موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

اعاده اعتبار ورشکسته

اعاده اعتبار ورشکسته

اعاده اعتبار ورشکسته، از موضوعات حقوق تجارت و پس از ورشکستگی تاجر است؛ امری که در اخذ مجدد اعتبار و بازگشت به وضعیت سابق و توانایی در انجام امور تجاری تاجر، حائز اهمیت است؛ از آن جا که اعاده اعتبار ورشکسته با حقوق تجارت و قوانین مربوط به ورشکستگی مرتبط می باشد و این امور در زمره اهم موضوعات چالش ­برانگیز حقوقی هستند؛ نیازمند مشاوره ­های حقوقی تخصصی از جمله مشاوره ورشکستگی، مشاوره اعاده اعتبار ورشکسته، مشاوره حقوقی اعاده اعتبار ورشکستگی و... است؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی تصمیم گرفته تا با ارائه مشاوره حقوقی 24 ساعته در خصوص اعاده اعتبار ورشکستگان، گره از مشکل این عزیزان بگشاید؛ حال قبل از اینکه به مطالعه ادامه این مطلب بپردازید، به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده نمایید.

 

بازگشت از ورشکستگی به خاطر کرونا؟ (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اعاده اعتبار، به عبارتی همانند رویش مجدد از زیر خاکستر ها می باشد؛ اینکه یک شخص ورشکسته می شود و می خواهد اعتبار خود را اعاده نماید، امریست بس تخصص که دریافت مشاوره حقوقی کم هزینه از فردی متخصص، امری الزامی در آن می باشد؛ از این رو وکلای متخصص به دعاوی ورشکستگی ما به صورت 24 ساعته حاظرند تا راهکار های حقوقی به روز خود را به روش های تلفنی یا آنلاین در اختیار تمامی مشاوره جویان در این زمینه قرار دهند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با این عزیزان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

معنای اعاده اعتبار ورشکسته چیست؟ چگونه انجام می ­شود؟

 

bankruptcy restoration

اعاده اعتبار آنلاین ورشکستگی به صورت 24 ساعته

 

اعاده اعتبار ورشکسته، راجع به امکان بازگشت اعتبار تاجر به وضعیت پیش از ورشکستگی و انجام فعالیت ­های تجاری است؛ یعنی شخص حقیقی یا حقوقیِ تجاری، بتواند به موجب حکم دادگاه، اعتبار بازرگانی­اش را مجدداً بازیابد و فعالیت تجاری داشته باشد.

عدم اعتبار تجاری، سبب محرومیت­ های ممنوعیت مداخله در کلیه اختیارات، حقوق مالی و اموال، عدم امکان عضویت در هیئت مدیره، عدم پذیرش ادعای اعسار در پرداخت هزینه دادرسی، ممنوعیت در دریافت دسته چک و... می­ باشد.

اعاده اعتبار ورشکسته، با ارائه درخواست و اثبات در دادگاه و به موجب حکم دادگاه است.

مجموعه وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین اعاده اعتبار و مشاوره حقوقی تلفنی ورشکستگی، جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و کسب مشاوره اعاده اعتبار ارزان و تضمینی ورشکستگی به صورت 24 ساعته، خدمات حقوقی خود را عرضه می­ نماید.

 

اقسام اعاده اعتبار تاجر

اعاده اعتبار تاجر شامل دو قسم است که به شرح زیر اند:

 • نوع اول: اعاده اعتبار واقعی یا حقی؛ ماده 561 ق.ت در این خصوص اعلام می دارد که هر تاجر ورشکسته که کلیه دیون خود را با متفرعات و مخارجی که به آن تعلق گرفته، کاملا بپردازد؛ حقاً اعاده اعتبار می‌ نماید.

 

 • نوع دوم: اعاده اعتبار قانونی؛ ماده 565 ق.ت: تجار ورشکسته در دو مورد ذیل، پس از اثبات صحت عمل در مدت 5 سال از تاریخ اعلان ورشکستگی، اعتبار خود را اعاده می ­‌نمایند:

 

 1. تاجر ورشکسته­ای که تحصیل قرارداد ارفاقی نموده، تمام وجوهی را که به موجب قرارداد به عهده گرفته است، بپردازد.

 2. تاجر ورشکسته ­ای که کلیه طلبکاران ذمه او را بری کرده یا به اعاده اعتبار او رضایت داده‌اند.

 

دریافت مشاوره اعاده اعتبار آنلاین ورشکسته و مشاوره تلفنی، فوری و 24 ساعته از کارشناسان وکیل تلفنی که با هزینه کم صورت گیرد، اکیداً توصیه می­ گردد.

 

شرایط اعاده اعتبار تاجر