موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

طلاق آسان و فوری در خارج از کشور

طلاق آسان و فوری در خارج از کشور

گاهی اوقات انسان باید تصمیم ‌هایی بگیرد که به شدت سخت و تلخ است. یکی از این تصمیمات تلخ که متاسفانه در جامعه امروزی چه در داخل کشور ما و چه در خارج از کشور ما گسترش بسیار زیادی داشته است، مسئله طلاق می باشد؛ طلاق باید آخرین تصمیم دو نفر برای ادامه زندگی باشد؛ اما گاهی اوقات گرفتن این تصمیم نشانه شجاعت افراد هم است، چراکه می‌ خواهند از ادامه یک مسیر اشتباه جلوگیری کرده و زندگی را برای خودشان تلخ تر نکنند؛ طلاق گرفتن در داخل کشور ما مطابق قوانین حقوقی، روند خود را طی کرده و به انجام می رسد، اما طلاق آسان و فوری در خارج از کشور به این آسانی ها هم نیست؛ طبیعتاً قوانین طلاق در خارج از کشور ما با قوانینی که در داخل انجام می‌ شود تفاوت هایی دارد. به ویژه اینکه به دنبال طلاق آسان و فوری در خارج از کشور باشید؛ در این مطلب قصد داریم در مورد طلاق آسان و فوری در خارج از کشور نکاتی را خدمت شما بیان نماییم، اگر شما هم علاقه دارید می توانید با مطالعه این مطلب، اطلاعات خوبی را برای خودتان جمع آوری کنید و بتوانید طلاق آسان و فوری را در خارج از کشور تجربه نمایید؛ اما قبل از ادامه مطلب به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

معرفی خدمات طلاق وکیل تلفنی به بانوان ایرانی خارج از کشورمان (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

قوانین و شرایط طلاق ایرانیان مقیم در 5 کشور مطرح دنیا که بیشترین آمار مهاجرین ایرانی را دارند

 

rules and conditions of Iranians divorce in top five countries

آموزش طلاق فوری در خارج از کشور

 

ابتدا باید خدمتتان عرض کنم که کشورهای ترکیه، آمریکا، آلمان، استرالیا و کشورهای اروپایی مهمترین مقصد ایرانیان برای مهاجرت محسوب می شوند؛ نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که طبیعتاً هر کدام از این کشورها برای انجام مراحل طلاق قوانین مخصوص به خود را دارند. در واقع اگر بخواهیم به صورت جزئی در مورد شرایط طلاق در این کشورها صحبت کنیم نیاز به تحقیق اصولی و جامع داریم که طبیعتاً هزینه‌های بسیار زیادی هم به همراه دارد. از طرف دیگر بیان کلی قوانین در این کشورها هم با توجه به تفاوت هایی که آنها دارند امکان پذیر نمی باشد، بهترین راه حل در چنین شرایطی برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور مشورت گرفتن از وکیلی است که در این زمینه تجربه داشته باشد. با اینکار دیگر نیازی نیست که شما تمامی قوانین هر کشوری را بدانید بلکه آن وکیل مسیر راحت را برای انجام کارتان پیش روی شما خواهد گذاشت؛ در این زمینه پیشنهاد می کنیم به مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما مراجعه نمایید و از آن ها بخواهید که برای رسیدن به یک طلاق آسان و فوری در خارج از کشور شما را کمک کنند.

 

طلاق فوری و آسان با کمترین هزینه در کشورهای اروپایی؟ چگونه و چطور؟

 

 

امیدواریم هیچگاه این اتفاق برای کسی رخ ندهد، اما همانند بسیاری از هموطنان ما که در داخل از کشور زندگی می کنند، هموطنان خارج نشین نیز ممکن است تصمیم به جدایی و طلاق بگیرند؛ در چنین شرایطی قطعاً آن ها به دنبال این هستند که با کمترین هزینه در کشورهای خارجی به ویژه کشورهای اروپایی و به سرعت طلاق بگیرند. قطعاً این سوال برای آنها وجود دارد که چگونه و چطور می‌توانند به آسانی و با هزینه کم جدا شوند؛ طبیعتاً راهکارهای متناسب با قوانین هر کشوری برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور وجود دارد، اما بیان آن ها در این مطلب نمی گنجد؛ بهترین پیشنهادی که ما می‌توانیم برای شما داشته باشیم این است که برای حل این مشکل با مجموعه اینترنتی وکیل تلفنی تماس برقرار کنید و از آن ها درخواست مشاوره داشته باشید. شما می توانید ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری را در مجموعه وکیل تلفنی تجربه کنید و از وکلای آن بخواهید که متناسب با کشوری که در آن زندگی می کنید راهکارهای مناسبی به شما پیشنهاد دهند.

