موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مجازات سکس با مرد متأهل

مجازات رابطه سکس با مرد متاهل (رابطه نامشروع)

رابطه نامشروع، رابطه ای است که بین زن و مرد نامحرم خارج از حد و مرز های شرعی (دین اسلام) و قانونی، برقرار می شود و مجازات این روابط مانند مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ انجام هر عملی مانند در آغوش کشیدن، بوسیدن، تحریک جنسی فرد نامحرم و برقراری رابطه سکس با فرد نامحرم، رابطه نامشروع حساب می شود. داشتن رابطه سکس با مرد متاهل هم جزو این روابط نامشروع به حساب می آید و مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ اما در صورت اثبات شدن، وجود هر نوع رابطه نامشروعی بین زن و مرد نامحرم، مجازاتی با توجه به قوانین و مسائل پیش آمده ای که موجب بروز این اعمال گناه شده و حکم قاضی برای افراد (زنان و مردان خیانت کار) تعیین می شود؛ البته لازم به ذکر است که رابطه نامشروع (سکس)، بیشتر بین زنان و مردان متاهل و به صورت مخفیانه شکل می گیرد که امروزه جزو یکی از برجسته ترین معضلات اجتماعی است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"خیانت به همسر مسئله ای است که دیر یا زود برای همسر خیانت دیده روشن می گردد؛ اگر خدایی ناکرده مصیبت خیانت در زندگی شما ریشه دوانده، تصویرک زیر را لمس کنید تا وکلای حاذق وکیل تلفنی در این امر، به شما مشاوره حقوقی دهند و با دنبال کردن پرونده خیانت به صورت آنلاین یا تلفنی و حتی حضوری، شما را در این امر خطیر و حساس، یاری نمایند"

 

چرا قانونگذار مجازات سکس با مرد متاهل را جرم انگاری نموده؟

 

adult with married man crime

لو رفتن سکس با مرد متاهل و مجازات آن در سال 99

 

بدون اطلاع داشتن همسر اول و بدون کسب اجازه وی خیانت مرد متاهل به همسرش و یک نوع هنجار جنسی است که از نظر شرع و قانون، جرم محسوب می شود و افراد مجرم (زن و مردی که باهم رابطه نامشروع داشتند) طبق قوانین، مجازات می شوند؛ از آسیب های سکس با مرد متاهل، علاوه بر آسیب های جسمی می توان به آسیب های روحی، روانی و خانوادگی مانند طرد شدن از خانواده و همچنین افسردگی و بی اعتمادی نسبت به مردان دیگر، اشاره کرد و همچنین در صورت اثبات این رابطه در دادگاه، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل هم آسیب قابل توجهی به افراد می رساند.

 

مجازات سکس با مرد متاهل برای زن مجرم مجرد و متاهل

داشتن رابطه سکس دختر مجرد باکره با مرد متاهل، زنا نام دارد و جزو جرائم غیر قابل گذشت می باشد. در صورتی که دختر باکره باشد، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، برای آن دختر صد ضربه شلاق و مجازات مرد متاهل اعدام است؛ اگر دختر راضی به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل نباشد، برقراری این رابطه چه از جلو (رابطه جنسی واژینال) و چه از عقب (رابطه جنسی مقعدی) علاوه بر مجازات ذکر شده (برای مرد اعدام)، قانون او را موظف به پرداخت مهرالمثل و دیه می کند، زیرا داشتن رابطه از جلو با دختر باکره باعث از دست دادن باکرگی او و همچنین داشتن رابطه از عقب باعث آسیب دیدن ناحیه مقعدی دختر می شود.

 

نکته: در صورتی که دختر مجبور به انجام عمل سکس شده باشد، مشمول مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شود؛ اگر دختره باکره مجبور به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل شود و علاوه بر از دست دادن بکارت خود آسیب جسمی دیگری هم ببیند، مانند از دست دادن قدرت کنترل بر ادرار و مبتلا شدن به انواع بیماری ها و عفونت های مقاربتی، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نشده و مرد علاوه بر پرداخت مهرالمثل، باید دیه نیز پرداخت کند.

 

برقراری رابطه جنسی با زن شوهر دار از نظر شرعی حرام و از نظر قانون جرم محسوب می شود و افراد گناهکار مشمول مجازات می شوند؛ مجازات رابطه سکس با زن شوهر دار و همچنین مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قوانین، بر صلاح قاضی و بررسی شرایط تعیین می شود:

 

 • بر اساس ماده 221 قانون مجازات اسلامی جرم زنا عام است، یعنی هر دو دسته زنان (متاهل و بیوه) و دختران باکره را شامل می شود؛ اما اگر انجام این عمل با عنف باشد، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، نشده و مجازات مرد، اعدام است.

 

 • همچنین بر اساس ماده 229 قانون مجازات اسلامی، مجازات مرد متاهلی که قبل از داشتن رابطه جنسی با همسر خود عمل زنا را انجام داده است، تراشیدن موی سر، صد ضربه شلاق و تبعید از محل سکونت به مدت یکسال می باشد؛ همچنین مجازات زن، طبق قوانین مربوط به مجازات رابطه سکس با مرد متاهل تعیین می شود.

 

در صورتی که مرد متاهل زنی غیر از همسرش را به سکس تحریک کند، آیا آن زن باز هم مجرم است؟