موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

استرداد آگاهانه از اسکناس جعلی

استرداد آگاهانه از اسکناس جعلی

طی سالیان متوالی اسکناس های جعلی در میان پول هایی که بین افراد درحین معامله ای که انجام می دهند پیدا می شود، این اسکناس ها از لحاظ ظاهری بسیارشبیه اسکناس های اصلی هستند و هر کسی نمی تواند تقلبی بودن آنها را تشخیص دهد، در بانک ها هم کارمندان پول های جعلی را شناسایی می کنند و به صاحبش بر می گردانند؛ این ها موارد رایجی هستند که روزانه در بانک ها، صرافی ها و ...، اتفاق می افتند؛ اما اینکه از کجا نشأت می گیرند را به زودی خواهید فهمید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص جعل اسناد

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر چه قانون، مجازات سنگینی برای مقابله با چاپ و انتشار اسکناس های جعلی در نظر گرفته، ولی باز هم کسانی که اسکناس تقلبی چاپ می کنند، به کار خودشان ادامه می دهند؛ بانک مرکزی و قوه ی قضائیه با ناشران اسکناس تقلبی به شدت برخورد می کنند؛ اگر کسی با این موضوع مواجه شد، حتی اگر پرداخت کننده زیر بار نرود، می تواند شکایت کند تا حداقل سر نخ های توزیع اسکناس جعلی شناسایی شود؛ اگر در حوزه اسکناس های جعلی به مشکلات ریز و درشتی برخورده اید، از اقدامات ناآگاهانه بپرهیزید و تصویرک زیر را لمس نمایید تا به وکلای متخصص ما در امور جعل منتقل شده و بهترین و عملی ترین راهکار های حقوقی را متناسب با مشکل حقوقی تان دریافت نمایید"

 

 

جرم اسکناس جعلی

 

forgery concept in document

تشخیص فوری و آنلاین جرم اسکناس جعلی به صورت 24 ساعته

 

کسانی که اسکناس جعلی را منتشر می کنند، اول به سراغ اقشار کم درآمد می روند؛ چراکه اکثراً این افراد با مشکلات مالی روبرو هستند و این پول ها را با قیمت کمتر به آنها می فروشند و از این طریق باعث انتشار این پول های تغلبی می شوند.

در قانون نه تنها جعل اسکناس داخل کشور جرم شناخته شده است، بلکه انتشار و مصرف آن هم جرم محسوب می شود و قابل مجازات است؛ اگر کسی که جعل و پخش می کند با باند بزرگی همکاری کند، قصد صدمه زدن به نظام جمهوری اسلامی داشته باشد به اعدام محکوم می شود؛ در غیر این صورت به پنج الی بیست روز حبس محکوم می شود.

سرانه مصرف اسکناس در مقابل پول الکترونیکی، آمار کمتری را به خود اختصاص می دهد و تنها خرید های جزئی هستند که با اسکناس صورت می گیرند؛ همین مسئله موجب می شود تا یک عده سود جو به فکر چاپ اسکناس تقلبی و انتشار آن بین مردم باشند.

 

ماده ی 525 قانون مجازات اسلامی می گوید: «هر کس یکی از اشیاء زیل را جعل کند یا با آگاهی به جعل بودن آن مصرف کند یا به داخل کشور وارد کند؛ علاوه بر جبران خسارت وارده، به حبس از 1 تا 10 سال محکوم خواهد شد».

اگر در زمینه ی جرم جعل اسکناس سوالی برای شما پیش آمد، می توانید با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید و در این مورد با وکلای مجرب ما مشورت کنید؛ مطمئن باشید که با آگاهی کامل، به شما پاسخ خواهند داد.

 

مجازات جعل قولنامه

 

Trial for voucher forgery

اورژانس تخصصی امورات قولنامه 24 ساعته

 

معمولاً در قولنامه ها راحت می توان جعل امضا، اثر انگشت یا جعل مبلغ نوشته شده را انجام داد و این نوع جرایم بسیار اتفاق می افتد، از آنجایی که امضا از ارکان اصلی یک سند عادی مثل قولنامه است، جعل امضا درآن جزو جعل اسناد رسمی محسوب می شود و برای آن در قانون مجازات تعین شده است؛ در محاکم قضایی هم به جرم جعل رسیدگی می شود، صاحب سند باید اثبات کند که امضای وی جعل شده است، تا بتواند دادخواست بدهد، اگر بعد از پی بردن به جعلی بودن آن اقدامی نکند خود وی مسئول خواهد بود.

اگر شخصی احساس کند که طبق موارد زیر قولنامه ی وی دستکاری شده است می تواند اقدام کند؛ مواردی نظیر خراشیدن، تراشیدن بعضی از مواد قولنامه ـ ساختن و نوشتن قولنامه جعلی ـ قلم بردن در قولنامه ـ الحاق مبلغی به قولنامه ـ محو یا سیاه کردن قولنامه ـ تقدیم یا تأخیر سند نسبت به تاریخ حقیقی آن ـ الصاق یک نوشته به قولنامه، طوری که یک نوشته ی عادی به حساب آید.

 

نکته: مجازات جعل قولنامه، جزو مجازات جعل دراسناد غیر رسمی محسوب می شود، شخص مجرم علاوه بر جبران خسارت وارده به حبس از شش ماه تا دو سال، یا به سه تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شود.

 

ما درمورد مجازات جعل قولنامه به شما وکلای خودمان را پیشنهاد می کنیم؛ چراکه این عزیزان، سال ها من باب این موضوعات در محاکم قضایی پژوهش کرده اند و ضمن پی بردن به مشکلات شما بهترین راهکار حقوقی را ارائه می دهند؛ در ضمن سایت وکیل تلفنی، بسیار ارزان است و شما می توانید با صرف هزینه ی کم وصرفه جویی در وقت بهترین مشاوره را انجام دهید.

 

ارکان جرم جعل