 

پنج مرحله طلاق اصولی در خارج از کشور با توجه به قوانین آن کشور

 

5 basics levels of divorce abroad

قوانین طلاق ایالتی و طلاق فوری بوسیله آن ها

 

مراحل طلاق گرفتن در خارج از کشور بستگی به این دارد که زن و شوهر هر دو ایرانی باشند یا شرایط دیگری برقرار باشد؛ در صورتی که هر دو نفر ایرانی و مقیم خارج از کشور باشند برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور باید مراحل زیر را طی کنند:

 1. ابتدا آنها باید به سفارت، سرکنسولگری و یا دفتر حافظ منافع ایران در کشور محل اقامت خود مراجعه کنند.

 

 1. آنها باید وکالت طلاق را برای یک یک وکیل در در ایران ارسال نمایند.

 

 1. وکیل مورد نظر باید به سرعت وقت رای طلاق توافقی را باید از دادگاه بگیرد.

 

 1. وکیل باید در محضر طلاق را ثبت رسمی کند.

 

 1. در نهایت وکیل باید مدارک طلاق نامه و شناسنامه های مهر طلاق خورده زوج را برای آن ها ارسال کند.

 

توجه داشته باشید در مجموعه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی در خدمت شما است تا انجام این مراحل را برای شما پیش ببرد.

 

طلاق توافقی فوری از همسر ایرانی طبق مقررات کشور تابعه

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

 1. اگر به دنبال طلاق فوری در کشور ترکیه هستی باید طلاق به صورت توافقی باشد. یعنی هر دو نفر راضی به طلاق باشند؛ همچنین باید یک سال از زندگی مشترک هر دو نفر گذشته باشد تا بتوانند درخواست طلاق بدهند؛ در مراحل طلاق هر دو طرف باید تکلیف حضانت فرزندان و اموالی که بعد از ازدواج به دست می‌ آورند را مشخص کنند.

 

 1. برای ایرانیان مقیم آمریکا ،حتماً هر دو نفر باید مقیم و ساکن این کشور باشند تا امکان ثبت طلاق آن ها در دادگاه خانواده آمریکا وجود داشته باشد؛ توجه داشته باشید در آمریکا طلاق بر دو شکل انجام می‌ شود که نوع اول آن مبتنی بر خطا و نوع دوم آن بدون خطا است؛ تقسیم اموال پس از طلاق نیز در قوانین آمریکا وجود دارد.

 

 1. برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور در کشور آلمان به این به این شکل است که هر دو نفر یا یکی از آنها باید تابعیت این کشور را داشته باشد تا بتوانند اقدام به طلاق کنند. برای انجام طلاق توافقی در این کشور ابتدا هر دو نفر باید یک سال از هم جدا زندگی کنند در صورت طلاق یک طرفه این مدت به سه سال افزایش پیدا می‌کند.

 

 1. ایرانیانی که مقیم کشور استرالیا هستند نسبت به دیگر ایرانیان ساکن خارج از کشور کار آسان‌تری برای طلاق دارند. آنها باید دادخواست طلاق خودشان را در دادگاه فدرال استرالیا با پرداخت هزینه ثبت کنند و همچنین مدت ازدواج آنها بیشتر از دو سال باشد. دقت داشته باشید طرفین قبل از ثبت دادخواست باید حداقل ۱۲ ماه جدا از یکدیگر زندگی کرده باشند.

 

 1. ایرانیانی که در کشورهای اروپایی به دنبال طلاق آسان و فوری در خارج از کشور هستند نیز باید مطابق با قوانین کشوری که در آن سکونت دارند عمل کنند که طبیعتاً با توجه به تعداد بسیار زیاد کشورهای اروپایی امکان بیان همه آن ها در این مطلب وجود ندارد؛ البته اگر به مشاوره حقوقی آنلاین در مجموعه وکیل تلفنی مراجعه کنید می توانید در مورد هر کشور اطلاعاتی به دست آورید.

 

نکات مورد توجه قبل از ازدواج در خارج

 

special options before marriage abroad

طلاق و حقوق زن در خارج از کشور

 

زمانی که قصد دارید در خارج از کشور طلاق بگیرید باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید. اول اینکه باید توجه کنید اگر در ایران مراحل ازدواج خودتان را انجام داده اید باید تکلیف مهریه را روشن کنید. همچنین شما باید وضعیت موارد دیگری مانند نفقه و اجرت المثل را نیز که قبلاً در ایران نسبت به آنها متعهد شده اید را روشن کنید و پس از آن نسبت به گرفتن طلاق اقدام کنید.

با توجه به اینکه شما دوست دارید در خارج از کشور اقدام به جدایی کنید حتماً باید با مشاور حقوقی در ارتباط باشید و تکلیف مواردی که گفتیم را مشخص نمایید. شما می توانید برای این منظور به مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه ما مراجعه کنید و زمان مشورت گرفتن از وکیل، تکلیف شرایط خودتان را مشخص نمایید. همچنین می توانید برای پرسیدن سوالات فوری خودتان به قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی مراجعه کنید؛ توجه داشته باشید که وکیل آنلاین در مجموعه وکیل تلفنی به صورت ۲۴ ساعته آماده است تا نسبت به ارائه خدمات به ایرانیان در داخل و خارج از کشور اقدام کند.

 

قانون طلاق در آمریکا و کشورهای اروپایی نسبت ایرانیان و مسلمانان چه رویکردی دارد؟

 

 

طلاق در آمریکا و اروپا طبق قوانین آن ها انجام می شود و به ویژه در آمریکا رویکرد خاصی برای ایرانیان و مسلمانان در نظر گرفته نشده است؛ البته طبیعتاً در چنین کشورهایی بیشتر روند حقوقی طلاق مورد توجه قرار می گیرد تا اینکه روند دینی و شرعی آن ها مورد توجه باشد. طبیعتاً ایرانیانی که در داخل کشور ما ازدواج کرده‌اند و اکنون قصد طلاق دارند باید تمامی این موارد را مورد توجه قرار دهند؛ در واقع آن ها باید بررسی کنند که آیا در آمریکا هم می توانند، در کنار انجام امور حقوقی برای طلاق محلی را برای انجام قوانین شرعی هم پیدا کنند و صیغه طلاق بین آن ها جاری شود یا خیر. در هر صورت در هر کدام از این کشورها دفاتری به نمایندگی از ایران در قالب های مختلف وجود دارد که ایرانیان می توانند مراحل طلاق و خودشان را در آن ها هم پشت سر بگذارند؛ در مجموع اگر به دنبال طلاق در چنین کشورهای هستید پیشنهاد اکید می کنیم از مشاوره حقوقی مجموعه ما استفاده کنید تا بهترین را برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور مطابق با شرایط شما در اختیارتان قرار دهد.

 

دادگاه صالح طلاق در ۵ کشور دنیا با حداکثر مهاجران ایرانی

 

divorce court in 5 country with maximum Iranian immigrants

وکیل طلاق خارجه ارزان و تضمینی 24 ساعته در دسترس

 

همانطور که از ابتدای مطلب تا اینجا خدمتتان بیان کردیم عمده ایرانیان به ترکیه، آمریکا، آلمان، استرالیا و کشورهای مختلف اروپایی مهاجرت می کنند که دادگاه صالح این کشور ها برای طلاق ایرانیان به شرح زیر است:

 • در کشور ترکیه، افرادی که قصد طلاق دارند باید به دادگاه خانواده این کشور مراجعه نمایند.

 

 • در کشور آمریکا، نیز افرادی که قصد گرفتن طلاق آسان و فوری در خارج از کشور را دارند نیز باید به دادگاه خانواده این کشور مراجعه کنند تا مراحل طلاق آنها انجام شود.

 

 • در آلمان نیز مانند دو کشور قبلی دادگاه صالح برای طلاق همان دادگاه خانواده است و البته شرایط طلاق در این کشور کمی سخت و پیچیده می باشد.

 

 • برخلاف سه کشوری که تا اینجا عنوان کردیم، در کشور استرالیا دادگاه صالح، دادگاه فدرال استرالیا می باشد که برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور می توانید به آن مراجعه نمایید.

 

در هر کدام از کشورهای اروپایی نیز بر اساس قوانین همان کشور دادگاه صالح انتخاب می‌شود و امکان مراجعه به آن وجود دارد. پیشنهاد می کنیم قبل از مراجعه به دادگاه صالح حتما با مشاوره حقوقی فوری مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

 

آیا پس از طلاق از همسر خارجی دیپورت می شویم؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

پرسش: اینکه پس از طلاق از همسر خارجی دیپورت می‌شویم یا خیر بیشتر بستگی به این دارد که تابعیت ما به تابعیت همسرمان وابسته است یا خیر؟

 • پاسخ: طبیعتاً اگر وابستگی تابعیت نداشته باشیم، جدا شدن از همسرمان نباید مشکلی برای اقامت ما در آن کشور ایجاد کند، اما اگر تابعیت ما به همسرمان وابسته باشد، قوانین کشوری که در آن اقامت داریم تعیین کننده است؛ در برخی از کشورها قطعاً این موضوع برای ما دردسر ساز خواهد شد و در برخی دیگر هم قوانین انعطاف بیشتری دارند؛ بهترین کار در چنین شرایطی مشورت کردن با یک مشاوره حقوقی مجرب است؛ مشاوره حقوقی که در زمینه امور بین الملل فعالیت می کند تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه با موفقیت پشت سر گذاشته است و می‌تواند راهکارهای مناسبی در اختیار ما قرار دهد. شما می توانید برای طلاق آسان و فوری در خارج از کشور بدون آن که مشکل دیپورت شدن داشته باشید با مشاوره حقوقی مجموعه ما مشورت نمایید.

 

آیا طلاق در کشورهای خارجی با توجه به مذهب زوجین است یا کشور تابعه؟

 

divorce criterion abroad

مشاوره حقوقی فوری طلاق با وکیل دادگستری 24 ساعته در دسترس

 

این موضوع هم بیشتر بستگی به قوانین هرکشوری دارد، اما قطعاً حتی اگر مراحل طلاق در آن کشور ارتباط به مذهب زوجین هم نداشته باشد و صرفاً روند حقوقی را طی کند، زوجین می توانند خودشان نسبت به طلاق شرعی و مذهبی هم اقدام کنند؛ البته در این مورد هم بهتر است با یک مشاوره حقوقی تلفنی مشورت نمایند، طبیعتاً در بسیاری از کشورها سخت‌گیری‌های برروی طلاق وجود دارد و اگر شما مصر هستید که حتماً از همسر خودتان جدا شوید باید با یک مشاور حقوقی صحبت کنید تا روند طلاق را در آن کشورها برای شما شرح دهد؛ مطمئن باشید مشاورین مجموعه ما به خوبی می تواند به شما کمک کند؛ اگر می‌خواهید با سابقه و رزومه این مشاوران بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به وب سایت عدل ایران و قسمت قوه قضاییه در آن مراجعه کنید و پرونده هایی که قبلاً توسط مشاور این مجموعه ما به موفقیت رسیده اند را بررسی نمایید؛ مطمئن باشید با مشاهده آن ها با اعتماد بیشتری به مجموعه ما مراجعه خواهید کرد.

 

آثار طلاق ایرانیان در کشور های اروپایی و عوامل تاثیرگذار بر آنان

 

 

طلاق ایرانیان در کشورهای اروپایی متاسفانه آثار خوبی به همراه نداشته است. بسیاری از آنان دارای فرزند هستند و طلاق و آن ها در کشورهایی که غریب هستند و عملا آشنایان زیادی هم ندارند، بیشترین فشار را بر روی فرزندان آن ها می آورد؛  همچنین این افراد با توجه به اینکه در آن کشورها همزبانان زیادی هم ندارند، پس از مدتی دچار بیماری‌های مختلفی هم ممکن است بشوند؛ دلایل مختلفی وجود دارد که باعث این می شود تا زوج های ایرانی در اروپا به دنبال طلاق آسان و فوری در خارج از کشور باشند.

یکی از این دلایل این است که آن ها از شرایطی که در کشور بوده خارج شده اند و با محیط آزادتر مواجه گردیده اند که درک آن محیط برای آن ها سخت است و متاسفانه با دیدن در آن شرایط ممکن است نسبت به همسران خود بی میل شده و از همدیگر جدا شوند؛ البته بسیاری از این افراد پس از مدتی متوجه اشتباه خودشان می شوند، اما به سختی می توانند دوباره در کنار هم زندگی را ادامه دهند. سعی کنید اگر قصد طلاق آسان و فوری در خارج از کشور را دارید پیش از انجام این کار با مشاوران مجموعه ما صحبت کنید تا تمامی پیامدهای این طلاق را به شما گوشزد کنند.

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام با این وضعیت کرونا واقعا بودن یه وکیل کنارمون که بتونیم هر ساعت از شبانه روز تماس بگیریم و مشاوره با کیفیت دریافت کنیم بسیار خوبه خدا رو شکر یکسالی هست که با موسسه شما آشنا شدیم خودم برادرم پدرم اقوامم همه از سایت شما مشاوره میگیرن و واقعا راضی هستیم امیدوارم شاد و سلامت باشین
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام. طلاق یعنی جدایی و پایان دادن به زندگی مشترک. در هرکشوری با توجه به قوانین اون کشور رویه طلاق متفاوت است هم از نظر ذاتی و هم محلی و هم تابعیتی. در کشورهای اروپایی و امریکا برا ی دادخواست طلاق باید به دادگاه خانواده اون کشور مراجعه کرد و با توجه به قوانین داخلی حکم طلاق صادر می شود اگرزوجه ایرانی و زوج خارجی باشد پس از طلاق اگر تابعیت زوجه در گرو تابعیت زوج باشد یعنی سیستم خاک باشد. پس از جدایی زوجه باید اون کشور را ترک نماید ودر صورت عدم ترک به زور از کشور اخراج خواهد شد. دادگاه های هر کشور با توجه به قوانین داخلی خود حکم می دهند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی طبیعتاً قوانین طلاق در خارج از کشور ما با قوانینی که در داخل انجام می‌ شود تفاوت هایی دارد. به ویژه اینکه به دنبال طلاق آسان و فوری در خارج از کشور باشید؛ در این مطلب قصد داریم در مورد طلاق آسان و فوری در خارج از کشور نکاتی را خدمت شما بیان نماییم، اگر شما هم علاقه دارید می توانید با مطالعه این مطلب، اطلاعات خوبی را برای خودتان جمع آوری کنید و بتوانید طلاق آسان و فوری را در خارج از کشور تجربه نمایید.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
یک عده از جوانان بعد از ازدواج قصد زندگی در خارج از کشور را دارند و بعد از مدتی از زندگی در خارج قصد متارکه دارند ونمی دانند که چگونه باید طلاق بگیرند در این مواقع نیاز به یک مشاور ووکیل خانواده است تا اطلاعات مورد نیاز گرفته شود سیت وکیل تلفنی این زمینه را فراهم کرده است تا مردم بتوانند با تماس با وکلای سلیت بتوانند مشکلات خودرا در مورد طلاق در خارج از کشور مطرح کنند و راهکار را در یابند
سلام و عرض خسته نباشید خدمت وکلا و مدیریت محترم موسسه وکیل تلفنی . واقعا کمال تشکر را از شما عزیزان دارم که حتی برای هم وطنان خارج از کشور خود نیز برنامه و مطالب منتشر میکنید . بنده و سایر دوستانم به صورت روزانه از سایت شما دیدن میکنیم و از مطالب آموزنده شما استفاده میکنیم . ممنون
با عرض سلام، ادب و احترام، یکی از تصمیمات تلخ که متاسفانه در جامعه امروزی چه در داخل کشور ما و چه در خارج از کشور ما گسترش بسیار زیادی داشته است، مسئله طلاق می باشد؛ طلاق باید آخرین تصمیم دو نفر برای ادامه زندگی باشد؛ اما گاهی اوقات گرفتن این تصمیم نشانه شجاعت افراد هم است، چراکه می‌ خواهند از ادامه یک مسیر اشتباه جلوگیری کرده و زندگی را برای خودشان تلخ تر نکنند؛ طلاق گرفتن در داخل کشور ما مطابق قوانین حقوقی، روند خود را طی کرده و به انجام می رسد، اما طلاق آسان و فوری در خارج از کشور به سادگی نیست؛ طبیعتاً قوانین طلاق در خارج از کشور ما، با قوانینی که در داخل انجام می‌ شود تفاوت هایی دارد. به ویژه اینکه به دنبال طلاق آسان و فوری در خارج از کشور باشید؛لذا برای آگاهی بیشتر میتوانید از مشاوره ی وکلای موسسه بهره مند گردید. با تشکر
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام خسته نباشید از زمانی که دوستم وکیل تلفنی را به من معرفی کرد و در سایتتون جست و جو کردم و با خدمات شما آشنا شدم واقعا ترغیب شدم که از کمک مشاورین شما استفاده کنم. خوبی مشاوره های وکیل تلفنی علاوه بر شبانه روزی بودن و قیمت مناسب در اینه که مشاور واقعا مثل یک دوست صمیمی و دلسوز شمارو همراهی میکنه و حتی از بعد روانی و روحی نیز خیلی به من کمک کردند. خواستم از مدیریت موسسه وکیل تلفنی و کلیه مشاورین خوش اخلاق و با حوصله شما تشکر کنم. به امید روزی که همه قبل از وقوع مشکل با مشاوره از متخصص جلوی ایجاد عواقب بعدی را بگیرند.
اینکه 24 ساعته هست خیلی خوبه و واقعاً حسنات محسوب می شه؛ این شبانه روزی بودن باعث می شه که اختلاف زمانی بین کشور ها، معیاری برای دریافت مشاوره محسوب نشه و در کل عالیه.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی