موسسه وکیل تلفنی

 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۷:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۲:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۵:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

آگاهی از حق و حقوق تان با مشاوره حقوقی تلفنی

آگاهی از حق و حقوق تان با مشاوره حقوقی تلفنی

اتفاقات ناخواسته و مشکلاتی پیش بینی نشده، ممکن است برای هرکسی رخ دهد؛ طلاق، دعاوی حقوقی بین شرکا، مشکل در خرید و فروش ملک و بسیاری دیگر؛ در این زمان شما نیاز دارید تا در زمان محدودی که برای تصمیم گیری در خصوص حل این مشکلات دارید، فوراً با یک حقوقدان صحبت کنید؛ پیدا کردن یک وکیل خوب که سریعاً پاسخگوی شما باشد، گاهی کاری سخت است. برای حل این مشکلات می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی کمک بگیرید و با یک وکیل خبره در تماس باشید تا در کوتاه ­  ترین زمان اطلاعات لازم را بدست بیاورید؛ با ما همراه باشید تا این موارد را با هم بررسی نماییم.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

 

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شاید در زمان های دور افراد برای حل مشکلات پیش ریش سفیدان و بزرگان خود مراجعه می کردند؛ اما امروزه افراد برای حل مشکلات و اعاده حقوق خود به دادگاه مراجعه می کنند. با این وجود بسیاری از افراد از حقوق خود در مسائل مختلف آگاه نیستند و ملزمند تا در این جنگل از حمایت یک حامی متخصص بهره مند گردند؛ امروزه به لطف خداوند در موسسه حقوقی ما شرایطی مهیا گردیده که هموطنان عزیز ما می توانند به صورت 24 ساعته با بهترین وکلای سرزمینشان مشاوره داشته و مشکلات حقوقی خود را مرتفع گردانند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی خودتان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

telephone legal advice

 

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

 

telephone legal advice concept

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

طبق آمارها در طی سال­های اخیر شکایات و مشکلات حقوقی که برای افراد پیش می آید بیشتر شده؛ به طور مثال طلاق زوجین نیز هم یکی از مواردیست که در این سال ­ها افزایش یافته است. دسترسی به یک وکیل خوب در هر زمان که بتواند به سوالات شما در مورد حق و حقوق­تان به درستی پاسخ بدهد کاری آسان نیست.

با گسترش فناوری و ارتباطات، بسیاری از خدمات به صورت دورکاری و آنلاین انجام می شود، مشاوره حقوقی تلفنی یکی از روش ­های سریع برقراری ارتباط با یک وکیل حرفه ایی و متخصص است که دانش کافی در قانون و مراحلی که یک پرونده در دادگاه باید طی کند را دارد.

در این نوع مشاوره حقوقی شما در کمترین زمان می توانید با وکیل پایه یک دادگستری در تماس باشید و همچنین در صورت نیاز و تمایل می توانید وکیل را استخدام کنید. یکی از مزیت های این روش پاسخگویی 24 ساعته و فوری است؛ در صورتی که سریعاً به یک وکیل نیاز دارید با بنگاه حقوقی وکلای خصوصی 24 ساعته ایرانیان می توانید تماس برقرار کنید.

 

مشاوره آنلاین یا تلفنی

در مشاوره­ حقوقی آنلاین ارتباط با وکیل از طریق یکی از شبکه های اجتماعی، واتساپ، اسکایپ و ... به صورت مکاتبه انجام می شود؛ اما در مشاوره حقوقی تلفنی بعد از پرداخت هزینه عرف مشاوره حقوقی با وکیل خصوصی وکیل با شما تماس می گیرد و مشاوره شما به صورت تلفنی انجام می شود.

دریافت مشاوره حقوقی به هر رو روش آنلانی و تلفنی امکان پذیر بوده و به آسان ترین وجه ممکن صورت می گیرد تا شما هیچگونه مشکل دیگری را علاوه بر آن به دوش نکشید.

 

هزینه مشاوره تلفنی به چه صورت است؟

 

cost of telephone legal advice

اورژانس وکالت تلفنی و ارزان 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی تلفنی، علاوه بر دسترسی سریع در هر زمانی، به سادگی از بسیاری از هزینه های اضافی شما می کاهد؛ اما چگونه؟ با ما همراه باشید.

با مشاوره تلفنی نیاز به رفت و آمدهای مکرر به دفاتر حقوقی ندارید و می توانید تمام سوالات خود را از وکیل تلفنی بپرسید؛ در ادامه می توان به مبحث هزینه ی یک مشاوره حقوقی تلفنی ارزان پرداخت ...

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به دو صورت زیر پرداخت می شود:

روش اول: هزینه روی قبض تلفن ثابت

 • در این روش شما از یک تلفن ثابت با موسسه وکیل تلفنی تماس برقرار می کنید و هزینه مشاوره حقوقی شما بر اساس میزان دقیقه مکالمه شما با وکیل محاسبه می شود و به ازای هر دقیقه 750 تومان به عنوان حق مشاوره به قبض تلفن ثابت شما اضافه می شود، یکی از مزیت های این روش شما بدون محدودیت زمانی به مکالمه با وکیل می کنید و سپس هزینه آن را از طریق قبض تلفن پرداخت می کنید.

 

روش دوم: پرداخت هزینه حق مشاوره برای مدت زمان تعیین شده شما

 • شما می توانید برای پرسش و پاسخ فوری حقوقی در هر زمانی با شماره های موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و مدت زمان مشخص شده از 5 دقیقه تا یک ساعت درخواست مشاوره حقوقی خود را اطلاع دهید؛ هزینه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی به ازای هر 5 دقیقه 10 هزارتومان است؛ بعد از واریز هزینه مشاوره تلفنی، در کوتاه ترین زمان وکیل با شما تماس می گیرد.

 

وکالت به وکیل پس از مشاوره تلفنی

 

hiring the lawyer after having a legal advice

وکالت به وکیل پس از مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

 

در مشاوره حقوقی تلفنی وکیل به شما بهترین راه حل و مسیر برای حل مشکل حقوقی شما ارائه می دهد؛ در صورتی که بعد از مشاوره حقوقی تصمیم به استخدام وکیل خصوصی گرفتید، می توانید وکیل مورد نظر خود را استخدام کنید.

 

نکته: نحوه محاسبه هزینه وکیل خصوصی متناسب با مساله حقوقی متفاوت است و تعرفه­ های مختلفی برای حق الوکاله در امور مختلف تعیین شده است؛ اما به کل به دلیل غیر انتفاعی بودن موسسه حقوقی ما، این هزینه همواره در ارزانترین حالت محاسبه می گردد.

 

استخدام ارزان وکیل خصوصی

تعرفه حق الوکاله و هزینه های دادگستری طی آیین نامه هایی هرساله اعلام می شود و هزینه نسبی وکیل خصوصی بر اساس این تعرفه ها تعیین می شود؛ اما بنیاد حقوقی وکیل تلفنی شرایطی را مهیا ساخته تا امکان وکالت اقساطی برای افراد کم بزاعت نیز وجود داشته باشد.

 

هزینه حق الوکاله پرونده های مالی

 

cost of lawyer for financial cases

وکیل با حق الوکاله ارزان

 

پرونده های مالی مثل اختلاف در مالکیت ملک، طلب پول، حق و حقوقی که منفعت مالی به موکل می رساند را در بر می گیرد؛ در این میان پرونده های مالی نیز بسته به شرایط بسیار پیچیده و دشوار، گاهی ساده تر هستند و نیاز به متخصصین خبره و متعهد در زمینه حقوقی مالی دارند که با اطمینان می توانید مطالبات مالی خود را به تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی بسپارید.

نرخ دستمزد وکیل نیز 10 درصد بهای مالی است که بر سر آن اختلاف دارند؛ به طور مثال نزاع بر سر ملکی است، دستمزد وکیل برابر با 10 درصد قیمت ملک است.

 

نکته: البته در مواردی که حکم دادگاه برای دعاوی مالی قطعیت ندارد به صورت زیر براساس میزان ارزش مال تقسیم می شود:

 

ارزش مال در دعاوی مالی

حق الوکاله

تا پنجاه میلیون تومان

%8 درصد مال خواسته شده

پنجاه میلیون تومان تا دویست میلیون تومان

%7 درصد مال خواسته شده

دویست میلیون تومان تا یک میلیارد تومان

%5 درصد مال خواسته شده

یک میلیارد تومان تا 3 میلیارد تومان

%4 درصد مال خواسته شده

از 3 میلیارد تومان به بالا

%3 درصد مال خواسته شده

 

توجه: هزینه های ذکر شده برای یک پرونده مالی است و حق الوکاله ماهیانه وکیل خصوصی متفاوت است و متناسب با کار انجامی وکیل براساس تعرفه های تعیین شده قوه قضایی مشخص می شود.

 

هزینه حق الوکاله پرونده های کیفری

 

cost of criminal cases

وکیل کیفری ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

پرونده های کیفری طیف وسیعی از جرایم را شامل می شود و براساس نوع دادگاه کیفری، حق الوکاله آن تعیین می شود:

1. درصورتی که جرایم شامل مواردی شود که باید در دادگاه کیفری یک، نظامی یک و یا در دادگاه انقلاب بررسی شود، این موارد به صورت زیر خواهند بود:

 • جرمی که باعث حکمی معادل سلب حیات، حبس تعزیری درجه یک، حبس ابد مجرم و یا قطع عضو او باشد؛ حق الوکاله وکیل مبلغی بین 5 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان می باشد.

 

 • جرمی که باعث حکم مجازات تعزیری درجه دو و سه است؛ حق الوکاله وکیل بین 3 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان می تواند تعیین شود.

 

 • در سایر مواردی که جرم در همین دادگاه ها بررسی می شود، حق الوکاله وکیل بین 1 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان می تواند تعیین شود.

 

2. در صورتی که جرایم شامل مواردی است که در دادگاه کیفری دو، نظامی دو و یا بررسی جرم هایی که افراد زیر سن قانونی (نوجوانان و کودکان) مرتکب شده اند، موارد زیر را در بر می گیرد:

 • جرمی که باعث حکم مجازات تعزیری درجه چهار و پنج است و یا مجازات دیات؛ حق الوکاله بین 1 میلیون تومان و 15 میلیون تومان است.

 

 • جرمی که باعث حکم مجازات تعزیری درجه شش است؛ حق الوکاله بین 5 میلیون تومان و 30 میلیون تومان است.

 

 • در سایر مواردی که در این دادگاه بررسی می شود حق الوکاله در حدود 2 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان تعیین می شود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

خدمات ثبت شرکت 24 ساعته و فوری

تماس فوری با وکیل طلاق 24 ساعته

اورژانس زنجیره ای وصول مهریه 24 ساعته

تماس فوری با وکیل خانم امور زناشویی

خدمات نگارش آنلاین و فوری تمام اوراق حقوقی نادر و رایج

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670