موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

استرداد آگاهانه از اسکناس جعلی

استرداد آگاهانه از اسکناس جعلی

طی سالیان متوالی اسکناس های جعلی در میان پول هایی که بین افراد درحین معامله ای که انجام می دهند پیدا می شود، این اسکناس ها از لحاظ ظاهری بسیارشبیه اسکناس های اصلی هستند و هر کسی نمی تواند تقلبی بودن آنها را تشخیص دهد، در بانک ها هم کارمندان پول های جعلی را شناسایی می کنند و به صاحبش بر می گردانند؛ این ها موارد رایجی هستند که روزانه در بانک ها، صرافی ها و ...، اتفاق می افتند؛ اما اینکه از کجا نشأت می گیرند را به زودی خواهید فهمید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جرم اسکناس جعلی

 

forgery concept in document

تشخیص فوری و آنلاین جرم اسکناس جعلی به صورت 24 ساعته

 

کسانی که اسکناس جعلی را منتشر می کنند، اول به سراغ اقشار کم درآمد می روند؛ چراکه اکثراً این افراد با مشکلات مالی روبرو هستند و این پول ها را با قیمت کمتر به آنها می فروشند و از این طریق باعث انتشار این پول های تغلبی می شوند.

در قانون نه تنها جعل اسکناس داخل کشور جرم شناخته شده است، بلکه انتشار و مصرف آن هم جرم محسوب می شود و قابل مجازات است؛ اگر کسی که جعل و پخش می کند با باند بزرگی همکاری کند، قصد صدمه زدن به نظام جمهوری اسلامی داشته باشد به اعدام محکوم می شود؛ در غیر این صورت به پنج الی بیست روز حبس محکوم می شود.

سرانه مصرف اسکناس در مقابل پول الکترونیکی، آمار کمتری را به خود اختصاص می دهد و تنها خرید های جزئی هستند که با اسکناس صورت می گیرند؛ همین مسئله موجب می شود تا یک عده سود جو به فکر چاپ اسکناس تقلبی و انتشار آن بین مردم باشند.

 

ماده ی 525 قانون مجازات اسلامی می گوید: «هر کس یکی از اشیاء زیل را جعل کند یا با آگاهی به جعل بودن آن مصرف کند یا به داخل کشور وارد کند؛ علاوه بر جبران خسارت وارده، به حبس از 1 تا 10 سال محکوم خواهد شد».

اگر در زمینه ی جرم جعل اسکناس سوالی برای شما پیش آمد، می توانید با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید و در این مورد با وکلای مجرب ما مشورت کنید؛ مطمئن باشید که با آگاهی کامل، به شما پاسخ خواهند داد.

 

مجازات جعل قولنامه

 

Trial for voucher forgery

اورژانس تخصصی امورات قولنامه 24 ساعته

 

معمولاً در قولنامه ها راحت می توان جعل امضا، اثر انگشت یا جعل مبلغ نوشته شده را انجام داد و این نوع جرایم بسیار اتفاق می افتد، از آنجایی که امضا از ارکان اصلی یک سند عادی مثل قولنامه است، جعل امضا درآن جزو جعل اسناد رسمی محسوب می شود و برای آن در قانون مجازات تعین شده است؛ در محاکم قضایی هم به جرم جعل رسیدگی می شود، صاحب سند باید اثبات کند که امضای وی جعل شده است، تا بتواند دادخواست بدهد، اگر بعد از پی بردن به جعلی بودن آن اقدامی نکند خود وی مسئول خواهد بود.

اگر شخصی احساس کند که طبق موارد زیر قولنامه ی وی دستکاری شده است می تواند اقدام کند؛ مواردی نظیر خراشیدن، تراشیدن بعضی از مواد قولنامه ـ ساختن و نوشتن قولنامه جعلی ـ قلم بردن در قولنامه ـ الحاق مبلغی به قولنامه ـ محو یا سیاه کردن قولنامه ـ تقدیم یا تأخیر سند نسبت به تاریخ حقیقی آن ـ الصاق یک نوشته به قولنامه، طوری که یک نوشته ی عادی به حساب آید.

 

نکته: مجازات جعل قولنامه، جزو مجازات جعل دراسناد غیر رسمی محسوب می شود، شخص مجرم علاوه بر جبران خسارت وارده به حبس از شش ماه تا دو سال، یا به سه تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شود.

 

ما درمورد مجازات جعل قولنامه به شما وکلای خودمان را پیشنهاد می کنیم؛ چراکه این عزیزان، سال ها من باب این موضوعات در محاکم قضایی پژوهش کرده اند و ضمن پی بردن به مشکلات شما بهترین راهکار حقوقی را ارائه می دهند؛ در ضمن سایت وکیل تلفنی، بسیار ارزان است و شما می توانید با صرف هزینه ی کم وصرفه جویی در وقت بهترین مشاوره را انجام دهید.

 

ارکان جرم جعل

 

options of forgery crime

تشخیص آنلاین و فوری جعل اسکناس به صورت 24 ساعته

 

هدف جاعل از جعل سند این است که خود یا شخص دیگری بتواند با استفاده از آن سند مجعول، اشخاص را فریب داده و اموری را که از لحاظ قانونی مجاز نیست انجام دهد، در واقع به زبان عامیانه قصد کلاه گذاشتن بر سر دیگری را دارد؛ علاوه براینکه خود جعل جرم است و مجازات دارد کسی هم که با آگاه بودن به جعلی بودن سند، اقدام به عملی کند مجازات می شود؛ جرم جعل هم مانند هر جرم دیگری دارای ارکانی است که با وجود آن رکن ها موجبات جعل فراهم می شود؛ این ارکان به سبک زیر اند:

 

 • رکن قانونی: تا زمانی که قانونگذار عملی را جزو عمل مجرمانه قرار نداده باشد و برای آن مجازات تعیین نکرده باشد جرم محسوب نمی شود.  

 • رکن معنوی: یعنی کسی از روی آگاهی، با قصد انجام عمل مجرمانه دست به عمل جعل بزند و یا به قصد فریب دادن کامل دیگران، سند مجعولی را قبول کند.

 • رکن مادی: در رکن مادی یک رفتارمجرمانه باید از لحاظ ظاهری هم مشخص باشد و عملی شود از این رو فقط تصمیم گرفتن به ارتکاب جرم تا زمانی که رفتار مجرمانه نکرده قابل مجازات کردن نیست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با وکلای ما در سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید و به صورت آنلاین، رایگان، تلفنی با هزینه ی کم بتوانید در مورد سوالات حقوقی خود مشاوره کنید؛ سایت وکیل تلفنی با داشتن بهترین وکلای حقوقی می توانند شما را به نحو احسنت در حل مسائل و مشکلات حقوقی یاری کنند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

اثبات جرم جعل چگونه صورت می گیرد و به چه مواردی بستگی دارد

وقتی در جامعه جرمی رخ می دهد باعث می شود تا امنیت و آسایش آن به هم بریزد، مردم نسبت به همدیگر بی اعتماد شوند.

 

ماده ی 523 قانون تعزیرات می گوید: «جعل عبارت است از ساختن نوشته، سند، ساختن مهر، امضای اشخاص رسمی یا غیر رسمی، خراشیدن یا تراشیدن، قلم بردن، یا الصاق نوشته ای به نوشته ی دیگر با بکار بردن مهر دیگری بدون اجازه  صاحب آن ، الحاق، محو، اثبات، سیاه کردن، تقدیم یا تأخیر تاریخ سند و یا مانند اینها به قصد تقلب

 

شاکی اگر بتواند در دادگاه اثبات کند که یکی از این اعمالی که در ماده ی 523 بیان شده در سند وی اتفاق افتاده است مطمئن باشد که قاضی دعوای وی را می شنود و حتماً رسیدگی خواهد شد.

 

برای شکایت از جاعل باید به کجا مراجعه کنیم؟

 

making complaint letter against forger

بنگاه حقوقی 24 ساعته جعل اسناد وکیل تلفنی

 

معمولاً جرائم مربوط به جعل به دادگاه یا دادسرا مراجعه می کنند و دادخواست تقدیم می کنند، بازپرس یا دادیار شروع به تحقیقات پیرامون این مسئله می کند و پرونده را به کارشناس مربوطه ارجاع می دهد تا کارشناس متخصص، اسناد را مورد بررسی قرار دهد و گواهی صادر کند که آیا جعل صورت گرفته یا نه؟ اگر معلوم شود که جعلی صورت گرفته، کیفر خواست صادر می شود و به دادگاه کیفری 2 ارجاع می شود، متهم محکوم و رأی صادر می شود.

