موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

آموزش طلاق فوری در کانادا

آموزش طلاق فوری در کانادا

برای کسانی که در کشورهای خارجی اقامت داشته، یا قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند لازم است که با قوانین مربوط به احوال شخصیه مانند نکاح و طلاق و امور خانواده آشنایی داشته باشند؛ در بنیاد حقوقی وکیل تلفنی با آموزش طلاق فوری در کانادا تلاش شده است تا اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه گردد؛ البته دریافت مشاوره حقوقی از کارشناسان با تجربه و متخصصی که در این امر تجربه ای وافر دارند، بی شک به نفع شما خواهد بود؛ اما اینکه چگونه این کار را انجام دهید، توأم با توضیحاتی در خصوص طلاق فوری در کشور کانادا، در ادامه مطلب برای شما شرح داده شده است؛ حال به شما توصیه می کنیم که دست به قلم شده و از ویدئوی زیر یادداشت برداری های لازم را انجام دهید.

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ضرورت دریافت آمورش طلاق فوری در کانادا

 

necessity of divorce instruction in Canada

مشاوره حقوقی طلاق رایگان در واتساپ

 

برای بسیاری از افراد ارائه آموزش طلاق فوری در کانادا اهمیت بالایی دارند، زیرا طلاق در کشورهای خارجی در آینده مالی و زندگی شخصی افراد بسیار اثرگذار است، بنابراین ترجیح می دهند با داشتن اطلاعات کافی در زمینه طلاق اقدامات مربوطه را سریع تر انجام دهند و درباره ی امور مالی و تقسیم اموال تعیین تکلیف نمایند؛ مشاوره حقوقی تلفنی که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، یکی از دقیق ترین نظرات کارشناسی درباره ی امور خانواده و مسائل شخصی مهاجرین در کشورهای خارجی را ارائه می دهد. 

 

آخرین تغییرات قوانین طلاق مهاجرین ایرانی در سال 2021 کانادا

 

 

در آخرین تغییراتی که در قوانین کانادا در رابطه با امور خانواده و طلاق ارائه شده است، به جای مفاهیمی مانند حضانت و دسترسی که بعد از طلاق مطرح می شود، عبارت های دیگری جایگزین شده است. مسئولیت تصمیم گیری و زمان فرزند پروری از جمله عبارات حقوقی است که برای انتقال بهتر معانی در قانون جدید کانادا آورده شده است. در سایت وکیل تلفنی وکیل آنلاین 24 ساعته با انجام مشاوره حقوقی آنلاین به شفاف سازی و روشن کردن مفاهیم حقوقی در قوانین مختلف می پردازد، تنها کافیست که به سایت بزرگ وکیل تلفنی مراجعه کرده و برای آموزش طلاق فوری در کانادا مشاوره واتساپی با وکیل رایگان انجام دهید. 

به طور کلی، افرادی که در کانادا ساکن هستند، در صورت تمایل به طلاق دادخواست خود را به دادگاه این کشور ارائه می‌دهند، دادگاه پس از بررسی پرونده و تعیین تکلیف درباره ی حقوق مالی و غیرمادی حکم طلاق را صادر خواهد کرد، سپس در مرجع رسمی اجرای طلاق، صیغه طلاق خوانده میشود و گواهی طلاق صادر خواهد شد. 

برای آن که دادگاه های کانادا درباره امر طلاق به اقناع برسند، زوجین باید شرایطی را پیش از طلاق تجربه کرده باشند، از جمله آن که به مدت یک سال از یکدیگر جدا زندگی کنند؛ دوری زوجین از یکدیگر در دادگاه به روش های مختلفی به اثبات می رسد، و به آن شکست در ازدواج گفته می شود.

در نوع دیگری از طلاق کانادایی که پروسه طولانی تری نسبت به طلاق نوع اول دارد، متقاضی باید اثبات کند که طرف مقابل مرتکب خیانت، یا سوء رفتار و ضرب و شتم شده است. در پرونده های طلاق حضور وکیل برای طرفین می تواند در اثبات این گونه موارد کمک کننده باشد.

در راستای آموزش طلاق فوری در کانادا باید گفت همزمان با این امر زوجین توافقات لازم درباره ی نفقه و جهیزیه و… را انجام داده، فرم های مربوطه را پر می کنند و به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن ارسال کرده و با تایید طلاق در دفتر حافظ منافع ایران، این طلاق نیز از طرف مراجع ایرانی به ثبت خواهد رسید. 

اگر زوجین درباره ی طلاق ایرانی به توافق لازم نرسند، باید به وکیل امور خانواده در ایران وکالت داده تا پرونده طلاق ایشان را از طریق دادگاه های ایران پیگیری نماید، که حکم طلاق در دادگاه های کانادا می تواند مؤید این امر باشد.

 

آیا طلاق ایرانیان در کانادا مطابق با قوانین ایران صورت می گیرد؟

 

divorce based on rules of the country

وکیل آنلاین و 24 ساعته طلاق در کانادا

 

خیر کشور کانادا بر اساس قوانین موضوعه خود الزامی به تبعیت از قانون ایران ندارد، و در دادگاه های این کشور طلاق بر اساس قوانین داخلی انجام می گیرد؛ همچنین تابعیت افراد تاثیری در قوانین مطروحه نداشته و کسانی که متقاضی طلاق هستند بر اساس قوانین این کشور به پرونده شان رسیدگی خواهد شد. 

در ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی می توان با انجام پرسش و پاسخ فوری حقوقی ابهامات خود را در زمینه قوانین خارجی و آموزش طلاق فوری در کانادا کرد و از کارشناس راهنمایی های لازم را دریافت نمود. 

 

شرایط تجدید نظر طلاق در کانادا چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

در رویه قضایی کشور کانادا برای انجام تجدیدنظر خواهی از حکم طلاق 31 روز مهلت داده شده است، و با سپری شدن این مدت حکم صادره قطعی خواهد شد؛ در این فرصت در صورتی که یکی از طرفین به حکم اعتراض داشته باشند، باید دادخواست تجدید نظر را به مراجع مربوطه اعلام نمایند. 

در سایت وکیل تلفنی وکلای برجسته با سابقه فعالیت در حوزه بین الملل و امور مهاجران در کشورهای خارجی مانند کانادا تلاش می کنند با آموزش طلاق فوری در کانادا و نگارش لایحه مستند و مستدل به احقاق حقوق موکل خود بپردازند؛ انجام مشاوره حقوقی رایگان در این باره می تواند بسیار کمک کننده باشد و افراد قبل از منقضی شدن مهلت قانونی می توانند اقدامات لازم را به انجام برسانند.

 

نحوه تقسیم اموال در کانادا پس از طلاق

 

ways of property division in Canada

وکیل برای تقسیم اموال در کانادا

 

همانطور که گفته شد درباره ی حقوقی مالی و غیرمالی افراد پس از طلاق بر اساس قانون کشور کانادا تصمیم گیری می شود؛ درباره ی تقسیم اموال آمده است که اموالی که زوجین بعد از ازدواج در زندگی مشترک به دست می آورند، با توجه به قواعد موجود جزو اموال مشترک محسوب می شود و در هنگام طلاق با انجام محاسبات دقیق میزان اموال مشخص شده، بدهی ها و دیون از آن کسر می گردد و اموال خالص مشترک بین زوجین به تساوی تقسیم خواهد شد.

نکته (مهم): هر آنچه که اشخاص قبل از ازدواج به دست آورده، جزو دارایی های شخصی ایشان محسوب می شود و در تقسیم اموال بعد از طلاق محاسبه نمی گردد.

 

تاثیر طلاق بر زندگی فرد چیست؟ 

 

 

همانطور که در آموزش طلاق فوری در کانادا گفته شد، جدایی زوجین از یکدیگر می تواند تبعات بسیار مهمی داشته باشد؛ به طور مثال، منزلی که در شروع زندگی مشترک زوجین برای خود در نظر گرفته اند، متعلق به هر دوی آن ها خواهد بود، حتی اگر در سند نامی از طرف مقابل نیامده باشد و هیچ یک نمی تواند بدون اجازه ی دیگری آن را بفروشد یا اجاره دهد؛ اما با به وجود آمدن شرایط طلاق هر یک از طرفین که خانه مشترک را ترک کند، نسبت به آن دیگر حقی نخواهد داشت هرچند که نام وی در سند مربوطه آمده باشد. 

مسئله دیگری که از پیامدهای طلاق در کانادا می باشد طرح cpp یا طرح تقسیم اعتبار حقوق بازنشستگی بوده که بر اساس آن، حقوق بازنشستگی که در طول زندگی مشترک برای افراد در نظر گرفته شده است، با پیش آمدن طلاق بین افراد تقسیم خواهد شد و بهره مندی افراد از این حمایت مالی در قوانین کشور کانادا به طور تساوی در نظر گرفته شده است. 

از دیگر مواردی که در آموزش طلاق فوری در کانادا قابل ذکر است تعیین تکلیف درباره ی بدهی ها است، که بر اساس آن هر شخصی مسئول پرداخت بدهی هایی است که خود، طرف قرارداد آن می باشد، مگر در قراردادهای مشترک که طرفین به طور تضامنی مسئولیت پرداخت را به عهده گرفته اند. 

در مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته که در وکیل تلفنی ارائه می شود، درباره حقوق و تکالیف زوجین و تبعات مالی که طلاق در کانادا به همراه دارد توضیحات کارشناسی شده ارائه می گردد. 

 

وضعیت حضانت فرزند پس از طلاق در کانادا

 

child custody in Canada

مشاوره حقوقی آنلاین و 24 ساعته در کانادا

 

درباره ی حضانت فرزند دادگاه کانادا موارد مختلفی را مورد توجه قرار می دهد. از جمله علایق و عواطف کودک را در اولویت بوده و هر چه سن کودک بیشتر باشد، به نظرات وی توجه بیشتری شده و از طرف دادگاه مورد مشورت قرار می گیرد. پس از آن توانایی های هر یک از والدین، سلامت روحی و جسمی، شدت و ضعف روابط عاطفی آن ها با کودک، میزان پیگیری امور شخصی کودک مانند بردن به دکتر، رصد کردن وضعیت وی در مدرسه، داشتن حلقه حمایتی بیشتر در اطراف خود همچون پدر بزرگ ومادربزرگ و … مورد بررسی دادگاه قرار خواهد گرفت. 

به طور کلی در آموزش طلاق فوری در کانادا عنوان می شود که حضانت در کانادا به چهار دسته تقسیم می گردد، حضانت تک والدی، حضانت مشترک، حضانت مشترک با تقسیم ساعت نگهداری.

توجه: حضانت دو بخشی که شامل جدا کردن خواهر و برادر ها از یکدیگر است که در شرایط اضطراری انجام می‌ گیرد و به طور معمول تلاش می شود فرزندان از یکدیگر جدا نشوند. 

 

وضعیت طلاق اگر زوجه ایرانی باشد و زوج کانادایی؟ 

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

در آموزش طلاق فوری در کانادا گفته می شودکه با توجه به قوانین مدنی ایران، زوجه ایرانی نمی تواند به ازدواج مرد غیر مسلمان در آید و در صورت پیش آمدن چنین شرایطی، باید از مراجع قانونی ایران مجوزات لازم دریافت شود؛ بنابراین درباره ی زوجه ایرانی که با مرد کانادایی ازدواج کرده و اکنون در مرحله طلاق هستند؛ ابتدا باید صحت ازدواج آن ها از نظر مراجع قانونی ایران بررسی شود، در صورتی که مورد تایید قرار نگیرد، این افراد زن و شوهر شناخته نمی شوند که طلاق آن ها موضوعیت پیدا کند؛ هرچند که از نظر قانون کانادا برای شرایط گفته شده، هیچ منعی وجود ندارد و ازدواج و طلاق این گونه افراد بلامانع است.

 

وضعیت طلاق اگر زن کانادایی و شوهر ایرانی باشد؟ 

 

divorce situation if woman is Iranian and husband is peerison

آموزش طلاق فوری در کانادا و کبک

 

زمانی که زن خارجی به ازدواج مرد ایرانی درمی‌ آید، جزو تبعه ایران محسوب خواهد شد؛ بنابراین ازدواج و طلاق ایشان تحت حاکمیت قانون ایران قرار می گیرد. با این توضیح کسانی که از طریق طلاق کانادایی از هم جدا شده اند برای جلوگیری از مشکلات قانونی می بایست طلاق خود را از طریق مراجع ایران هم مورد پیگیری قرار دهند و گواهی قانونی دریافت نمایند؛ صدور این گواهی بسیار اهمیت دارد و افراد برای اطلاع دقیق از تبعات عدم صدور گواهی طلاق می توانند به مشاوره حقوقی آنلاین غیر حضوری مراجعه کنند.

 

طلاق چیست؟!

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام، طلاق مقوله ای است که در اسلام تشریح شده است و قانون مدنی ما که بر اساس فقه امامیه نوشته شده است از این نظر پیروی می کند. لذا هرگاه زن ایرانی مسلمان بخواهد با یک کانادایی که غیر مسلمان است ازدواج نماید نمی تواند لذا رسیدگی به طلاق انها موضوعیت ندارد وقتی که ازدواج انها مورد تایید قانون ایران نیست. طلاق در قانون مدنی و شرع بصورت مبسوط در خصوص تبعه ایران نوشته شده است و تابع قانون ایران ایت هرچند در کشوری دیگر زندگی نمایند. در قانون کاناد مثل قانون ایران در خصوص حضانت تشابهاتی وجود دارد مثل تمایل فرزند به زندگی کردن با کدام یک از والدین یا حق ملاقات در روز یا هفته مشخص از سوی والدین. در صورت وقوع طلاق در کشور خارجی حتما این طلاق باید توسط کنسولگری ایران تایید و ثبت گردد و در خصوص موارد درخواست قانونی نیز می توان از طریق دادگاه های ایران این درخواست را نمود و دادگاه وفق مقررات به ان رسیدگی خواهد نمود.
سلام وقت بخیر واقعا مقاله و اطلاعاتی که در اختیار قرار دارید خیلی مفید بود. یکی از دوستان بنده در کانادا دچار مشکل شده و به همین دلیل نیاز به راهنمایی یک متخصص داره. خوبی وکیل تلفنی اینه که حتی از خارج از کشور هم امکان ارایه مشاوره وجود داره و باومود اختلاف ساعت باز هم مشاورین پاسخگو بودند. ممنونم بابت تمام خدمات مفیدتون موفق باشید
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند.با تشکر
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی انشاءالله .. موارد و نکاتی که منتشر میکنید بسیار کاربردی و موثر هستند و نکته خیلی مهم این هست که این مطالب به صورت روزانه آپدیت می شود و به بررسی ابعاد مختلف زندگی ایرانیان طبق قانون ایران میپردازد . بنده و سایر دوستان هر روز از این مطالب دیدن میکنیم . تشکر از زحمات و تلاش های فراوان شما .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .برای بسیاری از افراد ارائه آموزش طلاق فوری در کانادا اهمیت بالایی دارند، زیرا طلاق در کشورهای خارجی در آینده مالی و زندگی شخصی افراد بسیار اثرگذار است، بنابراین ترجیح می دهند با داشتن اطلاعات کافی در زمینه طلاق اقدامات مربوطه را سریع تر انجام دهند و درباره ی امور مالی و تقسیم اموال تعیین تکلیف نمایند؛ مشاوره حقوقی تلفنی که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، یکی از دقیق ترین نظرات کارشناسی درباره ی این موارد توسط سایت وکیل تلفنی انجام می شود .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام من سونیا هستم. در کانادا با یک آقای کانادایی مسلمان آشنا شدم و ازدواج کردیم .اوایل هم همه چیز اوکی بود به مرور زمان متوجه شدم که الکلی شده به صورتی که دائم الخمر بود نگران خودم و دخترم بودم . میخواستم طلاق بگیرم اما با قوانین طلاق در کانادا اصلا آشنایی نداشتم . از طریق یکی از دوستانم با موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم و از طریق تماس واتساپی موضوع را با وکلای متخصص این موسسه در میان گذاشتم و خداروشکر به نحو احسن منو راهنمایی کردند و من به حق خودم رسیدم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی