موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان

در شرایط فعلی که خدمات الکترونیک و نظارت بر معاملات به صورت گسترده اعمال می شود، انتظار می رود که اموال و دارایی اشخاص از جرایمی مانند انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر در امان باشد؛ اما همچنان ملاحظه می شود که افراد سودجو با سندسازی و جعل عناوین مجرمانه اقدام به فروش مال غیر نموده و تهدید بزرگی برای مالکیت افراد بر اموال و دارایی شان به حساب می آیند؛ در مواجه با چنین مشکلات توصیه می شود که افراد با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی اطلاعات لازم را در این باره به دست آورند؛ فلذا مصرانه به شما پیشنهاد می کنیم تا به مطالعه این مطلب ادامه دهید، البته قبل از آن بهتر است که ویدئوی کوتاه زیر را نیز از دست ندهید.

 

رایج ترین مشکلات حقوقی اموال شخصی (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


 
 

مراجعه به مشاوره حقوقی در پرونده انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان

 

legal advice in unowned property transferring

وکیل برای پرونده انتقال مال غیر

 

سایت جامع وکیل تلفنی با فراهم کردن انواع مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و آنلاین تلاش کرده است که خدمات حقوقی را در دسترس عموم جامعه قرار دهد؛ کمک گرفتن از وکیل متخصص انتقال مال غیر می تواند ابهامات را درباره ی انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان برطرف کند و افراد بتوانند در سریع ترین زمان به احقاق حق بپردازند. 

 

ارکان جرم فروش مال غیر

 

 

در ماده 1 قانون مجازات راجع به انتقال مال غیر قانونگذار به رکن قانونی جرم انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان پرداخته است و همچنین در ماده یک قانون مجازات مرتکبین ارتشا و اختلاس با شرح چگونگی انتقال مال غیر تلاش کرده است مصادیق این جرم را بیان نماید. 

درباره ی رکن مادی این جرم باید گفت، از جرایمی است که نیازمند فعل مثبت می باشد و باید با انتقال مال به دیگری ضرر و زیان به شخص مالک وارد شود؛ همچنین در طرف دیگر شخصی که به عنوان انتقال گیرنده قرار دارد، در جریان یک معامله باطل دچار ضرر و زیان هایی خواهد شد. 

رکن معنوی این جرم از سوء نیت عام و خاص تشکیل می شود؛ در سوء نیت عام فرد باید آگاهانه و با قصد مشخص در پی انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان باشد و در سوء نیت خاص با قصد ضرر زدن به شخص دیگر مرتکب این جرم شود. 

مشاوره حقوقی آنلاین می تواند ابعاد این جرم را برای مال باخته و شخصی که مورد اتهام کیفری قرار گرفته است به خوبی روشن کند. 

 

معاونت در جرم فروش مال غیر

 

co operating in trading the unowned property

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص انتقال مال غیر

 

به دنبال تصاحب مال غیر ممکن است افرادی به عنوان معاون و یا شریک در جرم معرفی شوند؛ در قانون مربوط به  انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان قانونگذار مصادیقی را بیان کرده است که شخص را در جایگاه معاونت در جرم فروش مال غیر قرار می دهد؛ از جمله آنکه اگر خریدار یا انتقال گیرنده از عدم مالکیت فروشنده اطلاع داشته باشد اما موضوع را کتمان کند، به عنوان معاونت در جرم مورد پیگرد قرار می گیرد؛ همچنین مالک اصلی مال اگر از فروش مال خود به صورت غیر قانونی و بدون داشتن ید اختیار آگاهی پیدا کند، اما مراجع قانونی را مطلع نسازد، به عنوان معاون در جرم انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان شناخته می شود. 

پرسش و پاسخ فوری حقوقی از وکیل متخصص امور مال غیر می تواند جنبه های مختلف جرم فروش مال غیر و چگونگی وارد شدن به یک جرم کیفری را بیان نماید. 

 

مجازات انتقال مال غیر

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

در قانون مجازات اسلامی درباره ی مجازات انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان سخن گفته شده است؛ بر اساس این قانون فروش مال غیر در حکم کلاهبرداری بوده و مجازات انتقال مال غیر به صورت می باشد که در کلاهبرداری ساده از یک تا هفت سال حبس، معادل مال ربوده شده جریمه نقدی، و استرداد مال، و برای کلاهبرداری مشدد که توسط مامور دولتی یا شخصی که با جعل عنوان مامور دولتی به کلاهبرداری بپردازد، مجازات حبس از دو تا ده سال، مسترد کردن مال و انفصال از شغل دولتی در نظر گرفته شده است. 

در مشاوره حقوقی انتقال مال غیر می توان از وکیل کیفری درباره چگونگی تشدید یا تخفیف مجازات و پیگیری پرونده قضایی اطلاعات لازم را به دست آورد.

 

انتقال مال غیر در حکم کلاهبرداری

 

transferring the unowned property in frame of scam

حکم قضایی انتقال مال غیر

 

همانطور که گفته شد قانونگذار انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان را در حکم کلاهبرداری قلمداد کرده است؛ زیرا، در بررسی عناصر تشکیل دهنده این جرم ملاحظه می شود که فریب و تقلب از پایه های اساسی آن بوده و از این جهت با جرم کلاهبرداری مشابهت دارد که مجرم با رفتار متقلبانه و فریب و نیرنگ اقدام به ربودن مال غیر می نماید. 

به کمک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توان پرونده کیفری را به دقت مورد ارزیابی قرار داد و مشخص کرد که جرم صورت گرفته کلاهبرداری می باشد و یا با عنوان انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان در حکم کلاهبرداری شناخته می شود. 

 

کاهش حبس انتقال مال غیر

 

 

در تعیین مجازات انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان موارد مختلفی جهت تخفیف یا تعدیل مجازات در نظر گرفته می شود؛ به طور مثال، اگر ارزش مالی که در جریان این جرم ربوده شده است و به صورت غیر قانونی معامله شده است، تا صد میلیون تومان یا کمتر از آن باشد حداقل و حداکثر مجازات حبس نصف خواهد ‌شد.

به کمک مشاوره حقوقی تلفنی و دریافت راهنمایی لازم از وکلای کارکشته وکیل تلفنی می تواند جهات تخفیف را در مجازات قانونی که در نظر گرفته شده است اعمال کرد و از تبعات سنگین جرم انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 300 تا 500 میلیون تومان رها شد.

 

 

انتقال مال غیر 500 تا یک میلیارد تومان

مال حرام و تبعات حقوقی آن

مشاوره حقوقی در خصوص انتقال مال غیر

افزایش روز افزون زنا در سال 99 ایران

مجازات آدم ربایی حتی به شوخی

مجازات کودک آزاری

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

مجازات مزاحمت های اینستاگرامی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. انتقال مال غیر وفق ماده 1 قانون راجع به انتقال مال غیر مصوب 1308 در حکم کلاهبردار تلقی نموده و وفق ماده 1 قانون تشدید مجازات آن از 1 تا 7 سال حبس و رد مال و جزای نقدی معادل مال اخذ شده می باشد. لذا برای تحقق یک جرم باید عناصر سه گانه وجود داشته باشد . یکی از عناصر تحقق جرم عنصر معنوی یا( سوء نیت) است. در عنصر مادی جرم انتقال مال غیر که با فعل مثبت انتقال دهنده رخ می دهد باید از این انتقال ضرری به دیگری وارد شود و زیانی به مالک. در عنصر معنوی سوء نیت عام این است که فرد آگاهانه و با قصد مشخص مال را انتقال می دهد و در سوء نیت خاص قصد و انگیزه انتقال دهنده ضرر زدن به شخص دیگر است و اگر انتقال گیرنده از عدم مالکیت انتقال دهنده آگاه باشد معاون جرم تلقی گرددیه و مجازات معاون بر آن بار می شود همچنین اگر مالک اصلی مال از انتقال غیر قانونی مالش آگاه باشد و به مراجع ذیصلاح اطلاع ندهد معاون جرم محسوب و با آن برخورد خواهد شد. جرم انتقال مال غیر بین 300 تا 500 میلیون تومان از جرایم قابل گذشت محسوب می شود. از وکلای موسسه در راستای مشاوره خوب تشکر می نمایم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی در قانون مجازات اسلامی درباره ی مجازات انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر سخن گفته شده است؛ بر اساس این قانون فروش مال غیر در حکم کلاهبرداری بوده و مجازات انتقال مال غیر به صورت می باشد که در کلاهبرداری ساده از یک تا هفت سال حبس، معادل مال ربوده شده جریمه نقدی، و استرداد مال، و برای کلاهبرداری مشدد که توسط مامور دولتی یا شخصی که با جعل عنوان مامور دولتی به کلاهبرداری بپردازد، مجازات حبس از دو تا ده سال، مسترد کردن مال و انفصال از شغل دولتی در نظر گرفته شده است. اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
سلام. انتساب عناوین مجرمانه تاثیر زیادی از لحاظ روحی روانی بر شخص متهم خواهد گذاشت. البته برای شخصی که اصلاحا یقه سفید باشد و اشرار و .... نباشد. دفاع از متهم دفاع از جرم نیست بلکه دفاع از حقوق انسانی ست. حقوقی که برای تمامی آحاد جامعه باید رعایت گردد. یک وکیل وظیفه اش این است از توانایی قانون و در چهارچوب قانون برای رسیدن به عدالت تلاش کند. هنر عدالت فقط این نیست که متهمان مجازات شوند بلکه این هم هست که هیچ بی گناهی مجازات نشود. آری وکلا جایگاه والایی دارند و از بالهای فرشتگان عدالت محسوب می شوند.سایت وکیل تلفنی هدفش این است که با شما همراه باشد که نه حقتان ضایع شود و نه بی گناه بالای دار روید. مشاوره حقوقی تلفنی ارزانترین و به صرفه ترین مشاوره ای هست که حق همه شما مردم عزیز کشمورمون می باشد. پس معطل نکنید؛چراکه حق گرفتنی ست نه....
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد.
سلام و عرض خسته نباشید . فروش مال غیر از جمله جرايمي است كه علاوه بر اينكه نظم و امنيت عمومی جامعه را بر هم مي‌زند، خسارت‌های مادي بسیاری بر قرباني جرم وارد مي‌کند؛ در حقیقت انتقال‌دهنده بدون آنکه مالک مال بوده یا اینکه دارای مجوز قانونی برای انتقال مال باشد، برخلاف واقع و به نحو متقلبانه خود را مالک یا دارای اختیار قانونی معرفی و با قصد اضرار اقدام به انتقال مال غیر می‌کند. بنابراین فروش مال غیر یکی از قالب‌های متقلبانه تعدی و تجاوز به حق مالکیت و اموال محسوب می‌شود.
سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید خدمت تمام هجکاران خستگی ناپذیر وکیل تلفنی. پاسخگویی و ارایه مشاوره های تخصصی و امکان صحبت با وکیل در تمام ساعات شبانه روز برای فردی که به دلیل مشکلش دچار اضطراب و نگرانی است، بسیار کمک کننده و مفید است و بارها باعث آرامش من و خانواده ام شده است. از خدمات مفید و کاربردی که با بهترین قیمت ممکن ارائه میدهید بسیار سپاسگزارم
فروش مال غیر مانند دزدی از اموال مردم است وبرای خود بر حسب میزان ارزش آن مجازاتهایی دارد که قانون در نظر گرفته تا از بروز این اعمال جلو گیری کند بنا براین زمانی که این اتفاق برای شما پیش آمد نیاز دارید تا با یک متخصص مشاوره کنید تا راهکار شکایت کردن و نحوه ی آن را بلد باشید کسی که امین باشد و مجرب ، مؤسسه سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به صورت آنلاین و رایگان و یا تلفنی با هزینه ی کمتر به صورت شبانه روزی در خدمت رسانی به هموطنان خود حاضر ند و یاری رسان خوبی هستند پس با اطمینان خاطر برای اطلاع از میزان مجازات چنین افرادی و تنظیم شکایت با مؤسسه تماس بگیرید.
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی مفید و کاربردی و به روز بود،موسسه وکیل تلفنی با ایجاد زمینه های مناسب علمی،باعث افزایش علم کاربران میشود که جا داره از زحمات تک تک اعضای موسسه تشکر و قدردانی نمایم.
با سلام خدمت عزیزان.متاسفانه جرم فروش مال غیر از جمله جرایم بسیار شایع در کشور ما است و سالانه پرونده های بیشماری را به خود اختصاص می دهد اما یکی از علت های آن نبود قانونی است که ثبت اسناد را اجباری نماید و تا ویتی که مبایعنامه و قولنامه معتبر است در بر همین پاشنه می چرخد و راه حل آن همین است که به طور کل هیچ مبایعنامه ای مورد پذیرش در بحث خربد و فروس قرار نگیرد و تمامی احاد جامعه برای انتقال اموال فقط به سراغ دفاتر اسناد رسمی بروند.مطالبه خوب موسسه وکیل تلفنی گامی است در جهت راهنمایی هر چه بیشتر شما عزیزان و قبل از هر اقدامی لازم است تا با یک مشاوره حقوقی از وضعیت پرونده خود و راهکارهای موفقیت در آن اطلاع پیدا کنید موفق باشید.مسیح آقاداودی
درود و وقت بخیر عزیزان یک نکته اگر دادسرای کیفری اعلام کنه دعواتون مشمول مرور زمان شده فرصت پیگیری حقوقی همچنان برای شما باقیست اگر خریدارید و اگاهی خریدار به متعلق به غیر بودن مبیع ثابت شود خسارت نمیتونید بگیرید از بایع، اگر بتونید ثابت کنید خبر نداشتید از متعلق به غیر بودن مبیع خسارت هم علاوه بر اصل پولتون میتونید از بایع بگیرید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ملکی خریدم که معارض داره و شخصی مدعی شده مالک قبلا این ملک را به چند نفر فروخته هست و نمیدونستم کدوم فروشنامه معتبر هست با وکیل موسسه وکیل تلفنی مشاوره گرفتم و شکایت فروش مال غیر را برام تنظیم کردند ممنونم از راهنمایی تون
در کل انتقال مال غیر خیلی زیاد شده، اصلاً یکی از بی اعتماد شدن مردم نسبت به همدیگه همین چیزاست؛ اکثراً هم برای وقتی اتفاق می افته که شما یک مالی رو به امانت می سپاری دست یک عزیزی که مثلاً ایشون نگهبان و امین اون مال باشن؛ خدانکنه که یک مقدار از اون زمانی که قول داده بودی برگردی ، بگذره؛ ایشون هم فکر می کنه که شما دیگه بر نمی گردی و این مالو هم نمی خوای؛ اصلاً فکر می کنه دور از جون شما مردی و دستت از دنیا کوتاه شده؛ ایشون هم از خدا خواسته می زنه مالو می فروشه یا حتی اجاره می ده؛ خوشبختانه وکیل تلفنی از این آدم های شارلاتان زیاد دیده و حساب خیلی از اینجور آدما رو گذاشته کف دستشون؛ مطمئن باشید که وکیل تلفنی بهترین انتخابیه که در این زمینه می تونید داشته باشید و پرونده رو با خیال راحت بسپارید بهشون.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی