موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تنظیم قراردادها

وکیل تنظیم قرارداد ها

وکیل تنظیم قرارداد، در حقیقت وکیل پایه یک دادگستری می باشد که تجربه و تخصص خود را در زمینه حقوق قرارداد ها بنیان نهاده است؛ این وکلا، به تمامی موارد مرتبط با انواع قراردادهای نادر و رایج آشنا هستند و مشاوره تلفنی ارزان با این دسته از وکلا به مثابه تضمین آینده قرارداد است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مبحث و معرفی این دست از وکلا بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً توصیه می نماییم.

 

پاسخ فوری و آنلاین به سوالات حقوقی قراردادها (توصیات خانم وکیل ما در این مورد)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ابتدایی ترین نکاتی که باید در هر قرارداری رعایت کرد

 

Essentials that must be done for any contract

تنظیم آنلاین و فوری تمامی قراردادها به صورت کاملاً ارزان

 

به طور کلی در نوشتن متن همه قراردادها باید نکاتی را رعایت کرد که فوق العاده ضروری می باشند و عدم رعایت نکات مهم سبب خارج شدن قرارداد از حالت حقوقی می شود و از نظر قانونی آن قرارداد فاقد اعتبار خواهد بود؛ از جمله این نکات عبارت هستند از:

 1. درج عنوان قرارداد: در بند مذکور شما باید نوع قرارداد خود را مشخص نمایید به طور مثال قرارداد اجاره.

 

 1. طرفین قرارداد: در این بند باید مشخصات کلی طرفین قرارداد نظیر مشخصات درج شده در شناسنامه و شناسه ملی ذکر شود و در صورتی که شخص نماینده فرد دیگری است مشخصات هر دو باید ذکر شود و حتماً عنوان وکیل یا نماینده روبروی مشخصات وی در متن قرارداد نوشته شود.

 

 1. موضوع قرارداد: مهمترین بندی در کلیه قراردادها از اهمیت بالایی برخوردار است ذکر موضوع قرارداد می باشد؛ به طور مثال، موضوع قراردادها می تواند فروش ، مشارکت ، ساخت ، اجاره و... باشد.

 

 1. مدت قرارداد: در قراردادهایی که ابعاد حقوقی و قانونی را رعایت می کنند، ذکر مدت زمان شروع و تاریخ قرارداد بسیار مهم است.

 

ویژگی بارز و مهم وکیل تنظیم قرارداد ها

ویژگی بارز و مهم وکیل تنظیم قرارداد ها تخصص، تجربه، مهارت و دانش کافی وی می باشد که با دارا بودن این ویژگی ها تمام مفاد لازم حقوقی و قانونی قرارداد ها را می سنجد و با پیش بینی های لازم قرارداد را تنظیم می کند، شما می توانید از طریق موسسه وکیل تلفنی با وکیل تنظیم قرارداد ها ارتباط برقرار کنید و از وی مشاوره حقوقی فوری قرارداد ها و 24 ساعته  دریافت کنید.

 

وکیل تنظیم قرارداد ها چه نقشی در تنظیم قرارداد ها دارد؟

 

Role of the lawyer in arranging contracts

مشاوره آنلاین و 24 ساعته قبل از امضای قرارداد

 

وکیل تنظیم قرارداد ها با نظارت بر اجرای قراردادها و یا تنظیم قرارداد باعث می شود که تمام مفاد مزبور نسبت به آن شغل و خصوصیات یا خواسته های طرفین به صورت کامل در قرارداد درج شود و تمام باید ها و نباید ها را در قرارداد ذکر می کند؛ از این رو مشکلاتی که ممکن است در آینده گریبان گیر طرفین قرارداد شود پیشگیری و جلوگیری می نماید.

 

چگونه می توان با وکیل متخصص تنظیم قرارداد ها ارتباط 24 ساعته داشت؟

شما می توانید با استفاده از روش های مختلف ارتباطی نظیر حضوری، تلفنی و آنلاین با وکیل متخصص قرارداد ها به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار کنید و از وکلای حاذق مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین دریافت کنید.

 

نظارت آنلاین بر عقد قرارداد ها توسط وکیل آنلاین قرار داد ها چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of online overlook on contracts by lawyer

تماس فوری به وکیل قرارداد 24 ساعته

 

نظارت آنلاین بر درستی تنظیم قرارداد ها توسط وکیل ناظر بر قرارداد ها به صورت 24 ساعته انجام خواهد که دارای مزایای فوق العاده مهم می باشد؛ برخی از این مزایا به شرح زیر اند:

 • اولین و مهمترین مزیت نظارت بر عقد قرارداد توسط وکیل تنظیم قرارداد ها جلوگیری و پیشگیری از حوادث آینده نظیر عدم ایفای تعهد و... می باشد.

 

 • دومین مزیتی که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، مشخص نمودن نقش طرفین در قرارداد می باشد؛ زیرا وکیل نظارت بر قرارداد ها تمام مواد قانونی و مباحث مهمی همچون فسخ، ضمانت اجرا، تضمینات، تعیین تکالیف و تعهدات هر یک از طرفین را در قرارداد قید می کند و به طور کلی با دانش تخصصی خود یک قرارداد منسجم و کامل را تنظیم می کند.

 

 • سومین مزیت این امر، نظارت آنلاین و تلفنی وکیل تنظیم قرارداد ها می باشد که به صورت 24 ساعته آماده نظارت بر قرارداد است؛ چرا که اکثریت تجار بدون دانش کافی و تخصصی نسبت به تنظیم قرارداد و تنها به صرف آشنایی با امور تجاری و کسب و پیشه شان قرارداد هایی را میان خود و دیگری تنظیم می کنند که باعث به وجود آمدن اختلافات و مشکلات زیادی خواهد شد و ممکن هزینه های زیادی را برای طرفین قرارداد به بار آورد؛ مزیت مهم نظارت آنلاین وکیل تنظیم قرارداد ها هم جلوگیری از ایجاد همین هزینه ها می باشد.

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

وکیل تنظیم قرارداد ها در خصوص چه قراردادهایی فعالیت می کند؟

وکیل تنظیم قرارداد ها در خصوصی تنظیم همه قراردادها فعالیت می کند در واقع وکیل تنظیم قرارداد ها در خصوص قرار دادهایی نظیر قرارداد های زیر فعالیت می نماید:

 1. مشارکت در ساخت.

 2. عقد جعاله.

 3. عقد حواله.

 4. عقد کفالت.

 5. عقد ضمان.

 6. عقد رهن.

 7. عقد مضاربه.

 8. عقد قرض.

 9. عقد صلح و سایر عقود فعالیت نموده و در تمام زمینه های نادر و رایج قرارداد های مختلف، مشاوره حقوقی تلفنی ارزان یا حتی آنلاین و حضوری ارائه می دهد.

 

خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی قرارداد ها در وکیل تلفنی چگونه صورت می گیرد؟

 

online and telephonic services for contracts

بررسی آنلاین صحت قرارداد با وکیل تلفنی

 

شما می توانید جهت خدمات رسانی حقوقی آنلاین وکیل تنظیم تضمینی قرارداد ها در موسسه وکیل تلفنی از طریق واتساپ تماس تصویری و صوتی داشته باشید و مشاوره حقوقی تلفنی با هزینه ای بسیار ارزان همراه با راهکار های بسیار تضمینی دریافت کنید؛ شایان ذکر است شما علاوه بر ارتباط واتساپی با هر شبکه اجتماعی که بخواهید با وکیل تنظیم قرارداد ها تماس صوتی یا تصویری داشته باشید تا وی به صورت آنلاین بر عقد قرارداد میان شما و طرف مقابلتان نظارت داشته باشد و مفاد مندرج قرارداد را مشاهده کند و تا زمانی که قرارداد مورد قبول و تایید وکیل تنظیم قرارداد ها نباشد وی از عقد قرارداد و متضرر شدن شما جلوگیری می کند و مفاد قرارداد را تغییر می دهد و تمام نکات حقوقی و آنچه که باید از آن مطلع شوید را برای شما شرح می دهد.

 

وکیل متخصص قراردادها

آموزش  انعقاد عقد قرض

آموزش انعقاد عقد صلح

آموزش نگارش عقد جعاله

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام، هنگامی که دو یا چند نفر برای کسب هر نوع منفعتی دست به کار شریکی می زنند، نیاز به تنظیم قرارداد دارند تا تعهدات و مسئولیت های هر یک از طرفین در آن قید شود؛ اینکار باعث می شود تا کار شراکتی در یک چارچوب مشخص حرکت نماید و آینده ای ختم به خیر داشته باشد؛ حال از آنجاییکه با گذر زمان، با پیشرفته تر شدن امورات کاری و به کل روابط بین آحاد مردم، قرارداد ها نیز طویل تر و پیچیده تر شده اند؛ از این رو نگارش آن ها ساده نیست و هر کسی نمی تواند یک قرارداد کامل و همه جانبه تنظیم کند؛ اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله ... بنده در طول سال گذشته برای تنظیم قرارداد از موسسه محترم وکیل تلفنی و وکلای با دانش آن به کرات استفاده کرده و واقعا هم راضی هستم . قرارداد خوب از بروز تمام اتفاقات دشوار و چالش های سخت پیشگیری می کند و این نکته که پیشگیری بهتر از درمان است در این جا بسیار کاربرد دارد . ممنون از موسسه خوب شما .
هر نیروی کار، پیش از ورود به بازار کار و آغاز فعالیت رسمی، باید با انواع قرارداد کار آشنا شده، شرایط هر کدام را بداند و سپس با توجه به نکات قانونی مرتبط با آن‌ها، انواع قرارداد کاری خود را امضا کند. مذاکره برای شروع به یک کار جدید، با تعیین شرط‌هایی از سوی کارفرما آغاز می‌شود که در مقابل، نیروی کار باید آن شرایط را پذیرفته و اگر شروط خاصی برای آغاز کار دارد، آن‌ها را عنوان کند. پس از آن و با پذیرش شرایط از سوی هر دو طرف، قراردادی بین آن‌ها ایجاد شده و در نهایت رابطه کاری بین کارفرما و نیروی کار شروع می‌شود. تمام این موارد، یک قرارداد کاری را ایجاد می‌کند که در گذشته به‌صورت شفاهی بیان می‌شد و توافق‌ها بر اساس آن صورت می‌گرفت. امروزه انواع قرارداد کار نیز حالت رسمی‌تری به خود گرفته و بر اساس شرایط موجود، در دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. دسته اولی که از انواع قرارداد کاری بررسی خواهیم کرد، قرارداد دولتی است. اصلی‌ترین مشخصه انواع قرارداد کار دولتی این است که دولت نقش کارفرما را ایفا می‌کند. بنابراین تمام قراردادهای استخدامی که در ارگان‌های مختلف دولتی منعقد می‌شوند، در دسته‌ی انواع قرارداد کار دولتی قرار می‌گیرند. بی‌شک همه قراردادهای منعقد شده از یک نوع نبوده و دولت، قراردادهای مختلفی با افراد و مجموعه‌های گوناگون خواهد داشت. بر همین اساس باید گفت که انواع قراردادهای کار دولتی، خود به ۳ دسته اصلی تقسیم می‌شوند و شامل این موارد خواهند بود: استخدام کارمندان رسمی دولت: این افراد برای تصدی مسئولیت‌های اصلی دولتی استخدام شده و برای استخدام باید گزینش‌های مرتبط با شغل خود را بگذرانند. این افراد در اجرای فعالیت‌های اصلی و جاری مملکت، تاثیر مستقیم داشته، تحت پوشش بیمه بوده و تسهیلات پرداختی به آن‌ها در زمان بازنشستگی، از صندوق بازنشستگی کشور پرداخت خواهد شد؛ کارکنان استخدام پیمانی: قرارداد کار پیمانی از انواع قرارداد کار دولتی است. استخدام این افراد بر اساس یک پیمان‌نامه بوده و بر طبق آن در یک ارگان دولتی شاغل هستند. این نوع قرارداد را می‌توان قرارداد نیمه‌رسمی نامید، زیرا در صورت رضایت از عملکرد افراد، ممکن است قرارداد آن‌ها تمدید شده و یا شامل دریافت ترفیع شغلی و حتی استخدام رسمی شوند. این افراد زیر نظر آیین‌نامه استخدامی پیمانی قرار گرفته و تحت پوشش صندوق تامین اجتماعی خواهند بود؛ کارکنان خدماتی: این افراد در بخش‌های دولتی کار می‌کنند و انواع کارهای خدماتی و مسئولیت‌های پشتیبانی بخش‌های اصلی را برعهده دارند. این دسته از افراد نیز تحت قانون کار فعالیت کرده و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند. نیروهای حفاظتی، آشپزخانه‌ها و یا آبدارخانه‌ها در این بخش قرار دارند. تمام این افراد صرف نظر از مدت قرارداد یا نحوه فعالیت خود، دارای قرارداد دولتی هستند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وکیل تنظیم قرارداد ها وکیل تنظیم قرارداد، در حقیقت وکیل پایه یک دادگستری می باشد که تجربه و تخصص خود را در زمینه حقوق قرارداد ها بنیان نهاده است؛ این وکلا، به تمامی موارد مرتبط با انواع قراردادهای نادر و رایج آشنا هستند و مشاوره تلفنی ارزان با این دسته از وکلا به مثابه تضمین آینده قرارداد است
با سلام. تنظیم قرارداد به مثابه جراحی توسط یک پزشک متخصص حاذق و کاردان می ماند. لذا بررسی ابعاد مختلف یک قرارداد از جمله موضوع قرارداد، فسخ قرارداد، طرفین قرارداد به اصالتاً یا وکالتاً، تحویل موقت یا تحویل دائم و... در برخی از قراردادهای افراد با هم به چشم می خورد لذا موضوع وقتی بیشتر حائز اهمیت است که قراردادی با مبلغ بال با دولت منعقد نمایید که می بایست تمام ابعاد مالی، فنی و اجرایی پروژ در نظر گرفته شود و زمان اتمام پروژه می تواند خیلی مهم باشد از نظر دیرکرد یا پرداخت خسارت زمان انجام کار و ... لذا توصیه می شود حتما با یک وکیل متخصص در قرارداد نویسی مشورت کنید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی