موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی متنی

مشاوره حقوقی متنی

مشاوره حقوقی متنی یکی دیگر از خدمات وکیل تلفنی می باشد که اساس این مشاوره حقوقی از طریق پیام متنی با وکیل است؛ شما مشکل حقوقی خود را در قالب پیام متنی به صورت واضح و کامل برای وکیل پایه یک، ارسال می کنید و در سریع ترین زمان ممکن بهترین راهکار حقوقی را دریافت می کنید؛ امکان مشاوره حقوقی متنی در زمینه های مختلف مانند: مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی تجاری و ثبتی، مشاوره حقوقی اداری با وکلای متخصص و با تجربه در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر می باشد.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص مزایا مشاوره حقوقی به روش های مختلف

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی متنی به چه روشی صورت می گیرد؟

 

legal advice through text message

ارتباط فوری پیامکی با وکیل 24 ساعته در دسترس

 

فرقی ندارد شما در چه زمینه ای به مشاوره حقوقی نیاز دارید؛ خانواده، تجاری یا حتی کیفری؛ با مشخص کردن مشکل حقوقی تان، بهترین وکیل متنی متخصص در آن زمینه به شما معرفی می شود و می توانید در هر زمان از شبانه روز از طریق پیامک با وکیل خود در ارتباط باشید.

وکیل تکستی با تخصص و تجربه ای که دارد بهترین مشاوره حقوقی متنی را به شما ارائه خواهد داد. این مشاوره و آگاهی می تواند از مشکلاتی با تبعات بیشتر پیشگیری کرده و مانع ضرر و زیان مادی و معنوی در روند پرونده تان شود.

 

برای استفاده از مشاوره حقوقی متنی پیشنهاد می شود به برخی نکات توجه کنید:

 • مطلب خود را واضح و شفاف بیان کنید.

 • اسناد و مدارک مربوط را ذکر کنید(امکان ارسال مدارک از طریق شبکه اجتماعی محبوب شما نیز وجود دارد).

 • و البته اگر پرونده در جریان می باشد یا قبلاً دعوایی در این زمینه بوده است، نتیجه را شرح دهید.

 • در نهایت نگران نباشید، چراکه وکیل متنی با تجربه ای که در این زمینه دارد، همه نکات لازم را به شما یادآوری خواهد کرد.

 

چت متنی با وکیل به شما در حل زودتر پرونده تان کمک می کند؛ تنها کافی است با پرسش و پاسخ فوری حقوقی، متن درخواست مشاوره حقوقی متنی را ارسال کنید، در کمترین زمان ممکن مشکل حقوقی تان حل خواهد شد.


مشاوره حقوقی متنی توسط چه کسانی انجام می گردد؟

 

consultancy with lawyers via txt

وکیل پایه یک پیامکی 24 ساعته 

 

هدف ما ارائه بهترین خدمات حقوقی، به افرادی می باشد که به مشاوره حقوقی نیاز دارند؛ پس خیالتان راحت باشد، اگر از مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین یا حضوری وکیل تلفنی استفاده می کنید؛ همین کیفیت و خدمات نیز در مشاوره حقوقی متنی رعایت می شود، تنها اختلاف این است که شما این خدمات را به صورت متنی و نوشتاری دریافت می کنید و همه این خدمات مشاوره ای را، مجموعه ای از بهترین وکلای با تجربه و متخصص ارائه می دهند.

مشاوره حقوقی و پیام تکست به وکیل، مسیر پیش روی پرونده شما را روشن می کند؛ هنگامی که با آگاهی و دانش در مسیری قدم برمی دارید؛ قطعاً هزینه های کمتری متحمل خواهید شد و البته در زمان و وقتتان نیز صرفه جویی می کنید؛ البته اگر مایل باشید می توانید با هزینه ای مقرون به صرفه به همان وکیلی که تکست می دادید تماس تلفنی هم برقرار کنید یا حتی حضوراً او را ملاقات کنید.


هزینه مشاوره حقوقی متنی به چه مقدار است و چگونه باید پرداخت شود؟

 

expense of legal advice with text message

بنگاه حقوق - پیامکی برترین وکلای پایه یک ایران

 

هزینه مشاوره حقوقی متنی بستگی به مشکل حقوقی شما دارد؛ اگر نیاز به مشاوره حقوقی متنی دارید کافی است به شماره وکیل تلفنی پیامک داده و درخواست مشاوره حقوقی پیامکی با وکیل را کنید، در کمتر از 4 دقیقه، بهترین وکیل پیامکی متخصص در زمینه مورد نظر، بهترین مشاوره متنی را به شما می دهد؛ برای آگاهی از هزینه مشاوره حقوقی متنی از وکیل پیام کوتاه، سوال خود را بپرسید.

