موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اصلاح شناسنامه

اصلاح شناسنامه

اصلاح شناسنامه، از اهم امور حقوقی مرتبط با تعیین هویت، وضعیت فرد از منظر حیات، وفات، تاهل، ابوت و... می ­باشد؛ از طرفی هرگونه تغییر در این شرایط، نیازمند انجام مراحل قانونی و تابع قوانینی است که آگاهی و اشراف کامل متخصصان حقوقی را به جدیت می­ طلبد؛ حال موسسه حقوقی وکیل تلفنی با به کارگیری توان وکلای امور حقوقی ثبت احوال این امکان را فراهم آورده است که تمامی هموطنان عزیز قادر باشند تا خدمات حقوقی این وکلای گرامی را به صورت 24 ساعته دریافت نمایند؛ حال ما را همراهی نمایید تا ضمن بازگو کردن روش های دریافت مشاوره اصلاح شناسنامه از وکلای متخصص ثبت احوال، نحوه ارائه مشاوره و مزایای آن را نیز بررسی نماییم؛ اما قبل از شروع این مبحث، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً توصیه می نماییم.

 

سخنان و توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج در ثبت احوال

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، شما با استفاده از خدمات حقوقی وکیل تلفنی، امکان دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حتی حضوری با وکلای ثبت احوال را خواهید داشت؛ از مزایای پنهان این مشاوره، می توان به ضمانتی که برای قیمت و کیفیت بی نظیر آن لحاظ شده است، نام برد؛ اما نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که شما برای اصلاح مفاد شناسنامه خود، حتماً نیاز به دریافت چنین مشاوره ای دارید تا ضمن دریافت آگاهی کافی از روال درست انجام این امر، از معطل شدن در اداره جات دولتی و به هدر رفتن زمان، پول و انرژی خود بکاهید؛ از این رو وقت را تلف نکرده و در هر زمان و مکانی که هستید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا مشاوره تلفنی ارزان با وکلای ثبت احوال ما را تجربه کنید"

 

 

دلایل اهمیت اصلاح شناسنامه برای اشخاص

 

importance Reason for Id correction

اصلاح آنلاین اقلام شناسنامه به صورت فوری کاملاً و ارزان

 

درخواست اصلاح شناسنامه، به دلایل متعددی همچون ...

 

این موارد شاید ساده به نظر برسند؛ اما در اصل، در خصوص مدارک، شرایط و اعتبار اجتماعی افراد، به لحاظ قانونی تاثیر بسزایی دارند.

مجموعه وکیل تلفنی با در نظر داشتن موارد فوق، خدمات مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته خود را در رابطه با انواع مشاوره حقوقی شناسنامه، توسط وکلای متخصص ثبت احوال و اصلاح شناسنامه، عرضه می ­نماید.

 

چگونگی تعیین سن

دلایلی مانند، امکان تحصیل، استخدام، ازدواج، اشتباه مامور ثبت در درج تاریخ، سبب ترغیب افراد به درخواست اصلاح جهت کاهش یا افزایش سن می ­گردد.

 

توجه: بنابر ماده واحده قانون حفظ و اعتبار اسناد سجلی، اختلاف سنِ بیش از 5 سال با مندرجات شناسنامه، این درخواست را ممکن می ­سازد.

 

متقاضی، بایستی به کمیسیونی مرکب از فرماندار یا بخشدار، رئیس اداره ثبت احوال محل، پزشک منتخب مدیر عامل سازمان بهداری استان، رئیس شورای اسلامی شهر یا بخشِ محل صدور شناسنامه (با عضویت و ریاست قاضی دادگاه صالحه)، مراجعه نموده و کمیسیون، متقاضی را به پزشک قانونی معرفی می ­نماید.

برای بررسی امکان تغییر سن آنلاین، مشاوره حقوقی آنلاین شناسنامه از وکیل تلفنی، توصیه می ­گردد.

 

مراحل تغییر نام و نام خانوادگی در شناسنامه