موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

آگاهی از حق و حقوق تان با مشاوره حقوقی تلفنی

آگاهی از حق و حقوق خودتان با مشاوره تلفنی

 

مشکلات حقوقی ما در طول زندگی برگرفته از عدم آگاهی ما از حق و حقوق قانونی خود می باشد. در گذشته ای نه چندان دور، یک زن پس از ازدواج حق هیچ گونه اعتراضی نداشت حتی اگر هر شب کتک می خورد، یا شوهرش هیچ کدام از مخارج زندگی اش را پرداخت نمی کرد و زن ناچار بود خودش کار کند که فقط زنده بماند. یا کارگرها هیچ اطلاعی از حق و حقوق خود نداشتند و بعد از چندین سال زحمت کشیدن متوجه می شدند که دربسیاری از مواقع حق و حقوقشان ضایع شده است و دیگر راه چاره هم وجود ندارد. اما این روزها مشورت با وکیل قبل از هر اقدامی باعث آگاه شدن افراد از حق و حقوق خودشان شده است. زن ها دیگر در برابر ضرب و شتم همسر خود سکوت نکرده و خواهان حق و حقوق قانونی خودشان هستند. کارگر ها قبل از انعقاد قرارداد کار و در حین کار  تنها با یک مشاوره حقوقی  می توانند از بروز مشکلات در آینده جلوگیری نمایند. در ادامه به بررسی جزئیات این مسئله خواهیم پرداخت.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی در واقع مشورت کردن با فردی است که دارای تحصیلات حقوقی بوده و دارای چنیدن سال سابقه کار مفید در محاکم قضایی است. مشاوره حقوقی می تواند با وکیل پایه یک دادگستری و یا مشاورین حقوقی کاربلد انجام می شود. وکیل موضوع را به صورت موشکافانه بررسی کرده و بهترین راهکار را برای رسیدن به حق و حقوق مراجعه کننده اعلام می کند.

 

 

مزایای مشاوره حقوقی

از آنجایی که مشاوره حقوقی با یک وکیل کاربلد و مجرب انجام می شود بنابراین شما می توانید با خیال آسوده و با آگاهی کامل از حق و حقوقتان نسبت به انجام کار مورد نظر خود اقدام نمایید. در واقع شما به صورت آگاهانه و با بررسی همه جوانب اقدام خواهید کرد در نتیجه از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری خواهد شد.

 

از طرفی اگر بعد از بروز مشکل هم با وکیل مشورت نمایید وکیل بهترین مسیر را به شما نشان داده تا با کمترین آسیب مشکل خود را برطرف نمایید.

 

 

 

 

 

 

راه های دریافت مشاوره حقوقی

برای دریافت مشاوره حقوقی به روش های مختلف می توانید اقدام نمایید که عبارتند از :

 

 • مشاوره حقوقی حضوری

در مواقعی که تمایل به دریافت مشاوره حضوری با وکیل دارید کافی ست به واتس اپ 09212242670 پیام داده و موضوع و موقعیت محل زندگی خود را اعلام نمایید. هزینه مشاوره حضوری را واریز و فیش واریز را ارسال می کنید. پشتیبانی موسسه موارد  را بررسی کرده و به تناسب شرایط یکی از برترین وکلا متخصص در حوزه مورد نظر  که در نزدیک ترین نقطه نسبت به موقعیت مکانی شما وجود دارد را هماهنگ کرده و لوکیشن و ساعت حضور در دفتر وکیل را برای شما ارسال خواهد کرد.

 

 

 • مشاوه حقوقی تلفنی

گاهی مواقع شرایط برای مراجعه به دفتر وکیل برای دریافت مشاوره حضوری وجود ندارد مثلا ساعت کاری شما به گونه ای است که امکان مراجعه به دفتر وکیل ندارید یا اصلا شرایط خروج از منزل ندارید. یا باید مسافت خیلی طولانی برای مراجعه به دفتر وکیل باید طی کنید که هم هزینه ایاب و ذهاب بالایی دارد و هم زمان بر است. در این مواقع بهترین گزینه مشاوره حقوقی تلفنی است . برای اینکار دیگر نیازی به خروج از منزل ندارید در هر کجا و هر نقطه از دنیا که هستید کافی ست گوشی خود را برداشته و با یکی از شماره های 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته و موضوع و مدت زمان مشاوره را اعلام کرده پس از پرداخت حق المشاوره فیش آن را به واتس اپ 09212242670 ارسال کرده و در کمتر از 5 دقیقه بعد با وکیل متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت می کنید.

