موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی

بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی

مسائل و مشکلات حقوقی برای همه ی ما پیش می آید، اما اینکه برای پیگیری و حل اینگونه مسائل به کجا رجوع کنیم، تصمیمی بسیار مهم است؛ چراکه اگر راهکار های خوبی در حل مشکلاتمان دریافت نکنیم، نه تنها حل نمی شوند، بلکه ریشه زده و حل آنها به شدت دشوار خواهد شد، از طرفی نیز مشکلات اقتصادی به ما اجازه مانور کافی نمی دهد؛ بنابراین باید به بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی مراجعه کنیم تا از راهکار های تضمینی وکلای ایشان به ارزان ترین هزینه ممکن بهره من شویم؛ حال قبل از آشنایی کامل با این بنیاد حقوقی، ویدئوی زیر را که توسط یکی از وکلای این بنیاد تهیه شده است را بازدید نمایید.

 

معرفی بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی به تمامی اقشار این مرز و بوم

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

بررسی جزئی تر خدمات حقوقی و نحوه ارائه آن در بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی 

 

legal protection concept

اورژانس حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی

 

وکیل تلفنی سامانه حقوقی است، که در سال های اخیر توانسته شکل نوینی از خدمات حقوقی را ارائه نماید، و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه افراد شود. بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی خدمات حقوقی را به شکل متنوع و تخصصی در اختیار افراد قرار می دهد، و به سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد.

 

خدمات حقوقی 24 ساعته در بنیاد وکیل تلفنی شامل چیست و به چه کسانی ارائه می گردد؟ 

وکیل تلفنی با داشتن دایره گسترده ای از تخصص های حقوقی، تمام پرونده های حقوقی و کیفری را مورد پیگیری خود قرار می دهد. شما چه در جایگاه شاکی قرارگرفته باشید، و چه در محل اتهام می توانید از حمایت حقوقی تلفنی 24 ساعته برخوردار شوید. 

مشاوره حقوقی می تواند بسیاری از جرایم را برای شما شفاف سازی کند، و اگر مورد سوء قصد مجرمان قرار گرفته اید و یا در مسیر پرونده کیفری حقی از شما ضایع شده است، با رجوع به اورژانس حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی مشکل را ریشه یابی کنید. 

مسائل حقوقی گستردگی زیادی دارد، از نقل انتقالات ملک، تا امور ارث، نفقه، وقف عام و خاص، خلع ید و تخلیه، تصرف عدوانی و… که همگی از حمایت حقوقی فوری و اورژانسی را برخوردار می باشند، و وکلای کارکشته در زمینه های مختلف حقوقی شما را راهنمایی خواهند کرد. 

در امور خانواده حمایت حقوقی مهریه و حمایت حقوقی طلاق و به طور کلی حمایت حقوقی خانواده در اسرع وقت انجام می پذیرد، و وکلایی که در امور خانواده از تخصص و تجربه ی بالایی برخوردار هستند شما را یاری می نمایند. 

پیش آمدن مسائل مالی مانند چک و بدهی مربوط به ورشکستگی می تواند، به خوبی از طرف تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی مورد پیگیری قرار گیرد.

 

حمایت حقوقی 24 ساعته به چه روش هایی انجام می گیرد؟ 

 

ways of receiving legal protection

حمایت حقوقی فوری و 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی خدمت رسانی خود را به گونه ای تنظیم و ارائه نموده است، که شما در هر ساعتی از شبانه روز و در هر کجای کشور که حضور داشته باشید، می توانید از این خدمات استفاده کنید؛ به عنوان مثال شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل مورد نظر خود به گفتگو بپردازید.

اگر تمایل به چت حقوقی داشته باشید، سایت وکیل تلفنی با داشتن سامانه مشاوره حقوقی آنلاین با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. در هر حال انجام مشاوره و پذیرش پرونده حقوقی شما از طرف وکیل تلفنی به سهولت انجام می شود.

 

حامیان حقوقی 24 ساعته چه کسانی هستند و چه درجه علمی می باشند؟ 

وکلایی که با سایت بزرگ وکیل تلفنی به همکاری می پردازند، از با تجربه ترین و کارآمدترین وکلای قوه قضائیه بوده که همگی فارغ تحصیل از دانشگاه های معتبر با درجه علمی بالا هستند، حضور وکلایی که مدرک علمی آنها دکتری بوده بر اعتبار سایت حقوقی وکیل تلفنی بیش از پیش افزوده است.

ما مفتخریم که در کنار وکلای با تجربه و کارکشته از وکلای پرتلاش که دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف حقوق قضایی مانند حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق عمومی، حقوق بین الملل هستند، استفاده نموده و در مسائل حقوقی و پرونده های مختلف از آن ها یاری می گیریم و این کارشناسان خبره به مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای می پردازند.

 

دریافت حمایت حقوقی آنلاین و تلفنی از یک وکیل پایه یک دادگستری چه هزینه ای دارد و چگونه آن را باید پرداخت؟ 

 

legal protection thorough phone or online

پشتیبانی حقوقی آنلاین و 24 ساعته از تمامی اقشار ایران

 

در مسیر پیگیری پرونده حقوقی هزینه هایی وجود دارد، و باید درباره آن چاره اندیشی کرد. هزینه هایی مانند هزینه مشاوره حقوقی، نگارش دادخواست، هزینه های دادرسی، که در بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی تلاش شده است، با حداقل هزینه اینگونه موارد به انجام برسد؛ حامیان حقوقی 24 ساعته آنلاین در تمام مراحل حقوقی یک پرونده در کنار شما هستند و مسیر را برای مراجعین خود هموار نمایند.

 

مزایای استفاده از سامانه حمایت حقوقی وکیل تلفنی چیست؟ 

حمایت حقوقی آنلاین و 24 ساعته کمترین خدمتی است که شما از طریق سایت جامع وکیل تلفنی دریافت می کنید.

 دسترسی آسان به وکلای متخصص و همچنین وکیل حامی حقوق بانوان 24 ساعته و پرداخت ارزان هزینه مشاوره می تواند خدمات ایده آلی باشد، که در جریان درگیری با مسائل حقوقی می توانید از آن استفاده نمایید؛ صرفه جویی در وقت و خلاصی از رفت و آمد های بیهوده به دفاتر حقوقی می تواند از جمله مزیت های مهم رجوع به بنیاد حمایت حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی باشد. همچنین برای آشنایی با جنبه های مختلف یک مسئله حقوقی استفاده از پرسش و پاسخ فوری حقوقی بسیار راهگشا خواهد بود.

 

legal protection concept

سامانه آنلاین خدمات حقوقی 24 ساعته و فوری

 

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

وکیل امور زناشویی 24 ساعته

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

وکیل همراه 24 ساعته

آدرس شعب و نمایندگی

نگارش تمامی اوراق حقوقی به صورت فوری با ضمانت قیمت و کیفیت

وکیل متخصص خانواده 24 ساعته در دسترس

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، وکیل تلفنی سامانه حقوقی است، که در سال های اخیر توانسته شکل نوینی از خدمات حقوقی را ارائه نماید، و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه افراد شود. بنیاد حمایت حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی خدمات حقوقی را به شکل متنوع و تخصصی در اختیار افراد قرار می دهد، و به سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه دوستان و عزیزان ... یکی از بحث های رایج امروزه در حقوق بحث اجرت المثل میباشد ... با توجه به اصل آزادی اراده ، افراد در انعقاد عقود خود ، آزادند . مخصوصا عقودی که طبق ماده 10 قانون مدنی منعقد شده باشند . هر روشی که برای جبران خسارت پیش بینی کرده باشند معتبر بوده و قاضی ملزم به تبعیت از آن است . گاهی پیش می آید که یا اراده افراد معتبر نبوده و یا جبران خسارت از قبل مشخص نشده است . بدیهی است که جبران نشدن خسارت اتفاقی نا عادلانه است . اجرت المثل روش پیش بینی شده قانونگذار برای جبران خسارت است در جایی که میزان و روش آن عقد و توافقی نشده باشد یا توافق معتبر نباشد . در حقیقت اجرت المثل مبلغی است که در عرف و بازار ، شخص ضامن یا مسئول باید در قبال منافع استفاده شده یا تلف شده ، به مالک پرداخت کند . اجرت المثل از نظر لغوی مخالف اجرت المسمی است . اجرت المسمی مبلغی است که طرفین از قبل توافق کرده اند و اراده آنها تعیین کننده میزان آن بوده است ولی اجرت المثل مبلغی است که خارج از اراده افراد ، توسط عرف تعیین می شود .
با سلام و احترام؛ در دسترس بودن یکی از فاکتور های مهم موفقیت برای انسان ها در جوامع امروز است . این که شما کسانی را داشته باشید که در تمام 24 ساعت شبانه روز و تمامی روز های سال در اختیار تان باشد یک مزیت شگفت آور برای همه کابران می باشد . یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه باشد یا نیمه شب یک از ایام سرد و برفی سال ، تنها با یک تماس ساده یک وکیل متخصص با شما ارتباط برقرار کرده و تا میزانی که شما تمایل داشته باشید تجربیاتی را که در طول سالها مرارت آموخته است به شما منتقل می نماید. بارها شده که ما با وکلایی کار داریم که به جهت حضور در ماموریت یا محاکم قضایی امکان پاسخگویی را ندارند اما موسسه وکیل تلفنی این مشکل را با جانشین کردن چندین وکیل متخصص در هر حوزه جبران نموده است پس با خیال راحت در هر روز و هرجا که باشید چند وکیل متخصص در کنار شما خواهند بود ، در دسترس و 24 ساعته.
خواستم از کیفیت و سطح علمی و حقوقی مشاوره های موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم اینکه به طور شبانه روزی و در کلیه ایام تعطیل و غیرتعطیل مشاورین شما پاسخگوی سوالات مراجعین هستند بسیار نکته مثبتی است که میتواند کمک شایانی به مردم شود تا لتوانند از پس حل مشکلاتی که دارند بهتر و موثرتر برآیند از مدیریت موسسه بابت راه اندازی این موسسه و مشاوره های تخصصی و آسان و ارزان برای تمام اقشار جامعه تشکر کنم
با سلام حامیان حقوقی ۲۴ ساعته چه کسانی هستند و چه درجه علمی می باشند؟ وکلایی که با سایت بزرگ وکیل تلفنی به همکاری می پردازند، از با تجربه ترین و کارآمدترین وکلای قوه قضائیه بوده که همگی فارغ تحصیل از دانشگاه های معتبر با درجه علمی بالا هستند، حضور وکلایی که مدرک علمی آنها دکتری بوده بر اعتبار سایت حقوقی وکیل تلفنی بیش از پیش افزوده است. ما مفتخریم که در کنار وکلای با تجربه و کارکشته از وکلای پرتلاش که دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف حقوق قضایی مانند حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق عمومی، حقوق بین الملل هستند، استفاده نموده و در مسائل
وکیل تلفنی سامانه حقوقی است، که در سال های اخیر توانسته شکل نوینی از خدمات حقوقی را ارائه نماید، و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه افراد شود. بنیاد حمایت حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی خدمات حقوقی را به شکل متنوع و تخصصی در اختیار افراد قرار می دهد
بسیار عالی واقعا وبسایت خوبی دارید .

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی