موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارث

مشاوره حقوقي ارث

مشاوره حقوقی ارث، مسئله حائز اهمیتی است؛ با اِعمال فرهنگ­ سازی در کشور های توسعه یافته، اخذ مشاوره حقوقی در امور مختلف و بالاخص ارث، امری رایج است؛ زیرا افراد ملل مختلف دریافتند که اخذ مشاوره حقوقی ارث با وجود پیچیدگی­  های موضوع (وراث، تنظیم وصیت ­نامه، مسائل و مفاهیم حقوقی مرتبط و...) ضرورتی اساسی است؛ در ایران نیز قوانینِ شرعی بر پیچیدگی موضوع افزوده است؛ موضوع ارث از موارد مربوط به احوال شخصیه است که اقلیت ­های مذهبی در خصوص آن، تابع آیین مذهبیِ خویش هستند؛ بنابراین، تمام این گستردگی ­ها، نشانگر ضرورت و لزوم اخذ مشاوره حقوقی ارث و مداقه در موضوع است؛ با ما همراه باشید.

 

توصیات یکی از بانوان وکیل ما در خصوص امور رایج ارث

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر می تواند به شما در حل مشکلاتتان در خصوص ارث و میراث از قبیل نحوه تقسیم آنها، فروش سهم الارث، حصر وراثت و ... کمک کند؛ چرا که با اینکار، شما به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص با پرونده های موفق در امور ارث و میراث منتقل خواهید شد و با او مشورت تلفنی خواهید داشت"

 

 

چرا پیش از فوتِ صاحب مال، بایستی مشاوره حقوقی ارث دریافت نمود؟

 

heritage legal advice

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای حل مشکلات ارث و میراث

 

 

طبق قوانین، افراد نسبت به مالکیتِ اموال، اداره و واگذاری آن به فرد منتخبِ خود در زمان پس از وفات، در تصمیم­ گیری مختار هستند؛ البته این امر، مطلق نبوده و تنها نسبت به ثلثِ اموال فرد، قابل اجرا است.

ارث با موضوعات بسیاری (موصی، موصی­له، موصی­به و...) مرتبط است که می ­تواند سبب تشتت و ابهام ­زایی بیش­تری شود؛ از هنجارهای بدیهی انسان است که با فقدانِ تخصص و علمِ در موضوع، به متخصص آن امر در حوزه مربوطه مراجعه نماید، اخذ مشاوره حقوقی ارث نیز این گونه است.

با وقوع فوت و عدم وجود وصیت پیامد های قانونی، بر وراث، تقسیم اموال، مالیات و... ایجاد می ­شود مشاوره حقوقی ارث پیش از فوت، از ضروریاتِ علمِ به موضوع و کسب آگاهی است تا پیش از اقدامات حقوقی، نتایجِ آن بررسی و با دیدِ آگاهانه ­ای تنظیمِ وصیت و سایر امور مربوطه ارث صورت پذیرد.

 

مشاوره حقوقی ارث چگونه موجب تقسیم عادلانه میراثی بدون وصیت می­ شود؟

ممکن است در نتیجه تقسیمِ ارث ناعادلانه، بین وراث و حتی افراد دیگری که با ورثه و موضوع ارث ارتباط می ­یابند، نزاع شده یا در قبول و رد ماترک دچار مسئله شوند و... .

مشاوره حقوقی تقسیم ارث، امکان آسودگیِ خاطر برای مورِث و همینطور وراث را، از تقسیم ارث عادلانه و فوری فراهم می ­آورد.

شرایط تقسیم ارث با توجه به طبقه و جنسیتِ وراث، زمان وقوع فوت متوفی یا وراث و ... متفاوت می ­باشد؛ برخی افراد بنابر دلایلی و گاهی از بیم نزاع وراث و خدشه ­  داری روابط فی مابین، ترجیح می ­دهند در زمان حیات، تقسیمِ اموال کنند؛ اما برخی دیگر، علی رغم امکان تصمیم­ گیری نسبت به ثلث اموال، ترجیح می ­دهند تا سهم­  الارث قانونی مشخص شود.

برخی به دلایل شخصی، با اِعمال وصیت بر ثلث اموال، بین سهم ­الارث ­های متفاوت، تساوی ایجاد می­ کنند و... .

بنابراین وکیل متخصص تقسیم ارث و میراث می­ تواند از طریق ارائه مشاوره تقسیم ارث آنلاین و فوری، جهت بررسی همه جوانب، پاسخگوی تمامی سوالات حقوقی شما باشد.

 

چه کسانی مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در خصوص ارث و میراث ارائه می­ نمایند؟