موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت

مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت

زمانی که یک یا چند نفر (مالکِ زمین) به عنوان یک طرف قرارداد، در مقابل یک یا چند نفر (مالکِ سرمایه)، تصمیم به مشارکت در احداث بنای مشترکی با مشخصات معینی می­ گیرند؛ این امر را در قالب قرارداد، رسمیت بخشیده و هریک دارای حقوقی می ­گردند؛مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت در خصوص امر مذکور است؛ در ایران، ساخت و ساز مشارکتی بسیار رایج است و دعاوی گسترده ­ای دارد، لذا با ما همراه باشید تا با دعاوی مربوطه و نحوه مقابله با آنها آشنا گردیم.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص موارد رایج در قرارداد ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دریافت مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت از اهمیت حقوقی درخور توجهی برخوردار است؛ همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد، ساخت و ساز مشارکتی بسیار رایج است و به تبع آن نیز دعاوی گسترده ­ای دارد؛ بنابراین جهت پیشگیری از مسائل حقوقی ناخواسته، تماس فوری با وکیل امور ساخت و ساز مشارکتی، جهت اخذ مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت، پیش از هرگونه اقدامی ضروری خواهد بود؛ برای اینکار می توانید دایره آبی رنگ زیر را لمس کنید تا مقدمات تماس با وکیل امور ملکی، فوراً فراهم گردد"

 

 

آیا قرارداد مشارکت در ساخت باعث افزایش سرمایه می­ شود؟

 

Construction contract causes investment raise

تماس فوری و 24 ساعته با وکلای ساخت و ساز خبره و قدر

 

چنانچه قراردادهای مشارکتی در قالب حقوقی، تابع موازین قانونی و تحت نظر وکیل متخصص در امور مشارکت در ساخت، تنظیم گردند؛ ضمن حفظ منافع مالی و حقوقی طرفین، سبب پیشگیری از ورود زیان خواهد بود؛ بنابراین، نه تنها سبب حفظ سرمایه می­ گردد، بلکه امکان سرمایه ­گذاری مجدد و افزایش سرمایه طرفین را ایجاد می­ نماید.

قراردادهایی که از چارچوب حقوقی خارج هستند، چالش­ های مالی و حقوقیِ متعاقب بسیاری دارند که ناشی از عدم اشراف و آگاهی نسبت به رعایت حقوق طرفین و عواقب احتمالی است؛ بنابراین سبب تحمیل هزینه­ های گزاف، اتلاف وقت و تطویل دادرسی­ های بیهوده می­ گردد، فلذا بهتر است که با مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت فوری، این گونه موارد را رفع نموده و از کارشناسان حوزه امر، چاره­ جویی حقوقی نمود.

 

تعهدات مالک در قرارداد مشارکت در ساخت چیست؟

 

owner,s oaths to construction contract

تنظیم قرارداد مشارکت اصولی، به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

تماس تلفنی با وکیل قرارداد مشارکت در ساخت در خصوص امر مذکور است، حقوق و تعهدات بایستی بررسی شده و در قرارداد لحاظ گردد تا از پیامدهای ناخواسته پیشگیری شود؛ بدیهی است، اولین گام در اجرای قرارداد و تعهدات مالک، اخذ پروانه ساختمانی است؛ مطابق قانون این پروانه (جواز) صرفاً در اختیار ذینفع (مالک) قرار می ­گیرد، سپس با در اختیار داشتن جواز ساخت، تحقق موضوع قرارداد نیازمند زمینِ محلِ احداثِ بنا است.

بنابراین دیگر تعهد مالک، تسلیم زمین است؛ مبتنی بر نوع قرارداد و توافقات طرفین، انجام اقدامات ثبتی و تفکیکی جهت تعیین حدود مالکیت طرفین، از تعهدات مالک زمین می­ باشد.

در خصوص مسائل قانونی مرتبط با تعهدات مالک و سازنده، امکان مشاوره آنلاین مشارکت در ساخت و ساز و طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، با وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی میسر می ­باشد.

 

در قرارداد مشارکت در ساخت، پرداخت جرائم ماده 100 شهرداری بر عهده چه کسی است؟

مطابق قانون، پرداخت جرائم بر عهده ذینفع است؛ ذینفع، مالک است، هرچند که تخلف به فعل او نباشد. ذینفع پس از پرداخت جریمه مذکور، می­ تواند مطابق قانون مسئولیت مدنی، متخلف را مورد پیگیری قانونی قرار دهد.

مشاوره حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت، در خصوص جرائم موضوع این ماده، پرداخت جریمه یا امتناع از آن، تخلف پیمانکار یا مالک، حدود مسئولیت مالک یا مالکین و... راهگشای مسائل حقوقی خواهد بود.

 

قرارداد مشارکت در ساخت چگونه قراردادی است؟