از آنجایی که موضوع جعل اسناد کاملا تخصصی است و لازم است به دقت بررسی شود؛ اگر در این موارد با یک حقوقدان مشورت کنید، خیلی بهتر است چون کارشناس وظیفه دارد شما را در این راستا راهنمایی کند؛ بنابراین شما می توانید با خیال راحت با وکلای حقوقی و متخصص جعل اسناد ما از طریق سایت وکیل تلفنی،  تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

 

رکن ضروری در جرم جعل

در جرم جعل منظور از رکن ضرری، رساندن ضرر اجتماعی یعنی سلب اعتماد عمومی به اسناد است؛ وقتی در سند رسمی دست برده شود تا جعلی انجام گیرد چون جامعه به سند رسمی اطمینان بیشتری دارد با از دست دادن اعتماد به درستی اسناد رسمی موجبات سلب آسایش واطمینان مردم جامعه به وسیله جعل فراهم می شود؛ اما در سند عادی چنین نیست و باید وجود ضرر در سند عادی مثل قولنامه توسط متضرر ثابت شود.

برای اثبات ورود ضرر در سند عادی شاکی باید دلایل محکمی ارائه کند تا مورد بررسی قرار گیرد، اگر دادگاه با توجه به مندرجات پرونده با نبود دلیل کافی و محکمه پسند، انکار شدید متهمین، عدم احراز عناصر تشکیل دهنده ی کار جرم، روبرو شود حکم بر بی گناهی متهمین صادر می کند؛ یکی از شرایط تحقق عمل جرم جعل، ورود ضرربه شاکی پرونده می باشد و چنانچه ورود ضررآشکار نباشد، جرم جعل اثبات نمی شود.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت آنلاین و رایگان، یا تلفنی با هزینه ی بسیار کم، سوال حقوقی خود را از همکاران ما در سایت وکیل تلفنی بپرسید؛ وکلای متخصص ما به صورت 24 ساعته افتخار این را دارند که به ملت عزیز کشورمان در همه ی زمینه های حقوقی مشاوره بدهند، پس با اعتماد کامل با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید و مشاوره کنید.

 

مجازات جعل و استفاده از سند مجعول

 

immediate calculation of forgery and usage of forged document

محاسبه فوری و آنلاین مجازات استفاده از سند مجعول به صورت 24 ساعته

 

مجازات جرم جعل هم در قانون درجه بندی شده است وامکان دارد از درجه ی 6 و7 باشد برای جرائم از نوع درجه ی 6 بیش از ششماه تا دوسال حبس دارد و برای جرائم از نوع درجه ی 7 از 91 روز تا شش ماه حبس در نظر گرفته شده است وگاهی هم علاوه بر حبس جزای نقدی در نظر گرفته می شود.

 

طبق ماده ی 524: «اگر جعل از مهر وامضای رهبری یا قوای سه گانه یا استفاده از چنین سند مجعولی، جاعل به بیش از 10 تا 15 سال حبس محکوم می شود».

نکته مهم: مردم باید برای تنظیم سند خود به فردی که اعتماد دارند مراجعه کنند و حتماً قبل از امضا کردن سند آن را با دقت بخوانند؛ اگر شک کنند حتماً از کارشناس استفاده کنند؛ برای تشخیص جعلی بودن یا نبودن اسنادی مثل اسکناس و یا چک بانکی دستگاه های وجود دارد که می توانند از آنها استفاده کنند.

ماده ی 536: «هر کس در اسناد یا نوشته های غیر رسمی جعل یا تزویر کند یا با علم به جعل و تزویر آن ها را مورد استفاده قرار دهد؛ علاوه بر جبران خسارت وارده به حبس از شش ماه تا دو سال یا به سه تا دوازده ملیون ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد».

ماده ی 532: «هر یک از کارمندان و مسئولان دولتی که در اجرای وظیفه ی خود در احکام، تقریرات، نوشته ها، اسناد، سجلات، دفاتر، غیر آنها از نوشته و اوراق رسمی تزویر کند؛ اعم از اینکه مهر یا امضا ساخته، تحریف کرده و یا الحاق کند به حبس از یک تا 5 سال یا به پرداخت شش تا سی میلیون ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد».

 

مشاوران حقوقی و وکلای با تجربه ی ما، در سایت وکیل تلفنی، در خصوص امور مربوط به جعل اسناد می توانند مشکلات حقوقی شما را به بهترین نحو حل کنند و بهترین راهکار را ارائه بدهند پس شک نکنید، تماس بگیرید و از تجربیات وکلای متخصص ما استفاده کنید.

 

 

جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی جعل

پولشویی و راه های مبارزه با آن

مشاوره حقوقی افترا و نسبت دروغ

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

مجازات استفاده از مهر نظامی جعلی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام شاید گاهی مردم با جهل به اینکه رفتارشان جرم هست یک کاری انجام دهند شما با انتشار مطالب روز مره کمک بزرگی به آگاهی مردم میکنید. ممنون
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
دوستان سلام یه موردی رو اضافه کنم این قضیه جعل اسکناس این و موارد شبیه این از یه حدی بالا تر اگر بره فقط مشمول محازات جعل نمیشه بحث جرم اقتصادی و مقابله با حکومت وسط میاد و اصلا مرجع صالح ب رسیدگی اونموقع متفاوت میشه شما حتما قبل اقامه دعوی مشورت کنید دعوی رو خطاب به مرجع درست مطرح کنید با عناوین درست
سلام خدمت همه همکاران گرامی وکیل تلفنی. از فردی بابت جعل سند شکایت دارم. قبلا چندبار برای مشاوره در موارد دیگری تماس گرفتم و مشاوره دریافت کردم. از اونجا که خیلی رضایت داشتم الان میخوام طرح شکایت در این مورد هم توسط متخصصین شما انجام بشه و باز هم منو تا انتها همراهی کنند. ممنونم ازتون
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام در صورتی که به مورد مشکوکی از جعل اسناد در روابط معاملاتی خود با افراد مختلف برخورد کردید سریعا با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید تا در اسرع وقت از خدمات مختلف وکلای متبحر این موسسه در جهت رفع مشکل خود بهره مند شوید وکلای موسسه می توانند در کوتاهترین مدت شما را از عوازص ونتایج انواع جعل صورت گرفته در اسناد آگاه سازند و راه دست یابی شما به حقوق مشروعتان را به شما آموزش دهند پس در صورت بروز این مشکل قبل از هر اقدامی بدون فوت وقت با موسسه تماس بگیریدموفق باشید
سلام. کسی از من شکایت جعل کرده. عنوان شکایت جعل در اسناد عادی هست. در حالیکه اصلا اینطور نیست. ایشان داشتند برای من یک متنی را میخواندند که من بنویسم. من اشتباها حسن را حسین شنیدم و داخل سند نوشتم حسین. حالا ایشون رفته شکایت کرده و میگه من با سوءنیت این کارو کردم. جالبه واقعا. این شد که با وکلای عزیز سایت شما ارتباط گرفتم و انشاالله بتونیم باهم این موضوع رو حل کنیم و سابقه کیفری برای من درست نشه خدای نکرده
این روزها متاسفانه در جامعه ی ما به دلیل تورم اسکناسهای تعالی زیادی در بازار از طرف سود جویان وارد شده که بسیاری از هموطنان ما اصلا نمی توانند تشخیص دهند که آیا اسکناس تغلبی هست یا نه ، و زمانی که یه دسته اسکناس جعلی به دستشان می رسه که در حین معامله از طرف طرف مقابل پرداخت شده وبه تغلبی بودنش پی می بزند نمی دانند واقعا چیکار کماندوهای مال باخته میشوند در این زمان ما نیاز به یک مشاور متخصص حقوقی داریم تا ما را راهنمایی کند تا از راه قانونی وارد شویم و شکایت کنیم وکار را به دست کارشناس و پلیس بسپاریم که شاید بتوانیم جاعل را پیدا کنیم و حق و حقوق خود را بگیریم پس سایت وکیل تلفنی بهترین گزینه هست که با هزینه ی کمتر و فوری مشاوره میدهید و وکیل حضوری هم معرفی می کند
با سلام خدمت کاربران.بحث جعل اسکناس یکی از جرایم مهم و بسیار مبتلابه در جامعه ایت چرا که از دیرباز تمامی اقشار جامعه با اسکناس در ارتباط بوده و در خرید ها و فروش ها آن را به کار می برده اند اما در حال حاضر به رغم کم رنگ شدن پول کاغذی دیگر مفهوم جعل به آن مفهوم سنتی تغییر کرده است و در حال حاضر بیشتر جعل اینترنتی مطرح است اما در هر دو حالت افراد جامعه در مواجهه با این رخداد اجتماعی چه به عنوان متهم چه به عنوان شاکی باید از حقوق خود باخبر باشند پس اهمیت مشاوره حقوقی را نادیده نگیرید.با تشکر.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از مطلب نگارش شده ومطالب مفیدی که در آن وجود دارد یکی از مهمترین جرایم در حوزه تهدید امنیت کشور جرم جعل اسکناس واستفاده از اسکناس تقلبی می باشد چرا که خیلی از افراد نااگاهانه ویا به عمد مرتکب جرم جعل واستفاده از اسکناس جعلی شده وچنانچه این اسکناس بین مردم توزیع شود موجب ضربه زدن به سیستم اقتصادی حکومت می شود لذا قانون گذار مجازات سنگینی تا حد اعدام برای ان در نظر گرفته اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی