موسسه وکیل تلفنی

 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مجازات سکس با مرد متأهل

مجازات رابطه سکس با مرد متاهل (رابطه نامشروع)

رابطه نامشروع، رابطه ای است که بین زن و مرد نامحرم خارج از حد و مرز های شرعی (دین اسلام) و قانونی، برقرار می شود و مجازات این روابط مانند مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ انجام هر عملی مانند در آغوش کشیدن، بوسیدن، تحریک جنسی فرد نامحرم و برقراری رابطه سکس با فرد نامحرم، رابطه نامشروع حساب می شود. داشتن رابطه سکس با مرد متاهل هم جزو این روابط نامشروع به حساب می آید و مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ اما در صورت اثبات شدن، وجود هر نوع رابطه نامشروعی بین زن و مرد نامحرم، مجازاتی با توجه به قوانین و مسائل پیش آمده ای که موجب بروز این اعمال گناه شده و حکم قاضی برای افراد (زنان و مردان خیانت کار) تعیین می شود؛ البته لازم به ذکر است که رابطه نامشروع (سکس)، بیشتر بین زنان و مردان متاهل و به صورت مخفیانه شکل می گیرد که امروزه جزو یکی از برجسته ترین معضلات اجتماعی است.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"خیانت به همسر مسئله ای است که دیر یا زود برای همسر خیانت دیده روشن می گردد؛ اگر خدایی ناکرده مصیبت خیانت در زندگی شما ریشه دوانده، تصویرک زیر را لمس کنید تا وکلای حاذق وکیل تلفنی در این امر، به شما مشاوره حقوقی دهند و با دنبال کردن پرونده خیانت به صورت آنلاین یا تلفنی و حتی حضوری، شما را در این امر خطیر و حساس، یاری نمایند"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

چرا قانونگذار مجازات سکس با مرد متاهل را جرم انگاری نموده؟

 

adult with married man crime

لو رفتن سکس با مرد متاهل و مجازات آن در سال 99

 

بدون اطلاع داشتن همسر اول و بدون کسب اجازه وی خیانت مرد متاهل به همسرش و یک نوع هنجار جنسی است که از نظر شرع و قانون، جرم محسوب می شود و افراد مجرم (زن و مردی که باهم رابطه نامشروع داشتند) طبق قوانین، مجازات می شوند؛ از آسیب های سکس با مرد متاهل، علاوه بر آسیب های جسمی می توان به آسیب های روحی، روانی و خانوادگی مانند طرد شدن از خانواده و همچنین افسردگی و بی اعتمادی نسبت به مردان دیگر، اشاره کرد و همچنین در صورت اثبات این رابطه در دادگاه، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل هم آسیب قابل توجهی به افراد می رساند.

 

مجازات سکس با مرد متاهل برای زن مجرم مجرد و متاهل

داشتن رابطه سکس دختر مجرد باکره با مرد متاهل، زنا نام دارد و جزو جرائم غیر قابل گذشت می باشد. در صورتی که دختر باکره باشد، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، برای آن دختر صد ضربه شلاق و مجازات مرد متاهل اعدام است؛ اگر دختر راضی به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل نباشد، برقراری این رابطه چه از جلو (رابطه جنسی واژینال) و چه از عقب (رابطه جنسی مقعدی) علاوه بر مجازات ذکر شده (برای مرد اعدام)، قانون او را موظف به پرداخت مهرالمثل و دیه می کند، زیرا داشتن رابطه از جلو با دختر باکره باعث از دست دادن باکرگی او و همچنین داشتن رابطه از عقب باعث آسیب دیدن ناحیه مقعدی دختر می شود.

 

نکته: در صورتی که دختر مجبور به انجام عمل سکس شده باشد، مشمول مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شود؛ اگر دختره باکره مجبور به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل شود و علاوه بر از دست دادن بکارت خود آسیب جسمی دیگری هم ببیند، مانند از دست دادن قدرت کنترل بر ادرار و مبتلا شدن به انواع بیماری ها و عفونت های مقاربتی، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نشده و مرد علاوه بر پرداخت مهرالمثل، باید دیه نیز پرداخت کند.

 

برقراری رابطه جنسی با زن شوهر دار از نظر شرعی حرام و از نظر قانون جرم محسوب می شود و افراد گناهکار مشمول مجازات می شوند؛ مجازات رابطه سکس با زن شوهر دار و همچنین مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قوانین، بر صلاح قاضی و بررسی شرایط تعیین می شود:

 

 • بر اساس ماده 221 قانون مجازات اسلامی جرم زنا عام است، یعنی هر دو دسته زنان (متاهل و بیوه) و دختران باکره را شامل می شود؛ اما اگر انجام این عمل با عنف باشد، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، نشده و مجازات مرد، اعدام است.

 

 • همچنین بر اساس ماده 229 قانون مجازات اسلامی، مجازات مرد متاهلی که قبل از داشتن رابطه جنسی با همسر خود عمل زنا را انجام داده است، تراشیدن موی سر، صد ضربه شلاق و تبعید از محل سکونت به مدت یکسال می باشد؛ همچنین مجازات زن، طبق قوانین مربوط به مجازات رابطه سکس با مرد متاهل تعیین می شود.

 

در صورتی که مرد متاهل زنی غیر از همسرش را به سکس تحریک کند، آیا آن زن باز هم مجرم است؟

 

arousing a married man to have sex, crime

تحریک شدن به سکس توسط مرد متاهل

 

در صورتی که زن برای انجام سکس تحریک شده باشد، قانون مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، که طبق قانون برای زن صد ضربه شلاق است را عفو می کند، زیرا از نظر قانون فرد فریب خورده مستحق مجازات نمی باشد؛ برای مثال، احتمال دارد که زن و یا دختری که به انجام عمل سکس تحریک شده اند، هنگام برقراری رابطه جنسی از متاهل بودن مرد، بی خبر باشند، در این صورت زن و یا دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شوند.

بر اساس تبصره دوم ماده 114 قانون مجازات اسلامی، اگر مرد متاهل با گول زدن و یا اغفال زنی را تحریک به انجام سکس کند، اگر مرد متاهل زناکار توبه کرده باشد مجازات او حبس و شلاق می باشد و اگر توبه نکرده باشد، طبق ماده 224 قانون مجازات اسلامی، حکم وی اعدام است.

براساس ماده 231 قانون مجازات اسلامی، اگر مرد با اغفال و گول زدن دختره باکره به سکس با او رابطه جنسی برقرار کند، علاوه بر پرداخت ارش البکاره (دیه) و مهرالمثل، توسط قاضی محکوم می شود. ولی اگر دختر باکره نبود، مرد فقط مجازات و موظف به پرداخت مهرالمثل می شود.

 

آیا می توانم با مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری از مجازات سکس با مرد متاهل خلاص شوم؟

شما می توانید تمامی اطلاعات لازم را در هر زمان و مکانی به صورت تلفنی و در صورت تمایل، به صورت حضوری با وکلای آگاه و با تجربه ما در این زمینه، برای حل مشکلات خود و یا افزایش آگاهی درباره مجازات رابطه سکس با مرد متاهل و دیگر مسائل حقوقی در این زمینه، در ارتباط باشید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ساعت دو شب پس از سکس با مرد متاهل امکان پذیر است؟

به کمک گروه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در سایت وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از مشاوران حقوقی آگاه و با تجربه برای حل مسائل و مشکلات خود و همچنین افزایش آگاهی درباره مسائل حقوقی مشکلات خود کمک بگیرید.

 

آیا سکس چت با مرد متاهل در واتساپ، دارای مجازات می باشد؟

مجازات رابطه سکسی از طریق واتس اپ و پیام رسان های دیگر یعنی تحریک جنسی زن یا مرد با فرستادن عکس و فیلم، شلاق و در مواردی با توجه به تشخیص قاضی مجازات آن اعدام می باشد و برای زن مجازات رابطه سکس با مرد متاهل در فضای مجازی هم طبق نظر قاضی انتخاب می شود؛ اما باید به این موضوع توجه داشت که برای مجازات افراد خیانتکار (زنان خائن یا مردان خیانت کار)، اول باید خیانت آن ها را اثبات کرد. برای دریافت مشاوره می توانید از طریق لینک  مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

برای اثبات رابطه سکسی با مرد متاهل چه مدارکی لازم می باشد؟

 

evidence for proof of Adultery

بهترین راه اثبات خیانت مرد متاهل به زنش

 

از آن جایی که تکنولوژی امروزه می تواند هر اطلاعاتی را ایجاد و یا پاک کند اثبات رابطه نامشروع سکس تنها از طریق ارائه عکس، فیلم و یا پیامک می تواند تنها تاثیر مثبتی داشته باشد و اثبات این عمل تنها از طریق این مدارک امکان پذیر نمی باشد؛ اما نظر پزشک قانونی و همچنین وجود سه مرد عادل و دو زن یا چهار مرد عادل به عنوان شاهد می توانند تاثیر مثبت تری در اثبات این جرم داشته باشند، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات خود پیرامون این مسائل و مشکلات با مشاوران ما از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی در ارتباط باشید.

 

سخن نهایی:

متاسفانه امروزه شاهد افزایش آمار خیانت زنان در ایران و بدین ترتیب شاهد افزایش آمار مردان خائن در ایران و داشتن روابط نامشروع به راحتی و به شکل ها و شیوه های مختلف هستیم؛ دلایل متفاوتی برای توجیه خیانت های انجام شده توسط افراد متاهل، بیان می شود. اما از بارز ترین و پر تکرارترین آنها می توان به: ازدواج در سنین پایین و یا به اجبار، عدم رضایت از کیفیت رابطه جنسی با همسر، کمبود محبت و توجه از سوی خانواده و یا همسر اشاره کرد.

امروزه خیانت زنان به حقوق یکدیگر در ایران، به صورت عقد و یا صیغه بدون اجازه همسر اول و همچنین خیانت یک زن به زن دیگر به صورت اغفال یک مرد متاهل برای داشتن روابط خارج از چارچوب شرع و قانون بدور از اطلاع همسر در جوامع ما بسیار فراوان و تبدیل به یک معضل بزرگ اجتماعی شده است؛ شما می توانید برای افزایش آگاهی نسبت به این مشکلات خود و همچنین مشاوره حقوقی در خصوص بهترین رویکرد نسبت به خیانت مرد و اجرای قانون و گرفتن حقوق خود با وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مطالب مشابه در جدول زیر از رایج ترین مشکلات حقوقی مردم ایران است که شما با مطالعه آن می توانید از بروز آنها پیشگیری نموده و در صورت اتفاق از آنها پیش زمینه ذهنی داشته باشید

مجازات سکس با زن شوهر دار

سکس با زن مطلقه

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

رابطه زنای ذهنی با جق زدن 

مشاوره حقوقی تجاوز به زن، دختر، کودک

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی