موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارث

مشاوره حقوقي ارث

مشاوره حقوقی ارث، مسئله حائز اهمیتی است؛ با اِعمال فرهنگ­ سازی در کشور های توسعه یافته، اخذ مشاوره حقوقی در امور مختلف و بالاخص ارث، امری رایج است؛ زیرا افراد ملل مختلف دریافتند که اخذ مشاوره حقوقی ارث با وجود پیچیدگی­  های موضوع (وراث، تنظیم وصیت ­نامه، مسائل و مفاهیم حقوقی مرتبط و...) ضرورتی اساسی است؛ در ایران نیز قوانینِ شرعی بر پیچیدگی موضوع افزوده است؛ موضوع ارث از موارد مربوط به احوال شخصیه است که اقلیت ­های مذهبی در خصوص آن، تابع آیین مذهبیِ خویش هستند؛ بنابراین، تمام این گستردگی ­ها، نشانگر ضرورت و لزوم اخذ مشاوره حقوقی ارث و مداقه در موضوع است؛ با ما همراه باشید.

 

توصیات یکی از بانوان وکیل ما در خصوص امور رایج ارث

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی فوری تلفنی یا انلاین با وکیل پایه یک دادگستری بر روی عکس ذیل کلیک نمایید

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر می تواند به شما در حل مشکلاتتان در خصوص ارث و میراث از قبیل نحوه تقسیم آنها، فروش سهم الارث، حصر وراثت و ... کمک کند؛ چرا که با اینکار، شما به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص با پرونده های موفق در امور ارث و میراث منتقل خواهید شد و با او مشورت تلفنی خواهید داشت"

 

 

چرا پیش از فوتِ صاحب مال، بایستی مشاوره حقوقی ارث دریافت نمود؟

 

heritage legal advice

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای حل مشکلات ارث و میراث

 

 

طبق قوانین، افراد نسبت به مالکیتِ اموال، اداره و واگذاری آن به فرد منتخبِ خود در زمان پس از وفات، در تصمیم­ گیری مختار هستند؛ البته این امر، مطلق نبوده و تنها نسبت به ثلثِ اموال فرد، قابل اجرا است.

ارث با موضوعات بسیاری (موصی، موصی­له، موصی­به و...) مرتبط است که می ­تواند سبب تشتت و ابهام ­زایی بیش­تری شود؛ از هنجارهای بدیهی انسان است که با فقدانِ تخصص و علمِ در موضوع، به متخصص آن امر در حوزه مربوطه مراجعه نماید، اخذ مشاوره حقوقی ارث نیز این گونه است.

با وقوع فوت و عدم وجود وصیت پیامد های قانونی، بر وراث، تقسیم اموال، مالیات و... ایجاد می ­شود مشاوره حقوقی ارث پیش از فوت، از ضروریاتِ علمِ به موضوع و کسب آگاهی است تا پیش از اقدامات حقوقی، نتایجِ آن بررسی و با دیدِ آگاهانه ­ای تنظیمِ وصیت و سایر امور مربوطه ارث صورت پذیرد.

 

مشاوره حقوقی ارث چگونه موجب تقسیم عادلانه میراثی بدون وصیت می­ شود؟

ممکن است در نتیجه تقسیمِ ارث ناعادلانه، بین وراث و حتی افراد دیگری که با ورثه و موضوع ارث ارتباط می ­یابند، نزاع شده یا در قبول و رد ماترک دچار مسئله شوند و... .

مشاوره حقوقی تقسیم ارث، امکان آسودگیِ خاطر برای مورِث و همینطور وراث را، از تقسیم ارث عادلانه و فوری فراهم می ­آورد.

شرایط تقسیم ارث با توجه به طبقه و جنسیتِ وراث، زمان وقوع فوت متوفی یا وراث و ... متفاوت می ­باشد؛ برخی افراد بنابر دلایلی و گاهی از بیم نزاع وراث و خدشه ­  داری روابط فی مابین، ترجیح می ­دهند در زمان حیات، تقسیمِ اموال کنند؛ اما برخی دیگر، علی رغم امکان تصمیم­ گیری نسبت به ثلث اموال، ترجیح می ­دهند تا سهم­  الارث قانونی مشخص شود.

برخی به دلایل شخصی، با اِعمال وصیت بر ثلث اموال، بین سهم ­الارث ­های متفاوت، تساوی ایجاد می­ کنند و... .

بنابراین وکیل متخصص تقسیم ارث و میراث می­ تواند از طریق ارائه مشاوره تقسیم ارث آنلاین و فوری، جهت بررسی همه جوانب، پاسخگوی تمامی سوالات حقوقی شما باشد.

 

چه کسانی مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در خصوص ارث و میراث ارائه می­ نمایند؟

 

online & Telephone legal advice by lawyers

وکیل آنلاین ارث و میراث تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از مشاوران حقوقی حاذق و وکیل آنلاین 24 ساعته ارث، وکیل تلفنی ارثیه، وکیل متخصص تقسیم ارث، وکیل انحصار وراثت، وکیل موروثی و... راهکار های حقوقی ویژه راجع به ارث ارائه می ­نماید.

با اخذ مشاوره با وکیلِ آنلاینِ ارثیه یا برقراری تماس تلفنی با وکیل ارثیه، با جستجویی ساده در فضای مجازی، بدون اتلاف وقت و هزینه می ­توان از عواقبِ عدمِ آگاهی نسبت به موضوع ارث، پیشگیری نمود.

با مشاوره حقوقیِ وکیلِ تمام وقت تلفنی یا آنلاین، از بهترین وکلای زن و مرد کشور، می ­توان راهکار های حقوقیِ موضوع ارث و میراث، تقسیم عادلانه آن بین وراث (با هر جنسیتی) یا امکان تعیین حدود (نسبت به سهم­الارث برخی وراث)، امکان اداره و نظارت بر برخی امور مرتبط با ماترک و موضوع ارث و... را دریافت نمود.

 

با بروز هرگونه تقلب در تقسیم ارث، به چه ارگانی بایستی مراجعه نمود؟

دادگاه صالحِ رسیدگی به تقسیم ارث، دادگاهِ آخرین اقامتگاه یا محل سکونت متوفی است.

موضوع ارث با مسائل گسترده­ای (مفقود ­الاثر شدن وارث، قتل، دیون وصی، حَجب، مالیات بر ارث و...) مرتبط است و مداقه در زوایای حقوقی و بررسی عواقب آن ضروری است.

با اضافه شدن موضوع تقلب هم، دیگر شبهه­ ای در مراجعه به وکیل فوری ارثیه و اخذ مشاوره ­های حقوقی باقی نمی ­ماند.

با بروز اختلاف در تقسیم ارث، پس از ارائه دادخواست به دادگاه، دعوی پیگیری می ­  گردد و با ارائه گواهی انحصار وراثت به دادگاه و تعیین ماترک، دادگاه، حکم به تقسیم می ­دهد.

در تقسیم ارث، راجع به اموال غیر منقولی که تقسیم پذیرند، هر یک از وراث با مراجعه به اداره ثبتِ محلِ وقوعِ مالِ غیرِ منقول، تقاضای افراز می ­دهد.

در اموال غیر منقول غیر قابل تقسیم، وراث بایستی به دادگاه، تقاضای دستور فروش مالِ غیرِ قابلِ افراز را بنمایند.

 

آیا وصیت­ نامه ناعادلانه را می­ توان نفی کرد و ارث را عادلانه و مطابق قانون دریافت نمود؟