 

مشاوره حقوقی متنی در چه زمان هایی از شبانه روز ممکن است؟

یکی از بهترین مزایای خدماتی که وکیل تلفنی ارائه می دهد؛ همیشه و همه جا در دسترس بودن است. به این معنی که فرقی نمی کند در کجا باشید یا چه ساعتی از شبانه روز باشد؛ کافی است که در شرایطی باشید که نیاز به مشاوره حقوقی متنی یا از هر نوع دیگر داشته باشید، بهترین وکلای پیامکی در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ به سوالات حقوقی شما می باشند.

در برخی موارد مسائلی در نظر شما بی اهمیت می باشند؛ اما وکیل پیامکی به دلیل تجربه ای که دارد، ضمن شفاف سازی امور حقوقی، کمک بسیاری در حل پرونده شما می کند.

 

اورژانس مشاوره حقوقی به صورت متنی و نوشتاری چگونه فعالیت می کند؟

 

text message advocacy agency

مشاوره حقوقی تکستی 24 ساعته با وکیل پایه یک

 

مشاوره حقوقی و آگاهی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است؛ عدم آگاهی در مسائل حقوقی در جریان یک پرونده می تواند موجب خسارت مادی و معنوی بسیاری شود.

بسیاری از افراد به دلیل مشغله های بسیار و عدم وقت کافی یا مسافت طولانی، در مواجه با مشکلات حقوقی سردرگم می شوند و به دنبال ساده ترین و در دسترس ترین راهکار حقوقی می باشند؛ استفاده از خدمات اورژانسی و 24 ساعته حقوقی متنی و نوشتاری در لحظات سخت، می تواند بهترین اقدام ممکن باشد.

پس اگر در شرایط نامساعدی هستید؛ هرگز بدون مشاوره حقوقی تصمیم عجولانه ای نگیرید؛ اورژانس وکالت با ارائه انواع خدمات حقوقی حضوری، تلفنی، آنلاین و متنی شما را از ابتدا تا پایان مشکل حقوقی تان همراهی کرده و بهترین خدمات حقوقی نوشتاری را با ارزان ترین هزینه به شما ارائه می دهد.

 

 

لذت تماس تصویری با وکیل پایه یک خانم و آقا

دریافت مشاوره در محل کار یا منزل

وکیل واتساپی

تضمین کیفیت تمامی خدمات حقوقی ما

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

وامی 83 از بانک تجارت آبادان 40 میلیون گرفته و سررسید گذاشته تا اینکه بشودگی بوده جرایم از دولت پرداخت به شرط پرداخت اصل تسهیلات نقدا پرداخت شود ودولت ومجلس تا سال آذر 99 تمدید میگردد ولی بانک اول سال بخشنامه 96 اقدام به اجرایی وصاور دو دانگ ازملکم با ااداره صوری اقدام به اعلانات صوریاقدام و باتوجه بامراجعه به بانک هیچگونه به من اطلاع ندادومهلت بخشنامه سال اولش بوده و خلاف قوانین مجلس وبانک مرکزی چنین اقدامی واجرایات رابه صورت صوری انجام دادند و دو دانگ از ملکم به بانک منتقل کردند آیا باتوجه به این تصویب مجلس و دولت چطور هنوز مهلت بوده اقدامی کرده بوده تقاضادارم چنین حقی از من پایمان نشود وکیلی لازم باشد با پیشتازی که مشکلم حلکنیدمنتظرجواب وپیشنهاد جنابعالی هستم چوندادخواست به دیوان به شعبه هشتم 27 برج رسیدگی دارمممنونم
سلام وخسته نباشید خدمت کادر مجرب وکیل تلفنی کاربران عزیز میتوانید بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در کمتر از ۵ دقیقه با وکیل متخصصدر زمینه های مختلف حقوقی مشاوره دریافت کنید خدمات دیگر از وب سایت وکیل تلفنی مشاوره بصورت متنی میباشد در قالب پیام و یا چت آنلاین میتوانید پیام خودتان را ارسال کنید و در همان زمان دریافت نمایید . تا احقاق حقتان همراهتان هستیم
باسلام مشاوره حقوقی متنی از طریق ارسال مشکل حقوقی در قالب پیام متنی و چت آنلاین به صورت واضح و کامل برای وکیل متخصص و دریافت بهترین راهکار حقوقی در سریعترین زمان ممکن می باشد. مشاوره حقوقی متنی(text) بهترین گزینه در مواردی است که فرد، به علت مشغله کاری مسافت طولانی، عدم وقت کافی و...امکان دسترسی حضوری به وکیل متخصص را ندارد. در موسسه وکیل تلفنی، خدمات مشاوره حقوقی متنی توسط مجموعه ای از بهترین وکلای باتجربه و متخصص ارائه می گردد و یکی از بهترین مزایای این نوع خدمت، همواره و همه جا در دسترس بودن است. درود بر شما
سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی متنی یکی دیگر از خدمات وکیل تلفنی می باشد که اساس این مشاوره حقوقی از طریق پیام متنی با وکیل است؛ شما مشکل حقوقی خود را در قالب پیام متنی به صورت واضح و کامل برای وکیل پایه یک، ارسال می کنید و در سریع ترین زمان ممکن بهترین راهکار حقوقی را دریافت می کنید؛ امکان مشاوره حقوقی متنی در زمینه های مختلف مانند: مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی تجاری و ثبتی، مشاوره حقوقی اداری با وکلای متخصص و با تجربه در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر می باشد.
سلام وقت همه دوستان بخیر . یکی از موارد حقوقی رایج بین مردم بحث هبه است . هبه عقدی است که به موجب آن یک نفر مال خودش را به یک فرد دیگری می بخشد . کسی که مال را میبخشد را واهب و کسی که مال به او بخشیده می شود را متهب گویند . واهب یعنی کسی که مالش را میبخشد ، باید اهلیت معامله داشته باشد . چون کسی که از نظر قوای عقلی دچار مشکل است نمیتواند از نظر قانونی مالش را به کس دیگری ببخشد . درر هبه مال مورد هبه باید به قبض متهب برسد یعنی کسی که بهش مالی بخشیده میشود باید این مال را تحت تصرف قرار بگیرد.
سلام ضمن تشکر و خسته نباشید به تمامی پرسنل موسسه خوب وکیل تلفنی خواستم تشکر کنم بابت اینکه تک تک سوالات و نظرات کاربران را مطالعه و بررسی میکنید و پاسخگو هستید خیلی از موسسات هستند که صرفا ادعا میکنند به سوالات کاربران پاسخ میدهند اما هربار که سوالی ثبت کردم کسی پاسخگو نبود اما در وکیل تلفنی هربار سوالی بارگزاری کردم خیلی سریع پاسخش دریافت کردم بسیار ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم
با سلام و احترام، در دهکده جهانی امروز انواع و اقسام راه های ارتباطی با دیگران وجود داشته و انسان ها می توانند به طرق گوناگون در فضای مجازی با یکدیگر گفت و گو نمایند، انواع پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی این امکان را برای دیگران فراهم ساخته تا از روش های متنوع ارتباطی مانند مکالمه تصویری ، صوتی و یا چت کردن با شخص مقابل ارتباط برقرار نماییم. بارها پیش آمده که برای بسیاری از افرادی که در منزل و در حال استراحت هستند و یا در مهمانی به سر می برند و به طور کلی خارج از فضای اداری و کاری خود قرار دارند مشکلاتی بروز می دهد که نیاز به یک مشاور را برای خود احساس می کنند. در چنین حالتی شاید شما نخواهید با بلند صحبت کردن در حضور جمع دیگران را آزرده خاطر کنید یا احساس می کنید که به صورت مکتوب بهتر می تواند جان کلام را بازگو نمایید یا اسنادی دارید که باید بررسی گردد و امثال آن ، پس تصمیم به ارسال پیام متنی به یک وکلی می نمایید اما آیا چنین حالتی برای پاسخ با شما وجود دارد؟ خوشبختانه در موسسه وکیل تلفنی این مزیت از روزهای اول برای کاربران برقرار بوده و همه می توانند در تمام 24 ساعت شبانه روز مشکلات خویش را بیان کرده و بعد از ارتباط با یک وکیل متخصص پاسخ لازم را دریافت نمایند پس برای حل مشکل خویش کافی است آن را به صورت شفاف بیان نموده تا به یک وکیل متخصص وصل شده و از طریق پیام متنی مشکل خویش را حل نمایید محمد صادق تیغ نورد
سلام استفاده از وکلای مجرب که در موسسه مشغول میباشند برای تمامی افراد به شدت توصیه میشود
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی