موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا

ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا

اصحاب دعوا یا همان خواهان و خوانده نیاز دارند که در جریان رسیدگی پرونده خودشان در دادگاه از لایحه استفاده کنند؛ چراکه لایحه همان ارائه یک درخواست است و به عبارتی خواسته ایشان را به محاکم اعلام می نماید؛ حالیه نه تنها اینکه بر اساس قانون، وکیل هم این اجازه را دارد که به نیابت از موکل خود نسبت به نوشتن لایحه اقدام نماید، بلکه لایحه ای که وکیل نگارش می نماید، مسلماً از لایحه ای که مردم عادی نگارش می کنند، مقبولیت بیشتری نزد محاکم دارند؛ این امر صرفاً به این خاطر است که وکلا بر مواد حقوقی مورد نیاز برای نگارش لایحه، آگاهی دارند و می دانند که باید چه بنویسند تا محاکم به خواسته شما تن دهند؛ حال قبل از اینکه به توضیح خدمات نگارش اوراق حقوقی توسط موسسه وکیل تلفنی بپردازیم، اکیداً توصیه می کنیم تا ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص دفاتر خدمات قضایی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

نحوه ارسال الکترونیکی لایحه به دادگاه چگونه است؟

 

Way to send the bill by Sena system

وکیل آنلاین و ارزان سامانه ثنا

 

با تغییر و تحولات مثبتی که در چند سال اخیر در قوه قضاییه رخ داده است، این قوه برای احقاق حقوق عموم مردم پیشرفت قابل قبولی را داشته است ...

 • تاسیس سامانه ثنا و الکترونیکی شدن برخی از خدمات حقوقی از جمله این تغییرات مثبت می باشد که ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا جزیی از خدمات این سامانه می باشد؛ به عبارتی، دیگر نیاز نیست برای ارسال لایحه نوشته شده توسط شخص یا وکیل به دادگاه مراجعه کرد و می توانید با تحویل آنلاین لایحه به ثنا کار خودتان را راحت کنید.

 

نکته: برای ارسل لایحه به سامانه ثنا، به راحتی می توان با وارد شدن به سایت عدلیران  اطلاعاتی که از شما می خواهد را تکمیل نمایید و بعد در خواست خودتان را ثبت نمایید؛ بعد از این که این مراحل را به درستی انجام دادید به شما کد پیگیری داده می شود.

بعد از دریافت کد پیگیری می توانید با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی پس از آن که توسط آنان  احراز هویت شدید و هزینه لازم برای ارسال درخواست را پرداخت نمودید، درخواست یا پرونده شما برای بررسی به دادگاه ارسال می شود.

 

پیگیری لایحه از چه طریقی می باشد؟

بعد از این که  ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا با موفقیت ثبت شد، کد پیگیری به شما داده می شود.

حدود 24 ساعت الی 48 ساعت کاری زمان لازم است تا لایحه شما توسط دادگاه بررسی و مشاهده آن تایید شود؛ بعد از آن، شما هر موقع نیاز بود که لایحه را پیگیری نمایید، فقط کافی است وارد سامانه خدمات الکترونیکی قوه قضاییه یا همان سامانه ثنا شوید و با کد پیگیری که به شما داده شده است نسبت به پیگیری لایحه خود اقدام نمایید.

موسسه وکیل تلفنی تحت عنوان اورژانس سامانه ثنا فوری و 24 ساعته همراه با وکیل آنلاین ثنا ارزان و تضمینی 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مخاطبین خود می باشد؛ در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی در زمینه ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا دارید می توانید به صورت تلفنی، آنلاین و حتی حضوری اقدام نمایید؛ البته این نکته را فراموش نکنید که شما پس از تماس با وکلای متخصص ما امکان دریافت ارزان ترین مشاوره  با وکیل پایه یک را خواهید داشت.

 

ثبت نام آنلاین و 24 ساعته فوری در سامانه سنا

 

چه زمانی می توان لایحه خود را از طریق سامانه ثنا ثبت کرد؟

 

Registration the different bills by Sena system

آموزش نوشتن لایحه و ارسال آن به سامانه ثنا

 

از آن جایی که سامانه ثنا یک سامانه آنلاین می باشد، شما در هر زمان از شبانه روز به صورت 24 ساعته می توانید نسبت به ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا اقدام نمایید.

فقط باید توجه داشته باشید که، بررسی لایحه شما و تایید آن توسط مراجع دادگستری در ساعات ادارای و روز های غیر تعطیل می باشد؛ همچنین بر اساس زمانی که دادگاه به شما داده است، حتماً نسبت به ارسال لایحه اقدام کنید و اگر این زمان بگذرد با مشکل روبرو می شوید.

برای ارسال فوری لایحه به سامانه ثنا و همچنین دریافت مشاوره با وکیل آنلاین ثنا ارزان و فوری 24 ساعته می توانید با وکلای متخصص ما به ارزان ترین قیمت ممکن تماس حاصل کنید، تا ایشان تمامی مراحل را شخصاً برای شما اعمال کنند.

 

آیا امکان مشاهده لایحه طرف دیگر پرونده بصورت آنلاین در سامانه ثنا هست؟ یا فقط حضوری می توان مشاهده کرد؟

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

ممکن است بخواهید لایحه ای که طرف مقابل ارسال کرده است بخوانید؛ این مورد بستگی به نوع لایحه دارد ...

 • اگر لایحه ارسال شده توسط طرف مقابل جز تبادل لوایح باشد، شما می توانید در سامانه ثنا آن را به صورت آنلاین مشاهده نمایید و حتی پرینت بگیرید. اما اگر لایحه ارسالی تبادل لوایح محسوب نشود، شما یا وکیل شما باید به صورت حضوری به دادگستری مراجعه نمایید و نسبت به خواندن لایحه اقدام نماید که معمولا این کار توسط وکیل انجام می شود؛  پس دقت داشته باشید که لایحه آنلاین ثنا فقط می توانید لایحه ای را مشاهده کنید که مخصوص تبادل لوایح بین دو طرف دعوا باشد. حتی در این صورت هم توصیه می شود لایحه ثنا توسط وکیل مشاهده شود یا به لایحه به نظر وکیل برسد.

 

تفاوت هزینه ارسال لایحه از دفتر خدمات با ارسال الکترونیکی لایحه؟

 

differences between sending bills by various ways

نگارش آنلاین لایحه ارزان و تضمینی برای سامانه ثنا

 

تمامی مطالب مربوط به ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا که در بالا بیان شد را می توانید با حضور در دفتر خدمات قضایی با همراهی اپراتور دفتر انجام دهید؛  اما در این روش شما علاوه بر هزینه ای که باید بابت لایحه می دهید، باید بابت خدمات دفتر هم هزینه پرداخت نمایید در حالی که اگر به صورت آنلاین این کار را انجام دهید نیاز به پرداخت هزینه اضافی ندارید.

در حال حاضر هزینه ثبت و تنظیم لایحه توسط دفتر خدمات قضایی 20 هزار تومان می باشد، همچنین هزینه کارشناسی لایحه توسط این دفاتر جداگانه 20 هزار تومان است؛ برای ارسال فوری لایحه از طریق سامانه ثنا شما می توانید با دریافت مشورت از وکلا و مشاوران موسسه حقوقی کمک گرفته یا حتی این امر مهم را به آنان بسپاید.

 

5 مشکل رایج در سامانه ثنا

بررسی فوری و 24 ساعته سامانه ابلاغ شما

بررسی فوری تلفنی و آنلاین سامانه سجام

اورژانس دفاتر خدمات قضایی 24 ساعته

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

برترین وکیل دعوی ماترک

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود هرگز تحت هیچ عنوان نمیتوان اصحاب دعوی ازطریق سامانه ثنا لایحه به مراجع قضایی ارسال نمایند این مورد امکان پذیرنیست واگر کارشناسان میتوانند بدرستی راه وروش ارسال لایحه را اعلام کنند نه نوشتنی بلکه عملی ضمن پاداش دعای خیر دارد چرا با اطلاعات غلط باعث سردرگمی اصحاب دعوی میشوید مگرخدارا خوش میاد خودمسئولین انفورماتیک قوه قضاییه که موسس این سامانه هستند عدم امکان را اعلام میدارند اما معلوم نیست که دیگران چگونه ارسال لابحه را ممکن می دارند زهی خیال باطل وتاسف دارم برای شما گوینده کاذب
با سلام و عرض ادب و احترام در حال حاضر شعبات محاکم قضایی از دریافت لوایح و درخواستها به صورت دستی خودداری می نمایند لذا لازم است اصحاب دعوی لوایح خود را به صورت سیستمی و از طریق سامانه ثنا به شعبه مربوطه ارسال نمایند.کاربران عزیز جهت آشنایی با نحوه ارسال لوایح و پیگیری درخواستهای خود میتوانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و از مشاوره با وکلای متخصص در این زمینه بهره مند گردند.با احترام_فاطمه سلیمانی
همان طور كه می‌دانید، افراد شاكی و خوانده برای دفاع از حق خود در دادگاه از لایحه استفاده می‌كنند. لایحه در گذشته معمولا به صورت حضوری به مقام دادگاه تقدیم می‌شد؛ اما در سال های اخیر و با پیشرفت حركت های آنلاین در كشور، این بخش هم عقب نمانده و امكان ثبت الكترونیک لایحه هم فراهم گردیده است. این كار از طریق سامانه ثنا واقع در سایت قوه قضائیه امكان پذیر شده است. بنابراین هر یك از اصحاب دعوا می‌توانند نسبت به ثبت لایحه در سامانه ثنا اقدام نمایند. از آن جایی كه عمدتا لایحه تهیه شده توسط وكلا هم از مقبولیت و هم از تخصص بیش تری نسبت به افراد عادی برخوردار است، این لایحه ها توسط وكیل به دادگاه ارائه می‌شوند. بنابراین وكلا برای ارائه لوایح می‌توانند از این طریق اقدام نمایند؛ در واقع می‌توان گفت این قشر بیش ترین استفاده از سامانه ثنا در حوزه ارائه لوایح را دارند. استفاده از سامانه ثنا قوه قضاییه برای تقدیم لایحه به دادگاه باعث شده است كه وكلا بتوانند در مدت زمان كوتاه تری كار خود را انجام دهند. هم چنین اقدامات اداری و آمد و رفت های طولانی هم دیگر وجود نخواهند داشت. بنابراین ثبت الكترونیک لایحه تا حد زیادی باعث آسایش و جلوگیری از اتلاف وقت وکلا شده است. مزیت دیگر این سامانه این است كه افراد و به خصوص وكلا می‌توانند نسبت به مشاهده لایحه در سامانه ثنا اقدام كنند. بنابراین این مورد هم به راحتی و در خانه یا هر جایی كه به اینترنت دسترسی باشد، توسط وکلا امكان پذیر است. در كل امكان ثبت لایحه در سامانه ثنا به وکلا این امكان را داده است تا وقت بیش تری برای رسیدگی به پرونده های خود با خیالی راحت داشته باشند.
با سلام خدمت شما عزیزان. همراهان همیشگی سایت وکیل تلفنی استفاده از سامانه ثنا قوه قضاییه برای تقدیم لایحه به دادگاه باعث شده است كه وكلا بتوانند در مدت زمان كوتاه تری كار خود را انجام دهند. هم چنین اقدامات اداری و آمد و رفت های طولانی هم دیگر وجود نخواهند داشت. بنابراین ثبت الكترونیک لایحه تا حد زیادی باعث آسایش و جلوگیری از اتلاف وقت وکلا شده است. مزیت دیگر این سامانه این است كه افراد و به خصوص وكلا می‌توانند نسبت به مشاهده لایحه در سامانه ثنا اقدام كنند. بنابراین این مورد هم به راحتی و در خانه یا هر جایی كه به اینترنت دسترسی باشد، توسط وکلا امكان پذیر است. در كل امكان ثبت لایحه در سامانه ثنا به وکلا این امكان را داده است تا وقت بیش تری برای رسیدگی به پرونده های خود با خیالی راحت داشته باشند.
سلام و ادب موسسه حقوقی وکیل تلفنی ۲۴ ساعته اماده ارائه خدمات حقوقی می باشد
افراد شاكی و خوانده برای دفاع از حق خود در دادگاه از لایحه استفاده می‌كنند. لایحه در گذشته معمولا به صورت حضوری به مقام دادگاه تقدیم می‌شد؛ اما در سال های اخیر و با پیشرفت حركت های آنلاین در كشور، این بخش هم عقب نمانده و امكان ثبت الكترونیک لایحه هم فراهم گردیده است. این كار از طریق سامانه ثنا واقع در سایت قوه قضائیه امكان پذیر شده است.برای آموزش آن می توان از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک گرفت
با سلام و عرض ادب، اصحاب دعوا یا همان خواهان و خوانده نیاز دارند که در جریان رسیدگی پرونده خودشان در دادگاه از لایحه استفاده کنند؛ چراکه لایحه همان ارائه یک درخواست است و به عبارتی خواسته ایشان را به محاکم اعلام می نماید؛ بر اساس قانون، وکیل هم این اجازه را دارد که به نیابت از موکل خود نسبت به نوشتن لایحه اقدام نماید. البته لایحه ای که وکیل نگارش می نماید، مسلماً از لایحه ای که مردم عادی نگارش می کنند، مقبولیت بیشتری نزد محاکم دارند؛ این امر صرفاً به این خاطر است که وکلا بر مواد حقوقی مورد نیاز برای نگارش لایحه، آگاهی دارند و می دانند که باید چه بنویسند تا محاکم به خواسته شما تن دهند؛
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.دارند که در جریان رسیدگی پرونده خودشان در دادگاه از لایحه استفاده کنند؛ چراکه لایحه همان ارائه یک درخواست است و به عبارتی خواسته ایشان را به محاکم اعلام می نماید؛ حالیه نه تنها اینکه بر اساس قانون، وکیل هم این اجازه را دارد که به نیابت از موکل خود نسبت به نوشتن لایحه اقدام نماید، بلکه لایحه ای که وکیل نگارش می نماید، مسلماً از لایحه ای که مردم عادی نگارش می کنند، مقبولیت بیشتری نزد محاکم دارند
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام ببخشید اگه میشه راجع به سامانه ثنا منو راهنمایی کنید. اگه دقیقا روز جلسه لایحه خودم را در سامانه ثنا ثبت کنم همون لحظه میرسه دست قاضی یا باید چند روز زودتر یا لااقل روز قبل بفرستم؟
من از طریق موسسه وکیل تلفنی مشاوره های لازم رو دریافت میکنم و با وکیل خودم در ارتباط هستم و تمام ابلاغیه ها در سامانه ثنا برای من و وکیلم میاد و راحت در جریان کارام قرار میگیرم
سلام وقت بخیر من در ایام عید از موسسه وکیل تلفنی مشاوره گرفتم و یکی از وکلا زحمت نگارش لایحه من زل کشیدند امروز جلسه دادگاه داشتم رای به نفع بنده صادر شد خیلی ممنونم از وکلا باتجربه موسسه وکیل تلفنی
تشکر از وبسایت خوبتان و توضیحات خوب و مفیدی که در ان قرار داده اید ، بخصوص توضیحات خوبی که درمورد سامانه ثنا و همچنین طرز کار با ان را داده اید.
هر زمان از شبانه رزو میتوانید برای سامانه ثنا به این سایت مراجعه نمایید ضمن اینکه وکیل به شما مشاوره تلفنی میدهد کامل سامانه ثنا شما را بررسی میکنند من کل ابلاغات سامانه ثنا خودم را به وب سایت وکیل تلفنی واسپاری کردم .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی