موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مجازات سکس با مرد متأهل

مجازات رابطه سکس با مرد متاهل (رابطه نامشروع)

رابطه نامشروع، رابطه ای است که بین زن و مرد نامحرم خارج از حد و مرز های شرعی (دین اسلام) و قانونی، برقرار می شود و مجازات این روابط مانند مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ انجام هر عملی مانند در آغوش کشیدن، بوسیدن، تحریک جنسی فرد نامحرم و برقراری رابطه سکس با فرد نامحرم، رابطه نامشروع حساب می شود. داشتن رابطه سکس با مرد متاهل هم جزو این روابط نامشروع به حساب می آید و مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ اما در صورت اثبات شدن، وجود هر نوع رابطه نامشروعی بین زن و مرد نامحرم، مجازاتی با توجه به قوانین و مسائل پیش آمده ای که موجب بروز این اعمال گناه شده و حکم قاضی برای افراد (زنان و مردان خیانت کار) تعیین می شود؛ البته لازم به ذکر است که رابطه نامشروع (سکس)، بیشتر بین زنان و مردان متاهل و به صورت مخفیانه شکل می گیرد که امروزه جزو یکی از برجسته ترین معضلات اجتماعی است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا قانونگذار مجازات سکس با مرد متاهل را جرم انگاری نموده؟

 

adult with married man crime

لو رفتن سکس با مرد متاهل و مجازات آن در سال 99

 

بدون اطلاع داشتن همسر اول و بدون کسب اجازه وی خیانت مرد متاهل به همسرش و یک نوع هنجار جنسی است که از نظر شرع و قانون، جرم محسوب می شود و افراد مجرم (زن و مردی که باهم رابطه نامشروع داشتند) طبق قوانین، مجازات می شوند؛ از آسیب های سکس با مرد متاهل، علاوه بر آسیب های جسمی می توان به آسیب های روحی، روانی و خانوادگی مانند طرد شدن از خانواده و همچنین افسردگی و بی اعتمادی نسبت به مردان دیگر، اشاره کرد و همچنین در صورت اثبات این رابطه در دادگاه، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل هم آسیب قابل توجهی به افراد می رساند.

 

مجازات سکس با مرد متاهل برای زن مجرم مجرد و متاهل

داشتن رابطه سکس دختر مجرد باکره با مرد متاهل، زنا نام دارد و جزو جرائم غیر قابل گذشت می باشد. در صورتی که دختر باکره باشد، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، برای آن دختر صد ضربه شلاق و مجازات مرد متاهل اعدام است؛ اگر دختر راضی به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل نباشد، برقراری این رابطه چه از جلو (رابطه جنسی واژینال) و چه از عقب (رابطه جنسی مقعدی) علاوه بر مجازات ذکر شده (برای مرد اعدام)، قانون او را موظف به پرداخت مهرالمثل و دیه می کند، زیرا داشتن رابطه از جلو با دختر باکره باعث از دست دادن باکرگی او و همچنین داشتن رابطه از عقب باعث آسیب دیدن ناحیه مقعدی دختر می شود.

 

نکته: در صورتی که دختر مجبور به انجام عمل سکس شده باشد، مشمول مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شود؛ اگر دختره باکره مجبور به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل شود و علاوه بر از دست دادن بکارت خود آسیب جسمی دیگری هم ببیند، مانند از دست دادن قدرت کنترل بر ادرار و مبتلا شدن به انواع بیماری ها و عفونت های مقاربتی، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نشده و مرد علاوه بر پرداخت مهرالمثل، باید دیه نیز پرداخت کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل تلفنی

برقراری رابطه جنسی با زن شوهر دار از نظر شرعی حرام و از نظر قانون جرم محسوب می شود و افراد گناهکار مشمول مجازات می شوند؛ مجازات رابطه سکس با زن شوهر دار و همچنین مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قوانین، بر صلاح قاضی و بررسی شرایط تعیین می شود:

 

 • بر اساس ماده 221 قانون مجازات اسلامی جرم زنا عام است، یعنی هر دو دسته زنان (متاهل و بیوه) و دختران باکره را شامل می شود؛ اما اگر انجام این عمل با عنف باشد، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، نشده و مجازات مرد، اعدام است.

 

 • همچنین بر اساس ماده 229 قانون مجازات اسلامی، مجازات مرد متاهلی که قبل از داشتن رابطه جنسی با همسر خود عمل زنا را انجام داده است، تراشیدن موی سر، صد ضربه شلاق و تبعید از محل سکونت به مدت یکسال می باشد؛ همچنین مجازات زن، طبق قوانین مربوط به مجازات رابطه سکس با مرد متاهل تعیین می شود.

 

در صورتی که مرد متاهل زنی غیر از همسرش را به سکس تحریک کند، آیا آن زن باز هم مجرم است؟

 

arousing a married man to have sex, crime

تحریک شدن به سکس توسط مرد متاهل

 

در صورتی که زن برای انجام سکس تحریک شده باشد، قانون مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، که طبق قانون برای زن صد ضربه شلاق است را عفو می کند، زیرا از نظر قانون فرد فریب خورده مستحق مجازات نمی باشد؛ برای مثال، احتمال دارد که زن و یا دختری که به انجام عمل سکس تحریک شده اند، هنگام برقراری رابطه جنسی از متاهل بودن مرد، بی خبر باشند، در این صورت زن و یا دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شوند.

بر اساس تبصره دوم ماده 114 قانون مجازات اسلامی، اگر مرد متاهل با گول زدن و یا اغفال زنی را تحریک به انجام سکس کند، اگر مرد متاهل زناکار توبه کرده باشد مجازات او حبس و شلاق می باشد و اگر توبه نکرده باشد، طبق ماده 224 قانون مجازات اسلامی، حکم وی اعدام است.

براساس ماده 231 قانون مجازات اسلامی، اگر مرد با اغفال و گول زدن دختره باکره به سکس با او رابطه جنسی برقرار کند، علاوه بر پرداخت ارش البکاره (دیه) و مهرالمثل، توسط قاضی محکوم می شود. ولی اگر دختر باکره نبود، مرد فقط مجازات و موظف به پرداخت مهرالمثل می شود.

 

آیا می توانم با مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری از مجازات سکس با مرد متاهل خلاص شوم؟

شما می توانید تمامی اطلاعات لازم را در هر زمان و مکانی به صورت تلفنی و در صورت تمایل، به صورت حضوری با وکلای آگاه و با تجربه ما در این زمینه، برای حل مشکلات خود و یا افزایش آگاهی درباره مجازات رابطه سکس با مرد متاهل و دیگر مسائل حقوقی در این زمینه، در ارتباط باشید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ساعت دو شب پس از سکس با مرد متاهل امکان پذیر است؟

به کمک گروه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در سایت وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از مشاوران حقوقی آگاه و با تجربه برای حل مسائل و مشکلات خود و همچنین افزایش آگاهی درباره مسائل حقوقی مشکلات خود کمک بگیرید.

 

آیا سکس چت با مرد متاهل در واتساپ، دارای مجازات می باشد؟

مجازات رابطه سکسی از طریق واتس اپ و پیام رسان های دیگر یعنی تحریک جنسی زن یا مرد با فرستادن عکس و فیلم، شلاق و در مواردی با توجه به تشخیص قاضی مجازات آن اعدام می باشد و برای زن مجازات رابطه سکس با مرد متاهل در فضای مجازی هم طبق نظر قاضی انتخاب می شود؛ اما باید به این موضوع توجه داشت که برای مجازات افراد خیانتکار (زنان خائن یا مردان خیانت کار)، اول باید خیانت آن ها را اثبات کرد. برای دریافت مشاوره می توانید از طریق لینک  مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

برای اثبات رابطه سکسی با مرد متاهل چه مدارکی لازم می باشد؟

 

evidence for proof of Adultery

بهترین راه اثبات خیانت مرد متاهل به زنش

 

از آن جایی که تکنولوژی امروزه می تواند هر اطلاعاتی را ایجاد و یا پاک کند اثبات رابطه نامشروع سکس تنها از طریق ارائه عکس، فیلم و یا پیامک می تواند تنها تاثیر مثبتی داشته باشد و اثبات این عمل تنها از طریق این مدارک امکان پذیر نمی باشد؛ اما نظر پزشک قانونی و همچنین وجود سه مرد عادل و دو زن یا چهار مرد عادل به عنوان شاهد می توانند تاثیر مثبت تری در اثبات این جرم داشته باشند، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات خود پیرامون این مسائل و مشکلات با مشاوران ما از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی در ارتباط باشید.

 

سخن نهایی:

متاسفانه امروزه شاهد افزایش آمار خیانت زنان در ایران و بدین ترتیب شاهد افزایش آمار مردان خائن در ایران و داشتن روابط نامشروع به راحتی و به شکل ها و شیوه های مختلف هستیم؛ دلایل متفاوتی برای توجیه خیانت های انجام شده توسط افراد متاهل، بیان می شود. اما از بارز ترین و پر تکرارترین آنها می توان به: ازدواج در سنین پایین و یا به اجبار، عدم رضایت از کیفیت رابطه جنسی با همسر، کمبود محبت و توجه از سوی خانواده و یا همسر اشاره کرد.

امروزه خیانت زنان به حقوق یکدیگر در ایران، به صورت عقد و یا صیغه بدون اجازه همسر اول و همچنین خیانت یک زن به زن دیگر به صورت اغفال یک مرد متاهل برای داشتن روابط خارج از چارچوب شرع و قانون بدور از اطلاع همسر در جوامع ما بسیار فراوان و تبدیل به یک معضل بزرگ اجتماعی شده است؛ شما می توانید برای افزایش آگاهی نسبت به این مشکلات خود و همچنین مشاوره حقوقی در خصوص بهترین رویکرد نسبت به خیانت مرد و اجرای قانون و گرفتن حقوق خود با وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

 

مجازات سکس با زن شوهر دار

سکس با زن مطلقه

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

رابطه زنای ذهنی با جق زدن 

مشاوره حقوقی تجاوز به زن، دختر، کودک

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام اگر اینطور بود مجازاتشان میکردن که تعدادشون روزبروز بیشتر نمیشد
سلام. رابطه سکس با مرد متاهل چه از ناحیه مجرد رخ دهد یا متاهل فرقی در کیفیت مجازات ندارد. در صورتی که مجردی با مرد متاهلی سکس نماید مجازات شلاق برای مجرد و مجازات اعدام برای متاهل می باشد . مگر اینکه سکس با مجرد به عنف و فریب بوده باشد که مجرد در این زمینه مجازات نمی شود و فقط مرد متاهل است که مجازات اعدام می شود.
سلام از مطالب خوبی که درسایت دارید سپاسگزارم. مشاورین شما در طول مدتی که دختر من دچار مشکل شده بود بسیاری از مواقع باعث آرامش خانواده ما شدند و تا انتهای روال رسیدگی پرونده مارا همراهی کردند. از مدیریت مجموعه به دلیل گردآوری چنین تیم قوی و حرفه ای و دلسوز نهایت تشکر را دارم.
عزیزان درود و وقت بخیر توجه بفرمایید راجب عبارت زنای محصَنه چند باور عام نادرست وجود داره اولا این جرم فقط مشمول یک خانم متاهل نمیشه مشمول اقای مرتکب هم میشه دوما اگر یک مجرد و یک متاهل این رابطه رو داشته باشند فقط مشمول شخص متاهل چه مرد چه زن میشه مجرد فقط به زنا متهم میشه نه زنای محصنه سوما در ازدواج موقت هم صدق میکنه
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام خدمت شما،متن خوب و مفیدی بود،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم.
سلام وقت بخیر . خسته نباشید . تشکر بابت ایجاد آگاهی های حقوقی متنوع . بسیار مفید و کاربردی هستن و البته با بیانی ساده.
بهرنگ محبوبی: درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با سلام و عرض ادب و احترام.در حال حاضر با پیشرفت های تکنولوژی و بودن فیلم و عکس و چت های سکسی برخی بر این باور هستند که با این موارد زنا ثابت می شود در حالیکه زنای محصنه که از دسته حدود هست با شرایط خاصی ثابت خواهد شد گه شهادت ۴ شاهد عادل مرد که دیده باشند حرکت شنیع زنای دو نفر خائن را.بنابراین اینکه برخی قضات با فیلم و عکس به علم ممکن است نرسند دلیلش احصا شدن این موارد در فقه و قانون است.مجازات ان هم که از سنگین ترین مجازات ها است در اصل سنگسار است که طبق قانون به اعدام تبدیل می شود.موفق بلشید.مسیح اقاداودی
سلام،وقت بخیر.لا توجه به اینکه میزان مجازات جرم رابطه نامشروع بسته به شرایط تحقق جرم و نوع رابطه و عوامل گوناگون دیگری دارد.افزایش اطلاعات از طریق مشاوره با وکلای متخصص تاثیر مثبتی در روند پرونده های اینچنینی خواهد داشت.وکیل تل به صورت ۲۴‌ساعته و آنلاین با کمترین هزینه در خدمت هموطنان‌عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
در عصر جدید متاسفانه اینترنت وماهواره وتهاجم فرهنگی باعث شده که افکار مردم الوده بشه و به اعمال زشت وقبیح فکر کنند تنها به یک لحظه بردن لذت آنی وگذرا که همه با یک هوس وشهوت می اید که باعث ویران شدن زندگی ها وابرویزیها همچنین الوده شدن به گناه میشود خیلی از دعواها میان زن وشوهر به علت خیانت شوهر به همسر است که با یک دختر مجرد رابطه ی نامشروع دارد در این موقعیت زن می تواند با جمع اوری مدرک با مراجعه به دادگاه خانواده از شوهر خود به علت خیانت شکایت کند و نیاز به یک مشاور وراهنما دارد تا وی را قدم به قدم راهنمایی کند وکلای سایت وکیل تلفنی با تاسیس یک موسسه به نام وکیل تلفنی در اینترنت؛ به راحتی می توانند تنها با یک تماس در هر نقطه ی ایران که باشید شما را راهنمایی کنند با هزینه ی کمتر وفوری به صورت شبانه روز در خدمتگزاری حاضرند حتی روزهای تعطیل وبا اطمینان خاطر مردم می توانند به انها مراجعه کنند چون بیش از هزار وکیل مجرب در کل ایران دارد ومی توانید تنظیم انواع دادخواستها را به ایشان بسپارید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی موضوع رابطه نامشروع با مرد متاهل موضوعی است که شاید برخی خانم ها از مجازات ان مطلع نباشند در چنین مواردی چنانچه مرد متاهل اقدام به رابطه جنسی با خانم مجردی نماید مجازات اعدام برای مرد متاهل ومجازات ۱۰۰ ضربه شلاق حدی برای خانم در نظر گرفته می شود واین مجازات غیرقابل گذشت است اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
آیا زن
آیا زن
کاش از طریق همین کد ملی بتونیم استعلام بگیریم که فرد متاهله یا مجرد ؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی