موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران

مشاوره حقوقی پلیس فتا

با پیشرفت علم و تکنولوژی به طور گسترده اینترنت بخش جدایی ناپذیر زندگی ها شده است، فضای مجازی نیز مانند هر سازمان یا اجتماع دیگری نیز نیازمند مرجع و افرادی است که بر آن نظارت داشته باشند و این وظایف بر عهده ی مرجعی به نام پلیس فتا است. در این بخش می خواهیم مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران را بررسی کنیم. مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران بیان می دارد که این مرجع برای مدیریت و نظم بخشیدن به فضای مجازی و اینترنت مسئولیت هایی را بر عهده دارد.

پلیس فتا در واقع اختصاری از کلمات پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران است و از این کلمات واضح است که هدف اصلی از تشکیل این سازمان مسائل تبادل اطلاعات است و تبادل اطلاعات به طور گسترده ای در اینترنت انتقال می یابند.

در سال 1385 برای اولین بار و به طور رسمی مرکز فتا شروع به کار کرد. در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران نام دیگری نیز به کار میرود، پلیس سایبری همان پلیس فتا است که وظیفه ی جرایم رایانه ای و... را بر عهده دارد. به منظور نظم بخشیدن به فضای مجازی و اطلاعات رایانه ای قانونی برای جرایم رایانه ای نیز تصویب شده است. پلیس فتا در اینستاگرام و پلیس فتا در تلگرام نیز حضور دارد و اطلاعات توسط این مرجع کنترل می شود.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وظایف پلیس فتا در ایران:

 

cyber police in iran

حل تلفنی و آنلاین مشکلات حقوقی با پلیس فتا

 

در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران لازم است تا به اهداف و وظایف این گروه نیز توجه شود، ایجاد امنیت و آرامش در فضای مجازی، ایجاد بستری مناسب برای معاملات اینترنتی اقتصادی و فرهنگی و...، جلوگیری از ساخت مطالب و محتواهای آسیب زا و غیر اخلاقی، اطلاع رسانی مناسب و به روز و.... از زمره مسئولیت های پلیس فتا در ایران است. پلیس فتا در شبکه های اجتماعی متفاوت حضور مستمر دارد و فرار از دست پلیس فتا امکان پذیر نیست. تحولات فناوری باعث شده فضای گسترده ای ایجاد شود و در بستر اینترنت و دنیای مجازی معاملات زیادی نیز صورت می گیرد، در حال حاضر اکثر مشاغل در فضای مجازی کار خود را ادامه می دهند و این باعث می شود تا افرادی سوء استفاده گر و خاطی نیز با ورود به دنیای مجازی قصد استفاده ی نادرست از کالا و خدمات دیگران را داشته باشند. تاثیر پلیس فتا در این زمان قابل شهود خواهد بود، می توان گفت جزئیات کار پلیس فتا همه به حضور دائم این مرجع اشاره دارند.

اگر افرادی اقدام به انجام تولید محتوا های غیر اخلاقی کنند با تذکر پلیس فتا مواجه و بعد از آن افرادی که جرمی در بستر فضای مجازی انجام دهند دستگیر شدن توسط پلیس فتا برای آن ها امری حتمی خواهد بود.

 

آیا پلیس فتا راه های دیگری به غیر از IP برای ردیابی مجرمین رایانه ای دارد؟

در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران لازم به ذکر است که هویت هیچ فردی برای پلیس فتا پنهان نیست. یکی از شیوه های پیگیری افراد مجرم آی پی گوشی و دستگاهی است که افراد از آن در جرایم استفاده می کنند، از دیگر شیوه های پیگیری این مرجع می توان به شناسایی گوشی، شناسایی محل سکونت، ردیابی شماره تلفن، ردیابی شماره کارت و... اشاره کرد. برای مثال اگر شخصی از طریق حساب بانکی اقدام به کلاهبرداری و یا سوء استفاده کند پلیس فتا با ردیابی حساب فرد مجرم را شناسایی می کند.

در این فضای مجازی گسترده افراد مختلفی اقدام به کلاهبرداری و اختلاس و یا جرایم خورد و کلان دیگر می کنند و باید دانست تمام موارد که جرم پنداشته می شود قابل ردیابی است.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

پلیس فتا بیشتر بر چه مواردی حساس است و امکان دستگیر شدن در کدام موارد توسط پلیس فتا بیشتر است؟

مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران به این امر اشاره دارد که فضای مجازی و هر کانال و گروه و اجتماع مجازی ای قابل شناسایی توسط مرجع فتا است، تمامی محتویات شبکه های مجازی بررسی می شود و مشاهده ی هر پیام، ویدیو و.... غیر اخلاقی و آسیب زا قابل پیگیری خواهد بود.

 

نکته: پلیس فتا به موارد غیر اخلاقی، خلاف شرع مقدس و غیر قانونی در فضای مجازی حساس است و امکان دستگیر شدن در جرایم رایانه ای توسط پلیس فتا وجود دارد.

 

حوزه فعالیت پلیس فتا تا کجاست و در چه مواردی فعالیتش محدود می شود؟

 

cyber police of iran

بررسی چگونگی پیگیری پلیس فتا در ایران

 

حوزه فعالیت پلیس فتا در ایران بسیار گسترده است، به تبع گسترده بودن فضای مجازی فعالیت این مرجع نیز دامنه ی وسیعی دارد، هر عمل غیر قانونی و غیر اخلاقی در فضای مجازی در حوزه ی فعالیت پلیس فتا است. برداشت های غیر مجاز، کلاهبرداری رایانه ای، انتقال پول غیر مجاز، شنود و هک رایانه، هک گوشی همراه و... می تواند تعدادی از حوزه های فعالیت پلیس فتا باشد. این مرجع صلاحیت پیگیری جرایم رایانه ای و فضای مجازی را دارد. برای مشورت در جرایم رایانه ای و شناخت انواع فعالیت های پلیس فتا از وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

جرایم حوزه ی فعالیت پلیس فتا به شرح زیر اند

مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران به بررسی جرایم رایانه ای نیز می پردازد.

این جرایم در حوزه ی فعالیت پلیس فتا هستند:

 • دسترسی غیر مجاز سامانه های رایانه ای و... .
 • شنود غیر مجاز رایانه ها و تلفن همراه.
 • جاسوسی رایانه، انتقال داده های رایانه ای و دستکاری آن ها.
 • جعل اطلاعات رایانه ای.
 • تخریب و اخلال در فضای مجازی یا اطلاعات رایانه ای.
 • سرقت و کلاهبرداری رایانه ای.
 • نشر اکاذیب، نشر محتوای غیر اخلاقی و هرزه نگاری.
 • نشر تصاویر و ویدیو های مستهجن.
 • هتک حیثیت افراد، آسیب زدن به شخصیت و حیثیت افراد از طریق فضای مجازی و رایانه.
 • نشر اطلاعات خصوصی افراد.
 • انتشار محتویات غیر مجاز و.....

تحقیق و پیگیری جرایم فضای مجازی و رایانه ای به عهده ی پلیس فتا است.

دیگر جرایم رایانه ای را با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین بشناسید.

 

بهترین وکیل دادگستری در خصوص جرائم رایانه ای و آشنا با پرسنل پلیس فتا را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین وکیل دادگستری در جرایم رایانه ای فردی است که از موضوعات جرایم رایانه به خوبی آگاه است و این فرد باید شخصی باشد که اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران می تواند راهکاری مناسب باشد.

برای پیدا کردن بهترین وکیل در این زمینه می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 

آیا وزارت اطلاعات همان پلیس فتا می باشد؟

 

 dataministery & cyber police comparison

قدرتمند ترین متخصصین سایبری ایران در پلیس فتا

 

یکی دیگر از مراجعی که به سهولت کار در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران کمک می کند وزارت اطلاعات است. البته بدیهی است که وزارت اطلاعات و پلیس فتا دو مرجع با هم متفاوت هستند. همکاری تنگاتنگ پلیس فتا با وزارت اطلاعات سبب می شود تا محیط مجازی امن تری داشته باشیم.

 

 

گزارش کشف حجاب توسط همسایه فضول

ساخت سکه طلای کارتی از مس و مجازات آن

وضعیت نگران کننده سقط جنین در ایران - سال 99

محاسبه دقیق و میکروسکوپی دیه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من در تلگرام در گروهی عضو شدم بانام سهام بانک ملی که میگفت مخاطب هاتونو ادبزنید و ب ازای هر نفر ۱۰۰تومن بگیرید من حالا ۵۰نفر اد زدم و این خانوم میگن گه تاییدیه کارتتون۳۱۱تومنه ک باید بفرستید واس شماره حسابی که خودشون فرستادن و ی عکسی هم فرستاده که تاییدیه کارش رو نشون میده.میخام ببینم این کارشون کلاهبرداری هست یا ن؟درضمن کانالشون هم ۱۸هزار نفر عضو داره
من میخوام ازیه پیچ شکایت کنم چکارکنم
من می خواهم از یک بچه ها شکایت کنم باید چکار کنم؟
با سلام. وظیفه پلیس فتا در برخورد با جرایم سایبری مشخص شده است و می تواند با ردگیری موضوعات در فضای مجازی متهمین را شناسایی و به مرجع قضایی بریا حکم قانونی اعلام نماید. کلاهبرداری رایانه ای، تولید و پخش عکس و فیلم مستهجن از وظایف پلیس فتا هست که با پیگیری و ردیابی گوشی تلفن همراه، ای پی و غیره طرف را مشخص و با آن برخورد می کند . در قانون جرایم رایانه ای هرکس در فضای سایبر باعث خدشه آوردن به اعتبار و مال و غیره اطراف کند با شکایت شاکی خصوصی و در برخی موارد با پیگیری دادستان می توان متهم را مشخص و با آن برخورد قانونی نمود.
سلام من چندوقت پیش یک مزاحم تلفنی داشتم که ادعامیکردشماره منو ازطریق یکی از اقوام که پلیس فتا کارمیکندگیرآورده آیا هم چین مطلبی امکان دارد‌،،،؟
سلام من چندوقت پیش یک مزاحم تلفنی داشتم که ادعامیکردشماره منو ازطریق یکی از اقوام که پلیس فتا کارمیکندگیرآورده آیا هم چین مطلبی امکان دارد‌،،،؟
سلام من چندوقت پیش یک مزاحم تلفنی داشتم که ادعامیکردشماره منو ازطریق یکی از اقوام که پلیس فتا کارمیکندگیرآورده آیا هم چین مطلبی امکان دارد‌،،،؟
سلام ببخشید یک نفرمزاحم من میشه وقتی گفتم شماره منوازکجاپیداکردین گفتن که یکی از اقوام پلیس فتاکارمیکنه از اون گرفتم آیا چنین چیزی امکان دارد ‌ ،؟
سلام پتروشیمیه قائد بصیر گلپایگان واسه بیت رهبریه و پلیس فتا داره؟ چون حدود یه سال پیش بخاطر یه گپ گوشیمو ده ماه گرفتن و.. الانم درحال حاضر گوشیم تحت کنترله و محدودیت هیچکاری ندارم! میخواستم ببینم واقعا پلیس فتا بوده یا سرکاریه:/ تقریبا 16سالمه
من در کشور انگلستان زندگی میکنم،بعد از مراجعت از سفر اخیر م از ایران از حدود ۲ هفته پیش هر دو شماره ایرانی و انگیسی من توسط دو نفر که من آنها را می‌شناسم هک شده اند،و هکرها به تمام سوشیال مدیای از جمله واتساپ و اینستاگرام و همچنین تلفن و ایمیلهای من دسترسی پیدا کرده است و هر روز چندین مرتبه هر کدام از آنها به اکانتهای من مراجعه می‌کنند. آیا شما می‌توانید کمک کنید تا آنها را در ایران بدست قانون بسپاریم، البته من در ایران وکیل دارم در تهران که می‌توانم شماره تماس ایشان را بدهم تا با ایشان هماهنگ کنید. وکیل بنده از تمام جزئیات مطلع هستند. منتظر راهنمایی شما هستم. من نمیخواه از یک ایرانی ديگر در این کشور شکایت بکنم. ممنونم
سلام خسته نباشید یک شرکت به نام ای آی تریدز بادریافت پول و وعده سود ماهیانه خیلیها رو بیچاره کردن و سر کردهاشون در رفسنجان هستن خواهشا پیگیری کنید مردم گناه دارن که راحت گول اینا رو میخورن یا رسانه ای کنید که مردم آگاه بشن ممنون از پلیس فتا
سلام خسته نباشید. من از طریق یکی از پنل های پیامکی در ایران یک پیامک برای شخصی ارسال کردم که متنش حاوی لینک فیشینگ کدملی بود که خوشبختانه سیستم فیلترینگ اون پنل لینک رو تشخیص داده بود و پیامک برای شخص ارسال نشد. حالا مدیریت پنل پیامک از من تعهدنامه خواستن که دیگه تخلف انجام ندم و از طرفی چون بنده بسیار از این کار پشیمان هستم تعهدنامه هم ارسال کردم ولی مدیریت پنل اعلام کردن که آیپی ها و اطلاعات بنده به پلیس فتا برای بررسی ارجاع داده شد. از طرفی آبروی من در خطره چون شخصی که قصد ارسال پیامک داشتم و میخواستم کدملیش رو بدست بیارم از اقوام هستن و به هیچ وجه نمیخوام از این موضوع مطلع بشه. میخواستم بدونم همچین قضیه ای که حتی پیامک هم ارسال نشده برای شخص موردنظر، جرایمی از طرف پلیس فتا اعمال میشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید خیلی مسئله مهمی هستش برای بنده. باتشکر و سپاس

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی