موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مجازات سکس با مرد متأهل

مجازات رابطه سکس با مرد متاهل (رابطه نامشروع)

رابطه نامشروع، رابطه ای است که بین زن و مرد نامحرم خارج از حد و مرز های شرعی (دین اسلام) و قانونی، برقرار می شود و مجازات این روابط مانند مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ انجام هر عملی مانند در آغوش کشیدن، بوسیدن، تحریک جنسی فرد نامحرم و برقراری رابطه سکس با فرد نامحرم، رابطه نامشروع حساب می شود. داشتن رابطه سکس با مرد متاهل هم جزو این روابط نامشروع به حساب می آید و مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قاضی تعیین می شود؛ اما در صورت اثبات شدن، وجود هر نوع رابطه نامشروعی بین زن و مرد نامحرم، مجازاتی با توجه به قوانین و مسائل پیش آمده ای که موجب بروز این اعمال گناه شده و حکم قاضی برای افراد (زنان و مردان خیانت کار) تعیین می شود؛ البته لازم به ذکر است که رابطه نامشروع (سکس)، بیشتر بین زنان و مردان متاهل و به صورت مخفیانه شکل می گیرد که امروزه جزو یکی از برجسته ترین معضلات اجتماعی است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"خیانت به همسر مسئله ای است که دیر یا زود برای همسر خیانت دیده روشن می گردد؛ اگر خدایی ناکرده مصیبت خیانت در زندگی شما ریشه دوانده، تصویرک زیر را لمس کنید تا وکلای حاذق وکیل تلفنی در این امر، به شما مشاوره حقوقی دهند و با دنبال کردن پرونده خیانت به صورت آنلاین یا تلفنی و حتی حضوری، شما را در این امر خطیر و حساس، یاری نمایند"

 

چرا قانونگذار مجازات سکس با مرد متاهل را جرم انگاری نموده؟

 

adult with married man crime

لو رفتن سکس با مرد متاهل و مجازات آن در سال 99

 

بدون اطلاع داشتن همسر اول و بدون کسب اجازه وی خیانت مرد متاهل به همسرش و یک نوع هنجار جنسی است که از نظر شرع و قانون، جرم محسوب می شود و افراد مجرم (زن و مردی که باهم رابطه نامشروع داشتند) طبق قوانین، مجازات می شوند؛ از آسیب های سکس با مرد متاهل، علاوه بر آسیب های جسمی می توان به آسیب های روحی، روانی و خانوادگی مانند طرد شدن از خانواده و همچنین افسردگی و بی اعتمادی نسبت به مردان دیگر، اشاره کرد و همچنین در صورت اثبات این رابطه در دادگاه، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل هم آسیب قابل توجهی به افراد می رساند.

 

مجازات سکس با مرد متاهل برای زن مجرم مجرد و متاهل

داشتن رابطه سکس دختر مجرد باکره با مرد متاهل، زنا نام دارد و جزو جرائم غیر قابل گذشت می باشد. در صورتی که دختر باکره باشد، مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، برای آن دختر صد ضربه شلاق و مجازات مرد متاهل اعدام است؛ اگر دختر راضی به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل نباشد، برقراری این رابطه چه از جلو (رابطه جنسی واژینال) و چه از عقب (رابطه جنسی مقعدی) علاوه بر مجازات ذکر شده (برای مرد اعدام)، قانون او را موظف به پرداخت مهرالمثل و دیه می کند، زیرا داشتن رابطه از جلو با دختر باکره باعث از دست دادن باکرگی او و همچنین داشتن رابطه از عقب باعث آسیب دیدن ناحیه مقعدی دختر می شود.

 

نکته: در صورتی که دختر مجبور به انجام عمل سکس شده باشد، مشمول مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شود؛ اگر دختره باکره مجبور به داشتن رابطه جنسی با مرد متاهل شود و علاوه بر از دست دادن بکارت خود آسیب جسمی دیگری هم ببیند، مانند از دست دادن قدرت کنترل بر ادرار و مبتلا شدن به انواع بیماری ها و عفونت های مقاربتی، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نشده و مرد علاوه بر پرداخت مهرالمثل، باید دیه نیز پرداخت کند.

 

برقراری رابطه جنسی با زن شوهر دار از نظر شرعی حرام و از نظر قانون جرم محسوب می شود و افراد گناهکار مشمول مجازات می شوند؛ مجازات رابطه سکس با زن شوهر دار و همچنین مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، توسط قوانین، بر صلاح قاضی و بررسی شرایط تعیین می شود:

 

 • بر اساس ماده 221 قانون مجازات اسلامی جرم زنا عام است، یعنی هر دو دسته زنان (متاهل و بیوه) و دختران باکره را شامل می شود؛ اما اگر انجام این عمل با عنف باشد، دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، نشده و مجازات مرد، اعدام است.

 

 • همچنین بر اساس ماده 229 قانون مجازات اسلامی، مجازات مرد متاهلی که قبل از داشتن رابطه جنسی با همسر خود عمل زنا را انجام داده است، تراشیدن موی سر، صد ضربه شلاق و تبعید از محل سکونت به مدت یکسال می باشد؛ همچنین مجازات زن، طبق قوانین مربوط به مجازات رابطه سکس با مرد متاهل تعیین می شود.

 

در صورتی که مرد متاهل زنی غیر از همسرش را به سکس تحریک کند، آیا آن زن باز هم مجرم است؟

 

arousing a married man to have sex, crime

تحریک شدن به سکس توسط مرد متاهل

 

در صورتی که زن برای انجام سکس تحریک شده باشد، قانون مجازات رابطه سکس با مرد متاهل، که طبق قانون برای زن صد ضربه شلاق است را عفو می کند، زیرا از نظر قانون فرد فریب خورده مستحق مجازات نمی باشد؛ برای مثال، احتمال دارد که زن و یا دختری که به انجام عمل سکس تحریک شده اند، هنگام برقراری رابطه جنسی از متاهل بودن مرد، بی خبر باشند، در این صورت زن و یا دختر مشمول هیچ یک از مجازات رابطه سکس با مرد متاهل نمی شوند.

بر اساس تبصره دوم ماده 114 قانون مجازات اسلامی، اگر مرد متاهل با گول زدن و یا اغفال زنی را تحریک به انجام سکس کند، اگر مرد متاهل زناکار توبه کرده باشد مجازات او حبس و شلاق می باشد و اگر توبه نکرده باشد، طبق ماده 224 قانون مجازات اسلامی، حکم وی اعدام است.

براساس ماده 231 قانون مجازات اسلامی، اگر مرد با اغفال و گول زدن دختره باکره به سکس با او رابطه جنسی برقرار کند، علاوه بر پرداخت ارش البکاره (دیه) و مهرالمثل، توسط قاضی محکوم می شود. ولی اگر دختر باکره نبود، مرد فقط مجازات و موظف به پرداخت مهرالمثل می شود.

 

آیا می توانم با مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری از مجازات سکس با مرد متاهل خلاص شوم؟

شما می توانید تمامی اطلاعات لازم را در هر زمان و مکانی به صورت تلفنی و در صورت تمایل، به صورت حضوری با وکلای آگاه و با تجربه ما در این زمینه، برای حل مشکلات خود و یا افزایش آگاهی درباره مجازات رابطه سکس با مرد متاهل و دیگر مسائل حقوقی در این زمینه، در ارتباط باشید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ساعت دو شب پس از سکس با مرد متاهل امکان پذیر است؟

به کمک گروه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در سایت وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از مشاوران حقوقی آگاه و با تجربه برای حل مسائل و مشکلات خود و همچنین افزایش آگاهی درباره مسائل حقوقی مشکلات خود کمک بگیرید.

 

آیا سکس چت با مرد متاهل در واتساپ، دارای مجازات می باشد؟

مجازات رابطه سکسی از طریق واتس اپ و پیام رسان های دیگر یعنی تحریک جنسی زن یا مرد با فرستادن عکس و فیلم، شلاق و در مواردی با توجه به تشخیص قاضی مجازات آن اعدام می باشد و برای زن مجازات رابطه سکس با مرد متاهل در فضای مجازی هم طبق نظر قاضی انتخاب می شود؛ اما باید به این موضوع توجه داشت که برای مجازات افراد خیانتکار (زنان خائن یا مردان خیانت کار)، اول باید خیانت آن ها را اثبات کرد. برای دریافت مشاوره می توانید از طریق لینک  مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

برای اثبات رابطه سکسی با مرد متاهل چه مدارکی لازم می باشد؟