 

یا اینکه به وبسایت وکیل تلفنی مراجعه کرده و از چارت هزینه ها مدت زمان مشاوره انتخاب و پس از پرداخت هزینه با وکیل مشورت نمایید.

 

 

 

 

 

 • مشاوره حقوقی انلاین و رایگان

حتما برای شما هم پیش آمده که در یک موقعیت سخت قرار گرفته اید و نیاز به مشاوره حقوقی دارید اما برای مشاوره حضوری دسترسی به وکیل ندارید. شرایط پرداخت هزینه مشاوره حقوقی تلفنی را هم ندارید. اما اگر مشاوره دریافت نکنید مشکلات شما چندین برابر خواهد شد در این صورت کافی ست به وبسایت موسسه وکیل تلفنی مراجعه کرده سوال خود را به صورت کامل تایپ نمایید وکلا و مشاورین ما سوال را به صورت دقیق بررسی کرده و بهترین راهکار را برای شما ارسال می کنند. لازم به ذکر است که برای مشاوره حقوقی انلاین در سایت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

 

 

 • مشاوره حقوقی واتس اپی

اگر شرایط دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را ندارید و امکان صحبت وجود ندارد یا اینکه مقیم خارج از ایران هستید بهتر است به واتس اپ 09212242670 پیام داده و موضوع و مدت زمان مشاوره خود را اعلام کرده، پس از واریز حق المشاوره فیش را ارسال نموده و در کمتر از 5 دقیقه بعد مشاوره خود را به صورت چت در واتس اپ انجام دهید.

 

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

چگونه هزینه را پرداخت کنیم؟

برای پرداخت هزینه به 2 روش می توانید اقدام نمایید :

 

 • استفاده از شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی
 • واریز انلاین در وبسایت موسسه از طریق چارت هزینه مشاوره حقوقی

 

 

در چه ساعتی می توانم مشاوره دریافت کنم؟

هیچ محدودیت زمانی برای دریافت مشاوره حقوقی وجود ندارد شما در تمامی ایام هفته حتی ایام تعطیل و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با وکیل مورد نظر خود مشورت نمایید.

 

 

 

 

 

هزینه مشاوره به چه صورت است؟

هزینه دریافت مشاوره به گونه است است که اکثر افراد از دریافت مشاوره خودداری می کنند. موسسه حقوقی وکیل تلفنی شرایطی را فراهم آورده که با پرداخت هزینه ای مناسب یک مشاوره تضمینی با برترین وکلای ایران داشته باشید.

 

 

در چه مواردی می توانم با وکیل مشورت کنم؟

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی هیچ محدودیتی وجود ندارد. از آنجایی که بیش از 100 وکیل در این موسسه در حال فعالیت هستند که هر تعداد از این وکلا در یک زمینه تخصص دارند بنابراین شما می توانید در هر زمینه ای اعم از خانواده، کیفری، شرکت ها، اداره کار، ملکی، جرام سایبری، ارز دیجیتال و ... با وکیل متخصص مشورت نمایید.

 

 

ارسال مدارک در مشاوره تلفنی

در مشاوره حقوقی تلفنی شما موضوع را با وکیل مطرح می نمایید گاهی مواقع الزامی ست که مدارک و مستندات شما توسط وکیل بررسی و بعد از آن شما را راهنمایی کنند. در چنین مواردی شما با پشتیبان سایت تماس گرفته هزینه بررسی مستندات را واریز کرده سپس مدارک را به واتس اپ وکیل ارسال می کنید. وکیل مدارک شما را به دقت بررسی کرده و پس از آن ادامه مشاوره شما انجام خواهد شد .

 

 

چگونه از حق و حقوق خودم اگاه شوم؟

مسائل و چالش های حقوقی مسائل به ظاهر ساده اما پیچیده ای هستند. قانون گذار به منظور سهولت بهره مندی افراد از حقوق شان و همچنین جلوگیری از هرج و مرج در جامعه، قوانینی را وضع کرده است. اما متاسفانه قریب به اتفاق افراد جامعه از حق و حقوق قانونی خود در شرایط مختلف اگاه نیستند. که همین امر باعث می شود در مواردی که حتی حق با آنهاست نتوانند به حق و حقوق خود دست پیدا کنند. از این رو مشورت کردن با یک متخصص که به همه قوانین حاکم بر جامعه تساط کافی دارد و موراد مشابه موضوع ما را در محاکم قضایی دیده است می تواند به آشنایی ما با حق و حقوقمان کمک کند.

 

 

حق الوکاله وکیل 

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل

وکیل برای مشاوره

درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام از مشاوره با شما خرسندم بسیار خوش برخورد و با حوصله بودن و تک تک نکات قرارداد رو برام خوندم و توضیح دادن و تغییرات لازمه را گفتند تا یادداشت کنم سپاس از شما به خاطر سایت خوبتون
سلام نقش یک وکیل باسواد متخصص باسابقه وپیگیر ودلسوز و دارای تعهد اخلاقی و وجدانی نسبت به کار موکل در پیروزی در دعاوی مختلف انکار ناپذیر است چه بسیار مواردی پیش آمده ومی آید که فقدان وکیلی با مشخصات فوق در پرونده موجب زیانهای جبران ناپذیر و از دست رفتن فرصت های بزرگ شده است فرصتهای مادی و معنویی که هزینه وکالت یک وکیل در مقابل آنها در واقع هیچ است. شما می توانید با تفکر درست ودوراندیشی در زندگی از خدمات حقوقی وکیل متخصص و وظیفه شناس ومتعهد به مسولیت،جناب آقای دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهرمند شوید کد وکیل۲۰۳۰۱
موسسه وکیل تلفنی امکانی را فراهم کرده است که تمام افراد بتوانند با اختیار خود نسبت به میزان مشاوره و انتخاب وکیل جهت حل مشکلات حقوقی و کیفری خود با قیمتی بسیار مناسب و با توجه به وکلای در دسترس در سریع ترین زمان اقدام نمایند
سلام و عرض ادب بنده در فضای مجازی با وکیل تلفتی آشنا شدم و بعد از یک بار مشاوره با مشاورین متخصص وکیل تلفنی کاملا به اهمیت مشاوره واقف شدم چرا که همین مشورت توانست جلوی بروز یک خسارت و زیان عظیم را بگیرد. از وکیل تلفنی به خاطر دقت و سرعتی که در ارایه مشاوره دارند ممنونم. خسته نباشید
بسیار عالی و به صرفه ممنون
مطالب بسیار خوب وبه صورت رایگان در اختیار کار بران گذاشته شده وابهامات آنهارا در صورت مطالعه برطرف می کند از وکلای سایت وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام خدمت کاربران محترم.همه ما در طول زندگی خود حوی شده یک بار هم چه در خصوص مسائل حقوقی چه کیفری و یا خانواده دچار چالش و یا مشکلاتی می شویم که در نتیجه مثل یک بیماری هستیم که خود نمی تواند خود درمانی کند و برای خود دارو تجویز کند و ناگزیر از مشورت با یک متخصص این امر است که البته مراجعه به یک خبره در هر تخصصی نتیجه عقلی و یک قاعده است و از بدیهیات می بلشد پس از حقوق خود اگاهی کسب کنید و هر چه بدانید بهتر است در جهل خود ماندن است موسسه وکیل تلفنی بدون چشمداشت مطالب حقوقی را با جزئیات در خدمت شما قرار می دهد.موفق باشی.مسیح اقاداودی وکیل موسسه کد وکبل ۲۰۵۵۴
عرض سلام و ارادت خدمت همه دوستان و همكاران محترم بابت توضيحات جامع و خوب شما در رابطه با مشاوره تلفني و ارائه خدمات حقوقي از راه دور بسيار سپاسگزارم و باعث درك بيشتر جامعه از اين موضوع مي گردد ان شاءالله موفق و پيروز باشيد در پناه حق

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی