موارد نیز مشاوران حقوقی مجرب ما آمادگی دارند که یا رأسا به مشکل ورود نموده و بدهکار را جلب نمایند یا با با ارائه در مورد نحوه این مهم را برایتان سهل و میسر نموده و در دریافت حق یاری گرتان باشند.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی