موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی صندوق تامین

مشاوره حقوقي در پرونده هاي صندوق تامين (خسارت بدني)

صندوق تأمین خسارت های بدنی  نهادی عمومی و کاملا مستقل می باشد، که در کنار بیمه مسئولیت شخص ثالث، خسارت های بدنی وارده شده به زیان دیده گان حوادث رانندگی را با توجه به شرایطی که در قانون مشخص شده است، جبران می کند؛ در مشاوره حقوقی صندوق تأمین، با هدف این صندوق بیشتر آشنا می شوید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص یکی از دعاوی رایج صندوق تامین

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر تصادفی داشته اید ولی بیمه نامه نداشه اید یا زمان بیمه نامه شما منقضی شده است یا مسئول حادثه فرار کرده است و نتوانستید وی را پیدا نمایید، یا بیمه گر ورشکسته شده است، می توانید با مشاوره ویژه این بخش در کمترین زمان ممکن به خسارت خود برسید یا وضعیت را کنترل نمایید؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به بخش مربوطه منتقل گردید"

 

 

مفهوم صندوق تأمین خسارت های بدنی چیست؟

 

insurance fund legal advice concept

بهترین روش دریافت خسارت بدنی آنلاین و تلفنی

 

استفاده روزافزون از وسایل نقلیه، تصادفات رانندگی را نیز به تبع آن، افزایش داده است و افراد بسیاری هر ساله متحمل خسارت های بدنی، در تصادفات رانندگی می شوند.

بهتر است بدانید در کنار بیمه مسئولیت شخص ثالث، راه حل دیگری نیز برای جبران خسارت های بدنی وجود دارد. در مشاوره حقوقی صندوق تأمین با هدف این صندوق بیشتر آشنا می شوید.

قانون بیمه اجباری خسارت وارد شده به اشخاص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در ماده 21 این قانون ذکر می کند:

به‌ منظور حمایت از زیان‌ دیدگان حوادث ناشی از وسایل نقلیه، خسارات بدنی وارد به اشخاص ثالث که به علت فقدان یا انقضای بیمه‌ نامه، بطلان قرارداد بیمه، شناخته نشدن وسیله‌ی نقلیه‌ی مسبب حادثه، کسری پوشش بیمه‌ نامه که ناشی از افزایش مبلغ ریالی دیه، تعلیق یا لغو پروانه‌ی فعالیت شرکت بیمه، صدور حکم توقف یا ورشکستگی بیمه‌گر، قابل پرداخت نباشد، یا به ‌طور کلی خسارت ‌های بدنی که خارج از تعهدات قانونی بیمه‌گر و مطابق با مقررات این قانون است، توسط صندوق مستقلی به نام «صندوق تأمین خسارت های بدنی» جبران می ‌شود.

این صندوق نهادی عمومی و کاملا مستقل می باشد، که بزرگترین هدف آن در کنار بیمه مسئولیت شخص ثالث، جبران خسارت های بدنی وارده شده به زیان دیدگان حوادث رانندگی می باشد.

در مشاوره حقوقی صندوق تأمین با چگونگی دریافت خسارت بدنی از صندوق تأمین، آشنا می شوید. شما در هر زمان از شبانه روز می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته و مشورت با وکیل متخصص و با تجربه در زمینه پرونده های صندوق تأمین ، سوالات خود را بپرسید  و به روند پرونده تان با مشاوره حقوقی صندوق تأمین ، سرعت بیشتری ببخشید.

مطابق ماده ۲ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب ۱۳۹۵، کلیه دارندگان وسایل نقلیه موضوع این قانون اعم از این که اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند مکلف اند وسایل نقلیه خود را در قبال خسارت بدنی و مالی که در اثر حوادث وسایل نقلیه مذکور به اشخاص ثالث وارد می شود حداقل به مقدار مندرج در ماده (۸) این قانون نزد شرکت بیمه ای که مجوز فعالیت در این رشته را از بیمه مرکزی داشته باشد، بیمه کنند.

دارنده نیز اعم از مالک و متصرف وسیله نقلیه است و هرکدام که بیمه‌نامه را تحصیل کند، از دیگری ساقط می گردد؛ در صورت وقوع حادثه، خسارات بدنی از محل بیمه نامه مذکور قابل وصول خواهد بود. مطابق ماده ۴ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب ۱۳۹۵ در صورت وقوع حادثه و ایجاد خسارت بدنی، در صورتی که وسیله نقلیه مسبب حادثه، دارای بیمه نامه موضوع ماده ۲ باشد، جبران خسارت های وارد شده در حدود مقررات قانون بر عهده بیمه گر است. در صورت نیاز به طرح دعوی در خصوص مطالبه خسارت، زیان‌دیده یا قائم مقام وی دعوی را علیه بیمه گر و مسبب حادثه طرح می‌کند.  این حکم، نافی مسئولیت‌های کیفری راننده مسبب حادثه نیست.

 

نحوه پرداخت خسارت جانی