موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱
  • ایمان ملکی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۱۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱
  • علی عسگری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۱:۱۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۱:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۵۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۵:۳۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۴:۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

آگاهی از حق و حقوق تان با مشاوره حقوقی تلفنی

آگاهی از حق و حقوق تان با مشاوره حقوقی تلفنی

اتفاقات ناخواسته و مشکلاتی پیش بینی نشده، ممکن است برای هرکسی رخ دهد؛ طلاق، دعاوی حقوقی بین شرکا، مشکل در خرید و فروش ملک و بسیاری دیگر؛ در این زمان شما نیاز دارید تا در زمان محدودی که برای تصمیم گیری در خصوص حل این مشکلات دارید، فوراً با یک حقوقدان صحبت کنید؛ پیدا کردن یک وکیل خوب که سریعاً پاسخگوی شما باشد، گاهی کاری سخت است. برای حل این مشکلات می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی کمک بگیرید و با یک وکیل خبره در تماس باشید تا در کوتاه ­  ترین زمان اطلاعات لازم را بدست بیاورید؛ با ما همراه باشید تا این موارد را با هم بررسی نماییم.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شاید در زمان های دور افراد برای حل مشکلات پیش ریش سفیدان و بزرگان خود مراجعه می کردند؛ اما امروزه افراد برای حل مشکلات و اعاده حقوق خود به دادگاه مراجعه می کنند. با این وجود بسیاری از افراد از حقوق خود در مسائل مختلف آگاه نیستند و ملزمند تا در این جنگل از حمایت یک حامی متخصص بهره مند گردند؛ امروزه به لطف خداوند در موسسه حقوقی ما شرایطی مهیا گردیده که هموطنان عزیز ما می توانند به صورت 24 ساعته با بهترین وکلای سرزمینشان مشاوره داشته و مشکلات حقوقی خود را مرتفع گردانند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی خودتان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

telephone legal advice

 

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

 

telephone legal advice concept

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

طبق آمارها در طی سال­های اخیر شکایات و مشکلات حقوقی که برای افراد پیش می آید بیشتر شده؛ به طور مثال طلاق زوجین نیز هم یکی از مواردیست که در این سال ­ها افزایش یافته است. دسترسی به یک وکیل خوب در هر زمان که بتواند به سوالات شما در مورد حق و حقوق­تان به درستی پاسخ بدهد کاری آسان نیست.

با گسترش فناوری و ارتباطات، بسیاری از خدمات به صورت دورکاری و آنلاین انجام می شود، مشاوره حقوقی تلفنی یکی از روش ­های سریع برقراری ارتباط با یک وکیل حرفه ایی و متخصص است که دانش کافی در قانون و مراحلی که یک پرونده در دادگاه باید طی کند را دارد.

در این نوع مشاوره حقوقی شما در کمترین زمان می توانید با وکیل پایه یک دادگستری در تماس باشید و همچنین در صورت نیاز و تمایل می توانید وکیل را استخدام کنید. یکی از مزیت های این روش پاسخگویی 24 ساعته و فوری است؛ در صورتی که سریعاً به یک وکیل نیاز دارید با بنگاه حقوقی وکلای خصوصی 24 ساعته ایرانیان می توانید تماس برقرار کنید.

 

مشاوره آنلاین یا تلفنی

در مشاوره­ حقوقی آنلاین ارتباط با وکیل از طریق یکی از شبکه های اجتماعی، واتساپ، اسکایپ و ... به صورت مکاتبه انجام می شود؛ اما در مشاوره حقوقی تلفنی بعد از پرداخت هزینه عرف مشاوره حقوقی با وکیل خصوصی وکیل با شما تماس می گیرد و مشاوره شما به صورت تلفنی انجام می شود.

دریافت مشاوره حقوقی به هر رو روش آنلانی و تلفنی امکان پذیر بوده و به آسان ترین وجه ممکن صورت می گیرد تا شما هیچگونه مشکل دیگری را علاوه بر آن به دوش نکشید.

 

هزینه مشاوره تلفنی به چه صورت است؟